Reklama

neděle 6. října 2019

Dvořák: V Kosovu je hrdinou vrah střílející z motorky srbské vojáky

Filmař Václav Dvořák
-ps-
6. 10. 2019  PrvníZprávy
Autor dokumentárního filmu Uloupené Kosovo Václav Dvořák nedávno besedoval o zemi, o které film pojednává. Filmař vzpomenul i na zvláštnosti země, ve které zrovna o prvním říjnovém víkendu 2019 proběhly volby.


Pokud budete hledat informace o dokumentárním filmu Uloupené Kosovo, dozvíte se například na Wikipedii, že film měl původně název: Jak Evropa přichází o Kosovo a vznikal postupně od roku 2004 jako autorský film Václava Dvořáka. Vznikl ve spolupráci s ČT a se srbskými veřejnoprávními médii, od kterých byly pro pořad vypůjčeny hlavně archivní záběry.

Film pojednává o dějinách Kosova, zmiňuje se o těžkostech druhé světové války, konce 70. let 20. století v komunistické Jugoslávii a hlavně 90. letech 20. století a prvním desetiletí nového století. Kriticky se vyjadřuje k západním mocnostem, které se snažily krizi v Kosovu řešit, hlavně pak síly KFOR a nepřímo současnou situaci přirovnává k Mnichovskému diktátu. Rovněž uvádí spojitosti mezi UÇK a současným politickým vedením jednostranně vyhlášeného samostatného kosovského státu. Poukazuje na strádání Srbů v enklávách (nazývaných zde jako ghetta) a albánské zločiny. Často se objevují velmi brutální záběry. Česká televize původně odmítla tento dokument vysílat, ale nakonec byl odvysílán v rámci komponovaného večera s následnou diskuzí 27. července 2008 na programu ČT2.

"Do diskuse, ač jsem se o ni zajímal, jsem pozvaný nebyl. V tom pořadu, kam jsem nemohl přijít diskutovat, prý aby byli program vyvážený, byl promítaný ještě francouzský dokument o Kosovu, který se historií a problematikou soužití Srbu a Albánců vůbec nezabýval. V tehdejším televizním pořadu naštěstí vystoupily osobnosti, které potvrdily pravdivost mého dokumentu," řekl Václav Dvořák.

Dokument už nikdy poté Česká televize nevysílala, ale je možné jej najít na internetu. "Už jsem viděl ten dokument i s titulky v norštině," dodal Dvořák.

Film Uloupené Kosovo je k vidění například zde ...

Při besedě o Kosovu zazněl i tento příběh, který názorně ukazuje, jak nahlížejí Kosované na vývoj v zemi, která byla desetiletí součástí Jugoslávie a později Srbska.Kdo je tedy například pro Kosovany*) hrdinou?


"Uznávaným kosovským národním hrdinou je šílenec Adem Jašari, který se rozhodl bojovat proti Srbům tak, že jezdil na bílé motorce s automatickou puškou, aby, když zahlédl srbského policistu nebo vojáka, jej zdálky prostě zastřelil. Srbové, když Jašari zabil desítky vojáků a policistů, jej posléze našli a obklíčili jeho dům, kam se uchýlil i s rodinou. Srbové jej vyzvali, aby se vzdal, což on odmítl, Vyzvali jej, aby alespoň propustil členy své rodiny, což také odmítl. Dokonce, když jeho synovec, se sám rozhodl z domu odejít, Jašari, jej po odchodu z domu zezadu zastřelil. Jašari byl při přestřelce nakonec zabit. Pro Kosovany se však stal národním hrdinou a jeho příběh je vykládaný coby příkladný v boji za samostatnost," uvedl filmař Dvořák příklad, jak Kosované vnímají soužití se Srby.


*) poznámka redakce NR: Kosovan či Kosovar nejsou žádné národnosti. Jde o kosovské Albánce. Označení Kosovan či Kosovar byli vymyšleni pro povedení světové veřejnosti, aby se vzbudil dojem, že jakási jedinečná národní entita se domáhala svého sebeurčení a NATO jí "pomohlo". Je to typický propagandistický  švindl. Kosovští Albánci jsou stejná menšina jako byli sudetští Němci u nás. V.D.


