Reklama

úterý 15. října 2019

Facebook si chce hrát na "Jedinou pravdu" - a je z toho cenzura a manipulace. Budeme reagovat a odejdeme z FB?

Pavel Žantovský a SlobodnýVysielačSk
15.10.2019
Přátelé!
Dostal jsem od majitele Slobodného vysielača v Banské Bystrici níže uvedenou informaci.*) Každý z nás už nějakou podobnou zkušenost jistě zažil. Myslím, že je na čase se tomu vzepřít.
Odpověděl jsem panu Korónimu toto:

Jediná cesta je blokáda Facebooku. Možná by stálo za to začít vytvářet společenství lidí, kteří nejsou na FB, odmítají ho, protože se z nástroje komunikace stal nástrojem špiclování a cenzury. Já osobně na FB nejsem už víc než rok a takových lidí kolem mne přibývá. Facebook je zlo, které slouží studené válce peněz proti lidem.

Posílám Vám to ke zvážení, zda už náhodou nemáte také po krk móresů původně svobodné komunikační sítě, dnes pobočky Velkého Bratra, a nechcete to řešit navrženým zpoůsobem. Jen jako inspiraci.
Uvědomme si, že FB a podobné dnes už čistě mocenské převodní páky jsou závislé na počtu svých účastníků, protože podle nich pak inkasují peníze. Jeidný způsob, jak jim vzdorovat, je cesta úbytku uživatelů, a tedy příjmů. Považujte navržený způsob rezistence třeba za jakousi modernější obdobu Gándhího boje proti dovozu britských oděvů do Indie.

Opakuji: berte to jen jako osobní sdělení a inspiraci.

Přeji krásné dny
Petr Žantovský

*) původní text pana Koróniho ze Slobodného vysielaača.

Tak nám Facebook obmedzil prístup na News Feed – dočasne

15. okt 2019
Facebook sa pri všetke svojej vysokej umelej inteligencii (hádam netreba hneď upodozrievať aktívneho cenzora) rozhodol, že naša FB stránka mohla porušiť pravidlá komunity a tak bude najlepšie, aby sme sa nezobrazovali medzi novinkami na nástenkách ostatných užívateľov a nenarúšali plynulý tok reklamy a politicky korektného – často sponzorovaného – obsahu.
Tak nám Facebook obmedzil prístup na News Feed - dočasne 1
Obmedzenie je dočasné a evidentne bezdôvodné – ak by vás zaujímalo prikladáme link pre Viac informácií:https://www.facebook.com/help/131420600332690
Dosah našej FB stránky sa týmto ( zatiaľ dočasne ) obmedzil a naša príspevky si budú môcť prečítať len ľudia, ktorí pôjdu priamo ku nám na stránku.
Preložené do jednoduchej reči…príspevky od Slobodného vysielača neuvidíte na vašich FB stránkach, ale jedine za predpokladu, že si zámerne zájdete na FB stránku rádia SV. Mnohí z vás nás sledujete tým spôsobom, že sa vám naše správy samé zobrazujú na vašich facebookových stránkach. Teraz už nič z toho neplatí. Stali sme sa pre vás totálne neviditeľní. Žiadna naša správa sa do 21.10. už neobjaví na vašej FB stránke. Uvidíte ju jedine tým spôsobom, že si dáte do vyhľadávača na FB, stránku Slobodného vysielača a navštívite ju.

Podobné blokovania sme už zaznamenali počas prezidentských volieb, preto bolo naozaj len otázkou, kedy nás bloknú opäť. Stalo sa. V blížiacich sa parlamentných voľbách ide o veľa a ukazuje sa, že progresivisti nenechávajú nič na náhodu. Je len akousi čerešničkou na torte, že k nášmu zablokovaniu došlo v momente prepuknutia kauzy rozhovoru Kočner – Trnka. Táto kauza je vytiahnutá za účelom ovplyvnenia volieb. A ten, kto bude mať tendenciu na tieto fakty upozorňovať a zároveň má aký taký vplyv na ľudí, ten musí do budúcna počítať nie len s takýmito dočasným, ale skôr alebo neskôr aj s trvalým zablokovaním…
Je možné, že riešením by bolo zdieľanie našich príspevkov u seba a v rôznych tématický vhodných skupinách, preto Vás prosíme skúste okrem komentárov k jednotlivým príspevkom ich aj zdieľať.
57 komentářů :

 1. Já nebyl na FB nikdy a nelituji toho. Mě stačí, když mě kontrolují naši policajti, zda nepíši gramatické chyby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem na tom stejně.

