Reklama

úterý 17. září 2019

Účastník pražského povstání 1945 o Koněvovi 9.9.2019 (VIDEO)

Emil Šneberg
16. 9. 2019  ReptorTV
Emil Šneberg účastník pražského povstání 1945 se zbraní v Praze XIX - dnes Praha 6 Hovoří o tom, jakou zásluhu má maršál Koněv na osvobození Československa, o roli vlasovců v pražském povstání a co vyjadřuje památník maršála Koněva.


51 komentářů :

 1. Porovnejte si to s tímto:
  https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/historie/podcast-vinohradska-dvanact-socha-marsal-konev-praha-6-jiri-padevet_1909100600_miz?fbclid=IwAR1ekI-sCDiOXqGl0nzdKFpyOTjrz-rbAu_7W_6WQxVq11fMARstGqIWKKY

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chvíli jsem poslouchal Český rozhlas a pak jsem to ukončil, když nějaký nímand začne říkat, že II. světová válka byl střet dvou stejných totalit a my jsme nebyli osvobození, ale okupování. Kdyby nebylo Rusů, tak tady dnes nejsme. Západ nás zradil několikrát, dnes nás vykořisťuje. Na vedoucí funkce nasadil kolaboranty, kteří odkývají všechno co západ potřebuje. Až na to Češi přijdou bude už pozdě i když se říká, že nikdy není pozdě.

   Smazat
  2. Já si to poslechl celé a už to, že Padevět označuje lidi vyjadřující poděkování a vděčnost, jejichž předkové mnohdy zahynuli v koncentrácích, nebo byli osvobozeni armádou pod vedením Koněva, za radikály a pro-putinovce, ke kterým by měl být zákon daleko tvrdší, mě otvírá oči.
   Položení květin k pomníku je tedy nově podle těchto nácků zločinem a lidé, kteří přišli mnohdy o své předky v lágrech, které Koněvova armáda osvobodila, páchají podle Padevěta trestný čin a kolaburují s Putinem - to je otřesné!
   Nácci díky podpoře západu se opět dostávají do čela naší země.

   Smazat
  3. 22:02
   Také jsem ty Padevětovy flusance neměl potřebu vychutnávat až do konce. Ten člověk je buďto neuvěřitelně nevzdělaný, nebo nechutně zaujatý. Proč tam neměl žádného oponenta?

   Smazat
  4. Nedivte se 9.18. Oponent by mohl ve veřejnoprávním rozhlase třeba i nesouhlasit. A to by se přece občanům, kteří platí poplatky, vůbec nelíbilo. Oni mají rádi, když se jim bez rušivých elementů říká ta jediná pravda. Padevět je obyčejný prostitut, taková individua má každý režim v oblibě. Protektorátní vyznamenání by jej také neminulo...

   Smazat
  5. V jakémkoliv pořadu, kde se objeví jméno Padevět, je předem jasné jakým směrem se bude ubírat. Tuto hlásnou troubu ČT je lepší ihned přepnout.

   Smazat
  6. 22:22 Co se Rusáků týče, bez těch bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  7. 18:59

   Kušuj nácku, už ani tvoji "drazí krajané" z Landsmanschaftu nejsou tak blbí, aby trousili takové pitomosti. A mít se budeš tak, jak si to zařídíš. Nikde tě nikdo zaopatřovat nebude.

   Smazat
  8. 20:19, on se ten blbeček domnívá, že je anonymní.

   Smazat
  9. 20:26 Tak především má Pravdu a ta je univerzální, a zcela neanonymní, že ...

   Smazat
  10. 16:12

   Nejen náckové, ale i pacienti blázinců mají každý svou "pravdu", které však rozumí jen oni a podobně postižení. Jistě i vy jí máte.

   Smazat
  11. Objektivní pravda je jen jedna. Má ale mnoho kapitol a jednu tu hned osvětlím: Němci přestali klást odpor pod příslibem že si polepší, nikoliv pohorší a to daný oběma stranami! Jinak by je nikdo nikdy neporazil. Ovšem je fakt, že američtí židovští finančníci jakými byli např. Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak souběžně i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality.

