Reklama

čtvrtek 3. října 2019

Kde jsou obvinění těch, kteří obviňují Trumpa?

Paul Craig Roberts
3. 10. 2019  paulcraigroberts
V roce 1970 označil Irving Bristol republikánstou stranu za stranu hlupáků – a současnost pravdivost jeho slov potvrzuje. Russiagate a současně probíhající pokus svrhnout presidenta Trumpa jsou akty pobuřování. Neexistují totiž absolutně žádné důkazy pro obvinění, kterými demokraté a americká média společně se zpravodajskými agenturami na celém světě Trumpa očerňují. Ale zato víme o mnoha zločinech, spáchaných předáky Obamova režimu, kteří vytvářeli aféru Russiagate. Máme řadu důkazů o tom, že Obamova FBI zakryla zločiny Hillary Clintonové a vlastníme též důkazy o tom, že předešlý ředitel CIA Brennan aféru Russiagate zkonstruoval a s falešnými tvrzeními ji uvedl do pohybu.


Že demokraté a jejich manipulátoři stojí i za probíhajícím pučem proti Trumpovi, je nepopíratelné.

A nad tím vším lze číst slova: Nejtěžší zrada. Pár vdělanců a vědoucích Američanů, kteří stále ještě v této zemi existují, to vidí jasně. A nyní se ukáže, zda lhostejní a důvěřiví američtí občané propadnou propagandě, která na ukončení života Spojených států tvrdě pracuje. Něco zde ještě bude, ale už to nebude Amerika. A to, co z ní zbude, bude Babylonská nevěž, jejíž roztříštěnost dopomůže hlubokému státu věž plně ovládnout.

Anebo si tito nonšalantní Američané uvědomí, že se ocitli na genocidním seznamu a že jim hrozí válka mezi Američany etnickými a imigranty, přiváděnými do země demokraty, kteří doufají, že si hlasy těchto imigrantů i nadále udrží moc ve svých rukou?

Takže kde jsou žaloby Trumpovy administrace na demokraty, kteří jsou už tři roky pilně v práci na pobuřování amerického lidu? Vždyť toto pobuřování lze okamžitě zastavit vznesením žaloby na demokraty za spiknutí proti prezidentu Spojených států, a současně též na propagandisty v amerických prostitujících se médiích. A to za to, že záměrně a falešně informují veřejnost, aby ovlivnili výsledek příštích voleb.

Ale obžaloby skutečných kriminálníků nikdo nevznáší. A to za situace, kdy protitrumpovská televize CBS zjišťuje, že 65% Američanů impeachement proti Trumpovi podporuje a jen 45 %n Američanů jej odmítá. Jde o odhad, který je nejspíš „přizdoben“ v neprospěch Trumpa, ale blíží-li se aspoň trochu reálu, jde o náznak, že většina Američanů věří tomu, co jim presstitutky k věření předkládají. Jsou-li ovšem lidé v USA skutečně tak hloupí, pak se nabízí otázka, mohou-li takto hloupí lidé vůbec přežít.

Ale zpět k oněm dosud nevzneseným žalobám na demokraty a otázce, proč nebyly dosud vzneseny. Odpověď je jednoduchá. Protože republikáni jsou hloupí. Znám je dobře, protože jsem mezi nimi 25 let žil. Republikánští poradci tvrdí totiž Trumpovi, že demokraté, kteří úmyslem svrhnout Trumpa skutečně spáchali zločin, by v zájmu ochrany sama sebe svědčili proti Obamovi i Hillary, kteří k puči dali svůj souhlas. Obžalobě ze spiknutí by pak vzdoroval sám předešlý prezident Obama, což, jak Trumpovi poradci uvádějí, by byl národ ničící precedent. A to precedent pro možnost obžalovávat předešlé prezidenty, který se v historii USA dosud nikdy neobjevil.

Trumpovi republikánští poradci jsou zřejmě tak slepí, že si neuvědomují, že Trump sám se v současnosti nachází na cestě k impeachmentu, čili ke svržení ze své prezidentské funkce – a to navíc zcela bez ohledu na důkazy. A je pro ně tedy milejší ztratit svého prezidenta, který je obviněn bez důkazů, než zažalovat prezidenta, který je skutečně vinen?

Je-li tomu tak, pak je republikánská strana skutečně stranou hlupců a Irving Kristol nevyslovil nic jiného než pravdu.

Vybral a přeložil Lubomír Man

11 komentářů :

 1. Měl času dost aby jim pustil žilou teď se mu to vymstí. To samé u nás Babiš se bojí 5% uřvanců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jenže za těmi 5% stojí americká ambasáda, pamatujete na Nečase, kolik těch nezdaněných kabelek by potom našla Bradáčová u paní Babišové?

   Smazat
 2. Jo zvrhlý zdegenerovaní parazité pracují na své zkáze urputně. Mě se některé Trampovo rozhodnutí jeví jako rozhodnutí z mesianských pocitů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Napřiklad jaké? Třeba jak udělat vodní příkop kolem vysněné zdi a naplnit ho aligátory a chřestýši, ten se mi líbí nejvíc. Také jak žádat po cizích vladách aby vyškrábaly nejakou špínu na jeho oponenty, to je taky dobrý.
   Trump si kope vlastni hrob.

   Smazat
 3. Vsadil na zida a zid je vychcanejsi nezli si on myslel Zase toci kolem a Trump jen zase povida a povida .Jedine AKCE muze situaci zmenit, vzdyt cela CIA chrani sve zajmy i personalni Ta akce vzdy fungovala a jmenuje se Noc dlouhych nozu

  OdpovědětSmazat
 4. No 4:33 zlikviduje S. Koreu a jiné státy aby zachránil svět. Příkopem kolem zdi která se buduje co já pamatuji zachrání JUSEJ. Přesunem ambasády do Jeruzaléma zachrání Izrael. Celý způsob jeho vystupování je navíc tzv komediantský.

  OdpovědětSmazat
 5. Američané jsou skutečně hloupí. Nejen republikáni. I pan Roberts klidně uvede:
  "CBS zjišťuje, že 65% Američanů impeachement proti Trumpovi podporuje a jen 45% Američanů jej odmítá."
  a přitom ho netrkne, že součet je 110%. Něco takového je možné jen v jůesej, zemi neomezených možností.

  OdpovědětSmazat
 6. 1,17
  Když si ve 21.století 48%těch debilních amiokupantů"""myslí""",že Země je PLACATÁ,tak co se dívíte neznalosti počtů?!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. SNAŽ SE VÍC,TY SRAČKO ŘÍJNOVÁ Z TEPLICKÝ PITEVNY ..... TY NEGROMONGOLOIDNÍ SCHEISSEKOPF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
   P.S.TY NEJSI ANI PRŮMER,TY SEŠ VYSRANEJ PODPRŮMĚRNEJ SYFILODORETARDO ZDECHLINA!!!!!!!!!!:-DDDDD

   Smazat
 7. A nad tím vším lze číst slova: Nejtěžší zrada. Pár vdělanců a vědoucích Američanů, kteří stále ještě v této zemi existují, to vidí jasně. A nyní se ukáže, zda lhostejní a důvěřiví američtí občané propadnou propagandě, která na ukončení života Spojených států tvrdě pracuje. Něco zde ještě bude, ale už to nebude Amerika. A to, co z ní zbude, bude Babylonská nevěž, jejíž roztříštěnost dopomůže hlubokému státu věž plně ovládnout.

  OdpovědětSmazat
 8. This is a great thing, I think everyone feels this information is very valuable, thank you

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.