Reklama

středa 16. října 2019

Jsme součástí světového zla

Lubomír Man
16. 10. 2019
Jedu tramvají do středu města. Proti mně sedí asi šestnáctiletá dívka s andělským obličejem, vyzařujícím dobro i laskavost v míře, který nevídáte každý den. Jednou z ní bude dobrá a chápající manželka a jedinečná matka a vychovatelka svých dětí, přemítám, a tu mě napadne, že i ona, přes veškerou její jistě čistou mysl a stejně jistě i její bezchybné skutky, je součástí jistého pozemského zla. Jeho součástí sice nedobrovolnou a současně i nepatrnou, jakou je třeba obilné zrníčko na obilném lánu, ale i tak s tímto zlem spojená.


Proč tomu tak je a proč tomu tak musí být, dumám, a odpověď na tuto otázku mě svou brutalitou zasáhne jako rána mezi oči.

Nu protože je Češka, to je její vinou, stejně jako je tvojí vinou, že jsi Čech, drnčí mi v hlavě, rozhlédnu se po lidech v tramvaji i po těch, co se pohybují venku na ulici, a uvědomuji si, jaké obrovské množství nás viníků tohoto trestu za zlo, které jen nám všem společné, je.

Ano, je to tak, všichni my Češi, kteří tuto krásnou kotlinu obýváme, neseme na čele neviditelné Kainovo znamení. My, příslušníci národa, který se po desetiletích totality ocitl náhle svobodný a volný jak pták na obloze, nenašel dost odvahy k tomu, aby tou oblohou brázdil jen sám a opuštěn, a hledal někoho mocného, o koho by se mohl opřít - nu a protože předchozí totalita vycházela z východu, vrhl se instiktivně – aniž by si všiml (anebo spíš byl ochoten si všimnout), jak se mezitím změnila strana druhá - do její náruče.

Nu a teď je tedy, jak se říká, pevným článkem západní aliance, jejíž vedoucí země Spojené státy zavraždily od konce minulé války většinou prostým shazováním pum z letadel 20 až 25 milionů lidí a vojensky intervenovaly v Číně, Itálii, Řecku, na Filipinách, v Jižní Koreji, Albánii, Iránu, Guatemale, Libanonu, Egyptě, Indonésii, Britské Guyaně, Vietnamu, Kambodži, Kongu/Zaire, Brazilii, Dominikánské republice, Chile, Řecku, Východním Timoru, Nicaragui, Grenadě, Libyi, Panamě, Iráku, Afghánistánu, Salvadoru, Haiti a Jugoslávii. Nu a třeba jen v té Koreji se jim podařilo vybít plných 20 procent severokorejského obyvatelstva a v tak zvané válce proti terorizmu zabili těch lidí 1,3 milionu.

Ale my Češi jsme se téhle přemíry vojenství svého nového otce a patrona nezalekli, takže jsme v roce 1999 vstoupili do NATO a ještě v témže roce dala naše tehdejší vláda souhlas s přeletem amerických bombarďáků přes náš vzdušný prostor k tzv. humanitárnímu bombardování tvrdolebých Srbů, odmítajících pochopit, že Jugoslávie musí být rozkotána, aby na jejím území – v Kosovu – mohla vzniknout největší americká vojenská základna v Evropě. V den tohoto našeho souhlasu s bombardováním těch, kteří jediní na náměstí Svobody v Bělehradě v roce 1938 a 1968 masově protestovali proti bezpráví, na nás páchaném, započal náš morální sešup, který se do dnešního dne nezastavil.

Nu a jak ten sešup pokračoval, okorovávalo i naše vnímání zaznamenáníhodných výroků amerických politiků, počínaje dvěma výroky někdejší americké ministryně zahraničí M.Albrightové, z nichž jeden hlásal, že Rusko má příliš mnoho nerostného bohatství, což prý není spravedlivé, a druhý, že Rusko má bohatství příliš velké na to, aby patřilo jen jedné zemi. Otevřený apetit na ruskou ropu plyn se dalšímu americkému politikovi, prezidentu Obamovi, v ústech zadržet sice podařilo, ale i jeho výrok z února 2015: „Musíme mít nejsilnější vojenskou sílu světa a příležitostně musíme zkroutit ruce zemím, které by nebyly ochotny dělat to, co potřebujeme, aby dělaly“, nepostrádal rasanci, která byla v dřívějších letech, a to snad i v hitlerovském rajchu, nepředstavitelná. Nu a za sedm měsíců po Obamově výroku přitvrdil muziku ještě dál náměstek amerického ministra zahraničí Armitage, když na adresu Pakistánu řekl před celým světem: „Zbombardujeme vás zpět do doby kamenné!“