65 komentářů :

 1. Stačí si přečíst dějiny Albánie a jeden hned ví,která bije.
  Loupeže,vraždění,pirátství,pašování,kult krevní msty,organizovaný zločin,nic z toho není albánskému lidu cizí.
  Jen vzácně se podařilo některému panovníkovi sejít ze světa přirozenou smrtí.
  Patologický sklon k násilí ostatně vybublal i za bolšána,
  režim Envera Hodži patřil k těm nejkrutějším.
  Pravda je,že obývají nevlídnou zemi,s minimem půdy vhodné pro zemědělství...ale stejnak! :-(((
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dvořák: V Kosovu je hrdinou vrah střílející z motorky srbské vojáky

   No stačí si srovnat dění u nás, kdy někteří rádoby politici prohlašují za hrdiny sprosté vrahy.

   Smazat
  2. 11:57 Přesně tak „hrdinové" na seznam.cz loupežní vrazi mašínové.

   Smazat
  3. Čistě v teoretické rovině.
   Pokud se dává lidem takový příklad, proč tedy neloupit, nezabíjet a pak si užívat na výsluní demokracie jako hrdina.
   Politikové by se měli začít bát, když dělají takové věci.
   A kosovské Albánce mohou brzy rozřezat jejich dobrodinci na náhradní díly.
   Nakonec budou vaporizováni i samotní dobrodinci.(George Orwell, 1984)

   Smazat
  4. Ideologie The Great Replacement se rozbiha , puvodni obyvatele Evropy musi byt odstraneni za kazdou cenu. Tedy Eurocost.

   Smazat
 2. no Jakuti to tiež nemajú ľahké, a nezabíjajú

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:41...NO PRÁVĚ!!!!!!
   Oni ten sklon k násilí mají asi tak ňák v genech.
   Helanov

   Smazat
 3. Srbové by ty zmetky měli hladit do úplného vyhlazení!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Zabiješ jednoho člověka a jsi vrah. Zabiješ jich stovky a jsi hrdina - pro ty, kterým sloužíš. Války přinášejí smrt jedněm a zisky druhým. Slovy klasika: "Nešťastná země, která nemá své hrdiny" a odpověď: "Nešťastná země, která je potřebuje".

  OdpovědětSmazat
 5. Dvorak je filmar? A co proboha nafilmoval?-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vole, filmy.

   Smazat
  2. 10:55, nepravděpodobněji Dvořák filmoval pro lidi ne pro boha.

   Smazat
 6. 10:55
  Ty složitý texty ti diktuje kdo,ty experte na češtinu a diakritiku.

  OdpovědětSmazat
 7. Toho střílejícího motocyklisty se zmocní Hollywood, přimíchá k tomu trochu sexu, striptýz a krásnou přírodu. Naši demokrati film vyznamenají a budou ho v demokratické televizi opakovat do zblbnutí. I skautské oddíly začnou používat Jašariho jméno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a v Rusku maj hrdinu, který povraždil miliony vlastních spoluobčanů. A v Číně taky.

   Smazat
  2. No a v Americe každý prezident, který zahájí válku je hrdina, nu a za těmi prezidenty už je více než 200milionů mrtvých v cizích zemích, které Ameriku nikdy nenapadly ! Obama si také nějaký ten milion vyrobil - hrdina !

   Smazat
  3. To, že je někdo spoluobčan ještě neznamená, že bych si ho měl vážit. Naopak některých spoluobčanů si absolutně nevážím, ba co víc přímo je nenávidím a myslím, že ty k nim patříš.

   Smazat
  4. 12:34
   Já si tě taky nevážím, ale nenávistí si nebudu špinit karmu. Jsi mi naprosto u prdele. Na rozdíl od tebe bych tě určitě nepopravil, ani neoslavoval tvé vrahy, ty chudáku.

   Smazat
 8. 12:33
  Amiokupanti nic než vraždit a krást NEUMÍ!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: A mý (rozuměj putleroffský) okupanti ...

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Podle skladby slov a kladení vět seš UBOHEJ HAVLOČURÁK s notičkama od amiokupantů, kokota Stodarda,či kokota z Moravy !!!!!
  Jsi untermensch bez vlastního názoru!!!!!!
  Ave Já

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekl putleroffsky vječně zlitej dement, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se probral z lihu co v něm primář uchovává potraty a co mu ho chodí potajmu upíjet!!!!!!

   Smazat

  2. Vy dva 14:59 a 16:23 jste skutečnou spodinou.


   Smazat
  3. 9:56 To je dočasné! Zatímco ten 14:59 jí zůstane navěky, pak já jako neznámý jedinec který povstal proti neobolševismu a neskončí, dokud tento jev nezmizí ze života nejen Čechů, k tomuto posvátnému cíli pozvednu veškeré své úsilí, důmysl, houževnatost a píli, abych začal opět stoupat vzhůru k výšinám, tak jako kdysi moji předchůdci, kteří své výsadní postavení pánů na Zemi nezískali darem, ale museli si ho nesmírnou brutalitou vybojovat!