   Jediným vítězem WWII. se stal tenhle! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/g1xrrtgo.jpg

   Smazat
 2. EPĚTÍ UBOŽÁCTVÍ A OBLUDNÉ NENÁVISTI. Napadat mrtvé, kteří se již nemohou bránit je dokladem největší zbabělosti a tedy nejhnusnějším ubožáctvím. Bez vítězství Rudé armády nad hitlerovci by náš národ již dneska neexistoval, takže urážet památku kteréhokoliv protagonisty toho vítězství, je projevem obludné nenávisti k vlastnímu národu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, máte naprostou pravdu. Bez Rudé armády by tento národ opravdu neexistoval. Na druhé straně je velice smutné, že díky vojákům, kteří ztratili v cizí zemi, to nejcennější, se mohli zrodit takové hovada, jako Kolář,Novotný a spousta dalších sviní.

   Smazat
  2. Zadnej pseudosexual se nepostavi, utoci jako krysy v pritmi,aby je nebylo videt a pod ochranou dnes policie, protoze se obavaji odhaleni a trestu za sve zlociny, ktere pachaji protoze nic jineho nejsou schopni...

   Smazat
  3. K 20,18: Tesat do kamene!!!

   Smazat
  4. Nejdrive si prectu zpravy iDnes. Neni snad tyden, aby tam nebyl clanek, treba dnes tam je zaSe, proti dobe vlady NF (coz vynechavaji k radosti lidove strany)- KSC. Jak zoufale, mlati do mrtvoly uz 30 let. Srovnejte dobu po roce 49 (od toho roku cosi pamatuji, pak mnohem vic) - takove clanky komunisticky tisk vubec nepsal, ze by napadal prvni republiku kazdy tyden, ci mesic. To je nezajimalo. Jenze tihle DACANI stale uvadeji svoje clanky, plne LZI, a kdybych zase napsal neco na obranu KSC (zavreli mne, 58 dni ve vysetrovaci vazbe), tak mne to nezverejni. Taky ze jsem napsal, ale psat pravdu se ted nemuze, to je dalsi trestny cin v teeto zemi. JAK UBOHE.A hnusne od tohoto rezimu. Nic nedela pro lidi a k tomu soustavne lze.

   Smazat
 3. 20;18
  Když mohl EXISTOVAT UDAVAČ Havel,tak proč ne tahle jeho odnož zvaná eurohovnotná havložumpa???!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší je, že ta magistrátní pražská pakáž v čele s Piráty rozeštvává celý národ. Včera mi pani v Budějovicích řekla, ať si svačinu koupím doma v Praze, že tam na nás nejsou zvědaví. Něco podobného mi před padesáti lety vyprávěl otec, že se mu to stalo na Slovensku. Piráti, Hřibe, Koláři, jste svoloč hodná kan.....

   Smazat
 4. 20;53
  A bude hůř!!!!!
  Když si ta pobouchaná havloverbež volí ty amianály bude pražákem,byť slušným pohrdat celý zbytek republiky!!!!:-/

  OdpovědětSmazat
 5. Nebarvené prtáče. Obsah havloidů vytek na plátna kin!
  Přátelé, režim překonal další level hnusu. Za 175 milionů korun (v součastnosti druhý nejdražší český film všech dob) havloidní sadista Marhoul vykreslil Slovany jako bestiální, deviantní zrůdy!
  Státní fond kinematografie na tento hnus daroval 26 milionů. Další granty dostal od Soros Foundation, EU, České televize, Slovenské veřejnoprávní televize, Armáda České republiky mu pronajala vojenský prostor Boletice atd.

  https://pravyprostor.cz/nabarvene-ptace-sadisticky-horor-pomatence-cilena-manipulace-nebo-temna-vize-nasi-budoucnosti/

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Jak-beckovy-film-Reziser-Marhoul-nepritel-Zemana-musel-snest-dalsi-tafku-za-Nabarvene-ptace-595302

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Marhoul povýšil režimem budovanou Fake news realitu opravdu na nový level!

