Reklama

neděle 27. října 2019

Josef Skála: Zohyzděné památníky Rudé armády. Ta špína si vybrala zbraně špatně...

Josef Skála
Josef Skála
26.10.2019 StřípkyZeSvěta
Vláda slíbila nový začátek. Předvede nám ho proti skandálním zhovadilostem?
Prolhaná nenávist ztrácí dech. Tím odpornější vypouští jed. Už nekape jen z pomníku maršála I. S. Koněva, velícího záchraně Prahy. V Ostravě zohyzdil samo pohřebiště těch, kdo naši svobodu zaplatili životem.


Ten hnus nedští jen z pár zabedněných lotrů. Raší z hnojníku darebáctví, sahajícího mnohem výš. Až ke katedrovým vrtichvostům a rychlokvaškám u koryt. Ke všem, kdo to, co dějiny vzkazují dnešku, mrzačí už dlouhé roky. Pravdu o druhé světové válce mají ve zvlášť zavilé nelásce. Právě ta totiž zjevuje jako na dlani, kdo nás měl v plánu vyhubit, kdo nás té hrůze vydal napospas – a komu naopak vděčíme i za holé přežití. A boří tak „obrazy nepřítele“, jimiž se honí kariéra dnes. Do Ruska jezdí i statisíce Čechů. Lhaní na jeho adresu to staví mantinely. To mají dohnat bečky jedu, třísnící už i ty, kdo za nás položili životy.

Už posloužily i jiným špinavostem. Včetně loupeže tisíciletí. Ti, kdo je uvedli na trh, se krčí v menšinové opozici. Hegemon dnešní vlády slíbil, že skoncuje i s jejich dědictvím. Kde jinde to lze předvést názorněji, než tváří v tvář tak skandálním zhovadilostem? Musí snad vláda opravdu jen mlčky přihlížet, dupe-li radnice Prahy 6 i po našich mezinárodních závazcích? Proč vláda pomníky, vzdávající hold největším hrdinům dějin, neprohlásí za národní kulturní památky? Proč nepřevezme do vlastnictví státu pozemky, na nichž stojí? Nevykupuje je snad i všude tam, kde staví dálnice či železniční koridory? Je snad pieta vůči těm, kdo nás vyrvali z pracek nacistické bestie, menším veřejným zájmem? Celkem jich u nás utrpělo újmu přes půl miliónu. Věčným spánkem tu spí skoro třetina z nich. Z těch, kdo přežili, přišla spousta o nohy, ruce či oči. Traumata ztrpčila i statisíce dalších životů. O kuráž, která se nelekla ani tak děsivých ztrát, se otře jen hovado, o něž si neopře kolo ani recidivista.

Když poničí venkovský hřbitov parta namol, policie nedá pokoj, dokud ji nedopadne. Skončí před soudem a leckdy i za mřížemi. Kolikrát dopadla verbež, ostouzející největší ze všech hrdinství? Proč jí to prochází tak hravě? Čím to, že mizí jako pára nad hrncem? Že není k dohledání ani tam, kde by ji dnešní technika zachytila levou zadní? Německý trestní zákoník zná i paragrafy, stíhající popírače holokaustu. Oč menším zločinem je hanobit ty, kdo zabránili „konečnému řešení“ nás, Čechů? Vzchopí se k takovým paragrafům i česká vláda? V Německu nestíhají jen urážky pietních míst. Trestají i každou verbální poťouchlost. Zvlášť zazní-li z médií či jinak před širším publikem.

Tolik obětí, jako Sověti, za nás nepřinesl nikdo. Hybridní válka, tupící jejich věčnou slávu, spojila srdce okoralá na kost. Skáčou, jak pískají noví váleční magoři. Ženou nás pod jejich opratě. Vřeští jen jménem menšiny. Řídnoucí a legračně pelichající. Ta špína si vybrala zbraně špatně. Hnusí se i většině těch, kdo Rusko bůhvíjak „nemusí“.

Vláda slíbila nový začátek. Ráznou distanci od všeho, co nám škodí a dělá ostudu. Drzost grázlů, ostouzejících rudoarmějce, však láme rekordy. A otevírá tak arénu, již vláda nemá kudy minout. Dodrží slib, s nímž vstupovala na scénu? Právě v tom, co bude barometrem i pro okolní svět?181 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom provokujete a myslíte si jak jste vtipný. Jen jedno máme uspokojení, že Vaše bláboly Vám zaberou mnoho času.

   Smazat
  2. Profanace hrobů je největší ubohost na světě a kdo s tím souhlasí je opovrženíhodný zbabělec. A kdo si z toho dělá legraci je míň než exkrement u cesty.

   Smazat
  3. Co to žvaní sračka rudá? Jakej "zachránce" Prahy? Leda to mongolský hovado sem zaneslo prašivinu bolševismu! Bez něj bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  4. 6:50
   Ty a arijec?!
   Ctrl-C a Ctrl-V,ostatní je pase!

   Smazat
  5. tady nejde o to co řeknou ale o koryta kde se na nějakou pravdu a lasku určitě nehraje a mlčeti je určitěje lepši než byt za vola

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Alespoň víš, jak jseš blbej Pepku17:36, zalezlej v amianálálu, že ti z něho vyčuhuje jenom nos: "...zničili jste blbe zdegenerovanej, skvělou rasu a nahradily ji mongoly...":-). Rusové "své zločiny" zapírají, svalují na mongola Stalina(vašeho soudruha chudáčka), zato Ukrajinci se ke zločinům příznávají a hrdě se k nim hlásí pochody banderovců v Kyjevě:-). Tak alespoň něco a někdo Pepku17:36, blbečku.

   Smazat
  8. 7:58 Vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!

   18:47 Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4


   Je jasné jak tenhlencten tvůj pasák skončí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 2. Co na to ministr vnitra Hamáček (ČSSD) a jeho nadřízený premiér Babiš (ANO) ? Co na to poslanci a senátoři PČR ?
  Co na to orgány činné v trestním řízení ? Co na to občané ČR ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsou pripodelani.Co jineho?