   Smazat
 11. Dva extrémy zabít-oslavovat. Rychecký-Chramostová by si zasloužila také pohřeb se státní účastí-za co?, že během mžiku podepsala chartu 77? A KG nás 60 roků doprovázel celý život, tak jako další lidé stavěli přehrady, továrny atd. Proč máme oslavovat Havla- za humanitární bombardování Jugoslávie? Za ty ubohé dramatické projevy? Že žijeme právě z toho co ti šmejdi rozkradli a zničili? Budeme oslavovat vrahy Srbů, banderovce na Ukrajině, SSáky v pobaltských zemí? Vždyť jsme taky Slované a nakonec budeme na řadě i my.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Žádný chartista se nezastal Srbů. Vymysleli humanitární bombardování a kamarádili s UCK viť kníže. Havel už ani raději nejel pro metál od UCK.Thaci a Haradinaj by rádi mu ho připnuli.

   Smazat
  2. Havel, tehdy "náš" prezident, se proletoval nad Kosovem v americké obrněné helikoptéře a pod ním hořelo 58.000 srbských usedlostí. To hovado Havlovic neřeklo ani ň. Tak hluboko lezla ta ožralá kreatura do řiti z pruhů a hvězd! Doufám, že se v pekle peče.

   Smazat
  3. 23:14
   Z dobového tisku: "....Václava Havla přivítali lidé ve vypálené Piranë a děkovali se slzami v očích. Prezident byl viditelně šokován. "Ti lidé jsou přesto šťastni z návratu domů, mají jiskru v oku. Musíme se postarat o to, aby tuto naději neztratili," uvedl Havel...."

   Uprchlík, který se nedávno vrátil do Kosova, s dojetím objímá prezidenta Václava Havla během jeho včerejší návštěvy této provincie

   "... Prezident, kterého doprovází jeho žena Dagmar Havlová, poděkoval představitelům Albánie za pomoc, kterou Tirana poskytla NATO za kosovské války a za její ochotu přijímat kosovské běžence i za cenu vlastních ohromných ztrát. Jedna z nejchudších zemí Evropy byla letos na jaře zaplavena více než 400.000 kosovskými uprchlíky před srbskou krutostí..."

   Z tisku k událostem v Kosovu:

   "... Srbsko útočilo nejen na svoji „neposlušnou“ provincii, ale i na sousední Albánii. Zdůvodňovalo to tím, že Albánie toleruje ozbrojeným skupinám přecházení hranic a že albánské pohraničí využívají povstalci z Kosova jako útočiště a pro pašování zbraní, což byla záminka pro zesílení útisku domácího albánského obyvatelstva..."

   "... vražedná srbská komanda opět v akci, masakry přerostly v genocidu ..."

   29.3.1998 ".... Srbové neváhají zabíjet a mučit ani děti ..."

   "...V lednu 1999 se spory znovu vyostřily a srbské jednotky vpadly do Kosova. Po jejich „protiteroristické operaci“ bylo na jihu Kosova u obce Račak nalezeno několik stovek mrtvých kosovských Albánců. Mnohé oběti byly podle médií zmrzačeny nebo na nich byly vidět střelné rány. Agentura AP popsala, že někteří mrtví měli vypíchané oči a jiní rozbité hlavy. Vyšetřování ukázalo, že mezi oběťmi byly i ženy, děti a mnoho starých lidí, kterých byla většina Srbsko však lživě tvrdilo, že šlo o povstalce zabité v bojích..."

   Ibrahim Rugova, lídr kosovských Albánců v rozhovoru pro španělský deník El Mundo, 24. ledna 1999: "... „Jde o samotnou existenci, nebo zánik našeho národa. Zachránit nás před genocidou přitom může jen mezinárodní společenství...“

   Rudolf Scharping německý ministr obrany, 22. ledna 1999: „.... Myslíme to zcela vážně a nebudeme pasivně přihlížet masakrům. To není jako v Bosně, kde jsme byli nuceni bezmocně sledovat masakry nejhoršího druhu....“

   Javier Solana, šéf NATO: „...Pokud je použití síly jedinou řečí, které prezident Slobodan Miloševič rozumí, pak použijeme sílu...“

   "....Aliance začala operaci proti srbským cílům, aby zastavila barbarské čistky vůči kosovským Albáncům a humanitární katastrofu...."

