Reklama

úterý 17. září 2019

USA hledají záminky k napadení Iránu


Michal Brand
18. 9. 2019
Spojené státy obviňují Irán z útoku drony na saudsko-arabská ropná zařízení. Sice se k útoku přihlásili jemenští bojovníci proti saudsko-arabské koalici, která vede proti Jemenu genocidní válku s cílem za každou cenu instalovat zpět k moci v Jemenu nenáviděného a před lety vyhnaného diktátora.


Pozn.: Jemenský diktátor, „prezident“ Abdrabbuh Mansur Hadi byl nejprve donucen k jednání s „rebely“ a k akceptování nové, společné vlády. Pak byl ale nepřijatelný Hadi vyhozen dokonce i vlastní stranou. Do konfliktu se zapojila Suadská Arábie, která průběžně bombardovala různé oblasti v Jemenu. Za mlčení Západu, OSN i humanitárních organizací. Saudské bombardování Jemenu nenáviděnému „prezidentovi“ Hadimu na popularitě u obyvatel Jemenu nepřidalo a tak nakonec byl nucen rezignovat a uprchnout. V Saudské Arábii, kde se ukryl, si vše rozmyslel, zřejmě po nějaké domluvě od saudsko-arabských tyranů, a prohlásil se za platného prezidenta Jemenu. Tím jakoby legitimizoval zločinnou válku Saudské Arábie (a dalších zemí z další koalice ke všemu ochotných) proti Jemenu. Saudská Arábie se svými spojenci od té doby vede proti Jemenu zločinnou, genocidní válku. Saudská Arábie úmyslně a cíleně blokuje dodávky, léků i potravin do Jemenu, V důsledku genocidní politiky Saudské Arábie vládne v Jemenu hladomor (skutečný, ne ten vymyšlený jako v Severní Koreji) a řádí tam epidemie nemocí. Západ nijak neprotestuje. Humanitární organizace v zásadě mlčí, čímž dokazují, že nejsou humanitárními organizacemi, ale nátlakovými organizacemi, skrytými lobbistickými organizacemi k prosazování cílů určených mocenských strukturami západu a tajnými službami. Člověk v tísni, Human Rights Watch, Amnesty International – všichni mlčí. To kdyby třeba Rusko udělalo jen miliontinu, MILIONTINU ze zločinů Saudské Arábie v Jemenu, tak to by se tyto „humanitární‘ organizace mohly ukřičet. A Donald Trump, kdysi naděje na změnu dnešní soft-totality dnes již jen promarněná šance, Donald Trump Saudské Arábii ještě na to vraždění dodá zbraně za 300 miliard dolarů. (Ani kníža Schwarzenberg nijak nekritizuje Saudskou Arábii, kterou již dříve se svým známým „aristokraticky vznešeným“ připitomělým úsměvem označil za cenného spojence Západu.)

Foto z Jemenu: https://tinyurl.com/yemen-starvation

Před několika dny jemenští obránci v odvetě proti saudsko-arabské agresi zasáhli drony saudsko-arabská ropná zařízení a způsobili tak významný výpadek produkce ropy v Saudské Arábii. Spojené státy okamžitě označily za viníka Irán. V Jemenu už není co bombardovat, tak USA hledají nějaký jiný cíl. Irák už USA úspěšně zdevastovaly na generace dopředu, Libyi taktéž, v Afghánistánu toho sice nebylo moc ke zdevastování, ale USA tam i tak jen vraždily a ničily, co se dalo. (A teď Američané s ostudou hledají, jak utéct – a to tam nikdo proti-americkým silám nedodával zbraně, jako to činily USA, když se v Afghánistánu angažoval do pasti zatažený Sovětský Svaz; mimochodem, představte si, kdyby se Čína Rusko zachovaly stejně „morálně“ jako USA a dodávaly nejmodernější zbraně Talibanu a jiným proti-americkým skupinám v Afghánistánu s cílem oslabit svého konkurenta, tedy USA).

USA, jak je jejich zvykem, ihned mluvily o nezvratných důkazech. Po několika dnech USA ukázaly fotky hořících rafinérií v Saudské Arábii, které jsou běžně na netu, a prohlásily, že takový útok musel být masívní a že ho určitě udělal Irán a že určitě šlo nejméně o 19 raket a že to nemohli být jemenští bojovníci. A už tedy zbývá jen dodat, že USA okamžitě začnou Irán bombardovat.

Nejsmutnější na tom je, že to vůbec ještě někdo může brát vážně po všech amerických zesměšněních se s „nezvratnými důkazy“ - od iráckých zbraní hromadného ničení přes MH17 přes Skripala... Kam se člověk podívá, tam mají USA nezvratné důkazy, které ale buď nedokazují vůbec nic, nebo je USA „nemohou zveřejnit“, protože jsou (pokafkovsku) „tajné“.

Rémy Vlachos na idnes hned přispěchal s manipulativním titulkem „Na Saúdy dopadly desítky raket z Íránu, uvedly USA. Ukázaly fotky z družic.“

Všimněte si, že USA uvádí. Nikoli „tvrdí“ nebo „prohlašují“, ale „uvádí“ – tedy jakoby konstatují fakt. V článku se sice dočteme, že vlastně jde jen o bláboly různých osob z administrativy vlády USA (a deep state), ale titulek už evokuje, že jde vlastně o skutečnost. K tomu dovětek v titulku „Ukázaly fotky z družic“ – tedy čistá snaha implantovat dojem, že jde skutečně o uvedení fakt, navíc podložených a to přímo snímky z družic. Vlachos možná není tak úplně novinář, ale prostě agent nějaké „neznámé“ země a jejích tajných služeb. To přeci není možné, aby tak manipulativní titulek nevznikl jako úmysl s cílem podpořit propagandu třetího státu.

A jak ukazuje diskuse pod uvedeným článkem, většina čtenářů je úspěšně zmanipulována do pozice „ano, byl to nejspíš Irán“. Jen minimum lidí si všimne, že vlastně USA nepředložily jediný sebemenší důkaz a jen obviňují ve stylu „určitě to takhle bylo“, „jinak to být nemohlo“, „Irán“, „Irán“, „Irán“. A nejlepší je dovolávat se na „nejmenovaného činitele vlády USA“. Podle nejmenovaného činitele vlády USA je Země placatá a nelze vyvrátit, že by to někdo z vlády USA opravdu neřekl a že by nešlo o oficiální názor vlády USA – protože nejmenovaný činitel je také „nenalezitelný“ a „nezeptatelný“ činitel. Kdo není identifikován, nemůže být nalezen a dotázán. (No, to možná nebyl dobrý příklad, protože vzhledem k odtrženosti politiků od reálného života a vzhledem k jejich koncentraci veškerých duševních schopností na prospěchářství je dost dobře možné, že názor, že Země je placatá, zastává nejen většina americké vlády, ale třeba i většina členů Evropské komise a dalších enkláv „geniality“.)