   Smazat
  2. ZADRZ !
   Radeji nebesnit Predem /za ucelem demagogie, tedy, ze lid to nema rad a proto demagog to hned taky nema rad a proto jeste daleko Vice nez obecny lid a doufa oportunisticky v nadeji v levnou popularitu a proto pouziva "Velky slova" prave za tim ucelem .
   Tedy nevyhanet predcasne nenavist nenavisti..???/, ale pockat az budou odhaleni..Muzou to bejt nejaky vypatlany vyrostkove co nevedi co delaji..
   Take it easy while, crocodile...

   Smazat
  3. 18:20
   Vždyť ten idiot platí ty, co proti němu dělají demostrace. A to jeho hnutí ANO je sebranka naprostých debilů. Jen tak mohla podpořit takzvanou veřejnoprávní televizi a její zloděje, kteří patří za mříže více jak dr. Rath.
   Václav

   Smazat
  4. Toto nemohli udělat Ostravaci. Ti si svých osvoboditelů váži. Jedině, že by to byli přistěhovalci narozeni po roce 1989.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No on pan Skala hlavne patri k inteligentnim...a ze ktere je strany resi ten protipol

   Smazat
  2. Myslíte kamenolom v Buchenwaldu?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. POZOR- ACHTUNG-WATCH Ještě že tu jsme Mi lepšolidi Havlisti z IQ 250. Jednou lepšolid, věčný lepšolid. Radosto, že ty něco jiného píšeš a něco jiného myslíš? Teď mi to z mým IQ 276 dochází. A pro jednou! Celý vesmír bude patřit nám lepšolidem- havlistům, sluníčkářům, výtačům. Mi jsme budoucnost národa(tedy těch vyvolených jako árijec Bělobrádek a jiní), světa a kosmu! M.Pakosta P.S. Radosto kdysi si nepoužíval tolik sprostých slov a tak ses nevztekal.

   Smazat
  5. 18.14 - nevíš co děláš, jestli někdo patří do kamenolomu, pak jsi to ty. Co je v ČR je slušná společnost? Kde se krade a netrestá se za to. Okrádají staří lidé, proč není za takové činy drsný trest, znásilňují se děti …. To je tak opěvovaná demokracie? Za takovou demokracii se stydím.

   Smazat
  6. furt je lepe byti v kamenolomu než byti dezorientovan na sedativech

   Smazat
  7. A ty, poštěkávající anonyme bez argumentů, bys byl v psychiatrické léčebně.

   Smazat
 4. Dospeli jsme ke stadiu,kdy kazdy vandal se vydava za slusneho...To jsme asi chteli,ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To máte tak. Každý kdo nenávidí černochy je rasista. Ten kdo nemá rád židy je antisemita. Jen ten kdo poplivává a špiní všechno ruské je obráncem práva. Tak co od nich chcete?

   Smazat
  2. Každý kdo odmítá za psy obranáře považovat čivavy, bišonky a ratlíky je také rasista... A každý, kdo tvrdí že ho vyvolila Prozřetelnost (Hitlera a Němce) nad ostatní lidstvo - neněmce - dané jim prozřetelností k exploataci, je nacista. Pokud byl ovšem vyvolen nějakým Bohem, je věřící... Zajímavé, že?

   Smazat
 5. Ti debilové se zaměřili svými bláboly i na tento web. Nevím, zda je to nějak organizované, ale je fakt, že by policie měla konat!!! Blíží se listopad a oni mají hrůzu z toho, že minulý režim již hodnotí lépe než tuto tzv. demokracii přrs půlku národa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uz jsem to psala...svou blbosti slusne lidi primo tyraji

   Smazat
  2. 18:45 K cemu mate hlavu? Na premysleni asi ne.Jinak byste takovou hovadinu sem ani nepsal...Vy nevite,ze skoro vsechny strany maji v programu,ze s komunisty ne?...Tak k cemu by to asi bylo?

   Smazat
  3. Anonymní 27. října 2019 18:29
   Když se nenašli špioni musí se prokázat činnost jinak. Uvědomte si, že se blíží Vánoce a jejich prémie jsou v ...

   Smazat
  4. 18:45 Řeč vole není o tom kolik mají komouši procent, ale o tom, že všechny ty strany mají v programech blaho lidu - ty jejich programy se moc neliší. Bohužel ve výsledku, na rozdíl od minulosti, je to jen žvanění a každý posranec kouká jen na svůj osobní prospěch many, many nic jen many.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_popraven%C3%BDch_na_Kobylisk%C3%A9_st%C5%99elnici

   Ti dobytkové popravovali i patnáctileté kluky a mladá děvčata.

   Smazat
  2. 18,31
   ...a ty jsi exemplární debil s černobílým viděním světa, navíc obráceným naruby.

   Smazat
  3. Prosim tebe vyser se už na to, na ty svoje sprostý, oplzlý nadávky a urážky. Proč sem lezeš diskutovat? Proč to děláš? Proč urážíš autory článků - nikdo ti neporoučí,abys to četl, tak to nečti a vyser se na ty trapný, přiblblý a sprostý sračky. Ukazuješ se jako pitomec, nasranej trapák, a duševní mrzák hnusnej dobytku 18.31.Neříkej mi, že normální a slušnej člověk leze diskutovat jen proto, aby mohl urážet a nadávat - normální nejsi, to mi nevymluvíš. Co je s tebou? Chcípeš na rakovinu a jsi nasranej, že ostatní tady jsou zdraví?

   Smazat
  4. Anonymní 27. října 2019 18:31

   Tak dobře. Tento článek pojednává i o hrdinech Druhé sv. války. Vy za svého hrdinu z té doby máte například Winstona Churchilla, že? A víte, že on osobně je vinen smrtí krutým a zbytečným hladem přibližně čtyř milionů lidí z tuším Bengálska, kdy odtamtud vyvezl VŠECHNU ÚRODU RÝŽE, znemožnil rybářům lovit ryby pro místní trhy potopením větších loděk a nekompromisně uzavřel hranice, tak aby hladovějící lidé nemohli odejít do sousedních států. Výslovně osobně zakázal (nebo chcete-li demokraticky nepovolil) Američanům tam zaslat humanitární pomoc, stejně jako všem jiným. A TO VŠECHNO PROTO, ABY KAŽDÝ "BRITSKÝ" VOJÁK MĚL V TORNĚ PÁR DEKA RÝŽE. Určitě si dovedete představit památník W. Churchilla někde tady, tak jak by jste se Vy stavěl k němu? A těch obětí má na svědomí více než jen tento "ojedinělý" příklad.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo co komu přeje ....

