Reklama

sobota 26. října 2019

Kyjevský politolog: Putinův nástupce se nebude s Ukrajinou babrat

26. 10. 2019     novorosinform
Konflikt na Donbasu musí být vyřešen před koncem prezidentského období současné hlavy Ruské federace Vladimíra Putina, protože jeho nástupce se nebude s Ukrajinou babrat. Ve vysílání kanálu 112 Ukrajina to prohlásil kyjevský politolog Pogrebinský. "Trend, kdy, "ať se děje, co se děje, je nutné podporovat Ukrajinu, bez ohledu na cokoli", ta doba je pryč. Nyní je situace jiná a je nutné hledat možnost najít kompromis, dokud je Putin u moci", vyjádřil svůj názor expert.


Podle názoru Pogrebinského se Putinův nástupce s Ukrajinou nebude babrat.

"Ve 24. roce může Putin odejít, a pokud odejde, bude na jeho místě osoba, která nebude nakloněna kompromisům, jsem o tom naprosto přesvědčen, doporučuji divákům pořadu, aby mně uvěřilo jako člověku, který pozorně sleduje ruskou politiku již 25 let", řekl expert.

V předvečer bývalý šéf Doněcké vojenské civilní správy Žebrivský vyzval ke krátké operaci za účelem zmocnění se Donbasu.

Připomeňme si, že minulý týden ukrajinský nacista Ťagnibok prohlásil, že Kyjev by měl zajistit úplnou blokádu Donbasu a že po návratu tohoto regionu do struktury země by obyvatelé DLR a LLR měli být zbaveni občanských práv.

Dříve ukrajinský nacista Drozdov vyzval k izolaci od obyvatel Donbasu zdí .

Kromě toho televizní moderátor předložil obyvatelům Donbasu řadu podmínek, "které je nutno splnit".

Připomeňme, že v říjnu loňského roku bývalá kandidátka na post prezidentky Ukrajiny Bogoslovská oznámila, že poté, co mírové síly OSN vstoupí na celé území Donbasu, dá Kyjev obyvatelům Doněcké a Luganské lidové republiky, kteří se postavili proti Ukrajině, 2 měsíce, aby opustili své domovy a odešli "kamkoli". V opačném případě začne ve městech DLR a LLR "řezačka masa".

V srpnu odhalil bývalý ministr obrany Ukrajiny plán na začištění Donbasu v rámci Minska.

V červenci vyzvali militanti Azova, aby bylo ukončeno jednání a zahájeno vojenské začištění Donbasu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

85 komentářů :

 1. Ukrajinští náckové mají silné huby, DLR a LLR se musí ubránit i s pomocí Ruska, jinak skončí v mlýnku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co ty, rudá sra*ko víš o Ukrajině ? Jen žvaniš.

   Smazat
  2. 22:37 - Rusové to chazarům vysvětlí a zase budou plné ulice spokojených lidí, jako na Krymu.

   Smazat
  3. 22:37 Víme toho dost nacistický hnuse zavři držku a vypadni ke svým.

   Smazat
  4. Rusko se rozkládá jak mrtvola, a smrdí až sem, do nového nástupce z Ruská nezbude nic, ale to rudé už cítí

   Smazat
  5. Blbeček trolíček 0:52, bež sa osprchovať, ke si smrdíš a neotravuj druhých.

   Smazat
  6. 0:52 Tak tomu kdysi nebylo! Původním Rusem býval nordicko-slovanský árijec, který byl disciplinovaný, svobodomilný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci.*) Ale mongolský vpád to zásadně změnil! A tak jako Ivan IV. byl po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie jen ulusem říše Mongolů! Jak řekl markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! Zničení Novgorodské republiky moskevsko-tatarskými hordami za jeho vlády proměnily Rus na stepní říši azijských barbarů! Hrabě Ostermann, který za pomoci mladého cara Petra zkusil vrátit Rus na evropskou trajektorii, uspěl pouze dočasně. V roce 1917 Ruské impérium zaniklo a na jeho místě se rozprostřel židokagal, ovládaný bolševickými podlidmi - tzv. SSSR! Putleroffský parchanát Chujlostan je jeho hnilobným pozůstatkem!

   *) Bez Germánů by žádná Rus neexistovala, to oni založili ruský stát a také Ruské Impérium řídili, jak napsal pan Hitler v knize Mein Kamf: "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového."

   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
  7. Rusak nechce mír pan.Bilko.

   Smazat
  8. I přes naše území přecházeli šmejdi různých národností. A zanechali zde geny trolů, udavačů a hlavně pitomců.

   Smazat
  9. Pro 27.10.,16:36 Podlidi, nadlidi, árijská rasa, pan Hitler a Mein Kampf - běž do prdele s tím hnědým morem, ty pohrobku třetí říše ! Tomuhle dává NR prostor ? To už není o svobodném názoru, na to jsou paragrafy !

   Smazat
  10. 13:49
   Proč tady toho nazisráče redakce neblokne je už jejich blbost a nebo možná,že to hovado mají k ničení diskusí najatého....?

   Smazat
  11. 11:24 To je nesporné, klasický případ je i tvůj fotr, kterej v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se tak hřál přízní velkejch rudejch soudruhů!

   Smazat
  12. 16;54
   Ctrl-C a Ctrl-V,ostatní pod tvojí rozlišovací schopností,AMIUNTERMENSCH!

   Smazat
  13. oprava: A MÝ (rozuměj putleroffský) UNTERMENSCH!

