Reklama

středa 30. října 2019

28. říjen a bezpečnostní hrozba plukovníka Koudelky…

Vyčmuchejme s Koudelkou všechny ruské špióny!
Jiří Vyvadil
30.10.2019 VašeVěc

Souhlasím s tím, že zřejmě přese všechno jsme jednou z nejbezpečnějších zemí na světě. A já přes snahy pravicové opozice, vypracovávané bezpečnostní koncepce o prioritním nebezpečí Ruska a Číny nemám ani za mák obavy z těchto dvou zemí. Konečně sdílím s francouzským prezidentem Emmanulem Macronem, že je třeba spolu s Ruskem budovat novou bezpečnostní architekturu od Lisabonu po Vladivostok. Jestli trochu potřebujeme NATO, tak pro nás Čechy spíše jako obranu před trvale militaristickým Polskem. V rámci NATO na nás snad nezaútočí.


Co ovšem pokládám za velmi nebezpečné je naše Bezpečnostní informační služba, které mediálně politicky je zcela ve službách fundamentalistické pravicové opozice a trvale prostřednictvím svého ředitele navozuje atmosféru strachu a představa zejména ruského spiknutí, pokud možno vždy, kdy prezident se byť neutrálně vyjádří na adresu Ruska popř. Číny.

Plukovník Koudelka (mající od prezidenta přezdívku čučkař) už po dvakráte rozšířil poplašnou zprávu, že BIS v minulém roce rozmetala spiknutí ruských špiónů. My ale nejsme tak hloupí. Tvrdit to dva roky po sobě, kdy nenásledovalo, žádné vyhoštění, žádné stíhání pro špionáž cizích subjektů je zjevná lež.

Naši pravicoví politici a žurnalisté operují tím, že naše BIS má důvěru americké CIA a Koudelka je jí chválen. No právě!

CIA je jedna z nejzločinnějších světových zpravodajských služeb, což lze doložit tisíci důkazy a nemá na světě konkurenta…

Mimochodem, copak nesledujeme jak různí CIA činitelé se i momentálně pouští do likvidace amerického prezidenta. Heslo je vždy stejné: Zničte agenty Ruska, ať je to prezident Trump či prezident Zeman.

Čím to, že náhle na svůj vkus zcela neobvykle poblahopřál prezident Trump našemu prezidentovi k dnešnímu zcela nekulatému státnímu svátku.

Vím, že podání trestního oznámení na plukovníka Koudelku bude obtížné. Ale když vidím – a nerozumím – že si ho Andrej Babiš tak pěstuje a odmítá racionální výhrady prezidenta akceptovat, tak se o experiment pokusím.

A jinak věřím, že letošní 28. říjen se nám vyvedl. 


 

166 komentářů :

 1. Ano je veřejně známo, že ruský agresor usiluje o naše továrny, hutě, slévárny, cukrovary, nerostné bohatství. Chce narušit naší ekonomiku, aby jsme Rusku nebyly rovnoceným partnerem. Na to všechno potřebuje tisíce špionů, kteří to tu nahlodají. A průzkum v armádě? Letouny Casa se moc nepovedly, osm pandurů se srazilo navzájem, vojáci neumějí pořádně házet ani cvičnými granáty...ale to přece my všichni víme! Rusové chtějí narušit naše hospodářství aby jsme jim ve světovém obchodu nekonkurovali. Putin lže, když prohlašuje, že jsme pro Rusko naprosto bezvýznamný obchodní partner!!! M.P.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, ve škole nás paní učitelka učí to samé, aby z nás bili velcí ynteligentové.

   Pepíček Vyskočilů

   Smazat
  2. To jsou věci pane Jonáš. A určitě žerou malé děti.

   Smazat
  3. V německém Durynsku proběhly volby do zemského parlamentu. Zvítězila strana Linke následovaná Alternativou pro Německo. CDU kancléřky Angely Merkelové skončila až na třetím místě. Německá média bijí na poplach, mluví o příchodu fašistů k moci a chtějí „převychovat“ Východní Německo zahraniční migrací.

   Smazat
  4. Jake cukrovary by chtel Putin zabrat kdyz zadne nexistuji ... byli zbourany na pokyn Bruselu

   Smazat
  5. M.P. co to meleš za nesmysly? Pokud je to ironie, tak ano, ale pokud to myslíš vážně, tak přestaň brát ty léky, co ti napsal doktor, vzal jsi toho větší množství a jebe ti.

   Smazat
  6. Dříve co Čech to muzikant, dnes co gramotný Čech to politolog, pro sortu s pracatými mozky platí,co Čech to kádrovák. Stále se zdokonalujeme,osvěžujeme svou mateřštinu slovy z pasťáku,dokonce s novotvary a pozadu nezůstává ani obohacení afroameričtinou. Stáváme se tak světoobčany a pomalu nám bude i Evropa malá. Máme veliké štěstí na reemigranty znalé světa, kteří po návratu domů obohacují naší kulturu tak, jak to činí Nick z Honolulu tč. na Smíchovském nádraží. Doufám, že vydá tiskem své vzpomínky a vedle knížky Strýček eskymák si doplním knihovnu o Strýčka černocha.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 11:49 Pravda pravdoucí, Rusko nechce přiznat že jsme nejvýznamnější světovou hospodářskou a vojenskou mocností.

