Reklama

sobota 5. října 2019

Černé prasátko, novinářský póvl a šmejd. Na to nemá ani Rejžek. Petr Žantovský pro vás přebral to největší sprosťáctví nad smrtí Karla Gotta

Petr Žantovský
Petr Žantovský
5.10.2019  ParlementníListy
Nevkus České televize, kdy se v jejím celovečerním speciálu ke skonu Karla Gotta moderátoři vybíjeli v tom, aby do pietního okamžiku neustále vtahovali politické souvislosti, překonal do nebe volající sprostotou titulek Deníku N k článku o této smutné události. Petra Žantovského udivilo, proč píárový článek o truc koncertu k 28. říjnu je poután výkřikem o Jaromíru Nohavicovi a útokem na něj, přestože na něm populární ostravský písničkář rozhodně nebude. Zabývá se i vlnou gretenismu, kterou za poskytnutý rozhovor pro média odskákal šéf dětských psychiatrů Jaroslav Matýs.

Pravidelný Týden v médiích začne tentokrát velice smutnou událostí. „Skonu Karla Gotta se média věnovala opravdu hodně. To platí i pro celovečerní speciál České televize. Viděl jsem to téměř celé a musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen Michaelem Kocábem, který se na adresu zesnulého zpěváka vyjádřil s velkou úctou, s velkým pochopením a velmi pochvalně. To bych od něj jako od člověka nejen názorově, ale i hudebně velmi vzdáleného fakt nečekal. Zřejmě každý máme v sobě kus něčeho dobrého, co se potom objeví v nějaké kritické situaci. Takže před panem Kocábem bych smekl. Zato bych nesmekl před těmi moderátory, kteří celý večer neustále vraceli do hry různé politické souvislosti, až to bylo nevkusné. Známe podobné situace, když se zastřelil skladatel Karel Svoboda, tak ‚odborník‘ na podobné podpásovky Jan Rejžek hned den nato nelenil a napsal o něm tak sprostý a nactiutrhačný nekrolog, že zvraceli i jeho nejbližší spolupracovníci a názoroví souputníci,“ uvádí pro ParlamentníListy.cz Petr Žantovský.

Uznává, že takhle hluboko Česká televize svým speciálem neklesla, nicméně to permanentní vracení politických souvislostí do hry mu přišlo skutečně nevkusné. „Nás, co jsme tady celá ta léta žili, Karel Gott neustále provázel. Byť já všude říkám, že sám od sebe bych si žádnou jeho písničku nepustil, protože to není můj šálek čaje a mám rád jiné hudební žánry, tak jsem ho absolutně respektoval jako profíka, jako člověka, který měl své lidské hodnoty. Měl jsem to štěstí, že jsem ho mohl poznat přes jeho tiskového tajemníka Jana Adama trošku osobně, i když jen velmi zdálky, ale i tak bych potvrdil všechna ta pozitiva, která ve zmíněném vysílání řekl Michael Kocáb. Proto mi přišlo ne úplně vkusné několik hodin po jeho smrti tahat do pietního okamžiku nějakou politiku. Ale nemyslím, že to Česká televize až tak přehnala, takže symbolické černé prasátko bych tentokrát udělil Deníku N, který přišel s ‚inteligentním‘ titulkem, v němž ho charakterizoval mimo jiné jako zombie či idiota hudby,“ poukazuje mediální analytik.


