Reklama

neděle 13. října 2019

Jste připraveni zemřít?

Paul Craig Roberts
13. 10. 2019  paulcraigroberts
Sionističtí neokonzervativci, řídící americkou zahraniční politiku, soustřeďují současné své úsilí na likvidaci zbytku dosavadních smluv a dohod zaměřených na omezení zbrojení. A zdá se, že právě teď usilují o zrušení americko-ruské smlouvy o otevřeném nebi: ZDE
Tato smlouva umožńovala oběma velmocem přelétávat navzájem svá území – a to s cílem ubezpečit se, že země jedna neshromaďuje své vojenské síly k útoku na zemi druhou. Jestliže se Washington nyní z této smlouvy stáhne, což se dá předpokládat, napětí a vzájemná nedůvěra mezi dvěma nukleárními mocnostmi se zvýší.Což je zpráva pro obyvatele globu jistě nedobrá, ale zato skvělá pro vojenskobezpečnostní komplex USA, toužící, aby toto napětí a „strach z Ruska“ eskalovaly co možno nejvíc a tím co nejvíc eskaloval i jeho rozpočet.

Dnes v oblasti Černého moře zvyšuje Washington toto napětí horečným vyzbrojováním Ukrajiny, Gruzie a Rumunska, lemující Černé moře společně s Ruskem, Tureckem a Bulharskem. Ale nezvyšuje napětí jen tímto vyzbrojováním ruských sousedů. Současně s ním provádějí USA a jejich loutky z NATO v Černém moři, z něhož ruské lodě proplouvají do moře Středozemního, rozsáhlé vojenské operace a ani se moc netají tím, jaké potěšení by měli z toho, kdyby se jim podařilo vstup ruských lodí z moře Černého do moře Středozemního zatarasit. Tím by totiž, kromě jiného, vyřadili z činnosti ruskou námořní základnu v Sýrii, a Sýrie by poté - tím snadněji - upadla do područí jak USA, tak Izraele.

Současné hromadění vojenských sil v oblasti tak nepatrné přináší ovšem celou řadu rizik. Darebáci z CIA mohou bez velkých problémů popíchnout některého z ukrajinských nacistů, či gruzínských bláznů, či z podplacených rumunských vazalů k vyrobení incidentu, který se poté připíše Rusku – a to zase pochopitelně v zájmu zvýšeného západního strachu z Rusů, který pak nakrmí rozpočet onoho nám už známého komplexu.

Protože není žádných pochyb o tom, že posilování amerických vojenských sil a sil jejich spojenců v sousedství Ruska poskytuje CIA nespočet příležitostí k vyrobení incidentů, jichž bude lze použít pro protiruskou propagandu, a jelikož tyto incidenty mohou přinést i důsledky nezamýšlené, vymykající se kontrole, pak vše, čeho lze použít k zastavení posilování západních sil v oblasti Černého moře, to je v Rumunsku, na Ukrajině a v Gruzii, je aktem Míru.

Zdá se mi, že jestliže USA mohou prohlásit Jihočínské moře, vzdálené tisíce mil od amerického pobřeží za „americký národní zájem“, může Rusko vyhlásit Černé moře, jež představuje velkou část jeho jižní hranice, za“ruský národní zájem“.

Takže Rusko by mohlo slušnou formou informovat další zúčastněné strany, že žádná vojenská plavidla, zvláště pak vojenská plavidla USA a NATO, nemají bez ruského svolení do Černého moře přístup.

V USA budou tento návrh, který já považuji za promírový a snažící se vyhnout konfliktu, jež může přejít v konflikt atomový, proklínat jako návrh protiamerický, a mě osobně pak označí za „protiamerického milovníka Rusů“.

Ve skutečnosti však nejsem ani protiamerický ani proruský. Jsem pouze zastáncem zdravého rozumu a Míru.

Vybral a přeložil Lubomír Man

41 komentářů :

 1. Naštěstí není Putin idiot

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Diky barbarum a ideologickym zlocinnym parasitum , jsme tady prescas uz od 1945 , kdy zase vyhlasili valku dalsi ,aby svet , nezustal ani vterinu bez vynosnych zisku valkami vseho druhu...
   A jak se krouti a pitvori jejich odporny /doublefaced or triplefaced/ ksichty,,ze jsou pro mir atd.
   Jak ty ksichty meni /jako zongler hazi ty ksichty jako micky do vzduchu, vlastne do verejnosti/,podle toho jak se jim to hodi aby vysakli co nejvic ze vseho ..