   Smazat
  9. 13.19 A továrny, huťě, nerostné bohatství nám patří? Ani ta voda ne!

   Smazat
  10. 13.49 Co opravdu myslíš jak to myslím. Vážně! M.P.

   Smazat
  11. 11,49
   to takto na ľudí nesmieš hovoriť.
   Inteligencia národa sa znižuje, logicky rozmýšľať už ľudia nevedia, tvoju zjavnú iróniu berú vážne.

   Smazat
  12. Jenom tech cukrovarů co přibylo, v době temna snad stovka a dnes možno i deset. A úměrně se zvýšilo pěstování cukrovky, inu to bude mít Rus zisky. Ovšem pokud vezměme v úvahu, ze ať dělá co dělá vždy z toho vyjde AK-47tak jistě získá převzetím české ekonomiky, hlavně všech těch montoven aut. Z vědecko-výzkumné základny jsou trosky a zemědělství již mají také lepší. A auta z montoven na ruských silnicích (ve většině to jsou jenom směry bez silnic) vydrží tak do první výměny oleje.

   Smazat
  13. jo putin nas uspěšne niči řepkovou kalamitou dochazi mu totiž ropa a tak jeho agenti tady sazi řepku na vyvoz do ruska ale to neni tak hrozne jako že každy den vola agentum miloušovi šlohperovi kardlouskovi i hraběti a vizvida co tady dělame při budovani kapitalismu a kdo ho nema rad a komu mame dat novi šok

   Smazat
  14. "naše továrny, hutě, slévárny, cukrovary, nerostné bohatství" ???? Kde jsou, o žádných nevím. Už nám tu nepatří nic. Ať si to klidně Putin vezme, chudší nebudeme.
   Mik

   Smazat
  15. 16:33 Není divu! Páč ex-Rusko (dnes už jen parchanát Chujlostan) je na kolenou a jeho zdegenerovaní obyvatelé lížou prach, otázka je proč, když je Rusko tak bohaté a mohlo by být nejsilnější ekonomický tygr světa? Příčinou je špatný genofond jeho obyvatel, těchto vječně ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Teprve až dojde k jejich výměně, Rusko se pozvedne k nevídaným v historii lidstva výšinám ...

   Smazat
  16. 12,42
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  17. Agenti KGB stále nemůžou najít ten PHILIPS s.r.o. v Hranicích na Moravě, kde se na zaměstnání jednoho zaměstnance vydala taková částka a kde nic tu nic,jen město duchů zůstalo.

   Smazat
  18. 13:07 No jo putlerpšouku, celá banda kremlovorů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  19. Lidé, proto jděte!!!!!!!

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mlady-novinar-rozjizdi-akci-Posilejte-co-chodi-vasim-babickam-a-dedeckum-na-email-601759

   Smazat
 2. Chudinko, tvůj milovaný páníče, gosudar Puťka, se snaží pomocí svých ruských kukaček rozesírat Ukrajinu a celé Pobaltí a pomocí armády svých užitečných idiotů, bývalých, nyní zkrachovalých komoušů v zemích bývalého ostbloku rozesírat Západ, svého úhlavního nepřítele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepište nesmysly !

   Smazat
  2. A jak říkám, určitě žere i malé děti.

   Smazat
  3. 12,10
   Banderostán a Pobaltský fašišty nikdo rozesírat nemusí,DÍKY AMIOKUPANTŮM JSOU V PRDELI,JAKO BAŤA S DŘVÁKAMA,VĚDÍ PANÍ FOGLRAUCHOVÁ!.-D

   Smazat
  4. 12:10...To jsou věci po dvou deci!
   A já jsem myslela že Ukrajinu rozes®@l na Majdanu Západ...
   Helanov

   Smazat
  5. 12:16

   Děti ta zrůda žere, je už kolem toho skandál, který se tlupa okolo něj snaží ututlat. Každý den má na snídani dětský mozek, proto i od nás je už hlášeno několik unesených dětí z novorozeneckého oddělení. To je stará věc. Proč si myslíte, že ho tak všichni nenávidí. Taky s těmi maličkými souloží. A pak je sežere. To je jeho ranní rituál. I kvůli tomu se Ukrajina snažila od Ruska odpoutat. Dělal to i Jelzin. V Rusku to je normální věc. Ale posledních 12let je požadavek na mozky evropských dětí protože jsou mnohonásobně větší.

   Smazat
  6. 14,53
   Paní havlofoglrauchová má opět 3 v žíle!.-D

   Smazat
  7. 12:10 Kámo, nepodceňuj Ukrajinu, ta si vystačí sama. Stejně, jako my. Ke svému vývoji nepotřebujem Putina, ani Trumpa. Co ti tu chybí, mlékem a strdím oplýváme. 5G tu taky budeš mít. Naše elita je skvělá, tak všechny rozvinuťáky doháníme a až je dohodnime, pak teprve jim ukážeme, zač je toho loket.

   Smazat
  8. 14:53 Debile, píše se Jelcin, pleteš si to s vodkou Jelzin. Neumíš ani česky a lezeš mezi lidi.

