Reklama

pátek 25. října 2019

Co tak zrušit volby, Parlament a ponechat vládnout Ústřední výbor Ústavního soudu, pár senátorů z pražských kaváren ...?

Kavárna "Slávia", Národní třída, Praha
Růžena Chrastekova
25.10.2019 VašeVěc
A aby toho nebylo málo, přec jenom, nějaké Výkonné výbory, složené z politologů, politických aktivistů třeba z milionchvilkařů, agilně aktivních redaktorů České televize, politických neziskovek, komentátorů ála Fendrych ve spojení s represívními složkami a BIS, která nás bude chránit před všemi špióny světa.


Prezidentem by mohla být také nějaká velká hlava pomazaná v Bruseli, která stejně nejlépe ví, co je pro nás nejlepší, co nám prospívá a co máme dělat tak, aby jsme se moc nerozcapovali a přitom plnili do puntíku všechny úkoly a cíle pětiletek, které nám budou včas a důrazně sděleny formou, kterou si CML (centrální mozek lidstva) zvolí a proti které není odvolání, stejně tak jako proti obsahu toho sdělení. Vládu jako takovou si budou volit oni a bude jim vlastně dělat jenom takový servis, zajišťovat potřebné služby.

Ono se to stejně v jemnějších nuancích, nepatrných rozdílech, takto u nás pozvolna, nenápadně a plíživě začíná praktikovat.

Zaplaťme, alespoň díky matce přírodě a všem prohlášeným za svaté, že zatím máme, a ještě nějaký ten rok s určitostí budeme mít prezidenta, který je moudrý a prozíravý, který hájí zájmy občanů této země a nakonec i tuto krásnou zemi jako takovou.

Protože se nám také může stát, že Ústřední výbor Ústavního soudu rozhodne (mimo jiných šíleností), že máme poslouchat děti (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Ustavni-soud-vzkazal-soud…), ano, poslouchat, né naslouchat jim.

A ten zatrolený Parlament, on si dovoluje o něčem rozhodovat, pchá, kde to jsme?! Zrušit! Zrušit tím pádem i parlamentní volby! Stejně je to k ničemu, to jejich rozhodování, většinové hlasování. I opakované, po nesouhlasu Senátu (prý pojistky, hahaha), on stejně zase, opět rozhodně dle svého (svévolného) mínění Ústřední výbor Ústavního soudu, že ano ...

Koho zavřít za katr, koho odsuď vyhnat, koho naopak láskyplně a s otevřenou náručí přijmout, bude rozhodovat ten Výkonný výbor Fendrychovců (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Martin-Fendrych-po-vystup…), naco nějaké důkazy, "neserme se s nima" by souhlasil ten další Výkonný výbor milionchvilkařů, vždyť už to vykřikují na svých demonstracích.

Všechny hybridní zločince, na kterých se shodnou že jsou tací, většinově ty Výkonné výbory, samozřejmě s posvěcením Bakalovy České televize, je třeba zničit, rozprášit, zlikvidovat. A aby nechybělo, přidat k nim ty věčné nespokojence a rýpaly, ty zastánce bezpřívlastkové demokracie, poněvadž ta je špatná, nežádoucí, jediná správná je ta liberální, jejich demokracie. I kdyby se rozhodli, že vládnout bude menšina, je to jejich liberální rozhodnutí a kdo to nechce respektovat, je hybridní zločinec. Protože je potřeba společnost spojovat. Do jednoho šiku a kdo nejde s nimi, jde proti nim.

V Praze se přec nejlépe ví, v kavárnách a Senátu naprosto, co je pro tento lidi, tyto občany nejlepší a je samozřejmé, že v souladu s nařízeními, instrukcemi z Brusele, z CML, jednohlasně a jednoznačně schválené ÚV ÚS.

Tak na nás, na chásku nezvedenou, škandalózně ještě navíc nesouhlasící s tezemi, pětiletkami, světlou, multikulturní, genderově vyváženou a svobodnou ideologií. Kdo se bude hodně vzpěčovat, klidně půjde příkazem uklízet do Chánova a ještě bude tamním příspívat na kulturu (https://www.parlamentnilisty.cz/…/-Romy-k-nam-domu-Takze-ne…), pokud ho teda hned Fendrychovy milice nešoupnou za katr. Protože to určitě nebude mít ze své staré, nevzdělané, venkovské hlavy, ale hybridně mu to beztak našeptali špioni z Ruska a Číny.