Nevkus Deníku N je tak do nebe volající, že na to nemá ani Rejžek


Za zombie označil Karla Gotta začátkem roku 2000 historik architektury Zdeněk Lukeš, který byl za prezidentování Václava Havla na Pražském hradě členem kulturní sekce a následně památkového odboru. „A idiotem hudby ho v jednom románu nazval Milan Kundera, kdy napsal, že Husák je prezident zapomnění a Gott je idiot hudby. Ale bylo to v určitém kontextu. O Kunderovi se však i tradovalo nebo spíš se mu připisovalo známé úsloví, že Gustáv Husák byl nepříliš významný politik v éře Karla Gotta. Tohle tvrzení – navzdory tomu, že Husákovi ubírá na určité kvalitě, určitě to nebyl hloupý politik – vyjadřuje ducha doby mnohem víc. Větším symbolem je Karel Gott, o tom není nejmenšího sporu. Nevkus Deníku N, který to druhého října vetkl do titulku článku o smrti Karla Gotta, je tak do nebe volající, že na to nemá ani Rejžek. To se musí ještě přiučit, měl by nastoupit do Deníku N, kde je to zřejmě běžný komunikační úzus,“ podotýká Petr Žantovský.

Připomíná také, že zmíněný článek, který vyšel 2. října, byl připraven 21. července. „Je pravda, že v mnoha novinách i v jiných médiích jsou připraveny nekrology osobností, o nichž se ví, že jsou dlouhodobě nemocné. Dokonce si pamatuji, že svého času dokonce i ČTK vydala falešnou zprávu, že zemřel Ludvík Vaculík. Ten se tomu potom strašně chechtal a říkal, že to mu podle toho známého úsloví zaručí dlouhověkost. Také se dožil téměř devětaosmdesáti let. To se může stát, ale Deník N to tam fláknul tak, jak to měl připravené i s tím datem 21. července. To je opravdu amatérismus. Nejen tedy sprosťáctví, ale ještě i amatérismus. Takže za tento týden putuje moje černé prasátko na adresu Deníku N. Mírou sprostoty Deníku N ‚zdatně‘ konkuruje komentář Pavla Šafra na Forum24. Od něj však už takové výrazy jako ‚komunistický lokaj první třídy‘ nemohou překvapit vůbec nikoho,“ nepochybuje mediální odborník o smutné proslulosti dotyčného.

Truc koncert poutají tím, že si kopnou do Nohavici, který tam nebude


Druhé dnešní zastavení se týká textu, který pod titulkem „Nohavicu kvůli StB nechtějí na megakoncert k výročí republiky“ vyšel na Novinkách s autorstvím Stanislava Dvořáka. „Novinky si obvykle, pokud tam nepíše pan Pehe nebo pan Mitrofanov, drží docela slušnou úroveň. Ale tentokrát to neplatilo. Je to sice zpravodajský materiál, nicméně formulovaný velice zajímavým způsobem. Jedná se o to, že se má 28. října ve Foru Karlín konat jakýsi truc koncert, který má za cíl protestovat proti poměrům, co tady panují, to znamená proti prezidentovi, premiérovi a tak dále. Na to má každý právo. Mezi účinkujícími nalezneme celkem pochopitelně lidi z nějakého názorového okruhu, jako jsou Aneta Langerová, Tomáš Klus, Jan Burian, Jaroslav Hutka, Dan Bárta a podobně. Nic proti tomu. Článek vypadá jako píárko, protože se v něm do velkých detailů vypisují nejen ti účinkující, ale i technicko-organizační věci,“ říká pro ParlamentníListy.cz Petr Žantovský.

Přemítá, proč píárový článek jak vyšitý, který tak pouze není označený, je poután výkřikem o Jaromíru Nohavicovi a útokem na něj, přestože na tom koncertu nebude. „Nebude tam, protože ho prý nepozvali. Nechci za něj mluvit, nejsem jeho tiskový mluvčí, ale jak ho znám, tak by v takové společnosti ani vystupovat nechtěl, protože se i ta kulturní fronta skutečně diverzifikovala a názory se různí na společenské, politické i jiné souvislosti. Takže se v článku píše vlastně o ničem. Smyslem toho psaní o ničem je znovu si kopnout do Nohavici, kopnout si do člověka, který je populárnější než většina těch, které jsem jmenoval. Na rozdíl od nich zcela nezávisle prodává kvanta desek a pořádá velmi úspěšné koncerty. Ani nemusí rušit koncerty po Slovensku pro nezájem veřejnosti jako Aneta Langerová. Je to prostě solitér, který si vybudoval svoji pozici pouze a jedině svojí prací, svým talentem a umem, tak je potřeba ho okopat,“ míní mediální analytik.