   Smazat
  9. Pro 12:10 Gosudarovi V.V.Putinovi dlužíte svůj zbytečný život, nebýt jeho rozvahy již bychom zde možno neměli čest číst ty vaše ejakulaty, říká se mozkové, ale go bych urazil mozek jako orgán myšlení, který zde nejspíš zchátral nebo nebyl dán do vínku

   Smazat
  10. .....myslím, že Ukrajina je už rozesraná totálně, tam amíci odvedli, jako vždy, velmi dobrou práci....eto molodci...na dovoz demokracie jsou to jedničky....

   Smazat
  11. Ale nikoliv Krehulko, potom /zda se brzy/,az ho jeho kumpani budou mit dost a vyhodej ho na uici a tak uz takhle si sichruje misto a funkci v USA nebo aspon v EU...

   Smazat
  12. 12:23 Nebude to už dlouho trvat, kdy tobě podobnej komoušskej sajrajt seznámíme s touhle Ančou! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4


   Je jasné jak tenhlencten tvůj vypouštěč skončí - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
  13. 12,44
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  14. 13:06 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 3. Přesně tak Rusko a Čína není náš nepřítel ale spíš západ který nás chce islamizovat sebrat státnost a rozpoutat 3 sv. Také islámský fanatici jsou nebezpečí pro Evropské země.

  OdpovědětSmazat
 4. Zamyslete se všichni nad tím, jak je možné poštvat proti sobě obyčejné lidi různých států, aby se mezi sebou zabíjeli. Když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že odpovědnost za tímto zabíjením, největším v první a druhé světové válce mají elity každého národa, které štvou proti sobě celé miliony lidí a když dojde k nejhoršímu, tedy k válce, tak tyto elity nenesou za desítky milionů mrtvých žádnou odpovědnost. Budoucího generála Koudelku uspokojuje, když na pokyn USA rozešvává a nařizuje nenávist vůči Rusku a jeho občanům. USA vypovídá jednu strategickou dohodu zbraní hromadného ničení za druhou a to znamená, že v budoucí válce počítá s jejich použitím a chce využít toho jak se Rusko nechalo napálit a pod slibem USA, že se NATO nebude rozšiřovat , když se Rusko stáhne ze střední Evropy, USA se naopak dostalo až k hranicím Ruska a chce tuto výhodu využít .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USA a agresivní pakt NATO je největší hrozba míru !

   Smazat
  2. 12:47...LÍP BYCH TO NEŘEKLA!!!!!!
   Helanov

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 14.55 když tedy 14.47 nemá pravdu, tak musíte to co píše, nějak rozumně vyvrátit a ne urážet diskutující. Chcete snad popřít 30 milionů mrtvých v první světové a 70 milionů v druhé světové válce? A že by si to ti padlí v obou válkách a ne jenom v těchto válkách ale v dnešních dalších válkách, zavinili sami? Elity přijmou demokraticky zákony, jako například branný, na základě kterého naše vojáky posílají umírat do Afganistanu a pak jim tady dávají posmrtně medaile. Proč tam nejdou sami, nebo proč tam neposílají své syny a dcery?

   Smazat
  5. Tady se nemusí nic zdůvodňovat, máme "svobodu slova", tak si dosyta lžeme, urážíme se, pěkně provokujeme a taky dokonale umíme okopávat kotníky. Až nás to přestane bavit, tak začneme udávat, s cizáky rádi kolaborujeme, když to umí někdo lépe, tak mu závidíme.No rozhlédněte se umí to ještě nějaký národ?

   Smazat
  6. 14:55...Proč
   Zkuste se zamyslet,kdo se stará o svý a kdo si hraje na světového drába.
   A kdo se NEJVÍC zajímá o cizí zadní dvorky.
   Kolik základen ve světě má Amerika a kolik Rusko a Čína!?!?!?
   Helanov

   Smazat
  7. Hlavně prosím nesrovnávejte vojáky, kteří bojovali za národ a stát s těmi, kteří v žoldu bojují za vládu diktatury kapitálu!

   Smazat
  8. Dobrý večer, prý z BIS unikl seznam agentů BIS, tj donašečů. Nevíte někdo, kde se to dá stáhnout? Díky.

   Smazat
  9. 13:17 NATO je Zákon! NATO = civilizace. Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Smazat
  10. 12,46
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  11. 13:05 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  12. P.S.: Mezi náma, tolik těch putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!.-D

   Smazat
 5. Kdyby Babiš nebyl poseroutka, tak nekupuje Amišrotovrtulníky a za ušetřenou nezanedbatelnou sumu postaví nová vězení. Kam potom tyhle vlastizrádce zavřeme, je plno. I když vlastně na Sibiři je místa, vobalíno. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím, že by pak hauptprotektor rázem naznal, že Babiš je ve skutečnosti krvavý diktátor a proto je nutno Českou republiku humanitárně bombardovat.

   Smazat
  2. 13:29... Koblihář není poseroutka,ale mazanej obojetník...
   To jste si nevšimnul co posílá do Brusele!?!?!?
   Doma je málem za vlastence,přitom je zabořen v cizí p@®deli až po uši.
   Helanov

   Smazat
  3. Hele Helanove, vždyť on náš učí, jak máme žít v EU. On by nás měl inspirovat, vždyť vyhrají jen obojetníci. Ber to jako fakt. Ty si ještě myslíš,že s poctivostí nejdál dojdeš? Tak naivní snad už nejsi. On není obyč koblihář, jedinou vadu má, nedaní se v daňových rajích.