Je to zase klasika – americká propaganda a americká vláda opět lžou. Hůř než kdy Rudé právo tisklo. A to už je ksakru co říct.

Chybí už jen nějaké obrázky náklaďáků nakreslené pastelkou a Colin Powell s ampulkou soli nebo vlastního spermatu nebo co to vlastně v OSN ukazoval. https://tinyurl.com/Powell-liar

Článek idnes: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/iran-saudska-arabie-utok-ropa-incident-trump-rezervy.A190916_092114_zahranicni_remy

95 komentářů :

 1. Je pravda,že útok na rafinerie a vypadek světovè produkce ropy provedli sami izraelci,aby vyprovokovali bombardováni a ničeni Iránu a dalši válku,kdyż v SYRII neuspěli ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, není to pravda. To je jen propaganda místních nácků nenávidějících Židy, Izrael, USA, Západ...

   Smazat
  2. ...ano správně, byl to Putin, ale cizíma rukama, přesně tak, jak se to naučil od židů...

   Smazat
  3. USA + zbrane se vzdycky rovna valce, az vyusti do posledni valky SVETOVE. Kdo by pochyboval..
   Uz 18 let Putin zadrzuje konec sveta..
   Proti besneni a dennim provokacim celeho zapadu.
   Nejdrive znici vsecko uplne vsecko /i s Gretou/,a pak na konec celej svet..

   Smazat
  4. Dalsi 9/11 . Take polaci se koordinovane zucastnili vyhlasenim Diktatem, ze Rusko musi posilat plyn a ropu pres Polsko a Ukrajinu...V Kremlu zase zivaji..
   Placou Saudove ,ze vyzbrojovani za triliony zase nepomohlo ani trochu. Je to trochu slozitejsi nez mordovat a porcovat novinare na konzulatu..
   Dalsi vyzbrojovani ,uz je vyhlaseno za 300 miliard. Netanhahu byl v Rusku aby predstiral ,ze zase za nic nemuze.. A mysli si jak je chytrej , kdyz vsude kolem jsou dosazeny imbecilove nejhorsiho kalibru..
   Problem neni ve vyzbrojeni ,ale v tom, kdyz lide odhodlane brani svoji vlast. Velky priklad pro nas..Proti tomu jsou vsechny triliony sveta malo !!Jak je videt..
   A porad se to opakuje od Thermopyl, Marathonu, Stalingradu a Sudomere...

   Smazat
  5. byli to Židé, ti ve lhaní můžou strčit do kapsy dokonce i Američany

   Smazat
  6. Rusové Izraeli pohrozili, že budou sestřelovat izraelské letadla nad Sýrii. ČLR mohutně investuje v Íránů a dokonce tam snad posílá vojáky. A Írán pohrozil, jak bude napaden, tak za půl hodiny stát Izrael neexistuje. Když o tom přemýšlím, tak je tu hodně důvodů, ne Írán neutočit, jinak je to sebevražda. Chazaři si to rozmyslí.

   Smazat
  7. No Izraelci zřejmě na Irán nezaútočí. A Američané si vždy nějaký důvod najdou(vis Irák). No a že se pak zjistí, že se mýlili? To už bude po. I když já být Amerikou, tak bych na Írán moc nesahal...

   Smazat
  8. USA hledají záminky k napadení Iránu -
   Nic nového pod sluncem.
   Od II. WW nedělají nic jiného, než že buď samy napadají slabší státy, nebo organizují převraty, nebo se pasují samozvanně do role světového arbitra.

   Smazat
  9. Saudi uklidňují svět, že se v zásadě nic zas tak hrozného neděje. Pravda je že pumpují do světa ropné rezervy a s pravdou vylezou až jim začnou docházet.

   Smazat
  10. 0.02 Tak to, pane, ví jenom Bůh - a ten mlčí, PROTOŽE JE V KONFLIKTU ZÁJMŮ.

   Smazat
  11. Tak a jak jsi ve svém článku psal.... tak to i dopadlo. Dnes je 8.1.2020 a před pár dny zabili Íránského Generála protože USA zjistili, že pravděpodobně podporoval teroristické organizace proti nim. V Íráku, kam přiletěl civilním letadlem na civilní letiště...

   Smazat
 2. Ty nejvíc oceňované příspěvky v odkazovaném článku na iDnes jsou celkem jasně proti Saúdům, takže to je ok. Každý totiž už dneska ví, jaké teroristy Saúdové podporují. Takže lidé zas tak zmanipulovaní nejsou.

  Akorát to případnou (další vylhanou) akci USA, Izraele a Británie nezastaví, bohužel...

  OdpovědětSmazat
 3. Ničit pozemní cíle raketami z dronů řízenými přes satelity ze základen z USA umí a provádí na světě výhradně USA. Teď se ukazuje, že někdo dokázal provést to samé, bez satelitů. Někdo taky se snaží dokázat, že to nemohli být Jemenští povstalci, kteří ale prohlásili, že to byli oni. Začíná se ukazovat, že na zbrojení vydává z rozpočtu nejvíc USA, ale asi to není rozhodující. V Afganistanu USA se svými zbraněmi za miliardy nejsou schopné porazit "košiláče" s kalašnikovy.
  Ale přesto všechno, když ten útok přes satelity neprovedly manící z USA, kdo tedy má stejnou technologii se stejným efektem? No přeci Jemenští povstalci v pralese. Nezbude, jako ve Vietnamu, vysypat na ně miliony tun defoliantů, samozřejmě jako humanitární pomoc. Je k tom zapotřebí najít někoho jako Havel, který to jako humanitární pomoc označí. To tak nebude problém. Kulisáků běhá na světě tisíce.