   Smazat
  3. Není, proto ví co ho čeká a nemine! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 2. Tak to je pane Robertsi všichni co jsi nepřejí válku jsou pro Ruský šváby. Rusko nebude nepřipravené a to je jejich národní zájem.

  OdpovědětSmazat
 3. Já nevím, ale občas mi připadají některé autorovy komentáře jaksi "nevelmi" ... domyšlené. Jestliže je zájmem USA zničit Rusko a rozdrobit jej, pak po takovém slušném vyhlášení prohlášení - jak navrhuje autor - vypukne jen další vlna hysterie. Ostatně podle mne již Rusko několikrát jasně slušně vyhlásilo "řeklo" i řeklo, že Černé moře považuje za svou bezpečnostní zónu, tedy minimálně. Já bych se stejným úspěchem Rusku navrhl, aby prohlásili za oblast svých zájmů třeba Aljašku, Kalifornii, nebo naopak Srbsko, Kosovo, Sýrii a bůhví co ještě, kde se nepřímo taky bojuje s Ruskem. A vlastně by mohli rovnou slušným vyhlášením požadovat volný status ruského území na sto kilometrů kolem průlivů do Černého moře. Otevřené nebe - uzavřené - by znamenalo jen jedno - další "utajený" krok k agresi, kdo má máslo na hlavě, ten tak bude jednat. Tedy další varování pro Rusko. Jaksi při studiu historie mi připadlo, že jediná záruka potvrzení zájmů jakékoliv země byla buď "spolupráce" (v jakékoliv podobě od "jen" "ekonomické vzájemně výhodné" přes "jen" základny až po přímou okupaci) nebo přímo válka o tu oblast zájmů. Jenže ty "záruky" na oblast zájmů se nakonec VŽDY změnili.
  Rusko například začalo zdaleka nejdříve osvojovat oblast kolem Severního pólu a nijak to neskrývalo! Takže to je právo prvního. Jenže teď to prohlásí a slušně vyhlásí (prohlašují) třeba USA, Norsko, Kanada a další "demokratické" státy a ty mají teď novou zónu zájmů, čímž ji Rusko ztratilo, protože si to nedalo "diplomaticky" patentovat? To totiž tak nějak vyplývá ze slov autora. Nehledě na to, že Čína na v článku uvedenou oblast pretenduje také dlouho, déle než existují samotné USA! Je to mnohem starší (nepochybně) civilizace, takže kdo má to právo na slušně vyhlášené oblastní zájmy? Jestliže někdo žije de facto produkcí zbraní, tyje z porobení (byť jen ekonomickým) jiných zemí, jestliže někdo potřebuje svou měnu rozšiřovat "zadarmo" po světě, aby ji dostal v "plné" výši zpět, tak tento někdo bude respektovat takové zájmy a oblasti zájmu? Ne! Autor je sice mírumilovný, ale je - jestli se nepletu -prostě Američan. Jestli se pletu, pak se mu omlouvám.
  Jestliže bude válka, tak důvod se prostě najde kdekoliv, kdykoliv a proti komukoliv. Stačí se "naštvat" na chování třeba turistů, fotbalistů, nebo neuhlídaného psa. Nebyla už někdy válka i pro mnohem méně dobré důvody? Tedy oficiálně?
  A autor si vážně myslí, že světová politika se řídí slušně vyhlášeným zdravým rozumem? Ehm, já ho chápu, ale to si před oběma světovými válkami také mnozí mysleli a neudělali nic z toho, co by konfliktům doopravdy zabránilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:28...Nejste spravedlivý!
   Byli to Amíci,kdo vyhlásil tzv.monroeovu doktrínu.
   Aneb: Západní polokoule je NAŠE,ať se nikdo neopováží nám sem strkat pazoury.
   Ta doktrína stále platí, akorát jí jaksi rozšířili i na polokouli východní.
   Helanov