   Spisovatelka Joanna Siedlecka pro kanadskou televizi TFN uvedla: „Nabarvené ptáče nemá nic společného s dětstvím autora Jerzy Kosińského, ty strašlivé horory vymyslel do románu, on zažil jen to dobré, kdy vesničané riskovali a schovali jeho i celou rodinu před nacisty. Vzhledem k nelidské době a osudu většiny polských Židů žili Lewinkopfovi, tedy Kosińští, v mimořádných podmínkách. Dokonce v té době zaměstnávali paní na výpomoc.“

   Smazat
  2. Havloidní magor Marhoul na tiskové konferenci prohlásil, že svůj film vidí především ‚jako "film o lásce a humanitě"

   Smazat
  3. WTF?
   Aby se nesesypal, dostal představitel hlavní role Petr Kotlár na natáčení osobního dětského psychologa.

   Smazat
  4. http://www.nwoo.org/2019/09/16/marhoul-a-jeho-ptacek/

   Smazat
  5. 21:53 nwoo má asi nejlepší článek o celé kauze.

   .......

   Perverzní masochista Kosińsky zbožňoval transsexuály a byl znám svými častými návštěvami v sado-maso salónech, což potvrdily obě Kosinského manželky.

   To asi inspirovalo i devianta Marhoula.

   Smazat
  6. 21:48
   Možná, že by na plakátu vedle věty "Do 18 let nepřístupný" mělo být ještě "Návštěva psychiatra po shlédnutí nutná".
   To mi neříkejte, že pokud se člověk zabývá deset roků deviacema a násilím jako Marhoul, má to každý den v mozku a je tím posedlý, že je normální.

   Smazat
  7. O Kosinskem se zmiňuje i Finkelstein ve sve knize Prúmysl holokaustu.Vykradač Barrandova Marhoul k zneuzivani mrtvol 100% patri.Reklamy na jeho uchylny film 10×10 musi mrtve z valky urcite potesit.Co takhle natocit film z pasma Gazy?Ťam deti bez hlav po izraelskem bombardovani by nasel dost.Jenze na to by penize ani bilboardy nebyly.

   Smazat
  8. Nová doba, zvykejte si. FAMU odstranila svého snad nejúspěšnějšího absolventa Emira Kusturicu, protože není buzna a, ó hrůzo, nepovažuje Srby a Rusy za zvěř, kterou je nutno střílet bez výstrahy.

   Smazat
 6. Podívejte se na jinej film,jak čestný za druhý světový byli Pšonci
  Budete mütter,unsere văter.
  Tohle ta havlosvině s modrou knížkou natočit NEZVLÁDNE!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. 21:31
  Jukněte unsere....

  OdpovědětSmazat
 8. Hm, tak pana plukovníka na obrazovkách určitě neuvidíme.

  OdpovědětSmazat
 9. Je úžasné jak se všechna "vlastenecká", konspirační, přesněji však prolhaná média, zoufale chytají lží profláknutého darebáka z Vodičkova ČSBS, kterou bez sebemenšího ověření, vyřvávají jako nezpochybnitelnou pravdu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:25

   Možná mi něco uniklo, nikde jsem však v kraťoučkém perexu nezaznamenal nic o "nezpochybnitelné pravdě", jak uvádíte vy. Pomůžete mi, prosím, tu tajnou šifru dekódovat?
   Nepochybuji o vaší nejupřímnější, nepotlačitelné touze po té nejčistší pravdě. Mohl byste tedy prosím doložit, že pan plukovník Šneberg, vyznamenaný prezidentem Benešem Československým válečným křížem, lže, že je to "profláknutý darebák" a přednést tu pravdu, jaká je podle vás? Je to ta pravda, kterou šíří dobří a ušlechtilí lidé jako je starosta Prahy 6 Kolář, nebo členové a příznivci spolku Landsmanschaft?
   Opravdu, zvedněte tu rukavici, předneste a doložte tu skutečnou pravdu, jsoucí v rozporu se svědectvím plukovníka Šneberga. Jsem si naprosto jist absolutní čistotou vašich myšlenek a nevídaně ryzím charakterem, z nichž vyvěrá vaše touha po pravdě. To vše je však nyní v ohrožení, pokud svá slova nedoložíte. Nedopusťte to.