Tak takovéto velebné aliance, vážení, jsme dnes členy, a naše armáda čeká, nejspíš s obavami a rozpaky na to, co nám její velení rozkáže činit, či kam má napochodovat. Ale dnes už přece někam patříme a musíme se podle toho chovat, řekl přece jeden náš nezapomenutelný dvojnásobný ministr, takže diskutovat možno, ale neplnit rozkazy nemožno.

Řeknu vám, že až se jeden diví, že v tomto rámci, v němž je nám dáno žít, může ještě existovat laskavost a dobro, které jsem dnes ráno obdivoval na tváři mi neznámé mladé dívky.

89 komentářů :

 1. Vyberte si jinou zemi, kde budete šťastný, pane Mane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:52 Budliky, budliky, já miluju amíky a jejich atomový čudlíky.

   Smazat
  2. Man už si vybral! Tady je s garmoškou mezi svými! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase jste potvrdil známou pravdu, že ten co žere režimní proamerickou propagandu musí být navíc ještě nevzdělaný idiot, jinak by si musel sám před sebou odplivnout !! jen blb může za "komouše" považovat Hitlera a podobně "lepší" LIDI !!

   Smazat
  2. Honolulu, pravdou je , ze Rusove za revoluce pochcipali hladem vetsinou diky ekonomicke blokade Zapadu!! nikoliv nasilnou smrti.

   poli-sutra

   Smazat
  3. 23:01 Hlavně by měl někdo zanalyzovat tebe, co když jsi debil?.

   Smazat
  4. 40 milionu?Kdypak a kde?Kde čerpate takova čisla?

   Smazat
  5. TY Zmrde !!!

   Smazat
  6. 8:24

   Čísla v jeho podání nemají žádný význam, on vůbec nechápe jejich hodnotu. Jestli 100 tisíc, nebo 40 milionů, nebo 80 miliard, u něj nehraje žádnou roli. Používá je podle zvukomalebnosti, jak hezky mu zní.

   Smazat
  7. Jakejpak 40 milionů? Musíme sečíst všechny oběti uváděné jednotlivými "historiky" a dostanete:
   Počítejte, jak počítejte, kdyby jen jeden z nich průměrně uvedl dvacet milionů, pak při průměrném počtu "historiků" v demonkratických státech tak jeden na čtyři sta tisíc obyvatel a počtu občánků těchto ždímaček našich daní a životů, kolem jedné miliardy a za předpokladu, že uvedený počet obětí je 20 000 000., pak dostaneme reálné číslo jen "oficiálních obětí pět miliard. Jestliže k tomu připočteme oběti Stalina, Rudé armády a Ruska, neboť kdyby nebylo Ruska, tak se nebude zbytečně nikdo zabíjet a proto je to jeho vina, pak tu budeme mít odhadem sedmnáct až dvacet miliard obyvatel zavražděných. Juchů, Sluncebilové mají zase jeden argument navíc! Metodika dnes běžně používaná a jasná, takže těch obětí je už minimálně dvakrát více, pardon zase krát dva a jéje zase krát dva ....

   Smazat
  8. Tak autor Anonymní17. října 2019 17:27 nám sděluje, že mu hodně vadí oběti Rudé armády a Ruska. Kdo byly hlavně těmito oběťmi? No přece nacisty zblbnutí Němci. Autor by chtěl revidovat výsledky 2. sv. války. Obětí nebyly podle něj Rusové, ale spíše útočící Němci. Je to dle něj asi nespravedlivé, když se SSSR ubránil pokrokovému Německu a způsobil mu velké lidské a materiální škody.