   Smazat
  2. Já též tam nechodím ale jestli bude nějaká iniciativa proti fuckbooku tak se přidám.

   Smazat
  3. Faceboku treba postaviť nejakú protiváhu kde by sa združovali všetci čo boli s tohoto média vyrazení

   Smazat
  4. At politické subjekty otevřou na svých webech námi placených

   diskusni rubriky a neposilaji své voliče k tomu cenzorovi na Facebook,možná,že za to od něho dostávaji penize či co,když každý kdo se tam objevi přispivá tomu zmetkovi majiteli na svou cenzuru a jeho tlusté bankovni konto!!!
   To opravdu musime vytvořit naše NOVÉ polit subjekty a rozbit ty hnusné současné politiky,které nejde vlastně ani volit?
   Ono něco takového v tom marasu politických stran s programem nás voličů by mélo rázem MONOPOL,protože
   dnešni politici nikoho nezastupuji a ještě se vysmivaji poadavkům voličů,kteři jim 30 let dělaji pomyšleni a blbce!

   Smazat
  5. Facebook byl apriori vytvořen za účelem sběru informací o svých uživatelech. To si musí člověk uvědomit, než si vytvoří účet. Mne stačí e-mail a pak jsou další možnosti, jak dám o sobě znát- použiji kartu k nákupu, zavolám telefonem, napíši příspěvek v diskusi (naši ochránci z Ústavu kybernetického čehosi znají adresy našeho počítače, kdy každý má unikátní adresu), můj obličej je rozpoznáván kamerami na každém rohu (jsou i další možnosti) a tak se cítím bezpečně a svobodně demokraticky. Nač ještě nějaký ...boook

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to že ti to tvoj psychiater zakázal nie je návod pre všetkých. Ked nechceš nepočúvaj nikto ti to neberie.

   Smazat
  2. 18:07
   Hrdě se hlásím k těm "zoufalcům".

   Smazat
  3. I já su zoufalec.

   Smazat
  4. Omlouváme se za chyby v nadpisu článku. Opraveno. Redakce

   Smazat
  5. Dvořáku, tvá mozková impotence je opravdu obdivuhodná, pokud smažeš koment v 18.07. Vždy se najdou ve společnosti hlupáci jako tito 3,( řekl to i sám prezident ) kteří budou poslouchat a chválit tyhle žumpy, doufám že je stejně pro vás duležitý Soukup. Gratulu těmto hlupcum.

   Smazat
  6. Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 3. 18:07
  Vtip týdne:KRETÉN BEZ MOZKU SE ZAMYSLEL!☺

  OdpovědětSmazat
 4. JAK JE MOŽNÉ,ŽE DOPOSUD NEBYL V ČR PORAŽEN KAPITALISMUS

  který u nás je bez přivlastků a vime všichni,že vykradá republiku a vycházi očividně z gangsterismu!
  Je to proto,že se prý kapitalisté se přizpůsobuji a dokonce na ten frcbuk přitáhli i komunistům zmizelé "dělniky a rolniky" a vymysleli,že pro ně budou pracovat ZDARMA!
  Každý kdo tam byl polit.subjekty nahnán přináši totiž panu majiteli vycucbergovi penize,mnoho peněz k jeho nahrabaným 30 miliardám vycucaných z tamnich kvasi otroků!

