Reklama

neděle 6. října 2019

Jan Schneider: Senátor Fischer si popletl dobu

Senátor Pavel Fischer - další čučkař
Jan Schneider
6.10.2019  PrvníZprávy
Jak uvedl web aktualne.cz, uspořádal senátor Pavel Fischer v červnu v Kolovratském paláci schůzku zhruba s patnácti lidmi. Tématem byly perspektivy a rizika česko-čínských vztahů, píše v komentáři pro Prvnizpravy.cz Jan Schneider.


Na konci zmíněného setkání pak rozdal účastníkům jakési dotazníky, jejichž prostřednictvím údajně „mapuje čínský vliv v Česku“.

„V minulých měsících jsme přizvali ke spolupráci na téma Číny představitele akademické obce, které jsme oslovili také pomocí dotazníku. Ptáme se na zkušenosti a doporučení, zahraniční cesty nebo spolupráci s čínskými partnery," citoval senátora web Aktuálně.cz.

Dotazník, jehož kopii web Aktuálně.cz vlastní, má 23 otázek, týkajících se aktuálních česko-čínských vazeb a detailů spolupráce s čínskou stranou (zda byl dotyčný v Číně osobně, kdo mu cestu platil, s kým se v Číně setkal /!/).

Přitom senátor Fischer neobjasnil, z jakého titulu informace vyzvídá a shromažďuje a co s nimi zamýšlí. Pouze se prý „ve své aktivitě inspiruje v západních zemích“.

„Celá Evropská unie řeší totéž co my. Všichni vnímají velké obchodní příležitosti, ale také obrovské ohrožení ze strany Číny. Ze všeho nejdřív proto musíme jasně pojmenovat zájmy českých občanů a zájmy českého byznysu. Proto jsme k jednomu stolu do Senátu pozvali bezpečnostní experty a zástupce velkých i malých českých firem a svazů. To, co dnes potřebujeme, je otevřený dialog a výměna informací," citoval senátora web Aktuálně.cz.

Takže si to zrekapitulujme. Pavel Fischer je senátor, tedy člen horní zákonodárné komory. Ta nemá žádný vztah k exekutivě, ani žádné výkonné pravomoci. Jediné jeho oprávnění, dané zákonem č. 107/1999 Sb., o jednacím řádu Senátu, je obsaženo v § 12 („Oprávnění senátora požadovat informace a vysvětlení“), a to (1) Senátor je oprávněn požadovat od členů vlády, vedoucích správních úřadů a orgánů územní samosprávy informace a vysvětlení potřebná pro výkon své funkce; (2) Informace a vysvětlení jsou členové vlády, vedoucí správních úřadů a orgánů územní samosprávy povinni poskytnout senátorovi nejpozději do 30 dnů, pokud jejich poskytnutí nebrání zákony upravující mlčenlivost anebo zákaz jejich zveřejnění. Věcně stejná úprava je v § 46 „Oprávnění orgánů Senátu požadovat informace a vysvětlení“.

Sezvaní účastníci schůzky však podle dostupných informací pocházejí z akademické půdy, respektive z privátního sektoru. Nikoho z nich se netýká citované oprávnění senátora vyžadovat informace! Někteří však z dost nepochopitelných důvodů informace o sobě poskytli senátorovi, který na ně nemá žádné oprávnění. Zajímali se vůbec o jejich ochranu z hlediska GDPR? Jiní, sebevědomí demokraté, tuto podivnou praktiku odmítli – a hned to mediálně slízli, coby zřejmě čínští sympatizanti a potenciální spolupracovníci a podobně.

Pochybuji proto, že se senátor Pavel Fischer inspiroval ve skutečně demokratických západních zemích. Vzorec jeho zákonem nepodporované činnosti totiž přesně sedí na praxi bývalé Státní bezpečnosti, které se občané po cestě do „nepřátelské ciziny“ též museli zpovídat z toho, kdo jim cestu a pobyt platil a s kým se tam potkali. A způsob reakce některých médií té nešťastné době přesně odpovídá. S jejich pomocí tak senátor Fischer znovu zavádí normalizační manýry, a bohužel v tom nalézá podporu.

