Reklama

pátek 18. října 2019

Ještě "hrajeme" kartu lidských práv nebo už se může říkat pravda?

Na Katalánský národ a jeho občanská práva ochránci
"evropských hodnot" zvysoka ...
David Dvořák
18.10.2019 Zvědavec
Katalánci v báni na 12 a více let, v demokratických volbách zvolení členové EU parlamentu se nemohli dostavit a složit slib, protože by skončili za katrem taktéž. Náš spojenec a člen obranného spolku NATO útočí a páchá válečné zločiny na území sousedního státu. Ještě že máme tu Jourovou ... na místě je: "zase se mi chce zvracet".


Je tady ještě někdo, kdo věří, že v 89. šlo o lidská práva a o nezištnou pomoc zaostalým buranům z východu? Máme přísloví, že pravda vždy vyplave na povrch jako olej na hladinu. A dodávám, že se stejnou jistotou. Bible vyzdvihuje selský rozum, když hlásá "po ovoci poznáte je".

Pravda, která vyplouvá na povrch je bohužel nepříjemná, sklizené ovoce smradlavé a jedovaté. O žádná lidská práva nešlo a už vůbec dnes nejde o uhlíkovou stopu. Jde o prachy a o moc. Nic jiného nemá pro ty nahoře cenu. Šlo o nenasycené trhy, eliminaci konkurence a rozebrání kořisti. Komunisté musí němě zírat, jak lze pouhým zajištěním obchodů plných věcí zbytných ovládat lidi a vymýt jim mozky víc než, když se bílá stává bělejší. Nic na tom nemění ani majstrštyk současného předsedy přejmenovaných bolševiků, který přesvědčil členskou základnu, že jejich budoucnost je v podpoře velkokapitalisty, který má za normální inkasovat dotace pro malé a střední firmy. Něco mi říká, že pod kotlem se řádně přitápí a papiňák je hermeticky uzavřen.

Nyní krátké zprávy podrobněji ... katalánští politici, kteří se namočili do referenda o osudu svého Katalánska vyfásli 12 a více let v ťurmě. Bývalý předseda Puidgemont žije v exilu, protože příjezd do vlasti by znamenal přes 20 let za katrem. Členská země EU usiluje ze stejného důvodu o zatčení nově zvolených poslanců EP - jednoho v base už má, druzí dva osudu zatím unikají svým pobytem v exilu, o výkonu zvoleného mandátu nemůže být řeči. Na celé věci je krásné to hlasité mlčení mainstreamu v čele s hlavním dohlížitelem na EU hodnoty Jourovou. Nutno podotknout, že nebyli odsouzeni za organizování referenda, ale za "zneužití" katalánských peněz k uspořádání hlasování. Dyť to známe, u nás za bolševika taky byla svoboda projevu ... ale už ne po projevu. Je to stejné, dříve samozvanci, ztroskotanci a imperiální agenti, dnes separatisté, xenofobové a Putinova úderka. Běžte se bodnout zmetci ...

NATO že je obranný spolek, který má dle svých zakládajících dokumentů řešit spory diplomatickou cestou? Fakta neúprosně ukazují, že NATO není žádný obranný spolek a smlouvy nemají cenu vytištěného papíru. S veřejnými přísliby to je stejné. Jsem pamětník ujišťování Gorbačova, že NATO se nepřiblíží k (dnes) Rusku. Dnes je RF obklíčena základnami jak zajíc v myslivecké oboře a navíc je vydáván za agresora. Farizejství jak noha. Když Putin vyfoukne základnu v Sevastopolu Američanům, tak se spustí hromobití. Bohužel to nemohou udělat, jako v Kosovu, kde umístění své základny museli podpořit bombardování Bělehradu a snášet ve vedení Kosova válečné zločince. Útěchou nám má být ujišťování, že to možná jsou zločinci, ale zcela určitě NAŠI zločinci. A nemyslícímu davu se tlačí do hlavy teze o osamostatnění Kosova. Sice je zde karambol s Katalánskem a Krymem, ale spin doktoři to zvládají. Naše zkušenost říká, že nám "Západ" nepomohl. Pro zachování své moci nás podrazil, přesněji prodal a když už jsme pak bojovali na jeho straně proti velkému zlu, tak si nakonec nechal vše proplatit, vč. spotřebovaných tkaniček do bot. Další naše zkušenost říká, že přátelské objetí ruského medvěda může být smrtelné. Na druhou stranu Kurdové (na počet tuším taky 10 mil) mohou s klidem tvrdit, že po spolehnutí se na zajištění své bezpečnosti pomocí USA by už taky nemuseli vůbec existovat. A Jourová jako nejvyšší dohlížitel na "hodnoty EU"? Spolu s bývalým pornohercem Jandou, který dohlíží na čistotu zpráv v ČR jsou hlasitě ticho. Celkem by mě zajímalo co by se dělo, kdyby místo kurdské političky Hevrin Chalafové vytáhli z auta, znásilnili a ukamenovali nějakou přední političku EU. A proč o tom informují v podstatě jen ti bolševici? Proč jinde jsou jen vágní zprávy o mrtvých během operace "Pramen míru"? Ještě to bude zajímavé. Navíc si myslím, že brzo někdo poukáže na paralelu mezi placením Turecku "za zadržování migrace" a náklady agrese Mohamedovy armády .... jestli to tak náhodou vlastně není za ty naše prachy...

