Reklama

neděle 1. září 2019

V Moskvě protesty řídili proameričtí teroristé typu Jakuba Jandy! Důkazy o vměšování: V Rusku zlikvidovali farmu trollů placených Navalným, který je trojský kůň Západu

Zatčení Navalného na nepovolené demonstraci, vždy
teatrální a pro kamey
Irina Vladivojna Zajceva
1. 9. 2019  VlasteneckéNoviny
Po protiputinovských mítincích v Moskvě, v jehož čele stáli Navalnyj a Sobolova se částečně nenávistné útoky vůči ruským politickým elitám na sociálních sítích ztlumily. Důvod je prozaický. Ruská policie zničila Navalného trollí farmu ve městě Marjino v moskevské oblasti a tak dnes jsou možnosti publikování nenávistných komentářů částečně omezené. Navalnyj, Sobolova a další vůdci tzv. opozice budou potřebovat čas, aby vytvořily novou farmu trollů.

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak ve zmíněné trollí farmě policie zatkla brzy ráno jen několik studentek, které ruští policisté odvezli k výslechu.

„Akci brzy ráno ruští policisté uskutečnili kvůli tomu, že v této době bylo na trollí farmě jen málo trollů. Ruská policie však zabavila všechny počítače, které ruští experti momentálně analyzují. Rovněž ruští policisté odhalili celou síť trollů mezi blogery, kteří se nechali od Navalného platit a na síti šířili názory protiputinovské opozice, ruská policie již začala celou síť řešit. Síť platil Navalnyj, který je financován Američany,“ píše o úloze agenta cizí moci Navalného v Rusku slovenský deník.

Pravý cíl moskevské opozice: Vítězství opozice v Moskvě bude znamenat konec "agrese" na Krymu, v Gruzii a na Donbasu, čili zahození ruských národních zájmů, zničení ruské státnosti a odevzdání se na milost a nemilost Velkému Bratru za oceánem

Politolog Stanislav Belkovskij uvedl, že Navalnyj se nechává zastupovat blogery a poradci v případě, kdy neumí najít argumenty, které by podporovaly jeho dezinformace a tvrzení. „Navalného trollí farma se snažila provokovat a destabilizovat situaci v Moskvě a okolí a burcovat lidi k protestům. Většinu trollů tvořili studenti, kteří za svou činnost dostávali několik stovek rublů měsíčně,“ odhaluje nechutné praktiky autor článku.

Alexej Anatoljevič Navalnyj – ruský kriminálník, lhář, agent cizí moci,
vlasti zrádce a vůdce páté kolony

Po protestech si ruská policie předvolala k výslechu Sergeje Fomina ze štábu Sobolovy, který v Moskvě rovněž řídil protesty. Zajímavé je i to, že v případě zásahu policie měl připravenou únikovou možnost, v davu se nacházely dvě ženy s kočárkem a malým dítětem.

Sergej Fomin před soudem

Kočárek měl při zásahu policie převzít Fomin a kočárek s dítětem mu měl umožnit průchod přes policisty. Podle informací ze zdrojů ruské policie Sergej Fomin s policisty už spolupracuje jako „statečný“ občan a informuje o všem co policii zajímá.

Pokud vezmeme v úvahu slovenské, ale připomeňme i české ohledně fašisty Mikuláše Mináře, reálie, kde také probíhá mobilizace obyvatel proti vládě, lze analogicky předpokládat, že situace při burcování veřejného mínění může být podobná. Kde je trollí farma v Česku a kde je na Slovensku? Je taková trollá farma v Praze provozována pod označením Evropské hodnoty, z. s.?Vstřícný přístup Sergeje Fomina vůči ruské policii má své opodstatnění. Ruská policie a zejména příslušníci Rosgvardii jsou totiž velmi rozlobení, protože nedávno další z aktivistů Vladislav Sinitsa, který se účastnil protiputinovských protestech na sociálních sítích vyzýval pod pseudonymem Max Steklov k násilí proti dětem policistů a Rosgvardijců.

