Reklama

pondělí 14. října 2019

Kauza OKD – co se ukradlo, se musí vrátit!

Alena Vitásková
13. 10. 2019
· Vyšetřovací komise parlamentu ČR ke kauze OKD: trestně stíhat čtrnáct osob vč. Sobotky, Urbana, Dlouhého a další
· Kdo bude stíhat, když policií i státním zastupitelstvím doposud nebylo nic závažného odhaleno
· Je policie kompetentní šetřit, když jejich ministr vnitra Hamáček je členem Bakalova Aspenu
· Jsou státní zástupci kompetentní stíhat, když po čtyřech létech stíhání premiéra a jeho rodiny zjistili, že změnili na věc právní názor


Vyšetřovací komise parlamentu ke kauze OKD sdělila, že bude podávat trestní oznámení na asi čtrnáct podezřelých, kteří umožnili privatizaci této společnosti za velmi podivných okolností. Jednodušeji řečeno, kradlo se všemi způsoby. Jako občanka jsem podávala na tuto lumpárnu trestní oznámení v roce 2016. S vědomím státního zastupitelství, dokonce s plnou informovaností NSZ Pavla Zemana. Výsledek bylo jedno velké nic. Prostě se nic nestalo. Občané jsou jen nespokojeni, nebo dle slov státního zastupitelství a policie rozhořčeni z privatizace tohoto kolosu. V té době jsem ještě dávala podnět k přijetí zákona, kterým by se zmrazil Bakalům majetek do doby vyšetření této loupeže. Pochopitelně nic nebylo (v té době ani později) v tomto smyslu projednáváno a pan Bakala si vesele na Ostravsku prodával nejen pozemky, ale i budovy, které tak hezky podivnou „privatizací“ nabyl. 

Vraťme se ale k parlamentní vyšetřovací komisi. Všechna čest, že došla k závěru, že se skutečně v této věci staly zločiny. Klobouk dolů před poslanci této komise za jejich práci a odvahu. Pak se ale musíme zamyslet nad tím, proč tyto zločiny neodhalili ti, kteří jsou za to placeni. To jsou státní zástupci a policie. Jak je možné, že to musí vyšetřit – definovat až parlamentní komise! Copak dělali státní zástupci a policie? Čekali, až celá kauza bude promlčena? 

Politici se musí konečně zamyslet nad tím, proč státní zastupitelství nejméně za posledních osm let pod vedením NSZ Pavla Zemana, kdy se některé kauzy kolem OKD dostaly k soudu a kdy u soudu vystupovali hlavní aktéři zločinu jako svědci, například Sobotka, Urban a řada dalších, proč státní zástupci nekonali a nechali soudit jen absolutně nepodstatné „malé ryby“ úředníky.

Má veřejnost naději, že se skutečně nyní bude šetřit? Vždyť ministr vnitra Jan Hamáček je členem Bakalova Aspenu a NSZ Pavel Zeman má teď asi hodně práce s možným znovu otevřením Čapího hnízda. 

Nebudu poukazovat na Bakalu a jeho morální hodnoty, když privatizací OKD připravil o střechu nad hlavou přes čtyřicet tisíc rodin. Takto ukradené byty se nyní pronajímají za nehorázné nájemné. Většinou s doplatkem státu na bydlení pro jeho chudé obyvatelé – seniory s důchodem, který jim ani nájem nepokryje. Bakala bral jen to, co mu parta, mající důvěru voličů, nabízela. Zločin ve skutečnosti spáchali naši politici, tak ať konečně nesou zodpovědnost. Měli přece naši důvěru a tu zklamali, zneužili. To není kolektivní rozhodnutí, to je kolektivní zlodějna a té se říká organizovaný zločin. 

Pokud se podaří nyní dostat byty zpět státu a já věřím, že pokud bude politická vůle a není to jen ohlupování voličů, tak se to velmi brzy podaří.

Tak tyto byty mohou být první vlaštovkou pro nově založený „státní bytový fond“, který by mohl být základem pro nájemní (státní) byty s přijatelnou cenou nájmu pro občany.