  Je svinstvo,že se je tam neštiti posilat i komunisté,kteři se bohužel boji své otevřit diskusni rubriky na svem webu který jim platime my občané s odůvodněnim,že by to snad vypadalo jako tady na lidovém webu,kde se oni ani neobjevi ze strach,že by v dnešni době museli zdůvodnit,proč se nedistancuji od neomarxismu, ideologie majitelů velkých peněz,kteři chtěji nastolit diktaturu menšiny nad většinou pomoci teroru a špiny dovezených nelegálnich migrantů,kteři sebou přnášeji prý jen manual na vražděni nevěřicich a nic jiného!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdykoliv hovoříme o proletariátu, používáme tento termín nikoli v parodickém výkladu marxismu-leninismu, ale ve smyslu, který představil Marx ve své knize Německá ideologie. A tyhle dva významy se zatraceně liší. Proletariát Německé ideologie není označení konkrétní masy lidí, nemá tedy substanční význam. Proletariátem Marx označuje uměle vyvolanou duchovní chudobu a nedostatek lidství, který vede k zániku starého stavu společnosti a vzniku takového stavu, který stav proletariátu odstraňuje. Proletariát je tedy principem, který může vést, nezávisle na historickém období či geografické poloze, ke změně společenských poměrů. Ještě jednou: nejedná se o substanční pojem, nemůže být proto spojován jen s jednou konkrétní sociální skupinou. V druhé polovině 19. století bylo v Evropě a Americe proletariátem dělnictvo. Nikoli proto, že mělo nějaký proletářský gen, ale protože bylo na nejnižším stupni společenského žebříčku. Dělníci 19. století bojovali o své přežití a jak říká Marxův slavný bonmot, neměli kromě svých okovů co ztratit. Dnes mohou smutně slavnou roli proletariátu zaujmout právě třeba uprchlíci. Ne proto, že to je mé zbožné přání, ale protože nemají kromě svého života co ztratit.

   Pokud uprchlíky označím za proletariát, jde tedy o čistě deskriptivní označení, které mi má pomoci v chápání sociální reality. Neznamená to, že sami uprchlíci se musí za proletariát považovat, ani že budou sdílet mé politické názory. Nebo že se případný zvrat poměrů ve společnosti musí odehrát pod rudou zástavou a směřovat k jakékoli formě kolektivismu či posílení demokracie.

   Smazat
  2. Pane 19.35
   Pestante nás NYNĚJŠI proletariát krmit zasmolenou ideologii a

   NAVRHNĚTE ŘEŠENI!

   V tlačovat nám tu neomarxismus typu,že prý proletariaááát jsou snad uprchlici tak s tim jděte do prdele!

   Smazat
  3. 18:21 proč by se komunisté měli distancovat od neomarxismu, když není ani jejich výtvorem, ani jejich agendou? Snad proto, že kořenem onoho, nijak definovaného umělého pojmu, je jmémo Marx? Co ten skutečně známý, v historii zapsaný Karel Marx, má s "neomarxismem" vůbec společného? Nic. To neráčíte pochopit?

   Smazat
  4. NEOMARXISMUS jsou sračky majitelů velkch peněz a zkurvených kapitalistů.

   Dokud se opravdovi komunisté od něho nedistancuji a nevysvětli proć to udělali,budou jen zrádci a přisluhovači chcipajiciho kapitalismu,kteři rozbijeji stranu za pár střibrných a vy 2.49 se ješte tady smolite s tim PROČ se musi distancovat.
   Dyť ty kreatury v KSČM nevi vůbec co to neomarxismus je a jejich propagandistické odděleni si váli koule.
   Prý nějak bylo a nějak bude,ale jak?
   Nejsou oni tak trochu prdli?

   Smazat
  5. 18.21 Proč ještě nebyl poražen kapitalismus, velice jednoduchá odpověď.Protože je kapitalismusje 1 000x lepčí jak ten váš vražednej chudej rudej bordel, 40 roku stačilo!! Stačí se podívat jak se má 90% lidí dnes! stačí? nemusím pokračovat dál.

   Smazat
  6. 9.28 V čem se lidi mají lepší než za socializmu , že jsou bezdomovci , exekuce, obstavené penze , nezaměstnaní , vysoká kriminalita , muslimové přibývají , problémy pro mladé s byty ,nekvalitní potraviny , atd. ? Dnes jsme jen německá kolonie !

   Smazat
  7. 9:41 Kdo nechce tak jako vy nevidí. 6,5 milionu osobních aut, desítky tisíc nových rod. domu, miliny lidí cestujícich do zahraničí, plné vozejky v obchodech, lidé supr oblékaní, plná divadla, stále je vám to málo. Kdo chce tak dnes neživoří. Před časem jsem tady psal, jak jsem dvoum bezďákum kolem 30 let nabízel práci, ti se mě vysmáli, že je žebrání uživí, nepište hlouposti, nezaměstnaní, když je vice jak 300 tisíc volných míst,o žádných muslimech nevím nestrašte,a za ty problémy s exwkucí si naprostá většina lidí muže sama, nekvalitní potraviny?? melete hlouposti, nekupujte točeňák za 80kč kg, včera jsem kupoval u svého řezníka šunku 95% masa, dal mě plátek ochutnat něco super, pak mě doporučil tlačenku, no výborná. Tak jsem vzpomínal s řezníkem jaká že byla tlačenka za těch rudejch, 80% tučného laloku, část uší i nějak zub se našel, vy chytráku.A nšmecká kolonie? nenechte se vysmát, pouze papouškujete co řekne rudej nebo SPD.