   Smazat
  4. 15:39...Jasně že má i určité přednosti.
   Ale poslat do Brusele výkvět z Aspen institute na čele s kolaborantkou Ďourovou,tak to se mi VŮBEC nepozdává.
   V Bruseli říká ano,ano,doma ne,ne...to jste si nevšimnul?
   Helanov

   Smazat
  5. No mazanej to von je, u nás se nic neutají. Do politiky šel aby nemusel strkat prachy do lobování a bonus k tomu má zážitkové cestování i s ženuškou zdarma, tu do Bílého domu, tu do císařského paláce na korunovaci. Řekněte kdo to má? Hej hou

   Smazat
 6. Pokud JUDR Vyvadil podá skutečně trestní oznámení na
  sluhu CIA- čučkaře Koudelku, je hrdina, všechna čest.
  Bohužel o panu Babišovi víme své. Hráč na 3 strany.
  Za doktora Vyvadila se musíme postavit, aby nedopadl jako chudák Julián Assange. Ta toho celý svět, co má lidských práv a demokracie plnou držku, z vysoka sere.
  Včetně naší věrchušky!!
  Bubák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13,35
   Máte naprostou pravdu,JUDr.Vyvadil to doufám podá a havloidi budou mít koudel(ku)u prdele.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13,54
   Ty vemeno z kachny,vypadni hasit nebo ti shoří papundekl a široko daleko jinej nebude!
   Nikoho normálního tvoje obahajova amiokupantů NEZAJÍMA,CELEJĚT VÍ,CO JE TO VERBEŽ!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 14,17
   Vypadni smrdět do bažin,sem tě ty třetihorní zdechlej prvoku NIKDO NEZVAL!

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 15,00
   To tě z Horních Beřkovic pustili na vycházky nebo jsi jako obvykle zdrhnul,alkoholixy?!:-)

   Smazat
  6. 15:00 Já myslím, že Rusko může i za vyvraždění indiánů v Americe. Možná může i zablbost některých zdegenerovaných jedinců, kteří píší takhle tři hodiny po poledni do Nové republiky. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  7. 16:49

   Všechno zlo na světě pochází z Ruska. O tom není pochyb. Dokud zde tento stát a jeho zregenerované obyvatelstvo bude, dotud bude Zlo na světě pořád. Zlo musí být vyhlazeno!!! Za zabití Rusa by měla být odměna tak jako na Ukrajině, kde pan Kolomojský nabízí ze své banky 10 tisíc hřiven. Nebo když pan Bartuška statečně pobízel lidi k zabíjení Rusů a jejich následnému zakopání vedle silnic. Je to mimořádně vhodné i pro pročištění klimatu, o němž se neustále mluví. Pokud zabijeme 140 milionů Rusů, přestane globální oteplování.

   Smazat
  8. 19)20
   Tebe vodbachnout by byl projev lásky k vlasti a dar pro okolí!!!!

   Smazat
  9. 19:20 se snaží o humor, ale nějak mu to nejde. Pak ať se nediví, že je smazáván.

   Smazat
  10. I IQ tykve ví, že Napoleon nebyl Ruský car, ale francouzský diktátor, kterého ti zlí Rusové vypráskali od Moskvy zpět do "Evropy". Také to byli Němci, Rakušané, císař Procházka a Bismarck, kteří se pokoušeli válkami dobýt a ukrást území Ruska a skončili pak ve Versailles spráskaní jako psi. Pak přišel první nacista Evropy, pan Pilsudski s hordou Poláků a pokoušel se genocidou Rusů také sobě a svému "národu" nakrást a i oni skončili jen polibkem Adolfa Hitlera, který se ukázal o pár roků později smrtelným. No a konečně dnes Bruselem a NATO milovaný vzor Adolf Hitler ve 2. světové válce dostal výprask. Rusovcé jsou skutečně nebezpeční a na zloděje, masové vrahy a okupanty zlí. Musíme si tedy dávat pozor, neb my jsme se zařadili právě mezi kamarilu zlodějů, vrahů a okupantů cizích zemí! Ano, kapitalisté, třeste se, svoboda lidstva přijde z Východu a vůči zločincům nebude nijak roztomilá. Konečně bude nastoleno právo a spravedlnost, lidství a bude nevždy zahubena diktatura kapitálu.

   Smazat
  11. 14:04 Nežvaň putlersmrade! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná ucejtil - na kilák - dva, tě vymázne svým anti-putlesprejem značky SKUNK APE!

   Smazat
  12. 11:28 Jenže bez té správné koalice Rusák všecko vždycinky projel! Počínaje Livonskou válkou, přes války s Poláky tzv. Smolenskou, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků od pak od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWII. už by ani neexistoval ani ten kaganát SSSR, vzniklý poté co Rusko zaniklo v roce 1917 a jehož nástupcem je současný parchanát Chujlostan, země obývaná těmito "bílými negry" - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   které předpověděl už před více než 100 lety geniální prorok Leon Bronstein. A Polákům tak či onak vděčíme dnes zato, že bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  13. 12,52
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  14. 13:04 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů! I dík nim to tam tak vypadá. A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 8. Pan Vyvadil to napsal i za mě...
  Akorát to Polsko bych jako militaristické neviděla.
  Beru je tak,že mají špecifiká,od Rusů si toho historicky zažili FAKT hodně.
  A nikdy to nebylo nic pěkného...
  Až jednou Polák pochopí že Putin není Brežněv,tak se mu MOCNĚ uleví ;-)
  (A nebo taky ne.)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro Helanov. Vám snad není známa polská rozpínavost a kde všude byli. I my jsme to zažili. Jsou to pěkní všiváci.
   Bubák.

