Reklama

neděle 6. října 2019

Europoslanec Blaško odpovídá německému ministrovi: My že jsme povinni se na něčem podílet? Vy jste tam udělali svinčík! Kde vůbec berete tu drzost

Generál Hynek Blaško - europoslanec za SPD
Rozhovor s generálem Hynkem Blaškem
6.10.2019 ParlamentníListy
„Nechápu vůbec drzost vykřikovat, že my jsme povinni se na něčem podílet. Nebudeme řešit výsledky jejich koloniální politiky. To všechno jsou důsledky,“ vzkazuje generálmajor a europoslanec za hnutí SPD Hynek Blaško státům Evropy, které v minulosti obsadily země Afriky a pak je nechaly napospas. Prohlásil také, že pokud Itálie znovu otevře své přístavy, byli by Italové padlí na hlavu, volit stejné politiky znovu.


Začátkem srpna zanikla rusko-americká smlouva o likvidaci raket středního a krátkého doletu, která zakazovala oběma stranám zařadit do arzenálu rakety odpalované ze země s doletem 500 až 5500 kilometrů. Skončila po více než třiceti letech. Neuběhlo ani pár dní od ukončení smlouvy, a obě strany provedly raketové testy. Je v ohrožení bezpečnost celého světa? Jsou první události po konci smlouvy ukázkou, jak bude situace vypadat?

Já jen doufám, že obě strany budou mít tolik zdravého rozumu, že na ten knoflík nesáhnou a ten pověstný kufřík nikdo z nich neotevře. Pokud by to někdo z nich udělal, pak samozřejmě druhá strana není rovněž bezzubá, takže taky kousne. A živí budou závidět mrtvým. Jedná se o záležitost, které by se všichni měli bát jak čert kříže. Jak čert svěcené vody. V momentě, kdy jedna nebo druhá strana ztratí trpělivost a došlo by na použití jaderných zbraní, živí budou závidět mrtvým. Protože jestli celá planeta nepraskne, tak se promění v poušť a v neobyvatelnou planetu.

Ruský prezident Vladimir Putin zaslal zahraničním politikům včetně představitelů členských států Severoatlantické aliance dopis. V něm navrhuje moratorium řešící rozmístění raket středního a kratšího doletu v Evropě. Podle NATO však Rusko takové rakety už má. Měla výzva nějaký smysl? O čem, kromě jasné nedůvěry, tohle svědčí?

Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. A všechno zlé pochází od Putina. Ať nelžou, oni mají rovněž takový arzenál a potichu ho vyvíjeli. Stoprocentně ho mají. Jak říká předseda SPD Tomio Okamura, je dobře, že se hledá jakési řešení celého problému, a Putin nabízí takové řešení z jeho strany.

„Sdílím, protože by si člověk myslel, že kolaborantství s autoritáři už si tahle země zažila sakra dost,“ napsal na Facebooku důstojník Generálního štábu Armády České republiky Otakar Foltýn, když sdílel postoj hnutí SPD, které návrh Putina podporuje. SPD uvedla: „Jaderný konflikt mezi velmocemi bychom nejvíce odnesli my ve střední Evropě.“

Napsal, že je Okamura ruský vlezdoprdelista a kdesi cosi a takové blbosti. To je člověk, který si nevidí ani na špičku svého možná zahnutého nosu, proto si na něj nevidí. Myslím si, že každý rozumně uvažující člověk se musí obávat, že by tyto zbraně byly někdy někým nasazeny. Stále se domnívám, že apokalypsa, která by nastala a po níž i někteří naši politici touží, by byla skutečně koncem světa. A každé oddálení tohoto nebezpečí je dobré, ať už ho dělá Putin nebo kdokoliv jiný.

Tomio Okamura také vyzval, aby Česká republika začala iniciovat vlastní bezpečnostní a zahraniční politiku, protože prý nyní „fakticky neexistuje a jsme plně v rukou globalistů Evropské unie a Spojených států“. Kde by měla Česká republika začít?