   Smazat
 10. Vy jste 23:25 osobně prožil a na vlastní oči a uši pamatujete co? Předveďte se! Já osobně zažil Protektorát, proudy před frontou z východu evakuovaných Němců, viděl absolutně zubožený proud vězňů koncentráků doslova pod samopaly, bez potravin hnaný ze stejné strany, kdy kdo nestačil byl střílen a nechán za krajnicí, první revoluční střelbu už 3. května 1945, partyzánské hlídky a barikády na silnicích, přechod i odchod sovětské armády včetně podoby prvního sledu a týlu, chování vojáků, důstojníků, podobu, úroveň i stav techniky, pamatuju i odsun Němců zahájený s létem 1946, to z místa jejich většiny v osídlení. Vidím a slyším, jak se dnes ve všech těch událostech čím dál víc, až neuvěřitelně lže. Nelze nechápat, proč a v jakém zájmu tomu tak je. Pitomče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On tomu rozumí líp než vy. Víte kolik filmů už viděl?

   Smazat
 11. Děkuji Rusku za naše osvobození.Za naše některé lidi se stydím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudocancy! Nikdo nás neosvobodil. Za Protektorátu byli Češi vždy uváděni jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Bohužel se ukazuje, že nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   „Zatímco velcí Němci a Evropané pracovali na sjednocení Říše, František Palacký potichu konal opak: pracoval na vyloučení Čech z Říše… V tomto zásadně mylném duchu byl později zřízen i veden stát Masarykův a Benešův.“ K. H. Frank

   Smazat
  2. 16:13 tapeta trapně opakující nesmysl o osobních průkazech s rodokmenem a Češích považovaných za árijce. Osobní průkaz v Německo Českém provedení, s otiskem palce, tedy Ausweis nutný od 15ti let nic takového neobsahoval, Židům nebyl vydáván. Musel být vždy doprovázen pracovní knížkou v Německo Českém provedení, tedy Arbeitausweis/em. Ten zajišťoval kontrolu plnění pracovní povinnosti, která byla i podmínkou získání potravinových lístků. Pro českou mládež, tuším od 10ti let věku, tam kde bylo zřízeno, bylo "politicky" povinným "Kuratorium pro výchovu mládeže v Čechách a na Moravě", fungující s obdobnou metodikou jako Hitlerjugend. To si dovoluji tvrdit jako pamětník, který byl jako školák, spolu se spolužáky, proměřován, popsán a testován k hodnocení parametrů protektorátní mládeže podle rasových kriterií. Vy zhovadilý lháři ze 16:13.

   Smazat
  3. 1:24 Možná že jo, možná že ne, jedno však jisté je a to že bez židobolševiků bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 12. Ten pán má naprostou pravdu článek je na PL. Jestli budou ppražský vlajkaři stavět pomník vlasovcům bude to jen propagace zrady a fašismu.

  OdpovědětSmazat
 13. Bývalý premiér Slovenska Ján Čarnogurský si všiml, že návrh zastupitelstva Prahy 6 zapadá do protiruské nálady českého tisku posledních desetiletí. K tomu na své webové stránce v neděli 15. září politik uveřejnil několik historických faktů k zamyšlení a jeden z nich, se týkal československých legií, které bojovaly v letech 1918 - 1920 v Rusku a jsou zdrojem hrdosti Čechů i Slováků.

  „Bojovali tam opravdu dobře. České ministerstvo obrany zcela oprávněně před časem uzavřelo dohodu s ruským ministerstvem obrany o postavení pomníků legionářům v ruských městech, která v občanské válce v Rusku legionáři drželi proti bolševickým rudogvardějcům. Pomníky postavili na začátek tuším v Jekatěrinburgu a Tomsku.

  Tehdy se ozvaly místní kluby lokálních historiků a začali předkládat dokumenty, co v jejich městech udělali naši legionáři kromě boje proti Rudé armádě. Postříleli stovky válečných zajatců, mezi nimi i civilní osoby,“ napsal Čarnogurský poté, co na internetu sledoval diskuzi o pomníku tzv. Běločechů (tahle nazývají československé legie v Rusku), v niž „místní nadšenci pro dějiny měli své tvrzení dobře zdokumentována,“ uvedl.