Koncert ovládne famílie Kroupů, taťka kdysi utekl z topící se ODA


Součástí onoho okopávání je znovu a znovu vytáhnout všechny jeho hříchy, počínaje jeho údajnou spoluprací s StB. „Nevím, proč ji v tuto chvíli připomínají. Kromě toho je to věc sporná a sporně interpretovaná. A ředitel Paměti národa Mikuláš Kroupa k tomu v článku přidává další jeho ‚hříchy‘, že dostal od Putina vyznamenání Puškinův řád a dokonce od prezidenta Zemana. To je něco tak nehorázného. Říká: ‚To myslím, že písničkářům nesluší‘. Proč ne? Copak písničkář je nějaká nadbytost, nebo podbytost? Je to Marťan, který nesmí dostat státní vyznamenání za práci, kterou vykonal? Kdybychom se podívali do seznamu vyznamenaných předchozími prezidenty Havlem a Klausem, také bychom .. ... ..... ........ ........ (celý text najdete zde)

47 komentářů :

 1. Pomatenci a sektáři budou pěti. Co by tam asi Nohavica dělal?? Ztrácel renomé vystoupením s Hutkou, po němž neštěkne ani pes, nebo s Langerovou, jejíž bývalá přítelkyně nyní drandí s kočárkem ?

  OdpovědětSmazat
 2. Ta nekonečná záplava svíček a květin u domu Karla Gotta, mluví sama za sebe. K tomu snad ani netřeba nic dodávat. Ti lidé tam chodí, nebo přijíždí kolikrát z velké dálky, zcela dobrovolně. To v jiných případech, přes veškerou mediální masáž sdělovacích prostředků, se nedá s touto situací srovnat. Díky bohu, za zdravý selský rozum.

  OdpovědětSmazat
 3. Jak ohromně jsem šťastnej, že nejsem Karel Gott - kdybych skonal, žádné svíčky by mi nikdo sice k bydlišti nenosil, ale taky žádná mediální, respektive bulvární svině si mnou nebude vyplachovat držku, ať už onemocním, nebo zemřu. Takové štěstí celebrity nemají, čtenáři mají neustále přehled o tom, kolik je komu let, jak kdo stárne, a i přes stárnutí jak to komu sekne, jaké mají ňadra a rozkroky. Takový hnusný hnůj v této společnosti celých čtyřicet let až do roku 1990 nebyl. Taky tady byli novináři, taky se tiskly časopisy, a vysílaly TV zprávy, ale aby byl v mediích takový hnůj, to naši rodiče naštěstí nezažili. Toho byli ušetřeni. No - s Gottem se překonávají, a ještě to není konec, ještě to bude pokračovat, pak se bude přetřásat "vdova Ivana" dcerunky, apod. Mají to na hodně dlouho - leda by se konečně všechny ty "hvězdy" pochlapily, začaly na bulvární, moderátorské a další šmejdy podávat žaloby a chtít miliony - pak to snad skončí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přeji Vám dobrý večer. V jádru máte pravdu, také jsem rád, že nejsem žádná "selebrita" a houfy bulvárních hyen na mě nečekají, aby mi nafotily tu bradavku vykukující z podprsenky, tu kalhotky. Jednak teda nejsem žádná "selebrita" a jednak jsem chlap a myslím si, že normální chlap. Takže nenosím kalhotky a ani podprsenku. V jednom však s Vámi nesouhlasím, většina, jak píšete "hvězd", které by měly podávat žaloby na bulvární hyeny, tak většina těch "hvězd" jsou "hvězdami" právě jen díky těm bulvárním hyenám. Takže proč by si měli kapříci sami vypouštět rybník. Jedinou možností jak bulváru a podobnému škváru zatnout tipec je.....prostě tu hnojačku nekupovat a nesledovat. František