   Smazat
  8. Ty bzuku 11.02 počkej až ti tvoje neomarxistická vláda

   dá podřezat přes islamisty manželku a znasilnit dceru.
   A až budeš starý nedostaneš penzi a zdechneš, protože do té doby si budeš muset platit zdravotnictvi sám a bidného platu neušetřiš seere ti ho inflace.
   To ti tvoje šrot auto bude tak jedině na hovno,protože ti ho zakažou kretenisti použivat a na elektro auto si ze svèho platu odkud ti dnes kradou DVĚ TŘETINY penéz nikdy nenašetřiš.Syn tě nakonec podřeže nebot mu nedáš kapesné a on přejde k islamismu!
   Budeš li si stěžovat na svůj osud psa na policii tak tě zavřou do šatlavy odkud mužeš psàt stižnosti na FB,ale zcenzuruji tě,takže se posereš vztekem nebot mezitim ani volby nebudou a pak zažiješ ještě,že ti ožehne tváře nukleárni záře!!!.

   To vše se nesmiš dozvědět nebot to tu cenzor smaže!
   Tak co pse udělej teď znovu haf, haf, haf!

   Smazat
  9. 15:18 Tak brzo vožralej na plech jsem dlouho nebyl.Je možné, že něco tak blbého žije?????Tady to je plejáda idiotu.

   Smazat
  10. 15:30
   Ty s Hovnolulanem jste O PARNÍK vedoucí IDIOTI!!!!!☺

   Smazat
  11. 15:43 Nesrozumitelně vyskřek dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se kdy probral z lihu co v něm primář uchovává potraty a co mu ho chodí potajmu upíjet!!!!!☺

   Smazat
 5. Už nikdy to špehovací svinstvo.3 roky tam nejsem a není snadné zrušit účet!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale je to brnkačka! Inteligent si zadá do vyhledávače "Jak zrušit účet na Fbůčku" a na speciální stránce si to bloknete. Nehledejte přímo ve Fbůčku, tam ta možnost není ani ve vašem profilu. Zase budu smazán za příspěvek mimo vlákno?

   Smazat
  2. Tenkrát to nešlo, pak podle návodu, 14 dní čekat a konec. Inteligente.

   Smazat
 6. Ne nadarmo se tu začiná ozývat voláni po inicializaci NAŠICH nových polit.subjektů,které by otevřely svoje weby svobodné diskusi a odkoply ten celý kartel dnešnich stran,které posilaji své voliče dřit zdarma na tom zasmoleném Facebooku a ještě za to trpět cenzurou!
  Ten Zuckerberg vyšel z garáže a nechápe,že pro majitele velkých penez je jen hovinko,které jim musi sloužit.
  On se mylně domnivá,že když bude poslouchatat dělá cenzuru,že ho nechaji na pokoji.

  To se ten smrkáč zbohatlik mýli, bude zpokutován zpět do garáže,je to totiž zrádce chudák,který prý dokonce ukradl tu ideu a nyni dělá sluhu! kapitalistům nenažrancům!

  OdpovědětSmazat
 7. Facebook nebrat, nikdy

  OdpovědětSmazat
 8. Komunističti diversanti ve vedeni jejich strany si vzali za úkol pohřbit tu už tak rozvalenou stranu,aby žadná opozice nebyla možná.

  Ti manageři zla, by se hodili za funusáky k rakvi jejich strany a je s podivem,že je členové strany nevyhnali svinským krokem a voli je dále,ačkoli to jsou hrobaři socialismu,kdy nedovedou napsat ani,že je k němu nutné zajistit znovu znárodněni a odkopávaji své zubožené voliče a sympatizanty na ten hnusný FB prdlého cenzoráka smrťáka!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skutečných komunistů se zbavili, měli by založit novou stranu, tohle už nenarovnají..