Vážení mainstreamoví novináři, tím, že děláte vše, vyjma objektivního informování, přitápíte řádně pod kotlem. Možná by jste měli mít taky na paměti, že heslo "nejsme jako oni" již bylo použito a výsledek nebyl nic moc. Zkrátka probuďte se a přestaňte sloužit zlu.70 komentářů :

 1. Pane Dvořáku, říkat pravdu, to jste se asi zbláznil. Nová formulka je, máme právo držet hubu a krok, nechat si kálet na hlavu, baštit evropské odpadové potraviny, děkovat poníženě za ty dary a pokud možno si nestěžovat, protože pokud jste ještě v pracovním procesu a splácíte hypotéku, nic jiného dělat nemůžete. Ještě doporučuji koupit si mávátko, jet do Prahy a 17. listopadu s ním nadšeně mávat, nejlépe před kamerou Dvořákovic lžitelevize. Já už v pracovním procesu nejsem a tak mávat a provolávat slávu našim mocipánům a nové šlechtě nemusím. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17.22 Pouze to, že mužete tady načmárat ten váš " duchaplný " koment, svědčí o tom, že je zde demokracie až dost. Že se divím, zase komoušskej zloděděk!.Co vám v mládí spadlo na palici? Vy musíte být strašně nešťastná osoba, doporučím třeba zájezd do Moskvy, s jednosměrnou letenkou, tam vám bude v tom " demokratickém rájí" jistě blaze.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 19:17 Zkuste to rict v CT a pak mluvte.Internet je jeste porad neco podobneho, jako kdyz jsme mluvili doma...Ale uz by nam i to radi omezili

   Smazat
  5. Za Husáka se mladé rodiny mohly dostat k bytu nebo domečku relativně snadno a statistiky to potvrzují. Po roce 1990 ani v jednom roce ještě nikdy nebylo v ČR postaveno tolik bytů jako za Husáka. Mělo by se říkat, že nový režim v oblasti bydlení ještě nedohnal ten neefektivní komunisty řízený stát. Kdy se stane kapitalistický režim alespoň tak efektivní jako ten za Husáka? Možná k tomu nikdy nedojde, protože ruka trhu zajistí, že většina nově postavených bytů bude sloužit k podnikání v oboru turismu. A Češi opět ostrouhají.

   Smazat
  6. Dědku 17:22!
   Nemusíš, nemusíš! Nikdo nemusí ani školáci, ani roboši. Ale školáci můžou, pokud chtějí zápočet, rozdávaný na sletné a ještě stipko od šoroška k tomu.
   Roboši taky nemusí, ale můžou, pokud chtějí tu robotu na páníškovském, bez níž budou bezdomáci.

   Smazat
  7. To je ta pravá DEMOKRACIE made in EU.Ještě ,že na pořádek dohlíží Jourová a Junker.

   Smazat
  8. Jen několik slov k "majstrštyku současného předsedy přejmenovaných bolševiků, který přesvědčil členskou základnu, že jejich budoucnost je v podpoře velkokapitalisty". Pokud by to komunisté neudělali, možná by zde dnes byla vláda ANO spolu s ODS a socany, která by byla pro občany mnohem méně přijatelná než Babiš. Kgyž se dívám na činy Babišovby vlády (a ne jen na tlachy autora), mohu její výsledky hodnotit jako jedny z nejlepších od roku 1989 (a možná úplně nejlepší ze všech). Když už nic jiného, nekrade se tak jako dříve, je zde snaha o potrestání zlodějin minulých i pomoc zaměstnancům, důchodcům, učitelům nebo zdravotníkům. Oceňuji i zavedení elektronických pokladen, které tak rozčilují zloděje z pravicových stran, ale které pomáhají ve zdanění živnostníků, co doposud státu nedali skoro nic, protože prý nevydělávali, ale na drahé automobily, haciendy a luxus měli vždy peněz dost. A za to děkuji komunistům, protože socani už ve vládě byli mnohokrát a moc toho pro lidi neudělali. Nebo je to zásluha jen toho velkokapitalisty?

