Reklama

úterý 15. října 2019

Ivan David: V Parlamentu ČR je více demokracie než v Evropském parlamentu

15. 10. 2019
http://svobodne-radio.cz/2019-10-14-studio-beta-ivan-david-o-dehonestaci-kolegy-matyse/

http://svobodne-radio.cz/2019-10-14-studio-beta-ivan-david-o-dehonestaci-kolegy-matyse/

41 komentářů :

 1. Zježily se mi vlasy, naskočila husí kůže. Děda.

  OdpovědětSmazat
 2. Rozpad EU je nezvratitelný. EU nemá politické osobnosti. EU toleruje nedodržování zákonů. Řecko a Itálie místo toho, aby hlídaly svoje hranice, staly se za pomoci mafií překladištěm migrantů. EU toleruje fašistické pobaltské státy a Ukrajinu. V pobaltských státech a na Ukrajině se konají SS pochody. Bandera, masový vrah který řádil i na Slovensku je za hrdinu. Pravda je taková, že EU ovládají amíci. O kom řeknou že je kamarád, i když z rukama od krve, je prostě nedotknutelný. EU si neuvědomuje, že na jejím území žijí lidé, kteří ještě přemýšlí a tyhle zhovadilosti dovedou odsoudit. Znamená to že vládnoucí ustrašená pokrytecká sračka vede EU do pekel. Už jen schází aby Petříček jel na pochod fašounů do pobaltí, tak jako Bělobrádek na fašo lan do Bavorska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU je od začátku pytel hoven, něco tak debilního by samo o sobě ve světě nepřežilo.

   Smazat
  2. AUTOR
   objevil Ameriku...

   A když zde uvedu z vlastní zkušenosti a pobytu v Ruské federaci, že i tam je více svobody, než v EUprotektorátu, tak mnohým bouchnou saze...

   Ale chápu, odchováni politbyrem ČT, nemůžete jinak...

   Smazat
  3. Jenže ani tvý prapravnuci, pokud vůbec takový dementí polomužyk může mít nezdegenerovaný potomstvo, se toho nedožijou!☺

   Smazat
 3. No demokracie v našem parlametu není. Tak je to jenom vyšší stupeň debility

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. EU je problem a neresitelny. EU ma vladu do ktere NESMI /opakuji nesmi/, byt zarazen nekdo ,
   KDO BY BYL SCHOPNY nejake PROBLEMY VYRESIT.
   Gen. Pavel /kde je s flintou a proc uz nebezi do valky ?,ze by se nekde schovaval ?/,tak ten general a dalsi uz spolehlive a uspesne skoncovali s NATO>
   Nyni jest NATO dokonce s jeho tureckym clenem a presidentem Erdoganem , SPOJENCEM PUTINA Ruska..
   Vsadil bych se ,ze RUSOVE casto ani netusi, koho maji v Putinovi... A co vsecko obnasi. A bude...

   Smazat
  2. EU je resitelny a velice lehce, kdyz zmizi cizi vlivy z Evropy, to je jak Ciny, Ruska a Zapadu a jine. Vse je jen umele vyvolane a Evropa by mela byt v stastne dobe neo-RENESANSE. Stejne USA.

   Proc tam neni?? Za prve poskozeny socialni zivot a tim poskozena ekonomie. Jake NATO to vubez neni tak dulezite ,ale Ekonomie je spatne fungujici .
   Kapitlismus je porad slusny mechanismus system , jen se musi mirne seridit. To vsechno Rusko sem Rusko tam, Rusko muze stat na vlastnich nohou .

   Brouk Pytlik

   Smazat
  3. 4:44 Jaký vliv má Rusko na EU? Jako že nám třeba zákeřně dodává plyn a Čína kupuje krachující fabriky a ty potom dále fungují?

   Smazat
  4. 10:39 To bych vůbec nesrovnával, páč na rozdíl od Russáků, kteří coby de facto vječně zlití divoši křepčící za bílýho dne v pochcaných teplákách! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   ... jsou pro civilizaci zcela nepotřební, tak žluťáci, až je zbavíme komoušů, nám můžou dál sloužit tradičně v roli kuliů i kuliJan s takovouto praktickou šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
 4. Souhlas!

  https://pornfile.cz/file/FBZLwJqppQTZ/predsedkyne-prazskych-piratu-michaela-krausova-v-akci-a-zastupitel-klubu-piratu-primatora-zdenek-hrib-jeji-pritel-je-poslanec-jakub-michalek-most-mela-staze-u-senat-libora-michalka-v-klubu-piratu-hl-m-praha-mkv-jpeg-mp4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je hlavně problém jejich voličů.

