Reklama

pondělí 28. října 2019

Bohužel, našlo se nějaké hovado bez úcty k padlým osvoboditelům Brna

Snímek z facebookové stránky Michala Haška
Michal Hašek a -ps-
27. 10. 2019  facebookový profil Michala Haška
„Stydím se za primitiva, který si svoje mindráky vylévá na mrtvých hrdinech. Věřím,že nejen v Brně nejsem sám. Omlouvám se těm mrtvým vojákům a jejich příbuzným. Bez nich a jejich nejvyšší oběti bychom tady dnes nebyli," napsal bývalý hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek. 
„Jako poslanec jsem interpeloval členy Topolánkovy vlády, když tehdejší činovník ODS Pelán chtěl flexkou v Brně-Králově Poli přepisovat dějiny. Byl za to trestně stíhán. Bohužel, našlo se nějaké nové hovado bez úcty k padlým osvoboditelům Brna. Stydím se za primitiva, který si svoje mindráky vylévá na mrtvých hrdinech. Věřím,že nejen v Brně nejsem sám. Omlouvám se těm mrtvým vojákům a jejich příbuzným. Bez nich a jejich nejvyšší oběti bychom tady dnes nebyli," komentoval Michal Hašek článek: Po Ostravě i v Brně. Neznámý vandal poničil památník padlým rudoarmějcům, na který se odkazoval.

Jeho komentář vyvolal další komentáře ...

„Ničení památek, to se od vzniku Islámského státu stala "móda" i v EU. S muslimy to ovšem mnoho společného nemá!" napsal jeden ze čtenářů.

„Toto udělá pouze duševni mrzáček," napsal další.

„Jen idioti s prázdnými nádržemi na krku místo hlavy se opakují po debilech z pražáků," mínil další.

„A je to odhaleno! Lidská hovada nejsou jenom v Praze!!" uvedl další.

142 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. hlavně se zviditelnit a trošku ubrat na kalibru
   vime že doba je těžka ale slušnost by naopak měla zvitězit nedělat ze sebe moravskyho křupana jestliže to neni vrozene ajako politik se ptat proč dvojita policie nekona a ustavni soudy tam ani nevědi co se venku děje

   Smazat
  2. ... a Hašek není jediným, kdo ví, že Hitlera zastavili Sověti, nikoliv US hoši.
   http://www.nasrestart.cz/signaly-nadeje/375-holandsky-farmar-rozmistil-plakaty-jeden-z-nich-s-napisem-rusko-zastavilo-hitlera-ne-amerika

   Smazat
  3. 12:31 Což byl celkem pro nás průser, páč bez těch rusáckejch mongolců bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  4. P.S.: koneckonců i nás osvoboditel generál G. Patton své paní po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 toto: „Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám.“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ Němci svoje zločiny, pokud k nim občas došlo, veřejně přiznávají už více než 70 let a stydí se za ně, očišťuje příští generace, ale Rusové svoje zločiny zapírají, případně svalují vše na Stalina, vychovávají mladé generace k zatvrzelosti a neupřímnosti.

   Smazat
  5. 17:37 "páč" -jsi ty ale kretén

   Smazat
  6. 20:28 Bohužel má recht! Historik Paul Johnson v kapitole Evropský lazar ve své knize Dějiny 20. století napsal:
   "Převládající náladou roku 1945 bylo zoufalství a bezmocnost. Evropské období světových dějin skončilo. V jistém smyslu byl Hitler poslední evropský vládce schopný uvést světové události do pohybu podle eurocentristických představ. Tu schopnost ztratil koncem roku 1941. Vakuum jež vzniklo jeho kolosálním pádem, nemohlo být zaplněno evropskými soupeři. Koncem války stály dvě neevropské velmoci jakoby na okraji právě vyhaslé sopky a divaly se s pohrdáním do jejích ještě dýmajíích hlubin, bez účasti na jejím konci, ale současně spokojeny, že už nikdy nebude ohrožovat lidstvo svou démonickou silou."
   Kdyby Hitler nebyl tak připosraným humanistou (zakázal v rámci boje za ochranu zvířat dokonce i tehdy tolik oblíbená oblíbená "lidská ZOO" - sic!) a místo vymýšlení nepraktických kravin typu podzemních megakanónů či tankových kolosů věnoval stejnou péči vývoji jaderných zbraní a tyto v kombinaci s raketami V-2 a V-3 pak dokázal efektivně použít ve prospěch naší rasy, kde jsme dneska mohli být?!

   Smazat
  7. 17:37: Já být tebou, tak vystupují pod jménem Děd Vanga. Vanga to je podle té bulharské báby, která věštila budoucnost, která možná že i správně odhadla k tvému zármutku, že v roce 2070 zde bude komunismus - myslím v té Evropě, o kterou máš tak starost. Více nediskutuji, s individuuem jako ty to je ztráta času. Jen jsem chtěl podotknout, že bába Vanga měla ve všem recht /s tím komunismem se to ještě ukáže/ - na rozdíl od tebe, který máš takový odhad a hlavně také cit jako ten, ve kterém se shlížiš - Herr Adolf.

   Smazat
  8. 8:36: Další psychopat - tedy ty /ty bude lepší/. Stačí si promitnout jakýkoliv film o životě v koncentráku, jako třeba ten, který nedávno dával II. program ČT, pokud si pamatuji po půlnoci. Ten film byl o posledních dnech Buchenwaldu a záchraně židovského 3-letého mrňouse /nemám nic proti Židům jako národu, ostatně moc je neznám, myslím, že to jsou stejní lidé, jako Američané, Rusové atd. Pokud bych měl výhrady tak pouze proti židovským elitám - viz např. akt 447 z dílny emerického konkresu v souvislosti s dnešním Polskem/. Ten film jasně ukazuje co bylo fašistické Německo zač, co to byla za rasa pánů. Ukončil bych to takhle: V tvém srdci i hlavě je prázdno.

   Smazat
  9. 9:15 A kdo je tím vinnej, že jo? Kdo rozpoutal obě světový (a vůbec všecky významný války od té Třicetileté)? Sám AH přeci ve svým projevu z roku 1940 řiká: "Ano, okopíroval jsem koncentrační tábory od Angličanů! Jenže s tím rozdílem, že my v nich na rozdíl od nich nezavírme ženy a děti!" - a v tý době to bezvýhradně platilo. Teprve po zahájení Velkého tažení proti bolševickému moru došlo ke změně, kdy již nebylo vyhnutí potřebě koncentrovat celou nepřátelskou populaci, což on ovšem odbyl jen poznámkou, že "za svůj osud si mohou tito lidé sami, poté co odmítli nabídku na vystěhování z Evropy". Je jasné že rasová politika AH posloužla jedině sionistům, páč dostali dík tomu do rukou ten potřebný klacek na Británii, která jim přestala bránit v založení svého státu v Palestině. Pokud by k asimilovaným Židům zaujal stejný postoj jako k jejich rodinnému lékaři panu Blochovi, mohl tu atomovku místo Amíků mít on, o tom už dnes není pochyb.