   Smazat
  9. Anonymní 17. října 2019 17:43
   Pokud nečtěte pozorně, tak raději vůbec nečtěte. Jenom jsem navrhl novou metodiku počítání obětí a pokud nechápete, co je to ironie, pak před Vámi smekám. Až na zem. Je škoda, že Vám to musím připomenout.

   Smazat
  10. Rudocancy! Při své návštěvě Německa v srpnu 1945 si samotný JFK šel prohlédnout Hitlerovu bavorskou rezidenci Berghof i Orlí hnízdo a do svého deníku si tehdy poznamenal:

   „Kdokoli, kdo navštívil tato místa, si dokáže představit, že za pár let se Hitler vynoří z nenávisti, která ho nyní obklopuje, a bude považován za jednu z největších postav, jaká kdy žila.“ A dále pokračoval: „Na způsobu jakým žil a jak zemřel, je něco tajemného, co ho přežije a zůstane živé. Stane se z něj legenda.“

   Což se z kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   nikdy nestane!

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nauč se gramatiku 4. třídy základní školy světoběžníku

   Smazat
  2. No vy jste významně zesílil útok. Čekáte jako vždy na nový příspěvek, to tedy tradičně, abyste byl první. Ale pak druhý, i třetí. Snažíte se vytvořit iluzi, že jsou vás tu mraky. Vy naivo. Jak amatérské. Uvědomte si, že se pohybujete na serveru, kde nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě. Tak se běžte vzdělávat. Vždyť se vám tu všichni smějí.

   Smazat
  3. Urputne nam "nabÝzite"svoje nazory.Jsou na urovni vašeho vzdelani.S tim nic nenadelate.

   Smazat
  4. Zamindrákovaný pan Huhuhululu zase září a teče štěstím a osobním uspokojením. I když bay to mohl být jeho bratr, který emigroval na Kanálské ostrovy.

   Smazat
  5. 1:25 A jakoupak "kvalitu" lze očekávat od místních odulců*)?! Ano, jsou sice pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proč se sem vracíte, ekonomický emigrante?
   wage there, social care here?

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Získání RN bezplatně, získání MD (MUDr.) bezplatně - kolik jste za své vzdělání zaplatil vy, hoňo lulu ??

   Smazat
  4. Doufejte, že se ONA nikdy nedoví, co jste ji přál, troufám si tvrdit, že by Váš klidný důchod skončil. A Vy byste skončil někde v panamský nemocnici (na víc Vám nezbude) třesa rukama po klávesnici stejný nesmysly, co píšete dnes, ale naštěstí v jiném jazyce. Mimochodem Váš jazyk by panamští lékaři mohli prodat domorodým indiánům Jižní Ameriky na výrobu extrémně účinného jedu kuráre. Zachránil byste celé oblasti amazonského pralesa. A to by byl Váš první užitečný čin ve Vašem životě!

   Smazat
  5. 17:38 Nežvaň rusáku! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však už brzy to bude povolený i u nás ...

   Smazat
 5. Ta dívka má co nabýdnout,samu sebe našim novín Nemcúm z Afriky a Afgánistánu,je to tak jednoduchí a sluničkárstve.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy s tim nabÝzenim nedate pokoj?

   Smazat
  2. Chápejte, on jí závidí, že může nabídnout sama sebe. On by tak rád důvěrně poznal novodobé Němce ...

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chápeme že jste pologramotný ale přesto se s námi podělte o vaše další pozitivní zkušenosti z USA aby jsme si také mohli koupit Condo/m.Kondominium už tady je.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. zní to spíš jak název pornosérie, ale chápu, že právě tohle je ... symbol of your individuality, and your belief... in personal freedom ... přeju vám to

   Smazat
  4. Jeste vymÍtit,to je na 4.třidu😆😆😆😆😆😆

   Smazat
  5. Pan Man má pravdu...

   Smazat
  6. Když už chcete zpívat, tak si jděte na nejvyšší mrakodrap ve Vašem okolí a začněte zpívat. Apokalypsa zasáhne Ameriku!!

