Reklama

pátek 20. září 2019

Zdroj uvedl důvod fiaska amerického systému protiraketové obrany v Saúdské Arábii

20. 9. 2019        russian     a    lenta
Americký systém protivzdušné obrany v Saúdské Arábii propustil desítky dronů a řízených střel, které zaútočily na saúdské rafinerie, kvůli nesouladu s deklarovanými charakteristikami a nízkou účinností v boji proti malým vzdušným cílům, uvedl vysoce postavený zdroj na Ministerstvu obrany Ruska.


Jak již dříve řekl ministr zahraničí USA Mike Pompeo, "systémy protivzdušné obrany po celém světě někdy vykazují protichůdné výsledky".

Takové zdůvodnění lze přijmout pouze tehdy, když mluvíme o jednom komplexu Patriota, uvedl zdroj na ministerstvu.

Podle jeho vyjádření byl díky USA na severu Saúdské Arábie rozmístěn "nejsilnější systém protivzdušné obrany v regionu se souvislým radarovým polem".

"Severní hranici Saúdské Arábie nyní pokrývá 88 odpalovacích zařízení amerických protiletadlových raketových systémů Patriot. Z nich má 36 modifikaci PAC-2 a dalších 52 jsou nejnovější PAC-3", uvedl zdroj a poznamenal, že v Perském zálivu u pobřeží Saúdské Arábie jsou také tři torpédoborce amerického námořnictva, vybavené raketovým obranným systémem Aegis, který má ve výzbroji 100 raket modifikace SM-2.

Zdroj na ministerstvu dodal, že systémy "prostě nejsou připraveny odrazit masivní použití prostředků pro letecký útok nepřítele v reálné bojové situaci".

Pompeo, když komentoval situaci, řekl, že po celém světě systémy protivzdušné obrany fungují "s různou mírou úspěšnosti". Dodal, že "dokonce ani některé z nejlepších systémů na světě ne vždy zasáhnou cíle".

Pompeo dodal, že USA nikdy předtím nebyly vystaveny takovému rozsahu útoku, jako tomu bylo na Saudi Aramco. Útok na ropnou společnost nazval "válečným aktem", ale neupřesnil, jak bude Washington reagovat.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

61 komentářů :

 1. Sráči z kralovské rodiny Saudů dostali lekci.

  Budou muset pochopit,že strejda Putin jim klidně dodá,kdyby chtěli ,svoje exportni systémy 300 a 400,aby se stali nepřemožitelni!
  Jinak by si měli koupit hnědé kaťata jako naši Chvilkaři,aby nebylo videt,že se zase poserou!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Systémy "prostě nejsou připraveny odrazit masivní použití prostředků pro letecký útok nepřítele v reálné bojové situaci" zvláště tehdy, když čekají útok ze severu o on přijde z jihu....

   Smazat
  2. Ani Patrioty, ani S300 nebo S400, nejsou určeny k obraně před drony. Ostatně i kdyby je byly schopny sestřelovat, bylo by dost neekonomické používat je k takovému účelu, vzhledem k ceně dronu, masivnosti útoku a ceně raket.

   Smazat
  3. Poněkud jsi opomenul cenu zničeného cíle.

   Smazat
  4. 9:03

   Neopomenul. Na zakázaný lov slonů pro kly se také nechodí s balistickou raketou.
   K likvidaci dronů je mnohem efektivnější použití jiných systémů, jako je např. Pancir.

   Smazat
  5. Jó, Pancir je Pancir, ten umí.

