Reklama

čtvrtek 3. října 2019

Co takhle Mnichovská dohoda? Člověku se chce zvracet


Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil
3.10.2019 VašeVěc
Asi týden nás Česká televize krmila reportážemi, jak před třiceti lety východní Němci i přes Prahu prchali do západního Německa a zanechávali nám tady trabanty… Vtipné.


30.9.2019 do Česka zavítal ministr zahraničních věcí Německa Heiko Maas a měl dvě vážná témata: trabanty před třiceti lety a ještě důležitější téma potřeby přerozdělování ilegálních (tento pojem ovšem nepoužívá) migrantů, kteří byli naloděny různými loděmi směr Evropa…

Že 30. 9. 1938 byla podepsána jedna z nejodpudivějších mezinárodních smluv tzv .Mnichovská dohoda, která nás vydala všanc Hitlerovi, ani on, ani jeho hostitel Petříček nezmínili a pro skutečně „zásadní“ téma trabantů před třiceti lety nenašla na něj čas ani Česká televize…

Když přijde 21. srpen, ať již jako výročí či jako běžný den v měsíci, roztočí se spirála protiruských fóbií.

Rusové se samozřejmě chovali podobně jako Američané v desítkách a stovkách případů, kdy hájili své představy o světě. Na rozdíl od Američanů jako například ve válce v Iráku to rozhodně nestálo statisíce obětí. A Němci? Němci nás chtěli v důsledku Mnichovské dohody zlikvidovat jako národ a nebýt Stalina a jeho armády, tak by se jim to povedlo.

Tomáš Petříček a Heiko Maas jsou takoví bratři v triku. Jsou sice ministři zahraničních věcí, Maas Německa, Petříček Česka, ale dělají všechno proto, aby své země potopili.

Je dobré si připomenout, jak tito braši v rámci prezidentské volby jeli podpořit válečného jestřába Porošenka a jeho ministra Klimkina a také bojovat proti ruské agresi. Banderovci je vůbec nezajímali. A vlastně ani nechápali, že se mění politika Ukrajiny.

Už jsem to napsal několikrát… Blíží se 17. listopad, ovšem to, do jaké hloubky hnusu jsme se ponořili, je neskutečné. Nemám co slavit…V Polsku prezident Steinmeier pokorně žádá o odpuštění za zahájení války proti Polsku.

U nás Heiko Maas mluví o trabantech a potřebě přijímat a rozdělovat naloděné migranty.

Člověku se chce zvracet.

42 komentářů :

 1. Ne, Vykadile. To že před vámi z vašich komoušských koncentráků zoufalí lidé prchali nejen z NDR, ale po celém světě, opravdu není "vtipné".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:47

   Já jsem nikam neprchal a neprchal ani nikdo z mých známých. Kdyby mi někdo tenkrát řekl že žiju v "koncentráku", díval bych se na něj jako na blázna a soudím, že by to mohlo urazit lidi, kteří přežili skutečné, německé koncentráky. Já bych se vám vysmál, oni by vás možná přetáhli holí po hřbetě.
   Mimochodem, nevíte, proč se v bývalém východním Německu šíří nálada, kterou Němci nazývají "Ostalgia"? Netušíte proč dodnes velká část pamětníků se slzou v oku vzpomíná na ČSSR? Proč je antikomunistická propaganda tím intenzivnější, čím delší doba uběhla od majetkového převratu? Proč se současný režim musí uchylovat k přepisování historie? Má snad obavu, že jím dosažené výsledky nejsou dostatečně efektní na to, aby lidé sami rozpoznali klady a zápory? Proč za uplynulá desetiletí "svobody a demokracie" tolik lidí uprchlo do zahraničí? Co se jim zde nelíbí, když už máme co jsme chtěli? Proč dodnes nemáme zavedený systém referend, které nám byly novými košťaty chvilku slibovány? Proč naši představitelé plní příkazy ze zahraničí? Proč jsme potravinově závislí na zahraničí? Proč je naše zdravotnictví v permanentní krizi? Proč se snižuje kvalita vzdělávání? Proč je naše země vyprodaná a zadlužená jako nikdy v historii? Může někdo zadlužený být zároveň svobodný?

   Smazat
  2. Psychopatický fašista 15:57 se ozval po delší době. Zapšklý smradlavý nenávistný odpad, který se nesmířil s tím, že fašismus prohrál.

   Smazat
  3. 15:47 Hele zelený vítači běž si opuzovat jinám my jsme v socialismu žily a na nás žádné vaše lži neplatí.