  „Vzniká otázka, zda můžeme tak jednoznačně oslavovat naše legionáře, kteří popravovali válečné zajatce?“ ptá se autor.
  Postavení památníků po celé Ruské federaci vyvolalo spory. Vedení některých měst vyjadřovalo nesouhlas kvůli tomu, že českoslovenští legionáři nejsou moc dobře proslulí svými činy. Například v otevřeném dopise Krasnojarského regionálního výboru k prezidentovi Slovenské republiky z roku 2013 se uvádí:

  „Události z 1918-1920 let nejsou obyvateli Krasnojarsku jednoznačně vnímány. Koneckonců po dobytí Krasnojarsku Běločechy na rok a půl vládl ve městě teror. Trestné činy byly tak brutální povahy, že stále zpívají píseň ‚Byli jsme napadeni zlými Čechy, spálili naši rodnou vesnici, zabili našeho otce první střelou a naši matku zaživa spálili v ohni‘.“


  Z ruských legií vzešel také významný český fašista Rudolf Geidl, který si na srbské frontě změnil jméno na Radola Gajda. Představoval příklon k fašismu podle italského vzoru – v roce 1926 založil Národní obec fašistickou.


  Když není pravda, když chybí informace, vyrůstá místo toho bodláčí. Pokud nemáte obraz nepřítele, pokud nevíte, jak vypadá váš nepřítel a proč se dopouští těchto zločinů, tak proti němu nedokážete bojovat. Nakonec se to obrátí proti vám.
  Jen se podívejte, k čemu vedla ta politická korektnost v sovětské protifašistické propagandě. Když bylo zakázáno mluvit o tom, že v Babím Jaru, v Chatyni zabíjeli ukrajinští nacionalisté, Hitlerovi přisluhovači a další takoví.
  Když se nemluvilo o zločinech maďarských jednotek na ruském území, když se nemluvilo o podílu Polska na rozpoutání 2. světové války, když se o mnoha takových věcech mlčelo.

  Ano, podpindosníci jsou teď v řízení velice silní.
  Je jich tam mnoho, byli tam dosazováni. Dosazovali je tam počínaje rokem 1956. To když napřed rehabilitovali trockisty, a potom je přiváděli do řídících struktur a čekali, dokud setrvačností neutichne tvořivý proces stalinské epochy, aby mohli pomluvit Stalina.

  Vždyť dříve, než se ty lži o Stalinovi začaly valit řekou…
  Lidé přece nepodpořili to odhalení kultu jeho osobnosti, protože všechno bylo v příliš čerstvé paměti a bylo to rozpoznatelné. Lidem, kteří v dané epoše žijí, je zbytečné lhát. Proto také muselo následovat období stagnace, aby tato historická paměť vyprchala a nositelé konkrétních znalostí vymřeli.
  A potom se při přestavbě teprve na Stalina začala lít špína, což trvá doposud. Usilovně se o něm lže.

  A to samé probíhá právě teď. Vyčkávají, aby potom vštěpovali něco jiného, takto formují novou minulost.
  Jak to bylo v tom Orwellovi?
  Kdo ovládá minulost, ten ovládá i budoucnost. A ten, kdo ovládá přítomnost, ovládá i minulost.
  Je nutné určitý čas vyčkat, potom zformovat nový pohled na nějaký proces a v této nové podobě ho vštěpovat společnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stalinův kult je skutečností. Byl to jediný diktátor v SSSR, on k tomu měl sklony. Ovšem je potřeba také říct, že nebýt té pohnuté doby, kdoví, co by se stalo. A my jsme k tomu vydatně přispěli, ne-li tento stav vyvolali.

   V roce 1920 bylo třeba opravdu tvrdé ruky a ta se našla. Stalin vrátil stát ze stavu volného pádu z bodu nenávratna opět do hry a následně vyhrál i krutou válku. Spolu se svým lidem. Byl to skutečně tvrdý člověk, který sice velkolepě budoval, ale i rubal les až třísky lítaly - jeho oblíbené heslo.

   Je potřeba k tomuto rozsáhlému a komplikovanému tématu přistupovat realisticky a zodpovědně. V žádném případě nemůžeme poměřovat dobu Stalinovu přez současná prizmata, to už nešlo ani za socíku. Ta doba byla jiná, podmínky jiné, mnohem drsnější než dnes a krutosti se odehrávaly úplně všude. Něco jako Irák, Sýrie, Lybie po celé planetě s výjimkou obou Amerik a Austrálie.