   Smazat
  2. pardon, překlep: správně má být "SEREBLITA"

   Smazat
 4. Zatimco KG behem normalizace pomahal perzekuovanym, to Zantovsky udaval v Melodii v honbe za karierou normalizacniho pisalka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale i Kocáb měl obrovský článek v Mladém Světě v 80 letech,psali jak je úspěšný v USA jako skladatel hudby k filmům. Ještě bych ten časopis našla na půdě. No a dnes je utiskovaný za socíku. Je zvláštní, že někteří lidé, třeba Kocáb nebo Horáček již dlouhou dobu nic, žádné písně nevytvořili - prostě jim to bylo, pro jejich postoje, odepřeno. Zato Jarek Nohavica - no kdo je víc? To, že do té žumpy Jarka nepozvali, je jen dobře - byl by tam tygr mezi myšima. On si naplní sál všude, kde bude chtít.

   Smazat
  2. Tu pomluvu o Žantovském šíří jeho bývalý redakční kolega Rejžek. Asi to nebude pravda, protože Rejžek je známá žumpa a koprolal!
   MM

   Smazat
  3. škoda že si michala amici nenechali mohl je vobohacovat vic jak votroky z montoven a kuplandu ajistě by šel v usa na dračku a když ho amici nechtěji mohl by tahnout do vatikanu přicmrdavat papežovi

   Smazat
 5. Při vědomí toho, kolik bylo skartováno svazků StB prominentů ohánět se dneska nějakou "spoluprací" je nesmysl. To dělají jen nýmandi jako Hutka spol. Tomu už ale nic jiného nezbývá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 20;24
   Ztratili se i spisy o tom vožungrovi jménem VODKOVIČ HAVEL!!!!!☺

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 20;55
   I mistr tesař se utne ty zrcadelnice s jednou třídou pomocný a s klávesnicí bez DIAKRITIKY!!!!

   Smazat
  5. 22:20
   To s těmi kamarády toho palba jste musel myslet v legraci.Takovej somrboys žádný kámoše,známý,natož rodinu NEMÁ a proto tady bleje ty svoje stupidity bez diakritiky!

   Smazat
  6. 21:03 vyskřekl dement schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se probral z lihu co v něm primář uchovává potraty a co mu ho chodí potajmu upíjet!

   Smazat
 6. 20;07
  To si pleteš s ukrajincem jménem Mitrofanov!

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Jako přímý účástník si vzpomenu na pohřeb Karla Kryla, konal se u sv. Markéty v Břevnově, bez účasti Hradu, ale lidiček bylo od klášteru k rybníku plno.Taky nám ho tehdy chtěli noví političtí náčelníci vzít. Nepovedlo se a nepovede se zas. Všimněte si, ve své zlobě nepřestanou, už zase útočí na Jarka Nohavicu, ale toho taky ubráníme. Nemáme sice konta v Ženevě, ale máme paměť a jsme Češi. Díky za článek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Na hřbitově v Novém Jičíně jsem chdila příležitostně zalévat hrob otce K. Kryla. Netušila jsem, že tam žije jeho bratr. Ale z Karlových ostrých padesátek na Svobodné Evropě jsem věděla, že je mu líto, že se nemohl jeho pohřbu zúčastnit. Vzpomínal ho. Dodnes mám pár kazet nahraných i s tím rušením.