Vladislav Sinitsa čili Troll Max Steklov před soudem veden k soudu

Vladislav Sinitsa čili Troll Max Steklov představil i postup, jak je třeba proti dětem příslušníků policie a Rosgvardie útočit. Na sociálních sítích vyzýval „bojovníky za svobodu a demokratické Rusko“ prostudovat fotky šťastných rodinek policistů, přes geolokaci zjistit, kde se děti policistů a příslušníků Rosgvardii nejčastěji vyskytují a unést je například při cestě ze školy. Následně bylo podle jeho slov nutné poslat příslušníkům policie a Rosgvardii snuff video s unesenými dětmi a přimět je tak chovat se k opozici vstřícnější,"  popisuje autor článku teroristické praktiky, které proamerické síly v přípravě ruského Majdanu byly ochotny uplatňovat.

Přestřelil Vladislav Sinitsa? Nebo to byl opravdu plán, jak rozpoutat občanskou válku v Rusku za třicet stříbrných od banditů z Washingtonu. Příslušníci Rosgvardie a ani ruská policie sice Sinitsu nezlikvidovali (jeho smrt by západní mainstream propagandisticky využil), advokát Sinitsi však tvrdí, že jeho klienta příslušníci silových složek při zatýkání surově zbili, podle policie Sinitsa kladl při zatýkání nepřiměřený odpor.

Sinitsa byl už odsouzen, dostal 6 let a pokud je pravda, že ruce ruské policie a Rosgvardie sahají i hluboko do ruských věznic, asi nebude jeho pobyt ve vězení příjemným zážitkem. „Sinitsa je kultivovaný mladý muž, který se zdravě stravoval, dbal o svůj zevnějšek a hodně sportoval. Určitě bude mít v ruském vězení hodně romantických obdivovatelů, ti kteří útočí proti dětem nejsou v ruských věznicích oblíbení,“ popisuje osud odsouzeného teroristy autor článku. Nutno dodat, že takové si podávají odsouzení legálně, jelikož z takových lidí se chce zvracet všem, dozorci násilí na takových lidských zm.dech přehlížejí.

Vůdce Jakub Janda z teroristické bandy Evropské hodnoty

72 komentářů :

 1. a myslíte si že u nás el hamal a stb (řízená CIA) žádné takové farmy nezřídili ? - stačí se podívat na diskuze a vyjadřování některých individuí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale jsou tady trolíci...už před časem IT odborníci analyzovali , ze kterých připojení se trolové účastní diskuzí a světe div se...mimo jiné z universit, kde se vyučují různí sociologové a kulturní antropologové a podobní užiteční specialisté...z učeben a kabinetů University Karlovy, Palackého university, České televize..atd.

   Smazat
  2. Velká farma je také na univerzitě v Ústí nad Labem. Ta je metodicky řízena Danielem Kroupou (zakládajícím členem bývalé ODA, po které zůstaly dluhy 63 mil. korun).

   Smazat
  3. 13:23 Ústecká univerzita jako trollí farma?
   No, pobavil jste mě, to se musí nechat. :-)

   Smazat
  4. Vladislav Sinitsa čili Troll Max Steklov představil i postup, jak je třeba proti dětem příslušníků policie a Rosgvardie útočit. Na sociálních sítích vyzýval „bojovníky za svobodu a demokratické Rusko“ prostudovat fotky šťastných rodinek policistů, přes geolokaci zjistit, kde se děti policistů a příslušníků Rosgvardii nejčastěji vyskytují a unést je například při cestě ze školy. Následně bylo podle jeho slov nutné poslat příslušníkům policie a Rosgvardii snuff video s unesenými dětmi a přimět je tak chovat se k opozici vstřícnější," popisuje autor článku teroristické praktiky, které proamerické síly v přípravě ruského Majdanu byly ochotny uplatňovat.

   To len dokazuje to že sú za tým všetkým temné zločinecké syndikáty zo západu, ktoré bude treba eliminovať-pozatvárať-izolovať, rozpustiť a znárodniť ich majetky ako zločinecké nadobuudnuté

   Smazat
 2. Sinica je obzvlášť odporný zjev, už jen tím, že nerozeznáte na první pohled, jestli se jedná o muže nebo ženu. Úplně úchylné je jeho myšlení. Vyzývat k mučení a následnému zabíjení jakýchkoliv dětí před kamerou a publikaci těchto videjí, případně jejich zpeněžení, je důkazem o jeho zvrácenosti. Náš tisk a představitelé Západu, berou zatčení těchto individuí jako bezprecedentní zásah do jejich lidských práv. K tomuto není ani třeba komentář.