Teď začínám lépe rozumět onomu „Lidé, bděte!“

- - -

Poznámka redakce Nové republiky:
Povedený senátor Pavel Fischer má být v příštích prezidentských volbách vystrčen jako kandidát zastupující to nejhorší, co se v české politice vyskytuje. Teď k tomu přidal i fízlování. Zdivočelá havlérka už neví, co by. Jestli i další její kandidáti budou taháni ze stejného klobouku, máme se nač těšit.

V. D.

74 komentářů :

 1. to soudruzi kapitalisti z činy budou muset svolat na rychlo velky chural a vyhlasit bojovou pohotovost protože tolik strachu z cizi mocnosti nezažili za cela ta dlouha tisicileti kor když mame dva americke vrtulniky a dvacet nepojizdnych panděru VIZ od slova vyžrany jak posadka tak vozidla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:34
   Chural mají v Mongolsku tajtrdliku☺

   Smazat
  2. 10:54...Nepoznáte ironii!?!?!?
   Takoví jako Fischer si myslej, že v Pekingu rozhoduje o nasazení pandích špionek Velký chural.
   Jednu chtěli nasadit do ZOO v Praze,ale bdělý Hřib jim do toho zatnul vídle.
   To by tak hrálo aby v Pekingu věděli co dělá Richard s Kambou ...
   Helanov

   Smazat
  3. NEJEN SENÁTOR

   NOMENKLATURNÍ KOMUNISTA RYCHETSKÝ oslavuje CHARTU 77

   https://echo24.cz/a/SGKTL/prave-chramostova-si-zaslouzi-pohreb-se-statni-poctou-rika-sef-us-rychetsky-pridal-se-k-nemu-i-kalousek

   Smazat
  4. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jiri-Vyvadil-Podpis-Charty-neni-duvod-pro-pohreb-se-statnimi-poctami-pane-Rychetsky-598602

   Smazat
  5. https://pravyprostor.cz/smazano-se-souhlasem-evropskeho-soudu/

   Smazat
 2. Nesmíme dopustit aby se dostal na presidentské místo takový člověk.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to marné,je to marné, neboť Murphyho zákony platí již historicky: čím větší blbec tak se ho snažíme zbavit. Bohužel většinou zbývá jen postrčit ho na vyšší místo. Běda nám Čechům- zdá se mi, že těch blbců jen přibývá.

   Smazat
  2. Vlasatci,blbců možnà přibývá,ale taky přibývá těch,kterým se začínají otevírat oči.
   Jsou to vlastně takové spojené nádoby,nebo tak něco ;-)
   Helanov

   Smazat
  3. Pan senátor by se mohl seznámit se svou kompetencí a zodpovědností. Dosud asi nepochopil dělbu práce mezi vládou a poslanci. Zasahuje do kompetence MZV a MV. Někdo by mu to mohl vysvětlit, když není sám schopen si to přečíst. Žel nebude asi ve své aktivitě osamocen.

   Smazat
 3. dobry duvod uspořadat dalši z nekonečnych žranic pro vyvolene ale hlavně velke připlatky za statečnost s vyznamem spadajicim do kategorie mizerne slataniny ve formě scifi

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 5. SS a Izrael pořád zkouší, jak ovládnout svět. Před 30 léty se jim něco povedlo, ale Čína je velká země a pořád vidí, co se děje na Západě. To co se děje v Honkongu je obyčejný pokus o puč, převrat či juntu. Až tam bezpečnostní složky pořádně zasáhnou, tak se na ČT24 redaktoři zfanfrní. To je ukázka blbců bez uvozovek.

  OdpovědětSmazat
 6. PRAVDA A LÁSKA MUSÍ ZVÍTĚZIT LŽÍ A NENÁVISTÍ,že,stahovači králíků,lháři Fišere a vy všichni z milionového chlívku,........

  OdpovědětSmazat
 7. Aby takoví blbci neměli šanci, musí se už něco stát s ČT!!

  OdpovědětSmazat
 8. nevidím jednu krajinu kde by to platilo, naopak. lož a nenávisť sa ľahko vyporiadajú s každým -

  OdpovědětSmazat
 9. Mazec může nastat až pochopíme, že kapitalismus nemůže být nikdy demokracií, že to je natolik zločinný společenský systém, který je pro lidstvo extrémně existenčně ohrožující. Zbavit se kapitalismu znamená zbavit existenčního ohrožení.
  Steve

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak se ho zbav. Začni rozdáním veškerého svého majetku, vole.