   Smazat
 4. Rusko situaci vždy náležitě a zodpovědně zanalyzuje a odpoví, ať již symetricky, či asymetricky, což občas Ušáky překvapí. Jelikož Putin nemá hlavu jenom na kulicha, určitě vymyslí něco čím Ušáky převeze. Neserióznost Ušáků mu vyhovuje, protože tím si USA proti sobě poštvou celý svět. Těch pár nohsledů zalezlých v Amiřiti nic nezmění, takže by možná bylo načase, abychom Z Ušácké řiti včas vylezli. Jak to vidím, vše se vyvíjí dobře a mělo by to tak i skončit. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:35 Chápu, že mokré pamprsky studí, tak požádej sestru ať je vymění. To co z tebe leze to už není sranda, ale mozková obrna, rudej blázne. Zatím je pomalu celej svět proti Putinovi, chytráku,USA má za sebou celý demokratický svět včetně nás, koho má Rus? několik mongolu jako tebe, nic víc.

   Smazat
  2. 12;22
   Tohle je ubohý i jako fór stejně,jako že udavač HAVEL a udavačka Chramostová byli křišťálově čistý!!!☺

   Smazat
  3. 12:47 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!!!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. Pořád stejný kreténský sračky 19.25? Ty jsi ale uzbožák! Fakt duševní mrzáček. Něco tak blbýho, oplzlýho, a hovadskýho se hned tak někde nenajde. Proč to pořád píšeš? Vytahuješ na ostatní verbálního čuráka? A co ten v poklopci - už ti nejspíš nefunguje, tak nastoupila tahle pitomá oplzlost? Že už ti to není trapný!

   Smazat
  5. 21:32
   Tím je VINNA REDAKCE A ADMIN,my toho amifašouna bloknout nemůžeme,bohužel!

   Smazat
  6. 21:32 A co se divíš? O čem maj místní odulci*) asi tak "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 5. Ja mam podezreni ,ze kdyby nevyhodili Pana R. z US vlady , ze by dodnes s Kvakal velmi jinak..

  OdpovědětSmazat
 6. Výborný článek!!!
  Nezbývá než doufat,že bude Amerika z pozice CML (centrálního mozku lidstva) a světového drába co nejdříve vystrnaděna.
  První vlaštovky by byly,ti kteří by se měli prát začínají spolupracovat.
  Z toho se ovšem Tel Avivu ježej všechny chlupy,z fotky Putina s Erdoganem a Róháním je musí chytat ámok.
  Teďka se domlouvají Egypt s Etiopií na výstavbě mamutí přehrady na Nilu v Etiopii.
  Je to ZÁVAŽNÁ dohoda, množství vody v Nilu není nekonečné.
  A domlouvají se v RUSKU!!!
  Nemusí pršet, jen když kape,kapka ke kapce a Amíci se budou muset hodit do klidu.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 7. Jen se divím, že tohoto věčného pomlouvače Západu ještě někdo nesejmul. Myslím, že by si to ten zmetek docela, snad i zasloužil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten pošahaný debil Roberts nikoho v USA nezajímá, je tam všem buď zcela u prdele nebo pro smích.

   Smazat
  2. 12:48
   Jako Trumpeta a jeho vláda nebo jako všechna ta nesprávná amiverbež,která si """myslí""",že ZEMĚ JE PLACATÁ?!:-)

   Smazat
  3. Úplně všem u prdele je ten blbeček 12.17 a 12.48 ( asi dva v jednom?) a přesto to pořád leze diskutovat! Taková ubohá nulová verbež!

   Smazat
 8. 12:17
  On někdo ty amisvoloč a jejich poskoky pomlouvá?!
  Kdo a jak a hlavně proč by dělal zbytečnou práci....?