   Smazat
 2. USA většinou ve všem hraje poker, to znamená, že předstírá, že má dobré karty, ale nemá v ruce nic. Předstírá, že jejich zbraňové systému za miliardy dolarů jsou účinné, ale opak je pravdou. Nedávný raketový útok se střelami s plochou drahou letu a Sýrii dopadl fiaskem, ale Amici se tvářili jako že nic. Nyní selhal jejich systém s raketami protivzdušné obrany Patriot a opět se Amici tváří jako že nic. V Afganistanu nejsou schopni se zbraněmi za miliardy dolarů porazit pár Talibů s kalašnikovy v ruce ale tváří se jako mistři světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:49 Podle všeho máte pravdu, já si myslím totéž. Pochopte Ušáci jsou už v takové zoufalé situaci, že jim už nezbývá nic jiného než hrát poker a dělat ramena. Je to zoufalej tanec nad propastí, kterou sami vyhloubili. Trampík by se chtěl dohodnout, ví v jakém svrabu Ušáci jsou, ale nabubřelí sebestřední jestřábi mu to nechtějí umožnit. Takže to je velký rébus, průšvih je to, že čas se krátí a už ho moc nezbývá. Kreml zívá, je na koni, stačí mu dnes už jenom se jistit a vyčkávat, prostě zívačka. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Můj velitel vždy říkával, kdo se bojí "sere" v síni. Když KLDR pohrozila, že použije JZ proti US-vojákům v Japonsku, Jižní Korei či na Filipínách, tak se letadlové lodě obrátili. A podobně by asi dopadli s Íránem, v okolí je dost US základen a v dosahu je i Izrael.

   Smazat
  3. No jo, ale v tom Afghánistánu Američané nepočítali s tím, že Tálibán budou Vietnamci zásobovat bambusovými tyčemi. Proto ty výsledky.

   Smazat
  4. 20;39
   19let ty amiokupanti demokratizovali Afghánistán a teď s vocasem mezi nohama a s VELKOU OSTUDOU TY LEMPLOVÉ TUPÝ POTÁHNOU NACH HAUSE!!!!☺

   Smazat
  5. 21:0 To náš hradní Mylouš nedovolí! Nezapomínej Putlerprde, že se "u Kábulu bojuje za Prahu!", jak řekl! Možná tam nasadí i tebe jako chemickou zbraň "posledního soudu" !!☺

   Smazat
 3. Celkem pobaven si připomínám ten jásot, který doprovázela "úspěšnost" útoku stovky raketových střel s nízkou dráhou letu, které měly vytrestat Asada a armádu SAR, za zinscenovaný chemický útok, když k jeho likvidaci si syrská armáda stačila prakticky sama. A vida, dnes je tu od trolů s elfy hrobové ticho.

  OdpovědětSmazat
 4. Prominte ze odbocuji od momentalni diskuze jiz delsi dobu se zde nic neobevilo o Venezuele kterou USA mnela vyridit do tydne a dokonce prezident Trump vyclenil specialniho evoje pro tuto zalezitost co se stalo ? Je ticho po pesine ja si sam myslim ze amici stekaji jak muzou a i kdyz si mysli ze jsou Dobermani tak by si na Vlcaka nedovolili ..jo takhle jeste maleho pinclika a to by si jeste poshaneli dalsi hafany co by sli snim .

  No proste co se stalo ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Venezuela byla také jeden z dalších mnoha přešlapů Ušáků, takže to jde pomaličku a nenápadně do ztracena a ticho po pěšině. A jestli ten ubožák z 4:32 má pravdu, tak nemá IQ ještě menší než ten kůň. Já už to vím jaké to IQ má, on si ještě bude muset chvíli počkat a pak to nenápadně do ztracena zahrát na ticho pěšině. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 5. 2:37 - nevazeni cesti prispevkari ! Venezuela skoncila se Socialismem a zaclenila se do civilizovaneho sveta !

  A vy upisteni ratlici, plni adrenalinu v krvi a sracek v makuvkach se smirte s realitou a snazte se udelat neco s vasi fanatickou cenzurou, nebo vase I.Q. bude stejne, jako ma ten kun, pred museem na Vaclavaku ! !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. GRAM VÁŽÍCÍ NEČESKÝ PŘÍSPĚVKÁŘI, Vy sám jste se opět právě usvědčil, že nejste v žádném případě součástí civilizovaného světa. Ten kůň s velkým KÁ má IQ nejméně dvakrát na druhou vyšší než-li Vy. Vy mlčící štěkající pinčle s husím mozečkem na talíři. Vás štve jedině to, že Vy neděláte cenzora a chtěl byste za to ještě, abychom MY Vám za to platili. Takhle máte jen jeden příjem z Vaterlandu, že? Že byste se mohl živit poctivou prací nepřipadá v úvahu už jen podle minusového IQ a angloněmeckého přízvuku bez háčků a čárek!
   Aby to došlo i a především Vám, jen jsem pouze obrátil Vaše - mno - debility.
   VYZÝVÁM VŠECHNY L I D I ABY NA NĚ REAGOVALI NE NADÁVKAMI, ALE VÝSMĚCHEM A NAKONEC NEVŠÍMAVOSTÍ!! Pokud bychom to udělali i v reálu, myslíte si, že by "chytří" politici měli tolik šancí nás oblbovat?

