Reklama

úterý 10. září 2019

Vydieranie Merkelovej a Macrona: Odmietači utečencov vyletia zo Schengenského priestoru

E. Macron a  A. Merkelová
10. 9. 2019  HlavnéSprávy
Kancelárka Angela Merkelová a jej francúzsky priateľ, prezident Emanuel Macron chcú zrejme naďalej zvyšovať tlak na štáty, ktoré odmietajú utečencov. Mali by byť vylúčení zo schengenského priestoru, ak budú naďalej u nich odmietať prijímanie takzvaných utečencov


Pre občanov „vzdorujúcich“ štátov by to mohlo čoskoro skončiť so slobodou cestovania v Európe. Počas návštevy gréckeho premiéra Kyriakosa Mitsotakisa v auguste v Berlíne a Paríži diskutovali všetky tri hlavy štátov o šiestich bodoch plánu v rámci reforiem Dublinskej dohody. Informujú o tom grécke noviny „Ta Nea“ a francúzske noviny „Courrier International“.

V budúcnosti by krajiny ako Vyšehradské štáty a Taliansko mali byť vylúčené zo schengenského priestoru, ak budú naďalej odmietať prerozdeľovanie tzv. utečencov a migračnú politiku EÚ, tvrdia grécke noviny.

Taktiež má byť na programe aj zosilnená spolupráca medzi pohraničnou agentúrou EÚ Frontex a gréckymi orgánmi s cieľom bojovať proti príchodu nelegálnych migrantov, vypátrať prevádzačov a uľahčiť vyhostenie nelegálnych osôb.

Grécko v posledných týždňoch zápasilo s rýchlo rastúcimi novými príchodmi nelegálnych prisťahovalcov ako aj úplne preplnenými azylovými ubytovaniami. Len za jeden deň pricestovalo na ostrov Lesbos viac ako 500 prisťahovalcov, čo je najvyššia úroveň od vrcholu migračnej krízy v roku 2015 za jediný deň. Gréci sú zvlášť znepokojení podmienkami na ostrovoch v Egejskom mori, z ktorých sú mnohé preplnené a ktorých občania sú sužovaní zločinnosťou a násilím, informuje „Breitbart“.


38 komentářů :

 1. No to by nás snad mněli vyloučit i z posrané EU. Nic se nemá dělat polovičatě.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každá krajina EU by mala byť povinná prijať migrantov z tej krajiny, ktorá bola v minulosti jej kolónoiu a problém z rozdelovaním by bol vyriešený.

   Smazat
 2. 10;59
  Před deseti lety BYLO POZDĚ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbost! Stačí nastoupit do letadla a zejtra můžeš bejt ve svým vysněným Chujlostanu!

   Smazat
 3. Ten Macron s Merkelovou, mi začínají být sympatičtí. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čím dříve nás vyloučí, tím lépe. Hned se ale musí znárodnit majetek německých firem, které kdysi nakupovali téměř zadarmo.

   Smazat
  2. Anonymní10. září 2019 11:53
   No, brzděte, co bylo ukradeno, zůstane ukradeno. Jenom si trochu uvolníme krk ve smyčce. P.K.

   Smazat
  3. Při znárodnění byste se teprve podivil, kterak se majetek v rukou otrokářů zhodnotil.Vyvážená práce je skoro bezcenná, ale ty plechové boudy a schéma vnitřního účetnictví - na to bychom prostě neměli.

   Smazat
  4. Kludne nech zrušia šengen

   Smazat
 4. Jo klidně každý měsíc jezdím de reichu já si ten pas udělám a bezpečnost nevyměním za nic.

  OdpovědětSmazat
 5. Babiš se vyjádřil o migrantech. A našich dětech: To zas bude...