   Smazat
 2. Mne taktéž. Zdálo se, že politiku opustil. Ale znám ho z doby, kdy byl hejtmanem, a nikdy nezapomněl přijít ke hrobu Ludvíka Svobody v Kroměříži, poklonit se jeho památce a varovat před neonacismem a přepisováním dějin.

  OdpovědětSmazat
 3. Poděkujte hřibovi z Prahy, ten to vlastně rozpoutal a pár studentíků. kteří ještě nedostali rozum, se ho snaží napodobit. Též naše sdělovací prostředky, které z hrdinů udělaly okupanty a z německých okupantů přátele....Ta dnešní doba je plná lží a mladí tomu bohužel věří....pravda je potlačována a překrucována a za vše, i po 30 letech, můžou jen komunisti, tak je vychovávaná naše mládež, naše budoucnost......

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak je fakt, že kdyby komunisté všechno nepostavili a neshromáždili obrovský majetek a silný stát, dnešní režim by neměl z čeho žít. Tak trochu přeneseně se to dá brát jako částečná pravda.

   Smazat
 4. To je sice hezké, že odsoudil Hitlerovo hyeny, ale žádné orgány je nechytají, a netrestají, a tak to zvěrstvo asi schvalují. Radujme se, že dokážou rozprášit tajené ruské agenty, kteří jsou tedy asi skuteční, jako jitrnice z "Obušku z pytle ven".

  OdpovědětSmazat
 5. Vše ukazuje na to, že jde o centrálně řízenou akci. Přesněji řečeno celou sérii koordinovaných akcí. Ačkoliv je konec října masmédia jsou plná událostí z 68., jsou ničeny památníky bojovníků proti fašismu, zejména, ale ne jen Rudé armády (viz Ostrava). "Historik" přijde do ČT a uvede, že za tragédii Lidic nese odpovědnost jedna z žen, která prý někoho udala Gestapu. A jako z udělání je to matka poslední žijící obyvatelky Lidic, která tuto hrůzu přežila. A ČT to převezme jako hotovou věc, i když toto "svědectví" bylo zpochybněno hned po skončení války a potom ještě několikrát. Uvedl ho totiž protektorátní četník, který sám Gestapu předával české lidi, včetně lidických. Ale ČT to nijak nevadí. A na druhou stranu je nápadné ticho, když přijde na řeč výročí Mnichova nebo založení Protektorátu. Je omíláno 260 mrtvých ze 68 (je mi jich líto a beru to jako oběť), ale nikde jsem neslyšel nic o 360 000 našich mrtvých z doby německé okupace. Média přecházejí do otevřeného lhaní! Praha se neosvobodila sama! 6.5. z ní odtáhli Vlasovci a místní posádka. Ale už 7.5. tady byly jednotky z okolí a pustily se do obránců na plné pecky. A táhly sem další jednotky ze severu a východu, kde byla celá armádní skupina Střed pod velením fanatického nacisty Schörnera (1,2 milionu mužů). Od jihu, z Benešovska pospíchaly k Praze jednotky SS pod velením SS obergruppenführera Pücklera. "Nasaďte letectvo. Hlavně zápalné bomby. Celé to hnízdo musí hořet". To jsou jeho slova. 8.5. už na tom byla Praha opravdu zle. Němci byli už i v centru (Staroměstskou radnici nezapálili povstalci) a barikády padaly jedna za druhou. SS dobyli nádraží v Bubnech a postříleli všechny civilisty, které tam našli. Rozhlas zoufale volal o pomoc. Právě v noci z 8. na 9.5. Ale to jsou notoricky známé a doložené věci! Sama se osvobodila Varšava. Aby ji neosvobodili Rusové. Podle toho i dopadla. A Němci si vše pečlivě natočili a zpropagovali aby ostatním zašla chuť. Ale o tom je taky ticho po pěšině. I v Polsku. Blíží se 75. výročí porážky nacismu v Evropě. A "pavdoláskařké" úderky už zahájily činnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česká bruselská média sračky.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-toho-kouka-prusvih-jako-vrata-CT-pustila-reportaz-o-Lidicich-posledni-prezivsi-se-brani-tomu-co-zaznelo-601236

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vysmech-ty-penize-co-mate-Ceskemu-rozhlasu-bylo-horko-Vysilaci-veteran-sokoval-slovy-o-generalnim-rediteli-a-platech-601224

   Smazat
  2. 21.36 dodal bych, že parlament schválil 21. srpen jako památný den okupace, ale zdá se 15. březen budeme slavit jako vrchol Německé demokracie...

   Smazat
  3. Warszawu zdevastovaly bolševicke swinie co ji bombardovali kradli a rabovali. Zabijeli polske vlastence. Polsko se osvobodilo samo a osvobodilo i tzv."Belorusy". Rudy uragan zabijel všechno na povel nacistu zabijel i ve Warszavie. Nacisty a Bolševiky spolu pracovali.

   Praha se nebranila pomyslnym nacistum, ale chcela vyhnat Niemce a Vlasovce když se Rudy Devastator obratil z Berlina zpet pro svoju kořist do Pragy aby ji dobyl. Ruda swinie tak jen kradla a nezničila ogniem miesto tak jako Warszavu.

   Cesi proti Niemcom nemeli nic a meli se dobre. Nebojovali ani na vychode. Evropa tahla za jeden provaz proti Rudym psum.

   Smazat
  4. 9,59
   A tenhle havloblábol si ty mamrde našel u PutnoJandy přímo v péru,ne?!

   Smazat
  5. 10:13 PutnoJanda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
  6. Sám musíš vidět, co jsi za svini ty zmetku 17.58. Oplzlej jak sračka na hnoji, píšeš ty svoje oplzliny jako když jiný prase vystrkuje na lidi čůráka! Takový sračky sprostý že patří do diskuzí? Fuj ty hovado - už jsi se sám nad sebou poblil?