My jsme členem toho i onoho, a ve své podstatě naši přední politici jen papouškují, co jedna nebo druhá strana, jejíž jsme členy, vykládá. Čili pro ně je to značně jednoduché, protože oni nemusejí nic vytvářet, nemusejí jít vlastní cestou, nechají se vléct jako přívěs za traktorem.

V zahraniční politice bychom se měli snažit sehrávat roli možná jakéhosi mostu mezi některými znesvářenými stranami. V tomto smyslu bychom mohli být i úspěšní. Stále máme ve světě zvuk a ještě jsme nepropadli až na dno. V tomto smyslu bychom měli postupovat.

Kde začít? Protože už teď, zdá se, se dělíme na dva tábory: proruský, či prozápadní. Kde najít zlatou střední cestu? Je to u nás vůbec možné?

V současném rozložení sil ve vládní koalici těžko. Tady by měla existovat jakási rozumná míra, co je pro nás nesnesitelné a kdy a jak bychom měli začít jednat. Každý extrém škodí. Pochlebovat někomu je vždycky problém, protože se to vždy otočí proti nám. Podívejte se do historie, u níž by všichni nejraději, aby skončila rokem 1948. Co bylo předtím, jako by nebylo, a co je od roku 1948, existuje. To je naprostý nesmysl.

Opět se více diskutuje o problémech migrace. V pondělí navštívil Česko německý ministr zahraničí Heiko Maas. Hovořil o tom, že země Evropské unie, které nechtějí přijímat uprchlíky, by se měly o to víc zapojit do boje s příčinami migrace. Postoj České republiky v tomto směru je stále stejný. Jak berete slova německého ministra zahraničí?

Otevřete si historickou mapu, kdo měl jaké kolonie v Africe, a především tyto státy by se měly angažovat. Až potom se snažit do toho nacpat jiné, protože my ... ... ... (celý text najdete zde)

44 komentářů :

 1. Jak si vedli Němci v Africe? Deutsche Welle zrovna uváděla pořad O genocidě v dnešní Namibii: (video)

  https://www.dw.com/en/namibia-shadows-of-colonialism/av-50700898

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Německé kolonie převzaly na základě Versailleského diktátu, a to se vším všudy, Velká Británie, Francie, Japonsko, Belgie, Jihoafrická Unie, Austrálie a Nový Zéland...

   Takže o co mocnostem a barevným jde?

   Co se České republiky týče: Byli jsme a jsme kolonizováni Německem, Rakouskem, EU,... své zájmy prosazuje USA, vyvolený Global government Deep State...

   Žádejme také odškodné, i když máme barvu "zločinců". I'am proude to be WHITE!

   Smazat
 2. Militantním debilům, kteří stále častěji mluví o "omezené jaderné válce", a kteří zpochybňují ruskou sílu, bych jenom řekl pouze toto. Rusové mají cca 6,5 tisíce jaderných hlavic. I kdyby tento počet nechali explodovat u nich doma a nepokusili se je dopravit jinam, bude to pro lidstvo konečná. A z prosté logiky věci. Proč by tak za určitých okolností neučinili? Když nemohu být já, nebudeš ani ty. Tak to dnes chápe většina obyčejných Rusů, když říkají: "K čemu nám bude svět, když v něm nebude Rusko". A chápe to již i většina ruských oligarchů, kteří pochopili prostou myšlenku jejich západních "kolegů". Ti se nechystají se s ruskými oligarchy dělit o jejich zdroje bohatství. Ti se chystají ruské oligarchy okrást. Tak že Putinovi nedalo tak velkou práci "přemluvit" ruské zloděje k placení daní na obnovu ruské odstrašující síly.
  Skutečně jsme ke svému vyhlazení blíž, než jsme byli kdykoliv před tím. Zejména pak, když si uvědomíme, že značná část pracháčů by raději sama zemřela, než by se stala chudými a bezvýznamnými. A zdroje bohatství západních oligarchů již začínají vysýchat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Zhnusený, celkem jste to vystihl, pouze větu: " A chápe to již i většina ruských oligarchů, kteří pochopili prostou myšlenku jejich západních "kolegů", bych si dovolil upravit na:" A chápe to již i většina ruských chasidských oligarchů, kteří pochopili prostou myšlenku jejich západních sionistických "kolegů"...
   A ještě bych doplnil, že nikoliv Putin přemlouval oligarchy k placení nákladů na obnovu ruské odstrašující síly, ale naopak židovští oligarchové ustanovili namísto Jelzmana právě Putina, aby jim silou a schopnostmi národů Ruska uhájil jejich vládnutí a majetek před jejich nenažranými sionistickými kolegy z USA a Spol...
   Tak je to správně !!!

