Reklama

neděle 13. října 2019

Evropa umírá za potlesku vestoje

Kapitánka Carola Racklete v Evropském parlamentu
Tomáš Vyoral
13.10.2019 iPrima
Po nejprotežovanější záškolačce Gretě spílá europoslancům za jejich potlesku ve stoje nejprotežovanější pašeračka migrantů.
Hra na zákony končí. Tak takhle umírá demokracie, za potlesku vestoje, posteskla si jedna z postav v Hvězdných válkách. Stále více aktuální postesknutí, zvláště když „demokracii“ nahradíme „Evropou“.

Kdekoliv si umane, dostane prostor nejprotežovanější světová záškolačka a „dokonalý“ PR produkt zneužitý svými rodiči a okolím – postižená Švédka Greta a za potlesku vestoje spílá jinak nedotknutelným politikům. Nyní se k ní v Evropském parlamentu přidala mladá Němka – pašeračka z neziskové organizace vozící nelegální africké migranty od břehů Libye do Evropy. A opět aplaus. Nepřekvapivě. Hra na zákony končí.

Jednatřicetiletá německá kapitánka lodi Sea Watch 3 (neziskové organizace Sea Watch) Carola Rackete dostala podle zahraničních médií v minulém týdnu prostor ve výboru Evropského parlamentu pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci, kde europoslanci diskutovali o záchranných metodách ve Středozemním moři a rostoucí kriminalizaci členů neziskových organizací, aktivistů a dobrovolníků, kteří zachraňují lidi pokoušející se překonat Středozemní moře.

Takhle umírá Evropa. Za potlesku vestoje

Po jejím desetiminutovém proslovu velká část europoslanců vstala a tleskala, uvedla německá veřejnoprávní televize ARD nebo agentura AP.

„Byli jsme přijati, jako bychom měli na palubě mor a nikoli lidi bez ochrany,“ uvedla podle serveru iDnes v europarlamentu o tehdy protizákonném vplutí do přístavu na Lampeduse, při kterém měla navíc ohrožovat loď pobřežní stráže. Po vylodění byla za podpory tehdejší italské vlády zadržena a hrozilo jí vězení.

„Po příjezdu do přístavu se mi dostalo hodně nechtěné pozornosti, spousty pozvání a ocenění z různých evropských zemí. Ale kde jste všichni byli, když jsme všemi možnými kanály žádali o pomoc? Kde jste byli, když na (naši) žádost o bezpečný přístav přicházela pouze odpověď Tripolis?“ udeřila Racketeová.

Za zmínku také stojí, že otec Caroly Rackete, která tak horuje za záchranu migrantů a mluví o válkou zbídačené Africe, Ekkehart Rackete, je bývalým důstojníkem Bundeswehru a podle všeho pracoval, nebo možná stále pracuje, ve zbrojním průmyslu pro německou firmu Mehler Engineered Defence. Nedávno si měl smazat profil na sociální síti LinkedIn, který to měl potvrzovat.

Klimatický PR produkt střídá produkt promigrační
Máme tady další PR produkt pro média, který tak jako na oko z „lidu“ dostává bez problémů možnost promlouvat k politikům a spílat jim. Agitovat rozhořčeně za něco, ať už je to pokrytecké ekošílenství nebo řízená nelegální migrace, čemu však právě sami europoslanci většinově slouží. Chápeme-li to v tomto kontextu, nemůžeme se divit, že plamenným řečem těchto nastrčených dívek zběsile vestoje aplaudují.

Myslíte snad, že by nechali na nejrůznějších plénech promlouvat někoho, kdo by měl nežádoucí názor? Třeba kdyby v kontrastu s německou neziskovkářkou upozorňoval na nepochybnou hrozbu migrační invaze do Evropy?

„Žádná forma skutečné pomoci migrantům – ať už těch v nouzi na moři, nebo těch ve stavu potřeby na území EU – by neměla být podle práva EU kriminalizována,“ uvedl úředník pro migraci Evropské komise Michael Shotter.