  OdpovědětSmazat
 3. Nemohl by být odeslán do ruského vězení i proamerický troll Janda ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ten teplouš by to měl za odměnu

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 12:32 Kolego, čas 12:47 bude až za deset minut. No neva, tobě je tu fuk, viď?

   Smazat
  4. Fomin, snad ne, ten partyzán, co na vysočině dělal bordel za války. No a ten Janda, tak ten v Rusku v životě nebyl, páč jako buzna by měl problém. Jinak článek je absolutní fake, protože Rusko je přece ta nejlepší země, co do lidské důstojnosti, teda to tak chápu, když čtu zdejší témata a příspěvky

   Smazat
 4. Rozvrácení Ukrajiny pomocí Majdanu stálo USA pět miliard. Kolik stojí rozvracet Rusko a Čínu ? To půjde USA do desítek miliard. Ale vyplatí se to. Už za Jelcina měli
  Američané Rusko na lopatě, ale přišel Putin a ten jim to vše zatrhl. Dnes se jede nanovo a tak můžeme očekávat Majdany po celém světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:51 Tak, tak. Uhodil jste hřebík na hlavičku.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vy jste to vyzkoušel na sobě? v roce 1989..

   Smazat
  2. Rusko a Čínu a později i Indie nikdo nerozvrátí, pokud se budou respektovat. Myslím si, jestli někdo nerozvrací SS. Už se jich jen tak někdo nebojí, jen "demo" země.

   Smazat
  3. Rusko ale pozvracané nie je, naopak Rusku sa darí ekonomicky profitovať aj napriek sankciám a obchodným embargám. Napriem zúrivým útokom USA Severný prúd plynovodu dostavajú a ich prijmi z tohoto obchodu sa mnohonásobne zvýšia a mladý Biden príde o bezpracné zisky ktoré získal privatizáciou Ukrajinského plynovodu.
   Skrátka sankcie nepomôžu chcú sankciovať aj Južný prúd cez Čierne more ale tam sú už trubky položené. Nič už nezmôžu

   Smazat
  4. 11:03
   Nemyslím, že by nulu vašeho typu chtěl někdo napodobovat.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. U nás je jedna z trolích farem na úřadě Prahy 6.

  OdpovědětSmazat
 8. Amíci proplýtvali všechny zdroje na Zemi.Potřebují obrat Rusko o zdroje, zkouší vše možné.Je to rakovina planety.Už jich má celý svět plné zuby.Zločinci!

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš, že nějakým rudým dědků. překáží, že ruské Jandy zabásli? Pán je lehce mimo obraz.

   Smazat
  2. 11:21
   Rudí dedkové v rusku robia poriadky a to je dobré. Odhalili nekalé praktity trollých fariem návody na únášanie detí a vydieranie policajtov.
   Bojové prostriedky si nevyberajú použijú aj terorizmus, budú aj vraždiť, len preto aby dosiahli svoje politické a mocenské ciele. Tak ako zavraždili aj novinára Kuciaka a jeho priateľku, len aby povalili nevyhovujúcu pravicovo orientovanú vládu

   Smazat
 10. 11.21 - Největší boj je ten, když někomu mohu nadávat bez hrozby, že se bude bránit. Jinak máte plné gatě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:46, psal o vás. Ale vy nemáte dostatečné kognitivní schopnosti na to, abyste to pochopil.

   Smazat
 11. Jen nebojte u nás je to samé milion úchylek jenomže to stojí prachy a k ničemu to nevede. Tak přišlo jen 750 zoufalců:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019083110611544-nepovolene-akce-v-centru-moskvy-se-zucastnilo-750-lidi/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenomze Ruska statni propaganda zapomela dodat, ze uz nechybi mnoho, pouze zapojeni zbyvajicich cca 149 milionu obyvatel, ktere se da ocekavat velmi brzy..

