Reklama

úterý 8. října 2019

Byly zveřejněny "sazby" za účast na mítinku proti "formuli Steinmeiera"

8. 10. 2019    lenta
Účastníkům protestní akce proti realizaci "formule Steinmeiera" v Kyjevě bylo nabízeno 100 hřiven (4 dolary) za hodinu účasti na shromáždění. Vyplývá to ze snímků v rozesílce, které zveřejnil šéf kanceláře ukrajinského prezidenta Andrej Bogdan na své stránce na Facebooku.


Potenciálním účastníkům se slibovalo zaplacení 10 hřiven za transparenty, které s sebou přinesou, a stejné částky za každou osobu, kterou s sebou přivedou. Peníze bylo možné obdržet v hotovosti i na platební kartu. Autoři rozesílky také vyzývali protestující, aby hovořili pouze ukrajinsky, pokud by je měla natáčet televize, a aby podporovali bývalého prezidenta Ukrajiny Petra Porošenka a jím vedenou stranu Evropská solidarita.

"Brzy někdo velmi vystrašený vrátí lidem všechno nakradené", poznamenal Bogdan v signatuře k publikaci. Přitom název organizace, která nabízela peníze za účast na shromáždění, byl zatřen.

Dříve bylo 6. října oznámeno, že obyvatelé Kyjeva vyšli na další shromáždění proti provedení "Steinmeierovy formule", která byla nedávno podepsána členy kontaktní skupiny k vyřešení konfliktu na Donbasu. Protest organizuje hnutí odporu proti kapitulaci, jehož součástí jsou nacionalisté a příznivci bývalého ukrajinského vůdce Petra Porošenka.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

40 komentářů :

 1. To je peněz,to abychom těm banderosviním záviděl!
  Všechny demonstranty nahnat za ostnatej stát a do úmoru makat,ona by je podpora toho Porochčenka přešla!!!!

  OdpovědětSmazat
 2. Jsou tyto bláboly stejně kvalitní a věrohodné, jako že účastníci demonstrací na Letné byli placeni? Stojí vám to za to?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stojí. Tobě to nestojí!

   Smazat
  2. 21:46 Ale ano svoz demonstrantů z celé republiky stojí prachy propagace to samé. Takže si západní žoldáci trhněte protézou. A liberální fanatici dorazí i zadarmo.

   Smazat
  3. 21.46 Svoz na Letnou vlakem platily ČD ze svého, tudíž jako státní podnik ze státního. Tak mě to sakramentsky zajímá...

   Smazat
 3. 21:46
  A oni placený nebyli?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne. Pokud ano, dodej důkaz. Jinak mlč a své pohádky vyprávěj koňovi.

   Smazat
  2. Počátek demonstrací platil Bakala a Člověk v tísni!

   Smazat
  3. 21:58
   To už vyprávíš tomu koňovi nebo máš ty důkazy?

   Smazat
  4. To:22:04, platí jedno i druhé.

   Smazat
 4. 22;04
  Oni neBYLI placení stejně,jako HAVEL a Chramostová neBYLI UDAVAČI!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty důkazy?

   Smazat
  2. 22:09 - jaké důkazy pořád vyžaduješ? Zkus připustit, že v disentu nebyli jen samí lumeni a hledej sám. Stačí si uvědomit Havlovo chování a jednání státnické i nestátnické po 89. a nenávistné řeči jedné žlučovité báby, která svoji hereckou kariéru začínala v 50. letech, tedy v době, kdy se nikdo neprověřený do takové profese nedostal.
   Příslušnost k disentu z nikoho automaticky morálního giganta neudělá a zároveň není předpokladem pro vykonávání jakékoliv politické či mocenské funkce. Tečka.
   Je nejvyšší čas zahodit obrazy těchto ikon na smetiště, zvláště když jejich život a veřejná práce nebyli žádným vzorem. Jako každý člověk záviděli, nenáviděli, kradli, podváděli, vedli nezřízený život, udávali, využívali protekce, likvidovali nepohodlné... Kdo tomu odolal, tomu čest a sláva, ale kolik jich takových bylo? Především si hráli (a hrají) na elitu a to se v tomto národě nenosí. Proto poslední zbytky disidenstva moralizují v TV nebo na internetu, poučují národ a řada z nich si ani neuvědomuje, jak odtrženě a mimo tento národ žije.
   Dokážeš-li být dostatečně kritický vůči svým ikonám, sám si jistě najdeš více a ke každému "hříchu", které jsem uvedl výše, přiřadíš konkrétní jména. Protože uctívat lumpy já neumím. a nejsem, díky bohu, sám. A proto vidím důkazy kolem sebe, za posledních 30 let se jich nashromáždilo nepočítaně.