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 4. General je komunisticke prasatko a na tom nikdo nic nezmeni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak jako gen. Pavel. Ovšem generála Blažka si dovedu více představit jako kandidáta na prezidenta. Bylo by hezké mít souboj generálů o tento post.

   Smazat
  2. 6:42 - jsme překvapen, že lidský dobytek a póvl vstává v neděli takhle brzy.

   Smazat
  3. 9.10 Zřejmě ještě, díky kavárenském flámu, nešel spát. To víte, odkaz Václava HAVLA lidu je jedině pít a pít a pít do němoty. Kdo není pod stolem, ten není skutečný disident, ani PROMOPRO.

   Smazat
  4. 11:46
   On se taky poblil,posral a pochcal jako Saša Vondra na recepci u huliCliftona??!!!☺

   Smazat
  5. Milý pan Dvořáku,
   můžete mně, prosím sdělit, z jakého důvodu jste odstranil můj ideologicky nezávadný názor (7:41),
   když dodržuji všechna pravidla socialistické diskuze ?!

   V té jsem uvedl,že pan generál odpudivé loutce německé diplomacie neodpověděl, ale přes Parlamentní listy se pouze vyjádřil, tudíž se Heiko Maas o jeho odvážném činu ani nedozvěděl.
   A že jsem ještě zmínil jeho lokaje, který obdržel při návštěvě Maase noty, tak to mnohé socialisty dokáže nadzdvihnout,protože ten český lokaj je přece z jejich hnízda.
   Vždyť byste měl být spokojen,socialisté vládnou téměř celé Evropě, neboť nikdo jiný neumí tak dobře zacházet s cizími penězi, jako oni a slibovat prostoduchým voličům modré z nebe.
   Spojte už konečně soc.dem. s demokratickým blokem,
   vždyť jste podobní, jak vejce, vejci...

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 5. 6:42
  Zrcadelnice, zase v roli kreténa?!

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co je horší, nebyla odstavena ČSSD od dvou klíčových resortů. Vnitra a zahraničí. Vidím tam spojitost v povolebním tytyty od Merkelové směrem k Babišovi ohledně spolupráce s SPD. Sobotka, poslušný europoskok, rozdělal určitý projekt a ten je třeba dotáhnout. Oni nedělají nic jen přímo a jednovektorově. Pokud něco, náhodou, neprojde v parlamentu, tak nastupuje vnitro se svými zákonnými normami, vyhláškami a nařízeními, které nesouhlas obcházejí jinou cestou. To samé je to u MZ.

   Smazat
  2. Přesně tak pane Straka Babiš jen nevzal migranty ale jinak plní příkazy bruselu. A o čssd nemá ani cenu mluvit.

   Smazat
 7. Samozřejmě, že změní, ale musí jít volit ty lemry co dřepí doma a kecají v hospodě.
  Uvědomte si že cca40% lidí k volbám nechodí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I kdyby přišlo k volbám i zbylých 40%, tak své hlasy přerozdělí a výsledky voleb budou procentuálně podobné.
   A kdyby pak přece jen "hrozila" nejaká změna, tytyty Merklové to napraví, jak uvádí výše pan Straka. Jde tedy i o to, jakou suverenitu vlastně český stát má (či nemá).