   Smazat
  9. naproti katalancum unas poroběhlo děleni v kavarně lucerna parkem komunisticky mafianu a estebaku a vovčani byli postaveni před hotovou věc všechno proběhlo bez jedineho vystřelu a za bekani tupich vovčanu šlo předevšim o to jak udělat z jednoho koryta dvě ato se povedlo a taky se při děleni po cestě hodně postracelo aby mohla vzniknout nova veškrno mečiarska honorace hochštapleru a podvodniku zatimco veškrna strašil čechačky že tahla země nezqveta a temne sily tahaji za nevidtelne nitky

   Smazat
  10. Pane 19:17, vy jste opravdu tak hluoupočký nebo máte propagandou ČT natolik vypláchnutý mozek, že někoho, kdo napíše zcela zjevnou pravdu, hned považujete za komouše a posíláte jej do Moskvy? Můžete mi sdělit, co má Moskva společného s komunisty. Ti v Rusku nejsou u moci 30 let, dnes je tam režim demokratičtější než u nás, protože tam vládne vláda Ruská, provádějící politiku, jež je v souladu s požadavky ruského lidu, zatímco u nás vládne Brusel, kolaboranti, média a neziskovky. To má být ta vláda lidu? Ruská společnost je navíc mnohem svobodnějsi, než u nás, protože tam si nemusíte dávat pozor na každé slovo, můžete si nadávat na koho chcete a nikdo vás nebude trestně stíhat za podněcování k jakékoliv nenávisti. Rusko bude Ruskem i za 100 let, zatímco u nás bude už dávno chalifát.

   Smazat
 2. https://www.youtube.com/watch?v=HV2GhOkQ1yY#t=598.768

  Jaka pravda ? Tu jiz nepotrebuji ani v naznaku, maji pod kontrolou prakticky cela media ,Takhle vypada muj utube

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už to stopli!

   Smazat
  2. Proto jsem to sem dal ,musis kliknout na vykricnik aby ses dozvedel dalsi svinstva

   Smazat
  3. pardon na " learn more"

   Smazat
  4. https://aeronet.cz/news/analyza-necenzurovaneho-videa-strelce-z-halle-odhaluje-zinscenovanou-provokaci-v-rezii-mossadu-organizace-site-mela-video-k-dispozici-drive-nez-se-dostalo-na-twitch-video-je-banovano/

   Smazat
 3. Občan ČR to má těžké. Opozice je zjevně pátou kolonou páníčků USA a zbytku západních tzv. demokracií. Jejich cílem je zničení Evropy a nastolení zaostalého následovníka současné EU, který nás má zavést zpět do raného středověku.
  A tzv. vládní koalice dělá to samé méně nápadným způsobem. Dokladem je prosazování p. Jourové do orgánů EK. Ta je typickou šedou myší, která je schopna prodat i svou rodinu za ten mrzký žvanec z peněz, které EK rozděluje svým nejusilovnějším služebníkům. Ta již není zástupcem Čechů, ale spíše těch, kteří usilují o náš fyzický konec. Ve volné podbě se jedná o sofistikované pokračování politiky Mnichova.
  Jak se vyjadřují někteří vědci, může s největší pravděpodobností jednat ze strany obyvatel zemí Západu i střední Evropy o geneticky spuštěnou autodestrukci.Pokud bychom se mohli vrátit v čase do doby Římské říše těsně před jejím zánikem, tak bychom mohli vidět podobné projevy obyvatel jako tomu je dnes.Netečně očekávali až je barbaři dorazí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. To není otázka příslušnosti k nějakému národu, ale spíše jde o chorobnou touhu po penězích. Vždyť i vůdce ANO je takto postižen. Chorobné hromadění majetku má v genech.

   Smazat
  3. On je vlastně chudák a měl by se léčit u Chocholouška.