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Ctrl-C a Ctrl-V,ostatní je pod tvojí rozlišovací schopností,AMIUNTERMENSCH!

   Smazat
  4. oprava: A MÝ (rozuměj putleroffský) UNTERMENSCH!

   Smazat
  5. P.S.: A tu je jejich kremelský tablo! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 8. Je třeba rehabilitovat skutečné zločince a místo nich vytvořit zločince nového. Bez něj nebude vůle táhnout na východ.
  Jen jsem zvědavý, kolik tento systém vygeneruje blbců ochotných táhnout se zbraní na Rusa. Protože ti "hrdinové", kteří polévají barvou pomníky, ti do žádné války nepůjdou. Ti zalezou někam pod zem a budou místo sebe strkat jiné. Tak, jako vždycky v historii.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni nikam tahnout nemohou...Je to cele komedie...Skoro zadny stat neni potravinove sobestacny,takze by jim i ta vojska brzo pomrela hlady...Stacilo by zlikvidovat cesty...To uz tu psal nejaky vojak z Afganistanu....ze si tam za velke penize,hlidaji jen vlastni zasobovaci cesty.....A ve velkem?

   Smazat
 9. Celé to polejvání pomníků je organizované našimi tajnými službami tak jak to probíhá v ostatních státech kolem nás. Cílem je vyvolat nenávist vůči Rusku, aby když Amerika zavelí byl důvod k útoku Barbarosa II. Historie se bude opakovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a doplnil bych propagované naší správnou veřejnoprávnou televizí čt.

   Smazat
  2. 19:26 Tak tomu nevěřím už mají vychovaný haveljugend a ti tyto špinavosti dělají. Takový co vyřvávají v práglu.

   Smazat
 10. Anonymní 27. října 2019 19:26
  A Evropa si zas šlápne na hrábě ...

  OdpovědětSmazat
 11. Podle mého názoru, kdo dokáže dělat a dělá takové prasárny, jako je čmárání sprejem po fasádách, kopání do pomníků na hřbitovech, nebo ty hnusárny s památníky hrdinů z války, je pitomý, hnusný, praštěný prase.Normální člověk přece něco takového neudělá. Proč tady 4O let nikdo na fasády nečmáral? Nikdo do ničeho nekopal? To byla tedy ta "totalita"? Zatímco tato "demokracie" je plná zhovadilých prasat, kteří si dokazujou, že na ně nikdo nemá? Kdybych viděl kohokoliv ničit nějaký památník, urazil bych mu jeho blbou palici lopatou.S takovými sráči si dovedli poradit kdysi němečtí okupanti - kdo byl při něčem takovém přistižen, byl bez vyzvání zastřelen. Bylo to všude ve vyhláškách a nikdo si nic takového netroufl. I dnes by to platilo na ty čůráky - normálně to odstřelit jak škodnou, dokud k takovým represím nepřikročíme, nikdy se toho dobytka nezbavíme.

  OdpovědětSmazat
 12. Víte, prakticky všechno, co dnes takzvaní liberálové, různí ti neo.. a bůhví jak je správně tu verbež a svoloč nazvat, předkládají k událostem Druhé sv. války je v podstatě jen odredaktovaná verze Goeblesova propagandistického tažení proti SSSR. Všechno to bylo v celkem malé knížce nejen odhaleno a odvrhnuto jako výmysly i s důkazy. Ta knížka vyšla tuším v roce 1946 nebo 47. Tedy dost dávno. Tuto knihu doporučuje k přečtení Nikolaj Starikov.

  OdpovědětSmazat
 13. Pěkně a výstižně napsáno. Je to až děsivé, kam jsme to za 30 let demokratury dopracovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jen nejde o demokracii ale o demagogii

   Smazat
 14. kdyby se někdo křivě podíval na židovský pomník, to by bylo křiku, když se tady hanobí slovanské památníky, tak se nic neděje a vláda k tomu má pochopení. Napíši Hamáčkovi, že trvám na tom, že tyto případy musí vyšetřoval jako rasově motivované. Parchant jeden.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vole pis a at ti neprdne zilka:-)

   Smazat
  2. Tož není co ubírat z tvého psychopatického záchvatu Pepku15:46. A Pravdu jakou měli bolševici tvého ražení před listopadem, pár chyb neubere. Nevadí že máte jenom několik tříd obecní, když jste si zajistily správné místečko, musíte mít Pravdu i kdyby jste ji neměly:-).

   Smazat
 15. Particka rudych zakomplexovanych nerudnych dedku muze nanejvys doma prdet do teplaku se srpem a kladivem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, proč sem motáte rudé dědky! Úcta k těm, kteří za nás položili život by měla být samozřejmostí pro všechny barvy - modrou, zelenou, černou, fialovou... Ale zejména pro ty, kteří neustále volají po slušnosti!

   Smazat
  2. 19:58 Takze Skaly se to netyka, protoze ten estebacky zmetek rozhodne slusny neni.

   Smazat
  3. Vy si můžete dát hamburger pokud za ním dojdete se svými minimálně sto třiceti sedmi kily, dáte si nejméně dvojitou porci a pak navíc troje hranolky, dva saláty a abyste si přece jen držel linii, dáte si na závěr dietní kolu. Třikrát. Neboť dietu je třeba podporovat. Co se uvnitř Vás pak stane není třeba inteligentním lidem moc hádat. To nic, to si píšeme jen tak mezi sebou. Vás se to přece nemůže týkat!

   Smazat
  4. 19:58 ..máte pravdu,ale to hovádko 19:52 nechápe

   Smazat
  5. Prosím vás, nediskutujte s tou sprostou sviní! Co tomu zmetkovi vykáte? Je to obyčejnej sprostej zmrd, tady se baví svejma sprostotama hajzl praštěnej! To už vidíte z toho, jak denně leze na diskuze. Kdyby měl něco proti zdejším čtenářům, nelezl by sem, ale leze sem denně - baví se svojí drzostí a sprostotou, že si to může dovolit. Jinde by mu rozšlápli čumák, ale tady se mu to nestane.

   Smazat
  6. Ale kulový, že za naši svobodu... Položili své životy za expanzi komunistické říše zla

   Smazat
  7. Ak bol komunizmus Risa zla, tak co je potom terajsia
   Risa demokracie ?
   Komunizmus alebo demokracia.
   Oba tieto systemy su o propagande,o ovladnuti ludi, ktory v danom rezime ziju.
   Nic viac, nic menej.

