Reklama

úterý 8. října 2019

ČT podle TV Barrandov. Už chybí jen "Kraviny V.M.a skákání do řeči"

Petr Štěpánek - komentátor politického dění
Petr Štěpánek a -ps-
„Česká televize ve stopách TV Barrandov: Otázky Václava Moravce, Fokus Václava Moravce, Thálie Václava Moravce...," napsal na svém facebookovém profilu Petr Štěpánek, když si všiml moderování politického moderátora v Národním divadle při vyhlašování cen Thálie. 


Jeho komentář sklidil celou řadu dalších komentářů od Štěpánkových čtenářů...

„Ještě chybí Soudce Václav," napsal jeden ze čtenářů.

"Václav Štěpař to zvládá v těch dosavadních. No rozdíl tam je. ČT si musíme platit," napsal další.

"Kraviny V.M. a skákání do řeči...," komentoval jiný.

„Aspoň jsem večer neměla dilema. Na co se nedívat bylo víc než jasné," oznámila další čtenářka.


„A koho byste si na Thalii místo VM představovali? Zvládnul to s grácií, s přehledem. To jeho konferování mělo úroveň," podotkl další čtenář, kterému Štěpánek odpověděl ...

„Já si nic nepředstavuju. Václav je boží. A proto bych ještě chtěl Počasí Václava Moravce, Branky, body vteřiny Václava Moravce, Události Václava Moravce, Zprávičky Václava Moravce a hlavně Queer Václava Moravce. :)," má jasno Petr Štěpánek.


71 komentářů :

 1. V Praze bude nová Pražská teplárenská Václava Moravce!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen aby nemusely platit emisní povolenky. A Gréta jim bude pomáhat napravovat klima.

   Smazat
  2. A kdo to vlastně vůbec je ten Václav Moravec?
   Nějaký příbuzný Járy Cimrmana?

   Smazat
  3. Zachůdky VM

   Smazat
  4. MY vime, co presne vede k ZATEPLOVANI PLANETY teplousema a to prave paralysuje svet az k nemoznosti, a zabranuje kazdemu usili, kdyz jejich problemy jsou zdaleka prave ted nejdulezitejsi !!!
   Dale, kdyz se pricita nejvyssi dulezitost a pozornost pisteni KDEJAKYCH /ale hlavne vubec a niceho schopnych/, na misto NECO UDELAT...Nebo aspon zacit neco delat..

   Smazat
 2. Jo tak ať si to těch 5% havloidů západní kouření václava moravce nechá.

  OdpovědětSmazat
 3. Nechejme stranou Václava Hlodavce. Já hned přepínám na jiný kanál. Václava z televizního kanálu ČT neposlouchám.

  Raději bych poradil veřejnoprávním prostředkům, jak zvýšit jejich skomírající autoritu před většinou veřejnosti. Poslouchám v autě radiožurnál. Všichni, kdo mluví v rozhlase má schopnost lézt do zadnice těm, kteří se většině lidí nelíbí, a naopak být zlý na všechny, kteří jsou aspoň pro mne sympatičtí. Vyniká v tom kráva Bastlová. Dopoledne rozmlouvali s Mádlem, co chtěl přemluvit bábu. Ten v rozechvění řekl, že veřejnoprávní sdělovací prostředky disponují těmi nejlepšími novináři u nás. Je mi záhadou, jak na to přišel. Zřejmě ho z mých poplatků uplácejí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ČT spolufinancuje jeho filmy případně další filmy, kde občas hraje, takže střet zájmů jako vyšitý. O tom ČT ale "omylem" mlčí, radši vaří z vody o střetu zájmů Babiše, ačkoliv svou firmu předal do svěřeneckého fondu.

   Smazat
  2. "Dědka" Mádla netřeba brát vážně, potřebuje se zviditelnit a postoupit výše, tedy plká vychcaně o nebetyčné úrovni zpravodajství ČT... Přitom spadl do kategorie herců 3. řádu - herci pro potřeby natáčení reklam. Podobně jako "bába" Issová. Úžasný vývoj kariéry, blahopřeji!

