Reklama

pátek 27. září 2019

Z beránka vlkem? Srbsko získá útočnou kapacitu, jakou ještě nevládlo

Dronů Wing Loong - exportní název Pterodactyl-1
-jik -
26. 9. 2019  DogFight
Srbsko se stane jedním z nejvýznamnějších uživatelů útočných bezpilotních prostředků v Evropě. A nakoupí je v Číně, což bude současně představovat první skutečně významný průnik čínského obranného průmyslu na evropský kontinent. Západ se obává, že si takto Peking „pojišťuje“ své investice do Nové hedvábné stezky.Půjde prozatím o devět středních průzkumných a úderných dronů Wing Loong (exportní název Pterodactyl-1), přičemž v budoucnu má následovat dodávka dalších patnácti.

Bude to významná posila srbských vzdušných sil, které po dvaceti letech od operace NATO Spojenecká síla teprve nyní prochází komplexní modernizací.

Srbsko se vydalo skutečnou cestou mnoha azimutů: pro pozemní síly nakupuje vybavení ve Spojených státech, ze západní Evropy dostává vrtulníky Airbus H145M, z Ruska pak transportní i víceúčelové vrtulníky, protivzdušné komplexy a také letouny MiG-29. Stejné stíhačky balkánské zemi dodalo rovněž Bělorusko; poté, co letouny projdou modernizací, budou tvořit páteř srbských vzdušných sil.

Objednávka útočných bezpilotních letadel je však svým způsobem výjimečná. Otázka, kdy Čína začne pronikat na evropský zbrojní trh, visela ve vzduchu už poměrně dlouho. Nyní se stává realitou a je zcela logické, že příjemcem čínských zbraní bude neutrální Srbsko.

Nebude první – vojenské vybavení v Číně už nějakou dobu nakupuje Bělorusko, které však na rozdíl od Srbska neaspiruje na vstup do EU. Navíc rozsah dodávky bude bezprecedentní, stejně jako skutečnost, že jejím předmětem budou bojové letouny, byť bezpilotní.

I s počtem devíti Pterodactylů se Srbsko stane jedním z nejvýznamnějších uživatelů bezpilotních útočných prostředků této kategorie v Evropě. Například mnohem větší Itálie provozuje kolem dvanácti obdobných letounů americké provenience.

Některá západní média dokonce uvádějí, že prodej Pterodactylů Srbsku „může destabilizovat region“. Ze Západu rovněž zaznívají obavy, že si Peking vyzbrojováním zemí – včetně evropských – zajišťuje jejich loajalitu a tím i bezpečnost svých investic na trase Nové hedvábné stezky.

Naproti tomu srbský ministr obrany Alexandr Vulin si pochvaluje, že země „získá možnosti, jakými dříve nevládla“.

Je tak trochu ironií osudu, že právě bývalá Jugoslávie byla prostorem prvního rozsáhlého bojového nasazení amerických bezpilotních letounů MQ-1 Predator. Tento dron stejně jako jeho nástupce MQ-9 Reaper je totiž čínskému Wing Loongu koncepčně velmi blízký, což nezapře ani vzájemná podobnost letounů.

Přitom i Wing Loong už je prověřený bojem a zdá se, že úspěšně. Zahraniční zákazníci dosud odebrali více než stovku těchto dronů. Kromě řady dalších jsou jimi Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty a Egypt, které Pterodactyly nasazuji v Jemenu, v Libyi, resp. na Sinaji.


51 komentářů :

 1. Konečně budou mít možnost osvobodit tzv Kosovo okupované Albánskými vrahy. Bohužel jinak to v tomto agresivním světě nejde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by nejdřív někdo z Kosova musel vykouřit Američany.
   Je to smutné. Před třiceti lety jsme na západ vzhlíželi s nadějí, dnes s obavami.

   Smazat
  2. Srbsko by si malo davat pozor, aby nakupom zbrani nahodou neohrozilo demokraciu, hlavne tu americku,aby ju potom skurveny teroristi z USA nesli opat zachranovat, humanitarne bombardovat.

   Smazat
  3. 6:50

   Já jsem nikam nevzhlížel, natož s nadějemi. Nějak celoživotně nepodléhám euforiím.