   Smazat
  4. 19:11 Paranoidní putlerčik a ruskej šváb vidí i neexistující příspěvky! Fašismus neprohrál a ani nemůže., páč je přiroznou reakcí na vzpouru podlidí*), ohrožujících civilizaci!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako Podčlověka. A fašismus**) je reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnostisti ...

   **) - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
  5. kde se ty debilové (15,47) pořád berou?

   Smazat
 2. Pro 15:47. Ty jseš úplný zoufalec. Já jsem v té době studoval a pracoval, u komunistů jsem nebyl, ale žádný koncentrák si nepamatuji. Ale můj děda se vrátil z německého koncentraku. Ten tam zažil věci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aha, takže jsi mohl svobodně kdykoli cestovat do zahraničí, za hranice zadrátovaného bolševického koncentráku a svobodně se vracet?
   Mohl jsi se i v rámci koncentráku stěhovat bez posvěcení kde tě napadlo a dělat práci kterou jsi chtěl? Mohl jsi podnikat, živnostničit? Mohl jsi svobodně číst co jsi chtěl atd atd?

   Víš, komunisto, možná že těm svým lžím i sám věříš, ale lidi si stále dobře pamatují...

   Smazat
  2. Pane 15:47, buď jste hlupák v osidlech "naší režimní" propagandy nebo zloděj, kterému dnešní svinstvo a zlodějský kapitalizmus s jeho agresivními válkami vyhovuje !! To co Západ, spolu s našimi protektorátními vládami po rozpuštění Varšavské smlouvy se dá označit jako válečné zločiny podle |Charty OSN a rozhodnutí Norimberského tribunálu !!

   Smazat
  3. 16:28 Meleš tady dvě na tři a nevíš o životě jaký jsme tady žili nic. Máš to zkreslené a rád těm báchorkám věříš. Nevěř všemu, co kdo povídá a tak je to i dnes kecy a překrucování. Jinak autor se jmenuje Vyvadil. I to jméno umíš zesměšnit tlachale.

   Smazat
  4. Zalez ty pitomý zmetku 16:28. Běž si vydělávat peníze slušnou prací, pokud ovšem máš ruce a nohy zdravé. Hlavu očividně používat nemůžeš...

   Smazat
  5. 16:28 Máš pravdu, malý hlupáčku. Lidi si stále pamatují a konečně jim začíná svítat, proto se momentálně tento stát začíná konečně vzpamatovávat, proto si ti co dobře pamatují, zvolili pana Zemana a to i přes masivní, protizemanovskou kampaň. Díky bohu za to, že si ti"lidé stále dobře pamatují ".

   Smazat
  6. 16:28 Ty to samozřejmě nemůžeš pamatovat, protože jsi v té době neexistoval, nebo jsi tahal kačera po dvoře. Buď se dovzdělej jinde, než na štvavé vysílačce, nebo mlč, a šoupej nohama, když dospělí promlouvají.

   Smazat
  7. 17:07 Pro tebe je "soudruh" každý, kdo odmítá lhát o minulosti, protože jí zná z vlastní zkušenosti? A dokáže rozlišit, jestli je pro kvalitu života a budoucnost jeho dětí důležitější cestovat na "západ" nebo mít důstojné zaměstnání a dostupné bydlení. Pro idiota jako jsi ty: dokáží rozpoznat zlato od pozlátka. Opravdu si myslíš, že normální lidi zajímá, co si o nich myslí blbci tvého kalibru?

   Smazat
  8. Jedna odpověď: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/mel-by-za-to-viset-napsal-starosta-reporyji-novotny-o-komunistovi-ondrackovi-ted-ho-obvinila-policie-80049?dop-ab-variant=2&seq-no=2&source=hp

   co dodat?

   Smazat
  9. 17:34
   Že jsi blbej VOHON jako to tlustý HOVADO!!!!!!!
   A že ti nevadí,že UDAVAČ HAVEL ŽEBRAL NA KOLENOU O ZVOLENÍ PRÁVĚ HLASY KOMUNISTŮ???!!!!!!!!
   Joooo a tvoje chamraď z TROPičky,Starostí NEMÁ 6% ANI PO VÁNOČNÍCH PRÉMIÍCH!!!!!!☺

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 18;18
   Ty amičuráku,jakpak to,že třicet let po HADRÁKU a po HLASY KOMUNISTŮ ZVOLENÉHO UDAVAČE HAVLA MAJÍ TY TVOJE TROPičky,Starostí a KDU-ČSL procenta pod hranicí volitelnosti!!!!!!!
   Najednou ti z toho.průzkum ta debilikracie pod vlajkou amiokupantů,milionů chcanek a debilbloku nevyhovuje????!!!!!Naser si do pornoJandovo trenek,předkožko z chrchložbleptu!!!!!☺

   Smazat
  12. 18:18

   Před 30 lety lidé nevolili, co je pro budoucnost jejich dětí důležité? Většina lidí je už 30 let spokojená s vývojem v této zemi, plně a ze své vůle se ztotožňuje s vládci? O jaké "násilím ukradené moci" to píšete? Můžete to prosím upřesnit?