Ing. Alena Vitásková – předsedkyně IAV

Praha, 13. 10. 2019

97 komentářů :

 1. Klaus st. a OKD....

  https://youtu.be/Z8lbRkw9vTE

  ....prorůstání Mafie a Politiky v ČR od r. 1989...

  http://www.michalapetr.cz/doku.php?id=start
  https://www.email.cz/web-office/MA_3XwMy6W1rswlJaNUUAcZaxp3FLSheRWxwwROrSM_smwlozWPxHpxTZtWo33JhhWt-qTE/Tak%20u%C5%BE%20m%C3%A1te%20jasno.pps


  OdpovědětSmazat
 2. Ve Švejklandu se veřejně dané slovo nemusí dodržet. Nikdo nemá vlastní rozum, jen poslouchá "rozumy" šéfa.
  Nedá se ten hnus ani komentovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já tomu rozumím, poslouchám pravidelně otázky Václava Moravce. Je třeba odstavit Babiše, pyjráti do vlády a doletět si pro pár desítek tisíc imigrantů, proč je tahat po moři, to teprve bude demokracie.

   Smazat
  2. To jste to dopracoval když berete rozumy od "vymývače mozků" Moravce. Podle toho také vypadá váš příspěvek.

   Smazat
  3. Pro 5:33, 23:56 to mínil ironicky.

   Smazat
  4. vic vyšetřovacich komisi znamena vic prachu jako vedlejšak to nema chybu delka je vyhledově na volebni obdobi a kor když se bliži vanoce a premie jo a vysledek je taky v prachu ale to je jen vedlejši nic nezmamenajici produkt

   Smazat
  5. 6:59 Bakala svůj veřejný slib při koupi OKD také myslel ironicky :-) Jde přece o Nové světové zdroje. Právníci a úředníci bohužel ironii nerozumí.

   Smazat
 3. Snad se dočkáme konce jedné pohádky Císařovy nové šaty, kde se zjistí, že je císař nahý. Svítá, už i Home Credit není tak nezjištný a požehnaný.

  OdpovědětSmazat
 4. Ne jenom vrátit ale hlavně potrestat viníky právě bakalu a spol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. bakala to ma ošefovany od ustavniho soudu a přidruženych prokoušu ani slavna bis prej nemuže nic dělat všechno podle zakonych pravidel tak co by měl tento rychlozbohatlik vracet když mafie drži pohromadě a policajti jsou zapojeni jedinny kdo by mohl něco změnit je dalši převrat ale to nehorzi ani nahodou vovčani už jsou zpracovani v beztvarnou hmotu a soudruzi z eu už by pořadek udělali tak jako tak je hezke že pani vitasek ma snahu nejednali se o snahu vratit se ke korytu ale to je tak všechno

   Smazat
 5. Perfektní článek, to je třída, přesný popis. To by byla prezidentka, Kalousek s Bakalou by s láskou vzpomínali na Miloše Zemana, ale jak ještě vyměnit tupé voliče?! Šmejdi věděli, proč se chtěli "demokraticky a pravdoláskově" zbavit paní Vitáskové! Děkuji za článek a držím Vám palce. Tohle se dozvědět nejmenovaný funkcionář EU, tak by se zase ožral jak prase.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Michal a Petr 74 Hlavy "České mafie"(3) Jan Oberman - Zeno Meier. 139 milionů za OKD skončilo u ODS!

   https://www.youtube.com/watch?v=Z8lbRkw9vTE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1ecI6BRPXVLLerxWf4YZI39BfpTQfgmLrgRRjy2UK19ZTfKPVTlCXM_y4

   Smazat
  2. Obdivuji Ty, kteří dobře vědí, co špatného dělal minulý režim. Avšak ani náhodou si nevzpomenou, co pro obyčejné lidi udělal ten "svobodný a demo" režim. Lidi jsou opět poučováni co smějí a co ne. Začínají politické procesy "Lety" či H-system. A ukázka je s pí.A.Vitáskovou, kdy jí jeden soudce "vyměří" 8.5 roku a další soudce to zruší. Jeden soudce měl "letět" a za ním skříňka s osobními věcmi, aby ještě něco "nezredukoval". To si myslím o soudcích, není to vůbec hezké.