Piráti nám také budou prodávat čistý vzduch, komoditu navýsost žádoucí (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Scheinherr-Praha-prodava-…), jenom musíme doufat, že na nás nebudou vulgárně sprostí, když si nekoupíme dostatečné množství, jak nám všem předvádí jejich veselejší mažoretka Krausová. A nebude nás tlouct přitom tím svým bizarně použitým válečkem na malování.

Ve zpravodajských pořadech kdysik naší, dnes už jenom jejich veřejnoprávní České televize nám to však všem řádně vysvětlí ti aktivističtí moderátoři, redaktoři a pokud jim už nebudou stačit síly, projevující se především v arogantně agresívním překřikování a křičení vůbec (ženské osazenstvo tam v tomto vysoce vede), vezmou si na pomoc různé mladé i mladší "pamětníky", kteří to všem těm starým, méně vzdělaným buranům, neobyvatelům Prahy, jasně a důrazně řeknou. Hlavně nám řeknou, jak se tady žilo, jak jsme žili před tím, než se oni narodili (https://www.parlamentnilisty.cz/…/Husto-v-CT-Ze-za-komunist…).

Zlej sen, zatím, byť už s reálními prvky, ale musíme všichni docela bdít, aby se nestal skutečností úplně.

40 komentářů :

 1. ale múdro sme urobili, že Senát nemáme - avokuje to - ten názov - čosi ako rímsky - ale viac nič

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak mně to spíš evokuje toho koně,který tam senátoroval ;-)))
   Helanov

   Smazat
  2. Sichr. Muj pes by vlad daleko lepsi. Kdyz jde o jeho a moje zajmy nezna bratra. Ani premejslet zasedat nemusi, ani poradce , parlamenty nepotrebuje ,vi a rozhodne vsecko a hned..A tak se mame lepsi. Von ma co zrat a kde bydlet a ja taky..

   Smazat
 2. Samé tlachání o ničem.Dle mého názoru NR a nejen tento server slouží jen k nasrání lidí.I z toho co se dělo včera v PS ohledně ČT toto jen potvrzuje,že u sněmovních koryt sedí zkorumpovaní hajzlové,kteří na většinu občanů serou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale vy jste nasraný z rozhodnutí Sněmovny, tak proč to nasrání svádíte na Novou republiku. Nevidím v tom žádnou logiku.

   Smazat
  2. Ono je spousta lidí nasranejch jen tak z principu. Prostě kdo není nasranej je proti nám...!

   Smazat
  3. 11:36
   Už dlouho jsem se nezasmál a opravdu od srdce, jako při vaší hlášce. Jsem pohrobek po Janu Werichovi a nedostatek srandy a přemíra tragičnosti není zdraví národa přízniva. Vždyť tento národ měl za totáče fůry politických a policajtských vtipů a proto přežil. Dnešní "Blondýny" to nezachránějí. Tož, ať jsou "elementálové" příznivi, komentujte častěji.

   Smazat
 3. 11:13 A co se včera v PS dělo ?, já myslím že nic podstatného. Pouze nepřímo odsouhlasili trvání ČT ve stejné podobě jako dnes a na tom je něco špatně??. Já spíše očekával zrušení Barandova, pro naprostou lež, neobjektivitu a tupost Dvořáka.