   Smazat
  13. 18:18 Jsem rád, že akceptujete vůli většiny. Pak jste jistě spokojen s většinou v parlamentu, s předsedou vlády a s prezidentem. Ti všichni byli zvoleni většinou. Takže s použitím vašich slov: "Většině už menšina MODRÝCH úchylů jako jsi ty nerozkazuje co je pro ně důležité, co si mají myslet, jak mají žít." Je to pravda, kterou nedokážete rozdýchat. Svojí frustraci se pak snažíte přebít hloupými nadávkami.

   Smazat
  14. 18:46 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   A tak jsi dnes jen prostý dvojmolekulový shluk otravnýho putléria, těkavého plynu, který tlakem na klávesnici smolí jen ubohé skřeky v jidiš kapitálkama na slídu ...

   Smazat
  15. Bohužel, jak pamětníci vymírají, tak se dnešnímu režimu diktatury kapitálu snadněji lže a mladá generace bez historické paměti snadno propadá propagandě existence nadlidí a podlidí. Nevadí ji genocidy, války, agrese, doba jim nadělila porci šílenství a tedy potřebu psychiatrů v nebývalé míře, obdařila je ztrátou soudnosti, soucitu, velkorysosti, zacpala jim uši a zatemnila zrak a mysl. Jak z toho soudobého marasmu ducha, byť obezitou kvetoucího těla, dostat národ zase ke zdravé mysli a těla?

   Smazat
 3. Je zajímavé, že nikdo o bývalém východním Německu nepíše, jak se tam mají obyčejní lidé v současné době, to zapomínají psát i o Česku, jak se tady mají obyčejní lidé, starodůchodci či nemocní, ale i o dětech v domovech. Co pro obyčejné lidi udělala doposud ministryně Maláčová? Přemýšlejte a zjistíte že nic. Jen a jen tlachá.

  OdpovědětSmazat
 4. Co na to ředitel BIS Koudelka? Zemane pojmenuj ho generálem, stejně nic neumí.

  OdpovědětSmazat
 5. Zatímco komunistické koncentráky neexistovaly, ty německé ano a zavraždily miliony lidí. Někteří lidé to rádi zatají. V minulosti byli jejich příbuzní konfidenty, nakradli si v rámci tzv. arizace nebo byli alespoň fanoušky nacistů a dnes se ozývají, protože nacismus v Evropě sílí. Pozoruhodné je to, že třeba Ukrajinci nebo Poláci, kteří byli masakrováni po tisících den za dnem, na všechny ty zvěrstva zapomínají a tváří se, že Hitler ani Bandera neexistovali. Být Polákem, byl bych opatrnější. Polsko zabralo Německu tisíce kilometrů čtverečních a stovky kilometrů pobřeží. A být Ukrajincem, na Poláky bych si dával sakramentský pozor ze stejných důvodů. Poláci dodnes berou západ Ukrajiny za svůj. Jejich nejdůležitější spojenec je prodá bez mrknutí oka kdykoliv bude mít dojem, že to pro něj bude užitečné. USA totiž nemají přátele, pouze zájmy. Jak Poláci, tak Ukrajinci hrají nebezpečnou hru, na kterou už mnohokrát v minulosti doplatili. A čeští politici se nechovají o nic moudřeji.

  OdpovědětSmazat
 6. Fasista hawell Nás pěkně připravil na život v Raichu a v ČT 24 už se hajluje!!!

  OdpovědětSmazat
 7. To by tak chybělo, připomínat nám, jak nás náš nejlepší současný spojenec a obchodní partner, okupoval a zavraždil přes 300 000 lidí. Naším nepřítelem je podle nové doktriny Rusko, proto je tady povolen humbuk jenom kolem 21.8., kdy nás ovšem okupovala vojska varšavské smlouvy, tedy nejenom Ruska. S cílem zachránit společenský systém, nikoliv vyvraždit nevhodné pro poněmčení a zbytek odsunout kamsi do tramtárie. V případě Mnichova nás zradil celý západní svět a je parodií, že mu opět věříme. Izraelci na takovou pohádku nevěří, jedna parta je vraždila a druhá dělala, že o tom neví. Proto se spoléhají sami na sebe a dobře dělají. Germáni se tam mohou pouze omlouvat, nic víc.