Hra na zákony končí. Otevřete stavidla

Již prakticky bez skrupulí a otevřeně politici z EU sojuzu volají po takřka bezmezném otevření se africké migraci. Pánbůh s námi.

Jak píší zahraniční agentury, téměř všechny záchranné akce probíhají okolo 50 kilometrů od libyjských břehů, takže jsou lodě neziskových organizací povinny se nejdříve spojit s tamní pobřežní stráží. Nicméně humanitární neziskové organizace odmítají vracet migranty do libyjského Tripolisu, jak požaduje pobřežní stráž, protože tam má migrantům údajně hrozit nebezpečí.

Jak jinak lze nazvat tuto praxi než pašováním? Od čeho jsou taky zákony, že? Od toho, aby se porušovaly. Hra na zákony končí.

100 komentářů :

 1. Nejsme-li s to udělat pořádek s darebákem, který staví svůj dům bez stavebního povolení, nevíme - li si rady s fetkami a smažkami obtěžujícími obyvatele měst, nebudeme schopni odolat ani přílivu uprchlíků. Pokud "nemáme koule" k vyřešení malých problémů, nebudeme umět čelit ani opravdu těm velkým.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jj, proto je třeba vyházet současné vládní loutky a zvolit si ty, kteří nás tohoto svinčíku chtějí zbavit a proto jsou nazýváni extrémisty.
   Kapři si sami rybník nevypustí, to musí přeci udělat ti, kteří je tam nasadili.
   TAKŽE JE TŘEBA UDĚLAT VÝLOV.

   Smazat
  2. Epidemie sebevražedného šílenství, lží, korupce a nebetyčného pokrytectví zachvátila evrounijní prdlament. Na tu epidemii je jeden psychiatr s generálem v.v. a navíc beze zbraně málo...
   Stačí zločiny téhle feťácké běhny porovnat s případem českého řidiče ve Francii zavřeného na dva roky za to, že aniž by to věděl, převezl dva její klienty o pár kilometrů blíž ke Calais...
   Na to by se naši ministři i poslanci EP měli zeptat těch tleškačů...
   Pokud si ta děvka babylonská zaslouží nějaký potlesk, tak i s ostatními jejími evroposlaneckými fandy a to dlohý několika minutový nepřerušovaný potlesk na obě tváře...
   Jedno je jistá, že to při tempu zmohamrdovávání Evropy to nebude trvat dlouho a její zohavenou mrtvolu budou tahat ulicemi její kámoši z Afriky stejně, jak to jeden s druhým dělávají s oblibou jen třeba kvůli ukradení vyhublé kozy...

   Smazat
  3. Obrovsky fanaticky ovace ,oslavovani, jasot , jekot , kviceni a pisteni ma zakryt jednu skutecnost. Ze to vse co pachaji je zlocin a nic jineho a PROTI ZAKONUM.
   Silenstvi s cilem fanatiku znicit svet ,cely svet ovlada. A neni videt nic jineho..Save Our Souls, SOS se v podobne situaci vysila z potapejici se lodi..
   Hitlerova nacisticka vlada od 1933 a Leninuv Rudy teror, jsou zpet i nasledky..

   Smazat
  4. Dobre se divejte to je krysa , ktera zakerne pristvala dalsi stovky parasitickych Islamskych vrahu na nevinne deti ,zeny a Evropany..
   Deratizace nutna , vsadim se ze vubec netusi co dela..
   Jenom slouzi tem co ji navedli..