   Smazat
  3. Mádl by měl napsat 100 x Otčenáš a stejně mu odpuštěno nebude.

   Smazat
 4. Ten modifikovaný pohled nad Havlovým heslem se mi líbí. "Pravda a láska musí zvítězit lží a nenávistí". Jen můj osobní povzdech,ach jó, tak plynou staletí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážení omyl, pravda a láska, již dávno zvítězila, ale pouze k penězům. A to je vlastně v tomto systému, dnes globální kapitalismus, správně.

   Smazat
  2. Vsechny media a dalsi podvratny organizace v Cesku , /i jinde/, sou rizeny od Sorose a siri /Soros-Bacily/, je novej druh nemoci ,infekce ,ktera se siri se vsude a z USA a hlavni kapo je velvyslanec..
   Napada kazdyho hlavne skrze kapsy plny dolaru.
   Takze povetsine plactive stiznosti , ukrivdenosti racte vasnostove posilat na spravnou adresu..Ale koukejte at nezapomenete platit prispevky za TV a vcas.

   Smazat
 5. Výročí sametové (kontra)revoluce

  Slavit i neslavit se zcela jistě bude.
  Za těch třicet let od změny společenského systému už je celkem jasné, kdo a proč slavit bude a kdo a proč ne.

  K oslavě mají důvod ti, jimž změna přinesla bohatství a moc a ti, jimž přinesla existenční pozitiva.
  K oslavě nemají důvod ti, jimž změna přinesla chudobu a existenční negativa.
  Toliko k jednotlivcům a skupinám.
  A co celek? Máme, jako celek - republika důvod k oslavám?
  Já tvrdím, že ne a důvod je prostý. Je jím absence demokracie. Ti, kteří budou nastolení demokracie oslavovat, budou ve skutečnosti oslavovat nastolení kapitalismu. Budou oslavovat dalších třicet let života ve lži. Nebudou oslavovat, jak se mylně domnívají, výročí revoluce, ale výročí kontrarevoluce. Skutečnou revoluci - demokratickou revoluci máme teprve před sebou. Nebo ne?

  Steve

  OdpovědětSmazat
 6. Je zarážející, že ti co hlásají pravdu a lásku čím dál více přejí někomu smrt. To už začala agentka STB Klára Chramostová, pro kterou si pravdoláskaři vydupali státní pohřeb, zatím co Nohavicovi zakáží megakoncert, závidí Gottovi, že ho miluje celý národ, Svěrák zruší cenu o nejnavštěvovanější film ve Zlatém lvu, protože by to vyhrál Troška(a to není na žádném seznamu), kluci si rozdělí ceny mezi sebou, většinou pro filmy, na které se nedá dívat(jesm zvědav kolik cen dostane propadák Nabarvené kuře. Ale to už patří k jinému heslu: Nejsme jako oni! P.S. Jsem zvědav s čím vyleze kafáč v listopadu.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:27...Jj,provokatér Troška točí bez dotací...
   To si havlérka nemůže nechat líbit!!!
   To by si potom každej točil co by chtěl a nebylo by ho jak (pomocí přidělení/nepřidělení) oběživa skřípnout.
   Helanov

   Smazat
  2. 7:27 - ještě jsi zapomněl na toho voškubanýho slavíka - Gott umřel - a teď se ještě zbavit Ortela a můžou tu šaškárnu znova rozjet - typuju že příští voškubanej slavík bude flus a nebo banga

   Smazat
  3. Havlérka by měla natočit Odcházení 2.