  OdpovědětSmazat
 4. Branili ale zase neubranili. Vietnam, Korea , Afganistan , Usa 9/11, ani sebe nejsou schopni ubranit, to je trapny az beda.
  Svedli to predtim na Irak, jako zase dnes svadi vsecko na Iran /a porad se snazi verit svym vlastnim lzim/,ze neubranili spojence Saudi proti partyzanum Houtu..Od 2009 Obama utocil na Jemen, porad dodnes tam vrazdi civilni obyvatelstvo skoly , nemocnice a tim to delaji jeste horsi. Nezbyva tak mistnim , nez s USA - Saudi vybehnout..
  Jde o jim o vsecko..
  Ovsem USA jde o vsecko taky. Jsou na konci a nevedi jak dal..Lode si schovavaji 2000km daleko od Iranu.
  Uvnitr USA se odehravaji neprekonatelne rozpory, ktere jen zenou situace do obcanskych protestu, nepokoju a konfliktu ,rozdmychavane denne zasluhou udesnych chudaku , kteri nevedi co delaji..Ale nesmi prestat..
  I kdyz se jim to neustale pripomina...
  Chteji valku proti Cine, proti celemu Rusku , ale ted vyjimkou Putina, proti Iranu, Venezuele, Koreji atd.
  To jsou prilis jasne dukazy..

  OdpovědětSmazat
 5. Určitě je v USA spousta lidí, kteří by si rádi zaválčili. Možná, že i sám Trump patří mezi ně. Ale.
  Trump by se rád ucházel opět o prezidentské křeslo. K tomu potřebuje podporu voličů. A ta nebude, pokud se voliči začnou mít blbě. Aby se blbě neměli, nesmí přijít krize. Co asi udělá s americkou ekonomikou cena, možná i přes sto dolarů za barel ropy? Nemyslím si, že válka s Iránem by byla nějaká krátká epizoda. I kdyby Irán padl, nastoupí náboženský, gerilový odpor. Žádný tanker, plující Perským zálivem, si nebude moci být jistý. Navíc, ve hře je ještě Čína, která má Iránu své zájmy a je v současnosti největším věřitelem americké vlády. Samotná Čína dováží z Iránu také velké množství ropy. Pokud by začala být ohrožená, nepochybuji o tom, že Ameriku pošle ke dnu.
  Tak že, ani dnes, ani zítra a ani v dohledné době cca dvou let USA Irán nenapadnou. Tak to vidím já.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trump chce být znovu zvolen,tak potřebuje nějaký světový čin,jaký je chytrý a schopný prezident.

   Smazat
  2. To je možné. Jenomže globalisté se chytili do vlastní pasti. Válka nejsou jenom tisíce mrtvých. Ale obrovskou mizérii pro většinu v zázemí.Perským zálivem proplouvají stovky tankerů. Pokud se tato tepna byť jenom přiškrtí, zareagují na to trhy s ropou skokovým zvýšením. Tady nejde o válku, ve které se hájí spravedlnost proti bezpráví a která by lidi přiměla k dobrovolnému utažení opasků. Mizérii vzniklou touto válkou by většina lidí dobrovolně nepřijali. Ať se Jandové snaží sebevíc.

   Smazat
  3. Po rozvratu Iráku a Libye se hovořilo o tom, ýe další na řadě bude Iran. nakonec to vyla Syrie do r. 2012 vydávána za vzor náboženské tolerance.

   Smazat
 6. Je třeba ty kreténské Američany zastavit, a začít tím, že zlikvidujeme agenty CIA zde v ČR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:51
   v tom případě začněte u Hambáčka a jeho smečky.

   Smazat
 7. Ještě jedna poznámka. Na tom, co si o americké rozpínavosti myslí obyčejný člověk pramálo záleží. Těm stačí, když se budou mít dobře. Tím, že je jejich luxus vykoupený často agresí a bezprávím se moc nezabývají. Navenek sice prohlašují, že je to svinstvo, ale co je doma, to se počítá. Většina má své hypotéky, nebo jiné dluhy, které je nutí k poslušnosti. Jak se říká, bližší košile, než kabát.
  Sleduj stopu peněz. Jestli bude, nebo nebude válka, o tom nerozhodují obyčejní lidé. Ty tomu dělají pouze stafáž užitečných idiotů.

  OdpovědětSmazat
 8. Ubozí konspirační kokoti, přečtěte si pozorně:

  http://zvedavec.org/komentare/2006/02/1503-rozhodnuti-napadnout-iran-uz-bylo-ucineno

  Ten článek ze zvědavce je už skoro 14 let starý!!! Stále mektáte dokola stejné chujoviny o naplánovaném, brzkém Armagedonu, o jaderných válkách, kolapsu USA, dolaru... A celou dobu se nestalo nic podobného vašim žvástům.
  Jste jak oslíci na klíček, postižení konspirační psychopati bez jakéhokoli zdravého úsudku, bez náznaku zpětné vazby...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě že máme tebe, nekonspirativní nekokote, abys nás uklidnil. Jedině tvoje pravda je ta správná, Pepku. A co říkáš na to, že to nebyly drony ale rakety z Íráku a že ten zásah byl velice efektivní na to, aby to bylo pár dronů?

   Smazat
  2. 7:54
   Na tvoje chujoviny vytažené odněkud ze zadku říkám jen to, že jsou to chujoviny.

   A moje pravda je taková, že vy se tu PROKAZATELNĚ už nejméně 15 let navzájem strašíte stále stejnými, hloupými, vymyšlenými, propagandistickými kokotinami, které se opět PROKAZATELNĚ za celou tu dlouhou dobu nevyplnily ani z jednoho procenta.
   Prostě duševní mrzáci, trapáci, mentální chudáci.

   http://zvedavec.org/komentare/2006/01/1483-iranska-ropna-burza-hrozi.htm

   http://zvedavec.org/komentare/2005/08/1312-iranska-past

   Smazat
  3. To, že se rozhodnutí napadnout Irán nerealizovalo neznamená, že to rozhodnutí nepadlo.
   Používáte stejně falešnou logiku jako jiní odmítači hypotéz spiknutí - "dopadlo to špatně i pro spiklence, takže nemohlo jít o spiknutí". Ale výsledek nerozhoduje o tom, zda byl nebo byl plán, cíl a úmysl. Plán Barbarosa existoval a byl o napadení Sovětského Svazu. To, že tam náckové dostali chválabohu nakládačku neznamená, že ten plán nebyl. Ale podle vaší "logiky" by to tak být muselo.

   To, že útok na Irán zatí mnenastal znamená jistojistě jediné - že se Usáci bojí, protože Irán by jim solidně nabančil v odvetě. USA se nebojí napadat jen země slabé a rozvrácené - Irák, Libye po letech sankcí, rozvrácený a chudý Afghánistán.
   Nebo třeba Grenada a podobně.