   Smazat
  2. Blbeček trolíček 13:25 Hej, zapoja sa, do likvidácie trollov a zradcov ako ty.

   Smazat
  3. 13:25, je sice pravda, že podpora současné vládní garnitury značně poklesla, ale ten výběr je tak žalostný, že silně pochybuju, že si nějakou hovadskou revolucí zničí zemi jen proto, že se svět řítí do krize a ruské zdroje by hodně šikli. Dokonce ani ta mládež není tak blbá jako u nás.

   Smazat
  4. Dúfajme že v Rusku mladí ešte celkom neprišli o rozum

   Smazat
 12. Amerika si stále ještě hraje na světového četníka. Neposlušné státy jsou prosto sankcionovány a MAJDANIZOVÁNY,poté vykradeny a nastoupí am. typ demokracie. ALE svět se mění !!!
  https://beforeitsnews.com/v3/prophecy/2019/2506433.html
  Na tajném zasedání u kulatého stolu v Centru strategických a mezinárodních cvičení (CSIS) ve Washingtonu 10. dubna byla projednána vojenská intervence do Venezuely, píše The Gray Zone. Na schůzce bylo přítomno 40 bývalých zaměstnanců Ministerstva zahraničí USA, zástupci rozvědky a Pentagonu, vysocí zaměstnanci velvyslanectví Kolumbie a Brazílie a také důvěrné osoby Juana Guaida. Ve zprávě se praví, že se tato schůzka konala zřejmě kvůli tomu, že všechny ostatní způsoby změny vlády ve Venezuele ztroskotaly.
  https://www.youtube.com/watch?v=Nft1JLhd8vk 12.03.2019 Kto vyhadzuje do luftu venezuelské elektrické rozvodne?
  https://www.youtube.com/watch?v=xwYoPdydAqc

  OdpovědětSmazat
 13. Chodorkovskyj měl miliardy. Dolarů. A jak dopadl? Odseděl si 11 let a je jako beránek. Jak asi dopadne tenhle nýmand?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On ty dolary má stejně a jen čeká na Putinův odchod. Chodor sedí v tichu a čeká na svůj čas.

   Smazat
  2. Dúfajme že sa tento človek rozkladu Ruska nikdy nedočká

   Smazat
 14. Ten prevzaty clanek je smesny, kdo zna soucasne Putinovske Rusko tak dobre vi, ze tento despoticky rezim zcela zamerne nici demokracii a lidska prava nasledujici lstivou taktikou:

  - neustale opravuje a rozsiruje infrastrukturu, tisice novych vlaku, dalnic a mostu

  - zamestnava obcany ve firmach ktere neco vyrabeji

  - posila penize do nemocni, skolstvi a kultury
  (a to vcetne regionu)

  - posiluje armadu a domaci zbrojni prumysl


  Jak jiz bylo predeslano, vse delano zamerne podle taktiky v dusledku, zotrocujici svobodomyslnou obcanskou spolecnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, jo, spravovat vlastní zemi je "lstivá taktika". Pravda, na západě už se to nenosí. Tam se vlasntí země pouze rozkládá, ničí a destabilizuje. Zvláště ve zločineckých státech USA, Británie a Švédsko.

   Smazat
  2. ... a když to nejde dost rychle, pozvou se migranti-připrchlíci.

   Smazat
  3. 13:10, myslím, že skoro každý Ruský by se nad vaším příspěvkem strhal smíchy. I když je pravda, že na tom nejsou až tak hrozně, jak si myslí spousta lidí tady, a dokonce ani tak, jak si myslí oni sami. Vzhledem na tamní geografii

   Smazat
  4. 13:19 to isto myslel ironicky:-)

   Smazat
 15. 13;24
  Omyl,tenhle názor máte leda vy,havloverbež z amianálu!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ano havlosvinstvo které zasvinilo vzduch v praze a okolí a někteří rádoby starostové s NSDAP 09 , a Pirátů to jen potvrzují !!!

   Smazat
 16. Navalný je za zavedenie víz pre moslimské štáty. Putin spáva s moslimkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Rusové sousedí na východě s několika islámskými státy, takže s muslimským sousedem musí mít Rusové celkem bohaté zkušenosti.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  3. Blbeček trolíček 14:35 to akože spáva s tebou?