   Smazat
 7. Pro ty co brblají...
  VM má přidanou hodnotou,ne?
  Buďte rádi za Václavku, příště bude moderovat Banga!
  Evropské hovnoty,to je oč tu běží ;-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 8. Madl se zmátl. Jinak samozřejmě umění manipulace s mluvícím je právě uměním skočit do řeči a umlčet v okamžiku, kdy by mohlo zaznít v propagandě ČÉTÉ pro diktaturu kapitálu a jí posluhující pražskou kavárnu něco nepříznivého. Jinak Thálie brečí ze svého znásilnění na podiu ND. Nicméně ta babka Kružíková (?) byla zábavná a pocta jí byla asi omylem, tvořila především v dobách toho "bědného" socíku.
  Obecně: že se generaci, která socík zažila, její současné zcela lživé pomlouvání nelíbí je jen dokladem té soudobé propagandy, která se nestydí nás starší stavět skoro na úroveň německých nacístů. Prostě rasismus a nacismus, ten hitlerovský, naopak se obrodil, nejen v ČÉTÉ, ale především v pražské kavárně a kavkárně.

  OdpovědětSmazat
 9. Na Moravce v neděli jsem se kdysi díval, jak šel čas, vypěstoval tento Brouk Pytlík ve mne takovou averzi, že se nedívám ani na Fokus i když normálně by mne takový pořad zajímal. No a jakmile jsem zjistil Pytlíka v Thálii, tak bych se na to nedíval, i kdyby ji hypoteticky mohl získat třeba Karel Gott. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Thálii by měl získat celý Parlament, sněmovna i senát, za ROLI Užitečnosti v absurdní hře Evropské hodnoty a za "přesvědčivou" alternaci demokracie.

   Smazat
  2. To jste trefil hřebíček, přímo na komoru a my blbci, čili národ a voličové, bychom měli dostat bludný kámen za blbost a cenu za "třicetileté skákání na špek grázlům". Dneska tady někdo píše, že 30 let od sametového pšouku, budou slavit jen ti co si nakradli, nahrabali, prostě si pomohli. Jenomže drtivá většina lidí nebude mít ke slavení náladu a ani důvod a budou jenom znechucení. Rudý dědeček

   Smazat
  3. Anonymní9. října 2019 12:36
   Jestli si ještě naivně myslíte, že Vy loser nejste, tak brzy také prohlédnete. Viz dnešní Novinky:

   „Česká republika zavede institut strpění cizinců ze třetích zemí na svém území. Reaguje tak na letošní rozhodnutí Soudního dvora EU, podle kterého se i cizinci, který není hoden azylu, musí přiznat práva uprchlíka a není možné ho vyhostit, ač představuje nebezpeční pro stát nebo byl odsouzen pro závažný zločin.“
   P.K.

   Smazat
  4. 12:49
   Ne nejsem loser. Netahejte mě laskavě do vaší grupy.

   Smazat
  5. Anonymní9. října 2019 13:00
   Tak, zatím. P.K.

   Smazat
  6. "Zatím" už 30 let :-D
   Ale chápu. Málokdo chce být ve své strasti sám. Sám se totiž cítí jako blbec. Proto ty vaše sračky, negativismus, deprese, frustrace,... co nejusilovněji šíříte a snažíte se jimi infikovat co nejvíc jiných lidí. Jste jako mor.

   Smazat
  7. 13:00
   Loser je lyžařský areál, nesoucí jméno roztodivného skalního útvaru, a každému je jasné, že od grupy sisyfosů vy šutr neobdržíte. Ale podle produkce vašich blbismů patříte do grupy ochlastů brouka pytlíka s dočista vypitým mozkem.

   Smazat
  8. 13:23
   No potěš koště. Tak, podle toho, kolik negativity, a frustrace jste dokázal napsat v jediné větě, jste vy sám sobě morem.

   Smazat
  9. 13:31
   :-D Už toho nechte, je to zbytečné. Já jsem vůči těm vašim zoufalým pokusům zcela imunní. Zkoušejte si to na nějakého zoufalce vašeho ražení. Já 17.11. budu spokojeně oslavovat 30 let svobody a blahobytu. Zatímco vy se zřejmě budete zmítat v bolestných křečích zoufalství a nenávisti :-D
   Každý svého štěstí strůjcem, kdo chce kam pomozme mu tam.

   Smazat
  10. Anonymní9. října 2019 13:38
   Podle mého, moc imunní nebudete. To byste zde takto usilovně, sám sebe nepřesvědčoval. P.K.