   I do té druhé světové v Evropě šly USA až teprve, když už bylo Německo vyřízené - tak se Usáci honem honem přidali, aby nepřišli zkrátka

   A v tichomoří válčili jen proto, že je Japonsko napadlo, jinak by to taky jen pozorovali a tiše si mnuli ruce zbaběle zalezlí.

   Smazat
  4. 8:50
   V mnou postovaném, už 14 let starém článku se jednoznačně píše že "ROZHODNUTÍ NAPADNOUT IRÁN UŽ BYLO UČINĚNO"!!! Ne že možná bude, pravděpodobně se chystá, přemýšlí se o..., ale prostě, že BYLO UČINĚNO!
   Ale pokračujte klidně dál stále dokola ve vašem žvanění. Splňujete dokonale Einsteinovu definici šílenství:
   „Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“

   Smazat
  5. 7:46 A ty si přečti fakta ubohý západní poskoku už to dlouho trvat nebude:

   Levné peníze jsou symbolem smutku. V USA zuří dluhové tsunami:

   https://cz.sputniknews.com/byznys/2019091710684790-levne-penize-jsou-symbolem-smutku-v-usa-zuri-dluhove-tsunami/

   Smazat
  6. 9:09
   Informace o napadení se obvykle utajují. Pokud je některá země ohlásí předem, jedná se o "výchovný proces", kterým se všem jasně říká "já rozhoduji a vy mě budete buď podporovat a nebo ..."
   Souběžně se může jednat o test reakce miliónů uživatelů sociálních sítí, mobilních telefonů atd.
   Jak bylo zmíněno výše, pokud se 14 let nic nestalo, znamená pouze to, že podmínky pro hladký průběh nedozrály. A je možné, že nedozrají vzhledem k měnící se mezinárodní situaci.
   Jednou alternativou vývoje situace může být padlý Izrael a USA pod sankcemi zbytku světa ... :-)
   ABC

   Smazat
  7. 10:21
   Co konkrétně nechápete na větičce "Rozhodnutí bylo učiněno"? Rozumíte vůbec česky? Jaké podmínky ještě měly dozrávat když poté co už bylo rozhodnuto?

   Připadá mi jako kdybych si tu dopisoval s retardy.

   Smazat
  8. 13:01
   Dáte odkaz na článek a ani si jej nepřečtete? A nyní mi zde snažíte přišít nálepku retarda? Chlape, že se nestydíte. Nejsem sice agresor, ale do očí by jste mi to neřekl. Hrozilo by Vám vystření z tenisek ... :-)


   „Víme, že to přijde, pouze nevíme přesně kdy,“ řekl Scott v neděli večer před shromážděním zhruba 150 posluchačů v divadle Jamese A. Little.

   Nic se nemění na tom, že dávno před rokem 2006 bylo v temných zákoutích Pentagonu rozhodnuto o rozvrácení zemí "sedících" na ropě. Něco se realizovalo, na něčem se pracuje a něco dalšího jistě ty lidumilné mozky vymýšlejí.
   Situace dozrát znamená:
   a) rozhodnutí bylo učiněno
   b) při realizaci se objevili nečekané komplikace
   c) realizace se zpomalí, přeruší, zastaví .. dle okolností

   Pokud jen trochu myslíte, zkuste mi vysvětlit vyjádření z bílé chýše asi v tomto smyslu "ujišťujeme, že budeme hájit svoje ekonomické zájmy a energetickou soběstačnost". Za domácí úkol zkuste vyjmenovat způsoby, jak takové prohlášení realizovat s pozice USA. Vaši úvahu zdejší čtenáři jistě ocení.
   ABC

   Smazat
  9. 8:01 A o čem by asi tak měli místní odulci*) "diskutovat"?! Tihlencti v trolení sic epilní, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 9. Jedno je naprosto jisté , rakety ani drony nepřeletěli přes moře od Iránu , kam je jistě většina radarů nasměrována . Soudruzi saudové prostě nepočítali s napadením z vnitrozemí :-)

  OdpovědětSmazat
 10. Pravda se stala lží a lži se staly pravdou. To se mohlo stát pouze v zemi, kde byla logika a rozum nahrazeny emocemi a nevědomostí. Toto je klasický výsledek v každé společnosti, kde se jednotlivý myslitel vyhýbá ve prospěch společného kolektivu. Protože inteligence kolektivně neexistuje, masy jsou ponechány s trochu víc než jen zmatek, důvěřivost a lhostejnost. Jen za posledních sto let existovaly lži, které vedly k první světové válce, druhé světové válce, korejské válce, studené válce a Vietnamu. Žádná z těchto válek nebyla legitimní a všechny byly založeny na lžích a podvodech, ale stále většina americké veřejnosti tyto strašné události podporovala. Totéž platí v moderních dobách celé takzvané „války proti teroru“, která vedla k válečným agresím proti Afghánistánu, Iráku, Sýrii, Jemenu a dalším. To dokonce vedlo k válce proti všem Američanům. Všechny tyto agrese byly založeny na lžích a podporovány masami.
  Nesčetné atentáty, vojenské převraty, falešné vlajky, maskování, politická korupce, hospodářské manipulace a nelegitimní války pokračují bez přestávky a lidé jen zřídka zpochybňují oficiální vyprávění, která jim jejich vládci o těchto zločinech vlády dali. To platí, i když důkazy proti těmto příběhům jsou ohromující. Přemýšlejte o událostech v minulosti, jako je Pearl Harbor, incident v Tonkinském zálivu, bombardování města Oklahoma City, 11. září, zbraně hromadného ničení v Iráku, tzv. Zabíjení Usámy bin Ládina a mnoho dalších.

  OdpovědětSmazat
 11. Článek naprosto skvělý, zcela jasně vysvětlující situaci, proto se tu také objevilo tak málo trollíků. Tohle už musí být jasné i Pepkovi Vyskočilovi. Tandem Ušáci a Křivonosáci z Izraele stojí za vším. Stejně jako dvojčata, které si Ušáci plánovitě zbourali, vždyť to z toho všeho trčí jako sláma sedlákovi z bot. Stále stejná písnička, Má to ocas jako kachna, zobák jako, kachna, kváká to jako kachna, chodí to jako kachna. Co to je? No samozřejmě, že Putin, jenže pozor někdo tady napsal, že v Kremlu zívají..., také ta poznámka o sledování stopy peněz je relevantní. Tím jak upadá vliv Ušáků, vzrůstá celosvětově nechuť k jejich nezodpovědné politice, neuznávající jiné zájmy než, své a odpor k nim. Dál už to je stejné jako s tou kachnou... zbrojí to jako Ušáci, krade to jako Ušáci, válčí to jako Ušáci, neuznává to smlouvy jako Ušáci, lže to a podvádí jako Ušáci, kdo to je? No přeci Putin... Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to rudé, žvaní to rudě, nenávidí to USA a Izrael.. Co to je? No přece hej hou rudý blbe.., pardon, dědeček

   Smazat
  2. 9.12 - pravidelně si přikládejte studené obklady, ale jsem přesvědčený, že Vám moc nepomohou. Opět stojíme na špatné straně, pořád hledáme ochránce, nikdo nás chránit nebude, to musíme dělat samy.