   Smazat
  4. 14:35, no ty seš teda dílo :D

   A je pravda, že ty spáváš s kozou?

   Smazat
  5. 16:44
   Ano, spí. Aspoň to tvrdí Janda z Evropských pornohovnot. Ale můžeme Jandovi věřit, že ví, kdo s kým (čím) spí? :)

   Smazat
  6. 19:44, můžeme. Oni spí všichni spolu.

   Smazat
  7. 14:35 Tys jim u toho svítil, že to víš?

   Smazat
 17. https://www.youtube.com/watch?v=kzVQK5oCODQ

  OdpovědětSmazat
 18. https://www.youtube.com/watch?v=i65AGVTBROg
  https://www.youtube.com/watch?v=0_bJB0pCp38
  pokračování bude....

  OdpovědětSmazat
 19. pořád se kope do Ruska ale v americe by s takovým navaleným okamžitě naplnili samotku na qantanámu !!!

  OdpovědětSmazat
 20. Zítra je také den.

  OdpovědětSmazat
 21. Amerika je zlo!A pamatujte až budete chcípat a vidět silné slunce, máte vteřinu na probuzení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Američania kade chodia tadiaľ korumpujú teda rozumej elity v pozadí USA vlády

   Smazat
  3. Smazáno. Takže ten, kdo odporuje výroku, že Amerika je zlo - je smazán. Vynikající. Redakce označila 330 milionů obyvatel včetně miminek za zlo. Pak se nedivte, že za zlo označují vás a Rusko, když toto zlo rozdmycháváte.

   Smazat
  4. Nuž je tam to zlo väčšie a zákernejšie ako v Rusku. O tom niet najmenších pochýb. Vládnuce Elity sa tam správajú doslovne ako zločinecká mafia.

   Smazat
 22. Zde je smazano mnoho prispevku ! Oznamuji vsem , ze nejsou moje !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 23. .......To se u nás stát nemůže, to my si je ještě pěstujeme. Pokud neučiníme to samé, co v Rusku, špatně dopadneme.

  OdpovědětSmazat
 24. 11:13 Amerika je celosvětový vyžírka, který se domnívá, že mu to bude procházet i nadále, že si bude žít na úkor zbytku světa. Amerika = 5% obyvatel planety, spotřeba 50% zdrojů planety, produkce 40% celosvětového odpadu. Amerika má hrůzu z toho, že jim to Čína nadále znemožní žít na cizí úkor. Zbytek světa má zase hrůzu z toho, že si budoucí čínský hegemon bude chtít žít také jako Amerika na cizí účet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:34 Zbytek světa má hrůzu hlavně z toho, co s životní úrovní v Číně dokázalo komunistické vedení. Co kdyby zbytek světa začal pochybovat, že kapitalismus je pro běžné lidi to nejlepší, jak nás o tom tak křečovitě přesvědčují?

   Smazat
  2. Presne tak. Čínski komunisti to dokázali ukočírovať a šlapú USA kapitalistom na fraky

   Smazat
  3. To jste pochopil, ale pouze castecne:
   Amerika vyzira aby vzapeti byla vyzrana. !!! Jen se podivejte na dnesni Ameriku, absolutne vyhlodana zeme zevnitr, ale ne Americany!!!! asi kym ?? .

   Kapitalismus mohl fungovat jen ve spojeni s fungujicim nabozenstvi(Jezis Kristus znamy odpurce velkych penez) , bez neho se kapitalisticky system meni na elektronicky feudalismus, ci nedej Buh na electronicke otroctvi!!! Amerika musela byt vyzrana
   zevnitr a kapital se musel prenest do Ciny a Amerika znicena aby se nechal CELY !! svet zvednout do technicke vyse 21 stoleti mohutnou vyrobou , kterou Amerika nemohla v zivote technicky realisovat( ci mohla roboticky) ale melo by to neresitelne socialne-politicke dusledky a tlaky jako : strasnou pocetni nsrovantelnost v technice a poctu lidi. V pripade Ciny je to udrzitelne , v pripade USA nikoliv. A tak USA se musela vyzrat a pozvolna polozit aby Cina mohla zplavit svet vyrobky a zvedl socialne cely svet a tento cely svet aby mohl byt pomalu vyhlodavan !!!! a lidstvo se mohl zdokonalit na jistou vyssi uroven s novou ideologii.