   Smazat
  3. ty tresty udajně nejsou podle paragrafu ale podle toho jak se pan soudce vyhaja a kdo lepe plati dnes už tyhle tresty z vraha rano navečer čisty jak lilie nevzruši nikoho lidičky už si zvykli a maji jine starosti jakože duležite je že pravda a laska vitězi nad lži a nenavisti

   Smazat
 6. Zeman a Bradáčová jsou roněž členy Bakalova Aspenu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A Kalousek je spoluvlastník Agrofertu, psali to v Blesku.

   Smazat
  2. Kde se to dá ověřit?

   Smazat
  3. https://www.aspeninstitutece.org/people-profile/lenka-bradacova/

   Smazat
  4. Zajímavá figura: https://www.aspeninstitutece.org/people-profile/josef-stredula/

   Smazat
 7. Nič sa nestane, zabudnite. Všetky persóny z vyšších poschodí /ústavní činitelia, št.zastupiteľstvo, hospodárstvo, súdnictvo, atp./ sú kontrolované zvonku. Ako sa na kolóniu patrí. Aj p.Vitásková, keby sa dostala úplne hore, neurobí nič, event. zomrie pri autonehode...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kecáš blbosti, už se právě začíná dít.

   Smazat
  2. Podle toho jak se všecko stupňuje, je jasné že jim zvoní hrana, myslím tím grázly a zloděje a všechny kteří je podporovali a stále kryjí. Začal to Soukup, teď navázal Xaver Veselý se svými videi, kde jasně odhaluje tu špínu a mizérii České televize. Nelze nevidět že oblbování veřejnosti končí a vše se začíná obracet k lepšímu. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. Hej hou no doufejme,doufejme.Špiny uz je tolik,ze by se méla sesypat.Ale v tomhle královstvi podvodu?Optimismus došel.

   Smazat
 8. Nejvyšší a vrchní státní zástupci, mají příliš velké jistoty. Jsou neodvolatelní a nepotrestatelní. Nyní se chystá zákon o omezeném funkčním období a dělají povyk, že to je hrob demokracie. Hrobem demokracie je jejich současná neodvolatelnost a funkce na doživotí. P.K.

  OdpovědětSmazat
 9. Kdyby tu šlo jen o to, že se pár lidí domluví, že někomu něco prodá za polovinu své hodnoty za nějaký ten peníz do kapsy, tak to by bylo ještě dobré, ale ono šlo o to, že ten dobrý "deal" umožnili nosatí nosatému, Bakala, Sobotka a Dlouhý, to jsou přece nosáči, a jako protislužba od Bakalu je to, že Bakala zde koupí noviny a bude tu vést pro americko-nosatou propagandu, ty jeho noviny Bakalovi jsou prodělkové, ale on ty noviny neprodá, proč asi? Protože tu byl udělán ten deal, něco za něco. Ti lidé jako Dlouhý, Sobotka, Urban atd. nebudou postiženi, to bylo jen součástí vyšší hry, ve které právě jedou ty Bradáčové a Zemanové. To je přesně to samé, jako když za přispění Sobotky a Marvanové tato republika vědomě nechala prohrát arbitráž o televizi Nova, ten samý princip, já na nosatého a nosatý na mě, jen at´ máme v rukou zde propagandu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tesat do kamene.

   Smazat
  2. Škoda kamene, tolik kvalitního kamene zase není kolik je šmejdů

   Smazat
 10. Aby je někdo dostal za katr tak to by museli šlohnout v marketu tři rohlíky, pak by je soudy určitě odsoudily. Prostě tak to zde v tomto mafiánském státu chodí, soudní svrab a neštovice že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Michal a Petr 73 Hlavy "České Mafie" (2)" Jan Oberman - Václav Klaus Brána do svatyně StB se otvírá!
   https://www.youtube.com/watch?v=G1jRGayfPSE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1UJicKxmFjR2qwBtPs35ouOn1mjZHIk_T24uSC6rNdJCcjEJi3-Mph7Ew

   Smazat
 11. Michal a Petr 76 Hlavy"České Mafie" (5) Jan Oberman - Eva Trotter - OKD - Jak zmizely Vaše miliardy!

  https://www.youtube.com/watch?v=UQE9LpGffoM

  OdpovědětSmazat
 12. Petr a Michal 77 Hlavy "České Mafie" Miloš Zeman - "Líbání prstenu" 28.2.2017 Praha!

  https://www.youtube.com/watch?v=gWcztgnLg0A

  OdpovědětSmazat
 13. NSZ Zeman Pavel mlčí,pošlu mu mail,možná se probere a možná také ne.