   Smazat
  3. 9:12
   HavlomOUDro jak výšitý!!!!!!!

   Smazat
  4. Byl jeden český film, momentálně si nevzpomenu na název (hrál tam Brodský a Chramostová), kde Brodský pohlavkoval potomka, když ho učil vidět "realitu" (bílá stěna měla být černá a nikoliv bílá). Tak přesně tak dnes fungují masmédia jako slovutná ČT a blbečci typu (9:12), ještě po 18ti letech nás stále přesvědčují, že to nebyla demolice, i když to byla demolice (= tvrdí, že "černá je bílá"). Je to přesně stejně jako v tom filmu. Ten film byl před revolucí trezorový, předpokládám, že už je opět v trezoru, protože jedna totalita byla nahrazena novou totalitou :-)

   Smazat
  5. 10;03
   Bílá paní☺

   Smazat
  6. Pro 9:12, Je to rudé, to možná sedí, žvaní to rudě, no pokud to není "blbě" tak to taky sedí, ovšem to nenávidí Ušáky a Křivonosáky, to jste malinko mimo mísu. Oba subjekty se svou hloupostí řítí do sebezničujícího průseru, takže je zbytečné je nenávidět, je to spíše zívačka jako v tom Kremlu. Pjakina jsem zkouknul až včera, naznačuje ve svém videu s titulky "Otázky- odpovědi" zajímavé věci. Zatím o nich nemůže více říci, aby ten kdo se chystá šlápnout opět na ty samé hrábě neprozřel, ale už dneska se těším až nás bude moci poinformovat. Pokud to neskončí pro lidstvo blbě, tak je tom pro mne spíše zábava, vše sledovat. A když to skončí blbě, tak pro všechny bez rozdílu a nemá cenu si pro to dopředu dělat vrásky na pytlíku. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  7. 9:32 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj coby delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   A tak jsi dnes jen Jsi prostý dvojmolekulový shluk otravnýho putléria, těkavého plynu ve kterém by se ani ta nejnepatrnější MOUDRO nemělo ani kde usadit!

   Smazat
 12. Saudi, to je jako kelímek na pivo, po použití znehodnotit.

  OdpovědětSmazat
 13. Duševní vývoj rudého typického rudého idiota:

  2005 USA hledají záminky k napadení Iránu, o jeho napadení již bylo rozhodnuto, Armagedon se blíží.
  2020 USA hledají záminky k napadení Iránu, o jeho napadení již bylo rozhodnuto, Armagedon se blíží.
  2035 USA hledají záminky k napadení Iránu, o jeho napadení již bylo rozhodnuto, Armagedon se blíží.

  :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S Libyí a Irákem to bylo bez konspirace. "Našly" se chemické zbraně a hned demokraticky osvobodili ropná naleziště.

   Smazat
  2. 9:38
   Lépe mlčet a být považován za hlupáka,než promluvit a odstranit všechny pochybnosti!!!!!!!!!☺

   Smazat
  3. Přesně pane9:43. Pepek Vyskoč9:38 se nám nádherně předvedl jaký je blb ve svých (anti)konspiracích. Skvělý biologický matroš to tam mají na USAmbassy:-D.

   Smazat
 14. USA musejí nahradit výpadek ropy ze Saudské Arábie (kde je těžba na sestupu), proto se nabízí hned vedle znárodnit ropná pole Iránu. Vzhledem k embargu na vývoz iránské ropy budou mít USA všechnu ropu pro svou distribuci. Na místě Číny bych do Iránu poslal raději 500 tisíc a nikoliv pouze 5 tisíc vojáků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad to nebude potřebné tolikvojáků převážet možná zbytečně ale totově nákladným způsobem. Pokud USA rozjedou přímou agresi, ne zástupnou válkou prostřednictvým svých sluhů z některého sousedního státu, pak tutově budou vést jenom humanitní bombardování a pozemnou operaci provedou spojenci z vojenskýho paktu NATO. Oni nikdy nevedli válku přímo muže proti muži. Pořád si jenom hráli na knoflíkovou válku za monitorem počítače a za vzduchu letadly. To jenom ve Vietnamu poněkud trochu zabředli i v pozemní operaci a tam také po právu vyfasovaly.

   Smazat
 15. USA budou útočit?!
  A na koho?! Na Húsie v sandálech! No to bude zase válka....... Další trvalá svoboda, nebo humatoš bombardoš.
  Na Írán útočit nemohou. Jejich technologie a technika totiž v SA ukázala co umí.
  A to je h..no.

  OdpovědětSmazat
 16. Jaderná válka s Ruskem je „vyhratelná“, uvedl nový Trumpův poradce pro národní bezpečnost:
  http://svobodnenoviny.eu/jaderna-valka-s-ruskem-je-vyhratelna-uvedl-novy-trumpuv-poradce-pro-narodni-bezpecnost/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, je. V nové americké počítačové hře od Microsoftu, která se jmenuje Neboj se a střílej.
   :-):-):-):-):-):-):-)

   K dostání i u nás na Praze 6.

   Smazat
  2. 10:38 Skvěle pane to jsem se zasmál na Praze 6 je dost bezmozků. Pokud něco začnou tak je Rusové sfouknou jako svíčku.

   Smazat
  3. Sdílím reakci pána z 12:35, přesně to jsem si říkal asi před hodinou, když jsem na to tady narazil. Velmi příhodná odpověď. Určitě nemá smysl, se rozčilovat nad hloupostí a tupostí placených trollů. Humor zvládne víc a ještě jak říká jedna filmová hláška, elegantně "nastaví zrcadlo", lidské hlouposti. Hej hou

   Smazat
  4. A budete si, ruďoši, u toho "sfoukávání" honit?