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-se-vyjadril-o-migrantech-A-nasich-detech-To-zas-bude-595435

  OdpovědětSmazat
 6. Touha "elit" po promísení majoritního obyvatelstva je opravdu velmi silná. Proklamovaná pomoc v nouzi je pouze zástěrkou nekalého plánu na vytvoření "lépe ovladatelného" prostředí.
  I v případě, kdy dojde k vytvoření komunit bílých, černých, arabů, číňanů, rómů bez výrazného promísení, bude dosaženo cíle. Mezi komunitami se vytvoří napětí, které zabrání sjednocení proti společnému nepříteli.
  Před lety bych nevěřil, že zažiji invazi řízenou státními úředníky, které si obyvatelstvo pravidelně volí ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
 7. 11:11
  Nejhorší je,že po tom zvýšeném státním příspěvku bude množit JEN BANDEROKSINDL A TY HNĚDÁCI NA DÁVKÁCH!!!!!!:-/////

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to dobrý krok od Babiše za to má u mě plus podpoří to i naše České děti.

   Smazat
  2. 11:25
   Jste velký optimista,aby jste se nedivil....jak říkám,prospěch z toho bude zase mít banderovskej ksindl a hnědý mor!!!!!

   Smazat
 8. Ti dva hajzlové na fotce končí a snad brzy pojdou,ale budou přiděleni další hajzlové z aspenu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Preto idú po smerákoch nechcú utečencov. Preto zavraždili aj toho slovenského novinára aby vyprodukovali farebnú revolúciu.

   Smazat
 9. 11:21
  Bohužel,máte PRAVDU.

  OdpovědětSmazat
 10. Čeká českou vládu další krize? Tentokrát kvůli žalobcům:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019091010654895-ceka-ceskou-vladu-dalsi-krize-tentokrat-kvuli-zalobcum/

  OdpovědětSmazat
 11. Nevěřím, bububu.

  OdpovědětSmazat
 12. 11:26
  Čumíš do zrcadla ty vopálenej Bubáku?!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Ten návrh M + M je jistě pozoruhodný. Mám také návrh: znárodnit u nás průmysl německých a francouzských vlastníků a předat ho do péče migrantům.

  OdpovědětSmazat
 14. M + M mají děti? Ne, fungují po nás potopa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro dosazení z aspenu do vládních koryt na západě od našich hranic jsou použitelní většinou jaloví zmrdi . I u nás je tomu v některých případech,tito hajzlové jsou lépe ovladatelní.

   Smazat
 15. No a? Kolik z nás denně jezdí přes čáru do jiné části Schöngenského prostoru?

  Oni nás vyloučí, my se vyprázdníme na jejich sankce proti Ruské federaci, proti Číně, proti Persii (chtěl jsem napsat Iránu;-)... A ty neevropany s doklady nečeskými vráťme promptně mutr Merkelové a bebiččinu Macronovi na německofrancouzský krmník, do "jejich" schöngenského prostoru... atd.

  OdpovědětSmazat
 16. Už aby to vyloučení bylo co nejdříve a hlavně by neměli zapomenout nás také vyloučit z té EU a NATO. No a ty nahnědlé inženýry si pak mohou všechny nechat a my se budeme dívat, jak tam u nich budují ten opravdový multikulty ráj. Zatím se jim kromě bordelu moc nevede. Hlavně ať po nás pak nechtějí na ten jejich bordel příspěvky nebo k nám nelezou do emigrace.

  OdpovědětSmazat
 17. Je dobré ,že nás vyloučí ze Šengenu nebudou k nám mít přístup černoši podobní tomu jenž znásilnil tu českou dívenku u Litoměřic.A ještě bych natáhl ostnatý drát na hranicích s Německem

  OdpovědětSmazat
 18. To bych bouchl snad bednu šampáńa...Komu by vadilo čas od času ukázat pas, že se hromadí na hranicích kamiony, které jen devastují už tak bídné cesty a životní prostředí. Výhodou by bylo, že si ty Osmany a Abdulahy budou řešit ti, kteří léta vysávali kolonie a dodnes dělají v těchto oblastech jen bordel, viz Libye...