   Smazat
  8. 20;17 ale doslo vam,ze to same tedy musite ted rict o USA...jinak budete jen obycejny pokrytec

   Smazat
  9. že tě matka redši nespolkla

   Smazat
 16. Děkuji p, Skálovi za skvělý článek. Škoda, že KSČ pod vedením Filipa tak kolaboruje s režimem, koryta jsou jim bližší než zájmy lidu. Pokud se jedná o tzv. vandalské ničení památníků padlým vojákům Rudé armády ad., tak každého myslícímu člověku je zcela jasné, že policie pod vedením sluníčkáře Hamáčka ani nic vyšetřovat doopravdy nebude. Všude jsou přece kamery, police má velmi dobře zmapované potencionální pachatele, ale není zájem shora něco vyšetřit a chytit pachatele! Cílem je vše zamést pod koberec. Jo kdyby někdo polil památník amíků nebo sórošovu loutku a vlastizrádce Havla to by se to vyšetřilo hned. Taková je bohužel skutečnost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste už taky na mušce chudáku.

   Smazat
  2. 21:48
   Ty už jsi jednou hnátou v penále,havlokurvo!☺

   Smazat
  3. 22:01 Nezapomínej že se votíráš o svou vlastní mámu! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 17. SPSM - Svaz prohavlovské sorovské mládeže vyhlásil pohotovost. Má to jen jednu vadu. Díky školství nemají žádnou fantazii a příručka je jen jedna. S(o)račata nic jiného neumí než používat jen to jedno slovo v každé větě.

  OdpovědětSmazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havel byl prominent , udavač a spolupracovník STB !
   Soros o setkání s Havlem a Schwanzenbergem v prosinci 1989 v Praze. Václav Havel se dozvídá, že se stane prezidentem.
   https://picuscapital.sk/kto-bol-vaclav-havel-fakty/
   https://www.youtube.com/watch?v=tJ8OxR7Vr08&t=85s Havel děcko chované Heidrichem

   Smazat
  2. 20:48 Pouze jedno slovo je na vás výstižné MAGOR!
   Věřit totálním lžím muže opravdu pouze MAGOR, jako vy.

   Smazat
  3. 9;29
   Takže,to,co napsali o tom ZASRANÝM UDAVAČI HAVLOVI Jirka Wolf,pan Stuart a dokonce i Briard Mašín JE TY POSRANINO LEŽ?!!!!!
   Klubový HOVNO,JE PRAVDA každý písmeno o tom ZASRANÝM vlastizrádci!!!!

   Smazat
  4. 9;35
   Oprava:Ctirad Mašín

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Ctrl-C a Ctrl-V,ostatní pod tvojí rozlišovací schopností,AMIUNTERMENSCH!

   Smazat
  7. 20:22

   Moje řeč. Ale neboj, co nevidět o tomu dojde, popravčí čety jsou už v pohotovosti. Už máme dostatek informací o zmrdech co navštěvují podobné diskuse a hlásí se k stvůrám jako Skála. Těm sebereme důchody a živnosti, zbytek vyhodíme z práce.

   Smazat
  8. 21:47
   Ty směšná havlokurvo,stačí jen krátká a lehneš!
   A neboj,spalovač mrtvol čeká!:-)

   Smazat
  9. 22:00 Nezapomínej že se votíráš o svou vlastní mámu! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 19. 20;14 a 20:22 nemohli byste to dat dohromady...byli byste alespon pulzavitovi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jeden a ten samý nacistický primitiv. Totéž výše anonym 20:17.

   Malá poznámka - tento jedinec s mozkovým defektem od narození se dopouští trestného činu propagace nacismu a hnutí směřujících k potlačování práv a svobod.

   Smazat
 20. Hanobení památníků sovětských vojáků nespadlo jen tak z nebes. Je důsledkem soustavné mainstreamové mediální, "kulturní" i politické kampaně, která má přeformátovat paměť lidu obecného.
  A ze sovětských osvoboditelů udělat okupanty, zatímco nacisti a zdejší kolaboranti s nimi jsou rehabilitováni či tolerováni.
  Vždyť i svého času ministryně dr. Válková se k době okupace ČSR (protektorátu) vyjádřila vcelku příznivě s přibližnými slovy: .. no vždyť se zde přece jen nežilo až tak špatně. Ve své historické neomalenosti opomněla dodat, že jak komu ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlavně kolaboranti nežili špatně.

   Smazat
 21. Pamatníky a hroby ničili:fašisti, komouši a dnes i havlisti.

  Stopro to přišlo z Prahy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Útok na hroby sovětských vojáků současně v Ostravě a Brně bylo určitě koordinovaně z Prahy

   Smazat
 22. Mistni tlupa pavianu s holou rudou prdeli opet vriska:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale místní "tlupa" nemá rudou prdel, jenom nesnáší hajzly, co lžou, kradou a mají plnou hubu demokracie, pravdy, lásky a dělá pravý opak toho, o čem mluví! To je jenom taktika cizokrajných šmejdů, kteří když se někdo nechce nechat okrást a zničit svou zem, tak má rudý zadek.

   Smazat
  2. Kdo řekne pravdu,taku mu nadávají do červených. To je vaše svoboda.
   Největší hit čt je když se ptaji děti na polistopadovou svobodu. To by nevymyslel a ni Göring (-:

   Smazat
 23. Tady máte důkaz, jak Amerika škodila a stále škodí, kolik tady zblbla pitomců, včetně havla a té chátry! Měli jste soběstačnou zemi, dnes máte hovno! Amerika není naše krev a nikdy nebude, za pár let budete litovat.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. cest a zejtra v sest mam se take chut hrdinne se vyhodit do povetri a k sobe mit pripoutaneho zde kvakajiciho pablba co si ho pry sam lula
   Nemyslim tim Radostu naseho to starostu

   Smazat
  2. Radosta, zalez uz konecne do kouta a kusuj, vejre blaznivej!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. HILFE-WATCH- POZOR Radosto, výždyť tě tu nechávají a věřím, že kvůli mé lepšolidské oponentúře. Poděkuj! Dělej! M.Pakosta P.S. Rád oponuji lidem na mé úrovni!!!