   Vy, rudí kokoti, ty vaše odkazy ani neotevíráte a čtete jen nadpisy zcela vytržené z jakéhokoli kontextu, času a prostoru. Jedná se o 40 let!!!! staré výroky a nikde se tam nehovoří samozřejmě o Rusku, ale o SSSR.

   Smazat
  5. 12:57
   Další HavlomOUDro,dneska už druhý,to bude pochvala od amiokupantů před fotkou samotného Trumpety!!!!!!☺

   Smazat
  6. 12:57
   Kdybys nebyl nemyslící primitiv, tak bys to skutečně dočetl celé a ne pouze dva odstavce a dozvěděl se, co si toto další USS hovado myslelo o svých vlastních občanech a ztrátech na životech.

   Smazat
  7. 13:43 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj coby delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   A tak jsi dnes jen Jsi prostý dvojmolekulový shluk otravnýho putléria, těkavého plynu ve kterém by se ani ta nejnepatrnější MOUDRO nemělo ani kde usadit!

   Smazat
  8. 12:57 To by sis to musel nejdřív přečíst ty pochcánku americkej.

   Smazat
 17. Jenom zase vyštěkávají, Trump potřebuje body před volbami, na víc už nemají. Možná vystřelí pár raket na opuštěné sklady a budovy, z nichž polovina stejně nevybuchne a pak zase bude klid. Číňani tam už mají svoje vojáky a tak si budou usáci setsakramentsky dávat bacha, aby ten jejich šrot vybuchnul v poušti.

  OdpovědětSmazat
 18. Jak je možné, že nemáme k dispozici naprosto jasnou a průkaznou odpověď?


  Když před pár dny Trump na svém twitteru publikoval mimořádně ostrou a detailní fotografii iránského testovacího raketového odpaliště,byl z toho v USA poprask a okamžitě se psalo, že tahle fotka vyzradila všem nepřátelům tajné informace, když ukázala, jak vysoce přesnými a citlivými špionážními prostředky Amerika disponuje a že to je hrozný průšvih.

  Přidejme k tomu sestřelený americký dron v Hormuzském průlivu Iránem a máme jasno minimálně o dvou záležitostech

  -že Američané NEPŘETRŽITĚ monitorují celou kritickou oblast Perského zálivu

  -že k tomu používají špičkovou techniku

  Nezbývá mi, než se podivovat stejně jako u útoků na tankery

  JAK TO ŽE USA NEJSOU SCHOPNY/OCHOTNY PŘEDLOŽIT SVĚTU NEPRUSTŘELNOU DOKUMENTACI TOHOTO ÚTOKU???

  Nemohu si pomoci, nacházíme se ve stejném informačním vakuu jak o v případě sestřelu MH17, kdy Obama prohlásil – my víme, ale nepovíme! Nechápu proč! Ledaže by všechno bylo nějak jinak.

  Nyní z USA přicházejí naprosto fantastické fotografie zasažených skladovacích velkokapacitní nádrží na naftu A dokonce lze identifikovat i místa průstřelů těchto nádrží, které mají dokazovat, že rakety a drony nemohly útočit z oblastí, kde se pohybují jemenští povstalci,nýbrž z Iránu.
  Když si odpustím, zcela výjimečně, spekulace typu- jak to, že ty tanky kompletně neshořely při tom obrovském požáru a výbuchu, ale pořád stojí, takže je lze s těmi zásahy fotografovat, pak mi nezbývá nic jiného, než vyslovit obrovské podivení, že je něco takového vůbec možné. Proč, protože všude okolo mají USA své protiletadlové systémy a plno další vojenské techniky.
  A přesto, touto v podstatě neprostupnou hradbou pronikly drony a střely s plochou dráhou letu??!! Není takhle náhodou něco špatně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Špatně nic není. Je to tak, jak má být. USA a EUroafrika jsou svi.ě prolhaný!

   Smazat
  2. Plný souhlas. Když občas slyším (přiblblého) Stoltenbergera a bývalou loutky NATO pana generála Petra Pavla, kteří si chodili ( v případě Stoltenbergera chodí nadále) pro americká moudra, tak je to opravdu napováženou. Americké svi.ně všude rozdmýchávání jen konflikty, aby bylo možno vyprázdnit přeplněné sklady se zbraněmi. Většinou s propadající lhůtou použitelnosti. A ty je nutno někde použít za " patřičnou" finanční náhradu. Aby chudáci " knedlíkoví" američtí občané žádnou újmu nepocítili. V předchozích příspěvcích už to bylo zmíněno.

   Smazat
 19. Psal jsem to dříve, budu se opakovat: V tom Aramco to vypadá na sabotáž provedenou vlastními, spojeneckými (americko-saudskými) silami, protože podle snímků všechny nálože (z dronů, či z křídlatých raket) přesně zasáhly cíle, rezervoáry a konstrukce, žádná nálože nebouchla jinde a nevytvořila třeba kráter, prapodivné je rovněž to, že rezervoáry byly zasaženy všechny na stejném místě. Proboha, to už neumějí nafingovat ani obyčejnou sabotáž?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bambusové družice domorodců jsou překvapivě na vysoké úrovni.

   Smazat
  2. Podle vojenských expertů takovou přesnost zásahu z dronů dokážou jenom Američané a Izraelci, Rusové už nikoliv. Odpověď na otázku "Cui bono?" je mně také jasná, jako obvykle zase úřadoval Izrael a rozhodně ne Jemenci a Saudové.

   Smazat
  3. 12:23
   Cui bono? Co se stane po jakémkoli útoku na ropná zařízení? Ceny ropy vystřelí nahoru a prodejci si mnou ruce. Kdo je hlavní prodejce ropy a kdo si teď mne ruce a rýžuje? Rus!

   Smazat
  4. False flag operation - tomu, že to byl útok dronů věří akorát zdejší Pepek Vyskoč, který každého častuje jeho "argumenty" typu rudí kokoti, debilové, atd. atd.

   Smazat
  5. 12:50 Pane, vy jste buď hloupý, nebo navedený. Podíl Ruska na světové těžbě ani hledat nebudu, neinformovaný hlupák mně za to nestojí. No a pokud jste navedený, tak přece musíte vědět, že Amerika je schopná zásobovat ropou z břidlic skoro celý svět :-)

   Smazat
  6. 13:18
   A někdo ty amiokupanty o zásobování tím frakovanym humusem prosí???!!!☺

   Smazat
 20. Obří americký transportní letoun se zúčastní Dnů NATO. Ve středu přistál v Mošnově

  Na letišti v Mošnově na Novojičínsku ráno před 8.30 přistál americký obří transportní letoun C-5 Super Galaxy. Bude jedním z velkých lákadel víkendové akce Dny NATO a Dny Vzdušných sil Armády ČR, na níž ho návštěvníci v modernizované verzi uvidí poprvé. Letadlo C-5M Super Galaxy má rozpětí křídel téměř 70 metrů a vejde se do něj až 130 tun nákladu, šest bojových vrtulníků AH-64 Apache nebo 345 vojáků.