   Tak to chapu pri sve slabe inteligenci, diky tomu ze ziji v doupeti a jim korinky . A taky diky HONOLULOVI znamemu geniu, milence cernych divek s IQ 188++(Honoluluovo IQ)

   Podprumerny Brouk Pytlik.

   Smazat
 25. Nevím, ale téma nepřináší žádný objev. Nejlépe se řídí protesty v jiných zemích. To bylo, jest a bude.

  OdpovědětSmazat
 26. Kapitál už drancuje svět pár století a má zkušenosti, jak zblbnout ovčany. Doporučuji seznámit se s dílem "Vladař" od Niccolo Machiavelli. Už v 15. stol. napsal, že i když se časy mění, lidé zůstávají v podstatě stejní. Naznačil velkou pravdu, že lidstvo je v podsatě stádo, které je potřeba rozeštvat mezi sebou, aby vládci nebyli ohrožováni ve své moci. A ono to funguje dodnes. Stačí pár zaprodaných pisálků
  a hnus jako je ČT a ČRo a je vystaráno. No a pojistit to "nezávislými" soudci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:39
   žial presne taká je realita. Oni už majú storočia skúseností

   Smazat
  2. Je to vedecke, kazdy narod ma jiste procento kurev, zlodeju a kolaborantu to uz bylo vysvetleno uz v zakladni studii psychologie a panem Machiavelli a ja jsem malem zapomenul (diky Machiavelli nezduraznil !) jisty pocet svetlonosicu . A tak to funguje , oni jen potrebuji obcas mensi pomoc a lehce prekroci bariery mezi slusnym obcanem, a co jim vyhovuje.
   Tak uz to chodi v zivote.

   Smazat
  3. Vladár je úžasným archívnym materiálom, určuje a formuje nové štandardy vtedajšieho myslenia. Vyjadruje zvrhlé pohnútky na ovládanie spoločnosti, ale prakticky len reflektuje požiadavky a napĺňa spôsoby určenia maniermi, ktoré sú spoločnosti na pyramídovej hierarchickej moci prakticky vlastné. Ak by sa spoločnosť nechovala tak, ako ju Machiavelli opisuje, jeho odporúčací charakter, ktorým docieľuje svoje hĺbkové pohľady, by nebol ani zďaleka tak trefný.

   Niccolò Machiavelli a jeho definícia „múdreho politika“ neoplýva šľachetnosťou či humanizmom, ale schopnosťou ísť oproti múru tými najprezieravejšími vŕtacími prostriedkami: „Múdry politik nikdy nedrží dané slovo, pokiaľ by mu mal byť vlastný sľub na škodu, alebo keď pominú okolnosti, za ktorých svoje slovo dal.“

   A tak sa správajú takmer všetci politici na západe. Svoju moc dosahujú dnes zákernejšími a sofistikovanejšími prostriedkami.
   Rusko tejto svetovej moci odoláva podobnými prostriedkami, ale je už dnes v značnej psychologickej výhode. Na západe je Vovka hodne obľúbeným politikom napriek jeho mediálnej dehonostácii a démonizácii.
   Pravoslávne Rusko má hlboké sympatie väčšiny ľudí vo Východnej európe snaď okrem Polska a pobaltských štátov.
   Nikto v Európe nechce predražený americký skvapalnený plyn, nikto z bežných ľudí, všetci majú tendenciu sa chovať ekonomicky a preto fandia Ruskému tranzitu plynu cez severný i južný prúd.
   Blokovaniu lacného Ruského plynu sankciami USA fandia už len zapredané politické elity aj to len obmedzene a v Nemecku už tobôž nie. USA sú už chápané dosť všeobecne v tomto zmysle negatívne širokými vrstvami obyvateľstva v celej EU.
   Rusko má momentálne morálne stále viac navrch práve vďaka prezieravej politike Putina.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.