  OdpovědětSmazat
 14. Ještě k uváděnému ASPEN je tam Bradáčová,Zahradil,Charanzová,Adamová-Pekarová,Vojtěch Adam,Plaga,Hamáček,Roithová,Dlouhý,Středula a spousta dalších.Financuje to Bakala a spol.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Bakalův Aspen institut prorůstá naší politikou jako rakovina. A není snad ani náhoda, že hodně členů Aspen institutu je z obou vládních stran, tedy z ANO a ČSSD. A své zástupce tam mají i všechny ostatní strany, vyjma SPD a KSČM. Tedy v 7 z 9 parlamentních stran má Bakala své lidi. Navíc, přímo ve vedení Aspenu je Al Hamajda (ČSSD) a Charanzová (ANO). Tedy Bakala má jisté, že ať volby dopadnou jakkoli, bude mít ve vládě i v "opozici" dostatek svých lidí (nepředpokládám, že by lidi většinově volili ty strany, které jsou Aspenem nezatíženy).

   Smazat
 15. Odkud ta ryba smrdí? Vzpomenu jeden případ, kdy americký poslanec si přiletěl do Prahy a pohrůžkou, vydíráním, úplatkem a nebo jen připomenutím, že mu přece americká ambasáda zajistila jeho místo ministra ve vládě, "donutí" českého ministra spravedlnosti, aby porušil zákony této země a vydal Nikulina do USA. V normální zemi by to přece muselo vést k pádu vlády, kdy ministr spravedlnosti porušuje zákony země, to je přece nemyslitelné, a tady ne, ten chlap potichu odejde, ještě plivne jedovatou slinu na tento tupý národ, a dělá si svou právnickou praxi dále. Pokud by mu někdo chtěl napsal svůj názor, tady je kontakt: robert.pelikan@wolftheiss.com. Dokud to bude pro poslance v parlamentu toto "běžnou praxí", a lidem této země nebude vadit, že se USA k nám chová jako ke kolonii, tak to tady bude takto pokračovat. Paní Vitásková zvedla prapor odvahy, a přidá se k ní někdo? Já se k ní přidal už dávno. Kdysi jsem byl šokován tím, že Poláci dali k disposici USA své vězení v Polsku, aby v nich mohli mučit islamisty, přece v USA je to podle zákona zakázáno, ale americká CIA může mučit vězně v cizích zemích jak chce, tomu již americký zákon nebrání. Od té doby jsou mi Poláci ze srdce odporní, ale náš národ k podobné podlézavosti už také nemá tak daleko. Pravdou je to, že dokud bude u vesla tandem Zeman a Bradáčová, že to v této zemi lepší nebude, a k tomu ještě Koudelka na BIS.

  OdpovědětSmazat
 16. Není pro vás paradoxem, že za toto OKD nikdo dosud nešel sedět, a Ratha tento tandem dostal do basy na 7 let jen za to, že nesl dar od nějaké firmy pro svou stranu? Není už toho opravdu dost?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten Rath to je jenom střípek v mozaice a obětní beránek. Ono to lidem pomaličku dochází. Proč byl s Babišem takový humbuk a snaha za každou cenu ho zlikvidovat. Všichni grázlové a zlodějové se spojili, nasadili těžkou palbu massmediálních, presstitutských prodejných kurviček,někde vyštrachali SSMináře (to je nová zkratka /Skvělý Student/ a vyhnali zpovykované pra/s/žáky na Václavák a na Letnou. V určitou chvíli jim totiž došlo, že buďto do tepláků půjde Babiš a nebo, až se Andrej nasere což bude fičák a
   tak do tepláků půjdou oni. A teď to zpropadené výročí sametového pšouku, lidi čím dál nasranější celosvětová krize na dohled. Ono totiž všechno se vším souvisí a jako první by bylo dobré zrušit náš nám drahý a zbytečný Senát. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 9.57 A zase ta prochcaná pamprska dělá divy. Sestro, přebalit.Podporovat zloděje Babiše, muže pouze zase jen zloděj. Neboj Senát zustane senátem pokud budeme v EU a NATO, a to budeme jistě ještě dlouho chihci. Co si ty vygume myslíš, co ty rudej změní na dnešku, řeknu, hovno, velké hovno .Ty blbe blahořeč panu Havlovi, že mužeš čmárat ty své debility, za těch tvejch rudochu v obráceném gardu, by jsi dostal minim. 10 let rudé hovado.