  „Právě nám tady přistál největší sériově vyráběný transportní letoun na světě. Bude určitě jednou z hlavních atrakcí naší víkendové akce,“ řekl předseda pořádající organizace Jagello 2000 Zbyněk Pavlačík.
  Letoun je nejmodernější verzí největšího amerického letounu pro těžkou mezikontinentální leteckou přepravu. Ve středu do Mošnova přepravil americké vrtulníky AH-1Z Viper a UH-1Y Venom, které budou pro návštěvníky akce zajímavé i tím, že v českém letectvu nahradí dosluhující vrtulníky Mi-24/35.
  Zatímco stroj UH-1Y mohli lidé v Mošnově vidět už loni, vrtulník AH-1Z bude na akci poprvé.

  Letoun C-5 byl na Dnech NATO v Mošnově poprvé před deseti lety, kdy tam zahájil éru velkých letadel. V modernizované verzi Super Galaxy ho tam ale lidé ještě neviděli. Návštěvníci budou mít navíc letos jedinečnou možnost vidět hned tři americké giganty: kromě C-5 to budou ještě strategický bombardér B-52, který v posledních letech patří mezi tradiční a velmi oblíbené účastníky Dnů NATO, a tankovací letoun KC-135.

  Pavlačík řekl, že v Mošnově bude letos nejvíc velkých letounů za dobu trvání akce. „Hodně nás překvapila Kanada, která poprvé v České republice představí svůj tanker Polaris. Německo u nás po třech letech představí transportní letoun A400,“ uvedl.

  Dny NATO, největší bezpečnostní přehlídka v Evropě, se nedaleko Ostravy uskuteční 21. a 22. září. Zúčastní se jich vojenské, záchranářské i bezpečnostní jednotky ze 17 zemí, speciální partnerskou zemí je Rumunsko.
  V 16 hodinách programu lidé uvidí 70 dynamických ukázek, zřejmě nejatraktivnějšími budou vystoupení tří akrobatických skupin - francouzské Patrouille de France, švýcarského PC-7 Teamu a finských Midnight Hawks.
  Vstup na akci je zdarma, loni ji navštívilo zhruba 220 tisíc lidí.

  ČTK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na letišti v Mošnově jsem byl v roce 1973, kdy nás ve výcvikovém středisku na letišti v Brně nalákali na letový den v Mošnově, tam a zpět se letí IL 14 což nás lákalo. Tam jsme už ale lítali jenom mi, jakožto bažanti s koštaty a lopatami celý den, ani jsme se moc nazastavili. Ovšem když bych si měl znovu vybrat, šel bych do toho znova. Dny NATO, na to bych se zlehka vybodnul. Tím hloupí účastníci jenom podporují Ušáky a ostatní válečné štváče. Pochopím to, že třeba dětem se to může líbit a může to pro ně být krásný zážitek, takže rodiče případně prarodiče bych neodsuzoval. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Tak "bezpečnostní přehlídka", opravdu ? Před jakými hrozbami nás to NATO chrání ? Před reálnými ne, tak zbývají už jen ty smyšlené. A k tomu ČR zcela nezbytně potřebuje např. ty US vrtulníky, bez těch už opravdu nemůžeme být (zvláště po přijetí Babiše u Trumpa a po jeho exkurzi u US zpravodajců). Rodiče a prarodiče by spíše měli svým potomkům nezamlčovat určité trapné rozpory mezi reálnou činností NATO a jediným skutečným závazkem vyplývajícím hned z Článku 1 Severoatlantické smlouvy. Už to slyším - přece nebudeme těm dětem motat hlavy a ty vojenské zbraně jsou přece tak přitažlivé - jako za bolševika, propaganda a strach promluvit.

   Smazat
  3. Oni to tam nejvíc navštěvují rodiče s dětmi. To že je tam tolik zvědavých lidí koukajících na leteckou techniku nevidím jako nějakou podporu NATO. Kdyby se udělal den ruské letecké techniky tak věřím, že tam přijde stejný počet lidí. M.R.

   Smazat
  4. Mám osmileté dítě a na "dny NATO" bych s ním tedy rozhodně nešel. Letecká technika a vojenské zbraně nejsou totéž. To je přesně ono - spojit propagandu jinak zločinné organizace NATO s něčím, co lidi - a zvláště děti naláká. A ještě jim podsouvat, že to jsou ti naši ochránci - za tím účelem jsou "naši" vojáci, policisté, hasiči - aby to mělo větší přitažlivost a rozmazal se ryze propagandistický cíl. Děti z toho rozum nemají, ale dospělí by ho mít měli.

   Smazat
 21. 11:51 Saudové jsou nadmíru otřeseni, protože slavný (a hlavně drahý) americký systém Patriot nedokázal vůbec žádný letící objekt identifikovat (ani drony, ani případné křídlaté střely). Asi američtí soudruzi zapomněli saudským soudruhům-skorospojencům sdělit, že americký systém vůbec nezareaguje na americké drony a americké rakety, i když je na cíle pošle třeba spřátelený Izrael. Proto si Saudové chtějí koupit alespoň ruský systém Pancíř-C1 :-) P.S.: proto bylo tolik řevu z Bílého domu, když si jakýsi Erdogan koupil ruský systém S-400, protože tento systém bude americké letící objekty nejenom zaměřovat, ale je může i zničit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. je tu přece i ta možnost, že na Saudi Aramco vůbec nic neletělo, že se jednalo o vhodně umístěné nálože, které si odpálili sami SA-mani

   Smazat
 22. Jemen to nebyl, Irán už vůbec ne. Neoconi se pomstili Trumpovi za vyhazov Boltona. Souhlasu netřeba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA dělá vše proto, aby je nenávidělo stále víc lidí.
   Marcel

   Smazat
 23. Útok na Irán ze strany USA už zdaleka není tak jednoduchý , protože Irán odpoví a USA si nejsou jisté, jak dalece bude taková "obrana" Iránu USA bolet! Je zde vysoko zdvihnutý prst, protože když není možné odvrátit "útok" na stěžejní globální zdroje ropy, tak potom také mohou následovat také útoky na jaderná zařízení a to už končí legrace, protože škody jsou na desítky let a jejich rozměr nelze dohlédnout!"Odpálit" jaderný reaktor zdaleka není tak složité a je daleko snažší, než útok na dvojčata v NY a škoda může být tisícinásobná a to se nás také týká!!