   Smazat
  4. PRAVÝ DEMOKRAT PODLE EVROPSKÝCH HODNOT je zcela bezbranný, poslušný pracovitý ovčan, mluvící osel Rabína Ovadia Josefa, který miluje po zuby ozbrojené US žoldáky, rád je platí ze svého i ze svých daní A CHÁPE, ŽE KDYBY SI KOUPIL KUDLU, UŘÍZL SI S NÍ KLACEK, BYL BY NEBEZPEČÍM PRO SVĚTOVÝ MÍR A PROSPERITU VYVOLENÝCH.

   Smazat
  5. Velmi dobrá zpráva, že se do blízkosti základny "světových četníků" dostanou prostředky účinné obrany.
   Základny USA je třeba obklopit stejným prstencem, jako ony svými základnami obklopily RF a Čínu.
   USA si své zdroje v honbě za světovládou vyrabovaly, a tak pokukují po cizích.
   Jelikož je jejich ekonomika z velké části závislá na zbrojním průmyslu, tak potřebují neustále válčit
   A každý, kdo chce žít v míru je jejich úhlavním nepřítelem.
   Aby se mohlo vyrábět, musí být také spotřeba.

   Nakonec o celém tomto dění je i dříve zakázaná píseň, kterou zpívá Karel Černoch :

   https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/cernoch-karel/jsem-pro-617043

   Ukázka z btextu : ...Jsem pro,
   aby válku ved tento svět,
   zbraně nesměj nám zrezivět.
   Tak leť,
   abys ten svět smet,
   generále.

   Jsem pro,
   vždyť bejt proti nepomůže nic,
   neboť ten,
   kdo má zbraní víc,
   má i právo, pravdu, recht
   a tak dále.

   Smazat
  6. zhnusenemu - kdybyste jako tupci nečuměli před třiceti lety na západ, jako na svátost, tak jsme dneska nemuseli být v téhle pr..li!
   Pomoz pánbu při vašem procitání.
   Doufám, že všichni ve zdraví přežijeme to, co se vám opravdu "povedlo"!

   Smazat
  7. 1:42 A před 75 lety na Východ! Dnes bychom na tom byli rozhodně mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 2. Když rukovali chlapi do 1. sv. války, tak počítali se šavlí a koněm. To, co pak následovalo, zcela předčilo jejich fantazii. Podobně to bude dnes, v případě jakéhokoliv většího světového konfliktu a snímky z 2. sv. války budou pravěkem. Lidé budou zabíjení stroji s umělou inteligencí, stroji, které vás budou vidět i potmě, které nebudoiu mít empatie a které nemůžete nijak umluvit - ovlivnit. Pokud k něčemu takovému dojde, pak to bude celoplošná genocida - doslova a do písmene.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:54... Vždyť už se to děje!
   Pomocí dronů Amíci z Ameriky vražděj svatebčany v Afghánistánu a ...nic ;-(
   Pokud by propukla válka v ulicích (k čemuž to leckde v Evropě může dospět) tak by sebesofistikovanější vychytávky byly asi na nic.
   Líp by posloužily kudly,nějaké lehké samostříly a braní rukojmí.
   Helanov

   Smazat
 3. Posledné tragické povojnové skúsenosti potvrdzujú,že jedinou zárukou bezpečnosti každého štátu je dobre vyzbrojená a vycvičená armáda.Reči o mierumolovnom chovaní a potrebe znížovaní akcieschopnosti národných armád sa šeredne nevypláca.Srbi majú týchto skúseností na "rozdávanie".Mier, bezpečnosť a svoje miesto vo svete si každý obháji iba schopnosťou byť tvrdým odporcom každého agresora."Hegemóni" rozdávajúci karty bezpečnosti to svojim konaním potvrdzujú.Srbi majú čo doháňať.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. stano27. září 2019 8:21
   Je to jak uvádíte. I za vznikem Československa stojí bojeschopné legie, vytvořené TGM a za jeho obnovou, zase protiněmecký odboj důstojníků československé armády Obrana národa a vojáků v zahraničních armádách protiněmecké koalice. Bez vlastní armády, není suverénního státu. P.K.

   Smazat
 4. Přeji Srbům ať jsou v regionu nejsilnější jsou to, naši Slovanští bratři.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak Bellingcat jsou asi ti praví "investigativci" Známe je dobře z případů sestřelení MH17 i z Syrských údajných útoků plynem na civilní obyvatelstvo.
   Horáku ty jseš tady nasazenej gako nový rozvraceč diskuizí? Proč ten post barvičkuješ? Aby si ho diskutující více všimli nebo co?
   Toto vlákno je o dodávce čínských zbraní Srbsku a ne o nějakém vyřizování osobních účtů v Berlíně.
   Dvořáku dej mu trvalý ban ať nás tady svými posty na stovky řádků už neopruzuje.