   Smazat
  3. 15:18
   Tak ještě jednou pomalu a češky......PROC MÁME VELEBIT TOHO NEJBLBĚJŠÍHO ZKURVENCE A UDAVAČE NA N-tou,ZDECHLINU,VLASTIZRADCE,SRÁČE HAVLA???!!!!
   Kvuli plazení před KOMUNISTY za jeho ZVOLENÍ?!!!!
   Nebo kvůli věznění Dr.Sladká pískání ty Veškníkurvy???!!!!!
   Se prober zmrde tupej!!!!

   Smazat
  4. 16:04 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  5. 19:33 Opakuješ tady ty své oplzé píčoviny dost často, dementní úchyle. Už by Ti měl někdo v ústavu přivřít hlavu do dveří. Jsi sprostý hnus! V.J.H.

   Smazat
  6. 21:07
   V tomhle případě stejně,jako u toho amijoudy JE TÍM VINNA REDAKCE A ADMIN,my s tim sajrajtem nic nenaděláne....bohužel!

   Smazat
  7. 21:07 A divíš se? Jak jinak asi můžou místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 17. Vládnutí těchto dvou umožňuje strach ostatních z kroků hajzlů ze CIA ti jsou schopni všeho.

  OdpovědětSmazat
 18. Samozřejmě, že policie nic nevyšetří. Posledních šest let je policie ČR vedena ministry vnitra za ČSSD (Chovanec, Hamáček). Ti přece nedají trestně stíhat policií své blízké spolustraníky, Sobotku a Urbana. To by si nasr@li do vlastního hnízda.

  OdpovědětSmazat
 19. A co H-system? To je ukázka zákonnosti v Česku. Někdo může krást a pak dostane směšných pár let. Soudy v ČR je hrůza. Kdyby měl soudce jen omezenou dobu, tak budou fungovat, nikdo je nikam netlačí. A důvěryhodnost policie? Tak tak kontroluje důchodce co si posílají maily, na ulicích je nikdo neví. A současně je zdravím.

  OdpovědětSmazat
 20. Zajímalo by mne, kdo vlastně řídí "náš" stát, kdo je Richelieu ? Ludvíci jsou nezajímavi a ty nastrčéné kopeme do kotníků.

  OdpovědětSmazat
 21. Fašington -tam je vláda -

  OdpovědětSmazat
 22. čt běží šot, ve kterém se ptají občanů co je pro ně svoboda. Správná odpověd je svoboda ke zlodějnám těch co hlásají svobodu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:36 V ČT roku 85 se ptají občana, co je svoboda, občan váhá, chce říct, no co je dnes na Západě, ale redaktor ho přeruší a napoví, to co je dnes v SSSR, a pitomec občan papouškuje.

   Smazat
  2. 15:04
   Noooo,dneska u policejního """"amistátu"""NENÍ DÍKY NSA SVOBODA ŽÁDNÁ!!!!!A z těch sráčů si mají vzít Češi příklad?!Seš posral až do padesátýho kolene zpátky!!!!

   Smazat
  3. 15:48 vyskřekl dement z teplický prosektůry, co je schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se probral z lihu co v něm primář uchovává potraty a co mu ho chodí potajmu upíjet!!!!

   Smazat
  4. 19:34 Docela jste mě rozesmál, dobrý a na toho dementa tohle sedí!.Většího idiota jako je on pohledat.

   Smazat
  5. 15:40
   A to tvýho fotra nikdo nezná,ale idiotismus se u vás(a ne jen u vás vy havložumpy)DĚDÍ!!!!!☺

   Smazat
  6. oprava: putložumpy

   Smazat
  7. 15:40 Absolventi filosofické fakulty mají úroveň o jaké se nám za zlých komunistů nesnilo.