   Smazat
  2. Napsal jste to skvěle, pane6:00. Svou reakcí na Vás, ne na tamhle tu jednobuněčnou bytost4:32 potvrzuji platnost vašich slov.

   Smazat
  3. Myslím, že jsi se s IQ houpacího koně už narodil, takže se jenom marně snažíš přiblížit ostatní sobě.

   Smazat
  4. Náš neomylný HONOLULU. Jsme rádi že máte starost o naše makůvky a těšíme se na Vaše další neomylné informace z absurdistánu. Tramp bude opět zvolen ale ne z těch důvodů co si myslíte. Kapitalizmus je určitě pro lidstvo to nejlepší a bude stále růst až s toho bude komunizmus.

   Smazat
 6. USA samé nej, nej, nej, pak příjde partija s "flobertkama" a to nej, nej, nej je v řiti.

  S takovou zákeřností jsme vůbec, ale vůbec nepočítali!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bush junior, by to neřekl lépe. Viz jeho vyjádření po 9/11. P.K.

   Smazat
 7. Přece sami sobě nesestřelí mašinky určené k rozpoutání problémů..komu to prospívá..?

  OdpovědětSmazat
 8. No, pokud má to US pimprle zn.: Pompeo za to, že útok desítkou dronů je masovým, a proto je pro stovku US prostředků PRO zn.: Patriot nezvládnutelným, pak potěš pán_bu!
  Vždyť jejich Deep State usiluje o rozpoutání války proti Číně a Rusku, kteří disponují ne desítkou, ale tisícovkami navštívenek, vč. hyperzvukových. Považovat po tom provalu v Saúdské Arábii své systémy Patriot za obranné, může snad jen pomatenec. A blábolit o tom, že všechny systémy PRO ve světě dosahují "různou míru úspěšnosti", když ty Patrioty nezachytily a nezadržely jediný!!, tak to může jen ýbrmenč, jehož sebezahleděná nadřazenost pramení jen z uhlířské víry.
  Nebo je to všechno jinak! Ty systémy Patriot (či námořní Aegis) viděly, leč nereagovaly.
  Na své se totiž zpravidla nestřílí. Kazili by hochům v Izraeli či US Kalifornii radost z dobrého výsledku ...

  OdpovědětSmazat
 9. asi tak - boli rozpoznané ako "naše "

  OdpovědětSmazat
 10. www.msn.com/cs-cz/zpravy/zahraniční/děda-hodil-dvouletého-vnuka-do-pece-tvrdil-že-je-ďábel/ar-AAHA0B9?ocid=spartanntp

  OdpovědětSmazat
 11. Komentáře jsou úderný jako vždy, ale i pacient s tuberou si nejdříve zjistí, co má za nemoc. V článku se píše o severní části hranice SA ale jak je dlouhá už článek nezmiňuje. A těch 88 patriotů je číslo vzané odkud? Doporučuji, aby si zdejší komunita NR nastudovala základní informace o PVO systému Patriot. Hlavně, když se směje (to je důležité) ale neví proč, že pane Roubíček?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše úderné kladivo má gumovou ochranu s jahodovou příchutí destilovanou z šumavského kůrovce.
   Zdá se, že Vy byste si měl něco přečíst. Minimálně celý článek.
   Sice možná nevíte co máte za nemoc, ale jste tu správně. Pokud bude mít pan Ivan David místo v Bohnicích, mohl by Vás přijmout za prioritního pacienta. Pro takové jako Vy mají prý zrychlený příjem.

   Smazat
  2. 7:46

   Píše se o "souvislém radarovém poli", takže nejspíše bylo kryté celé pásmo země. Ale i kdyby to radarové pole nebylo až tak docela souvislé, lze předpokládat, že oblast ropných rafinerií bude krytá spíše, než pusté oblasti pouště a hor. Nebo myslíte, že Saudové uvažují jinak? Nevím jestli je číslo 88 o počtu Patriotů přesné, ale i kdyby jich byla jen polovina, vzhledem k udávanému dosahu by to na obranu severní hranice mělo bohatě stačit.
   Ovšem jsou to pouze mé úderné úvahy pacienta s tuberou, rád se proto nechám vyvést z omylů nezpochybnitelným expertem světového formátu, jakým se jevíte být vy, který to má vše dávno do detailu nastudované a propočítané.