   Smazat
  2. 9:31
   Naprostý nesmysl. Ti, kteří jsou otrávení, a nejdou k volbám nejsou velcí liberálové a příznivci velkých stran, takže by to s volbami zamávalo a vlastenci by dostali více, i když ne vždy SPD.

   Smazat
  3. 9:31
   Ano s tímto názorem souhlasím.
   Václav

   Smazat
 8. Drahý Hynek Blaško,
  Itálie vlastizrádné politiky většinově nevolila ani v roce 2018! Právě proto obišli v srpnu 2019 požadavku Legi na parlamentní volby a vznikla čistě mocenská ambivaletní koalice PD a Hnutí 5 hvězd, čož nemá v Evropě obdoby. Uvidíme, jestli měl Nostradamus pravdu, že revoluce v Římě započne 19. října 2019, ta opravdu krvavá lázeň však až někdy leden/únor 2020.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když vy jste zpíval z plna hrdla Die Fahne hoch? NE PAN GENERÁL BLAŠKO, JAKO SLUŠNÝ ČLOVĚK, ZŮSTAL PŘI KONCERTU SEDĚT.

   Smazat
  2. Ano,"Ódu na radost" si zpívají i ekvivalenti našich Pirátů/antifáků, zelených a další části jejich sluníčkářského ideologického souručenství, neboli "fascia" čínští studenti v Hong Kongu...
   Ti naši díky Mutr Merkel dostávají početné posily fyzicky zdatných a řádně ideově připravených, život za Alláha položit hotových džihádistů a brzy převrátí Evropu v echtovní "Planetu opic", kde budou prcat děcka a požírat lidské maso...Ten bordel v Paříži i ve Švédsku s každoročně desítkami tisíc spálených aut a vyrabovaných obchodů je jen takové zahřívací kolo a ladění formy ke gen.útoku...Ten poslední případ z pařížské pol.prefektury jen dokazuje, jak hluboko se ta nákaza dostala do stát.sil. struktur a že stát svázaný a vykrvovaný parazitem nevládek už dnes děravý, jako ementál, brzy přestane plnit svojí funkci, zhroutí se vše propadne v tolik vysněný chaos...
   Jek to probíhá v té Číně si laskavě připomeňte zde:

   https://www.youtube.com/watch?time_continue=156&v=etahicd5htQ

   Smazat
 10. 10;56
  Zrcadelnice a jeho extrémně yntelektuální komentáře!

  OdpovědětSmazat
 11. Evropský parlament je důkazem toho, že šílenství je nakažlivé a že nákaza se přenáší penězi a že ohniskem nákazy je ECB a Evropská komise...Jen pár jedinců zatím té nákaze odolává a právě gen.v.v. Blaško je jeden z nich...
  Naopak velice tragickými a těžkými případy a šiřiteli té evrounijní nákazy se stala chronicky a nevyléčitelně nemocná Jourová a idiot z přesvědčení naprosto asocilní socan Libor Rouček, jemuž je ta nemoc poznat už v jeho baculaté tváři s výrazem toho poďobaného známého pražského úchylného doktora, odsouzeného k mnohaletému žaláři a mnozí jiní...
  Jediným lékem proti té zhoubné nákaze je volbami vymlátit, jako mixomatózní králíky všechny nakažené kusy, ale k tomu je evropský elektorát příliš hloupý, líný a sám k sobě nezodpovědný, takže vychcípá, aby uvolnil kotce a chlívy s čím dál menšími výběhy těm hloupějším, ale otužilejším rasám hospodářského dvounohého zvířectva z Afriky a okolí...a k tomu nám pomáhej Bůh, Alláh, Satan a všichni jejich svatí...