   Smazat
  2. Diskutující 10:52 vyslovil velkou pravdu,která jako jediná může zachránit lidstvo a tuto modrou planetu před totálním zánikem.Toto ovšem pán 11:01 evidentně není schopen pochopit-bohužel i pro něho platí to staré známé:Blaboslavení chudí duchem,jichž je království nebeské!

   Smazat
  3. Dávejte tedy co je císařovo, císaři. Když už se oháníme biblí.
   Tím chci trochu hájit postoj pána 11:01. Ono je jednoduché hodit úpadek naší civilizace na takový nebo makový systém. Pak je člověk jako řadový jedinec z obliga, což ?!

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:59...Tak on Karel Gott taky v Zlatém slavíkovi poprvé prohrál...Tuším,že obdržel krásné,kulaté 2 hlasy.
   Politika je běh na dlouhou trať a pan David je zatím na startu.
   Jeho angažmá za sosany bych ani nepočítala,to byl ještě mladej a blbej.
   Někdo jak stárne tak blbne,a někdo zas naopak.
   Nazdar bazar,mislytely :-)))
   Helanov

   Smazat
  2. 11:38
   Na startu? Co to melete? David je v politice už od roku 1993 kdy vstoupil do ČSSD. O post senátora se od té doby již několikrát pokoušel. Neúspěšně.

   Smazat
  3. 11:47...Nerozumíte psanému textu!?
   Ó politiku se zajímal už dávno,ale ten systém prokouknul až později.
   Většina politiků ho neprokoukne nikdy.
   Helanov

   Smazat
  4. 11:57

   "Systém prokouknul" až mu ten systém(kandidatura za ČSSD) přestal sypat ministerský a poslanecký plat. Tak změnil kabát a systém mu sype zase. Tak jednoduché to je, Helčo.

   Soudruh David, tento podporovatel a propagátor totalitních režimů po celém světě, tento obdivovatel předlistopadového totalitního režimu, je "přímý demokrat" jak noha. Hlavně že to podvodníkovi sype. 300,000 měsíčně nebo kolik. S tím už se dá v systému vyžít.

   Smazat
  5. 12;03
   On propaguje policejní a šmíráckej stát amiokupantů???!!!!!Že o tom ty havlodylyno není nikde zmínka!!!!!

   Smazat
  6. 12:03...Je to váš názor na pana Davida.
   Já mám jiný.
   Mimochodem,víte že "podle sebe soudím tebe"?
   Kdyby mu šlo jenom o korýtko,tak proč by asi dál pracoval pro tenhleten web!?!?!?
   To by si mohl vyhodit kopyta hore a měl by klid,ne?
   Helanov

   Smazat
  7. 10:59 pro mne taky byl dřive pan senátor Fischer sympatický a představoval tu pravou pojistku demokracie, ale poslední minela není jediná, ztrácí orientaci a vnáší spíše chaos do politiky. Totiž být viditelný za každou cenu je velmi plitké, laciné a určitě nestátnické. Současně souhlasím, že návrh pana prezidenta na následníka v osobě recyklovaného polityka Dlouhého (s kaňkou LTO) je snad jen špatný vtip. Osobně si myslím, že oslovovat někoho soudruh a jeho názor pojmenovat slint není na místě. Stačí říct, že s ním nesouhlasím a proč. Je to prosté.

   Smazat
  8. Pan David je europoslanec za SPD a hájí zájmy českých sedláků a družstevníků. Co hájí senátor Fischer? Svůj platfus?

   Smazat
  9. Blábolista 12:03 chce tvrdit, že když dnes někdo kandiduje za SPD, tak je to kariérista, co chce mít pohodlí a prachy. Jako by tu nebyly dokonce fyzické útoky na politiky zvolené za SPD, tuna mediálních lží a pomluv už mnoho let, snaha ostrakizovat, mazat na Facebooku, trestní oznámení atd. Jak moc velký musí být 12:03 imbecil, aby ho nenapadlo, že David mohl jít s liberálními nacisty, nebo přímo do strany esesáckého dědice Koláře a byl by médii chráněn a dostal by časem nějakou trafiku.

   Smazat
 11. Pořád je na tom líp,než ta havlopaumělec ty vemeno z kachny!!!!!