   Smazat
 23. Ta ženská ještě za to co provedla nesedí?? Drzost její je bezbřehá. Aha, tam to jistí kamarádi z hradu.Co potom chtít!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:01 Promluvil hlupák.

   Smazat
  2. 13:49 Máš pravdu,promluviul hlupák, jako ty.Jinak ta baba nemá problémy se soudy ? blbe.

   Smazat
  3. 14:50
   Gretchen,du bist dumkopf,maul halten!

   Smazat
 24. 12;01
  Havel měl za PROTIPRÁVNĚ ZRESTITUOVANEJ MAJETEK PO FAŠOTEPLOUŠOVSKYM STREJDOVI BRUČET JEŠTĚ DNESKA,tak drž HUBU bezmozku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by si se jako jeho dědic moh vo něj přihlásit! Jenže jak to udělat, když se z tebe mezitím v důsledku té neblahé pro tebe události stal jen dvoumolekulový pšouk putléria?

   Smazat
 25. Císař - kapitalismus není nahý, bylo by to příliš jednoduché. Pravdou je, že šaty má, leč ne svoje, má oblečen šat demokracie.

  Steve

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:32 OOOO jak " duchaplné"vhodné na nobelovku , jan nechápu co tím chtěl autor říct?

   Smazat
  2. 14:54
   Greto,když jsi blbá nepiš,projeví se to!

   Smazat
  3. 14:57 Ta Gréta převýší tu vaši " eentaligenci" minimálně o 100 bodu.Chudáku.

   Smazat
  4. 15:08
   A tebe třetíhorní HOVNO 1 000 000x,ynteligente z amilejma!☺

   Smazat
  5. 15:23 Vyskřekla komoušská ožralá atrapa, neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 26. Uctive pozdraveni pani Vitaskova !
  Z vasich clanku je videt, ze mate socialni citeni a smysl pro spravedlnost !

  JENZE, jak si dokazte vybrat mezi dvema zly ?

  Na jedne strane mate radikalni levici, coz je kousava agresivni verbez, bez lidske hodnoty a na druhe strane mate neethicke kapitalisty, kteri nejsou regulovany zakony.

  Nejlepsi je jim prenechat kec-pult na forum Romanum a bavit se tim, jak si vzajeme nadavaji !
  Musite uznat pani, ze moje filozofie je nejlepsi !
  NICK HONOLULU - socialni reformator.

  OdpovědětSmazat
 27. Boha jeho,zas to smradlavý,tupý a dutý amilejmo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a tvý domovský (tedy putleroffský) lejno?☺

   Smazat
 28. Vazena pani Vitaskova !
  Obcansky prumer ceske republiky, nema smysl pro
  spravedlnost !
  Dovolte mi prosim, abych si Vam postezoval,
  co se stalo me !

  Hlavni cenzor Dvorak ma chalupu a jeho soused mu vyprazdnil obsah svych strev na jeho rohozce ve vchodu a
  Dvorak tezce zanevrel na Ameriku a pronasleduje mazanim prispevku Americany !

  On zvazil to, co nasel na rohozce a protoze to melo 2kg, tak z toho obvinil Ameriku a ted spolupracuje pouze s Ruskem.
  NICK HONOLULU - take nespravedlive obvinen !

  OdpovědětSmazat
 29. Paní Vitásková je hezká a hodná holka, ale naivita z ní a z některých zde diskutujících, tryská do všech směrů. Snad si někdo z vás nemyslí, že se v tomto banánstanu najde někod, kdo ty jmenované odsoudí? To by pak museli ty žaloby rozšířit o celou řadu dalších jmen, včetně exprezidenta p. Klause za jeho kuponovou a pokuponovou privatizac,(rozuměj rozkradení a výprodej národního majetku převážně do zahraničí) a moře dalších, včetně nynějšího prezidenta p. Zemana, který to, co způsobil Klaus, dotvrdil prodejem českého bankovního systému. Jděte všichni do háje. Vše tto vyšumí, jak všechny předchozí akce. Česko snese fšecko.

  OdpovědětSmazat
 30. Vazena pani Vitaskova,
  az to tam s temi Hurvinky nebudete moci vydrzet , tak se prestehujte k nam na Floridu.
  Pocasi je vyborne , prostredi je luxusni, kulturni a spolecensky zivot bohaty a ta levicova verbez zde neexistuje !
  NICK HONOLULU - socialni poradce !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neexistuje a co je toto za verbež? Honolulova Madeleine Albrightová, bývalá Ministryně zahraničních věcí Spojených států amerických.