   Smazat
  7. oprava: zmetku 10:13, samozřejmě! Pro 17:58 naopak poděkování za pro mne osobně nové info! (páč t u komoušskou sračku co omylem dávali na ČT, teda ten Stouneův dokument o té kremelské zrůdě, jsem nesledoval). Lůza, někdejší kolaboranti a potomci a pobratimové někdejších kolaborantů, bagatelizující a zesměšňující ještě dnes v internetových komentářích (žlučovitých zvratcích) Havla i Listopad si opravdu nezaslouží nic jiného, než si zopakovat tehdejší historii, resp. estébácko-gangsterskou vládu, kterou reprezentuje agent Bureš a stínová rudo-hněd NF. Z řad těchto (povětšinou anonymních a zbabělých) ubožáků se po celé generace rekrutují "užiteční idioti" všech diktátorů a kolaboranti s každým okupačním režimem. Není divu, že u nás totalita vydržela celých 50 let. Ani se nedivím, že zbabělci jsou alergičtí na zrcadlo, v němž vidí zas a znovu jen zbabělého a zakomplexovaného potkana… a Havel, Horáková či bratři Mašínové rovněž každému zbabělci, křivákovi či bývalému kolaborantovi nastavují takové pomyslné zrcadlo. Proto ta hysterie v krysích řadách. Zrovna tak se nedivím, že tito frustráti, zakomplexovaní a zlomyslní anonymní nýmandi, jsou vesměs zároveň i obdivovateli putlerovské kleptokracie, anonismu a anti-amerikanismu. Ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby než vychcípaj na chlast a ovarové žranice!

   Smazat
  8. Ctrl-C a Ctrl-V,na víc tvoje rozlišovací schopnost s IQ menším,než 40 PROSTĚ A JEDNODUŠE NESTAČÍ!.-D

   Smazat
  9. 8:52 Vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!

   P.S.: Klávesový zkratky vůbec nepoužívám!:-D

   Smazat
  10. 8,54
   Je to trapný,když víš o patologii HOVNO,ale když máš tohle v papírech F100,F200 A52 a F73 není divu!!!:-D

   Smazat
  11. Prosím deratizační službu o úklid hoven 9:59, 17:58, 8:42 a 8:54. Děkuji.

   Smazat
  12. 9:09 No ty už vůbec! Ale tobě stačí když budeš znát tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  13. Lžeš, rudochu! Páč do 5. května 45 tu byl klid, než antievropské živly vybudili to tzv. Pražské květnové povstání, ono absurdní divadlo, které si vyžádalo několik tisíc zmařených lidských životů. Zbabělá pražská chátra, která celou dobu využívala veškeré výhody Protektorátu a ještě navíc všemožně šmelila a okrádala vlastní spoluobčany, v sobě najednou objevila „statečnost“ a začala přepadat německé vojáky v ulicích, rabovat byty německých civilistů, rozbíjet výlohy, pálit knihy a vlajky, zamazávat německé nápisy, stavět nesmyslné takzvané barikády a páchat nejhorší zvěrstva na ženách, dětech i starcích ... tito „hrdinové“ dokonce pronikli i do rozhlasu, povraždili tam stráže, a když byly povolány posily, začal český hlasatel zoufale vykřikovat do mikrofonu, aby každý přišel na pomoc, neboť „esesáci vraždí české lidi“. Ano, byli to právě oni, kdo vyzýval slušné české lidi, aby napadali německé vojáky a civilisty! Přitom bylo více než jasné, že německá armáda si chce již zajistit pouze volný průchod na Západ, aby nepadla do rukou krvelačných mongoloidních hord zvaných Rudá armáda! Moji příbuzní poznali jejich krvelačné řádění na vlastní kůži ...

   Smazat
 6. Jsem přesvědčen, že kdyby se náhodou našel policista, který by odhalil pachatele, tak dopadne v tomto bordelu jako pan Staněk na ministerstvu kultury. Mimochodem, jak vlastně skončil pan Fajt ????????????

  OdpovědětSmazat
 7. Citát: „Ničení památek, to se od vzniku Islámského státu stala "móda" i v EU. S muslimy to ovšem mnoho společného nemá!" napsal jeden ze čtenářů.

  Když to vše začalo kolem Bagdádu, jako první se ničily památky, vykrádaly muzea ... Když to začalo v Sýrii ničily se památky na minulost ... Takže za pár let už "konečně" veřejně budeme moci šeptat: Když to začalo v Evropě, ničila se minulost ...
  Je to prostě další etapa boje proti naší minulosti. Ne jen české, ale všech těch, kteří jsou pokládáni "elitami" za mno - řekněme - odsouzené k věčné spotřebě a otroctví. To otroctví se však nesmí brát podle šablony z historických prací. To je otroctví přímé, kvůli tomu stačí "jen" pohlídat si "majetek". Novodobé otroctví je omezením možností rozvoje člověka, omezením jeho znalostí a vědomostí. Je to otroctví poslušnosti a tolerantnosti i vůči zločinům, jak byly dosud v minulosti definovány. Je to otroctví strachu ze změn, neboť všechno ostatní je zlé, studené, nepřátelské a kruté. Je to otroctví "dobrovolné" omezenosti volby životního osudu. Je to dobrovolné otroctví plazení se po kolenou před "pány" díky neznalosti historie. Jak se může hodit "elitám" znalost toho komu doopravdy děkujeme za své životy? Jak se "elitám" mohou hodit lidé, kteří chtějí přemýšlet nejen o svém osudu? Jak se může "elitám" hodit třeba znalost u "jejich" podřízených, jak je vypráskat?

  Podívali jste se někdy pořádně do učebnic dnešních základních škol? Asi ne, protože to by tu na jedné straně byl samý citát "nesrovnalostí" a na druhé straně smutek, kam vedou naši mládež a ona i částečně naší vinou půjde za nimi jako dobytek (nic proti mladým - naopak!).
  S(o)račata zas(o)rač... mozky našich potomků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brouk Pytlik,
   Niceni pamatek , je snahou vymazani dejin!!! narodu z lidske mysli.
   Proc ?? nyni vice nezli drive.

   Pamatky se vzdy nicili a umyslne uz za stareho Recka, neb staly v ceste politicke mashinerii , ktera nepotrebovala , aby si lidi pamatovali dejiny(krvave valky si pamatovat by branilo kseftu).
   Jinymi slovy "Kdyby si lidi pamatovali jasne dejiny bohati by nemohli byt bohatymi, nove ksefty by nenechali delat rody by byly silny a rodiny by skvetali deti by se snazili byt jako predkove ci lepsi a socialni struktura by byla jina".

   Coz neni mozne , lidi musi byt kratkodobe orientovany a pomniky se musi nicit!! v zajmu nove civilisace.
   Co vite o otroctvi , ktere bylo v Egypte po dobu 6000 let. Nic protoze pomniky neexistuji!!

   Neni li to neo-politicky koncept??

   Brouk Pytlik

   Smazat
 8. Já bych to nedramatizovala.
  Třeba to udělal nějaký pubescent který se vsadil že to udělá,ne?
  Obyčejný vandalismus.Je to docela možné.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Helanov Paní vzpamatujte se to není problém jen u nás např v Rize teď udělali to samé. Zfanatizovaná fašistická mládež která chce opravdu jít na Rusa.

   Smazat
  2. 22:42
   Mládež chce jít na Rusa? Člověče, vy jste z té ruské propagandy totálně vymaštěný!