  ÁÁÁ zase nové téma. Milion chvilek netáhne, tak hodíme do placu SENÁT a USTAVNÍ SOUD, a budeme odkazovat na par. listy, na hnuj podobný sputniku. Myslíte, že vám tohle mimo několika lidí chudých duchem ještě někdo žere?
  Pokud by se tyhle dvě instituce zachovaly podle rudohnědé chátry, tak je vše v pořádku že.Je vidět, že v našem státě pomalu vítězí HAVLOVO - PRAVDA A LÁSKA ZVÍTĚZÍ ..... - Však se také blíží velké výročí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro 11:36 To, že odsouhlasili trvání ČT v současné podobě nic špatného není. Kdo se chce dívat dívá se, kdo ne, přepne na jinou. Špatné je, že si ji musí platit i ti, kteří se na její pořady nedívají. Jako třeba já. Takže mě vůbec nevadí, co tam ti vykukové dělají nebo říkají. Vše závisí na tom, jak si to přeberou ti, co na to čučí. Jelikož už nějakou dobu (pár let) je vše z Hor kavčích na jedno brdo: plivání po prezidentovi a premiérovi, trapné ňafání na Rusko a Čínu, směšné adorování pomatené Švédky a lezení do zadku kde komu z Bruselu. S tímto si na Kavkách výstačí v nejrůznějších obměnách. A melou a melou. Nic jiného, neřkuli nového se tam člověk nedozví. I ty pohádky berou z dob poplivaného komunismu. Seriály? Jaký rozdíl je mezi Vyprávěj a Rodáky nebo o rodu Hamrů? Nemocnici nebo majoru Zemanovi nesahají ani po kotníky. O jiných ani nemluvě. Barrandov je jiný minimálně v tom, že se na něj nejen nemusím koukat, ale ani ho platit. A co se kauz týče, je to jako nekonečné seriály: Čapí hnízdo (ten už,chvála Bohu, dojel), zdravotní stav prezidenta (tady musíme ještě nějaký čas vydržet, min. do voleb). Když už dojde dech a nic nového na obzoru, tak se s velkým halasem zopakuje "ohromná zpráva" BIS o likvidaci jakési sítě ruských agentů FBS. Jenže i lhaní se nesmí odfláknout. 1) ta zpráva není podepřena žádným důkazem, 2) je skopčená z loňského roku, 3) FBS je kontrarozvědka a na našem (ani na území jiného státu mimo RF) žádnou síť neměla a nemá. Pracuje výhradně na území RF. Vnější svět má na starosti rozvědka (SVR). Ale o té pan Koudelka nic neříkal. Takže když se tak kouknu kolem sebe, a zejména na protagonisty adorující pana Havla, tak ta láska moc nevítězí. Jak ukázaly okolnosti úmrtí Karla Gotta a Vlasty Chramostové. Tolik nenávisti a špíny ze strany pravdoláskařů tady bylo naposledy snad kolem volby prezidenta. A co se toho významného výročí týče, tak právě oni z něho mají pořádného lufta. Milionářtí chvilkaři jsou nějak podezřele potichu. Asi tuší jak ta jejich oslava dopadne. Pokud se vůbec odváží vylézt. Tak se musíte víc snažit.

   Smazat
  2. Osud byl k naší "Veřejněprávní" štědrý, zdědila krásný barák, komplet vybavený, vedle hardware i software skryté v dědictví autorských práv všech natočených vlastních produkcí za totáče. A celkem velmi dobrou značku. Zdědila i zajištěný příjem daný povinným koncesíonářským poplatkem. Ale snad i okolo laikovo, vidí programový ústup ze slávy a přes zdvojnásobení tv studií, se nezvýšila kulturní hodnota. Úmyslně nehodnotím politickou vyváženost, ale chybí mi přímé přenosy z divadel, pořady typu Hudba z respiria i Nedělní chvilka poezie a proč se nepokračuje v seriálu povídek Bakalářů. Při přijmu 7miliard by i vysoká cena některých sportovních přenosů neměla být nedostupná. Samostatnou stránkou je asi hospodaření, zde nechápu, je-li vše OK, proč dělá audit cizí firma (asi ne zadarmo),proč to není v gestci NKÚ. Tož to je vše od normalního koncesionáře.

   Smazat
  3. 12:24 Tak ty má debile dost

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:45...Jaký kvikot?
   Jenom mě pobavilo,jak se psychiatr na stará kolena přešupačil na lidového baviče.
   A má recht!
   Psychiatři by se dali přebírat vídlema,dobrejch bavičů je nedostatek.
   Dalo by se i říci,že pan nenarcis ví moc dobře,na které straně je namazaný krajíc.
   Helanov

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11:45 .....15:15
   Pane kde a kým jste byl vychován,přece když s někým nesouhlasím, tak to dovedu formulovat a zdůvodnit. Vaše emoční zkratky, krom nadávek, neobsahují žádné sdělení. Domluvte se s kolegy a nadávejte si u piva, tam budete moci i uplatnit tělesnou aktivitu. Zdejší prostor je pro vás nedůstojný.