   Smazat
  3. Karel Kryl a Karel Gott byli opravdu velikáni naší doby. Řadím k nim i Jarka Nohavicu a Pavla Dobeše, pro jejich taktéž geniální texty. Ale obávám se, že po nich jen povrchnost a prachy

   Smazat
  4. No - ty až zdechneš, ty oplzlá zdechlino 20.46 - bude to nejspíš u počítače, kde chcípneš na vzteklinu, a protože na tebe každej kašle, až tě náhodou najdou, budeš už potaženej plesnivou mázdrou, a smrdět budeš ještě víc než smrdíš teď.Pak tě hodí někam do hnoje - ty žádnej pohřeb mít nebudeš, buď klidnej. A od Jarka Nohavici dej pazoury pryč ty špíno!

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 22:25 A čím se asi tak liší od místních odulců*)?! Těhlenctěch v trolení pilných, jinak ale zapšklých, na Putlerových prdech závislých, neproduktivních blbcích, co by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 9. 20;56
  Jen o tobě ty zrcadelnice!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Prosím nekomenujte duševní invalidy 20:46 + 20:56 ,
  (: je to marný :).

  OdpovědětSmazat
 11. No jo havlošpína se předvádí kdo je největší hajzl ono to bude jedno všichni jsou odpad.

  OdpovědětSmazat
 12. Jsou to pokrytecká prasata a dovršili to tím že včera udělili Thálii normalizačnímu bolševíkovi dlouhodobému členu KSČ a oceněnému budovateli socialismu (Kdo hledá zlaté dno ) Z. Svěrákovi. Jsou stejní jak ti z 50 let ne-li již horší. Jen jim dát tu moc, to bychom něco zažili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli po tom touzis, tak jeste neco, jak ty rikas, muzes zazit.

   Smazat
  2. Ad 9:13 vysvětli, prosím tě, cos tou blbou poznámkou ve skutečnosti myslel. Buď tak laskav.

   Leo

   Smazat
  3. 9:18 Mám za to, že se obává, aby se zas k moci nedotlačili ňácí neobolšáni ze zcela "nezlatýho dna" kremeslký zengrúny! Ale bojí se vcelku zbytečně. Páč rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Je jasné jak tenhlencten zmetek, co na něj spolýhaj, skončí - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 13. Megakoncert bez Nohavici nemůže být megakoncertem! Navíc osobně považuji Nohavicu za pokračovatele Mistra, především co se oblíbenosti a počtu příznivců týče. V tomto to organizátoři mega nedomysleli. Kdo ho tam jako nahradí???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsme jako oni...!

   Smazat
  2. 8:39
   Asi pořád ještě věří, že kvalitu lze nahradit kvantitou. Oběti konzumu. :-)

   Smazat
  3. Megakoncert nechejte Megablbům. Já doufám, že Jarkovi někdo v Praze koncert zařídí a ten bude pro nás obyčlidi. Zatím to jde veřejně, možná to jednou bude ilegální. To už taky pamatujeme a zvládneme.

   Smazat
 14. Zneužití smrti.
  V posledních dnech se odehrává opravdu poněkud smutná podívaná. Nejdříve se různí politici předháněli nikoliv v úctě velkému umělci, ale aby si sami zvýšili oblibu. Snažili se zajistit státní pohřeb. Patrně je potom někdo poučil, že to není možné a dopadlo to poněkud trapně.
  Horší ale je, co se stalo teď. Je pozoruhodné, že člen přípravného výboru hnutí Trikolóra navrhl, aby se pražské letiště už nejmenovalo Letiště Václava Havla, ale navrhl jeho přejmenování po Karlu Gottovi. Samozřejmě, stejně jako ve výše uvedených případech, nejde o poctu zmíněnému umělci. Jde především o trapnou pomstu obou Klausů našemu prvnímu českému prezidentovi.
  Václav Havel není pouze český, nýbrž i světový hrdina boje za demokracii a svobodu. Využití nebohého Karla Gotta jako nástroj pomsty vůči Václavu Havlovi, který je pořád ještě slavnější než oni, je pouze mrzké. Jsem přesvědčen o tom, že by proti tomu sám Karel Gott protestoval. Mrtví se takovýmto intrikám bránit nemohou. I proto je to celé velmi ubohé a je to hnus.
  Václav Havel by dnes oslavil osmdesáté třetí narozeniny a já na něj budu myslet.
  Karel Schwarzenberk