   Smazat
  3. 22:42...A proč by to nemohl udělat nějaký zrubaný blb?
   Třeba jako ten,co posprejoval Karlův most.
   Helanov

   Smazat
  4. 22:36 + 0:15,
   a že se ten váš "pubescent", nebo "zrubaný blb" zaměřuje výhradně na pomníky padlých ruských osvoboditelů, a jeho čmáranice jsou čitelné, nenávistné. Je to už třetí případ, a divné, a odporné to není pouze pachatelům, jejich zastáncům, pubescentům, a zrubaným blbúm.

   Smazat
  5. Helanov mi už dávno leze krkem. Slepice.
   Umírňující, relativizující názory.Placená??

   Smazat
  6. 9,41
   Gott mit uns!

   Smazat
  7. Helanov Vše je jasné nebo tu odpornou proti Ruskou propagandu nevidíte a nečtete? 7:01 má pravdu zkuste něco napsat napitá.

   Smazat
  8. 10:05... Právě že vidím a čtu.
   Kdyby ten památník někdo rychle umyl,byl by klid...
   Líbí se vám tahleta "diskuse"?
   Mně ne.
   Myslím,že už takhle je národ už dost rozdělený a vyhejkaný,tak proč přitápět pod kotlem???
   (A vzpomínáte si jak bolševika chytal ámok když někdo znesvětil nějaký atribut jeho propagandy?)
   Zkrátka si myslím,že když se h@vno rozmaže smrdí ještě víc.
   Helanov

   Smazat
  9. 10:38 Nepotrestané svinstvo vždycky bude normální lidi iritovat, a to ty svině, které tohle dělají, nebo organizují dobře vědí. Rozdělenou společnost k svým čachrům potřebují. Kdyby hyeny, které se k tomu propůjčují pochytali, a zavřeli, nepokračovalo by to, nerozmazávalo by se to. Proto je taky nepochytají.

   Smazat
  10. 22:42

   Pracuji s mládeží a drtivá většina se nemůže dočkat, kdy ten nebezpečný a krvelačný stát na východ od nás konečně zlikvidujeme. To je cíl, protože tohle svinstvo se začíná opět nebezpečně rozrůstat a škodit. Máme zbraně, máme vítězné armády, máme zkušené a odhodlané spojence. Mladí vůbec nechápou, s čím se ještě otálí. Vinu přisuzují hlavně Trumpovi, který je proti liberalismu, naší hlavní idei. Až přijde dr.Clintonová nebo gen.Biden, osvobodíme se konečně od ruského jha. Bůh ochraňuj paní Hillary, kterou nám seslal na zem. Toto příští rok pronese na adresu antikrista Putina.

   Smazat
  11. No a ty, zasranej kreténe 19.13 s tou tvojí mládeží chcípnete hned jako první. Ano, konečně někdo zlikviduje tenhle smradlavej, nenávistnej lidskej odpad. Tak vono by to klidně zabíjelo svoje spoluobčany ty hnusný prase a ještě to skřehotá o nějaký zasraný mládeži - ty půjdeš první, pak tvůj fotr, máma, tvoji smradi - není možné, aby takovejhle nenávistnej sajrajt přežil.Ano, konečně se všichni osvobodíme od nenávistnýho, smradlavýho, všivýho a praštěnýho hnoje, než nás to zasmradí úplně. Táhni do prdele hajzle všivej!

   Smazat
  12. Helanov Tady máte odpověď tak se vzpamatujte: 19:13

   Smazat
  13. 9.13 ta tvoje aaaamerika se na tebe v..ere tak jako na Kurdy ..jses magor ..

   Smazat
  14. 19:13
   Máte pravdu a rádi vám poskytneme prostředky, abyste na tu východní frontu mohl jít. Začít můžete třeba v Donbasu, když už jsme u toho.

   Smazat
  15. Jo ? A proc to vas Pubescent neudelal nekdy jindy , drive treba ?

   Smazat
 9. Spojené státy budou reagovat silou na pokusy zabavit ropná pole v Sýrii:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019102810890299-spojene-staty-budou-reagovat-silou-na-pokusy-zabavit-ropna-pole-v-syrii/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budou reagovat silou na pokusy Syřanů "zabavit" si svá ropná pole zpět, aby jim nekradli jejich ropu? Jak typické...

   Smazat
  2. A zase dva dementi věří prolhanému Sputniku!!Včera taky několik rusomilu nalítlo této žumpě žump a kvičelo štěstím když si přečetli" zaručenou" zprávu, že amík žádnou akci nepodnikl a následně nezabil teroristu CHUDÁČKOVÉ.
   Tady je to myšleno, že ochrání ropu před teroristy z IS, kteří tuto ropu v minulosti těžili a vyváželi. Chudáčkové jednodušší, to je rána co:

   Smazat
  3. 9,01
   Tak co sem ty pohadráková havlokurvo retardovaná pořád strkáš ten scheisse ksicht a sereš tady jedno havlomOUDro a amilži za druhým???!!!!Tě baví ze sebe dělat vohona v přímém přenosu???!!!!!

   Smazat
  4. Pro 9:01 Američani opodle svých vyhlášení IS porazili už nejméně pětkrát. Naposledy to vyhlásil sám Trump minulý týden. Takže odtud nebezpečí nehrozí. Tato pole ovládali a dosud ovládají "američtí" Kurdové a nikoliv IS. Ale Kurdové už nejsou "američtí" a dohodli se s vládou v Damašku. A k městu se blíží regulérní armáda regulérní vlády, které toto území patří. Tedy jestli mají Američani od někud vypadnout, tak je to právě tato oblast. A ono vypadnou. Spolehni se troubo.

   Smazat
  5. 9:01
   Dement jsi ty. Píšou o tom i tvoje hovinka "Rusko naléhá na Spojené státy, aby ropné vrty na východě Sýrie předaly pod kontrolu syrské vlády. Americký prezident Donald Trump sice rozhodl, že ze Sýrie se stáhnou američtí vojáci, kteří podporovali kurdskou milici YPG, nakonec se ale rozhodl nechat část jednotek na východě Sýrie, aby tam kontrolovaly ropné vrty. Pentagon navíc nově požaduje vyslání posil."

   Kam vstoupí jejich noha, odtud už nikdy neodejdou...

   Smazat
  6. 9.25 Myslíš, že Amík neví co má za lubem Ruský trpajzlík Putler? Ten ve světě čuchá kam by strčil svuj rypák a kde by jaké uzemí zabral.Viz Krym.
   A doufám, že Trump není tak hloupej a uvolní místo Ruské sebrance.
   Kam Rus šlápne, 100 let tráva neroste.!

   Smazat
  7. 10;31
   Kam šlápne noha amiokupantů tam je pusto 200let....viz.rádoby demokratizace BV a bombardování Jugoslavie BEZ MANDÁTU OSN!!!!!
   Teď jsou na tom už tak blbě,že ta amisvoloč vykrádání i muzea!