   Smazat
  3. 7:58 A vy pisete z Bohnic od Davida?-)

   Smazat
  4. 8:11
   Podle sebe soudím tebe ty pornoJandovo předkožka.

   Smazat
  5. 8:17 Zase te trapi, ze mas doma pouze gumovou Ancu, do ktere si muzes pichnout nanejvys spendlikem? Ani se nedivim, kdyz i tvuj otec byl impotent a jediny jeho uspesny pokus bylo vylihnuti rudeho debilka v tve podobe:-)

   Smazat
  6. 8:20
   Ty nemáš ani to,pouze tohle A52 a F73,to je dědičný pro všechny incestní amianál a jinou havloverbež!!!!!!!!☺

   Smazat
  7. Aha, že se píše tak to musí být pravda. Dík nechci

   Smazat
  8. Strategické myšlení by bylo kdyby strategické objekty a to rafinérie jsou tak by měli na obranu jak rusové )AMERIČANI MAJÍ TAKÉ)v Sýrii při obraně letiště dokážou sestřelit i raketu s raketometu co vypalejí kozomrdi.

   Smazat
 12. vždyť to je Hovnolulan. Copak to nepoznáte podle stavby vět a jehich obsahu? Ignorovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vždyť to je Hovnolulan
   Na 99,99% ano, ale alespoň bychom je - ty neziskopčáky - mohli naučit spisovnou a správnou češtinu. Jakým jazykem doopravdy myslíš, tím jsi. Mohli bychom jich tak dvě třetiny předělat násilně na Čechy a Moravany. Není to zákeřná metoda? A opět by za to mohl Putin!! A samozřejmě taky Zeman.
   No nebyla by to Boží sranda?

   Smazat
  2. 8:09 Ty myslis jazykem? Veprovym nebo hovezim?-)

   Smazat
  3. Anonymní 21. září 2019 8:18

   Ve Vašem případě nemyslíte žádným jazykem, ale pravým uchem, kterým ostatně ke své smůle i čtete. Pokud neznáte češtinu, větné stavby, nehrňte se číst to, čemu nerozumíte. Škoda, že je sobota, mohl bych Vám doporučit navštívit hodiny českého jazyka na Prvním stupni základní školy. Nejlépe první třídu. Ještě je čas na zápis.

   Smazat
  4. 8:33
   Vždyť už pětkrát opakoval první třídu pomocné školy...Vygum!!!!

   Smazat
 13. Naši planetu DOKONALE spasí komunismus-putinismus-siťinpchingismus!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Po celém světě pochodovaly miliony mladých drzounů – prý za záchranu Země.
  Proč pochodovali ti drzí mladí, po naší modro-rudé, nikoli zelené planetě?
  Protože prý chtějí žít, až my starší a staří umřeme.
  Prý jim Zemi ničíme, svým kořistnickým způsobem života – proto prý tato planeta nebude obyvatelná, už brzo.


  Takoví hlupáci, tihleti mládežníci!
  Jako by nás zajímalo, co bude po naší smrti:
  Nás to ale VŮBEC NEZAJÍMÁ !!
  Ano, nás všechny komunisty, putinisty, zemanisty a babišisty zajímá DNEŠEK:
  Jestli se dosyta najíme bůčku s knedlíky.
  Jestli máme dost levného piva, vodky a rumu.
  Jestli máme levný benzín s řepkovým olejem našeho národního Vůdce Babiše.
  Atd. apod.

  Prostě se chceme mít dobře, a na naše děti a vnuky SEREME, z výšky.
  Ano, po nás potopa.
  Nebo třeba sucho a hlad.
  Ano, až my tady nebudeme, tak ať chcípnou všichni.

  Nebo lépe: SKORO všichni.
  Je jasné, že naši Vůdcové a jejich rodiny přežijí potopu i hlad, v hlubokých krytech pod Kremlem.
  Ano, Veliký Putin, BJJP, k sobě do krytu vezme naše národní Vůdce Miloše a Babiše + Jejich rodiny + Jejich služebnictvo; proto přežijí, až naše děti či vnuci chcípnou.
  No není to nádherné?!
  No JE to nádherné.