   Smazat
  5. Pokud se Radosta nepokouší o nejapný fór měli by ho na furt zavřít

   Smazat
 25. Odstranenim pomniku kterekoliv osobnosti, se deformuje Hystorie.

  Sochy by se meli davat nazpatky, sochy vsech osobnosti , dobrych ci zlych, Koneva ci Heydricha a naucit lidi dejiny s nima spojene.

  Cimz Budoucnost Pritomnost a Minulost by byly spojeny v jediny okamzik a lidi by si pamatovali dobro i zlo a nepsali by takove psychopaticke nesmysly!!! pod vlivem psychickych tlaku z medii.

  Odstranovanim pominku se deformuji dejiny a lidska mysl!! a tak pan Skala poukazal na vetsi problem , nez je socha Koneva, ale na umyslnou degradaci deformaci dejin!!!

  Ja bych dal zpatky i vevodici sochu pana Stalina do Prahy, aby si lidi uvedomovali co je kult osbnosti a podle toho soudili dnesni udalosti.

  zirafa

  OdpovědětSmazat
 26. !!! Má naprostou pravdu !!!
  Matějka o sametu naostro: 30 let svobody? Jsme zase tam, odkud jsme v roce 1989 vypadli. Také proto chci pryč z EU. ( Sputnik )

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opět by nám chtěli vládnout ti rudí bolševici z 50,60 let jako je Šiklová, Sokol, Uhde, Rychecký, Svěrák a mnoho dalších disidentských bolševíků.

   Smazat
 27. Pane Josefe Skálo, článek jste napsal naprosto pravdivě a výstižně. Je potřeba probudit Švancerberga, kontaktovat Halíka a další předáky Kavárny, ať se každý z nich k hanobení památníků rudoarmějců osobně, jednoznačně a závazně vyjádří. K tomuto tématu oni mají své vcelku šeredné obličeje zastrčené do písku a selektivně oněměli. Zatímco ke všem ostatním záležitostem jsou to užvanění všeználkové. Mimochodem, myšlenka "Pravda a láska zvítězí ..." byla jedním slavným pánem vlastně odcizena Mahátmá Gándímu, přičemž tento skutečný autor nebyl citován, byl zamlčen. Takový postup nebyl čestný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 21:41
   Ty už to máš za pár, svině špinavá z HAVLOKURVY potracená!

   Smazat

  3. Á demokraté se ozvali. Odpověděl jsem pánovi 7:47, že komunisté, jejichž politiku reprezentuje Skála, jsou zatím nejhorší skupinou lidí, jací zde kdy byli v politice a redakce to smazala. Přitom ponechala odpornou vulgární sprchu od primitiva 21:47.

   Tohle je vaše vizitka.

   Smazat
  4. 21:57 Nezapomínej že se votíráš o svou vlastní mámu! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  5. 6:07 Jak lidí?! Podlidí!*)

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
  6. Schwarzenberg se vyjádřil zcela jasně a zároveň, jako vždy, hloupě, když hodnotil vyznamenávání u příležitosti vzniku Československa. Mezi vyznamenanými bylo prý mnoho již nežijících a tak je jim prý platné, jako mrtvým zimník. Ta vyznamenání jsou ale i sdělením, jakých hodnot si společnost váží.
   Vyjádření jistého M. Kroupy, že jde jen o bezcenné tretky považuji za potupu všech, kteří třeba i položili život a byli následně za svúj čin vyznamenáni. Q.

   Smazat
 28. Jen abyste pochopili dvojí přístup Hamáčka, když polili lidé placeni americkou ambasádou Koněva, tak snad byly kamery u sochy vypnuty, jak je jinak možné, že neexistují záznamy z kamer? Když jeden občan sundal plachtu zakrývající Koněva, od momentu, kdy vylezl na lešení, tak do 10 minut tam byla policie s majáčkem a houkačkou, já byl u toho. Nejdříve přijela městská policie a po nich i státní polici a naložila chlapíka od auta a odvezla ho. To byl cirkus kolem, to bylo najednou policajtů zapojených do akce v neděli odpoledne. Je na čase, aby Hamáček jako ochránce zájmů USA v ČR a nepřítel českého lidu táhnul i se Zaorálkem do ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měli toho zmrda na místě odprásknout ,bolševiky neberem.

   Smazat
  2. 21:40
   Máš přednost ty amiděvko!

   Smazat
  3. oprava: a má (putleroffská) děvko!

   Smazat
 29. Památníky hrdinů z první i druhé války, by měly být chráněnými památkami. Do péče by si je mohly vzít nejbližší školy a starat se o jejich důstojný stav a čerstvé květiny při výročích. To by mohlo být součástí předmětu Občanská výchova. P.K.

  OdpovědětSmazat
 30. Dost bylo Rusa. Vše z našeho státu co je ruské vypráskat, do posledního kamene. Jak se k nám choval rus po 40 let je hanebné. Ta okupace, více jak 20 roku plus nezaplacený vyrabovaný uran za stovky miliard, za to mám rusa chválit? Velké Hov.... verbež RUSKÁ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:24
   Ty porevoluční havlosračko,táhni ty havlomOUDra tapetovat k Šafrovi,tady seš havlountermensch za vohona,ovšem nebetyčně prolhanýho!

   Smazat
  2. Anonymní28. října 2019 9:24
   S Germánem máme ještě horší zkušenosti. Naše politika by měla být vyvážená. Je pro nás škodlivé, stranit se Rusa a současně adorovat a nekriticky přijímat Germána. P.K.