   Smazat
  4. Vaclav Havel 29.4.1999, Le Monde: "..."Domnívám se, že během zásahu NATO v Kosovu existuje jeden činitel, který nikdo nemůže popřít: nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární: to, co je zde ve hře, jsou principy, lidská práva, jimž je dána taková priorita, která překračuje i státní suverenitu. A to poskytuje útoku na Jugoslávskou federaci legitimitu i bez mandátu Spojených národů. Ale na základě své osobní zkušenosti jsem stejně silně přesvědčen, že jen čas dovolí objektivně zhodnotit to, co se děje v těchto dnech v Jugoslávii a dopad na NATO…”

   Martti Ahtisaari, speciální mírový vyslanec OSN pro Kosovo: "..... měli jsme je (Srby) zbombardovat do doby kamenné....."
   Humanitární intervenci provedlo NATO a zástupce OSN hovoří v první osobě množného čísla "měli jsme", což znamená, že se jednalo o akci OSN a měla být mnohem ostřejší. Tím je dokázáno, že svět čelil takovým hrůzám, jaké se ještě nikde nestaly.

   Martti Ahtisaari je nositelem Nobelovy ceny za mír z roku 2008. Kromě toho dalších významných i méně významných ocenění. Například:
   Fulbrightovy ceny pro mezinárodní porozumění (2000), Hessischer Friedenspreis (2000), ceny míru Félixe Houphouët-Boignyho (2007), ceny institutu Національний університет "Києво-Могилянська Академія" (1998), Four Freedoms Award Rooseveltova institutu USA, německé mírové ocenění - medaili Manfreda Wörnera (2007), Řád bílé orlice - nejvyšší státní vyznamenání Polské republiky, další podobná ocenění Španělska, Británie, Itálie a jiných evropských států.. včetně cen různých universit a společností jako Delta Prize for Global Understanding firmy Delta airlines a honoris causa významných vzdělávacích institutů....

   Zde je Martti Ahtisaari letos na jaře jako hlavní protagonista "peace wearing", propagující mírové hnutí prostřednictvím obrazu své tváře a vítězného "véčka" na oblečení.

   Smazat
 12. Napsal jsem něco málo k Srbům příznivé. Ale ukázalo se "A jejda".
  Zda to "jejda" postihuje i honilula ?

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neměl byste se raději vyblejt do záchodu?

   Smazat
  2. Tebou adorovaný liberalismus je stejně bezvýchodný jako byl komunismus! Prostý lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit! Přerozdělení prostředků jak si to namlouvali socani NIC neřeší! Lůza neumí se svými potřebami zacházet, neumí je ukočírovat! Potřebuje pevné vedení Nadčlověka a především potřebuje pravidelně být vedena na válečná jatka! Neb válka je konečný chléb i hra pro nadbytečnou lůzu a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci našeho druhu konečná ...

   Smazat
  3. Pro 18:18 Pohrobci nácků a fašistů jak je ve vás vidět nevymřeli. Proto je vám jediný možný trest smrti!!!

   Smazat
  4. 18:21, och ty kokote, už jsi zase šmejdil po Facebooku a kopíroval?

   Smazat
  5. 18:56 Ale kdeže, to teprve teď přináší své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech komunizmus - a ještě pár generací bude! Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.

   Smazat
  6. 16:26, to už jsem tady viděl několikrát, zkus něco jiného a sám.

   Smazat
  7. 18:19 A nač vymýšlet vymyšlené? Zejména když tyto postřehy Ing. Bořivoje Pauka z Brna stále platí, ba dnes více než kdykoliv dříve ....

   Smazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A čas trhl oponout a dráty na hranicích jsou mnohde po Evropě, ale mj. také na hranicích mezi Mexikem a USA a samozřejmě daleko dokonalejší, než kdy byly u nás. A i na této hranici jsou oběti a nejen USA vláda tvrdí, že je to věcí obětavosti těch lidí, kdyby násilím státní hranici nepřekonávali, oběti by nebyly. A jistě víte, že takovou hranici mají v USA běžně lidé kolem svých zahrad a že se tam běžně stříli na každého, kdo plot přelézá. Proto mají v USA doma arzenál zbraní a proto je tam každoročně tolik zastřelených.
   Nevím, jak je to s počty zastřelených násilně překonávajících naší hranici (zaokrouhlené číslo, navíc na stovky, je vždy nápadné) a také nevím, kolik ti násilně překonávající hranici zase zastřelili jiných lidí a také pohraničníků. Dlouho se vede spor o jakýchsi Mašínových, zda byli či nebyli vrazi. Vím, že české soudy považují u nás za nepřiměřenou obranu, když vás někdo vraždí nožem a vy ho zastřelíte, byť legálně drženou zbraní - přece máte nejdříve zkusit, jestli ten útočník má tu dýku nabroušenou, nebo tupou!