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Švarcenberče, lžeš a překrucuješ, jak to umíš jen ty.
   Havel je pro nás především lhář a podvodník:
   "Nejde mi o majetek po předcích" - Havel
   "Jsem pro zrušení Varšavské smlouvy i NATO! - Havel
   Podporoval "humanitární bombardování" Srbska a chválil agresi NATO, což byl ukázkový mezinárodní zločin.
   Štval otevřeným dopisem do války proti Iráku na základě vylhaných důvodů.

   Byl své ženě nevěrný, promiskujitní a šířil nenávistné řeči (Vylhané haslo: Pravda a láska ... atd.

   Dokázal tak neštvat a ponížit Slováky, že zničil společný stát.
   Slepě poslouchal babu ALbrihtovou, válečnou zločinkyni a "balkánskou řeznici".
   Vodil se za ruku s hlavním bosenským zloduchem - Alijou Izeetbegovičem , muslimem, který rozpoutal v bosně džihád proti křesťanům.

   Švarcenberče, jsi vlastizrádné individuu, kterému je už u nás navěky odzvoněno. Zalez do sluje a užívej ukradeného majetku. Vedeš psí život, budeš mít i psí smrt.

   MM

   Smazat
  2. Schvaluji prelety bombarderu ve smeru na Belehrad. Predseda vlady Milos Zeman.

   Smazat
  3. Schvarzenberku, zemřela vám Chramostová, agentka STB, krycí jméno Klára, která požadovala smrt pro Štěpničkovou. Někomu se odpouští, s jinými se to potáhne celý život. Kdyby žila jistě by na megakoncert spolu se svými kolegy Štětinou-Plavcem... byla pozvána. A zcela jistě tam zazpívá Kocáb, krycí jméno Muk.

   Smazat
  4. Schvarzenberku,uděláš spoustu lidem radost,když na něj nebudeš myslet ,ale půjdeš ho navštívit.Navždy.

   Smazat
  5. Nevěřím, že to napsal Schwarzenberg, tak inteligentní, aby onen příspěvek napsal, rozhodně není.
   Morave

   Smazat
 15. Tu Anetu Langerovou jsme měl docela rád. Je škoda, že zklouzla mezi takovou přiblblou, uřvanou postbolševickou verbež, plnou chronické nenávisti a zloby.

  OdpovědětSmazat
 16. Svůj k svému, Češi do Čech a Černohorci do Černé Hory.

  OdpovědětSmazat
 17. V den Karlova úmrtí proběhl na Událostech jakýsi sestříh jeho života a neušlo mi, že tam byla i ona anticharta. Vitovská s Řezníčkem to zkoušeli a patrně po večerní jednoznačné reakci na sociálních sítích s tím svým oblíbeným a ohraným hnusem raději tentokrát ani v následujících pořadech nezačali.
  Tito jmenovaní by měli opustit čt jako první - Řezníčkovo televizní kvílení nad tím, že vyhrál Trump volby mám ještě v živé paměti.

  OdpovědětSmazat
 18. Milé holky zpěvačky, jste fešné, sošné, krásně zpíváte máme vás rádi, ale pokuste se neplést do polityky. Nepotřebujete to, polityka je pro zastydlé ošklivé, nemocné starce nebo pro předběžně zestárlé puberťáky. Prostě pro individua, která se běžně neužíví.

  OdpovědětSmazat
 19. Pro zlepšení pohledu na novináře, že jsou jední i mravní a jiní i nemravní, vám doporučím na YT Luboše Xavera Veselého. Jeho videa - Newsroom ČT, - Ústav nezávislé žurnalistiky, - Špína jménem Šarapatka. To nemá chybu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.