Reklama

sobota 26. října 2019

Paní Meloni k migrantům a jejich patronům (VIDEO - slovenské titulky)

Giorgia Meloni
Giorgia Meloni
26.10.2019 Facebook
Odpusťte řečnici, paní Giorgii Meloni, kterou přestavujeme na videozáznamu přejatého z Facebooku, že argumentuje náboženstvím, což je v našich ateistických zemích trochu mimo. Argumenty, které uvádí, jsou ale i našimi argumenty. Její vlastenecký odpor vůči organizovanému nájezdu migrantů do Evropy, její vymezování se proti sociálnímu inženýrství a demagogiím, ohrožujícím naši civilizaci, jsou i našimi argumenty. A ještě malá poznámka: všimněte si, kolik Italek a Italů přijde na náměstí svého města vyjádřit svůj občanský postoj.

12 komentářů :

 1. Problém je, že u nás takové lidi nemáme. Akdyž už se najdou, tak je umlčí už v jejich partajích (Skála, Foldyna...) nebo je rovnou vyhodí (Klaus jr.). A pokud by kdokoliv vystoupil i s daleko krotším slovníkem, měl by na krku okamžitě pravdoláskaře v plné síle. Pana Hamáčka s jeho předsudečnou nenávistí, kavárnu v čele s úderkou presstitutů všech médií, neziskovky i ziskovky, soudy včetně (proti)Ústavního až po církev pana Halíka. O armádě různých politologů, analytiků a dalších "aktivistů" ani nemluvě. A ten řev v parlamentu! Rozhodně by se na svobodě dlouho neohřál. Ale my máme zase svoje chvilkaře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. chyba je, že MY nejsme schopni sami od sebe zaplnit náměstí...těžko se staví do čela, či na tribunu...když "není komu" !!!!

   Smazat
  2. Ohlupováni zajištuje GŘ TV a jeho rada podpindostniků s nazvem RADA TV a to vše kryje Parlament!
   Tak dojde k volbě těch které lživými informacemi donucuje TV volit právě podvodnými způsoby, TEN GŘ TV.Takovi prý zastupci jsou zvoleni podvodem a je docela možné,že takové volby nemusi vůbec platit!.
   Je to jakoby vám prodali shnilé ovoce a nalhali vám,že je to nutné pro vaše zdravi.

   Žadejme zastaveni peněžnich podpry pro VŠECHNY politické subjekty,které si nedaji do svých tzv Programů NPV tj

   ČLANKY NÁVRHU PROGRAMU SAMÝCH VOLIČŮ.

   Nechtěji to totiž udělat proto,že v tom Prdlamentu vlastně žadné voliče nezastupuji,ale pouze korporátni oligarchické zájmy jen budoucich otroků,kteři dnes pracuji za JEDNU TŘETINU MZDY a zbytek je jim ukraden!!
   Chtêji,aby menšina vladla většinê za pomoci teroristů,které si k tomu dovezou!

   Smazat
 2. Ještě štěstí, že má paní Meloni na mysli jen patrony obohacovačů a ne patrony!!! To by byl konec demokracie. To by pak nepomohly ani modlitby anciáše Halíka. Ani to, že už není nějaké malé hovno u cesty, ale přáteli regulerně oceněný štrásse šajsdrek, by nám nepomohlo.

  OdpovědětSmazat
 3. Ještě štěstí že nevládne demožumpa a pyjáti to by jsme tu měli též ty západní radosti.

  OdpovědětSmazat
 4. někdo by měl vysvětlit, co je na tom projevu pravicového

  OdpovědětSmazat
 5. Ta je opravdu vyborna...rekla vse,co je potreba rict

  OdpovědětSmazat
 6. Je to jen další probruselská kurva. Jinak ztráta času se tím zabývat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (14:06):
   ... z toho, co a jak píšete jsou patrné alespoň dvě věci, a sice: (a) máte tuze málo času (nebo trpělivosti), abyste si ji na těch pár minut poslechl/-a, a (b) máte v zásobě přebytek sprostoty, s jakou hodnotíte názor kohosi cizího.
   Obojí vás moc nezdobí.

   Smazat
  2. Ne Ona, ale ty 14:06 jsi ta probruselská kurva !!!

   Smazat
  3. Já se po shlédnutí video za můj text v 14.06 omlouvám,skutečně jsemto neshlédl a byla to moje chyba a žádám admina o jeho smazání.

   Smazat
 7. Pane Dvořáku, děkuji za uveřejnění projevu paní Meloni. Píšete však: "Odpusťte řečnici, paní Giorgii Meloni, že argumentuje náboženstvím, což je v našich ateistických zemích trochu mimo." NENÍ ! Křesťanství je hlubinou bezpečnosti bez ohledu na geografickou polohu. Věřím, že odpustíte i mně. Prokop

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.