   Smazat
 7. "Je součástí sice nedobrovolnou a současně i nepatrnou, jakou je třeba obilné zrníčko na obilném lánu, ale i tak s tímto zlem spojená".
  .. obelhanou, zmanipulovanou... i proto věřící, že je na správné straně. A takto je všech strašně moc.
  F

  OdpovědětSmazat
 8. 0:17 - to devce je na spravne strane ! Na nasi strane, a vy jste ztravili zivot v omylu. Na stesti pro nasi planetu, je s vami konec a to devce ma pred sebou plnohodnotny zivot v pokracovani na nasi strane ! Na nasich hodnotach ! Pod nasim americkym vlivem !

  OdpovědětSmazat
 9. Pane Mane máte naprostou pravdu, v článku který jste napsal a patříte k mým oblíbencům. Je to smutné, ale pravdivé a nejhorší na tom je, že to někteří hlupáci evidentně nechápou, protože na to nemají. Můj táta v podobných situacích, kde nic nebylo, říkal "Vem si z holé dlaně chlup", no jo, kde nic není... Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 10. Amerika je rakovina této planety. Zločinci mají svojí zemi, kde vyvraždili původní obyvatelstvo a je to jejich mentalita po generace, nedá se to změnit! Války mají původ od nich!A můžete se posrat, ale na tom nic nezměníte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme slyseli ten povyk a jako na povel okolo Kurdu.
   To je medialni kvikot na rozkaz od CIA-Mossadu. Mezitim, predvidam ,ze zanedlouhu uslysime dalsi plac a kvileni slunickaru a nad chartisticko-komunistsickymi hroby..
   A kupodivu jejich vlastnimi , ktere si vlastnorucne a s velkym usilim sami Vykopali a taky na rozkaz od tech nahore jmenovanych..Inu , kdo chce kam...

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. blb si pise sam sobe

   Smazat
  2. A aby ta BOŽÍ PROZŘETELNOST dobře fungovala, tak jim pinďouři dávali, nebo prodávali? Deky infikované virem nešťovic, takže vlastně pomáhali Bohu a to zcela nezjištně. Honolulu jsi na té špatné straně zeměkoule a karma tě nemine, zvlášť když to zlo velebíš. Ne že bych někomu něco zlého přál, to se vrátí jako bumerang, ale tak to prostě ve všehomíru funguje. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 12. "Soudruzi" ! Neexistuje zadna vec, ve ktere by Amerika pokulhavala ve vyvoji za vami, ale existuji veci ve kterych vy, pokulhavate ve vyvoji za Zululandem v Africe !
  Nic si z toho nedelejte ! Pouze prvnich 150 let je nejtezsich ! Potom se vam ulevi !

  OdpovědětSmazat
 13. Idiota jenom lopatou, to je ta nejlepsi pilulka pro hovado

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak to bylo s otroctvim Honolulu??? Napis to!!!

   Smazat
  2. "častá je megalomanská forma – velikášské bludy, nadměrná euforie"

   https://www.wikiskripta.eu/w/Syfilis_(klinický_obraz)

   Smazat
  3. Nadimpotent Nosochlupus Emigrantus Honolulus - majitel rekordu z knihy Guinnessovy - nejdelší plivanec sama na sebe dvakrát kolem zeměkoule.

   Smazat
  4. A verili by jste tomu..?
   Tak mesta v Tramtarii a jinde jsou preplneny, Nazev Australie bude brzy zmenen neco jako Gunga- Unga..Kdyz prijedete na navstevu ,taky protoze neni lehke australana spatrit.Nekdy v televizi.UBEER mezinarodni korporace /alles/, si do Australie privezla desitky tisic indu. Vlada nebo urady do toh nemaji co mluvit.Nebo nebudou. Dostali motorovy kola a rozvazeji potraviny. A Myslite si ,ze jezdi po ulicich 30-50km za hodinu ? Ale kde to zijete ? Jezdi na preplnenych chodnicich ..Na ulicich jezdi auta !
   A riti se 30-50km za hodinu. A myslite si ze davaji pozor na cestu . Ale kde to zijete ?
   Musej se zblizka divat do telefonu ,sledovat vzkazy a hledat cestu na GPS. A myslite ze by se nekdo odvazil to zakazovat. Ale kde to zijete...
   Media se nesmi ani zajimat kolik ranenych a mrtvych i deti..Ani v kocarku..
   Tak Mezinarodni korporace vladnou. Strom roste treba 100-200 let , ale kdyz je treba se odstrani a ihned. A cele pralesy, znici se velke oblasti prirody. Zisku nesmi stat nic, vubec nic v ceste , ani vlady ani urady, ani mesta, ani lidi ani narody ani celej svet. , nebo se vyzmizikujou..
   A myslite si koho asi Hitler a ncisti kpirovali a presne. Ani pritel Rohm, kterej byl mirne proti neobstal. Ihned byl zastrelenej..
   A kde vzal Hitler ten napad dobyt a okupovat a jakymi prostredky, celej svet ??
   Usa bylo slozeno z mnoha narodnosti a ty se mezi sebou nenavideli az k smrti. To bylo podporvany , protoze Rozdel a Panuj. Bylo mnoho nasili a smrti a vsude. Az toho bylo prilis. Ted se zase predstira velka mezirasova laska a . A kde to zijete, kdyz nevidite, ze prave proto ty miliony na dukaz byly dovezeny do EU a za jakym ucelem..
   A kde to zijete..