   Smazat
  2. Idiot Horák David byl smazán. Ať si tiskne celé dlouhé a hloupé články na webech jemu podobných. Tady se schází slušní lidé s fungující hlavou na krku.

   Smazat
  3. Přejí Srbům ať nelezou západu do zadku ! a udělají se sami pro sebe! Západ, kolonizátoři a fašisté světa !!!

   Smazat
 6. Jo vrazi to nemívají jednoduché a pro normální lidi zůstávají vyvrhely lidské společnosti a určitě slouží jen zvrhlým zdegenerovaným parazitům.

  OdpovědětSmazat
 7. 10;45
  AMIOKUPANTI BOMBARDOVALI bez mandátu OSN,TAKŽE NÁLEPKU MASOVÝCH VRAHŮ No.1.jim NIKDO NEODPÁŘE!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je OSN? Jen užvaněný spolek protěžující zájmy žluto-negerských poloopic co má právo leda mlčet! Páč vše čím naše civilizace je, vytvořila bílá arijská rasa! A kde ta se vzala? Kde byla její kolébka? No přeci na Ukrajině - té od Karpat po Kavkaz. Dodnes je to území s největší koncentrací bílé rasy, ovšem notně zdegenerované genetickou příměsí mongoloidní rasy a "turkických národů", což jsou v reálu jen pastevecké kmeny (národy v jejich moderním smyslu byla schopna zformovat pouze naše, bílá rasa). Když se zastavíme nad dějinami 20. století a budem hledat bod obratu od naší vlády nad světem k bezmoci a úpadku naší rasy, dojdetme ke stejnému závěru - budeme-li pečlivý a bez antirasistických předsudků ovšem! Kdy došlo k průseru a proč? Byl to okamžik, kdy komodor Perry nenašel pokračovatele! Totiž přijetí japonských skrčenců mezi spolek výhradně bílých imperialistů byla zásadní bota! Šlo sice bezesporu o nejvyspělejší ne-bílou entitu, ale sotva schopnou sdílet árijské hodnoty západní, germánsko-románské civilizace. Japonsko se mělo stát řádnou kolonií USA stejně, jako Indie byla britskou, Indočína francouzskou a Indonésie nizozemskou! Čínu by si poté rozdělili Rusko a anglo-francouzští kolonialisté bez problémů. Jenže účast Japonska na dělení sfér vlivu ve východní Asii vedla ke konfliktu s Ruskem, který využili britští čachráři k oslabení konkurence. Porážka Ruska Japonskem, která by bez britské podpory Japonska byla nemyslitelná, se stala počátkem krize naší rasy a její světové hegemonie! Samozřejmě víme že v pozadí toho průseru stál Židé se svou finanční mocí, kteří z pozadí ovládali Britské Impérium a USA. A dnes už to nespravíme, když žlutáci maj vodíkovky a kosmické technologie a černí mají penicíln a místo toho aby vychcípali na banální chřipku se povalí do Evropy ...

   Smazat
 8. I u nás máme výrobce dronů. Prohlašoval to AB s tím, že je nabízí na svých cestách. Moc by mě zajímalo, jak je v tom úspěšný. V USA a v Izraeli lobuje pro vědeckou spolupráci, tak by ty drony mohly být dostatečně efektivní, aby našly kupce. Začít by mohla naše armáda. Ale možná by si jeho přítel Doník, nepřál novou konkurenci. P.K.

  OdpovědětSmazat
 9. Nevím jak komu, ale mně je úplně fuk, jaké zbraně si kupuje srbská armáda.

  OdpovědětSmazat
 10. Hlavně,že je má a může je použít proti těm zasranejm amiokupantům!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale v Srbsku, pokud vím, žádní okupanti nejsou.

   Smazat
  2. 12,25

   Nebol by som sa tak isty, ze Srbsko nikto neokupuje.
   Okupuju ho USA, ktore umoznili vznik Kosova, ktore boli sucastou Srbska.
   Takze ak USA okupuju Kosovo, okupuju vlastne aj Srbsko.
   USA vedeli, preco rozbili byvalu Juhoslaviu.
   Male staty sa lepsie ovladaju.
   Nebyt rozbitia Juhoslavie, vzniku Kosova,
   Srbsko by nikdy neumoznilo teroristom z USA vytvorit na svojom vojensku zakladnu.