   Smazat
  2. Ještě dříve než nám Hitler zabral pohraničí, tak nám slovanští bratři Poláci zabrali Těšínsko a část okresu Čadca. Byli pilnější než Hitler.

   Smazat
  3. 15:36...To by bylo na delší diskusi pro kterou tady není prostor.
   Kydlání o příhraničí je běžné,každá strana to vidí jinak.
   Určitě bych to netahala na přetřes dneska.
   Helanov

   Smazat
  4. Ale v Polácích to Těšínsko stále je. Přitom bz měli vrátit i Kladsko, které Marii Terezii odejmul Fridrich Pruský a Polákům to spadlo do klína čirou náhodou.

   Smazat
  5. Můžete si přečíst pro částečnou informaci třeba na NWOO článek Napomohla polská vláda let 1918 – 1939 druhé světové válce? - má to dva díly.

   Smazat
  6. Zkuste se zeptat na Ukrajině a Bělorusko na řádění Poláků za 2.sv války, jejich vyvražďeni desítek tisíc válečných zajatců z Rudé armády v 30 letech minulého století a také proč byla většina koncentračních táborů na území Polska, na pakt Polska s Hitlerem o napadení SSSR, jejich sen o derzave od Baltskeho moře po Černé moře a další a další důkazy jejich mírumilovne povahy

   Smazat
  7. 20;37
   Máte to na výbornou,kolego.

   Smazat
  8. Kolega 20:37 to strašně motá a ve finále je za vola.

   Smazat
 9. Copak Koudelka,to jsem již někde slyšel,nebylo ve filmu ? Holt je to odborník na svém místě a bude sloužit svým páníčkům do roztrhání těla.

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To zavinili Rusáci. Oni můžou za všechno zlo a hlavně Putin. JAR a jeho obyvatelé jsou v pořádku. Až zničíme Rusko, které vše ničí, klidně se budeš moct odstěhovat zpět. Já proti Žulu a Bantu nic nemám, to jsou dobří lidé a doufám, že jich co nejvíc přijde sem, aby vymlátili ruskou a proruskou pakáž. Pak bude dobře. Tohle si pamatujte a všude rozhlašujte. Základ je zničit Rusko!!! Vždyť co vše dělají jen v USA!

   Smazat
  2. 15;09
   A za to,že jsi decentní potrat může taky Rus?!☺

   Smazat
  3. Je tu trochu překoudelkováno, vida pro Lula je Koudelka persona grata, pro mnoho občanů je tomu naopak. Já nemám žádný názor, jen nechápu, že je o tuto funkci takový zájem, snad by informace o platech generálů vše vysvětlila.

   Smazat
  4. 1558, vy máte také rád odměny tak jim to nezávidte. A také si uvědomte ze je pro ně brnkacka si Vás zjistit dle IP adresy počítače. Inu naše demokracie nemá taková omezení jako minulá doba nesvobody...buďte bdely a ostražitý

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kam vstoupí noha amiokupanta, odtud už nikdy neodejde. Ty, jako odrodilec, vzdávajíc hold cizím bohům, nakažen jejich mentalitou, jsi okupant NR na věčné časy, a nikdy jinak, otroku.

   Smazat
  2. 15:07 Tací již jsou Američané, s tím rudý pšouku nic nenanděláš! Tak jako Mr. Nick Honolulu - Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 13. 14,27
  S tímhle F808+F200 tě ty zdrápanino nepustí ani do ZOO!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!.-D

   Smazat
  2. P.S.: Tam tě pustěj vždycky!!!

   Smazat
 14. Njn, Nobelovka to holt není:
  https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/greta-thunbergova-odmitla-ekologickou-cenu-severske-rady.afe997f2/

  OdpovědětSmazat
 15. Hlupák Vyvadil dehonestuje našeho Generála, aspoň u mě, Pouze naivní pitomci si myslíže rus nemá o nás zájem. Totální idioti zde, si myslí že rus ne
  podniká utoky proti nám.
  Metodika ruských hybridních válek zvláště dezinformace. Rusko vede nejen dezinformační boj v médiich na internetu,ale přímo ovlivnuje politiky nejen u nás ale i v Itálii, Rakousku, u NÁS NA 100% ale, že platí své loutky po celém světě je všem jasné.Vám nevadí že tráví ve státech EU své občany POLONIEM, NEBO NOVIČOKEM?
  rUS je největší špína světa!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:16
   Svatá prostoto. A co by od nás tak asi ten Rus, kterého se tolik děsíš získal? Chtěl by snad dluhy našeho státu, a našich občanů, skladiště, montovny?
   A nezapomeň - neotvírat už nikdy konzervy, jinak vyskočí Rus, a budeš si měnit podvlíkačky, ty hybridní válko! :)

   Smazat
  2. 15:16 Nadhazovači, máš smůlu, mě do hry nedostaneš.
   Kdyby to dělali všichni, tak nebudeš mít práci.