   Smazat
 31. My vsichni dnes oslavujeme COLUMBUS DAY !
  America byla objevena 12.10.1492.

  Zminuji se o tom proto, ze America byla objevena nami Katoliky ! Vy jste v Cesku vsichni Socani a Komousi a prave v tento den, je treba vam pripomenout nasi POVSECHNOU SUPERIORITU !
  NICK HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Polib nam prdel idiote pristipkari jsi jen odpad spolecnosti kam budes vandrovat za tyden zebraku?

   Smazat
 32. Tu objevili Vikingové už dávno před tím Židem z Janova ty kokote!!!!!A jméno Amerigo Vesppuci ti opět NIC neříká?!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to tak! Bez germánských uškujniků nich by dokonce ani žádná Rus neexistovala, oni založili ruský stát a Germáni také Ruské Impérium řídili, jak napsal pan Hitler v knize Mein Kamf: "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového."

   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
 33. TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/TAJNE-FOTO-ze-sledovacky-stihaneho-muze-Neuverite-ktera-politicka-vystoupila-z-jeho-auta-Tento-material-otrese-nejen-Prahou-599514

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Praha sobě ...?

   https://pornfile.cz/file/ht8q5ZzsbSuY/pirati-michaela-krausova-s-valeckem-mp4

   Smazat
  2. 17.09 To si docela koledujete, to je na žalobu.A co dělá vaše paní? tohle ne. Moje ano, a mohu vám říct, že to je potom super.vaše paní to nedělá, o moc přicházíte. Ale co, třeba jste buzík.

   Smazat
 34. Dobrat se spravedlnosti v těchto monstr případech je prakticky nemožné. Podle mně to nejde ani v jednodušších porušováních zákona- vemte si jezdce na motokrosových mašinách- lítají po polích v lesích, ruší zvěř otravují lidi narušují osobní vlastnictví. Zkuste je nějak legální cestou postihnout. Postihnout tak, že je to zabolí a nebudou to příště dělat. Nebo ještě jednodušší příklad- kuřáci na zastávkách. MP dávají rádi pokuty za špatné parkování, ale ještě nikdy jsem je neviděl na zastávkách MHD dělat pořádek s kuřáky. A my budeme chtít aby kauzy OKD a podobné byly spravedlivě vyřešeny?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17.34 A co vy? Asi vzor veškeré počestnosti co.Žádná chyba, dodržování zákonu, v obci raději 45 km, nemám pravdu?

   Smazat
 35. Adresa kde je možno najít lidi sdružené v aspen:

  https://www.aspeninstitutece.org/about-us/partners/

  Hlavní partner
  Bakala Philantropy
  https://www.aspeninstitutece.org/about-us/partners/

  Společnost Aspen Institute byla založena v roce 1950 a sídlí ve Washingtonu, DC ve Spojených státech. Globální síť pokrývá Evropu, Severní Ameriku a Asii. Institut ve střední Evropě byl založen v roce 2012 a působí v celém středoevropském regionu - především v České republice, Maďarsku, Polsku a na Slovensku.

  Aktivity Aspen Institute Central Europe se zaměřují hlavně na semináře vedení, setkání odborníků a veřejné konference - všechny se konají neutrálně, aby podpořily otevřenou debatu. Programy institutu jsou rozděleny do tří oblastí: Vedení, Politika a Veřejnost . Při jejich implementaci se Institut zaměřuje na otázky, které jsou pro budoucnost středoevropského regionu kritické.

  Jedním z takových cílů je systematické vyhledávání mladých talentovaných vůdců a podpora jejich osobního a profesního rozvoje. Stěžejní událostí této oblasti je program Aspen Young Leaders Program, který sdružuje začínající a zkušené vůdce po čtyři dny workshopů a debat o různých aspektech vedení.