   Smazat
  8. 10:50 Tě někdo ukradl, putlerpšouku, jo? Kam tě narvali vzhledem k tvý plynný substanci? Do sifonový bombičky? Prej tě používaj madurovci jako slznej plyn proti demonstrantům v Cárasacu!:-))))

   Smazat
  9. Hahaha 10.31 a kdo zabral Golanske vysiny take rus ... jeeee ty jsi pako a treba Hawaii tu zase eskimaci z Gronska dej si obklad

   Smazat
 10. Jo kdyby se někdo odvážil zneuctit hroby např. vojáků weermachtu v Mariánských Lázních - to by byl asi poprask a vyšetřování a zatýkání a odsouzení. To by asi dopadlo hůře než když řidič namaloval debilovi růžky.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 11. Nechci se tady dívat na jakokoli vzpomínku na Rusa. Nic neničte, ale rovnou odstraňte. Tenhle panárod nás tady dusil 40 let. " Osvobození " bylo myšleno poze jako sebrat uzemí našeho státu, rabovat co se dá a dosadit svoje vybrané soudruhy. Popravy nevinných lidí v 50 letech měly pouze dokázat, kdo tady vládne, ruské hovado.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:48 Ty nevinný, kdo ví co bůh chystá.

   Smazat
  2. 8,48
   Kamo, a to ti nevadi, ze 30 rokov ta dusi iny narod ?
   Ze si presiel z kaluze do blata ?
   Ze si z teba, zo mna, z byvalych komunistiockych krajin Zapad urobil novodobe kolonie ? Ze tu funguje novodobe otrokarstvo ?
   Pises ze oslobodenie bolo prevzatie naseho statu.
   Ale ved po roku 89 presne k tomu doslo.
   Zapadu neslo o ludi, o demokraciu, islo o to,aby nas obsadili, aby sme im sluzili, aby sme na nich robili.
   A tiez aby dosadili na veduce funkcie v state svojich ludi. Ved to mas to iste,ako pises ze sudruhovia, ibaze dnes sa im hovori demokrati.
   Komunisticka propaganda vystriedala propagandu
   Demokraticku.
   Tiez by bolo dobre vediet, kolko ludi zahynulo e dobe komunizmu, kolko ich zahynulo po roku 89.
   Nemyslim na popravy, ale samovrazdy zo zufalstva, bezdomovci, i iny ludia, ktorym demokraticka totalita zobrala vsetko, co im byvaly rezim dal.

   Smazat
  3. Fašistické hovado 8:48 samozřejmě nesnese pohled na pomníky osvoboditelů, kteří zachránili prdel jeho zploditelům, to přece nebylo jeho vůlí se narodit. Nám však vadí, že hitlerovští němečtí fašisti povraždili na 360000 našich lidí, a jsme Rudé armádě vděční, že nás těch sviní zbavila.

   Smazat
  4. 9:34 Já bych pokračoval, že se němcům podařilo zvítězit ve 2.sv.válce.Jejich rozpínavost se nikdy nezměnila a pokračuje v současnosti. Jak vidíme i toho Halíka odměnil německý prezident, přičemž zde ho málokdo může cejtit.Za války také za německem stála řada našich lidí-Havlové, Peroutka a mnoho dalších. Dnes opět s podporou němců zvedají hlavy a nejvíce v Praze.Ty pomníky ničí i kvůli svému špatnému svědomí.Vždyť i ten Babiš skáče, jak němci pískají. ČT je jejich pevnost a ví to většina poslanců podle faktu jak odhlasovali to podivné hospodaření. Těšme se na zvýšení poplatků a růst té drzosti ČT.

   Smazat
  5. 8:48 Někdy je lepší mlčet, než udělat ze sebe idiota.

   Smazat
  6. Ad 8:48 A nyní nás dusí sebrání nadnárodních masových vrahů, potomci těch, co se podíleli na vyvraždění 160 milionů Indiánů, 15 milionů černých otroků, okupanti desítek zemí i té naší, atomoví bobardčíci, vyhlazovatelé žen a dětí hrdinnými kobercovými teroristickými nálety... Genocioda, to je jejich "vítězné" světové tažení, na které jsou hrdi!

   Smazat
  7. 9:09 Pouze snuška blábolu. Za vše co tady dnes je a že zde podniká Západní kapitál si postěžujte u vašich komunistu. Ti za 40 roku svého vládnutí přivedli tento stát do naprosté bídy, zaostalých podniku s 30% výkonem při srovnání se Západem. Díky tomu Západu a jeho obrovským investicím do našeho zbíčalelého prumyslu po komouších, se dnes máme velice dobře. A já který podnikal( dnes už v duchodu ), Západu ze srdce děkuji. Muj syn taky velice uspěšně podniká a když mu vyprávím co se dělo za socíku, tak nevěří co zde vládlo za diletanty. Mužete tady brečet, pomlouvat ale nic ne dnešní vynikající době( pokud srovnám před r. 89 )nic nezměníte, jen ten Babiš!
   Ae nevím co je demokratická propaganda, to mě vysvětlete.Jinak paní Čaputová vám na tom vašem Slov. písečku dělá slušný pořádek, ne jak ta naše amorální hradní figurka.

   Smazat
  8. 10:50

   Na to lze říci jediné, jste hlupák, vy "obrovská investice" do likvidace našeho průmyslu a zemědělství.

   Smazat
  9. 8.48 a taky vsechno co pripomina rakousko / uhersko ... ale neee to nas milovalo a nasi dedkove pradedkove padali jen tak pro srandu

   Smazat
 12. Já rodák z Ostravy, kterému v r.1945 neznámý rudoarmějec zachránil život, jsem z toho smutný.
  Ti chudáčci co hanobí hroby těch co zachránili životy jejich
  předků (pokud se nejedná o potomky kolaborantů), by se měli
  zamyslet, zda jejich životy mají nějakou cenu.
  Omlouvá je jen, že nevědí co činí. Mladý člověk snadno propadne dnešní pravicové propagandě.
  Těm lidem, pokud se dají tak lidsky nazvat, přeji aby i oni prožili to co my mnozí staří, za kapitalisticko nacistické
  války.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tys měl v 1945 nadosah Rudou svini a nechals to naživu? Ty hnusný podlý smrade! Zjistím si tvoje jméno.

   Smazat
  2. 10,02
   Ty mamrde,vystydni a nevyhrožuj nebo ti udělám z držky trhací kalendář ty amisračko poracená!

   Smazat
  3. Hovno zachránil! Za Protektorátu byli Češi vždy uváděni jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Bohužel se ukazuje, že nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   Smazat
  4. 17:54

   Vy jste tady za sudeťáky? Že byste se aspoň představil, aby bylo jasno.