   Smazat
  2. 17:25, Mašínové jsou považováni za hrdiny proto, že likvidovali nepřátele svobody a demokracie, zvláště jejich silové složky. Kdyby vyhodili do vzduchu školu plnou prvňáčků, bude to ještě větší zásluha, protože zlikvidovali bolševický potěr, který by již nemohl škodit šíření svobody a demokracie. Tak zjevným argumentům nerozumíte?

   Smazat
 16. Ten "filmar" to je teda myslitel:-)

  OdpovědětSmazat
 17. Doporučuji film : Balkánská linie.
  Balkanskij rubeš.

  OdpovědětSmazat
 18. Oj Kosovo, kosovo zemljo moja volena zemljo davnich vitezov a cara Miloša.

  OdpovědětSmazat
 19. Ta nenávist je v těchto státech obrovská. Něco o tom vím, včera jsem se vrátil po dvou měsících z Korčuly, mám tam 30 roku kamaráda. To co vypráví jako přímý učastník valky, je zdrcující, ale za to, že tenhle konflikt vznikl muže jednoznačně SRB, ten začal tuhle válku se 150 000 mrtvejch. To co se dělo potom, je pouze dusledek rozpoutání války Srbem!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:32, mám taky dost známých v Chorvatsku a všichni říkají to samé. Problém je v tom, že oni to říkali i za Jugoslávie. Neustále tvrdili, že je SRB okrádá a ponižuje, že ničí jejich domovy, že je okupuje a oni po celá staletí (!) trpěli... Přitom já jsem tam v dobách Jugoslávie žádného SRBA kromě pár tamních obyčejných obyvatel a turistů neviděl. Dnes už nevidíme ani ty. Dodnes od těch známých stále slýchávám, jak už mohli být dávno jako Švýcarsko něho Dubaj, nebýt těch strašných SRBŮ.

   SRB je pro ně totální primitiv na úrovni prasete co píše primitivní "azbukou" a říkají jim "pasáci prasat". Tvrdí, že nemají žádnou kulturu, žádné významné osobnosti a že se soustředili jen na zlodějinu, okupaci a zabíjení.

   Také se zpočátku netajili tím, že všichni SRBOVÉ by měli být zabiti.. (čili zde se jedná o obranu před SRBY, ne zabíjení jako to dělají SRBOVÉ). Plamenně obhajují Ante Paveliće. Dnes tak už přede mnou nemluví, protože jsem jim to zakázal.

   To samé slyším od Ukrajinců v našem městě, že nebýt RUSŮ, mohli by být minimálně na úrovni Německa nebo Japonska. A taky to, jak se jednoho krásného dne do Ruska vrátí i s NATO, a úplně každého RUSA zabijí. Říkají tomu mírotvůrná činnost a hrdinství. A samozřejmě jejich hrdinami jsou Bandera a Šuchevič. Mimochodem RUS je také primitiv. K tomu okupant, agresor, "vatnik", velmi zaostalý a škaredý, bez kultury, zloděj a loupežník, který v celé historii kromě zabíjení celých národů nic nedokázal.

   Smazat
  2. 12:11 Taky jsem to viděl! Pan "Pogalvnik" měl tu chátru azbuckou vyhladit z povrchu zemskýho! Normáně chorvatský rybář ukazoval kameramonovi svůj dům co mu na něj četnici nakreslili kříž s těma "cáčkama" a povidá: "Tohle mi ty hovada srbský načmáraly na zeď! Koukněte se na jejich zarostlýho popa - vypadá jako čert a čertem i je! To není jako vždy dobře oholený náš pan farář!".

   Smazat
  3. 16;30
   ČURÁKU,četnici kolaborovali s Frickama stejně,jako ZASRANÝ Ustašovci!!!!!!

   Smazat
  4. 16:30, co jste viděl? Já jsem vám nic neukazoval.

   Smazat
  5. 16:34 Dost neobvyklý jméno na Balkán na to, aby kdokliv z tamních zaostalých kmenů s někým tak germánsky vznešeným mohl v čemkoliv spolupracovat:-) Tedy krom pana Antka - ten jistě neměl nic společnýho s tím slovanským xindlem, v jeho žilách kolovala krev Ostrogótů!