   Smazat
 2. Dokud budou politici a soudci toho typu, který je dnes tak není náprava možná. Tedy pokud nedojde lidu trpělivost a neudělá sám očistu tohoto Augiašovo chléva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Tak ať to řeknou rovnou,že ZÁKON platí jen pro některé.
  Aby se to kapku srovnalo,tak bych začla tím,že bych zrušila víza a pasy... plačící smajlík ;-(
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 4. Této svini a zrůdě mohli tleskat hajzlové,debilové v EP a slouhové nadnárodních gaunerů v USA usilující o podmanění Evropských národů svým cílům.Jména těchto hajzlů v EP by mohl zdroj uvečřejnit pro informaci nás.

  OdpovědětSmazat
 5. Neviem, či ešte niekto, ale tej nemeckej štetke sa v europarlamente postavil náš poslanec za ĽSNS /Kotleba/ Milan Uhrík, viď. video
  http://www.naseslovensko.net/imigracna-kriza/uhrik-sa-v-europarlamente-postavil-proti-paseracke-imigrantov/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jana13. října 2019 9:27
   Hezky jí to Uhrik řekl. Zmiňuje také Salviniho, že ten jí označil za zločince.
   Opravdu nechápu, že když odmítla poslechnout pobřežní stráž a ještě najížděla na jejich loď, že jí nesebrali ten nějaký kapitánský průkaz, ale ještě ji tahají, aby rozdávala rozumy. P.K.

   Smazat
  2. 12:05
   Já se divím, že po najezdu na policení člun ji s s jejím nákladem nepotopili. Právo bylo na jejich straně. Připosranost se nevyplácí.

   Smazat
 6. Tu milovnici palmovýho odpadu zavřít na doživotí na nucený práce!

  OdpovědětSmazat
 7. noviczech
  ...exekutora na toho kdo nezaplatí jizdenku v tramvaji a alespoň 80 000 Kč pokutu a vystěhovat z bytu, ale za vraždu dáme 7 roků hotel Pankrác, s mobilem, internetem a možnost studia. A za dobré chování po půlce ven!
  ...tak mi řekněte střízlivě, CO SI ASI TENTO SVĚT ZASLOUŽÍ???

  OdpovědětSmazat
 8. Vidíte lidi, jediná možnost se z toho dostat s poměrně
  zdravou pokožkou je z tohoto EU chlíva nemocných a zkorumpovaných zločinců je vystoupit. Ať to bolí sebevíc, ono se to poddá časem. Jde o život!!
  Snad to včas pochopí i Babiš a deboblok.
  Ahoj lidi!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano pana to bude nejrozumnější řešení vystoupit z toho bloku zoufalců. A s demožumpou nepočítejte.

   Smazat
 9. 9:56 Tak ty máš dost.!

  OdpovědětSmazat
 10. Ta hra skončila už dávno. Schengenská smlouva je pouhým cárem papíru, vnější hranice EU není chráněna, migranti nejsou vraceni do zemí ve kterých do EU vstoupili, naopak jsou distribuováni dál. Je ro flagrantní porušení vlastních pravidel a nikomu to nevadí a nevadilo. Naopak za škůdce jsou označováni ti, kdo se distribuci migrantů brání. V zájmu přežití vlastního národa a kultury je proto vystoupení z EU. To není obvyklé laškování s Němci, jde o všechno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní13. října 2019 10:24
   Máte pravdu, fáze ohlupování je střídána fází násilného navážení, i přes odpor neohlupeného obyvatelstva. Bohužel se to děje prostřednictvím našich vlastních politiků. Když tito politici beztrestně porušují zákony svých států (prokuratory jsou v rukách globalistů), nelze očekávat, že vyslyší nějaké volání po jakékoliv formě ukončení této globalistické akce.
   Pro tyto politiky (pokud ještě mají špetku národní sounáležitosti), je realizovatelnější orbánův postup. V EU formálně zůstat, ale zařídit se po svém. Chránit si hranice a nepřijímat jejich zákonná doporučení. P.K.

   Smazat
 11. Pohled na degenerující společnost zvenku je opravdu asi ten nejodpornější, protože když v tom člověk přímo nežije, tak má mysl ještě docela jasnou.
  Jakákoliv závislost na těchto dementech je ale docela frustrující - a ona bohužel existuje, i když zatím jenom ekonomická.