   Smazat
  3. 15.23 Při hladu v Rusku, bych se ani nedivil.
   15.32 Pouze Rus chce rozložit státy EU plus spojence NATO, a o tom není dnes pochyb a na čemž usilovně pracuje. Pouze hlupec jako ty nevidí snahu fašounského Ruska vše rozklížit ve prospěch ovládnutí Evropy.a potažmo světa.

   Smazat
  4. 16:12
   Wrong Side Of Haeven....Tady je názorně vidět,v jakým přepych žije veterán,kterej válčil pod vlajkou amiokupantů!

   Smazat
  5. 16:12
   Tvl. eurosojuz se rozloží sám, a Rusko z toho určitě radost mít nebude, jelikož ho zajímá obchod, a ne války, jako takový "materiál" jakým jsi ty. Tady je jasně vidět ten rozdíl mezi tím, kdo lítá do vesmíru, a tím, kdo lítá do brusele :D

   Smazat
  6. Člověk ani nepozná, kdy píše blb a nebo když si někdo dělá srandu.

   Smazat
  7. Proč jste smazali příspěvek o lovu novorozenců pro Putina, vždyť to je příšerný SKANDÁL! On je ještě větší zrůda než jsem si myslel. Souložit s novorozenci a pojídat za živa jejich mozky na snídani je něco obludného. U nás zmizelo kdysi také jedno miminko, přemýšlím, že by to mohla být mafie, která je loví pro Putina.

   Smazat
  8. 19;12
   Se divím,že nesežral i TEBE!☺

   Smazat
  9. 21:17
   Ale velikost a vývin mozku novorozence by odpovidala!☺

   Smazat
  10. 15:16 máte pravdu,takhle ošklivě u nás ovlivňovat Kalouska,Fialu a další a obzvláště třeba Němcovou.Také to odsuzuji.Putin je ošklivé káčátko!

   Smazat
  11. Že se Rusům agresorské a okupantské NATO nelíbí, to je skutečnost a asi ani Ruásové nedovedou pochopit, že třeba zrovna Češi se našli jako doma v takovém "rájí" válečných zločinců. NATO se zlobí, že se Rusko míní doopravdy bránit jeho choutkám po válce, okupaci a vytunelování jejich bohatství. A my se zlobíme na Rusa právě proto, že jsme se poddali okupaci NATO a vytunelování státu a ožebračení národa západním kapitálem. Holt ti zlí Rusové nemají tu služkovskou českou náturu, jak ji dávno nám přisoudili Němci a kterou my s houževnatostí a pílí potvrzujeme. Kolaborantství začalo Bretschneidrem a pokračuje defraudantstvím. Obrození po Bílé Hoře se povedlo, obrození po listopadu 1989 je fiaskem národa a vítězstvím diktatury kapitálu.

   Smazat
  12. 11:43 Nelíbí, protože NATO = civilizace. Chujlostan bude zničen! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Smazat
  13. 12,54
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  14. 13:03 To jsou nové stihačky USA? že je neznám čeče. Lepččíí jak ruské?

   Smazat
  15. 16:53 To rozhodně. Neb vše co kdy Rusové měli, byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! Nakonec se svýmu osudu stejně nevzepřeli - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
  16. Ad 12:54. NATO - je "civilizace". Ano, pokud tou civilizací myslíme války, zbraně masového vraždění, genocidy, okupace. Ale jsou tací zvrhlíci, kteří nad civilizaci staví kulturu a ta zcela v NATO a USA absentuje. Křesťanská kultura nepokřivená byznysem vatikánů a neusměrňována hrozbou atomových válek z Pentagonu např. není vůbec špatná, také čínská kultura, ostatně dnes nejstarší na Světě není bez pozoruhodností. A ani ta Ruská není k zahození. I my jsme měli kulturu, kterou jsme nyní vyměnili za civilizaci. Auta.... za rozum. Je to myslíte dobrá cesta k polidštění člověka, k humanismu?

   Smazat
  17. Ad 17:13 Samozřejmě, také celá slavná Velká Británie byla uplácaná díky germánským kmenům a německým panovnickým rodům. I USA dostaly základ především germánskou emigrací A ta pak se cvičila pilně v genocidě vyhlazením Indiánů a pak černých otroků. Byl to určitě Němec - bůh, který stvořil Svět, tak jako koncentráky, kolokaust, ANTI - VŠE, DEUTSCHLAND ÜBER ALLES IN DER WELT. Ostatní jsou JEN LIDÉ. Němci vždy nadlidé. Adolf Hitler je pro ně stále největší vzor, v ideologii i antihumanitě. A ti šikmoocí Asiaté dojdou jednou až do Berlína a ukáží, ŽE NAD NĚMECKOU CIVILIZACÍ JE PŘECE JEN DOKONALEJŠÍ LIDSKÁ KULTURA.

   Smazat
  18. 11:02 Rudocancy! Páč co se Severní Ameriky týče - až do vybudování železnice (1850) většinu USA i Kanady ovládali rudoši a paradoxně se jim dařilo líp jak před Kolumbem, páč už nemuseli běhat za bizonama pešo*) jako dajakí tý kokoti! Teda kojoti ...