   Smazat
  3. 12:25
   Kosovo patří Srbům a tam,pokud mně paměť neklame amiokupanti JSOU!!!!

   Smazat
  4. 13:05 Kosovo patří Srbům asi tak, jako Krym Ukrajincům.

   Smazat
  5. 13:43
   Přestaň mektat hovadiny a douč se dějiny.
   Kosovo patří Srbům a Okrajina Rusku...finito!

   Smazat
  6. Ukrajina byla vždy nedílnou součástí Ruska, Kosovo bylo vždy srbské. Vrazi z UČK našli zalíbení u vrahů z USA, Malé Británie, Holandska a Francie. Kdo vraždil v koloniích bere kosovské Albánce za sobě rovné zmrdy.

   Smazat
  7. A co ještě patří Rusku? Pobaltí? Finsko? Polsko? Aljaška? Mongolsko? Gruzie? Moldavsko?

   Smazat
  8. 16:23
   A co patří AMIOKUPANTŮM TY VOHONE???!!!!!
   Každý stát,který ty okupanty neposlouchá a má vládu,která ten KSINDL NEZVE do VLASTNÍ ZEMĚ???!!!!!Stát,který""";DOBROVOLNE""""NEVYVÁ BOHATSTVÍ SVÉ ZEMĚ???!!!!Jdi do PRDELE TY AMIKOKOTE!!!!!!

   Smazat
 11. Helanov...Zkrátka Srbové nechtěj mít všechna vajíčka v jednom košíku...MAJ RECHT!!!!!!!!
  Co ty vy na to,Babiši,Metnare a Poche/Petříčku???
  (Když ono v té americké perdeli je teplo,že jo?)

  OdpovědětSmazat
 12. Finanční šéfku Huawey neměli zatýkat, to neudělali dobře. Číňané to nejslo Slované, tisi na hlavu kadit od šmejdů nenechají.

  OdpovědětSmazat
 13. 27. září 2019 10:26
  Po berlínské vraždě zůstává ruský agent ve vazbě. Kreml se zmohl jen na dezinformace

  Vyšetřovatelé vraždy, která se stala na konci srpna v Berlíně, nepochybují, že ji spáchal krátce po zločinu dopadený Rus. Aby nebylo komplikací málo, podle investigativního projektu Bellingcat měl vrah, který střelil Gruzínce čečenského původu do zad a do hlavy, vazby na tajné služby Kremlu.
  Důkazy jsou silné, a o to zajímavější je i role, jaké se v tomto případu zhostila ruská média.

  Vražda se stala za bílého dne 23. srpna v centru německé metropole, kde zůstal v parku ve čtvrti Moabit ležet 40-letý muž se střelnými ranami na zádech a na hlavě. Cyklista s falešným ruským pasem a pistolí s tlumičem, kterého se podařilo krátce po zločinu dopadnout, sedí ve vazbě a mlčí. Jeho obětí je Zelimkan Kangošvili, bývalý polní velitel vzbouřenců z druhé čečenské války. Do německého azylu se uchýlil poté, kdy v Gruzii přežil hned několik atentátů.

  Investigativní práce projektu Bellingcat, s nímž spojily síly redakce titulů Der Spiegel a The Insider, odhalila vazby dopadeného vraha na ruskou rozvědku. Kreml se tím ocitl v mimořádně nepříjemné situaci, na níž reaguje jako obvykle – dezinformacemi.
  Němečtí novináři této přehledné situace využili ke studiu ruských dezinformačních technik a nestačili se divit.

  Akce ruských médií – vraha popřít nešlo, tak alespoň diskreditovala oběť.
  Ruský deník Kommersant bez důkazů činil z vraždy zodpovědné jiné Čečence, odvolával se ovšem jen na jakési nejmenované „známé“ zastřeleného muže. Kangošvili byl údajně „vlivným bojovníkem“, jehož mohli zavraždit buď jen další Čečenci z Ruska, anebo ti z nich, kdo emigrovali na Západ. Zprávu následně přebírala další média včetně ruské agentury Interfax.
  Ruská média se také zjevně pokoušela udělat z Kangošviliho militantního islamistu. K tomu využila směs lží a polopravd - například té skutečnosti, že Kangošvili byl po jistý čas na seznamu potenciálních islamistů. Že jej tam německé úřady vedly na podnět z ruské tajné služby a po čase jej beztak vyškrtly.
  Hned několik ruských médií však i přesto Kangošviliho dál osočovalo z islamismu a z blízkosti k islamistickým Čečencům.