  OdpovědětSmazat
 19. Nás nikdy nevyloučí. Jsme nejvýkonnější dojná kráva ze všech postsocialistických zemí. EU potřebuje připosrané vlezdoprdelky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme krmelec Evropy, oni nás dobrovolně nepustí!!!!

   Smazat
 20. ...už aby to bylo !!!

  OdpovědětSmazat
 21. Je smutné, že si nik neoveril správu aspoň v jednom prípade.

  Hlavné správy sa odvolávajú na
  grécke noviny Ta Nea, prelistovala som týždeň späť a žiadnu správu s takýmto obsahom som nenašla.
  Priamo som e-mailom oslovila redakciu, počkám.

  Ďalej sa odvolávajú na francúzske noviny Courrier International, to nie sú noviny, to je týždenník, ktorý zostavuje z predchádzajúceho týždňa zaujímavé správy, ale iba pre predplatiteľov.

  Jednorázový poplatok možný nie je a ročný je cez 300 Eur, nebudem predplácať niečo, čo nemienim využívať.
  Neoveriteľné!


  Pekne vymyslené, Hlavné správy šíria zase neoveriteľné správy a vôbec nie je prekvapenie, že na konci uvádzajú informuje Breibart.
  Áno, plátok Steva Bannona, ktorý chce v EÚ spraviť nový Stalingrad.

  Americký štváč - Slovensko má s USA uzatvorenú dohodu o prerozdeľovaní migrantov, ktorých nám sem vozia. Naviac prijímame pracovníkov z Balkánu.
  Česi a Poliaci berú Ukrajincov a podľa Babiša budú sa orientovať na Filipíncov a iné východoázijské trhy. Sme s obliga kvót.

  Tak kvôli čomu vypisujú takéto hlúposti? Na Slovensku je pred voľbami a tej fašis.tickej zberbe naháňajú hlasy, ale prečo to bez overenia preberáte i vy?
  hm ... v tej zostave je i Tomio Okamura, zabudla som.

  Je to len správa, ktorú rozšíril americký plátok, nezakladá sa na pravde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Může být, ale z logiky posledního vývoje a těch dvou podařenců - Macrona a Merkelové - to logicky vyplývá. Z EU ta hrozba zazněla už několikrát. To, jestli někde tato práva nahání fašisty k urnám je blbost. Především lidé se radikalizují, proto stávající strany a stát, který drží v moci, nejsou schopny zajistit bezpečí a prosperitu občanům. Jen počkejte, až přijde sestupna část cyklu, čili krize.

   A SPD s Tomiem Okamurou do toho netahejte. Děláte zasvěcenou, ale ve věci SPD si základní údaje nejste schopna ověřit.

   Smazat
 22. Jak říká Pjakin, to oni loutkovodiči občas hodí do veřejného prostoru nějaký canc a sledují, jak na to lidi budou reagovat. Kdybychom jásali, že tu chceme migranty, tak je tu máme NATOtata. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 23. Konečně z nich vypadlo něco pozitivního :-)))). Já to beru všema deseti. Na hranici si klidně chvilku postojím ve frontě. Základem šťastného života je totiž pocit bezpečí a to Vám myslím potvrdí každý psycholog. Tož tak. Jo a ještě navíc .... myslím, že po nějaké době budou mít oni sami takové problémy s migrujícími gangy uvnitř toho úžasného západu, že budou muset zavést kotroly na hranicích jednotlivých států jako kdysi.

  OdpovědětSmazat
 24. Proč jenom ze Schengenu???? Ať nás vyrazí rovnou z té milované EU, zasloužíme si potrestat a to tvrdým vykopnutím z EU....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, exemplárně potrestat, nejdřív na hambu, potom trojku z mravu a když se nezlepšíme tak vyloučit z ústavu. Kdyby i to nepomohlo, tak exkomunikovat. To vše by bylo dobré zvládnout než Turci vypustí 3 miliony do Evropy.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.