   Smazat
  2. 0:48 A zase jeden hlupák mimo téma.Vy jim závidíte co strejdo.

   Smazat
 5. Korporátní fašismus je hnus.

  OdpovědětSmazat
 6. Katalánsko ve Španělsku to je začátek boje za opravdovou svobodu. Je to politický proces a to EÚ ani Jourové nevadí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.19 Co by jste říkal, kdyby se chtěla odtrhnout Morava, potom Slezko, taky by jste tak tleskal jako Kataláncum? Myslíte,že by Putin v Rusku dal požehnání státum které by se v dnešní době chtěly odtrhnout? Trochu myslete.

   Smazat
  2. NA Moravě i ve Slezsku žijí Češi. Přes 1300 let. Katalánci jsou specifický národ, lišící se jazykem, obývaným územím i svou historií od Španělska. Za Franka byl to národ nejvíce mordovaný, nejvíc trpěl. O sovu státnost Katalánci přišli v 18. století a chtějí ji zpět. Jejich hospodářská výkonnost je nad španělským průměrem. Španělská ústava samozřejmě brání odtržení Katalánska stejně jako Baskidska.
   Ale vždyť Československo v roce 1918 také vzniklo protiprávně, proti rakousko-uherské ústavě!

   Leo

   Smazat
  3. 11.25 A co tak to spíš srovnat s rozpadem Československa? Také se Slováci oddělili, i když bez referenda a vznikly dva samostatné státy. To je úplně tentýž případ jako Katalánsko ve Španělsku. Také se - stejně jako Slováci - liší jazykem a vždy se chtěli osamostatnit. To nelze srovnat s odtržením Čech a Moravy (resp. Slezska), kde všichni hovoříme stejným jazykem. Navíc, vzniklé celky by byly výrazně menší (rozlohou i počtem obyvatel), než celky, které by vznikly po odtržení Katalánska.

   Smazat
  4. 11:53...Kdybyste řekl nějakému zavilému Moravanovi že je Čech,tak vám ubalí takovou jednu,že se vám hlava otočí tím kousavým dozadu ;-)
   Helanov

   Smazat
  5. 11:25 V Ruské Federaci je 24 AUTONOMNÍCH republik. Takovou je i "anektovaná" Autonomní Republika Krym. Tyto republiky mají vlastní ústavy, parlamenty a vlády. Kdyby Katalánsku dovolili být autonomní republikou, tak bude Španělská elita stejně "ukrutná", jako je Putin. Jestli by Putin dal požehnání některé republice, která by chtěla opustit Ruskou Federaci, to opravdu nevím. Ale vím, jaké "požehnání" dává EU Británii, když ta jí chce opustit. Nemyslím si, že Putin by se choval stejně všivácky.

   Smazat
  6. 14.44 Tak jen pro začátek, Putin se svojí anexí Krymu ja za poslední roky, jak píŠete, ten největší všivák světa. Zadruhé, proč by měla EU doplácet na vystoupení VB?? Dnes už většina BRITU vidí jak bylo špatné se odklonit od EU. A někteří místní hlupáci by tohle chtěli u nás.

   Smazat
  7. 15:23
   Krym se odtrhl podle platné ukrajinské ústavy. Můžete se vztekat, ale máte smůlu. A všivák jste vy.
   Kdo říká, že by měla EU na něco doplatit? Co to je za argument. Každý stát může vystoupit, když chce. Jenom hloupý otrok jako vy uvažuje nad tím, že by to poškodilo pána.

   Smazat
  8. 15:23 Autonomní Republika Krym se svobodně rozhodla ukončit své připojení k Ukrajině a požádala o vstup do Ruské Federace. Pořád je to stejná Autonomní Republika Krym, což vám jaksi nedochází. Je to stejná "anexe", jako když se Slovensko (bez referenda) rozhodlo ukončit své spojení s Českou Republikou a požádalo o vstup do EU.
   Vaše tvrzení o "většině Britů" je poněkud v rozporu se skutečností. Dnes se naopak k brexitu kloní i mnoho jeho dřívějších odpůrců, protože vidí, jak "demokratická" je EU ve skutečnosti. Trochu myslete, místo tupého opakování desinformačních frází.