  OdpovědětSmazat
 12. 10;13
  Co z toho spolku fašistů z Bruselu máme?
  O Nacistický Americký Trotlo Organizací je škoda mluvit!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.26 No já vím o jednom 100% fašounovi a to v Rusku, myslím, že nějaký PUTLER nebo nějak tak.Jinak v BRUSELU? to ne, mazale.

   Smazat
  2. 15:36
   100% fašouni jsou liberální poskoci, včetně tebe, Jandy a tvého spolku, primitive.

   Smazat
  3. 15:36 stál trapnější útoky na Rusko a jeho vedení jen odhalují duševní prázdnotu trolících klaunů.

   Smazat
  4. 22:54 Chudáčku, to nejsou utoky, ale FAKT. Podívej se kdo vládne v Rusku a jakýma metodama. Pouze jeden nadčlověk Putin, jinak nikdo a tohle právě zavání fašismem. trubko.

   Smazat
  5. 10;12
   Smrdíš na hony amianálem svině špinavá!!!!

   Smazat
  6. 20:54 Což o to, Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
  7. 18.49 Po kolikáté sem už tyhle kydy cpete? A prezentujete to všechno tak "věrohodně", že? Jako ostatně další vaše snadno identifikovatelné kecy. Jakkoli se snažíte být hodně různorodý a budit dojem, že se jedná o více osob, tak na to opravdu nemáte.

   Smazat
  8. 0:27 Krutá pravda o Putleroj je jen jedna, ať ji říká x osob jakýmikoliv slovy chtějí ....

   Smazat
 13. Ale ale, dámy a pánové ono nebude tak zle. Co nevidět budeme mohutně a nadšeně slavit 30 let od sametového pšouku s jiskrou v oku, s písní na rtech a svobodou a demokracií v zádech. Můžeme s sebou na oslavy vzít i své očipované psí miláčky ať si taky užijou. Při příští kulaté oslavě už budeme očipovaní i my, nebudeme mít žádné peníze jenom karty, budeme už takoví nahnědlí a mít modlící kobereček a hlavně se zamezí tomu bordelu kdy si každý nedemokraticky dělal co chtěl. Lůza přimalovávala našim milovaným politikům tykadla a vůbec na internet si psala co chtěla. Až všech 71 pohlaví zurčivě vyběhne na oslavy, budeme moci být hrdí na pestrost, mnohotvárnost a barevnost a budeme se smát Putinovi, že on hlupák tu krásu nádheru a půvab nechce... jenomže pak jsem se probudil a měl jsem ruku v nočníku. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady si poslechněte jednoho "předčasně zmoudřelého mladého revolucionáře z listopadu ´89":

   https://youtu.be/N9H5zxuSyCE


   ...ten má asi dnes v hubě dost hořko a juchat tam na Národní třídě s Pajerovic sion-fraucimórem asi moc nebude...

   Smazat
  2. 10:27 Tak tímto blafem, jsi ze sebe udělal totálního magora, gratuluji rudej blázne! Starej zapšklej komouš, praskni tou svojí nenávistí, ubožáku.
   Děkuji pane Havle za krásných 30 let života po 89 roce. Jen jedinou chybu jste udělal, že jste nepozavíral tu smradlavou rudou sebranku. Tenhle magor je toho příkladem.

   Smazat
  3. 10;18
   Zase ty havlozblblo tapetuješ havlomOUDra z kniHOVNy UDAVAČE HAVLA,KTEREJ SE PŘED KOMUNISTAMA PLAZIL A ŠKEMRAL O ZVOLENÍ PRESIDENTEM???!!!!
   Ty prvoku zamindrákovanej,velebíš takovýho sráče a vlastizrádce!!!