  Proto se dnes opět hezky nažerme, a starosti o zítřek nechme Gretě Thunbergové a ostatním Euroameričanům.
  Až naše nepřemožitelná Slovanská osvoboditelská armáda zničí na prach a popel Paříž, Londýn a New York (i s jejich nepřizpůsobivými obyvateli), tak bude po protestech, a bude opět klid na práci, jako dnes v Moskvě a Pekingu.

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
 14. Rusky deda vhodil dvoulete dite do pece:

  www.msn.com/cs-cz/zpravy/zahraniční/děda-hodil-dvouletého-vnuka-do-pece-tvrdil-že-je-ďábel/ar-AAHA0B9?ocid=spartanntp

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bermudy zasáhl hurikán Humberto
   https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2928275-zastavena-doprava-a-nemocnice-v-pohotovosti-bermudy-se-pripravuji-na-uder-humberta


   Nejlepší guláš
   https://www.toprecepty.cz/recept/1398-gulas-nejlepsi/


   Nejen derby. Plzeň hraje s nováčkem, třetí Boleslav jde na Ostravu
   Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/fortuna-liga-10-kolo-pozvanka.A190920_100319_fotbal_jic


   Američan z Indiany zmasakroval a snědl svou expřítelkyni. Zastřízliva.
   https://nypost.com/2019/08/22/man-butchered-and-ate-ex-girlfriend-who-dumped-him-prosecutor/

   Smazat
  2. 8:12 Je strašné, když někomu starému a ožralému v Rusku jebne v hlavě.
   Ale i toto ve Švedsku je demokratický rozvoj mladistvých osob a prováděl to cíleně. www.msn.com - Hassan (19) ze Švédska: Je podezřelý ze 221 zločinů za čtyři roky.
   V Rusku hrůza, ve Švédsku hrůza, ve Francii hrůza, v USA hrůza tak odkud číst pozitivní zprávy? Nebudeme USA a Francii zatracovat, že ne.

   Smazat
  3. 9:53 Chlast s tím souvisí jen okrajově, páč v Sajuzu jde o folklór ... čekisti jen zázrakem zabránili dědoj Pavky Morozova, aby se svým vnukem naložil stejně!

   Smazat
  4. 15:30

   Až se jeden musí divit, že ještě nevymřeli. Dědkové pečou vnuky jako národní folklor, zlí diktátoři vraždí lidi v gulazích po milionech(nebo snad miliardách?), biliony jich povraždí hladomorem a kdo ví kolik trilionů se tam zmasakruje lidí o kterých se neví. Je to trošku divné, ale prostě je to tak. Asi se množí dělením.

   Smazat
 15. Jakékoliv zbraně - bohužel ke smůle obyčejných lidí - svoji skutečnou účinnost ukazují jen a pouze v reálné situaci. Nevím, jestli byl PVO konstruován na takovéto cíle. Ale asi ano, když ani Američané zvláště tím neargumentují. Stejně jako neargumentují neviditelností pro radary. Jinak v Saudské Arábii vždycky spolupracovali s USA (rozval SSSR - snížení cen ropy, 11. září atd) a nechali si to vždy velmi dobře zaplatit, a tak nevím, jak by najednou chtěli něco doopravdy od základu změnit. Spíše mi to připomíná nějakou zákeřnou past mezinárodní politiky. Ostatně stejně jako hromadně nucená elektromobilita aut.

  OdpovědětSmazat
 16. Nevím jestli ty americké PVO umí drony ale Rusové v Sýrii si pri napadeni drony na jejich základnu bez problémů poradili,jen dvě možnosti saudove o tom věděli nebo jejich PVO stoji za hovno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Patrioty jsou prioritně na jiné cíle, podobně jako např. S300 / 400. Ovšem kvůli obraně proti dronům a podobnému šrotu nasadili Rusáci v Sýrii Pancíře a podobné systémy, zkonstruované právě pro tyto účely. A podobný systém Sauďákům evidentně schází, neboť asi uvěřili americkým poradcům, že Patriot sundá vše - od mezikontinentální střely až po balzový model letadýlka pro fakany. No a ono jaksi nic. Nastává trapné ticho, kdy experti z USA i S.A. studují místo dopadu, vyměňují si stížnosti a špekulují nad tím, jak a čím "díru" v podobě volně a nerušeně poletujících dronů kolem rafinérek zaplácnout. Tedy, je-li čím a nebude-li potřeba nakoupit Pancíře od Ruska. Což by byla docela prča...
   V.