   Smazat
  3. 9:24 ten Rus uran kupoval, ale to nevadí. I kdyby ho neodvezl, tak byste ho nepoužil, protože jaderné elektrárny nechcete a cool je vítr a slunce.
   Zcela jiné jsou příklady z dneška, třeba taková Veolianám prodává naší pitnou vodu a zisk posílá ...? Taková Mathony, Rajec, Prazdroj rozprodává naší pramenitou vodu po Evropě. A toto není "rabování", toto je kvalitní podnikatelský záměr. Protože stát je špatný hospodář a jen kapitalista dokáže vygenerovat zisk z národních zdrojů a surovin. To státní podnik by ty prachy dal do rozpočtu a stát promrhal na důchody zdravotnictví a ... a chudáci Asahi Breweries a jiní by klesli v žebříčcích Forbes.
   Taková Veolia dala know-how, jak dělat vodovody a zavedla je do našich zaostalých měst, a za to ji radostně platíme.
   To jen Ital dokáže správně čerpat vodu z podzemí, do 1989 to blbí komunisti neuměli a prodávali v zastaralých skleněných lahvích. Trapně láhve vozili do Ostrova nad Ohří vlakem po vlečce a pak překládali. To Ital vlečku od koupě nepoužíval, musel by za použití platit. Tak ji nechal chátrat 20 let, vyjel koleje do úzké silnice pomocí 160 kamionů denně (silnice si opraví obce a okres), aby v 2012 prozřel investoval 12 000 000 Kč do vlečky a slavnostně ji obnovil, tedy pardón, stal se vlastníkem vlečky.
   Tak mi povídejte o rabování a devastaci Rusem.

   Smazat
  4. 14:13 LŽETE!!!!
   Rus nezaplatil za URAN ani haléř, zjistěte si jak to bylo,ať nejste za vola. A co chci já nebo ne, je pouze vaše hloupá spekulace!

   Smazat
  5. 16:26
   Amisvinskej okupant je tak v PRDELI,že vykládá i muzea ty blbě placená amiděvko!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Ctrl-C a Ctrl-V,ostatní je pase,AMIUNTERMENSCH!

   Smazat
  8. oprava: A MÝ (rozuměj putleroffský) UNTERMENSCH!

   Smazat
  9. 10:00 Rudocancy! Bez Germánů by dokonce ani žádná Rus neexistovala, to oni založili ruský stát a také Ruské Impérium řídili, jak napsal pan Hitler v knize Mein Kamf: "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového."

   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
 31. Problém je hlubší, můžeme mít zákony, ale když nám chybí lidskost, tak už nás nic nezachrání před námi samými. Kde se vzalo tolik nenávisti se závistí, negativních vzorů a vulgarity. Za totáče se často říkalo, kdo nekrade okrádá svou rodinu, znám mraky slušných lidí, kteří to nedělali a nedělají ani dnes. Zato mám podezření, že ti samí co kradli za totáče, kradou dnes dvojnásob a často jsou pro svou "šikovnost" takřka vzory, ostatní slušní lidé jsou pokládání za hlupáky. Tak co s tím uděláme ?

  OdpovědětSmazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:36 To ale muselo dát práce vytvořit tak přemoudřelý příspěvek. Komouši chlchlají hlen. Co to proboha znamená, pár debilních slovíček a chyb jak máku - dobrá reklama, pan Havel má plno takových obdivovatelů. Gratuluji.

   Smazat
  2. 12:00 Pokud není argument, tak se upozorní na jeden překlep. Tak znovu. ZHRZENÍ KOMOUŠI CHRCHLAJÍ SVUJ ZHNISANÝ HLEN, AŽ SE ZALYKAJÍ. Stačí? Na pravdě pár chyb neubere!

   Smazat
  3. 15:46
   To je další havlomOUDro ty mluvící hroudo AMIHOVEN?!

   Smazat
  4. 15:46 Tam je těch překlepů podstatně víc, ale to nevadí.

   Smazat
  5. 15.46? Pitomý, zakomplexovaný prase. Tak blbej a vošklivej, že ho nechtějí ani kurvy. Musí se přece někomu pomstít - ne? Tak tady oplzle nadává lidem, který nezná. Už to je důkaz duševního mrzáka. psychopatická troska u počítače.Každý den - má papíry na hlavu, denně dřepí doma, musí se odreagovat a zabavit. A nic jinýho, než oplzlý nadávky nesvede.Vymaštěnej papír od sekaný.

   Smazat
  6. 21:38 Omyl, rudochu, já nenadávám lidem, ale KOMOUŠUM, kteří, jak víš nemají s normálním člověkem nic společného.
   Jak čtu, tak mě soudruh předhání ve své sprostotě co. Rudí idioti jako ty brzo vychcípají, tak vlastně o co jde! A hlavně nemáte na nic vliv!!!!!

   Smazat
  7. 10,09
   Ty nějakej vliv máš,potrate opičí kurvy?!Vždyť neovládáš ani vlastní mikromozek ty havlopussynko!.-)

   Smazat
  8. 10:16 Vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!.-)

   Smazat
 33. 9;36
  Největší UDAVAČ a SVINĚ BYL VOŽRALA VODKOVIČ HAVEL,a tahle PRAVDA je neměnná!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Zalez do prdele - vymaštěná přiblblá svině sprostá 17.30. Zalez do svýho kanálu a tam vytahuj čuráka, nemusíš se bavit oplzlostma na diskuzích kreténe prašivej. Já se zase bavím tím,že si představuju, jak takovouhle hnusnou krysu napichujou na kůl a jak ta krysa vřeští. Jak jí lezou oči z důlků a pomalu chcípe. Něco tak odpornýho si jinej konec nezaslouží.

   Smazat
  3. A cos tady čekal za "diskuzi"?! Tihle místní odulci*) jsou sice pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, kteří by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat

  4. To si zas pleteš s tím tvým udavačským fotrem v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách, co se tak hřát přízní velkejch rudejch soudruhů!

   Smazat
 34. Zrušte ty komentáře! K čemu to vlastně je? Slušní lidé, kteří vědí a hlavně cítí kde je pravda, se tu skoro nevyjadřují. Děláte zdarma jen reklamní prostor pro zvrhlíky, devianty, sluníčkáře a celou tu odpornou havlovskou zběř, která nám přivozuje jen zlo. Oni ani chudáci netuší, že to, co vyvolávají se nakonec obrátí i proti nim. Ale vysvětlujte něco hlupákům, kteří neznají světa běh, neznají dějiny, neznají mezinárodní politické vztahy, zcela netuší, co je morálka a dobré mravy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co kdybyste se nejprve zasloužil za omezení vlastizrádných plků v Parlamentu (obě komory) v tzv. veřejnoprávních propagaden-hnojometů, a na protičeských diskuzích protinárodních serverů?

   Smazat
  2. 12:11 A co by jste chtěl? Pouze kladné hodnocení rudých darebáku, jako je stalinista Skála nebo proruská tlama Grospííč? Zapomeň, rudý slouho.
   Vy rudí si dějiny upravujete podle svého,až později jsem prozřel z toho co jste nám ¨vykládali ve škole,za bludy, vám rudá chátro není nic svaté, darebáci.