   *) koně byli do Ameriky dovezeni z Evropy, rudoprde! Vinnetou a spol. co na pláních honili bizony v sedle byli vlastně evropská hi-tech kultura. Bez koňů byly travnaté pláně většinu USA liduprázdné.

   Smazat
 16. 15:16
  Ústy dementa se vyjadřuje havlozblblo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekl sám dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  2. 12,55
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  3. 13:01 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 17. Luboš Blaha opět bezkonkurenční:

  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019103010895970-uz-jste-videli-jak-se-ztrapnila-vasaryova-blaha-rozdrtil-video-americke-ambasady-o-17-listopadu/

  Emilčinu zoufalost můžete zhlédnout zde:

  https://www.youtube.com/watch?v=jJT8eor55z0

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To video je naprosté dno, kam až může člověk klesnout!
   Nevěřil bych, že někdo může překonat komunistického prominenta J.Hrušínského. Ale je to tak!

   Smazat
  2. 16:17
   Další havlomOUDra,tentokrát ze Slovenska,hrůza!

   Smazat
  3. A třeba taková Balzerová ta si s komunismem nikdy nezadala!

   https://www.idnes.cz/kultura/divadlo/eliska-balzerova-hrabenka-aneb-zamek-v-cechach-divadlo-palace.A180503_124326_divadlo_kiz

   To mi hlava neberee! Lidi by si měli zachovat alespoň minimální důstojnost a sebereflexi.

   Smazat
  4. "partyzánka vzpomíná" ... to mi poser!

   Smazat
  5. Jak ji tak znám, tak mi to ani tak strašné nepřipadal, ale svojí fanatičností mi připomíná zlodějku rohlíků Němcovou, nejsou to náhodou sestry? Hej hou

   Smazat
 18. Přátelé, díky za komenty...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17;02
   Pane doktore,držím Vám pěstí pro štěstí.

   Smazat
  2. Diskutovat se nedá. Havloidi diskutovat neumějí, argumenty nemají, pravda je dávno fuč, tak alespoň rozbíjejí diskuse. Ale to jim není nic platné Rusko je mocné, Čína ještě mocnější. Tlak na ně bude čím dál větší.
   Tak jako rozbíjejí diskuse, budou se v budoucnu snažit rozbít náš stát. Protože pro to, co není v jejich rukou volí osud spálené země. Je třeba zajistit, aby moc z rukou havloidů přešla hladce a bez otřesů.

   Smazat
  3. 17:27 Rusocancy. Američané jsou vítězové dějin, nadlidé, kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
  4. 12,57
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  5. 13:01 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů pokupě! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 19. Pricmrndavaci byli nejhorsi za kazdeho rezimu...A Koudelka je jasny

  OdpovědětSmazat
 20. Jasně Jirko.
  NEPROJDOU!!!
  :-D

  OdpovědětSmazat
 21. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste to co píšete a ne někdo jiný! Vy musíte trpět ohromnou depresí, když lezete tam, kde Vás nikdo nechce a nebere ani trošinku vážně.
   Ostatně, když máte ty deprese. Víte, že podle ministerstva zdravotnictví USA se snížil "věk dožití" v USA? O celého půl roku. Doufám, že Vy nepokazíte ty správné trendy ve Vaší zemi, neboť to kde jsme my není Vaše země už ani podle místa narození. A to i kdyby jste se tady doopravdy narodil. Vaše státní orgány samy prosily naše orgány aby Vaše orgány byly čistě americké. Vy jedno pokusné zvíře používané k vypěstování náhradních orgánů pro Vaše lepšoidy!

   Smazat
  2. 18:18
   Když jsi blbej nepiš,projeví se to!!!!

   Smazat
  3. 19:37 Vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!

   Smazat
  4. 12,58
   A52+F73+F200+F808......to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  5. 13:00 Tolik putleroffců znát nepotřebuješ! Postačí když budeš znát tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!.-D

   Smazat
 22. Pan Vyvadil plácnul: "CIA je jedna z nejzločinnějších světových zpravodajských služeb, což lze doložit tisíci důkazy a nemá na světě konkurenta".
  Bohužel důkaz nepředložil ani jediný.

  Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Péťo, to je tím, že jsou zločiny CIA notoricky známé.

   Smazat
 23. 20;17
  A na východ a západ Slunce potřebuješ taky důkaz,ynteligente?!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, východ a západ Slunce vidí každý na obloze. Důkaz pro tvrzení pana Vyvadila ale vidět není.

   Petr

   Smazat
 24. 20;47
  Zločiny CIA nevidí jen koudelka a ty,ale není divu.....váš nesmrtelný mozek to nedovolí!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tací již jsou Američané, s tím rudý pšouku nic nenanděláš! A Honolulu je Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 25. Poslouchejte Bábo ne abeste ngde vekládala co ste tady slysela je to tajné tohleto je ruské agent...toz paní Müllerová na Belehrad a to tak ze znova...nastává nová kapitola Rakóskooherska dneska ohraná deska pleska treska..........hezký den vespolek

  OdpovědětSmazat
 26. Zde nezustal zadny clanek na podporu pana Koudelky !
  Vase diskuze neni zadna diskuze, ale monolog menecennych blbecku, kteri se utvrzuji ve smem hloupem nazoru
  navzajem !