   Smazat
  2. 11:42
   No hlavně střílet raketou 2.5m za $2000 po kvadropteře je poněkud málo ekonomické, zvlášť když k tomu připočteme, že těch dronů můžou být tisíce a vyrobí je kdekdo. Stačí nosnost pár kilogramů.

   Smazat
 17. Nebo musím mít pár fotek skutečně hořícího vrtu, abych měl konečně důvod k útoku na stát, když se mu do války nechce. Kresba auta v OSN už asi podruhé neprojde, tak máme fotky.
  USA obvinili Irán zo zámerného útoku na energetický trh Sice titulek klame, ale důkaz, že něco je začouzené v SA mají. Fotka odkud, z čeho a kam se střílelo kupodivu nedorazila. Takže důkaz čeho?

  OdpovědětSmazat
 18. Článek je důkazem prověřeného tvrzení, že válku vyhrávají lidé, ne zbraně. P.K.

  OdpovědětSmazat
 19. Takových provokací již bylo tolik že tomu může věřit jen ten kdo chce a v co věřit.Jedno je jisté parazité zdegenerovaly a zvrhly. To je ovšem nejhorší co se mohlo stát.

  OdpovědětSmazat
 20. Letadla jim nelítaj, PVO je jen předražené nic - prostě američtí čučkaři! :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Posílat drahé rakety na maličký dron?

   Smazat
 21. Zdroj uvedl důvod fiaska amerického systému protiraketové obrany v Saúdské Arábii............ten důvo fiaska se jmenuje zázračný systém Patriot, který za dobu své existence nesestřelil jednu jedinou raketu a o kterém izraelský ministr obrany v době války v Zálivu, kdy Sadám vysílal obstarožní rakety Scud na Izrael, prohlásil, že je to "vtip". Ani jeden Scud nebyl Patrioty sestřelen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak a us šílenci by chtěli válku s Ruskem......

   Smazat
 22. A co Tomahawky v Sýrii, to byla učiněná US katastrofa. Asad jim jich při každém nezákonném útoku sundal cca 80%.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě dron je zbraní budoucnosti. Koneckonců je všeobecně známé, že pro techniku PVO je jedním z nejtěžších cílů vrtulník.

   Smazat
 23. "...USA nikdy nebyli vystaveni takovému útoku jako v Saúdské Arábii..."

  Takže Saúdská Arábie patří Spojeným Státům? To jsou věci.

  OdpovědětSmazat
 24. Ahoj kluci, jak jsem dostal svého bývalého manžela zpět rychle, Dr.Padman láska kouzla casting opravdu fungoval! Můj manžel mě před třemi měsíci opustil pro jinou ženu a od té doby se můj život naplnil bolestmi smutkem a zlomeninami srdce, protože on byl moje první láska, se kterou jsem celý svůj život prožil. Můj přítel mi řekl, že viděl několik svědectví o kouzelníkovi s názvem Dr.Padman, že může přinést zpět milence během několika dní, rozesmál jsem to a řekl, že mě nezajímá, ale kvůli lásce, kterou pro mě můj přítel měl, konzultovala můj kněz jménem mého a k mému největšímu překvapení po 11 hodinách později mě můj manžel zavolal poprvé po třech měsících, že mi chybí a že je tak líto za všechno, co mě donutil projít. Přišel zpět ke mně a teď jsme spolu šťastní. Stále tomu nemohu uvěřit, protože je to velmi neuvěřitelné. Děkuji Dr.Padmanovi, že jste mi přivedl zpět svého milence a také mému milému příteli, který se za mě přimlouval, za kohokoli, kdo by mohl potřebovat pomoc tohoto skvělého doktora, je e-mailová adresa: padmanlovespell@yahoo.com,
  můžete mu také zavolat nebo přidat do aplikace Whats-app: 2348053823815,

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.