   Smazat
 9. Na FB jim kašlu, problém je, kde si zřídit e-mail, aby ho neměli šmejdi pod kontrolou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ProtonMail, ale musí ho mít všichni, kterým píšeš

   Smazat
  2. 19:15 - děkuji, budu to konzultovat.

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejenom Karel Gott nemohl tušit co a kdo nastoupí, to věděli jenom prolhaní šmejdi, prostí lidé už vůbec ne. Když rozdělili republiku, pochopil i Karel Kryl.

   Smazat
  2. 19:08

   Špatně jste slyšel, on říkal "Proletářům se tlemí vychlastaný chrchel!"

   Po tomto projevu se mistr objal s Karlem Krylem a složili píseň "Demokracie".

   Smazat
  3. 19:17
   Nevím co tušil nebo netušil Gott, ale to co tady vytrvale tapetuje tohleto pako, je bohapustý výmysl.

   Smazat
  4. 19:28 - tak že je to klasický propagátor "pravdy a lásky", se vším co k tomu patří.:)

   Smazat
  5. 19:33
   Já bych řekl, že je to jenom blb. I lhát se musí umět.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:12
   Ty a fejsbűk?!
   Leda na listu fíkovýho listu☺

   Smazat
  2. 20;20
   Oprava....Leda na fíkovým listu!☺

   Smazat
  3. Dokonce 2 x po sobě (20:20 a 20:21) zde vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se kdy probral z lihu co v něm primář uchovává potraty a co mu ho chodí potajmu upíjet!☺

   Smazat
 12. Je to zcela jednoduché a prosté. Opusťte fuckbúk...

  OdpovědětSmazat
 13. Ale on si nechce hrát, on už si hraje.

  Stejně jako Youtube a další mně osobně neznámé (nevyužívané) "služby". Jen občas na internetu narazím na to, co všechno na sebe lidičky prozrazují nebo jaké fotografie zveřejňují (nemám na mysli "erotické"). To si vážně někdo někdy mohl myslet, že to nebude v případě potřeby zneužito? Vzpomínám si, jak tuším nějací Češi před lety vymysleli šifrovací program, ale byli nějak blokováni v "rozběhu". Dokud snad nepředali vnitřní kód šifrovacího programu. A hádejte třikrát komu. Už před mnoha lety, kdy ještě zdaleka nebyly ty dnešní hračky, šlo podle celkem snadno získaných OSMI údajů z používání jednoho mailu vytěžit mnoho informací a dokonce přibližné místo žití (získané informace "veřejně" a jednoduše přístupné byly bez uličních adres), jednalo se tehdy o jedno velkoměsto v USA. Jestli se nepletu, tak to dělali studenti z místní univerzity a trefili se! Bylo to v časopise Chip, ale je to opravdu již hodně dávno. Určitě víc jak deset let. A co teprve dnes, když i amatér s trocha znalostmi, pár programy a "hračkami" dokáže sledovat pohyb daného mobilu s velkou a dostatečnou přesností?
  Ty neuvěřitelné údaje o účastnících sociálních sítí např. v podobě fotografií lze snadno najít na internetu na stránkách se sbírkami veselých i "veselých" obrázků - např. web ekabu.ru nebo kdekoliv jinde. A to se jedná jen o celkem "neškodné" fotky většinou s humorem jen formálně, když si domyslíte co je za nimi.
  Pro lidi není za současné situace prakticky úniku, protože jestli se lidi shluknou někde jinde, tak pro špehovací služby všeho druhu a původu nebude problém se vrhnout také tam. Samozřejmě i bez vědomí majitelů webu, či čeho. Proto by mohlo uspět jen a pouze odpovědné chování každého jednotlivce, aby neřekl či nenapsal, co nechce, aby někdo jiný věděl. Ale dobře víte co zveřejňují nevím jak se jim teď říká snad blogeři. Využít internet pouze pro získávání pravdivých a důležitých informací nejen z článků, ale i diskusí kolem nich. Diskuse vést pouze slušně a na dané téma článku. Mládež již dnes se v každé fázi svého vývoje chová hodně odlišně na rozdíl od svých předků (i rodičů). Žije ve svém elektronickém světě na rozdíl od těch kteří jim budou s největší pravděpodobností vládnout zítra. Ti jsou totiž vychováváni dnes po celém světě ve svých elitních školách právě bez oněch elektrodémonických a neuvěřitelně "nutných" hraček. A učí se navazovat vztahy na rozdíl od těch, co budou pod nimi. Jinak to nemůže dopadnout. Ostatně o tom je i například zde: Proč chlapi netančí? na webu Zvědavec.
  Já vím, že za současného stavu prozápadní civilizace je prakticky nemožné uskutečnit to co navrhuji, ale alespoň - pokud to tak již samozřejmě nedělají - by lidé přemýšlející měli být vždy vědomě velmi opatrní. A říci si, co chci na sebe prozradit.