   Smazat
  3. 15:41
   Tak začneme tím,že HAVEL NEbyl UDAVAČ,vlastizrádce,věcné ZLITÁ svině,fašomilec a podporovatelé amiokupantů,co ty ČURÁKU zděšenej?!!!
   P.S.
   Ty o škole nemluv VOHONE,vyhodili po ten dnů i z pomocný!!!

   Smazat
  4. 15;50
   Slovo NEBYL mělo být takhle

   Smazat
  5. 15:50 pokud někdo napíše, že pan Havel byl udavač, vlastizrádce a plno dalších lží, tak si o tom člověku myslím, že je chudák. Vy jste asi utekl z nějaké psychiatrie, jinak tohle muže napsat opravdu jen idiot.

   Smazat
  6. 16:13
   Tak znovu DUMKOPF,PRAVDU O UDAVAČI HAVLOVI NAPSAL JIRKA WOLF,AMERIČAN STUART VIDĚL NA VLASTNÍ OČI POJÍDÁNÍ A POTÁCENÎ TÝ UDAVAČSKŸ SVINĚ PO ZMRZLINOVÝCH POHÁRECH(plněných vodkou)A I CTIRAD MAŠÍN PO OMLUVĚ NĚMCŮM TO ZLITÝ HOVADO OZNAČIL ZA VLASTIZRÁDCE!!!!!Stačí ti to ty sračkotapeto takhle nebo ti to mám vykérovat zrzavym hřebíkem na čelo?!

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Ctrl-C a Ctrl-V,ostatní pod tvojí rozlišovací schopností, AMIUNTERMENSCH!

   Smazat
  9. Na diskuzích je řada důkazů, co jsou ti havlisti za odpornej, hnusnej dobytek. To, co tady píše ty neuvěřitelně oplzlý sprostoty, je typickej havlista. Impotentní smradlavej skřet.

   Smazat
  10. A kde jinde by pak místní odulci*) mohli volně "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 35. Ruku na srdce, o co je počmárání pomníků okupantů horší než lži a odporné urážky obětí 40 let komunistického teroru, pronášené současnými komunisty ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:09 Debile, nejprve si ujasni, kdo je okupant a kdo osvoboditel.

   Smazat
  2. Chytraku můžeš přesně popsat ten tzv. Komunistický teror, který zde údajně trval 40 let ? A nešetři mě.

   Smazat
  3. Jak podle tebe vypadá teror ?

   Smazat
 36. 15:09
  Nejsme jako oni.....To je Pravda,tahle ZASRANÁ havloverbež a podporovatelé amiokupantů jsou 100000horší!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínej přitom KDO byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 37. 15:35
  Ctrl-C a Ctrl-V,ostatní pod tvojí rozlišovací schopností,amianální polype!!!☺

  OdpovědětSmazat
 38. 15:09 Dnes musela mít určitě ochranka v Bohnicích dovolenou.

  OdpovědětSmazat
 39. 15.56 Máte pravdu, když vás pustili ke klávesnici.

  OdpovědětSmazat
 40. 16;08
  Havlodemokrat promluvil!☺

  OdpovědětSmazat
 41. Rozhodnete-li se nazvat komunistu lhářem, musí se vás nakonec zhostit pocit marnosti. Jak můžete urazit prase tím, že ho nazvete prasetem?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dneska už se do prasat nenadává ty jeden Soroši, nebo Bakalo! Velice odporná přirovnání.

   Smazat
  2. 17:10 Máte na mysli komunistu z které politické strany? Protože v KSČM je jich poskrovnu.

   Smazat
 42. 17:10
  To je skutečně mOUDro všech mOUDer

  OdpovědětSmazat
 43. Je to tady docela sranda. Nějaký uhrovitý klučík tady dovede
  rozpálit kdekoho doběla.
  Ale počet "příspěvku" utěšeně roste a pokud má zdejší dozor
  od písmena, musí být už milionář.
  Já vím je to těžké nezareagovat na toho provokatéra z vnitra,
  ale ideální by bylo na ty sračky vysrat a neodpovídat.
  Pro takové debily je největší trest když na svá veledíla nikdo neodpovídá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě -ale proč to nedokážem? Počet diskuzí by byl zhruba poloviční. Nejhorší je, že kvůli těmhle zmrdům se značně zredukoval počet článků. Uvědomte si, jak dobré články zde dříve byly, jak dobří autoři psali, a počet článků byl mnohem vyšší. Ale když sem někdo napíše článek, a potom zjistí, že k němu diskutují převážně jen magoři a prasata, že je to stále stejné, a redakce je na to slabá -proč by psali články? Bylo by rozumnější diskuze zakázat - a našup by to bylo řešení. Spousta lidí by přestala články číst, - když nemůžou psát ty hnusné sprostoty, článek je nezajímá. Články je nezajímají - potřebujou se kochat svojí svobodou, jak můžou být odporní, oplzlí a sprostí - toto za minulého režimu opravdu být nemohlo. Takové prase by bylo hned zablokováno.

   Smazat
 44. 18;00
  To myslíte toho nazikripla podporovaného snad i redakcí NR?

  OdpovědětSmazat
 45. České pravici, neobjektivní ČT a ČRo a aktivistům z řad herců, zpěváků a prorežimních umělců se vrací jako bumerang podpora nenávistných útoků na vlajku prezidenta republiky a další špinavosti zaměřené proti Rusku, Zemanovi a levici. A bude hůř. Bestii vypustili z klece a ta už cestu zpátky nenajde.

  OdpovědětSmazat
 46. Viete,nebol som nadšený rozpadom čs.republiky,ale po prečítaní debaty k tomuto článku,som celkom rád,že sa tak stalo.
  U nás máme tiež dosť podobných "Hovád",ale na vaše ešte nemajú.
  NR sledujem pravidelne a dlhodobo a divím sa ,že ste schopní uverejňovať taký hnoj.

  OdpovědětSmazat
 47. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 48. Padl hrdinný partyzán …

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Ze Střední Asie přišla zlá a smutná zpráva: V nerovném střetnutí s drtivou přesilou krvežíznivých žoldáků NATO padl náš soudruh Abú Bakr al-Bagdádí.