   Smazat
  11. 13:38
   Hodil jste zase jenom jedovatou slinu. Vaše štěstí spočívá v nenávisti k lidem s jinými názory. Není vám co závidět, nejste ani šťastný, ani demokrat.

   Smazat
  12. 13:48
   No, opravdu jste mě přes veškerou vaši snahu nepřesvědčil, že žijeme v pekle ani že jsem hrozně nešťastný. Bohužel si nemůžete udělat fajfku a přivítat mě mezi vámi.
   Já vás na rozdíl od vás o ničem nepřesvědčuji, naopak vám z celého srdce přeji to co sám chcete, pro co vše děláte, o čem sám sebe i ostatní usilovně přesvědčujete. To je další zmítání v bolestných křečích depresí, zoufalství, frustrací. Opakuji, že jste to VY!!! kdo to chce.

   Smazat
  13. Anonymní9. října 2019 14:05
   Ale tady nikdo netvrdí, že žijeme v pekle. Co se štěstí týče, to může člověk prožívat třeba i ve vězení, o to také nejde. To, že je zde někdo v depresích, je pouze Vaše tvrzení, které se asi málokomu líbí.
   Zde se probírají informace, že je stále více omezovaná demokracie a suverenita státu. EU si nárokuje stále větší část naší suverenity a přitom s ní nenakládá v souladu s našimi zájmy. Viz např. 12:49. Jestli Vy to považujete za zastupování Vašich zájmů, potom si fajfku nedělám. P.K.

   Smazat
  14. 14:05
   Takovej výron HavlomOUDra...A najednou?!)-D

   Smazat
  15. 14:16

   Ne, účelově odbíháte. Já jsem původně reagoval na blábolení "rudého dědy" z 11:53, který hanlivě a s pohrdáním nazývá den osvobození národa od komunistické diktatury "sametovým pšoukem" a tvrdí, že ho slaví jen ti co si nakradli a nahrabali. A většina lidí je prej jen znechucena a nic neslaví.

   Smazat
  16. Anonymní9. října 2019 12:36
   Já jsem zase reagoval na Vaše nepodložené tvrzení, že je Děda loser, neschopa, budižkničemu.
   Podle mého názoru, jste obecnou diskuzi změnil na osobní útok. To bylo odbíhání od tématu. P.K.

   Smazat
  17. 14:42
   Samozřejmě, že je. Nikdo jiný než loser, zkrachovalec a budižkničemu by nenazval nejvýznamnější den v našich dějinách za posledních 70 let opovržlivě "pšoukem", nikdo jiný než loser a zkrachovalec by nenazval lidi kteří oslavují osvobození od totality podvodníky a zloději.
   A pokud vy máte stejný pohled na svět jako ten "rudý děda", tak jste loser, budižkničemu a zkrachovalec také.

   Smazat
  18. 17.11. bude den bez bioplynu.

   Smazat
  19. Anonymní9. října 2019 14:50
   Stejně tak já musím opakovat, že jste tím osobním útokem uhnul od tématu a rozbil diskuzi. Pokud nejste schopen věcně protiargumentovat, tak se do žádných diskuzí nehrňte. P.K.

   Smazat
  20. 14;50
   Nejvýznamnější bylo přece uchlastání a následné nadechnutí UDAVAČE HAVLA....nebo NEBYLO???;-)
   Taky jsme to řádně oslavili!

   Smazat
  21. 15:23
   Pardon:zdechnutí

   Smazat
  22. 15:23 To je jasný! Jenže přitom nezapomínej, že to byl tvůj biologickej fotřík! Jenom ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!!!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 10. 13:00
  Ne,ty seš HavlomOUDro samo!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem rád, že tě ten Havel pořád tak trápí a straší, nedá ti spát a furt na něj myslíš :-D

   Smazat
  2. 13:17
   Nejvíc straší ty, kteří mu staví lavičky, ze sudové lahvičky(cca 700000kč!)