   Smazat
 15. Víš, že všichni jedno jsme, i ti indiáni a pokud nadáváš, nadáváš i sám sobě. Tento způsob masochismu, zdá se mi poněkud nešťastný. U nás by tě mohli titulovat Pepek Vyskoč, ale ty jseš za vodou, tak možná Pepek námořník? Ten zas ale nebyl sprostej jako kanál, tak nevím kam tě zařadit, jseš asi takovej vykořeněnec, hledající své kořeny. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:28 Nežvaň rusáku! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však už brzy to bude povolený i u nás ...

   Smazat
 16. Hovnocuc je lina kuze
  ale on za to nemuze
  muze za to jeho mama
  co ho mela s cikanama
  ty delaj deti
  po patnacti pivech s rumem
  a rodi se jim blbci
  jako tento idiot
  co otravuje o prekot
  Venco prosim zamazni ho
  neb mu nekdo pomuze
  jako Epsteinovi na snure

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:58 Však ty taky nemáš zrovna ideální původ! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  2. P. S.: A co se týče cenzora Wenzel Hoffstein-Dworzaka, tak to je známým feťák prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dyk to říkám - píše levou a pravou se ...

   Smazat
 18. Co sem ty amianální pokryté lezeš?!!!!!
  Ty tvoje amizulukafrohatmatilkou psaný SRAČKY jsou už NEvhodný i na veřejný WC,tak piš rovnou Trumpetovi,ten ty tvoje jo koruny určitě uvítá.....TADY NIKDY NEBIDOU NIKOHO ZAJÍMAT!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se kdy probral z lihu co v něm primář uchovává potraty narudlejch socek a co mu ho chodí potajmu upíjet!

   Smazat
 19. Pane bože hned z rána. Kolik stačí nazvracet jeden člověk (? teoreticky je to člověk), proč s tímto tvorem vůbec komunikujete. Když se člověk dohaduje s blbcem, tak se brzy hádají dva blbci. Prý to řekl Jan Werich. Uvědomte si, že je to tzv. stalker (česky nejspíš prudič) a tohle má v zadání, tj. šířit blbou náladu. Přeji krásné, slunečné ráno
  ST

  OdpovědětSmazat
 20. Děkuji za článek,cítím to úplně stejně.
  Dneska bojujeme na straně zla,vraždíme v Afghánistánu,Iráku i jinde.A samozřejmě se nám to vrátí.
  Takže až se nám jeden z těch magorů které vyrábí NATO odpálí v Kotvě,tak aspoň budeme vědět ZA CO.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z toho mám taky strach a radši to nebudu rozebírat. To z 3:28, platí ale pro všechny, jestliže všichni jedno jsme. Asi nejlepší je bojovat pravdivými argumenty a také tak trochu humorem, jako to činil např. pan Werich. Na vulgarity odpovídat stejně, nás snižuje na úroveň jejich původních šiřitelů. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
 21. Otesánka USA si musí všichni vydržovat a krmit jinak se rozzlobí a rozdupou všem bábovičky. Mladí to již chápou a rádi se připojují k definitivnímu zániku té chuďoučké české kultury a historie co nemá budoucnost. Být světoví a "INN" je pro pravicový proletariát jediná snesitelná představa žití. Proto uvěřili bláhovosti propagandy a stojí v Brně na nám. Svobody frontu na vymývání mozku jakže ta totalita byla příšerná. A nikdo nechce volit komunisty, protože by nepochybně vyhráli volby a byla zpět :-DD