   Smazat
  4. Další překážkou vyřešení politiky vlády je skutečnost, že téměř nikdo z občanů ČR, kteří disponují volebním právem, nezná převážnou většinu politických stran a hnutí a jejich politiky a jejich záměry. K uplatnění demokracie je to nezbytná podmínka. Jak může občan demokraticky volit, když neví z koho a co bude jím podporovaný subjekt prosazovat? To se pak volby spíše podobají loterii.
   Voliči se nápadně podobají věřícím v novodobé církevní sekty, které se pro oblbnutí voličů nazývají politickými stranami a nebo tzv. hnutími. Důkazem tohoto stavu je, že voliči mění přízeň těmto politickým subjektům jen velmi pozvolna, když jsou opakovaně podvedeni a cítí, že je jimi preferovaný spolek podvedl tak výrazně, že se zhoršuje jejich životní úroveň.

   Smazat
  5. 13 DAYS TO BREXIT. Pokud se to povede, začnou praskat obruče žaláře národů (EU).

   Smazat
  6. Jestli je hnacím motorem rozvoje společnosti trh a konkurence proč kde-kdo mluví o nějakých spojencích ? To se logicky vylučuje. Spojenectví a konkurence jsou z principu antagonistické.

   Smazat
  7. Je velká škoda,že se nedokážou sjednotit menší partaje a spolky, jejichž podstatou je změnit faleš,zasahující českou politickou scénu.Nemůžou mít důvěru lidí,když je vidět, jak každý z jednotlivých vůdců nechce pustit svou taktovku a podřídit se většímu celku,v zájmu dobré věci.

   Smazat
 4. Izrael spolu s USA prohlásí , že Golany jsou územím Izraele a všichni jsou zticha!! A běda, jak si dovolí člověk něco říci, nějakou kritiku, tak je hned člověk antisemita!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasný dvojí metr. Zde platí okřídlené heslo z filmu Limonádový Joe: Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina!
   Běda tomu, kdo nám sahá na naše zločince, kteří pro nás tak usilovně pracují.

   Smazat
 5. Ale to je klasika "lidskoprávní politiky" poskoků diktatury kapitálu, ať již v Bruselu, Praze, Berlíně, Paříži... A tak se neofrankismus těší podpoře politiků Bruselu! Nebo jste snad slyšeli, že by otázka pošlapávání lidských práv ve Španělsku a vedené politické procesy se dostaly snad na jednací řád EUparlamentu a nebo dokonce že by tam byly kritizováni pohrobci caudila Franca, zakladatele Falangy. Ta se dočkala české podoby za protektorátu Böhmen und Mähren a nejeden politik českých tradičních partají by fašistickou Vlajku zase uvítal. Zejména když nyní Západ by rád Hitlera a spol. i nacismus rehabilitoval, aby se snadněji štvalo proti Rusům a Číňanům. Tyhle ty dva "zpropadené národy" odmítáním válek jsou hrubě proti potřebám světového kapitálu. A kam by kapitalismus bez válek, vraždění, genocidy, vydírání, sankcí došel!? Nežádejme v Česku, pokud jde o lidská práva, po zametení před vlastním prahem. Autor se pozastavuje nad postojem Filipa a jeho příklonu k přece jen znatelně menšímu zlu, než jaké státu a občanům přinesly předchozí vlády tradičních stran. A soudruhům nevadí, že to menší zlo představuje oligarcha. Lepší řešení a humanita se nikde jinde nenabízí, tak aspoň zaplať pánbůh za Babiše a ANO. I když z hlediska sociální revoluce ti, co rozkradli ČR s posvěcením tradičních partají skýtají větší naději na dokonalejší Únor 1948!

  OdpovědětSmazat
 6. Vůbec se přitom nemluví o tom, že církvím bylo odebráno v oblasti nemovitého majetku nejvíc (skoro vše) za císaře Františka Josefa při první pozemkové reformě a zbytek při druhé pozemkové reformě v době vlády T. G. Masaryka. Církvím bylo ponecháno právo uživatelské, to ano. Vlastnické právo však přešlo na stát. Kdo se neumí upamatovat, tak stačí zhlédnout televizní seriál F. L. Věk či jiné.
  Také Josef II. byl zbožný katolík, který ale na první místo vždy stavěl „zájem státu“. Proto bez milosti rušil kláštery a řády, které nepovažoval za prospěšné. Ušetřil zrušení a podporoval však ty, které potřeboval – tj. ty řády, jejichž činnost byla v souladu se státní politikou a vyučovaly mládež – protože potřeboval vzdělané úředníky, vojáky a inženýry. Také podporoval řády, které měly špitály a staraly se o nemocné a válečné veterány. Pozemkovou reformou provedenou ve 20. letech minulého století byly kromě šlechty postiženy rovněž kláštery. To byla asi větší rána katolické církvi, než pozdější, která přišla v 50.letech. Moderní doba přinesla církvi větší problém než je majetek. Jak to, že tzv. demokraté toto neslyší, nerespektují??????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od toho maji media,aby si prosadili ten jediny spravny nazor