   Smazat
  3. 13:17
   Při představě,že toho zmrda udavačskýho a věcně zlinýrovanýho uvidím ještě JEDNOU NAŽIVO je mi fakt na zvracení!!!!!

   Smazat
  4. 13:35 Jakožto dvojmolekulový shluk atomů smrdutého putleria, plynů vypouštěných z lejnolíhně téhle škaredé ugrofinské poloopice - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   nemůžeš mít ani představy, natož oči nebo žaludek, abs mohl něco vidět či cokoliv vyzvracet, krom putlersraček na slídu dutím do klávesnice!!!!!

   Smazat
 11. Sledujme zostřenou aktivitu havloidů, pr. kavárny, pirátů, zelených a dalších ve spolupráci soudruhů USA a EU v jejich boji za lidská práva zejména v Saudské arábii, a vítězství té pravé neoliberální teorie. A k tomu je vše dobré: přepisování historie-Koněv Praha v pozadí fotr Kolář, vypovězení smlouvy s Čínou (proti snahám Zemana), dehonestace našeho Karla, hulvát Novotný proti kom. poslanci, soustředěný útok bratrů v tisku proti Babišovi a Zemanovi, křiváci jako Zaorálek, Petříček a mnoho dalších. Jistě Vám to USAci řádně vysvětlili a zaplatili co máte dělat proti většině tohoto národa. Ano pozvěte si sem vojska USA, tak jako naši nespolehlivý bratři na Slovensku se dvěma letišti pro armádu USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 13:27
   Nepleťte si prosím hodinky s holínkami. 13:21 napsal pravdu, a jste to vy, kdo je neoddělitelnou součástí sprosté, hyenistické páté kolony. Vaše sprostá, jedovatá huba není schopna vykouzlit úsměv, ale jenom křivý škleb.

   Smazat
 12. 13:27
  Za to ty seš vlastizrádce NEužitečnej stejně,jako UDAVAČ HAVEL!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si zas pleteš s tím tvým udavačským fotrem v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tak hřát přízní velkejch rudejch soudruhů!☺

   Smazat
 13. Naše rodina pomalu opouští programy na ČT, křečovitá, jednostranná předpojatost komentátorů unavuje. Zbývá Počasí a dokumenty na ČT2. Začínáme častěji sledovat Barrandov, možná je to i důsledek antireklamy. Trochu přemýšlející divák je zděšen funkcí Rady pro televizi. Podstanou pokřivenost přináší závislost politiků na jejich obrazu v ČT, jmenování Rady těmito politiky a výsledkem pak musí být chvalozpěv rady na ČT. Takové perpetum nemá chybu, vlastně malou chybičku, platíme to my, zrovna tak jako povinné poplatky pro ČT. Navíc dostala ČT darem práva z produkce totáčové televize. Soukup musí za seriál o Zemanovi zaplatit i když potom bude klečet v koutě, za hříšnou propagaci totáče. Nechci šířit pomluvy, ale někde bylo napsáno, že ani NKÚ nemá šanci kontroly hospodaření ČT, tak to by byl fór. Omluvte mou nechápavost, ale tak si demokracii nepředstavuji. Pořádek tady doma v Čechách je pro mne důležitější, než nepořádek v Bilbau.

  OdpovědětSmazat
 14. Kapitalismus nemá s demokracií nic co dělat. Výhodou polistopadového vývoje je právo na pas, kdy vás nemůže nikdo bezdůvodně držet za ostnatým drátem. To ale zase nemá co dělat s naším členstvím v zbytečným EU, kdy nás brusel a unijní soudy nutí k zavádění dekadentních právních norem...