   Smazat
 5. Ufff...To mi spadnul kámen ze srdce,že pan Honzák není narcis a na nikoho neplive,natož aby snad pohrdal těmi,co nelemtaj v pražských kavárnách laté...
  Nač tak dlouhý příspěvek???
  Vždyť stačilo napsat,že kdo nebude držet ústa a krok,dostane po tlamě od Pravdy a lásky.
  (A nepustěj ho do televize ani do ČRo za Tachecí ;-)...)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:09
   honzáku, tebe je tak snadné naporcovat, ale škoda amortizovat klávesnici.
   Když např. napíšeš "A" (Lenine probuď se...) nepřekrucuj dějiny, jak píšeš a řekni i B ("..Brežněv (trockista) se zbláznil")
   Mimo to, jak nenápadně jsi tady napastoval odkaz na tvůj idiotský kolaborantský blog, se řadíš mezi ty růžovoučké teenagerky, které to ale dělají ve svých patnácti. Hanba u tebe nepřipadá v úvahu. Jsi totiž bezobratlý a tvůj věk už tě odsoudil k životu ve tmě.
   Ale bojuj. Když přestaneš, chcípneš o samotě.
   Hej hou modrý dědeček...:o))

   Sm*

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 15:47
   Budu muset vyzkoušet ten váš matroš. Není možná, aby plazivec z Tržiště 15 dokázal přeťukat dodané instrukce na klávesnici tak rychle, aniž by se nezgrcal a nepochcal, jako kandidát na presidenta kafilérky Hutka.
   Ano, budeš mi říkat Pan. Jsi totiž na to zvyklý, akorát otočíš lízáni řitě na Východ.
   Hitlerovský poskoku.

   Sm*

   Smazat
  5. Co je to za kolaboranta ten Honzak ?? Nespletl sis stranku??Blekotani o nicem pate pres devate a hlavne Havelstein je hrdina .Asi spadnul s velke vysky na hlavu Tahni vejre mezi sve

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 17:42
   Ctrl-C a Ctrl-V,ostatní je pase!

   Smazat
  8. DVOŘÁKU TY SVINĚ RUDÁ, PROČ J¨SI VYMAZAL MUJ PŘÍSPĚVEK V 15:47 ta jsi rudá kunda co-.

   Smazat
  9. 15:25 Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Helanove, Helanove.....ty ses jednicka......dnes zase tolika prispevku a vsechny velice hodnotne. Uplne jedes jak saks...

  OdpovědětSmazat
 10. CENZORI, vy dobytci pitomi, prestante mazat prispevky, at se vyznam, vo co tam v Praze kraci ?
  Zde t.j. jako za Komousu !
  Zruseni cenzury je priorita cis. 1
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:41
   Maul halten du Arschloch!

   Smazat
  2. 19:29 vyskřekl špatným jidišem dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!

   Smazat
 11. Nejvyšší čas začít plivat na Václava Havla

  Blíží se významná výročí, blíží se čas vzpomínání, hodnocení, přehodnocování a hlavně osobní propagace. V přepisování dějepisu jsme mistry a věřím, že ti, kdož podstrkovali různé varianty společné minulosti od konce 40. let nám – tehdy školákům – v projevech, novinách a učebnicích, měli dost bystré učedníky, kteří nám dnes předvádějí za cizí peníze i z vlastní blbosti, co všechno se stalo a co se naopak nestalo.

  Na konci 40. a na počátku 50. let byl sice zastrašující teror v plné akci, na druhé straně tu ale bylo příliš mnoho pamětníků, tudíž se s tím muselo začínat opatrně. Beneš byl ponechán „u ledu“, zato Masaryk už byl vzpomínán nikoliv jako „prezident Osvoboditel“, jak býval traktován v předchozích čítankách, ale jako ten nelida, který „nechal střílet do dělníků“.

  28. říjen stále žil v generaci našich rodičů, nám ale bylo vysvětlováno, že všechno, co bylo podstatné, vlastně proběhlo 14. října.
  Zakrátko se objevilo heslo: Bez 7. listopadu by nebylo 28. října, což nám, kteří jsme ještě nebyli oblbení legendami o VŘSR připadalo nelogické, ale pak jsme pochopili, že teď nastaly časy, kdy jdeme nazpět. Hluboko do nevolnictví.

  Divíšek – sovětský voják na pomníku v Rokycanech byl tak pokřtěn v souvislosti s tím, že se diví, jak se tam octnul, a ve školách se děti dozvídaly, že Plzeň osvobodila Rudá armáda. Ty příslušníky naší armády, kteří bojovali za svobodu, bylo nutno pozavírat, některé popravit, faráře a intelektuály s nimi a hranice neprodyšně zadrátovat, aby odtud nikdo nemohl odejít, neboť zde se rodil ten nejlepší řád a u toho nebylo radno chybět.
  Ať žije KSČ a její následnice KSČM!