  OdpovědětSmazat
 8. Pravda se stala lží a lži se staly pravdou. To se mohlo stát pouze v zemi, kde byla logika a rozum nahrazeny emocemi a nevědomostí. Toto je klasický výsledek v každé společnosti, kde se jednotlivý myslitel vyhýbá ve prospěch společného kolektivu. Protože inteligence kolektivně neexistuje, masy jsou ponechány s trochu víc než jen zmatek, důvěřivost a lhostejnost.
  Proč se po vstupu do EU stala ČR rozvojovou zemí. https://aliancenarodnichsil.cz/proc-se-po-vstupu-do-eu-stala-cr-rozvojovou-zemi/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vse ma logiku;
   Je to jako ou divokych zvirat , nenechaji je zrat dlouhou dobu az chcipaji, pak prijde majitel a da jim nazrat z ruky a oni vam lizaji boty. Stejne se delaji z lidi OTROCI!!!

   Ovsem ze nahradili inteligenci a logiku prazdnymi vasnemi a emocemi.

   INTELIGENTNI CLOVEK NEMUZE BYT OTROK!!!

   To je ale po celem svete.
   Brouk Pytlik

   Smazat
 9. 18:18
  Zrovna dneska jsem si říkal, že tady byl 14 klid, takže to léčení máš v cyklech po 14 dnech. Pak tě zase vypustí, aby sis to užil. A hned nájezd s tvými nadávkami do rudých kokotů, rukdých zmetků, atd. Vítej zpět, Pepku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to prostě jenom vůl, s tím nic nenaděláte.V.J.H.

   Smazat
 10. Podívejte se na YT Oldřich Reinuš - Význam investic .....než se rozpadne EU. Jasně tam říká že na 1 kč HDP jsme měly po započtení dluhu náklad 1,40 kč. Také jsem to tady již jednou před časem psal že po započtení všech existujících dluhů bychom asi zjistily že lépe se máme ale na nesplatitelný dluh. Je to jízda na tygru. PRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
 11. To je zajímavé. Prakticky každý, kdo by chtěl mít republiku samostatnou, co nejvíce soběstačnou, hrdou a co nejspravedlivější je rudý kokot. Ale může mi někdo slušně říci, co jsou pak ti, co souhlasí s tím, co se dnes u nás děje? Myslím, že slušně se to vyjádřit nedá.
  Velice mnoho lidí zapomnělo na svoje skutečné kořeny a machruje.
  Zakončím hláškou z filmu Náš dědek Josef, pak poslední slova jsou: "A nezapomeň, že si z bíde!" To říká dědek Josef svému vnukovi, který jede studovat na doktora ...
  Vlastně jsem si vzpomněl ještě na jednu hlášku a přesně určenou pro tyto lidi: "Stálina na ně!!"

  OdpovědětSmazat
 12. Ano co se děje to je hnus a nikdo to neřekne naplno kromě SPD Babiš má z havloidů naděláno v trenkách.

  OdpovědětSmazat
 13. Brouk Pytlik,

  Pan Vyvadil, ktery tento clanek napsal se vedome ci nevedome myli.

  Rusove v konfliktu zlikvidovali vice nez sto tisisc lidi v Afganistanu , ja sem si cisla neoveroval , ale myslim to cislo bylo okolo 562.000-2.000.000 a 5.000.000 uprchliku. 30.000 Ruskych vojaku mrtvych, asponto jsou cisla co jsem nasel.

  Tyto data jsou z Wikipedie a Simple_Wikipedie.

  Nevim jestli jsou presne, ale kazdopadne mrtvych Afgancu daleko vice bylo vice nez 100.000.

  Coz mne prekvapuje , ze pan Vyvadil co to napsal si vytvari cisla jak se mu libi, coz jsem od nej necekal.

  Ale verim , ze pan Vyvadil to napsal byl asi pouze omyl , neb asi nesnasi manipulovani dejinami jako ja.