   Smazat
 14. Žijeme lžihistorií, jaká nemá dosud obdoby, včetně doby protektorátu Böhmen und Mähren. SSSR nenapadl 17.9.1939 Polsko, ale jen v okamžiku, kdy se Polsko zhroutilo pdo náporem wehrmachtu, tak osvobodilo Polskem okupovaná území SSSR od r. 1920. Tehdy po 1. světové válce, když SSSR vyhlásil Brest-Litevský mír, první nacista Evropy a vzor Adolfa Hitlera,k polský diktátor Pilsudski vtrhl s armádou hrdlořezů do Ruska, okupoval Ukrajinu a Bělorusko a počínal si tam jako ve vyhlazovací válce výrobou Lidic a Ležáků k dalšímu dosídlení Poláky. Toto genocidní počínání mělo za 20 roků své následky v odvetné Katyni. Poláci okupovali západní Ukrajinu a Bělorusko až do zmíněného 17.9.1939. Hranice Polsko-Ruská po 1. světové vále byla vytyčena komisí vedenou britským diplomatem Coursonem pro účely Versailleské smlouvy.
  Ty lži nám šíří především čété, které nelze dnes věřit ani pozdravení, je to hlásná trouba pražské kavárny pracující za vynucené peníze od občanů a je na čase, aby Valdštejn přišel se zákonem rušícím poplatky na čété, již proto, že se do ní rozlezla reklama stejná a stejně jako do televizí soukromých. Proč si občané musí platit notorické informační lháře a výrobce "fejků" ve službách velkokapitálu? Za tučné korupné, jako příplatku k 7 miliardám vydojeným na občanech???
  Kdo byl strůjcem 1. a 2. světové války, kdo je strůjcem válek současných? Kapitalistický svět, jeho diktatura z nenažranosti žene lidi do válek, neonacismus, který zachvátil "lepšolidi" z EU a NATO.
  České legie. Nemalá část se jich postavila na stranu kontrarevoluce a podpořila vražedné žoldnéřské armády Polska, Británie, Francie, USA a Japonska v intervenci proti rodícímu se SSSR ve snaze SSSR zlikvidovat. I svým tažením Sibiří po dobu několika roků se snažila vývoj zvrátitz a pácháním násilí a ukradením carského zlata (z toho pak založili Legiobanku) si dobrou pověst nevysloužila. Ale byly i jednotky, které se proti svým velitelů, vzbouřili, např. proti "plk." Švecovi. který proto spáchal sebevraždu.
  A "Čechoslováci" v SSSR gulazích po r. 1945 byli ruští bělogvardějci, teroristé, kteří pak před spravedlností do ČSR utekli a za 20 roků získali pak občanství. Tak tyto pak KGB po válce u nás posbírala ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak !!! Stalin si vzal zpátky jen to, co mu Polák ukradl při intervenci hned po 1.sv. válce a to ještě v okamžiku, kdy Polsko jako stát neexistovalo, jeho armáda byla poražena a vláda uprchlá v exilu...

   Smazat
  2. Vždyť to samé je u Kubánské krize, sověti (Chruščov) ohrozil USA raketami s jadernou hlavicí dopravovanou na Kubu v roce 1962, to ale bylo za »B« ...!?

   Byla to odvetná reakce sovětů na »A« kdy USA umístili jako první v roce 1957 jaderné hlavice do Turecka s dosahem na Moskvu.

   Takže akce »A« a následná odvetná reakce »B« ...!

   Stále nechápu, proč se to Turecké jaderné »A« nezmiňuje ...?!

   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Karibsk%C3%A1_krize

   Smazat
  3. Polákům tak či onak vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 15. Ten Padevět je padělek člověka. Zmodralý do morku kosti.
  Jsem ročník třicetosm a žiji jen díky včasnému zásahu neznamého rudoarmějce onoho 30. dubna 1945 v Ostravě.
  Věčná sláva rudé armádě a také J.V. Stalinovi.
  Také poděkování slušným lidem, většinou obyčejným vojákům, v armádách spojenců ve druhé světové válce.

  OdpovědětSmazat
 16. Uctivě děkuji, panu vystavovateli VD za tento počin, jsem velice potěšen hlasem, obrazem a úctyhodnou myslí, dobového účastníka, odvážného a čiperného VÁŽENÉHO pana Emila ŠNEBERGA, ještě jednou díky, pevné zdraví i nervy!

  http://www.novarepublika.cz/2019/09/ucastnik-prazskeho-povstani-1945-o.html

  OdpovědětSmazat
 17. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.