   Smazat
  2. Existuje nějaký dokument o tom, že komunisté zabavili nějaký majetek církve se kterým podnikaly. Jak je uvedeno výše, jestliže majetek církve zabavil císař František Josef a poté Masaryk, tak o jaký majetek lidovcům, Kalúskům a ŠLÁFENBERGŮM jde. Přece jim nemohli vzít to co není a nebylo a proto i vracet majetek je nesmysl. To neví ani Ústavní soud na čele s bývalým komunistou Rychteckým????

   Smazat
 7. Ano, heslo "nejsme jako oni" již bylo použito a výsledek nebyl nic moc.
  Takže příště (za čtyři týdny)už nebudeme jako oni...

  OdpovědětSmazat
 8. Katalánci mají nezadatelné právo na sebeurčení, zrovna tak jako třeba Kosovští Albánci. Forum 2000 řešilo otázku Honkongu a nespokojenost tamních obyvatel a teror čínské policie. Už v době jejich jednání došlo k incidentům ve Španělsku. Nevím zda pak do jednání zahrnuli i Katalánce, kteří byli rozháněni španělskou policií obdobně jako ti v Honkongu, t.j. vodními děly, obušky slzným plynem.Zde se již nebude možné stavět do role mrtvého brouka, co jsme povolili jedněm, druhým přeci to samé nemůžeme zakazovat. Za svobodné a nezávislé Katalánsko! M.R. P.S. Pro upřesnění, Katalánci mají svoji kulturu, svoji histori, svůj jazyk, který nemá se španělštinou nic společného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kosovští Albánci jsou jen národnostní menšina. Katalánci jsou svébytný národ. To je velký rozdíl. Kosovští Albánci už z podstaty věci nemají nárok na "svůj" stát, protože jejich stát - Albánie - je hned v sousedství.

   Smazat
  2. Bylo to myšleno trochu jinak a to jako že naši politici brali Kosovo jako samozřejmost. Tak by to mělo u Katalánců být taky tak a měli by být o to více našimi politiky podpořeni.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Demokracie tady je. Zatím.
   Hodil bych to do dvou rovin. Někdo kdysi prohlásil, že kdyby volby mohly něco skutečně změnit, už dávno by je zrušili. Dokud se daří lidi oblbovat, uplácet (banány, 50 druhy hajzlpapíru, dovolenou u moře na dluh,...) budou lidi v klidu a žít v iluzi demokracie. Až se to posere, a nyní mám na mysli skutečně velkou krizi a spousta lidí vystřízliví pod mostem, neb jim jejich střechy nad hlavou a na hypotéku zaberou exekutoři, začnou se bouřit. A pak nastane čas na výrazné ořezání demokratických svobod. Se slzou v oku budou pamětníci vzpomínat na ten hrozný útisk za socialismu, kdy jsme neměli banány, nesměli jsme nikam jezdit, v jednotě měli (občas) jeden druh hajzlpapíru, ale měli jsme střechu nad hlavou za půl darma, nikdo nehladověl a zanadávat jsme si mohli alespoň v hospodě.

   Smazat
  3. Asi nam to tak strasne neprislo.

   Smazat
  4. 19:37 Disidenti koncili na 25 let za katrem?Kde?

   Smazat
  5. 20;11
   V Československu určitě NE!

   Smazat
  6. 19:26 a 19:37 jsou jen vykřikující neználkové. Ale nenávist se nemůže rovnat informovanosti!