  OdpovědětSmazat
 15. Nyní se rozhoří debata o tom, že by zrušení poplatku
  ohrozilo nezávislost České televize. Ta ovšem podle mnohých
  není nezávislá už nyní – ba právě naopak, zcela nepokrytě “kope” za
  strany blízké TOP 09, napojenou na miliardáře a mediálního magnáta
  Bakalu (Respekt, Hospodářské noviny, Aktuálně,cz…).
  Tito pánové odpovídají za ideologickou vyváženost České
  televize ZDE
  Prezident Zeman: Už jim to típněte!
  „Česká televize hospodaří s rozpočtem sedmi miliard
  korun, zatímco konkurenční televize si na sebe musí
  vydělat samy. Je namístě uvažovat o zrušení
  koncesionářských poplatků,“ řekl prezident Miloš Zeman.
  Česká televize je ve srovnání s jinými televizemi v luxusním
  postavení. Na trhu s reklamou má stejné podmínky, ale navíc pobírá
  šest miliard ročně z koncesionářských poplatků. Tím je zásadním
  způsobem zvýhodněna. Komerční televize na to opakovaně
  upozorňují.
  „Několikrát jsem už řekl, že Poslanecká sněmovna má v
  rukou dvojí zamítnutí zprávy o hospodaření České televize
  a v takovém případě nastupuje volba nového vedení
  televize. Myslím si, že Česká televize v dnešní podobě je
  opravdu televize TOP 09,“ řekl prezident Miloš Zeman

  OdpovědětSmazat
 16. Od 12:36 Tady bylo tady doporučení abych si koupil 17. 11. 2019 litr rumu, mimochodem rum už tady díky EU nemáme, taky mě nechutná, já spíše patřím k spolku "Nevyměknem", jenomže l7. 11. to se určitě neožeru, protože jsem moc zvědavej na ty pitomce, co budou slavit a to si nenechám za žádnou cenu ujít. Taky do té doby je však ještě hodně daleko a kdoví co se ještě semele. Protože jsem optimista tak nejsem žádnej zhrzenej blbeček, kterej protože se mu něco nelíbí musí každému kdo má jiný názor, nadávat jako kanál. Já to vidím trochu jinak: "Jsme dokonalí a život nás miluje, takové, jací jsme". Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jasně, rudý dědku. Ti co budou slavit osvobození od totality jsi dřív označil za "zloděje", "podvodníky" a teď pro změnu na "pitomce".
   V tom samém příspěvku se naparuješ jak ty prej nemáš potřebu nikomu nadávat.
   To je skutečný výron ynteligence, který nemá cenu ani komentovat.

   K tomu "jinému názoru". Islamisti mají také jen "jiný názor", nacisti měli také "jiný názor". Přesto to nejsou žádní partneři k jakékoli diskusi, ale jen lidský odpad hodný odplivnutí. Stejně jako ty s tvýma rudýma "názorama".

   Smazat
  2. 17:42 Nevím kolik vám je let, ne že by na tom záleželo. Werich říkal "Mládí není žádná zásluha, každej blbec starej, byl jednou blbec mladej", já dodávám, že ne každej blbec mladej, bude jednou blbec starej. Jenom se domnívám a tu zkušenost mám, že "není dobré, nechat prchlivost cloumat vaším majestátem", protože to malinko zatemňuje, pokud je k dispozici, jasný rozum, jak se praví v jednom filmu s již zmíněným panem Werichem. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. Drahý příteli 17:42, nerozčilujte se, máte pravdu vše se odehravá " jménem civilizace ". Jen právě teď je doba kdy " elementálové jsou přízniví stvoření Václava Moravce a vašeho osvícení", nepromeškejte ji. Dobrou noc přeje ďědeček bezbarvý

   Smazat
  4. Ted co mame hajlzpapir
   mame taky banany
   svoboda je vsude ,mame pasy
   jsou nam vsak platny jak ocasy
   co jiz davno nefunguji neb zijeme
   v hrobce po nasi babicce
   ale mame svobodu a Zemana v prechodu
   proto vzhuru slaviti a potom se pobliti