   Smazat
  4. 10:36 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 14. Je potřeba v Evropě vyvolat konflikt mezi rasami a náboženstvími a proto se všichni gauneři a jejich místní užiteční idioti tak snaží...zapamatujte si každého z nich a míru jejich provinění proti nám a až dojde do finále a na "nože", tak jim to spočítáme i s úroky.

  OdpovědětSmazat
 15. "Proletari vsech zemi, vylizte si prdel!"

  Karel Gott, listopad 1989, balkon Melantrichu

  Po tomto projevu se mistr objal s Karlem Krylem a zacala sametova revoluce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlupáku, tys ani po 30 letech nepochopil o co tehdy šlo a proto se nedivím, že jsi tou blamáží doposud tak nadšen.

   Smazat
  2. I já byl tehdá pln revolučního elánu a cinkal a cinkal...

   Smazat
  3. 11:17 - tapetář papouškuje hlouposti svého páníčka. Na nic svého se nezmůže. Redakce ho tu nechává jako osdrašující příklad nemyslícího individua.

   Smazat
  4. Anonymní13. října 2019 11:17
   Mně se to nezdá. Proletářů byl plný Václavák, to by se asi domů po svých nedobelhali. Nehledě na to, že socialismus nikdo nechtěl rušit, jenom opravit. P.K.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 22:56 To ovšem nebude tvůj případ, Wenzel! Jakožto známým čichač prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   co omámen jimi poté usiluješ mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí a vzpěčuješ se stát součástí civilizovanýho světa, ve snze i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   potáhneš vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačíš ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 16. 11:17
  Vyměn si desku,zrcadelnice blbá!

  OdpovědětSmazat
 17. Komunismus
  (z latinského communis = „společný“) je politická ideologie požadující společné vlastnictví a odmítající třídní rozdíly mezi lidmi. Její zastánci se označují jako komunisté.

  Komunistický manifest:

  „Namísto staré buržoazní společnosti s jejími třídními protiklady nastoupí sdružení, ve kterém je svobodný vývoj každého jednotlivce podmínkou svobodného vývoje všech.
  Z hlediska ekonomického jde o společnost, kde každý člen přispívá podle svých možností a využívá společné zdroje podle svých potřeb (známé heslo „každý podle svých možností, každému podle jeho potřeb“).

  Po dosažení a dovršení komunismu postupně odumře stát a lidstvo dosáhne svobody a rovnosti jako dialektického návratu výchozí beztřídní společnosti na kvalitativně vyšší úrovni...

  A bude zase vymalováno soudruzi Němci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní13. října 2019 11:25
   Zní to idealisticky, ale dneska už víme, že to je nerealizovatelné reálnými lidmi. Ten ideál totiž musí někdo kočírovat a ten někdo nikdy nebude anděl, ale reálný člověk. A proto ta velká moc v jeho (v jejich) rukách z nich udělá odrodilce a tím končí veškerý idealismus a nastupuje cesta k rozkladu.
   Pouze demokracie, tj. systém, ve kterém mají občané politiky pod aktivní kontrolou, může zaručit ten svobodný vývoj všech. Ta aktivní kontrola musí být trvalá, jinak opět cesta k rozkladu. P.K.

   Smazat
  2. 13. října 2019 12:32
   Už jenom aby to pochopili také současní liberalisté v Německu.
   Liberalismus je totiž obyčejný komunismus.