  OdpovědětSmazat
 12. 11:27
  A kde seženete pane kolego tak výkonnou KAFILERKU?!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vetřelci nás recyklují, zcela ekologicky, sežráním za syrova. O kosti se postarají hyeny skvrnité.

   Smazat
  2. 11:35-"Vymlátit volbami", čili není třeba kafilérií...

   11:40-správný odhad, oni invazisty z Afriky ti švédští vědci přinavrátí k jejich téměř zapomenutému folkloru k velké radosti zelených a pak tu budou společně vládnout až do úplného sežrání se navzájem...
   Skvělá představa jak bude ta Zeměkoule pro vyvolené uchována jen s nepatrným poškozením při procesu toho jimi řízeného samočištění...

   Smazat
 13. 11:40
  Kolego,tady jde o odpad z Bruselu,ten z palmy spadlej bude třeba taky nějak ekologicky zlikvidovat!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.50 Kolego, až bude třeba redukovat invazní druhy, a my už budeme recyklováni, začnou se recyklovat sami... a nakonec se o jejich zbytky ekologicky postará tuzemská ČERNÁ ZVĚŘ... když nenajde dost kukuřice. Průzkumní kňouři a bachyně hledají již ve městech něco k večeři.

   Smazat
 14. 12;06
  Myslím kolego,že hladový divočák ten palmovej odpad zlikviduje rád....jen se musíme těmi kňoury předtásobit!!!!

  OdpovědětSmazat
 15. NR nějak přehlédla Litoměřický odborný seminář
  https://www.youtube.com/watch?v=BPGNeksb8fw

  Proč?

  OdpovědětSmazat
 16. Pana generála nám seslalo samo nebe. Víc takových a přímo do Bruselu, jinak to tam naprosto "projourujeme". Mám jen jiný odstín názoru na zahraniční politiku, proč se nepokusit o neutralitu? Nemusíme se připojovat k RF, nebo naopak, okopírujme rakušáky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nebylo nebe, ale voliči s mozkem. Blbci nám seslali "Podoubáka".:)

   Smazat
  2. Chytit zlatou rybku, tak ji poprosím, ať pana generála udélá ministrem naší obrany a svěří mu současný stav armády (60 miliard, 2400 vojáčků, 17 vrtulníků, 14 gripenů a 1 tankový prapor) dá mu plnou důvěru a volnou ruku v personálním obsazení důstojnického sboru. Určitě by na tom náš stát neproďělal.

   Smazat
 17. "Každý rozumný politik..." Jenže kde takové v zemích NATO hledat. Politici a politruci zemí NATO přece slouží diktatuře kapitálu a ne nějakému blbému pro ně lidstvu. Oni vydělávají na hromadách mrtvol, na genocidách, ba i jen na vyděračských obchodních válkách, blokádách pro diktaturu kapitálu nepohodlných států, Svět destruujících lupičských - lumpenkapitalistických sankcích, diverzích a také na vyhánění domorodců z Afriky i Asie do migrace. Navíc pro své pobavení a slzy světa po inkasu peněz nějakou tu loď převrátí a migranty utopí. Sloužíme zločinu a vůbec nám to nevadí???

  OdpovědětSmazat
 18. Pane Blaško, říkáte to dobře !!!

  OdpovědětSmazat
 19. Díky hawlowi jsme tam kde jsme...

  OdpovědětSmazat
 20. Víte já se na to dívám optimisticky, díky Havlovi se objevil Blásko, jako díky Drahošovi byl zvolen Zeman. Místo Hřiba taky někoho najdeme.

  OdpovědětSmazat
 21. 15:26
  A díky havlomejdanu ty!

  OdpovědětSmazat
 22. 16:36
  Nevím co je havlomejdan, vy jste tam byl ? Já (15:26) jsem tenkát ještě ani nestačil postoupit do mateřské školky. Tak vyprávějte co jste tam spolu vyváděli.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.