   Smazat
  3. Důkazy ? Já taky nezhmotním mercedes, se kterým jezdil pan Havel do pivovaru. Přiznávám, že jsem profesor Horák.

   Smazat
 5. 22;09
  Bohužel,pana Dienbieara st.záhrobí přivolat nelze.....on moooooc dobře věděl,že zrovna jeho HAVEL neUDAL!!!!!
  A že Chramostová žádala trest smrti pro paní Štěpničkovou je VEŘEJNÝ TAJEMSTVÍ!!!!!
  Udávání hereckých kolegů měla ta havlokurva jako vedlejší pracovní poměr!!!!
  A ty si věř pro mně za mně tomu,že tě přinesl čáp....OMYLEM!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkrať to a napiš, že máš hovno. Čau.

   Smazat
  2. 22,26
   Stejný hovno máš ty,že Havel a Chramostová neUDÁVALI!!!!!

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Na okrajině je možné si koupit i úmrtní list. Sám mám ověřený případ koupení řidičského oprávnění a potvrzení o nezvěstnosti člověka který se stále zdržuje v místě trvalého pobytu. Je to jenom tržní otázka co a za kolik. Pomalu je předběhnem a teprve poznáme že mají holou prdel. Už nás po třiceti letech zařadily mezi rozvojové země a asi právem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme 27. nejvyspělejší země světa ze 190 podle Indexu lidského rozvoje, ty prolhaný, propagandistický idiote.

   http://hdr.undp.org/en/2018-update

   Smazat
  2. No, lidský rozvoj je o
   -délce života,
   -době studia
   -HDP na hlavu. Do HDP se ale započítává zisk firem, které si zisk zdaní a rozdělí akcionářům v zahraničí. Něco jako by Klondajku dávali dobré známky za to, kolik se tam vytěží zlata. Co z toho mají místní ale nikoho nezajímá.

   Takovéto statistiky něco říkají, ale že jsme v pozici montovny a nikoli výrobce tovaru to tam nenajdeš. Mozky tu nepřitáhneš a místní se v těch školách moc nenaučí - nemá je to kdo učit, moderní věci jsou "copyrighted" a ti učitelé ( profesoři atd ... ) se to, co by měli učit musí nejprve naučit sami ... ( snad kromě IT oborů tu žádné projektování nefunguje - vše se vynalézá "venku" .. tady to jen montujem ). Průmysl ať hutní, textilní nebo elektro je rozprodán nebo v troskách. Tomu tedy "vyspělý stát" nelze říkat ani s nadsázkou.
   Jediný co se tady rozvinulo je tunelování ( ale ani v tom asi nebudem "na špici" ), odírání lidí ČEZem a bankami.
   Koloděj

   Smazat
  3. 23:53, až na to, drahý soukmenovče, že loni bylo Česko v jedné z oficiálních statistik skutečně označeno jako "rozvojová země", a hodně se to probíralo v tisku. Že máš tak špatnou paměť, kvůli tomu ještě nemusíš nadávat někomu, kdo je je tom lépe. Zjevně se v tom hodnocení braly v potaz i jiné věci a ne pouze GDP per capita.

   Smazat
  4. 8:57
   Ne, nebylo, prolhaný troubo. A kdybys nebyl nýmand co nikdy neopustil hranice svojí rodné vísky a trochu cestoval po světě, tak bys takovou hovadinu ani nikdy nevypustil z huby.

   Smazat
  5. 9:22
   Ve světě z naše amianálismu a členství v eurohovnotách smíchy slzí!!!!!
   My slzíme nad naší vlastní blbostí,protože stát,kterej má na huntě zdravotnictví,kulturu,školství a armádu JE ODSOUZEN K ZÀHUBĚ!!!

   Smazat
  6. Koloději díky, našim spoluobčanům nestačí naznačit, musí se stále dokola trpělivě vysvětlovat. Budeme dál úspěšně pálit uhlí v elektrárnách, kazit si vzduch, platit uhlíkovou daň, zdražit cenu kW pro domácnost, aby jsme mohli bohatším kolegům v EU vyrovnat energetické saldo. Korea bude u nás vyrábět pneumatiky (vařit dehet) pro EU, přitom fa Continental a Michelin tuto výrobu omezují. Německý vlastník Škodovky rozhodnul, že budou omezeny pro kategorii levnějších vozů, Seat bude ve vyšší kategorii, čímž klesne přidaná hodnota u Škodovek. Proti tomu problém, zda má někdo placenou účast na manifestaci je jen zástupný (možná i záměrně). Dovoz potravin druhé kvality se nevyřešil. Řeší se sochy, neřeší se byty atd.