   Smazat
  3. Anonymní13. října 2019 19:54
   „Liberalismus je totiž obyčejný komunismus.“
   O komunismu něco vím. Učili jsme se o něm od základky a dále na všech stupních. Liberalismus zase žijeme v současnosti. Takto vzdělán a poučen, Vám musím oznámit, že nemáte pravdu.
   O komunismu zpívá také Jan Werich: „ten dělá to a ten zas tohle a všichni všechno budou mít dohromady“. Tedy i banky a výrobní prostředky. Zkuste to s touto myšlenkou u liberalistů a se zlou se potážete. Tam se vlastnictví výrobních prostředků koncentruje v rukách, stále menšího počtu osob, majitelů všeho.
   Komunismus měl také umožňovat bezproblémový rozvoj schopností každého jedince. Tzn., že společnost by si tento úkol vzala za svůj. Kdo to v současné liberální společnosti realizuje? No přeci nikdo, vzdělání je soukromou záležitostí každého jednotlivce. Zadluž se a vzdělej se, ale nečekej, že na Tebe někdo bude čekat s dobře placeným místem, abys mohl ten dluh splácet.
   Komunismus měl mít také společné ženy. Zkuste jít za liberálem, že jeho žena bude společná. Ani s tímto nebude souhlasit. Takže snad je Vám to už jasnější. P.K.

   Smazat
  4. 23:22 Vládnoucí dnes liberalismus je stejně bezvýchodný jako byl komunismus! Prostý lid musí dostat nejen chleba, ale i hry! Musí se poté kdy je nasycen i nějak zabavit! Přerozdělení prostředků jak si to namlouvali socani NIC neřeší! Lůza neumí se svými potřebami zacházet, neumí je ukočírovat! Potřebuje pevné vedení Nadčlověka a především potřebuje pravidelně být vedena na válečná jatka! Neb válka je konečný chléb i hra pro nadbytečnou lůzu a upouští tlak z hrnce nerovnostářské společnosti! To jsou zákony přírody a jakákoliv vzpoura proti nim je pro existenci našeho druhu konečná ...

   Smazat
  5. Anonymní14. října 2019 11:13
   Nadčlověk neexistuje, ale existují parazité, kteří se za něj prohlašují. A prostější individua jim to žerou a opěvují je. Lidé však přestávají být lůzou, ale stávají se informovanějšími a schopnějšími řídit si své záležitosti. Tomu se říká demokracie. P.K.

   Smazat
  6. 13:18
   Děláte zbytečnou osvětu,ten těžce mentálně retardovanej ksindl nechápe ani Večerníček,je to pod jeho rozlišování schopností.....umí jen Ctrl C a Ctrl V,a to mu taky nejsou schopný odměnit.

   Smazat
  7. 13:33 Vyskřekl rudej dement, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by ses probral z lihu co v něm primář uchovává potraty a co mu ho chodíš potajmu upíjet!:-)

   Smazat
  8. 13:18 Ještě ne, ale zcela jistě existuje podčlověk!*)

   *)Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
  9. Buď v klidu ZMRDE,s tebou se budou bavit jiný,vozejk ti NEBUDE NIKDY TŘEBA!!!!!
   Na ODPAD jsou popelnice a kontejnery!!!!!☺

   Smazat
  10. 19:04 To je fakt! My jsme nesmrtelní Bohové, tys jen smrdutý shluk putléria, otravného plynu vypouštěného z lejnolíhně této škaredé kremelské poloopice!!!!!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Na tebe postačí ten sprej, jak se mu nadává? SKUNK APE ...

   Smazat
  11. Anonymní14. října 2019 18:59
   Dneska by ten Stoddard asi zíral, že Rusko je záchranou demokratické civilizace, která jde ve zdegenerovaném Západu do kytek. P.K.

   Smazat
  12. 21:27
   Stodard a ten jeho amihovna tapetujicí GRABIT je jedna pakáž určena jako potrava pro divoký prasata!!!!!
   U toho amikripla už to bohužel nestihneme,u toho připlatí Ústí ještě jo!

   Smazat
  13. 21:14 Žádný Stodard, špatným jidišem v kapitálkách skřekající Putlerpšouku, anýbrž Stoddard! - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Smazat
 18. Při střelbě zemřeli v New Yorku čtyři lidé.Podle svědků vykřikoval muž několikrát slovo „alláh“.