   Smazat
 11. ... to nám to ale trvalo, pane Dvořáku.
  Ano, ani mě nešel pod vousy minulý režim skrz naskrz prolezlý klientelismem, kdy nejvyšší kvalifikací byl "dělnický původ" a rudá knížka. I když jsem klíčemi necinkal, změnu režimu jsem se nebránil. Střízlivět jsem ale začal mnohem dřív. Už krátce po listopadu. Já neznal Havla, ani jiné disidenty. Ale znal jsem lidi u nás ve vsi, kteří se drali krátce po sametu do politiky. A to bylo pro mne první velké varování.
  Půl roku před listopadem jsem slyšel ve vysílání BBC pro Československo (Londýn), že československý disent obdržel na jaře 1989 částku 10 milionů marek (západoněmeckých, samozřejmě). Já jsem se pachtil roky po CHartě 77, Několika větách, nebo 2 tisíce slov. Zajímalo mne, proč tolik soudruhům vadí. Za ty prachy mohli disidenti nacyklostilovat milion letáků, kterými mohli třikrát dokola oblepit celou republiku. Neudělali to a tak jsem si zmíněné plátky mohl přečíst až po sametu. Bůh ví, co s těmi penězi udělali...A to bylo pro mne druhé velké varování.
  A potom propukla "transformace". Začaly první velké i malé tunely se souhlasem politických špiček a v drtivé většině, za nezájmu složek činných v trestním řízení.
  A to byla pro mne konečná. Ztratil jsem poslední iluze a bylo mi jasné, že kapitalismus, tak jak nám ho líčili soudruzi ve své literární i filmové tvorbě, nebyl žádnou jejich komunistickou propagandou. Naopak. Ve světle třicetiletých zkušeností musím konstatovat, že komunisti ten kapitalismus ještě šetřili.
  Tak že závěrem. Vítejte do klubu, pane Dvořáku. Socialismus nebyl dokonalý. Určitě ublížil tisícům lidí. Kapitalismus si ale vytře prdel s miliony.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A dalsi vec.Pry nam komuniste odpirali svobodu i tim,ze nam nedovolili poslouchat Svobodnou Evropu (tedy spis ji nepovolili primy signal)...Takze tihle,kdyz jim neustale vadi treba Ruska televize nejsou na tom dost podobne?

   Smazat
  2. A to se říkalo, jak nás propagandisticky zpracovávají! Hadři byli v tomhle směru!
   Ty tisíce byly nepřátelé tehdejšího státu - ať se nám to líbí nebo ne, ale ty miliony ve své většině nikomu nic neudělali...

   Smazat
  3. Pojd sem syny ZHNUSENY!!! a uc se moudrym byti, rekl J.A. Komenius (Komensky) slavny exulant.!!

   Otevri knihu a snaz se pochopit co je kapitalismus, a procti si knihy od Keynes, nejvetsiho ekonoma 20 teho stoleti a nositele Nobelovky. Pak neco napis.
   Jinak co produkujes je BEZCENE!!

   Chybi ti zaklady ekonomickeho mysleni a jen opakujes co media.

   To je lepsi byt blby jako ja Brouk Pytlik a nic nevedet , nezli vedet co ty vis!!

   Vsichni mluvi, nic neumi, nohy doma neudrzi!!! jako blazniva slepice!!

   Brouk Pytlik

   Smazat
 12. Čemu nerozumím je dnešní chování chartistů a jejich útoky na společnost.
  Kdo jim v čem vlastně brání?
  Kdo jim brání v tom, aby si mysleli to, co si myslí?
  Kdo je dnes omezuje na jejich právech občana?
  Kdo jim brání svobodně volit?
  Jasně že nikdo! Problém není v jejich omezování a perzekuci, ale v tom že si většina národu nemyslí to co oni! Máme v sobě málo havlismu, multikulturalismu, liberalismu a jiných sraček, ze kterých si tato nedemokratická chamraď udělala novou modlu.
  Kdo brání Hrušínskému, aby hrál? Kdo brání Hřibovy s Kolářem, aby v klidu vedl Prahu6 a nepáchali naprosto zbytečně a státu na zmar mezinárodní politickou komedii ve stylu bolševikem osvědčenému sebezviditelňování v nepřátelství vůči nějakým doporučeným, nenáviděným státům a zemím? Jsou opravdu takoví debilové? Tohle si Praha zvolila?
  Kdo bráni Kalouskovi, aby běhal po Praze se středověkými symboly Tibetu?
  NIKDO!
  Tomuhle se totiž říká postkomunistický syndrom. Chartisté si totiž mysleli, že demokracie je to, že všichni přijmou jednu a tu samotnou ideu - myšlenku. Stejně jako kdysi komunisté. Jejich zklamání a následná zášť je katastrofou lidí, kteří se kdysi oháněli demokracií a staví je s komunisty do jednbé řady. To, že dnes nelze lidi za jejich názory zavírat jim není příliš k obraně - kdyby měli tu moc, tak by možná byli ještě daleko horší!