   Smazat
  5. 7:57 To sice ne, ale ruku na srdce - Sudety, (podobně Horní Uhry, polské Slezsko), nikdy nechtěly být dobrovolně součástí umělého, podvodně vzniklého, separatistického husitsko-bolševického čecháčkostánu. Výsledkem mstivého a loupeživého odsunu původního obyvatelstva - namísto předtím mu odepřeného plebiscitu - je jejich současný žalostný a vydrancovaný stav, plný putinovské či doubravovské lůzy. Zplundrovaného parazitického čecháčkostánu, zamořeného jaderným a těžebním uhelným odpadem nebude žádná škoda. Je to boží trest za zlovolné a podlé vyhnání původních obyvatel, kteří nedostali ani autonomii. Jakékoli naředění bolševické lůzy cizinci je jenom prospěšné. Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské KSČ metastázoval do postkomunistických falešných a bezduchých oposmluvních Klauzemanových prognosťáckých a estébáckých partají a partajiček (ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, VV, ANO, SPOZ, ÚSVIT PŘÍMÉ DEMOSRÁCIE, Kastrovaný LEV 21 atd.), které vůči totalitou postiženým, mozku zbaveným voličům nadále uplatňují tradiční "vedoucí úlohu strany" - jen ve zdánlivě pestřejší podobě – podle estébáckého hesla: „Rozděl a panuj !“ Rakovina zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy. Tedy z deště pod okap. Tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie - tak se čecháčkostán a slovenskostán odtrhly od civilizovaného Rakousko-Uherska, aby skončili přesunem do ruských stepí nebo až za Ural a budou rádi, až jim Putler stanoví dostatečné uprchlické kvóty do jimi samoobslužně zbudovaných gulagů v Akci Z.

   Smazat
  6. Sudety-JSOU UMĚLE VYTVOŘENEJ NÁZEV FAŠOIDIOTEM Z POČÁTKU 20.STOLETÍ,GRETÉNE!!!!

   Smazat
  7. 8:49 Vyskřekl kapitálkami dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!


   P.S.: Agricola nežil ve 20. století!

   Smazat
  8. 8,52
   Tak to je novinka,že ten canc o Sudetech napsal on a ještě k tomu byl fašista,ale s postižením F100 je t o celkem zábavné a ne neočekávané!!!:-D

   Smazat
  9. 9:06 To je označení severních hor téhle kotliny zvané správně Boiohemaum (pozděi přejmenvané na jakési "Čéchy" podle kmene primitivních barbarů)! Když římský centurio zajal keltskýho druida, tak ma něj u výslechu řval: "Co je tam na severu!" a druid odpověděl: "Sud éty!" (kančí les, les plný kanců - potravy tak milované Asterixem i Obelixem).

   Smazat
  10. 8,43
   A52+F73+F200+F808....výsledek tvojí incestní familie!.-)

   Smazat
  11. oprava času: 8:49, samozřejmě ... tomu pánovi vzdělanému v 8:43 naopak děkuji za objasnění okolností vzniku názvu této významné oblasti střední Evropy!

   Smazat
 13. 8,48
  Jinou tapetu ty prvoku z havlosračky vzniklej nemáš???!!!!
  Dej si bacha,ať někdo dřív,než pomník NEODSTRANÍ TEBE,AMILEJNO!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: A MÝ (rozuměj: putleroffský) LEJNO!!!

   Smazat
 14. Ta pravičácká ostuda v Ostravě, kde byl rovněž znesvěcen
  památník i hrob osvoboditelů od německo nacistické okupace,
  se změnila dokonce na odplatu za t.zv. maďarské události.
  Ta "událost", rozdmychávána politiky a novináři naší pravice,
  bylo jen povstání starých fašistů Hortyovského režimu, kteří
  se tak chtěli pomstít za likvidaci svých druhů ve zbrani,
  na východní frontě.

  OdpovědětSmazat
 15. Od Maďarů, co by spojenců hitlerovského Německa, se to dalo čekat. I ten jejich Ukomunista Imre Nagy co by tehdejší předseda vlády, byl zřejmě ze stejného těsta. Ten tajně
  soustředil do Budapešti všechny fašistické hrdlořezy, kteří
  tam předvedli tu demokracii po ultrapravičácku. Věšeni za nohy, vyhřezávání vnitřnosti, sekání hlav, upalování za živa.
  Taková libůstka, nad kterou tak nadšeně hýká naše fašouská
  pravice, podporující verbálně většinou mladé a neznalé hlupce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jste na pomalé umírání v zatopém sklepě, kam lidí naházeli až se nakonec utopili.

   Smazat
 16. Revoluce 1956 v Budapešti v první řadě osvobodila maďarské fašisty a sadisty z kreminálu. Potom nastala v ulicích Budapešti krvavá řezničina a upalování zaživa. Česká tv ukazuje jen potlačení povstání rudou armádou,ale sadismus a vraždění neukážou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:13 Vašnosto a kde jste viděl ty vaše " sadisty, fašisty z kreminálu " kteří vraždili. Zase takové plácnutí do vody.Já viděl desítky mrtvých zavražděných rusem. Ano několik komoušu to odneslo, podle hesla MRTVÝ KOMOUŠ DOBRÝ KOMOUŠ: Ruský okupant v Maďarsku pozabíjel více jak 10 000 lidí a dalšich tisíce odvezl na SIBIŘ.

   Smazat
  2. 11)09
   Ty seš Chuj jak fotr tvůj!!!!☺

   Smazat
  3. 11:25 To si zas pleteš s tím tvým udavačským fotrem v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tak hřát přízní velkejch rudejch soudruhů!!!!☺

   Smazat
 17. Okupace není jako okupace. Vstup vojsk varšavské smlouvy je stejný, jako okupace vojsky NATO, však ta USA se prohání po našich silnicích a po naší obloze dle vlastní potřeby. Kontrarevoluční povstání v Budapešti bylo povstáním pohrobků nacisticko-fašistického režimu diktátora Horthyho, tedy režimu ala frankismus štrejchnutého hitlerismem. Měl umožnit návrat nácků k moci po válce, ve které byly Maďaři podílníky na povraždění více jak 60 milionů mrtvých, kdo by o to stál? Dnes, kdy je EU/NATO nacismus a fašismus rehabilitován, kdy jsou vedeny politické procesy ve Španělsku a ožil v plné parádě frankismus aniž by bylo známek nějaké kritiky z Bruselu - či dokonce řečeno něco o lidských právech a právech národů na sebeurčení? To je skoro hrdé přihlášení se k odkazu Adolfa Hitlera. A v tomto kontextu ani není proto překvapivé borcení a hanobení pomníků těch, kteří nacismus a fašismus ve 2. světové válce, vyvolané Německem, Francií a V. Británií, porazili, nikterak překvapivý. Ano, na scéně euroatlantické Evropy se znovu objevil hnědočerný stín nacismu a fašismu a ne všichni se s tímto hnutím genocidy a koncentráků ztotožňují. Neztotožňují se ani s gaulaitry pražských obvodů, ani s šprymátorskou prašivinou, hnusem, vyvrhelem lékařského stavu. Už se také pracuje na odstranění pomníku Mistra J. Husa, kterého mají za prvního židobolševika střední Evropy! Oni, euronacisté!