   Smazat
 7. Zblbnul celý svět, nejen u nás doma a v Evropě. Želbohu všude vyhrává násilí.

  OdpovědětSmazat
 8. Není divu! EU přece byla ustavena nikoliv proto, aby byla nástrojem moci evropského lidu, ale nadnár. koncernů a finančních institucí. V duchu zásady: čím větší trhy, tím vyšší zisky.
  Kecy o demokracii jsou jen ohlupovací (debilizační) floskulí, která má manipulovat myšlení lidu obecného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:50...Kluci od česneku si to ošéfovali docela dobře...Jen zapomněli,že i ten nejblbější gójim se jednou probere z diskotéky ;-)
   Helanov

   Smazat
 9. Úplně nejvíc socialistické demokracie je v parlamentech Velkoruska, ČLR a KLDR!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Náš drahý s.s. David má tentokrát Leninsko-putinskou pravdu: V té naší žvanírně zvané „parlament“ je opravdu víc socialistické demokracie než v JAKÉMKOLI evropském parlamentu.
  A to z velmi prostého důvodu: V ŽÁDNÉM evropském parlamentu nesedí tolik komunistů a putinistů jako v tom našem, českém, západoasijském.

  Samozřejmě: V parlamentu Velkého Ruska, našeho úžasného vzoru, sedí POUZE komunisti a putinisti.
  Ovšem – nezastírejme si to – občas hrozí vážné nebezpečí, že by se mezi komunisticko-putinské poslance mohl vetřít i podlý opozičník, např. zlopověstný A. A. Navalnyj.
  Pak Veliký Putin, BJJP, musí podnikat rázné akce, aby se agent CIA a Mossadu Navalnyj do parlamentu nedostal, ne a ne a ne!
  (O přímo NEUVĚŘITELNÉ humanitě Velikého Putina, BJJP, svědčí fakt, že Navalnyj ještě pořád žije. Opravdu!)

  Nuže, v ČLR a KLDR takové nebezpečí nehrozí; však taky u nich neškodil žádný zrádce typu Gorbačova, že.
  Ano, v ČLR vybírá poslance KSČ, a v Lidové Koreji Vůdce osobně. Proto je čínskému a severokorejskému tak skvěle.

  Jednou bude tak skvěle i nám, až po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace nastolíme 100% socialismus-babišismus.
  Ano, tehdy se poslancem (Sněmovny lidu, žádného buržoasního „parlamentu“) stane i s.s. David, za svoje zásluhy o obnovení našich osvědčených západoasijských výdobytků.
  Už se vážně nemůžu dočkat, té krásné chvíle!

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 16. října 3:10) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  2. Kdepak, jí volím piráty, mají tam vášnivé baby, s pěknou pussy:) Nebo pan Janda, na druhé straně politického spektra je to mnohem zajímavější.

   Smazat
  3. 12.25 Gratuli k vaší orientaci.Jinak PIRÁTI ještě zamíchají pořadím. Dnes ukázali Číně prostředníček, plně schvaluji.

   Smazat
  4. 15:14
   Čína má PYJáty a tebe ty havlopussynko u zádele!!!!!!

   Smazat
  5. 15:17 Asi ne hlupe, pokud tak vehementně protestují blbe.Zase něco napiš havloposamial kretene

   Smazat
  6. 15:25
   Až budou vehementně protestovat,až jim na tom bude skutečně záležet,tak PYJáti i ty havlopussynko POSERETE!!!!!!
   Jo,jen tak na okraj,ani demokrat ZAorálek si o Hřbovi a týhle squadře nemyslí NIC SLUŠNÝHO!!!!!!
   A to už je co říct☺

   Smazat
  7. 15:17 Nezapomínej KDO byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 10. 12,25
  Smysl pro humor vám rozhodně nechybí!!!!.-)