  Pak se v režii KGB pomordovali soudruzi mezi sebou a napřed jsme proto Slánského v učebnicích dějepisu začerňovali a pak odčerňovali. Lhaní prezidentů bylo už tehdy dokonalé, v neděli Zápotocký hlásal, že měnová reforma nebude a v pátek byl celý národ okraden. Když se to v Plzni některým nelíbilo, byli hbitě vyhlášeni za agenty imprjálismu a nedopadli dobře, neboť s takovými bylo třeba zatočit.

  V roce 1956, když se svět dozvěděl o části Stalinových zvěrstev, byl v Praze slavnostně odhalen jeho největší existující pomník, nazývaný lidem „Fronta na maso“. Pražské jaro trvalo jen několik měsíců a připomínalo film Tančila jedno léto, zejména větu: „Tančila jen jedno léto a to bylo tak krátké.“ Blbost komunistů byla patrná z nápisu: „Lenine, probuď se!“ Ten by to byl postřílel!

  Pak to přišlo všechno nanovo navíc s tím, že většině z nás někdo odešel do emigrace, čímž to bylo těžší. Vyhrabat se z té „Biafry ducha“, jak označil trefně situaci Heinrich Böll, se zdálo nemožné.
  Ale byli tu úžasní lidé, kteří se nedali zlomit, a Václav Havel byl mezi nimi jedním z nejaktivnějších. Přestože manželka Prokopa Drtiny, která jednou navštívila sezení u něj, konstatovala: „Vašíku, tady je to zase samej komunista.“ I s nimi se povedlo.

  A protože narcisové, kteří se svezli na vítězné vlně ex post, jeho velikost nemohli ustát, už dlouho bojují proti němu, proti jeho dílu, jeho monumentálnímu odkazu a také proti všem pravdoláskařům a sluníčkářům. Vědí a hlásají, že se Havel domluvil s Adamcem, že když mu nechá Lucernu, tak on ho nezavře a z prezidenta, kterého nám záviděl celý svět, se stal agent Wallstreetu, sionistů, ožralej kulisák, kterého dosadily temné síly, aby uloupil tuto zem ze sovětského ráje a zaprodal ji NATO a Evropě.
  Oceňují ho stejně jako kdysi komunisti.

  Disent byl srabům od počátku trnem v oku, špatným svědomím, které nutno znectít. Jakási nula už nám na blogu vysvětlila, že Hutka byl NIKDO, a jak se ta výročí blíží, těším se na oslnivou spršku plivanců z tlam těch nejpovolanějších.
  Ale věřím, že podobně jako když na Albertově Zeman prznil s Konvičkou výročí 17. listopadu, se ozvou ti, kterým smysl pro čest a pravdu ještě neodumřel, ale představuje jejich významnou osobnostní charakteristiku a morální hodnotu.


  Radkin Honzák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17. listopadu 1989 byla barevná revoluce řízená USA, Havel byl jenom užitečný "idiot", který za prolomení Benešových dekretů a vrácení majetku i přes spolupráci jeho rodičů s fašisty, prodal tento národ. Druhy krát byl zvolen jenom díky tomu, že jeden poslanec byl zavřený, aby Havel byl zvolen, pak ho pustili. Dnešní doba je jedna velká ostuda a i přes veškeré snažení a lhaní o době socialismu a přesvědčování lidí o tom že se teď máme jako v Ráji dnešním lhářů, nepomůže.

   Smazat
  2. 19:38 TY JSEŠ TOTÁLNÍ DEBIL, napsat že revoluce byla řízena z USA muže napsat jen totální IDIOT.Zavři svoji totální dementní držku.

   Smazat
 12. 19:18
  Vypadni onanovat k pornoJandovi,dutolebe!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otravuje zde podobne jako ten idiot hovnocuc jen je znat, ze to neni uplny debil jako onen hovnocuc kteryzto je udajne jeste pedofil vysetrovany policii zaukazovani ohanbi malym cernoskam a zidovkam jimiz je lokalita kde zije uplne zamorena neco jako klistaty

   Smazat
  2. Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 13. Pane Honzáku, vraťte se raději na Blogy AZ, tady nemají nenávistné "chytrolíny" moc v úctě. Pan Honolulu Apiho nenahradí. V.J.H.

  OdpovědětSmazat
 14. Tak tyhle kavárnický nýmandi a hoštapleři by vládli do té doby než by je navození slimáci vykopali z funkcí.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.