   Smazat
 20. 11:32
  To víš,kosovský narkomafiáni a řezníci podporovaný amiokupanty jsou svatý a ten ustašovskej ksindl má přímo svatozář!!!!!!!Ty seš skutečně OMYLEM PŘÍRODY!!!!

  OdpovědětSmazat
 21. V Srbsku je hrdinou vrah Nesrbů, v Rusku masový vrah Rusů

  A v Česku sprostá nacikomoušská hovada stavějí pomník pohraničníkům, bestiálním nacikomoušským vrahům.

  Srbové dodnes milují a oslavují masového vraha Ratka Mladiće + spoustu dalších méně známých vrahů.

  Rusové dodnes oslavují Stalina, který povraždil víc Rusů než všichni zahraniční nepřátelé Ruska dohromady.
  A česká lůza, nácíčci, fašounci, komoušové a jiný podobný odpad (= voliči Zemana a Babiše, čtenáři Nové republiky a dalších dezinformačních webů)?
  Ti by nejraději postavili pomník nejen vrahům v uniformách Pohraniční stráže (viz http://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/cinovec-pohranicni-straz-pomnik-klub-ceskeho-pohranici_1908211336_pj ), ale i Leninovi, Stalinovi a sovětským „osvoboditelům“ ze srpna 1968.

  Jo, stýská se vám po přítomnosti rusácké armády, že, rudohnědá svoloči?
  Bodejť by se vám nestýskalo: „Díky“ Srpnu 1968, díky rusácké okupaci jste si užívali neomezenou moc o 21 let déle.
  Zastávali jste funkce, na které byste ve svobodné společnosti nikdy nedosáhli.
  Ničili jste schopné lidi, protože podvědomě nenávidíte inteligenci, a vůbec každého, kdo vás přesahuje.
  Proto si volíte Miloše a Babiše a podobné hajzlíky - komouše, agenty StB nebo rovnou KGB, aby se Rusáci vrátili, abyste mohli zase vládnout a ničit schopné lidi.

  Na co zřejmě nemyslíte, ve své tuposti: Vaše vlastní děti či vnuci vás proklejí, za vaši zradu a pitomost.
  Proklejí Vás a utečou na Západ, pokud je ovšem na hranicích nezavraždí nacikomoušové v uniformách Pohraniční stráže.
  Vám to samozřejmě bude jedno, že vaše děti či vnuci budou obětmi vašeho milovaného socialisticko-babišistického režimu, hlavně když bude levné pivo a knedlo-zelo-vepřo.

  Jste odpad.

  O. Bušek

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:33 Jan Werich: "Arogance je parukou, sloužící k zakrytí duševní pleše".
   Použitím nadávek se vaše výblitky opravdu nestanou pravdou. To jen blbec si myslí, že čím více nadává, tím větší má pravdu.

   Smazat
 22. Už seš vyblil ty slabomyslnej potrate opičí KURVY???!!!!
  Lžeš stejně,jako debilblok,milión chcanek a udavač VODKOVIČ HAVEL DOHROMADY!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat


  2. Redakce, raději vymazávejte příspěvky od těchto dvou primitivů, snižují už tak nízkou úroveň diskuse. Mám dojem, že to je buď jeden člověk, anebo dva, kteří si nahrávají. Jejich primitivita a oplzlost je odporná. Něco podobného neuvidíte snad ani na FB a nechce se věřit, že se to nachází v Česku a má volební právo.


   Smazat
  3. 9:54 Děláš si kozy? Proboha o čem asi tak chtěj místní odulci "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by sic moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   Smazat
 23. Pana Dvořáka je mi líto. Za celý život natočil jeden jediný krátký film a ani ten nikdo celý neodvysílal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty debilni potrate mne zde Venca vymazal hodne commentu ale beru to jako srandu ,ale z tebe cisi zidovina jeste ze nemeles o sestce .Tak sem nelez ty nulo, Venca je hrdina za to vse co zde dela organisuje, skrta voly, pise .Jeho film ty kretene mne vehnal slzy do oci kdyz jsem ho videl .Havloidi ho snad meli poustet do TV ci do kin ? Ty zkurvysynu fetackej kdybych te znal tak zitra nebudes

   Smazat
 24. U nás ministr vnitra, který zřizuje a řídí organizaci známou jako Porno Janda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už bys to asi neměl pít...

   Smazat
  2. 23:49
   Můžu se zeptat, na co dodpovídáš?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.