  OdpovědětSmazat
 18. 10:34 Srovnávat Ruskou okupaci v 68 roce, kdy tady ruský okupant zustal více jak 20 let a nechal tady 100 tisíc vojáku a který má na svědomí stovky životu Čechu s prujezdem vojsk USA, muže opravdu jen tupé hovado jako vy.
  Další váš nesmysl, žvásty o Maďarsku,Ruský slovník KONTRAREVOLUCE, jste směšný, pouze chcete zlegalizovat činy vraha Koněva, ale s tím zabodujete pouze u prosťáčku jako jste vy sám.
  Díky za pozornost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11,01
   Stary ludia spominaju, ze medzi rokmi 68 - 89, sa v Ceskoslovensku najlepsie zilo.
   Od roku 89, po nastupe okupanta z USA, to ide vsetko dolu vodou, ako v CZ, tak aj v SK, a okolitych statoch.

   Smazat
  2. 11:10 Myslím, že je zbytečné vám odpovídat! Ale no.
   To jsem nevěděl, že nás od roku 89 okupují vojska USA, borovička po ránu je u někoho jako vy, pěkné svinstvo a zanechává následky. Pár dní abstinence by vám neškodilo. Všechny státy východního bloku si po 89 r. pomohly k prosperitě ty bláznivý čobole.

   Smazat
  3. 11:11 Hloupé děcko. Co ty víš o okupaci. Já v létech tvého, možná rozumnějšího dědy, jsem tu OKUPACI zažil
   na vlastní kůži. A divím se, že jsem ještě tady. To
   co musím číst od vás hlupáku je na infarkt. Tolik
   neznalostí a jen vylévání svých nalitých mozečků, jako
   za komančů od těch uvědomělých, co jsou nyní v ODS a
   u kalouse.
   Tak modrý komsomolče, bojuj. Jsi tady všude na "republice" sám. A co všechno stihneš jako invalida
   na vozejku je obdivuhodné. Požádej Maláčovou o příspěvek za svojí těžkou práci. A hlas se pomalu na
   vyznamenáni od budoucího prezidenta Drahoše.

   Smazat
  4. 11,20 Ty blaznivy Pepiku, otvor si oci, a pozri, ze v minulosti ta okupoval Rus, teraz ta okupuje USA a Nato.
   Hadam si nemyslis, ze Ceska alebo Slovenska armada sama rozhoduje o tom, kam pojde, ake zbrane nakupi a podobne.
   Este ti mlieko tecie po brade, tak to nechapes.

   Smazat
  5. 11:22 Nějak vám nerozumím, pokud jste zažil okupaci tak proč napadáta muj koment v 11.01. V čem je moje neznalost? Vaše neznalost věcí je váš problém.Divím se že jste za tu vaši chytrost nedostal včera rezatej plech od zlodědka.!Nemáte rád jak píšete komanče ani ODS, koho tedy? Nějaká rozpolcená osobnost co.
   12:22 Zase ti čobolský negramote už po 2, se tě ptám blbe, tady na uzemí ČR sídlí nějací vojáci z USA???? lépe už to nejde napsal debile. Vždy někdo podléhá velení druhého, nikdo nejde svévolně tam kam chce.chytráku. Chápu, starej mozek vybrakován ruskejma sračkama, blahopřeji ti ke tvé blbosti.

   Smazat
  6. 16:13

   Z toho si nic nedělejte, rudá primitivní svoloč neumí dát dohromady žádný souvislý text s významovým obsahem, kromě vulgárních nadávek. Frustrovaní bezvýznamní ubožáci, kterým zvoní hrana. Cítí to, jako prašivý pes tři dny před smrtí, tak kopou kolem sebe. Ale už to dlouho trvat nebude a přijdou noví spoluobčané, kteří se s nimi párat nebudou a my taky ne. Konečně budeme moderní společností, po které jsem celý život toužil.

   Smazat
  7. AD 11:01: Nezlobte se na pravdu, ta je v tom nevinně. Jste rozumbrada a mohl by vás sklátit infarkt! Pokud jste starší a máte krátkou paměť, tak trénujte sudoku. Pokud jste mladší, dohánějte své vědomosti v soukromém doučování.

   Smazat
 19. 11,01
  Ty seš opravdu tak tupej ty pohadrákovej sluníčkovej debile nebo tu špatně placenou amikurvu hraješ z přesvědčení???!!!!
  Proč Rus spořádané odešel a zasranej AMIOKUPANT JE 75 lET PO KONCI DRUHÝ SVĚTOVÝ NAKÝBLOVANEJ U FRICKA,JAPONCE A V JIŽNÍ KOREJI A NEHODLÁ ODTAMTUT ODÁHNOUT,JE TAM NA VĚČNÝ ČASY?!!!!!A TY AMISRAČKY TYPU,ŽE JE TAM VÍTANEJ SI NECH PRO ŠAFRONALEJVÁRNU,NEDOVTIPNEJ NEDOMRDKU!
  Čest

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bývalé Rusko (dnes se na části jeho území rozkládá parchanát Chujlostan) je na kolenou a jeho zdegenerovaní obyvatelé polykaj prach a bláto, když se válejí ožralí v pochcaných teplákách tu - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Otázka zní proč, když je Rusko tak bohaté a mohlo by být nejsilnější ekonomický tygr světa? Příčinou je špatný genofond jeho obyvatel, teprve po zničení Chujlostanu, až dojde k jejich výměně, Rusko se pozvedne k nevídaným v historii lidstva výšinám ...

   Smazat
  2. Tací již jsou Američané, s tím rudý pšouku nic nenanděláš! Jsou jako Mr. Honolulu, což je Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 20. 11:07 Že jseš blbej jak dvoudenní pes, to se tady ví. Ty státy co jmenuješ, ty je tam mít chtějí, protože ví, že Rus nikdy nespí. Zvláště po okupaci Krymu. Ale to tvá jepičípíčííí hlava stejně nepochopí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:07 Jsi blbý jak bedna kytu. Co já znám a od pramene,
   mají je rádi jak vřed na řiti.
   Rus nikdy nespí. Stejně jako ty. Okupovat svoje musí
   být opravdu náročné k pochopení. Nebýt krvavého
   majdanu, tak na Krymu mohli ukroši byvákovat dodnes.

   Smazat
  2. 11:29
   Mejdan byl 4miliardami podporovanej amiokupanty,takže kdyby jich nebylo,byl by klid ty čuráčí palice!

   Smazat
  3. 11:47 ty budeš mít zřejmě delší vedení. Taky zapalování
   hapruje.