  OdpovědětSmazat
 22. Formálně jsem také součástí světového zla, ale své svědomí mám čisté. Vyjma jednoho přešlapu, kdy jsem svůj volební hlas nerozvážně vložil do spárů ČSSD(před naším uvrhnutím do paktu NATO), jsem už důsledně volil opozici. Konkrétně komunisty.

  OdpovědětSmazat
 23. Pan Man má pravdu a na usáckého emigranta nereagujme. je to možná placený, hloupý troll.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,49
   Máte pravdu,je to odpad a k tomu debil!

   Smazat
  2. Nežvaň rusáku! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však už brzy to bude povolený i u nás ...

   Smazat
 24. Navíc dnes je už jasné, že časy USA jako světového hegemona začínají být už jen minulostí. Dnešní zpráva o bombardování zařízení opuštěných Američany připomíná v měnším měřítku evakuaci Saigonu v roce 1975. Možná není až tak daleko doba, kdy se někdejší komunisté a dnešní havlisté budou muset učit reálie, postoje a ideologii nových pánů. Zajímalo by mne, jestli třeba taková soudružka Šiklová už doma potají nešprtá korán, nebo konfucia.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už ty USA tak neřešte. Raději se podívejte k nám domů.
   Kalousek doporučil slušného člověka. Prezidentský kandidát Jiří Drahoš se neštítil vzít na volební kampaň 1 milion Kč od Nadace pro děti.Prezident Zeman dává 30 procent ze svého platu na děti, premiér Babiš celý plat. Obyčejní lidé přispívají penězi a takový člověk obere děti a chtěl by být prezidentem! V Třinci na hokeji byl fanoušky vypískán a hned večer prohlásil, že pískali dementi a hloupí lidé. Je to další slušný člověk po Kalouskovi. Ti dva se hledali dlouho....Posílat všem, ať se informace dostane k poslancům, co nadace dělá s penězi, kde místo dětí to dostane takový člověk, aby mohl živit 15 poradců...

   Smazat
  2. Drahoš je pro havlérku už nepoužitelný. Musí si najít jiného figuranta.

   Smazat
 25. Pěkný článek pane Mane jako Čech a Slovan se k usa, eu a natu nehlásím. To lepšolidé potřebují ochranu před vlastním národem.

  OdpovědětSmazat
 26. 23:01 A má tenhle člověk pravdu, oficiální místa hovoří o 40 milionech mrtvých Rusech v období od roku 20 do 40. Na tom soudruzi nic nezměníte a ještě dodám. Za kul. revoluce v Číně bylo zabito rudejma gardama 78 milionu lidí, ano 78 mil. To je ta vaše vizitka soudruzi, Amík je proti vám neškodný králíček.

  OdpovědětSmazat
 27. 11,21
  A kolik lidí má od svého zbytečnýho vzniku te amiksindl nám sdělit nechceš???!!!!!!Jen vražděním místních domorodců má na kontě 30,ale spíš 50 milionů Indiánů a od konce 2.světový války zavražděných mraky přibylo!!!!!Takže zavři pussynku nebo ti prolhanče tupá opadne!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rudocancy! Páč co se Severní Ameriky týče - až do vybudování železnice (1850) většinu USA i Kanady ovládali rudoši a paradoxně se jim dařilo líp jak před Kolumbem, páč už nemuseli běhat za bizonama pešo*) jako dajakí tý kokoti! Teda kojoti ...

   *) koně byli do Ameriky dovezeni z Evropy, rudoprde! Vinnetou a spol. co na pláních honili bizony v sedle byli vlastně evropská hi-tech kultura. Bez koňů byly travnaté pláně většinu USA liduprázdné.

   Smazat
 28. 13.19 No od toho vzniku, jak píšeš, tak tam byl třeba i tvuj fotr, ten byl taky tak blbej jako ty.!