  Jsme v Nato, EU, máme za přátele USA a uvědomělý chartistický postkomanč furt řve jako ta kráva!
  Takový odpad uklidní už jenom nakopání rovnou do řiti! Co je jim po tom, koho volím a co si myslím? Hovno!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Meli tricet let na to predvest,ze nejsou jen lemplove,jak to o nich tvrdili komuniste...Jedine co predvedli,ze ti komuniste meli pravdu

   Smazat
  2. Národ si zvolil Zemana - špatně!
   Národ si zvolil Babiše - zase špatně!
   Chceme vycházet se všemi zeměmi světa v dobrém - naprosto špatně! Nenávist je nutností!!!
   Máme svobodu a myslíme si každý to své - taky špatně! Od toho je elita národa a není důležité, že jsou v menšině!
   Co je ta uječená a zhrzená charta dnes vlastně za odporný dobytek? Tohle je vzor svobody, a demokracie? Lidský odpad plný nenávisti, zášti a touhy po mstě? Tohle má být vzor a základ nové české společnosti? A tohle dnes rvou ve školách pod vedením zahraničních neziskovek do dětí?
   Myslím, že právě tady je zdroj jejich moci - nadnárodní neziskové organizace, rabující celou EU!
   Všeho ale jenom dočasu!

   Smazat
  3. Nechápete, já tedy taky moc ne, ale odhaduji, že jim jde "jen" o maličkost - moc.
   Sakryš, jak koukám na text mohl jsem to napsat jako báseň, kdybych to uměl.

   Smazat
  4. německa štasi konečně odhalila pravdu když dekorovala byvaleho bolševickeho kazatele dnes kazatele černoprdelaku halika za jeho podzemni činost v dobach totality vlastně tak nechtěně řekli že jeto to satanuv synek a patři do pekla

   Smazat
  5. 20:11 To jste trošku popletl, ti pánové jak píšete, chartisti,nikdo jim v ničem dnes nebrání,naštěstí funguje ta zatracovaná demokracie, ale mají rozum a vidí jak určitá část politiku všetně prezidenta nás tahá k Rusku a Číně. Pokud vím, tak patříme historicky k Západu a ne do jiné kultury, prolhaného prradného Rusa a šikmých očí. Ono včetně mě vědí co znamenal 40 roku trvající Ruský utlak, proto ta starost a aby se ten ruský bordel zase nevrátil.Proto upozorňují společnost. Do té PRDELE by jste potřeboval nakopat vy a ještě pořádnou ránu do palice, aby se vám rozsvítilo. Stačí.

   Smazat
  6. Ad 10:13: prosím vás, snad ani nic nepiště. Hlouposti jako "tahá nás k Rusku a Číně", to je propagandistická floskule, která jde přímo proti našim národním zájmům.
   Máme obchodovat s celým světem, a nejen být montovnou a krmelcem tzv. Západu.

   Vtažením do NATO jsme vystaveni velkému risku, že zahyneme ve válce, kterou rozpoutá náš nový Velký Bratr ve své nekrocené touze ovládat celou planetu.
   "Ruský útlak ... 40 let" - opět hlupák hovoří. Blbosti a propagandistické floskule nemyslícího stádního jedince.

   A vyhrožování primitiva za jiný názor nakonec, jako třešinka na dortu.

   Dřív se jim říkalo "soudruzi komisaři". Jak se dnes říká podobným, jako je tenhle 10:13?

   Smazat
  7. 10:56 To jste tak naivní, že nevidíte Zemanovu servilitu jak k Rusku, tak k Číně?? A co zařídil ten levák za obchody? pouze tady číňan skupuje zavedené firmy.Belgie má s náma 2x větší ob. jak celá Čína.Co se týče ruska, ten tady 40 let nerozhodoval o nás? on sem dokonce na tohle přiřadil po roce68 více jak 100 000 ruských ivanu, pane nechytrý. A nikomu nevyhrožuji, jen jsem reagoval na poslední větu toho mazala, pokud umíte číst.

   Smazat
  8. Zeman na rozdíl do vás ví, že svět je větší než EU a NATO. Chce, abychom obchodovali s celým světem. To je podle vás blbě?

   Že to zatím neběží tak, jak si představoval ještě neznamená, že dělá špatnou politiku. Vidí do budoucnosti a vy si hledíte tak maximálně do dirky, co máte v zadku. V nadcházejících letech přijde krize, recese, jedno, jak tomu budeme říkat. V tu dobu budou stabilnější země, jakou je např. Čína vítanými partnery. Proč myslíte, že se Zemanem do Číny létají dvě letadla plná českých podnikatelů?

   Odkaz na rok 68 je už úplný blábol člověka smyslů zbaveného. Už vám to tu někdo předf pár dny napsal: v srpnu 1968 nešlo o "Rusáky" ale o 5 socialisitckých zemí včetně Polska, Maďarska a Německa. Dnešní Rusko je úplně jiné, nevládnou tam komunisti, Rusové se řídí úplně jinou doktrinou než SSSR. Chápete ten rozdíl, oslíku?!