  Odvádění pozornosti snůškami výmyslů
  Namísto ověřených informací a faktů ruská média předkládala spekulace o tom, kdo že by mohl mít „zájem na skandálu“ s Kangošvilim.
  Státní kanál Rossija 24 obvinil Deutsche Welle a Tagesspiegel ze senzacechtivosti s tím vysvětlením, že „ruská stopa“ je u vraždy „zajímavější“. Moderátor zmíněného ruského kanálu pak o zprávách západních médií prohlásil, že žurnalistika v tomto případě „upadla do konspiračních teorií“.
  Ruský list Vzgljad německým médiím vyčetl, že propadla senzacechtivosti a v honbě za skandálními odhaleními publikují falešná tvrzení. Která to měla být, neuvedl, zato však vysvětlil, že se víkendovým přílohám německých novin nedostává výbušných témat.

  Ačkoliv k tomu není nejmenší indicie, v ruských médiích se objevily spekulace, nakolik vražda Kangošviliho mohla souviset se zeměmi G-7, nebo se stavbou plynovodu Nord Stream 2.
  Kanál Rossija 24 se pustil do úvahy, že kancléřka Merkelová na summit G-7 potřebovala „silné argumenty“ k tomu, aby ostatní členské státy přesvědčila o nutnosti znemožnit Rusku návrat do tohoto klubu nejvyspělejších zemí světa.

  Nejdál zašla ruská zpravodajská agentura Ru-AN se spekulací o tom, že USA a některé evropské země případ vraždy jen uměle nafukují, aby jej posléze využily jako záminku k upuštění od stavby zmíněného plynovodu.

  Deutsche Welle se s příkladem ruských manipulací kolem berlínské vraždy obrátil na analytiky z americké společnosti Graphika, odhalující dezinformace v sociálních sítích. Ti potvrdili, že prokremelské dezinformační platformy na nepohodlný obsah reagují nejen urážkami, ale také překrucováním faktů, nejrůznějšími nařčeními, odváděním pozornosti či dokonce zastrašováním.

  David Horák

  OdpovědětSmazat
 14. Chtěl bych se dožít osvobození Kosova.

  Jak je vidět že vrahové a zabijáci z vỷchodu se schovávají na západě. EU bude pro Srbsko nutnost. Hlavně Srbini nevstupujte do NATO. Václav Havel nechtěl do NATO,ale ježibaba Olbrajtka ho zpracovala za pomocí spícího upíra Rakovské monarchije. Viť Kadle.

  OdpovědětSmazat
 15. Srbské obranné drony TOTÁLNĚ zničí ropné rafinerie v Litvínově, Kralupech a Pardubicích!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Výše uvedený článek obsahuje jisté nepřesnosti. Uveďme si je nyní na pravou levicovou míru:
  1. Čínsko-srbské drony nebudou „útočné“, nýbrž OBRANNÉ. To dá rozum každému komunistovi, putinistovi, zemanistovi a babišistovi: Vždyť je vyrábí a do celého pokrokového světa vyváží OBRANNÝ průmysl Čínské lidové republiky, vedené moudrou KSČ.
  2. Dle vzoru hrdinných jemenských partyzánů, jejichž obranné drony zničily saudskoarabské ropné rafinérie, čínsko-srbské drony TOTÁLNĚ zničí rafinerie v Litvínově, Kralupech a Pardubicích. A také samozřejmě v Schwedtu, Ingolstadtu a dalších evropských městech.
  Ano, když už naši mladší srbští bratři budou vlastnit TISÍCE drtivě-obranných čínských dronů, tak je prostě využijí k obraně proti NATO a EU, to je přece jasné jako facka, že.