  OdpovědětSmazat
 12. Podržtaška Fišer jen plní zadání kluků za Atlantikem a jejich siamského dvojčátka.
  Amíci si rochněj v současné hegemonii,kdy mohou bez obav kroutit ruce celé zeměkouli.
  To by tak hrálo,aby se jim pokoušela konkurovat nějaká Čína...
  Ale fůůj,musíme je klepnout přes pazoury,naším světlem jsou jenom Spojené státy,nikdo líp neochrání naše lická práfa.
  Potvrdí 11 politiků z deseti,Netanjahu nejvíc.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Fisher je lidem demokraticky zvolený senátor ve svobodných, přímých volbách.
   Jeho urážením urážíte jeho voliče.
   Bylo by dobré, kdyby jste si to v těch vašich dutých hlavách uvědomili.
   A nebo kdybyste přestali lhát a tvrdit o sobě, že jste zastánci "svobody a přímé demokracie". Protože nic není dál od pravdy. Ve skutečnosti jste klasičtí bolševici.

   Smazat
  2. 11:33
   Pan prezident BYL TAKY,DEMOKRATICKY ZVOLEN A ČURÁK Z ODS VYZÝVÁ K JEHO LIKVIDACI....O OSTATNÍCH NEMLUVÍM,TAKŽE DRŽ PEC TY DUMKOPF!!!!!

   Smazat
  3. 11:33...Začni u sebe,klasický bolšáne!
   Havlérka se tuze raduje že moudrý lid v demokratických volbách zvolil Zemana a kobliháře...
   Vy liberofašouni jste demokrati jako z praku.
   Kážete vodu a pijete Tulamorku.
   Helanov

   Smazat
  4. Havlérka, liberofašouni,... tahle moudra, Helčo, nemáš ze své hlavy, viď?

   Smazat
  5. 11:57
   Z tvojí Dumkopf není ani Ň!!!!☺

   Smazat
  6. 11:57...Dospělým se netyká,ale chápu,že v tom diagnosťáku kde jste dostudoval ZŠ nestihli fšecko ;-)
   Helanov

   Smazat
  7. Senátor Fischer byl zvolen většinou Pražáků při velké neúčasti těch slušnějších, kteří považují Senát za parazitický útvar. Toho pána mají na svědomí zaslepenci z Komořan, Modřan, Radotína a Chuchle. V Chuchli šli prý k urnám i koně, tak se nedivte.

   Smazat
  8. 12:09 Nezapomínej, že ty coby dvojmolekulový shluk jidišem skřekajících plynů z lejnolíhně tohodle smrdutýho Ugrofína - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   nic jako "kopf" mít vůbec nemůžeš!!!!☺

   Smazat
  9. Fisher se v diplomacii naučil profesionálně lhát, zvládat demagogii, odvádět pozornost od podstatného a působit líbivě na povrchní voliče. Těm se líbí jenom to, jak mluví, aniž by chápali nebo se zajímali o to, k čemu to vede, co skutečně pan senátor dělá a čí zájmy prosazuje.

   Fisher patří určitě mezi nejlepší lháře v české politice. V každém případě tomuto šmejdovi a kariéristovi nevěřím ani slovo, tipuju ho na 2 a více halíků a pokud se to někomu nelíbí, ať mi ... políbí. :)

   * halík je nová jednotka bezcharakternosti :-)

   Rudý škorpión

   Smazat
 13. To, že pan fišer zvítězil nad MUDr Davidem v senátních volbách svědčí pouze o tom, že je v Praze abnormální počet imbecilů. Ten plešatý parazit by nikde jinde neměl nejmenší šanci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O tom kdo je a kdo není imbecil rozhoduje do? Ty? Na základě jaké autority? Jaké školy jsi vystudoval? Čeho jsi profesorem? Co jsi vynalezl či objevil? Jakou firmu jsi vybudoval?

   Smazat
  2. 11:33...S tím bych souhlasila.
   Akorát bych k té Praze připojila i Brno,aby jí nebylo smutno. ;-)
   Helanov

   Smazat
  3. 11:36...Tak,ono to má celkem logiku,ne? Ten větší než malý počet parazitů a hňupů v Práglu...
   Jak nějaký junior na vesnici zjistí že se mu nechce poctivě hákovat,tak...šup do Prahy.
   Helanov

   Smazat
  4. Tak jasně, Helčo. Čím větší chudák, nýmand, socka, nevzdělanec,.. tím více si o sobě myslí jak je chytrý, skvělý a krásný a to ostatní - vzdělaní, úspěšní... jsou blbci, imbecilové :-D