  OdpovědětSmazat
 24. Česká televize piští že Rusko ohrožuje svoje sousedy.
  Hlavně že ČT nevadí že USA ohrožuje celý svět. Proč mají v české televizi dvojí metr. Nebudu zde opakovat kolik zemí napadlo USA a anektovalo Kosovo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč mají dvojí metr? A je to vůbec ještě česká televize?

   Smazat
  2. Česká spořitelna má v názvu česká, ale je ve skutečnosti rakouská (ČSOB pro změnu zase belgická apod.). Deutsche Bank také není německá (Německo vlastní pouze 14% akcií). Česká televize je programem americko-bruselská, ale měsíčně jí platí televizní poplatky pouze Češi (plus český stát z rozpočtu) a jenom proto je asi zvána "česká" :-)

   Smazat
 25. Amiokupant ohrožuje svoje sousedy od svýho zbytečnýho výskytu na mapě a CELEJ SVĚT už nejmíň 75let!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 26. Napadnou Irán a už nikdy nikoho nenapadnou!Už je toho dost!Skončí Izrael, Saud, USA, tohle je jiný level a to slimáky nesnáším, ale oni se smrti nebojí.Jedině, že by amíci shazovali bomby s prasečí krví, to by možná měli šanci.

  OdpovědětSmazat
 27. Zveřejněný snímek ukazuje jenom hořící vrty (černý kouř)a ne startující rakety. Zajímavé je také to že se snímky přispěchali ihned ale snímky s údajného sestřelení letadla nad Ukrajinou zveřejnit nemohou. Asi by jasně ukazovaly, že za sestřelem může Ukrajina.

  OdpovědětSmazat
 28. Tak to zakončíme. Kdo se se mnou vsadí, že nakonec za tím vším bude ruská stopa, resp. Putin? Je pro mne překvapením, že se s tímto obviněním dosud nepřišlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to je přece absolutně jasné, za vším stojí Putin, dnes to neříká jenom západ, ale i jeho pátá kolona v Rusku. Putin je prostě nejmocnější z celé sluneční soustavy a rozhoduje o všem, tím pádem i za všechno může! P.S.: mozek mně vyplachuje ČT, které bezmezně věřím a nejvíce věčnému Moravcovi :-)

   Smazat
 29. Na závěr 8:31 se nepřišlo, protože byl přetrumfnut: útok podnikly USA, protože potřebují vyvolat válku s Iránem, na který útok svedly. Je to stejné, jako s útokem Polska na rozhlasový vysilač v Gleiwitz, který podnikli vojáci SS převlečení do polských uniforem a důvod k 2. světové válce byl na Světě. Tak nyní: útok podnikly USA s drony české výroby převlečenými do iránského kabátu, jenže nějaký vtipálek tam zasunul vlajku hvězd a pruhů. Kdo nevěří ať tam běží. (Přiznávám se, že na výrovce extra"fejků" čété nestačím!)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. saudský systém Patriot nic nesestřelil, protože drony a rakety byly systémem "svůj-cizí" rozpoznány jako vlastní, a proto nemohly být sestřeleny :-)

   Smazat
 30. pro anonyma, který tu vykřikuje o "konspiračních teoriích" a ohání se 14 let starým článkem na Zvědavci, že rozhodnutí o napadení Iránu bylo již tehdy učiněno - a že k napadení zatím nedošlo, takže je to vše jen "pomatená konspirační teorie"

  1. Chápete rozdíl mezi učiněním rozhodnutí a mezi jeho realizací?
  Rozhodnutí není akce samotná, je jejím předpokladem a předchází ji. A o kolik rozhodnutí předchází samotnou akci nemá žádný limit.
  Přijmout rozhodnutí, mít plán neznamená, že se to musí stát ihned nebo za rok nebo za dva, dokonce ani za 14 let. Ale třeba za 14 let a tři měsíce. Časová prodleva nedokazuje neexistenci plánu, cíle, úmyslu, přijatého rozhodnutí.

  2. Rozhodnutí neznamená realizaci vůbec jako takovou

  Někdo se třeba rozhodne, že se jednu zúčastní soutěží na olympiádě. A někomu to nevyjde vůbec nikdy. A tomu, komu to vyjde, tomu to vyjde až opravdu dlouho po rozhodnutí.


  A jedna faktická - rozhodnutí US deep state (tehdy prostřednictvím Bushovy administrativy) napadnout sedm zemí během pěti let padlo nejspíše ještě před 11. zářím. Konkrétně Irák, Libyi, Sýrii, Somálsko, Sudán a na závěr Irán. Uvedl to výslovně a zcela jednoznačně ve veřejném a stále dostupném interview americký generál Clarke, bývalý velitel NATO, kterého snad nebudete podezřívat ze šíření komunistických lží a konspiračních teorií.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vypadl mi Libanon z výčtu zemí, o jejichž napadení USA rozhodly už dávno

   Smazat
 31. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat
 32. Toto je web, který jsem četl o doktoru Ilekhojie a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl dostat mého bývalého přítele zpět, abych se oženil během měsíce května tohoto roku, a vrátil jsem se sem, abych o něm zveřejnil příspěvek. Doktor Ilekhojie vám pomůže vyřešit váš problém bez ohledu na to, čím procházíte. Příspěvek o kouzelníkovi je pro mě velmi zvláštní, protože jsem nikdy nevěřil, že budu moci říci, že mi kouzelník pomohl přivést mého bývalého přítele zpět po 3 letech bez kontaktu. Četl jsem o doktoru Ilekhojie z jiných webových stránek a kontaktoval jsem ho, aby mi pomohl. Za méně než 48 hodin mi můj bývalý přítel zavolal a byl jsem rád, že se ke mně chce vrátit. Potkali jsme se v pátek a on mi navrhl ... Byl to nejkrásnější prsten. Prosím všechny zde, kontaktujte doktora Ilekhojie, aby vám vyřešil váš problém a učinil vás spokojeným s vaším vztahem, který vás bolí. Láska je ten nejlepší pocit, jaký kdy zažil. Pošlete mu e-mail na adresu gethelp05@gmail.com nebo přímo na jeho aplikaci +2348147400259

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.