  Jinak je článek Leninsko-putinsky pravdivý: Srbové jsou jako ovce, přímo jako JEHŇATA.
  Stačí si připomenout agresivní válku proti Velkému Srbsku (SFRJ), vedenou kapitalisty a demokraty v letech 1991 až 2001, a její DĚSIVÉ momenty:
  • Např. obléhání Bělehradu armádou Bosny a Hercegoviny (od 5. dubna 1992 do 29. února 1996), jemuž padly za oběť DESETITISÍCE nevinných srbských civilistů.
  • Nebo masakry v Srebrenici a dalších srbských městech, kdy slabé evropské „mírové“ jednotky nedokázaly zabránit masovým vraždám etnických Srbů.

  Proto si Velkosrbové vymysleli a přijali heslo „Již nikdy jako ovce!“, a nyní podle něho jednají.
  Humanitární bombardování českých a německých rafinérií, zásobujících pohonnými hmotami agresivní žoldácké armády NATO a EU, bude prvním krokem k vybudování přímého spojení Velkého Srbska s ČLR, pomocí Nové Hedvábné stezky.

  Budoucí vítězství Velkosrbska v jugoslávské válce a následný humánní odsun všech menšin (dle vzoru z ČSR po 2. sv. válce) nám Čechům přinese přímo NETUŠENÉ možnosti:
  My Češi pokorně poprosíme Ústřední výbor KS Číny a Velkého soudruha Si Ťin-pchinga, aby z této Nové Hedvábné stezky míru a socialismu odbočila – někdy v budoucnu – severní větev, která by došla až k nám.

  Naše vlast bude v té době již opět osvobozena nepřemožitelnou Armádou Ruské federace od EU a NATO, takže zrychlení zavádění východoasijských hodnot do Českomoravska bude plynulé, bezproblémové, a vítané námi všemi komunisty a putinisty, babišisty a zemanisty.
  Už se vážně ani nemůžu dočkat obnovení VŠECH našich osvědčených komunisticko-národně-socialistických výdobytků!

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak vidno čas trhnul oponou a situace je diametrálně odlišná. Když Ušácké NATO bez jakéhokoli mandátu vybombardovalo Srbsko, bylo na tom Rusko tak špatně, že nebylo schopno Srbům pomoci. Dneska je Rusko úplně jinde, pod vedením Putina prosperující, nezadlužený a sebevědomý stát, dnes už může Srby podpořit. V pěrděli jsou Ušáci a od toho se bude odvíjet další dění. To je jenom otázka času. Škoda že se toho nedožil Rajko Doleček, ten by měl určitě radost. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Rudy dedecku , ja jsem si myslel ze Srbsko vybombardovali Globalisti?

   Smazat
  3. 20;53
   Voní mysleli?
   To je nějakej židovskej fór?

   Smazat
  4. 21:09
   A voni nemysleli!!

   To je fakt , to neni for.

   Firma meho znameho jmenem FrankeStein Vam poskytne dobry Mentalni TuneUP se slevou , kdyz mu reknete me jmeno.

   Alfonso


   Diky za optani.

   Smazat
  5. 2:24
   Vědí kde mám firmu jejich kamaráda,že jo?!

   Smazat
  6. Ano vedi to oni taky , jsem si jisty.
   Musi to byt ohromne neprijemne.
   A tlaci to rekl bych.

   Smazat
  7. To úúúrčitě! Číňané, Číňané přicházejí - zpívejme přátelé !!! Už vidím zemanovské čecháčky, jak úderničí v poklusu jako čínští kuliové pro čínské investory a kopou zemanův bezvodý kanál, až celí sežloutnou a oči se jim sešikmí, jak budou zisky z "rodinného stříbra" putovat do Číny. "...a za hrnec stuchlé rýže poníženě důtky líže, jimiž tisíckrát byl bit ..." (Svatopluk Čech - Písně otroka). Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku) je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…). Spolehlivě přitahuje mouchy a odpuzuje nejen muslimy. Pomůže jateční pistole vyzbrojené První dámy ?
   Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů. Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal. Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).

   Smazat
 16. 17:24
  Jako obvykle máte pravdu.

  OdpovědětSmazat
 17. Kosovo je Srbské ! A Číně mohli povolit tam postavit základnu sousedící s Amickou ! V Džibuti taky mají různé státy základny ! Tak proč ne zde !!!

  OdpovědětSmazat
 18. 20;15
  To.by se amiokupanti posrali!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 19. Mám takový dojem, že kálí do kalhot už teď ! Turek taky nakupuje v Rusku.

  OdpovědětSmazat
 20. 20:57
  A nejen Turci i Indové o tom vážně uvažují!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.