Reklama

čtvrtek 12. září 2019

Ve chvíli, kdy propadli klamu 11. září, ztratili vlast

Paul Craig Roberts
12. 9. 2019
Událost 11. září proměnila svobodnou Ameriku v policejní stát a učninila z ní válečného paliče 21. století. Zahynula toho dne reputace Ameriky, zahynula její ústava, zahynulo mezinárodní právo a v trosky, a to ať už částečně či zcela, se proměnilo sedm zemí. V průběhu minulých let jsem psal o nálezech a zjištěních vědců, inženýrů a architektů, která napovídala, že oficiální příběh 11. září je falešný. A věřil jsem tomu ze dvou důvodů. Prvním bylo to, že jako někdejší student inženýrství jsem měl pojem o tom, jak padá k zemi budova asymetricky poškozená, a jak padá k zemi budova po výbuchu. A důvodem druhým bylo to, že jsem se po jedno čtvrtstoletí pohyboval uvnitř politických dějů ve Washingtonu a věděl jsem tedy, co by následovalo - a to okamžitě - po tak ponižující porážce jediné světové supervelmoci, a navíc uštědřené jí pouhou hrstkou muslimských teroristů. Bylo mi naprosto jasné, že kdyby tomu tak opravdu bylo, vystoupily by Bílý dům, Kongres a média s urgentními žádostmi o neprodlené vyšetření všech aspektů tohoto neuvěřitelného selhání Amerického národního bezpečnostního výboru, armády, bezpečnostnch služeb atd.

Ale co se nestalo. Namísto uvedeného odmítal po celý jeden rok Bílý dům žádosti postižených rodin o vyšetření případu a ani nikdy později forenzní šetření události z 11. září nenařídil. A namísto toho obdaroval zemi tzv. zprávou komise 11. září, která nebyla ničím jiným, než jen opakováním oficiálního příběhu. Žádná hlava se neskutálela po podlaze, nikoho z žádného místa nevyhodili a nikomu se nikdy nic nevyčítalo.¨

Neučinit nikoho zodpovědným za tak monstrózní fiasko a za tak pokořující porážku je naprosto neuvěřitelné, pokud ovšem máte za to, že oficiální příběh je pravdivý.

Vybral a přeložil Lubomír Man

13 komentářů :

 1. https://youtu.be/rlMOE0Em_fo?list=PLnNFj-paBnmaTX_maDttbmOXmJOfZSqvc

  OdpovědětSmazat
 2. Vždyť už každý ví jak to bylo...…….

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víme jen, že to nebylo tak, jak tvrdí oficiální verze. Zbytek jsou jen dohady a pravdu se asi nedovíme i když by byla sakra zajímavá. Je naivní si myslet, že ten, kdo ten útok dokázal zorganizovat nedokáže zabránit jeho vyšetční.

   Smazat
 3. 22:37
  Omyl kolego,POUZE ten,kdo vědět CHCE!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Věřit americkým žvástům, je jako věřit,že vám fekální vůz přiveze čistou pramenitou vodu.

  OdpovědětSmazat
 5. No jo je třeba krýt skutečné viníky pravda se asi dostane na světlo až budou viníci pod drnem.

  OdpovědětSmazat
 6. Jak vypadá "lebensraum" po americku, to zažili už Indiáni - ne že bych tím chtěl pomíjet zvěrstva jiných koloniálních mocností. Vykonstruované záminky pro útočnou válku se táhnou celou historií US agresí. I o tom chystaném útoku na Pearl Harbor měli ve Washingtonu zpravodajské informace.

  OdpovědětSmazat
 7. 7:52
  Napadení se amikum hodilo a to,že to věděli minimálně týden dopředu jaksi těm budoucím obětem ZAPOMNĚLI SDĚLIT!!!!!

  OdpovědětSmazat
 8. Každému člověku co ukončil základní školu bylo od začátku jasné že je to podvod.Budovy se sesypaly hezky dolů kompletně a ještě spadla budova do které nic nenarazilo. Navíc jejich všemocná špionážní služba a obrana státu jako by spaly. Jak rychle reagovaly na př. Pearl Harbor nebo Tonkingském zálivu atd atd. Je k smíchu že mužici v láptích ovlivnily volbu prezidenta. Zesměšňuji sami sebe. ZDEGENEROVALY.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím Pearl Harbor to bylo trochu jinak byly varováni. Pokuď by Japonci embarga ještě chvilku vydrželi tak by byly oběť a ne agresor. Nepřipomíná to dnešní dobu embargo nebo sankce prašť jak uhoď naštěstí to na RF neplatí.

   Smazat
 9. Krátce po 11.září jsem na četl Britských listech (to ještě byl Čulík normální), že Izrael před 11. zářím vyzval občany Izraele, kteří pracovali ve WTC, aby 11. září nešli do práce. Dnes už to na Blistech nenajdete, je to vymazané. Z toho mi vychází, že Mossad se o té chystané akci dozvěděl, informoval SíAjEj a Amíci se holt připravili. Trochu jim to zkomplikovali v tom třetím uneseném letadle, kde se cestující asi vzbouřili, protože letadlo spadlo a nedoletělo. Ale Amíci byli připraveni na 3 letadla. Holt už nešlo couvnout a ty 2 letadla, které doletěly zbouraly 3 budovy - WTC 1, WTC 2 a WTC 7. Holt šikovní teroristé.:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pohádce o cestujících v letu 93 moc nevěčím. To letadlo bylo sestřeleno letectvem, existují svědci. Podle všeho došlo v letectvu ke vzpouře a zasáhli i přes rozkaz nezasahovat. Já ani moc nevěřím, že v těch letadlech byli nějací únosci. Podle všeho byla dálkově řízena.

   Smazat
 10. https://beforeitsnews.com/9-11-and-ground-zero/2019/09/911-truth-exploding-worldwide-perps-desperate-to-distract-populace-disarm-patriots-2442657.html Jediným nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je, aby Pravda z 11. září byla použita k stíhání mnoha pachatelů NWO, kteří stále působí na nejvyšší úrovni federální vlády USA. (Zdroj: Nová analýza kontrolovaného demolice WTC7 vědecky prokázala, že teroristické útoky z 11. září byly sponzorovány vládou USA, falešnou vlajkou a vnitřní prací ).
  Jak zoufalá je Khazarianská mafie v této klíčové fázi jejich skrytého plánu na založení totalitní vlády jednoho světa ?
  Jednoduše řečeno: 9/11 Pravda je jediný způsob, jak obnovit Americkou republiku . Jakmile budou Spojené státy americké řádně obnoveny jako suverénní ústavní republika, může světové společenství národů spolupracovat na trvalém globálním míru.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.