  Ja bych nechaval sochy vsech Hitleru, Stalinu , Napoleonu,Leninu, Konevu a zbytku potentatu stat na miste a velice peclive bych je udrzoval, aby babicky sve vnuky mohli ucit dejiny: Podivej se synku, Franz-Josef nas hnal na jatka v Rusku, Gottwald porad chlastal, Jana Husa upalili v Svycarech, Adolf Hitler nas chtel poslat na Ural ci do Patagonie.

  Ony by se ty dejiny pak lepe pamatovali!!! a ja kdybych mohl , tak bych zalozil spolek za Znovu postaveni vsech soch vsech vyznamnych potentatu!!!! v Praze aby se zabranilo falsovani dejin jako turistickou a vzdelavaci atrakci.

  Pak bych udelal male sochy vsech lidi co diky jejich vlade umereli a by si lidi udelali predstavu co se deje v skutecnosti.

  Ze minulos a budousnost je silne propojena , Orwelova slova:
  Kdo vladne Minulosti vladne Budoucnosti!!
  Kdo vladne Budoucnosti vladne Minulosti!!

  Coz se necha popsat jednoduchou frazi v dnesnim jazyku: Kdo vladne DATA vladne vsim!!!!


  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
 14. Loni toho o Mnichov bylo docela dost a píše se i teď i když mene

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Loni toho bylo o Mnichovu stejně jako letos, o 15.3.1939 ještě méně. Navíc vše přehlušeno hysterií o roce 1968, která začala už krátce po začátku roku a trvala až do listopadu.

   Já však nejsem z těch, kteří by potřebovali takováto intenzivní PŠM, stačí adekvátní zmínka v pravý čas. Ale když se jedno výročí stane denní masírkou, jako to bylo s tím srpnem, napadá mě, že v tom asi nebude primárně dobrý záměr.

   Smazat
 15. Na ja, Mnichovská dohoda se nehodí našim NATO a EU spojencům "až za hrob" (náš samozřejmě) do krámu, odhaluje jednoznačně skutečný vztah k Českému národu a k naší Otčině.

  Tak raději Trabant, Trabant, Havel, Gott, Gott, Gott... samé plytké věci K ZAKRYTÍ NÁRODNÍ TRAGÉDIE Z ROKU 1938 způsobené odvěkou agresivitou německého živlu a zradou spojenců, kteří by důsledně od našich předků vymáhali smluvní plnění, jako se na plnění ze své strany "vystolicovali" Čechům na hlavy. A Itálie? Ta nikoho nepřekvapila... Je staletí stejná...

  OdpovědětSmazat
 16. Jistě, dnes je zapotřebí pro další rozkvět rodin oligarchů a upevňování diktatury kapitálu zapomenout na Mnichovy, ten z r. 1938 i ty mnohé další, včetně těch soudobých! Je to politika mocných, jak zacházet s plbsem, otroky dneška! A že ministři zahraničí v posluze kapitálu jsou tradičně podlézaví, o tom svědčí ostatně právě ono mnichovanství, zakotvené dnes do mezinárodní politiky. A všichni ti Daladierové, polští Beckové, petříčkové, maasové...až po ty zvorálky a šláfenbergy - to jsou přesní představitelé pimperlatových ministrů zahraničí. Ale s tím za vlády současné diktatury těžko co uděláme, tak jako nic neuděláme prospěšného ve věci vymírání národa, českých lesů, rozhojnění šílenství po českých luzích a hájích, stejně jako kanců a vlků. Prostě kapitalismus všemu chorému a také debilům přeje!

  OdpovědětSmazat
 17. Proč neosvobodili Britové A Fracouzi, Československo ! za zradu by byli hnaní za rok 1938 . Zničení budou ve vlastni zemi na věky !

  OdpovědětSmazat
 18. 9:25 pochopte, že letos je trochu jiná speciální situace, je přece 30-té výročí sametového pšouku. Před politgalérkou stojí téměř neřešitelný problém, jak lidem vysvětlit že těch 30 let bylo to nejlepší co je mohlo potkat a těch 40 let předtím, to zase nejhorší co je potkalo. Jenže ta mlčící většina národa ví, že je to neřešitelný matematicko-politicko-ekonomický oříšek. Podle toho jak jdou události, se jim hrubě nedaří, ani ten majdan nevyšel a co to muselo stát prachů. Určitě by bylo zajímavé vysledovat kdo to všechno objednával a platil, jenže kde vzít opravdu čestného nezkorumpovaného investigativního novináře. Takže už se těším na tu komedii, kterou pro nás sesmolili, to bude předčasnej silvestr, skutečně se na tu bžundu už těším, to si vemu nové rudé neposrané trenky. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.