   Jen tak dál, Helčo, s takovým sebekritickým světonázorem to dotáhneš opravdu daleko. Nebo jsi to spíš už dotáhla :-D

   Smazat
  5. 11:54...Díky za predikaci mé současnosti a budoucnosti.
   Ušetřím za terapeuta i za kartářku...jupííí ;-)
   Helanov

   Smazat
  6. 11:36!
   Za hlubokého socíku jsem své bývalé švagrové z barandova vysvětloval jak bych zajistil soběstačnost matičky měst PRÁGLU. A to sice pomocí dvou věcí, ostnatého drátu a barteru (z ruky ddo huby). Dneska jsem větší demokrat, místo ostnáče bych použil žiletkáč (je to levnější a účinnější řešení). Jak dlouho by Prágl žil za své a co by v bártru nabízel okolní komunitě??? No a jsme u prapříčiny práglkafilerie (dnes nazývané korporátní fašismus).

   Smazat
  7. 11:36!
   A pokud se jedná o práglnáplavu z Čech a Moravy, tak ji do práglu rádi zaplatíme cestu. Ať pilně studují a chodí na sletnou pro zápočty z vědeckého demokratismu (ismus horší těch ostatních). Zpáteční lístek do Čech a na Moravu by si museli poctivě odpracovat, což u nich nehrozí. Výhodou pro kafileristy by byla politická podpora cca 250 000 indoktrinovaných, nemyslících, nepracujících členů drahošjugent!

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Ještě se tu nikdo nevyjádřil k té Zemanově podpoře Dlouhého za příštího prezidenta. Musí to těm chudákům hodně šrotovat v hlavičkách. Nezávidím jim ten zmatek :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše otázka je tak hloupá, že ostatní nepovažují za důstojné na takovou blbinu odpovídat.

   A pamatujte, Zeman pro nás není Bůh, je to jen menší zlo.

   Leo

   Smazat
  2. Na otázce není vůbec nic hlopého. Hloupý jste vy, který na ni nejste schopen odpovědět.
   Jo, jasně. Pro lidi vašeho ražení je všechno menší nebo větší ZLO. Přesně podle tohoto "moudrého" světonázoru vypadají i vaše zlé, zbytečné životy.

   Smazat
  3. Bože, bože, ono ho to pořád baví. Musí mít převahu ve své chronické hlouposti. Každý soudný člověk, když volí tak vybírá. Když se mu ani jeden kandidát nezamlouvá, vybírá toho, kdo mu méně vadí. Vybírá menší zlo. Zeman byl a je menší zlo než Drahoš. Chápeš, zbytečný hlupče?!

   Smazat
  4. Retardovaný troll 16:56 názorně předvedl, jak myslí primitivní liberální ovečky, které se mohou předhánět pouze ve fanatismu a hlouposti. Protože žije v bublině vlastní stádovitosti a hlouposti, nadhazuje jako fakt otázku, na kterou každý zná odpověď kromě něho, a když uslyší odpověď, kterou nechápu, protože mu boří jeho bublinu, tak dělá, jako by ji neslyšel, a vzteká se jak děcko. Fakt není poznat, že má mindrák jako Brno, že pan Leo ho utřel. :-)

   Rudý škorpión

   Smazat
 16. Senátor Fischer vráží kudlu do zad firmám, které vydělávají na čínských turistech a také akademicích, kteří Česko krátkodobě navštíví a nechají tady svoje peníze za služby. Senátor vypadá jako hodný člověk, ale zákeřně by zabíjel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:11...Klasický havloid.
   V pazouře transparent s Pravdou a láskou, a svoje odpůrce by umlátili tyčemi od těch transparentů...
   Aneb:
   Co sám nerad nečiň jinému.
   (Pravil kantor žáčku kdesi,
   třepaje ho za pačesy.)
   Tyhlety pokrytce prokouknul už KHB.
   Helanov

   Smazat
  2. 12:42
   Kdyby vás chtěl národ umlátit, taky by vás umlátil už v roce 1989. Jen díky Havlovi, kterého špiníte kudy chodíte a jeho "nejsme jako oni", jste nebyli rozvěšeni za vaše zločiny naštvaným národem po kandelábrech. Tak tu přestaňte blbě a drze žvanit, šoupejte nohama a buďte ráda že jste ráda.