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019101210813249-pri-strelbe-zemreli-v-new-yorku-ctyri-lide/

  OdpovědětSmazat
 19. Možná jsem nečetl pozorně, ale jaká si přiváděčka imigrantů do Evropy se chce vystěhovat z Německa do USA, protože je v Německu těsno...Hlásili to bez komentáře na Blaníku. No hlavně aby zase Němci nechtěli rozšířit svůj životní prostor směrem na východ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...ono tý kurvě dredatý asi nic jinýho nezbyde, aby jí někdo odtud nezakroutil krkem. Ale ani v té Americe na tom nebude o moc líp. Ta globalizace, které tak pomáhá ji stejně dožene...

   Smazat
  2. Zablešená suka.
   m.

   Smazat
 20. Genialita nejbohatší světové buržoazie spočívá evidentně v tom, že s využitím ideologie obyčejného komunismu dnes dokáže řídit a ovládat světové masy!
  Tak tomu se říká "dobře vyjebat s auroatlantickou veřejností!" :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní13. října 2019 11:46
   Jejich „genialita“ je v tom, že demoralizují společnost. Počínaje politiky, kteří potom podléhají korupci, kterou nepovažují za nic špatného. A konče občany, kteří to potom těm politikům trpí, protože sami by si také rádi zaparazitovali. P.K.

   Smazat
 21. Nadávali jsme na komunisty a dnes máme bordel v bordelu.
  Zákony jsou jen pro chudáky.Demokracie pro bohaté. Hlavně si tu nepusíme migroše, oni tu vlastně jsou.
  Zlatý Jakeš a spol. Aspoň tu byly jen slované.
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 22. 14:25
  Naopak,podle dnešní zvrácený optiky bude spolu s tou debilkou Gretou příští majitelka Nobelovky za mír!

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. 17:25
  Tapeta das ist alles dumkopf!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekl jidišem dement, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by ses probral z lihu co v něm primář uchovává potraty a co mu ho chodíš potajmu upíjet!

   Smazat
  2. 18:55
   Das ist alles untermensch z amianálu?!

   Smazat
  3. Ja pünktlich, 17:36 je dvoumolekulový shluk putléria přímo z lejnolíhně téhle smrduté ugrofínské poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. Havloodpad bude platit.Jsou to lemplové,kteří se sami neuživí,to ten xindl pozná,jakmile se zruší ziskovky.A cikánům budou maximálně k ruce,aby něco nezkazily.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:18 Ještě ne, ale zcela jistě existuje podčlověk!*)

   *)Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 27. Myslím, že obyvatelstvo všech evropských států včetně Ruska degeneruje. Možná ve střední a východní Evropě to ještě není tak zlé, ale západ Evropy opravdu rychle doháníme. Proces degenerace se urychlil vstupem do EU a NATO.
  Nemá smysl ukazovat jen naše či unijní politiky, ale pohleďme do vlastních řad a vymeťme si před vlastním prahem. Jaké hodnoty předáváme my, dospělí, našim dětem? Je to úcta k zemi, kde jsme se narodili a kde žili naši předci, nebo je to úcta k penězům? Jsme ochotni upozornit naše děti, že přebíráním anglikanizmů przní svou mateřštinu? Snažíme se dětem vštěpovat úctu k našim osvoboditelům z fašistického jha nebo jsme štěstím bez sebe a tetelíme se blahem, když vidíme tu vysněnou a prosperující západní demokracii se všemi těmi falešnými pozlátky?

  OdpovědětSmazat
 28. Co chcete od liberalnich kretenu.