   Smazat
 17. Až sem díky amiokupantům nafedruje Mer-Kheli s podporou PYJátů,TROPičkek a milionů chcanek ten palmovej odpad budete slavit HADRÁK leda s uřezanou palicí na ulici!!!!!Ale bude osvobozený od totality,vy havlolejnosrci!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 18. Moderátor Václav Hlodavec si pozve zástupce Miliónu chvilek pro demagogii a otevřou lahvičku Václava Havla.
  Potom se oddají ústnímu průjmu
  ve snaze způsobit národu újmu.
  Národ však nemá o tyto zájem
  neb těmto peklo dává na nájem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chytili se kolem pasu
   a kousali se do ocasu
   lestili si sasky skvele
   houkali ho do prdele
   a pri tom vsem hekali
   az se z toho posrali

   Smazat
 19. Správně nahoře napsáno, že všichni se nějak podílejí na současném svrabu. Praha je evdentně pupkem světa a na jeho vrcholu je houba s velkou vyhlídkou. Historická paralela je jen ve Slovenském štátě, který vyhlásil válku USA.
  V dnešní situaci, kdy vláda jedné strany byla nahrazena vládou podplacených médií, těžko však jednotlivec, aniž by porušil zákon, něco pořídí. Srandovní na tom je to, že zatímco za Tisa se vedly útoky proti židům, dnes se vedou proti neexistujícím komunistům, kteří kdysi chtěli vše znárodňovat a brojili proti kumulaci majetku. Když ovšem porovnáte například majetek největšího výlupka ČT Václava Moravce s majetkem opravdových oligarchů, zjistíte, že jen somrák touží dusit ještě menší somráky a chudáky.
  Postě je mi záhadou, proč novináři v jednom šiku lezou do řiti kapitálu. Zřejmě ty dropty, kterými disponují jim bohatě stačí pro život. Veřejnoprávnost je úplně o něčem jiném, jsou to v podstatě informace, které obyvatelstvo jinou cestou nemůže získat. Místo toho se jen dovídáme jen názory, podotýkám jen správné názory, vybraných osob, co vždy této mediální totalitě věrně sloužili. Určitě mě nazajímá názor například zhrzeného a nemocného Jana Rumla, ten je od prvopočátku prolezlý závistí, že zatímco jiní jsou úspěšní, on nepochodil ani u komunistů ani v novém kabátě.

  OdpovědětSmazat
 20. Naopak, mně se zdá, že pan Václav Moravec není zcela využit. Jeho pořady je nutné zpřístupit i dětem. Proto šup s ním do Déčka. Dát mu možnost v pravďě vychovávat i naši budoucnost. I já se budu těšit na jeho Večerníčky a Fokusy pro skauty. Doufám, že je už profesorem a vedoucím na katedře novinařiny.
  Sportu a ČT zdar, divák.

  OdpovědětSmazat
 21. Musím se smát několika mistním komoušským zoufalcum, jak ani po 30 letech, vcelku slušného života naprosté většiny občanu, neustále nadavají naprosto na vše. Utopte se ve své nenávisti. Pořád vše lepší než ten váš 40 ti letý rudý bordel!! Co se týče ČT, tak nic lepšího a pravdivého v dnešní době není. Vy si mužete při té dnešní svobodě a demokracii dál číst prolhané žumpy jako sputnik, aronet, par listy a i tuhle žumpu nov rep. Nikdo vám nebude nic cenzurovat, tak jako za vás rudejch a v tom je ten obrovský rozdíl před 89 a dneškem. Jinak Rudochum zmar.!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11,32
   Šektar Mekta z chrchloflašky a jeho tapeta o """"Svobodě a demokracii""""importovanou z Fuckingtownu samotným udavačem Havlem a masovou řeznicí Albrihtovou!!!!

   Smazat
 22. Když jsem si přečet 11:32, tak mi nenapadlo, že bude následovat takové vyznání lásky k ČT od Nerudocha. Proto musím, hlavně pro něj přiznat, že můj 11:28 názor je myšlen ironicky. Neřeším zda jsem nalevo, nebo napravo, jen se straním od hlouposti, toť vše. Jsem divák od slovesa diviti se, nejen od dívati se.

  OdpovědětSmazat
 23. Klídek, chytrému napověz, lež má krátké nohy a kdo se směje naposledy, ten se směje nejlíp.
  Tolik názor bezpartajního "komoušského zoufalce".

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.