  OdpovědětSmazat
 9. Z nudy jsme u kámoše koukali na film "Rambo" a smáli jsme se jak o silvestru. Ti amíci jsou tak neskutečně tupí, až jsou blbí. Každé zlo, které stvoří, nacpou Rusku.Všude ve filmech cpou lidem, že vraždí ruské zbraně.Ty americké jsou čistě humánní.Rambo- vytáhl pancéřovku s ruskými nápisy proti "zločincům" , kteří bránili svou zemi s kalašnikovy a americký hrdina s lukem nakopal všechny (jako vždy) do zadku. Americká propaganda je tupá a o to víc fandíme Rusku. Ty lži amíků, hrnoucí se odevšad, jsou stupidní natolik, že jim už nevěří nikdo na světě.Myslím američanům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rambo, hlavně tedy jednička, je naprostá klasika a ty jsi dement i s kámošem. Tak ale hlavně že jste se bavili. Furt lepší než kdybyste se "z nudy" píchali do těch vašich vypasených, posraných, rudých prdelí.

   Smazat
  2. Přesně, jak píšu, blbci.Ty jsi toho příkladem, ty klasiko tupej havloidní.Hahaha.

   Smazat
  3. Naprostá klasika???
   Teď se chlapec totálně odkopal. Myslí za něj Hollywood,
   on je jen trpný a trapný výstup.

   Smazat
  4. 12.49 No, ty Ruské filmy kde je vítěz pouze uvědomělý soudruh nad fašistou, taky nemá chybu.Němec je ze začátku velice dobře drtil. Ale kdo nechápe v tomto a jiných filmech USA nadsázku je hlupák včetně toho tvého kámoše..A že je Rus vrah, tak o tom není pochyb.

   Smazat
  5. 15:45
   Schwaineschwanz z amianálu,zavři HUBU nebo zapluj do amianálu pro nový sračkotapety!!!!!☺

   Smazat
  6. 15:45, utři si nudli blbe.Vyjebali ti v pomocné i tu poslední molekulu z hlavy! Nebýt Rusů, tak by tě neměl kdo udělat i když to stejně možná byl pes.

   Smazat
  7. 15:45 Co se Rusáků týče, tak s těma jsme to teda fakt vytrhli! Kdyby je čert vzal, tak bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  8. Nebavte se s těmi posery co tady nadávají na Rusko vůbec! Ignorujte tu přiblblou připosranou, vzteklou, ubohou verbež! Proč to leze diskutovat na NR? To těžko vysvětlí. Nenávidí tady všechny, přesto sem denně lezou s těma idiotskejma sprostejma žvástama. Trapní, hysteričtí, vzteklí, vypatlaní, duševně zmrzačení ubožáci. I lidi na kriplkáře můžou být společnosti něco platný - tyhle lidský vši už vůbec. Jsou to jenom sprostý vši, když jsou tak nenávistní, stačilo by na diskuze nelézt, ale lezou pořád - proč? Protože jsou to vši, přicucnutí na NR jak hovno na košili.

   Smazat
  9. 21:39
   Kdyby ten amiksindl redakce blokla je klid.....jenže,není vůle,takže se ten drek a sajrajt může promanovat do nekonečna!

   Smazat
  10. 21:39 Kdepak, jsou jen zaplaceni, jako na všech diskusích, prodejné štětky a mladí smrkáči ze sorosových neziskovek!

   Smazat
  11. 21:57 Prdlajs! To teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni. Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman. Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
 10. 12:54
  Co máš ty pornoJandovo předkožko za sny nás nezajímá,tady není buzna bar na píchání PRDELÍ!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:06 Osobní zkušenost co buzííííku. To ty jsi Majitel píchacího saloonu.Proč to říkáš veřejně? chichcichááá To jsis naběh vole co.

   Smazat
  2. 15:48
   JEDNO SLOVO.....MOZEK ty havlozblblo NEMÁ ta TVOJE havarijní pornoJandlohavložumpa už 30let!!!!!!

   Smazat
  3. Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, kapitálkama skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 11. Císař - kapitalismus není nahý, bylo by to příliš jednoduché. Pravdou je, že šaty má, leč ne svoje, má oblečen šat demokracie.

  Steve

  OdpovědětSmazat
 12. Jste pripraveni zemrit..???
  Zatim jeste ne..!!!

  OdpovědětSmazat
 13. 20 odtajněných spisů prokazujících vládní zločin a spiknutí. Pondělí 14. října 2019.
  https://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2019/10/20-declassified-files-that-prove-government-crime-and-conspiracy-2515595.html

  OdpovědětSmazat
 14. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.