  Pokud by si někdo dal například tu práci s takovým diskutérem odpadem na těchto stránkách jako je Nick Honolulu, nebylo by problém o něm po souhrném analyzování jeho "příspěvků" získat o mnoho více informací, než si on sám myslí, že pustil do éteru. Existují různé druhy analýzy a některé mohou získat co nejpravděpodobnější informace i ze zcela lživých údajů. Stačí vědět, co hledáte. Ale kdo by se vůbec chtěl dobrovolně zabývat takovou provokující špínou lidské spodiny, že?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 14. Zrušená smlouva: Jednat s Hřibem nemá smysl. Zeman bude jednat přímo s vedením Číny, odhalil Ovčáček:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zrusena-smlouva-Jednat-s-Hribem-nema-smysl-Zeman-bude-jednat-primo-s-vedenim-Ciny-odhalil-Ovcacek-599648

  OdpovědětSmazat
 15. kuku-kuku opet radi magor zacina byt nebezpecny Vecerek z Floridy jak mame zjisteno uprchl z Afriky pro trestnou cinnost -kradl konservy v malych obchodrch pro chude cernochy Hanba mu

  OdpovědětSmazat
 16. Onen nejmenovaný Nick Homosebeukájitel (plánované čtvrté USA pohlaví) by měl být označen jako spam, bez možnosti se dostat na jakékoli fórum, mimo útočiště šílených trollů. Povídá si sám se sebou, nikoho neposlouchá, naštvaný, frustrovaný, zhlouplý americkou stravou, bodnutý komárem infikovaným nemocí šílených krav, kousnutý vzteklinou posedlým psem americkým, ten který snědl krocana s ptačí chřipkou, zpitomělý holywoodskými filmy, raněný slepotou nenávisti, sžíraný zevnitř Coca Colou, naočkovaný proti rozumu, skokanem po Skalistých horách - doporučuji mu návštěvu Yellounstounského parku, prý to má co nevidět vybuchnout, nenávidící svou "emigraci", kdy si konečně na chvíli mohla naše republika oddechnout a nadmořská výška republiky stoupla o celý decimetr, si nic jiného než to svoje vyhnanství nezaslouží. Když už se tady ukájí, mohl by nám prozradit, ve kterém jeho státě nesmípodle zákona hasič zachraňovat nahou ženu při požáru. Takové zákony - on zákonoposlušný magor, debil, mameluk, nicotný oharek - musí zbožňovat a nábožně dodržovat! Aby se mohl najíst, musí mít na obalu jídla napsáno - před jídlem rozbalit a podtácek nejíst a necintat na něj, lžíci a vidličku s nožem nevsouvat do oka. Je to agent mínus nulas nulas na sedumdesátus. Na víc se prostě nezmohl. Ó díky komunistům, že ho od nás vyštvali!! Aspoň jim můžeme něco odpustit za tento velkolepý státnický čin!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A IQ republiky v průměru za jediný den po jeho odchodu stouplo o 1,325 bodu!!

   Smazat
  2. Oni ho nevystvali on udelal spoustu kroku ktere poskodily komunisty a proto uprchl Na priklad pochcal sloup pred domem ,posral schody ve svem kutlochu na Smichove a neuklidil a hlavne hodil flasku od rumu smerem k ustrednimu vyboru KSC z krizovatky u Andela Proto po udani cikanske domovnice musel uprchnout do emigrace neb vsichni kuku se prohlasili za politicke a on byl mezi nimi Po obdrzeni era v JAR s epresunul kvuli konservam do juesej kde radi jako spojka Trump -florida guverner -jako duvernik

   Smazat
 17. FB není místo pro slušné lidi, pomalu mám stejný pocit i zde.

  OdpovědětSmazat
 18. Lidská hloupost,závist a nenažranost jsou nekonečné !

  OdpovědětSmazat
 19. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.