  Usilujeme také o podporu strategického myšlení přesahujícího místní a odvětvové hranice. Pořádáním politických schůzek a přizváním zástupců politiky, obchodu, umění, médií, neziskového sektoru a vědy, otevírá Institut dialog týkající se digitální agendy, rozvoje měst a tvůrčího umisťování, kulturních a tvůrčích odvětví, umění a podnikání, vzdělávání a transatlantická a visegrádská spolupráce .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednací jazyk je ruština a čínština!

   Smazat
 36. 15:18 Už to tady taky zaznělo. Jakmile dojdou argumenty, nastupují stupidní nechutný vulgarity. Prostě svůj k svému. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 37. Aspen to je cosi, co stvořila prozřetelnost vedle neziskovek, aby pomohla řídit tento stát ?

  OdpovědětSmazat
 38. 16:56
  Tebe má na svědomí VELKÁ NEprozřetelnost☺

  OdpovědětSmazat
 39. 17:40
  Nepochopil jste ironii. Nebo co jste chtěl oznámit?

  OdpovědětSmazat
 40. 17:40
  Nepochopil jste ironii. Nebo co jste chtěl oznámit?

  OdpovědětSmazat
 41. Co bylo ukradeno, musí být navráceno? Ale vždyť majetek církve z podstatné části vznikl ukradením majetku jinověreců po bitvě na Bílé Hoře - a co církev kdy vrátila, jen kradla dál a nyní i s posvěcením tzv. ústavního soudu. A pak se nedivme, že soudy požívají u občanů vážnosti v dnešní zločinné diktatuře kapitálu ještě daleko menší, než za zločinného pokusu o budování socialismu.
  Nyní nám "letí" poseriál o "vlastenecké" šlechtě. Podívejte se dobře, zda vůbec najdete jedno české jméno. I ta byla a zůstala cizácká, byť některá v naději na další majetek se hlásila k ČSR a jiná z týchž důvodů ke Grossdeutsches Reich. Nejdříve přišla o majetek do pronacistická a pak i ta druhá. Tato šlechta se k nám rovněž vlámala po Bílé Hoře a ukradla majetek české šlechty, která byla vyhnána z padlého království pro své vyznání. Ano, to byla práce katolické inkvizice, honů na nevinné čarodějnice a jejich upalování, honů na českou šlechtu pro možnost si nakrást - a v tom byla církev svatá i cizácká šlechta přeborníky.

  OdpovědětSmazat
 42. "Co komouši ukradli musí být vráceno ". Heslo pro, slušně řečeno, jednoduše chápající. Ti druzí si pamatuji bratry že Soluně, kteří přišli bez majetku jen s know how, pamatují si Mistra Jana Husa, jeho boj proti hromadění majetku, rekatolizaci po roce 1620 (což byla prostá loupež). Pamatují i pokus o odluku autorem TGM, což mimochodem nebyl komouš. Pamatuji si i konfiskaci majetku fragmentů církví kolaborujicích s fašismem, to provedl Beneš,taky nebyl komouš. Pak opravdu následuje hřích komouše Gottwalda a jeho činem je skutečně opodstatněn nárok na církevní restituce.Vlastní technické provedení nebylo fér,hýbalo se s datumy, pozemky i odhady hodnot a zde je jádro pudla. Vzhledem k časovému odstupu je spravedlivé narovnání asi nemožné, ale pak pocit lidí, že církevní restituce nebyly provedeny spravedlivě je legitimní a jednoduchá hesla nic nezmění.

  OdpovědětSmazat
 43. Kluci, 18:38 a 14:14, je to sice zajímavé, ale co má s tím společného paní Vitásková? Snad jene slovo loupež.

  OdpovědětSmazat
 44. 18:38 a 14:14 jen dokreslují univerzálnost kradení v ČR po r. 1989, tedy že Bakala a církev svatá jedno jsou. A naopak, že se vyráběly a vyráběji "pomahači a ochránci" a rameny spravedlnosti pseudokauzy (Čapí hnízdo...), které měly překrýt ty grandiózní stamiliardové defraudace majetku státu a občanů. Proto ta obecná skepse k soudům a proto ta občany přijatá smutná pravda : u soudu nehledej spravedlnost, ale jen výrok soudu. Vím, že je to pro mnohé soudce kruté, ale takový už je stav věcí a jiný v kapitalistické totalitě ani nemůže být!

  OdpovědětSmazat
 45. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.