  Bojoval do poslední vteřiny, zlikvidoval SPOUSTU zběsilých euroamerických žoldáků, ale nakonec – když mu došly náboje – vyhodil do povětří sebe i blížící se Euroameričany. A taky své děti roztrhal na kousky, aby je uchránil osudu horšího než smrt: Života na Západě, v kapitalismu a demokracii.
  Tomu my Češi a Rusové DOKONALE rozumíme: I pro nás Západoasiaty je lépe zemřít, než žít v Euroamerice, v tom ODPORNÉM světě plném evropských hodnot.

  Nuže, mrtev je soudruh Abú, jeho tělo tlí, jeho duch však kráčí dál.
  Ano, i kdybychom padli všici, vstanou noví bojovníci, rudý a zelený prapor zavlají vedle sebe – nad hořícími ruinami pyšných evropských paláců.
  Ano, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti nenávidíme Západ + evropské hodnoty stejně zdravě nesmiřitelně, jako soudruh al-Bagdádí.

  Proto se my roduvěrní Češi a Rusové nemusíme bát: Pochodeň zdravé nenávisti, jež vypadla z mrtvé ruky s. al-Bagdádího, brzy pozvedne jiný náš soudruh, jiný náš přirozený spolubojovník, a boj proti našim společným okupantům z NATO a EU vypukne nanovo.
  Ano, my komunisti a putinisti jednou SLAVNĚ zvítězíme nad Euroamerikou, DOKONALE zašlapeme evropské hodnoty do prachu, i díky pomoci islamistů, našich přirozených spojenců.
  A pak se konečně bude tančit všude!

  Komunismus-putinismus-siťinpchingismus – budoucnost lidstva!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 27. října 18:11) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
 49. Všem zdejším pravičáckým blábolistům, urážejícím našeho drahého s.s. Skálu ODPORNÝM oslovením „pane“ a označením „inteligent“:

  1. S.s. Josef Skála není žádný „pan“, žádný pražský kavárník-havlista, nýbrž soudruh a soukmenovec, řádný, pevně věřící komunista a putinista.

  2. A samozřejmě není žádný „inteligent“, žádný lepšolid, nýbrž HORŠOLID s IQ<100, jako my všichni ostatní horšolidi, my voliči KSČM a našich národních Vůdců Miloše a Babiše.

  JASNÉ?!

  „Jednou komunista, NAVŽDY komunista nebo putinista!“


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 50. Nová Republika se stává z dezinformačního plátku vyhlášenou žumpou. Uděluji jí Řád Řitě smradlavé.
  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A o čem asi tak chtěj místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  2. POZOR-WATCH-ACHTUNG 2.27 a 16.43 Ničehož se nebojte! Jsme tu ještě mi lepšolidi který spolu s americkým národem zabráníme horšolidem v jejich činosti. Volte TOP a 09, STAN a ODS. Naši super lepšolidi Halík, Huťka a naše mládež Janda, Mádle, Pavka Novotný... jsou zárukou kvality do budoucna. My nejsme jako Radosta ironicky zde vypouštějící nahromaděnou žluč, neskrývavě stojící na straně menšolidí. My lepšolidé-pravičáci, havlisti-sluníčkáři a vvýtači 17 listopadu zaplníme náměstí všech měst od Aše po Břeclav abychom oslavili naše vítězství. Ať žije vjěčný Havel a jeho letiště. Armáda americké Únije nás ochrání před ruským agresorem, který nám chce sebrat naše továrny, doly, hutě, cukrovary, nerostné suroviny... nebude v čechách dobře dokud se americký voják dragoun se svým mustangem nenapyje z Vltavy! Lepšočlověk s IQ 276 M.Pakosta.

   Smazat
 51. 6,12
  Už jsi posnídal vodku amidumkopf,že meleš tyhle havlomOUDra?!.-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekl špatným jidiš dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!.-)

   Smazat
 52. Ctrl-C a Ctrl-V,ostatní je pod tvojí rozlišovací schopností,AMIUNTERMENSCH!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: A MÝ (rozuměj: putleroffský) UNTERMENSCH!

   Smazat
 53. Jistě je pozoruhodný slovník mnoha "diskutujících". Když nic, tak aspoň v tomto směru bylo za socíku daleko, daleko slušněji. Tu sbírku vulgarit, kterou člověk dnes a denně slyší hulákat omladinu ve veřejném prostoru a v dopravních prostředcích, tak tu jsme za socíku ani za 1 republiky neslyšeli. Jenže s tím demonstrovaným hulvátstvím (ho-pr-sr, to jsou ta neslušnější slova, která lze slyšet) jsme se zrovna nemuseli Západu přibližovat.

  OdpovědětSmazat
 54. Vážení admini, když nedokážete čistit deratizaci, zdejší krysí doupata, nedivte se, že slušné a hodnotné názory už opouští zdejší prostor. 5.tá kolona zde vítězí, protože nejde o diskuzi, ale soutěž primitivů a s jejich smradlavými podpásovkami nemá cenu ztrácet čas.Po zážitku s oslavou statního svátku, mám pocit, že by možná stálo za úvahu podobné oslavy zrušit. Že volba kandidátů pro udělení státních cen, bude napadána a bude snaha celý akt narušit, bylo už dopředu jasné. Následné ohlasy v mediích doznívají jako po zemětřesení. Dá se předpokládat, že zrovna tak dopadne svátek 17.listopadu. Ještě si pamatuji hořký pocit, který ve mně vyvolal aktivní občan, který "hrdině" narval kytičku, položenou k uctění památky, do popelnice. Stydím se za sprosťárny našich taky spoluobčanů, ale než pokračovat s exportem primitivizmu, tak raději nic.

  OdpovědětSmazat
 55. 21:14
  Jinde si dovedou státní svátky oslavit, u nás jsou pro ostudu a pro strach. To jsme to tedy dokázali. Jsme celé Evropě pro srandu. Lidí se nestačí divit, co všechno naše "elity" dokážou.

  OdpovědětSmazat
 56. Zato dnes se budeme pitvořit s "helouvínem". Už včera se v jedné mateřské školce dětem rozšiřovaly mozkové závity a obzory s tímto keltským svátkem. Menši pozornost měly Velikonoce a o Památce zesnulých ani "ň". Nejsem bigotní katolík, ale nesedí mi tato jednosměrná výchova.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.