  OdpovědětSmazat
 29. 18:44 Honolulu, není to ještě tak dlouho, jsem vaše příspěvky docela bral, i když s vámi málokdy souhlasím. Pár měsíců zpátky, ale vaše úroveň klesla docela markantně, s poklesem úrovně vzrostla vulgarita vašich příspěvků, což většinou signalizuje to, že dotyčný vidí že nemá pravdu a tak své chabé argumenty nastavuje vulgaritou. Vypadá to hloupě a i to hloupé je, což si dotyčný většinou neuvědomí a nepřipustí. Trocha sebereflexe by neškodila. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Zase smaznuto a to hned Dvorak je tu furt nenecha me psat nenecha a nenecha Uvidme se Vhagu ty sycaku tohle je proti nasi konstituci omezovani osobni svobody a je te zatykam Dvoralu to se jmenuje obcanske zatykani a predam te organum

   Smazat
  3. Prekvapuje me dedecek ,co ze jako hledali za moudrosti v tom cvanhani blbosti? Oni zase nevypadaji jako uplne blbej,ale pilnej ctenar ,ze ?? Pamatujou ze zlato a stribro, znaj to ne?

   Smazat
 30. 23:31 No jó dobrý, jenom mě tak přišlo když kouknu na tu němkyni, ty dredy bych ještě celkem překous, jenom mi tak ale nějak příjde jako babochlap, což teda zrovna nemusím. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 31. 1:19 A jak vypadáš ty ? rudej blázne. Podívej se raději na sebe, než budeš někoho kritizovat. A hlavně, to má v hlavě srovnané, né jako ty, starej rudej pomatenec. ČUS.

  OdpovědětSmazat
 32. 10;07
  Havlozblblo,ty západni do kniHOVNY UDAVAČE HAVLA a přečti si ty jeho mOUDra,pak to můžeš vyřvávat s tim antichartistou Svěračem na Letný!NAZDAR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 33. 10:27 Svazáku, stále opakuješ ty svá hovna, něco nového kretene. Jak jsem psal, omotat hlavu provazem jen jak jsi ji vystrčil z prasečí matky a trhnout, bylo by o jednoho totálního rudého magora méně!

  OdpovědětSmazat
 34. 11;09
  Sám seš POTRAT OPIČÍ KURVY,FOTR s tebou vochcával do nedávna ulice a když tě ta kurva OMYLEM vyklopila do konťáku,tak ti místní havloOUDI nasrali a nachcali do PALICE.....HOVNE méněcennej!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.18 Pro tebe platí koment v 11.14, tam se najdi, výborný koment na takového zmrda jako jseš ty. Dokonale napsáno.Přesně to vystihuje tebe jako potrata.

   Smazat
  2. 16;12
   Zkundyksichte,pojď se potkat.....chybí mi ZLITÝ havlopuzzle!!!!☺

   Smazat
  3. 17:19 Neni problem, přijeď do Liberce, ale na spátek si objednej rychlou . nebo lepší pohřebák xindle.

   Smazat
  4. 17:54
   Uuuuuuuž se bojím ty havlobuzno?!!!!
   TAKOVÝ HAVLOZMRDI BYLI I NA UBYTOVNĚ NA RUZYNI PŘI NÁBORU,MĚLI LETECKÝ CVIČENÍ ZE 7.patra a byl klid....ovšem padák nebyl na programu!!!!!☺

   Smazat
  5. 18:59 Jen skřeky ožralýho zřízence teplický patlogie! Škoda se zabíjením něčeho takovýho ztrácet čas. Sám chcípneš někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu a jeho vorující židobandy!!!!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  6. oprava: patologie alias prosektúry

   Smazat
  7. Das ist alles untermensch?!

   Smazat
  8. 19:15 Ja, natürlich, Putlepschouk aus 11:18 is der ewige untermensch!

   Smazat
 35. Zase tu jeden samozvanec vede sám se sebou dialog.

  OdpovědětSmazat
 36. Pro psychopřipady opravdu chybí odborně vedený Web, který by jim mohl pomáhat, takle si hledají sami prostor.

  OdpovědětSmazat
 37. Taky se mi zdá, že stojím na Titaniku a potesk, přímo stand up.

  OdpovědětSmazat
 38. A hudba hraje a sbor pěje Ódu na radost, je to smutné.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.