  Ta krasna pisen ze Smichova o 4 mysich v jedne dire, jak jedna druhe prdel lize, byla napsana na vasi pocest !
  s radosti pripomina NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
 27. H L U P A C I ! -
  V Cesku !
  Uz si jednou prestante hrat na kadrovaky !
  (18:55) ! A prestante si vymyslet vase nesmysly o papundeklu, bazinach, depresy, samote, alligatorech, ci krabici od lednicky !
  Zakrneli jste ve vyvoji v 50-tych letech ! KECATE komunisticke hovadiny a davate tim najevo, ze jste omezeni vesnicti krupani, kteri nevi nic o nicem ve svete.
  nick honolulu - vas sracko pudic ! (Laxative).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nicku, z 90ti℅ s tebou nesouhlasím, ale tohle podepíšu, kdybys používal méně hulvátství a samolibosti, možná je shoda i větší a možná by tě i víc lidí pochopilo. Jsme na světě pro radost a vzájemné pochopení, tak si nedělej arogancí zbytečné nepřátele.

   Smazat
  2. Já nevím, ale jediný skutečný kádrovák je tu Onanonululu. Asi má zkušenosti z US Army, kde dělal politruka proamerických vzhledů na svět. Možná proto je to vymydlenec. I ten největší idiot občas řekne něco, s čím by se dalo souhlasit, ale jen bez souvislostí a skutečně jen náhodou. Jako že Slunce je žluté.

   Smazat
  3. Niku,hlavně že ty jsi ve světě a nejsi bohatý. Jinak bys nechodil na tento sockovní web.
   Rád jsi tady s náma vlastenci.Protože máš holú riť.
   Čau čučkař.

   Smazat
  4. Lutu je naprostý blbec. Asi je to steskem po domově a neukojenou žádostivostí být něčím a někým. Dle mého názoru je to duševní chudák.
   Václav

   Smazat
 28. 22,42
  Maul halten dumkopf!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekl mizerným jidiš dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!!!!!

   Smazat
  2. Už zas, tě to chytlo ? Máš to často, chudáčku. Ty musíš moc trpět a máš taky asi hrozné sny. Opravdu se s někým poraď. Já ti rozumím, ty voláš o pomoc.

   Smazat
  3. 15:30 To je jidiš asi nějaká kletba, volání o pomoc poznáš podle kapitálek! To začne až bude v úzkejch ...

   Smazat
 29. Na Babišovi mi vadí že se bojí USA i EU.
  Není schoped ani zrušit Schwarzenberguv podpis potvrzující uloupení Srbského Kosova. Takže Koudelk zase bez povýšení. Možná když bude hlídat památníky proti nateračum a někoho lapne,tak ho Milda povíši. Jenže nemá výsledky,Praha je plná azbuky. Děcka byly v Praze a v paneláku v jádru sama Ukrajinština a Ruština. Co s tím Koudelko? Kdy je pochytáš a pošleš na jugovastok?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:26 Rusákama je zaplaven celý svět, nejenom Praha. To je výsledek jak funguje Putinovo Rusko. Samá bída a bude v Rusku huř!
   Pouze místní rusomilové, proruské filcky, se budou neustéle rozplývat nad neschopným Ruskem.

   Smazat
  2. 15:26

   To by se mělo likvidovat. Jestli to neudělá Koudelka začne se aktivizovat domobrana proti ruské špíně.

   Byl jsem dlouho v Británii. Tamní multi kulti se nemusí leckomu líbit, ale jedná se o normální lidi, zatímco tahle pakáž zavšivuje celou planetu. Rusáky nesnáší i Britové včetně imigrantů. A taky Pšonky. Jdeš po ulici a na dálku poznáš, že se proti tobě blíží Rusák nebo Polák.

   Smazat
  3. Ano nejde o rusofilství jedněch a antirusismus druhých. Ono jde o to, že ti první nechtějí války, zabíjení, genocidu, ale humanitu a ti druzí naopak se cítí okradeni životem bez válek, bez vraždění, okupací, loupení. Tedy kdo z koho - zvítězí humanisté nad milovníky koncentráků a holokaustů? A špína? Někteří jsou umazaní na rukou od práce, jiní od lidské krve. Mně nevadí prací ušpinění, mně vadí vrazi. Země byla stvořena ne jen pro Germány, rasisty, nacisty, ale především pro život a také lidi!

   Smazat
 30. Právě čerstvá zpráva, budeme poškole, nebo klečet na hrachu. Naštvali jsme EU, nepodepsali jsme kvóty direktivně přiřazených migrantů. EU s nimi handluje, jako s pytlem brambor.

  OdpovědětSmazat
 31. 15:36 No jistě, čerstvá zpráva stará 10 hodin.
  Pouze oznámení z EU, nic závazného ani zavazujícího. Přesně tímto zpusobem pomatení jedinci straší s EU. Tak jako se zahnutejma okurkama a podobnýma blábolama!

  OdpovědětSmazat
 32. Trolove /slusnej nazev pro zmetky/, koukejte cast vejplaty nanazranci , co dostavate za ty svinstva, poslat do Nova Republika, ktera vam je pousti..

  OdpovědětSmazat
 33. 2.05 To psal nějaký Tatar z hradu?

  OdpovědětSmazat
 34. 9,47
  Omyl,to psal zdechlej násoska V.H. z hrobu!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.