   Smazat
  4. 13,57
   Jestli máš info z první ruky od zde se flákajících bandeovců a jiné havlosvoloče,tak raději mlč,ať nejsi za IDIOTA!O tvém dlouhém vedení a zapalování se nejde vyjádřit před desátou večerní!Čest

   Smazat
  5. 11:29 Pane idiote, napište od jakého pramene, ty prolhaný žvanile. Krvavý majdan, s ruskou verbeží, to potom ano. Ty pohádky o majdanu vykládej svejm debilním dětem, to jsou stejní idioti po fotrovi.

   Smazat
  6. 14:02 zpřesnění: putlbandovců ...

   Smazat
 21. 11:13
  Ty z amiprdele zachráněnej potrate,KDYŽ SE MÍSTNÍ VYJADŘOVALI K PŘÍTOMNOSTI AMIOKUPANTŮ,TAK VĚTŠINA SE VYSLOVILA PRO "NÁKUP ZPÁTEČNÍ JÍZDENKY" PRO TU AMISVOLOČ!!!!
  A že Krym je Ruskem a nikoliv BANDEROSVINÍ ví každej,kdo má mozek,takže o chápání drž PEC!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tací již jsou Američané, s tím rudý pšouku nic nenanděláš! Jsou jako Mr. Honolulu, což je Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
  2. 17:50
   https://www.databazeknih.cz/knihy/kokoti-dost-bylo-kokotu-23268
   Ta je o tobě.

   Smazat
  3. oprava času: 11:23, samozřejmě ...

   Smazat
  4. 8,50
   F100 a F200 takhle po ránu?!.-D
   No nazdar!

   Smazat
  5. 9:04 To znát nepotřebuješ! Postačí když budeš znát tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  6. 8,45
   A52+F73+F200+F808.....víc netřeba!

   Smazat
  7. 9:55 Tak! Postačí když budeš znát tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  8. oprava k 11:23: a mý (rozuměj putleroffský) prdele ... PUTLBANDOSVINÍ ...

   Smazat
 22. Doporučuji všem film " Balkánská hranice" pak mluvte. Je to podle skutečnosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dík za tip,mrknu nato. Víte někdo kde se na netu dá shlédnout celý film Vrtěti psem? Či kde se dá koupit DvD? Pochopitelně s CZ titulky či CZ dabingem.

   Smazat
 23. Tohle udájně udělala odštěpená odnoš DSSS NSF. Čili Národně Sociální Fronta. Chci věřit tomu,že to bylo naně ušito.Ale pokud to opravdu udělali oni,tak je to pro mne velké zklamání,a tím se zařadili po bok které samy kritizují,čili po bok Zelených,Pirátů,Nsdpap09 atd. Co se týče bývalého hejtmana Haška,moc nevěřím že to myslí upřímně.Potřebuje se zachránit.

  OdpovědětSmazat
 24. Kluci a holky i ti trochu odrostlí, prosím, nešlo by odložit zbraně a vzájemnou nenávist. Vzdyť se nemusíme zrovna milovat a můžeme i nesouhlasit, ale tady nejde o nesouhlas, ale o záměrné provokování s velmi ubohým slovníkem. Nevím co má být cílem, chleba nepřibude, nikoho to nepřesvědčí, jen naßere a pokazí to náladu. Zrovna dnes tu svítí sluníčko, podzim je krásný a brzy budou Vánoce, buďme mezi sebou trochu lidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chcípni! S bolševickou Rudou sviní nekomunikuju a nesnesu to vedle sebe. Bolševická rusofilní svině se podřezává. To čeká i tebe. Nesnesu zde degeneranty. Jediné, co ti můžu zabezpečit, že tě s pětikilovým balíkem nechám odejít pryč z EU. Tady je místo pro jiné ne pro tebe.

   Smazat
  2. Kéž by Rusko konečně přišlo a dobylo nás!!!

   JO! Samostatnost je na nic. Potřebujeme tu víc ruských agentů, špehů, informátorů, obyvatel a nakonec vojáků. Agenta na každém rohu, to je budoucnost! Ani krok bez Rusa v zádech! Ať žije Rusko, bolševici, Lenin, Aurora, car!! Vzhůru do Česka, obsaďte nás a pokřiku proamerických podlidí a pšouků si nevšímejte.

   PRO VLÁDU RUSKA V ČESKU, hej hou!

   Smazat
  3. 13:12
   Sneseš sám sebe? Podívej se do zrcadla.

   Smazat
 25. 13,12
  Nooooo,tak pro tebe ty havlofoglrarauchová vězící v amiprdeli po tkančky balerínek tady MÍSTO URČITĚ NENÍ!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: a mý (rozuměj putleroffský) prdeli

   Smazat
  2. 8,47
   A52+F73+F200+F808....víc není co dodat!

   Smazat
  3. 9:54 Tolik putleroffců znát nepotřebuješ! Postačí když budeš znát tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
 26. Po 30ti letech liberální demokrakcie jsme dosáhli vrcholu 13:12. Za dalších 30 let to bude ještě větší sranda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svině 13:12 zaslouží minimálně trestní oznámení. Je na redakci, jestli zareaguje. Nevím, proč bychom měli stále tolerovat takovou zdegenerovanou primitivní špínu.

   Smazat
  2. 19:36
   Redakce ani admin reagovat nebudou,jako obvykle.

   Smazat
 27. Neberte název prasátka pro označení tvora, který nemá DNA ani Neandrtálce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DNA Neandrtálce postrádaj jen negři! Ty coby dvojmolekulový shluk těkavého putléria, smrdutého plynu, vypouštěného pravidelně z lejnolíhně téhle škaredé ugrofinské poloopice - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   nemáš tudíž ani RNA!

   Smazat
  2. 11,45
   A52+F73+F200+F800....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  3. 12:46 Vím o nich, dík! Ale teď je potřebuju pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 28. Neberte název prasátka pro označení tvora, který nemá DNA ani Neandrtálce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tedy negr! - https://plus.rozhlas.cz/iva-pekarkova-ulety-nasich-praprababicek-7890243

   Smazat
 29. 11,46
  A52+F73+F200+F808.....to je genetická výbavička!.-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vím o nich, dík! Ale teď je potřebuju pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 30. Milí čtenáři. Autoři diskusních příspěvků ti nabízí pohled na své vzdělání, civilizovanost, kulturnost a socializaci. Snadno odlišíš ty, kteří se klasifikují svým slovníkem do řad, které nejsou výše vyjmenované, jako hodné člověka. A to jsou ti "praví" budovatelé budoucnosti českého národa, zřejmě učitelé a vychovatelé té generace, pro které slova ho-pr-sr jsou ta nejslušnější. Zaposlouchejte se na ulici nebo v dopravním prostředku do rozmluvy, tedy spíše řevu hloučku mladých, to je budoucnost národa?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.