   Smazat
  3. 12:11
   Nejsem volič tohoto senátora, ale vážte slova než je napíšete. Víte-li o jeho nefér přístupu k firmám a máte-li to podloženo důkazy, tak se odvážte a zveřejněte je. Jinak to musím brát jako blábol.

   Smazat
  4. 12:56
   Co to meleš ty havlozblblo,HAVEL NA KOLENOU PROSIL KOMUNISTY O ZVOLENÍ MÍSTO DUBČEKA,TAK DRŽ HUBU A NELŽI!!!!!

   Smazat
  5. 12:56...Bodejť by Trojurna nešanoval bolšány, když s nimi byl jedna ruka...
   Jiná věc je,že v 89 už pomalu žádní bolšáni nebyli,i ti co měli v šuplíku stranickou knížku se těšili až to zbuchne a budou si moci konečně POŘÁDNĚ nahrabat.
   Dalo by se i říci,že havlérka žila s grázly od komančů ve vzácné symbióze.
   Helanov

   Smazat
  6. Pro neználka 13:00 - Pražská strojírna zažalovala pana senátora Fischera z to, že z ní vyloudil coby velvzslanec ve \Francii přes 1 milion korun za PR služby a propagaci a nic pro ně neudělal. To jen malý příklad. Na netu si to jistě vygúúúglujete, žaloba byla podána až po senátorských volbách. Škoda. Voliči, tedy ta hrstka, co šla volit pana senátora, to nevěděli.

   Smazat
  7. 13:00, pozoruji nálady v Praze. Dnes jsem slyšel primátora Hřiba o jeho útoku na dřívější dohodu respektující jednotnou Čínu. V dohledné době se koná akce, jejíž ekonomický výsledek závisí na tom, kolik Číňanů do Prahy přijede. Za hrádky podobné našim debilům jako je Fischer přijelo do jednoho velkého města v cizině méně Číňanů než čekali.

   Smazat
  8. Pánové 16:32 + 16:34, děkuji. O Hřibovi jsem věděl. Hezký den přeje 13:00 , u nás svítí sluníčko.

   Smazat
 17. 12:05
  Hlavně,že máš jasno ty,Všeználku!☺

  OdpovědětSmazat
 18. Už jsem tu napsal, PRAVDA A LÁSKA MUSÍ ZVÍTĚZIT LŽÍ A NENÁVISTÍ,...to je pro multikulti pražskou havloidní kavárnu zásadní heslo dne,....

  OdpovědětSmazat
 19. Fischer by se hodil pouze do funkce hlasatele cizích zpráv (jenom kvůli příjemné modulaci hlasu), protože jinak má hlavu poněkud vytunelovanou.

  OdpovědětSmazat
 20. Fischer? Nasládlý žvanil frází a moralit.Odporná figurka pražské proimigrační,probruselské,havlérky.Mimo Prahu,naprosto nevolitelná kreatůra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná ještě v Brně. Tam je také hrstka uřvaných členů havlérky, co kamarádí se sudeťáky a chce táhnout na Rusa.

   Smazat
 21. A víte, že takové dotazníky vyplňovali u nás lidé za socíku po návratu ze služebních cest do zahraničí - a víte, že podobné dotazníky existovaly pro cesty k nám v Západním Německu a možná i jinde? Co se změnilo? Diktatura proletariátu zastoupená tehdejšími politruky byla jen vyměněna za diktaturu kapitálu, zastoupenou stejnými bezcharakterními politruky, tedy lidmi pro osobní zisk schopnými prodat do otroctví manželku i s dětmi! Totálně falešní hlasatelé svobod, jako vždy po vzoru "Svobodné Evropy" - v zajetí mamonářů - oligarchů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to senátora Fischera sedí přesně ulité.

   Smazat
  2. Když jsem se ptal známého z GB, proč nenavštívil ČSSR před převratem, když měli svobodu cestovat? Bylo mi odpovězeno, že měl špatnou barvu pasu.

   Smazat
 22. Proboha zastavte toho šílence, ten je schopnej vyhlásit Číně válku a víte co by to bylo kopat přes miliardu hrobů?!!! Hej hou

  OdpovědětSmazat
 23. Dědku!
  Ono by stačilo vykopat těch hrobových jam jen půl miliardy, ale otázka zní kdo je zasype??

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.