  OdpovědětSmazat
 29. Plánovaná vražda Trumpa - Prezident Trump je vše, co stojí mezi americkými občany a nucenou diktaturou.
  https://beforeitsnews.com/prophecy/2019/08/trump-assassination-planned-president-trump-is-all-that-stands-between-american-citizens-and-a-forced-communist-dictatorship-2507731.html
  https://www.protiprudu.org/svetovy-chaos-prichadza-z-washingtonu/
  http://www.czechfreepress.cz/amerika/od-roku-1945-az-do-dneska-usa-zabili-20-30-milionov-ludi.htm

  OdpovědětSmazat
 30. 16:07 Díky za ty " super tajné " hoaxy. Jeden by nic nevěděl, díky vám.Hlavně ten totálně vymytej protiproud.Nějak vám tam chybí, sputnik, aeronet a blesk.

  OdpovědětSmazat
 31. Na rozdíl od mnoha tu "diskutujících", jsem přesvědčen, že jediné co stojí za to je láska, úsměv. Ne to co nám navazují v podobě porna, sexu (hop a jdeme na to). Copak láska je jenom tohle? Je to přece to nejintimnější co člověk může prožít a nebo by to tak mělo být. Ale za tím musí být vzájemnost a ne sobectví (já si užívám a ty, co je mi do tebe), tolerance a ne sobectví, domluva a ne "jízdní řád" a tak dál. Jsou to společné radosti, ale především starosti! Ostatně, když si Vy sami vzpomenete na Vaše nejlepší chvilky života (jakéhokoliv druhu), tak ty přišly zcela určitě nečekaně, neplánovaně bez varování. Jakoby jen tak mimochodem, ale člověk musí být připraven tak nějak vnitřně. Vždyť se asi nikdy nikdo nedozví kolik toho v životě prošvihnul, protože nebyl správně naladěn.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I úsměv může být zlý. A láska? Ta je někdy příčnou sebevraždy. Hlavní je rozum, ale ten bohužel také všichni nemají. V.J.H.

   Smazat
  2. Já jsem znal jednoho, co mluvil o pravdě a lásce a na ulicích se válí 80.000 bezdomovců a skoro milion lidí je v exekuci. Že si to udělali sami mě je jedno, to dělá prostředí, jak řekl pan Werich, za tzv. totality to nebylo.
   Komunisti to byla pěkná verbež, ale kam se hrabou na pravdoláskaře.

   Smazat
  3. 23:06 Není těch bezďáku 80 000 nějak málo? Proč si nevycucáte třeba 500 000 nebo hned 1 milio. Křupan jako vy bude vždy lhát, jan aby tosplnilo učel Chudáku.

   Smazat
 32. No i kdyby bylo homelessáků 40 000 tak je to stejně dost. 80 000 je důchodců v exekuci a to je taky dost. Máte pravdu účel světí prostředky, za chvíli skončí sociální smír. A pozor, když z chudáka se stane boháč.

  OdpovědětSmazat
 33. S názorem autora článku se plně ztotožňuji. Vždy mě jímá nesmírný smutek, když si uvědomím, že jsme se dobrovolně postavili do jedné řady se zeměmi, které rozpoutávaly a rozpoutávají války, vykořisťovaly, zneužívaly a podmaňovaly si jiné národy. Tak to jsou dnes naši spojenci, přátelé.
  Za sebe mohu říct jediné:"Raději ruské jho než euroamerickou demokracii plnou násilí, sváru, nenávisti a touhy po moci."

  OdpovědětSmazat
 34. Ano, souhlasím s autorem článku. Jak je možné, že nejnebezpečnější kapitalistický diktátor Trumf, svoji ideu "First America" prosazuje hlava nehlava proti všem, kdo tutu ideu nepodporují a nesdílejí a pak komukoliv vyhrožuje, zastrašuje, sankcionuje a zesměšňuje. Je schopen vyvolat poslední světovou válku, která by přeměnila planetu Země v mrtvou planetu. To je to zlo, které je každým dnem nebezpečnější!!!!

  OdpovědětSmazat
 35. Nerad, ale celý život volím menší zlo.

  OdpovědětSmazat
 36. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.