   Smazat
  7. 16:22
   Detail: Hornické byty na Ostravsku vyřešeny jsou. Mají strategického vlastníka na Kypru (zařídil Sobotka,ČSSD).

   Smazat
  8. Pozor, dobře placená účast na manifestaci není zástupný problém. Jen tak mimochodem, dala by se zorganizovat cestovka pro důchodce, na dobře placené protestní akce, stačil by autobus, jídlo pití vlastní. Dokonce by se uživily i vlastní transparenty (samozřejmě za příplatek, jak je běžné v USA). No neberte to, jen o Ukrajinu asi nebude zájem. Ideální okolí, Slovensko, Německo, Rakousko.

   Smazat
 8. Bakala dal havlovcum z top 09 a ODS po 15 mega na volební kampaň.
  Kolik stála knihovna havla?
  Všechno šlo z peněz OKD.

  OdpovědětSmazat
 9. 7,18
  BAKALA I SRALBOTKA JSOU SPONZOŘI HAVLOŽUMPY A VLASTIZRÁDCI!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Bez debat! Nezapomínej přitom ovšem nikdy na to, KDO byl tvůj biologickej fotřík! Vím že ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!!!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 10. kdo chce dostat vovčany na plac musi v kapitalismu platit a mit na takove akce repre fondy ktere se tim že se protahne ke korytu znasobi tisici spiše miliardově krat a kdo ty fondy nema tak je vlastně mrtvi mužik či štětka na jedno použiti v americe našem vzoru to nikdy jinak nedělali tam je totiž zvykem za všechno platit proto mi přijde divne že by ti co obdivuji ameriku vymysleli něco jineho třeba tu proklamovanou čezkou bezplatnou dobrovolnost v milionech chvilek kdy naopak vovčani nosi sve penize těm co chtěji byt u koryt zkratka jako všechna čezka špecifka a raritky

  OdpovědětSmazat
 11. Demonstrace byly i v Charkově a na Donbase. V Kramatorsku přišlo 196 lidí, v Charkově skoro 500! Takže z toho je naprosto jasné, že ani východ Ukrajiny nechce kapituljaciu a budou se bít do poslední kapky krve. Taková síla! Tohle už Holoboroďko nezvládne.

  OdpovědětSmazat
 12. A jaký žold od diktatury kapitálu dostává pražská kavárna za systematickou destrukci všeho, co by zavánělo lidstvím, člověčinou, sociální a právní spravedlností, světem bez válek a vraždění, bez vynucené migrace....???

  OdpovědětSmazat
 13. Porošenkův pán, Ihor KOLOMOJSKYJ, t.č. občan Izraele V IZRAELI, asi zainvestoval... a nebude sám. Zachraňuje své "investice". A my je pomlouváme zrovna o YOM KIPPUR... kdy se mají kát, ale Nebeský soudce je má rád.. i jejich "počestná" podnikání.

  OdpovědětSmazat
 14. No a zlatý poklad Ukrajiny byl hned poslán do úschovy do USA.
  htps://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_fed60.htm

  https://www.narodninoviny.cz/na-ukrajine-roste-obchod-s-detmi/ https://www.narodninoviny.cz/5-let-po-majdanu-rozvracena-ekonomika-frustrovani-obcane-banderovci-narodnimi-hrdiny/
  Jakmile Chazarská kontrola nad Japonskem, Izraelem, Saúdskou Arábií a na Ukrajinou skončí, svět bude připraven zahájit novou zlatou éru.

  OdpovědětSmazat
 15. 15:49
  A černozem ti banderozmrdi prodávají za pár šupů,takže za chvíli vychcípají kvůli hladomoru.....to bude neŠTĚSTÍ!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 16. Je zajímavé vidět, jak Orwellovský svět lži a nenávisti hlásající Nový světový pořádek na heslech "svobody a lidských práv", nebo spíše "pravdy a lásky", dnes už celkem nepokrytě přiznává, co dnes farizejská "pravda a láska" stojí. Kolik Jidášských "třicet "stříbrných" je třeba z kapes "globálních sponzorů" různých těch "Milionů chvilek" či "Majdanů" vytáhnout, aby demonstrace byly "dostatečně spontánní" že!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.