  OdpovědětSmazat
 11. Moc děkuji za zprostředkování pořadu Svobodného rádia!
  Jak pan doktor zahovořil o užitečné práci pacientů,která je dneska nepřípustná,tedy,pokud není "tvůrčí", tak jsem si vzpomněla na jeden zážitek z poloviny šedesátých.
  V dětské psychiatrické léčebně pracovaly všechny děti,které nechodily do školy.
  Pan doktor tomu nebude věřit,ale pracovaly pilně i chovanky na tom nejtěžším oddělení,sestřičkami poněkud familiérně nazývané "sráči".
  (Né že by jim to vadilo,stejnak neuměly mluvit a nerozuměly lidské řeči.)
  Ty šikovné,které uměly koordinovat pohyby horních končetin seděly pohodlně u stolu a cupovaly hadříky.
  Nevím k čemu to sloužilo,ale pro pytle cupaniny si někdo jezdil,tak šlo nepochybně o užitečnou činnost.
  Ty slečny chovanky byly asi v pohodě,všimla jsem si,že když neměly co cupovat,tak se všelijak divně kejvaly a některé i hejkaly...asi se jim stýskalo po užitečné práci.
  Dalo by se možná i říci,že práce šlechtí!!!!!!
  (Ale zkuste to dneska někde říct!To by vás prohlásili za antisociála,pokud teda ne rovnou za rázystu ;-).)
  Moc děkuji za názory pana Davida,za všechny!!!
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 12. Demokracie - volby jsou pouze divadlo.Svět je řízen židovskými bankéři.Lidi jsou otroci peněz viz USA.
  "SPOJENÉ STÁTY INC" = zahraniční vlastníci, kteří fungují jako syndikát kriminality, zotročují obyvatele, genocídují Američany a genocidují každý národ na Zemi.Jaké zákony? Naše zákony byly obcházeny nahrazením naší de jure SOVEREIGN REPUBLIC společností se zahraniční majetkovou účastí, "United States Inc." Neměli jsme v Americe žádné zákony před občanskou válkou, ne dříve, než se jižní státy vyhnaly z kongresu a hlasovaly pro rozpuštění "Spojených států amerických". Amerika měla zákony před občanskou válkou (3 federální zákony) - Nyní máme SLAVES & STATUTES (MILIONY STATUTES = Enslave / vražda / genocida AT WILL) Atentát na prezidenta Lincolna poskytl dostatek chaosu, aby nahradil suverénní republiku "Spojených států amerických" s cizineckou korporací "United States Inc", která operovala kriminálně, aby dosáhla maximálního zisku, ukradla náš národ, ukradla naše nerostné bohatství, plody naší práce, a to; vraždu, znásilnění a mučení našich dětí a všech, kteří bydlí v Americe. Totéž se stalo každému národě na Zemi za různých okolností a v různých časech. TRUMP .
  http://prekladyodlesa.sk/pat-v-obcianskej-vojne-spojenych-statov-coskoro-skonci-zacina-sa-dalsia-faza-oslobodenia-planety#more-7537

  OdpovědětSmazat
 13. 16:28...Uff... A nenapsal mu ten projev nááhodou zeťák,kvůli kterému musela Ivanka přestoupit na judaismus?
  Páč jináč by nemohla po Bílém domě pobíhat obřezaná ňoučata ;-)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 14. Vážím si dr. Davida i jeho víry v demokracii tu i onde, jen měrou nejistou. Žádná diktatura a tím méně peněz = kapitálu může být současně demokracií. I s tou lidovou demokracií to bylo "vachrlaté" natož s tou finanční. Svobodné volby - v palbě goebbelsovské propagandy? V "demokratických" volbách před Mnichovem u nás vyhrála mezi Němci s 92 % podílem nacistická strana Konrada Henleina! Její stoupenci volali svorně "domů do říše" a když se jim to pak po válce v r. 1945 splnilo, tak se ke svým touhám nechtěli hlásit! I dnes svůj návrat do náruče vlasti označují za "vyhnání". Vláda lidu se zatím do jeho rukou nevrátila, zatím nikdy moc nebyla v rukou občanů státu, to je zase jen a jen propaganda. Snad by byl vhodnější termín "simulovaná demokracie" a pro větší srozumitelnost "rádobydemokracie". A míra kvality té hry na demokracii může být rozdílná v EU a v ČR.

  OdpovědětSmazat
 15. Potěš pánbu, kráčíme " od úspěchu, k úspěchu ".

  OdpovědětSmazat
 16. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.