   Leo

   Smazat
 13. 20:14
  Přesně tak!

  OdpovědětSmazat
 14. Ne pravda se nesmí říkat ani náhodou! Můžete o tom psát, mluvit, ale nesmíte překročit určitou hranu, pak budete nežádoucí. Zvláště v onom prostředí. A to by znamenalo ztrátu dobře placených místeček, kam se zcela určitě mnozí dostali po hřbetech druhých ...

  OdpovědětSmazat
 15. https://www.hoppner.cz/desive-video-z-balkanske-trasy-imigranti-pochoduji-krajinou-a-hulakaji-allah-akbar-je-jich-cim-dal-vic-bez-vyjimky-jde-o-mlade-muze-v-plne-sile-sileny-pribeh-mesta-na-imigrantske-trase-kde-se-z-h/#.XaoM8m5uI2w

  OdpovědětSmazat
 16. 21:14
  To je výsledek demokratizace Blízkého východu a Afriky amiokupanty!!!!!
  Dokud na ty placený migranty dohlíželi místní autokrati viz.
  Saddám a Kaddáfí byl KLID,teď se ta špína valí do Evropy a naše hranice JE OTEVŘENÁ A ARMÁDA LEDA NA PŘEHLÍDKY!!!!
  K ZBLITÍ!

  OdpovědětSmazat
 17. Naučily se vydělávat kverulanstvím a nic jiného neumí. Práce se štít štítí tak co jim jiného zbývá než lži a rozvrstvení všeho co by je přinutilo něco pořádného dělat.

  OdpovědětSmazat
 18. 19:17 Nešťastná osoba bejt nemusím a ani nejsem. V Rusku jsem byl kdysi, měli nás rádi, teď nevím. Na internetu jsem od roku 2000 a po sametovým pšouku jsem nebyl úplně nadšenej. Jenomže přibližně od těch dob co je presidentem Zeman se situace v myšlení lidí hodně zlepšila a to kam to směřuje se mi čím dál více líbí i celosvětově. Pokud to bude takhle pokračovat, vždyť si to stačí přečíst jak se lidi probouzej, tak to budu nadšenej. Kdybych byl mladej tak do Ruska klidně emigruju, mají, ať se to někomu líbí, nebo ne, budoucnost. Hej hou, pohodový rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:11
   A ty si, rudý dědku, myslíš, že Rusové stojí o nějakého imigrantského přiblbla a nefachčenka jako jsi ty, který by chtěl ujídat z jejich surovinového chlebíčka?
   Jinak, slyším o emigraci do Ruska jen žvásty a skutek utek. nejdou tam ani mladí. Cca 200.000 Čechů pracujících, studujících a žijících na Západě versus desítky Čechů, převážně hokejistů...

   No já nevím, dědku kde vidíš jaké probouzení a z čeho. Z EU chce vystoupit jen cca 8% voličů SPD a z NATO cca 15 % voličů SPD a KSČM. Zeman nechce vystoupení ani z jednoho, NATO silně podporuje. Nejsilnější strana ANO je středová, prokapitalistická, pronatoidní, prounijní.
   Zdá se, že poněkud blouzníš a máš vlhké rudé sny.

   Smazat
  2. Ad 2:10 - díky mediím si většina lidí u nás ani neuvědomuje, že stojí na straně mezinárodního zločinu a že tzv. Západ si z nás udělal jen kolonii a krmelec. Ale všeho do času. Jednou ty volby vyhrajeme, o to nemám strach.

   Leo

   Smazat
  3. 02:10 Že ty ses odkopal, zazvoň si na sestru ať tě přikreje a příště neponocuj.

   Smazat
  4. 12:54 Ty a podobní čichači prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   co omámeni jimi poté usilujou mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí a který tak trápí bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   potáhnete odsud tak rychle, že se nestačíte ani posrat strachem, až vám dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 19. 2:10
  Podporovat amiokupanty může jen nesprávnej HAVLOZMRDI jako seš TY!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínej KDO že byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 20. joura do toho spolku v bruseli pasuje jak hrnec na prdel jinak kdyby nepasovala tak pase svoje kozy kdesi pod brdy

  OdpovědětSmazat
 21. Přesně tak skvělý článek popsal co se děje ty jejich slinty o demokracii a lidských právech si můžou strčit za klobouk.

  OdpovědětSmazat
 22. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.