   Smazat
  14. 27. října 2019 16:36
   Vis co znamena Goth? Visigothy? Vis co znamena Rus, Ras? Vis ze Rusem se naziva 150 narodu, ktere mluvi 100 jazykama. Od čecha čekat jinou než nemeckou teoriji o Rusku je asi nemozne. Zajimave je ze tyto gothove vsichni mluvili staro srbskym jazykem a jejich vudci, Batil, Ostroilo, Višen, meli sidla na uzemi bejvaly jugoslavie. Doporucuji precist Nestorovou kroniku ty arijče=))) Nebo treba Mavra Orbiniho. Namlel si zde klasicke zapadni lzi bez zadnejch dukazu. Precti si neco o Limes Sorabicus, nebo o tom ze Dansky vikingove ve svych radach meli minimalne 50% slovanu, ktery byly stejne dobry v delani lodi jako Dansky a Svedsky vikingove. Namlel jsi zde tolik nesmyslu ze to snad neni možne...uroven nemeckeho nacka kterej precetl 3 knizky a ne porozumnel ani dvoum radkum. Pro zacatek doporucuji se naucit trochu Sanskrit a pak kecat neco o tom kdo je kdo a obzvlast co to jsou arijci. Jsem Srb, tak ze keci o gramatice si nech.

   Smazat
  15. 18:36
   Popsal jste to hezky,nicméně se obávám,že ten GRABIT nemá o výše uvedených pojmech ní páru!
   Je to totiž nordická rasa jako ten chovatel slepic Himmler a podobně krásně árijsky vypadá!☺

   Smazat
  16. 18:36 Vizigót znamená, přiblbliku, západní Gót! Tak jako Ostrogót je zase Gótem (obyvatelem germánského ostrova Gotland) východním. Což špatným jidišem skřekající pšouk z 19:07 vypouštěnej pravidelně z prdele tímhle škaredým poloaziatem - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   nemůže tušit, páč nemá oči aby tu jeho škaredou ugrofinskou dršku s výraznejma lícákama se zašikmenejma vočiskama mohl spatřit a sám vzhledem ke svý plynný substanci nijak nevypadá, pouze ohavně páchne!☺

   Smazat
  17. 8,07
   F30 a F600!

   Smazat
  18. 9:55 Diagnózu tohoto tvýho zdegenerovanýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   tu ale dnes neřešíme, putlerpšouku!☺

   Smazat
  19. 7,56
   A52+F73+F200+F808.....to je nadělení!

   Smazat
  20. 9:57 To je fakt, jenže ty tolik putlerčiků naštěstí znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  21. Rusko se chová vůči Ukrajině a jejím excesům dost smířlivě. Kdyby chtělo, tak ji může hospodářsky zničit. EU nestojí o ukrajinské potraviny a těžký průmysl, má ho sama nadbytek a věčně tam miliardy cpát nebude, ani USA.

   Smazat
  22. Žádost editorovi. Zrušte prosím to nesmyslné dokazování že nejsem robot hledáním jízdních kol či čeho snad lupou a nesčetným klikáním na další obrázky. Roboti zatím nepíši příspěvky, tak snad napsané slovo by mělo prokázat, že žádný robot nejsem.

   Smazat
 2. Co tak začistit ruskojazyčné území k Dněpru (včetně Kyjeva),Maďaři by mohli začistit Podkarpatskou Rus a Severní Bukovinu, zbytek pak Rumuni a Poláci Halič. Těch pár nácků by neměl být problém vyřídit. A bude v Evropě zase pokoj. Alespoň na chvíli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli chcete vyčistit nacisty, pak byste si moc nepomohl. Mají své "sponzory" i mezi zeměmi. Pokud chcete začistit slovanské obyvatelstvo, pak zcela určitě rozpoutáte válku nejen ruskojazyčných občanů Ukrajiny, ale Rusko by muselo jít do konfliktu chtě nechtě. Právě i proto se vede boj o nezávislá území. Protože se předpokládalo, že Rusko vstoupí do konfliktu silou. Ale především byste potěšil především Poláky, kteří mají největší územní plány. Ať tak či tak Vy byste rozpoutal válku.

   Smazat
  2. 19:36 Já bych začistil Rusko, nebo spíše zničil, tu říši všeho zla ve světě!!!

   Smazat
  3. Mně by zajímalo jak by jste se cítili vy ??? Jako český národ?? Kdyby vám rozkradli republiku... podle mého názoru čeští lidé jsou největší nacisti... vůbec nevíte jak se lidé cítí.. my vaší problémy ne bereme do huby... tak proč sakra tady řvanite nesmyslné kecy..??? Když o tom ani nevíte !!! Mně se strašně moc líbí jak každý z vás je hrdina, ale když přijde na věc tak zdrhate jak první.
   . Serte se do svých problémů... СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА.

   Smazat
  4. 23:20
   Ty banderountermensch,tebe je TŘEBA HLADIT DO ÚPLNÉHO VYHLAZENÍ!!!!!!

   Smazat
  5. Kam rusak šlápne,tam 100 let neroste tráva.

   Smazat
  6. 5:36
   A kam vleze amiokupant 200let a tečou potoky krve,jsou miliony mrtvých a rozkradená i muzea ty amianální polype!

   Smazat
  7. zpřesnění k 5:28: putlbandountermensch

   zde jejich společný foto! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 3. Doufám,že i po odchodu z presidentské sesle si VVP udrží rozhodující vliv.
  Že je to výjimečně uvážlivý a nekonfliktní vůdce vidí snad každý,kdo má mezi ušima aspoň kus mozku.
  Pevně věřím,že jeho nástupce zachová klid a problémy bude řešit bez emocí.
  Kdyby ne, bylo by to špatné PRO VŠECHNY.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sibiřan Šojgu je jasnej. V Rusku to je tak, že po éře politického vedení (Gorbačev- Jelzin - Putin) nastoupí siloviki nebo vojenské vedení (Šojgu) a dokončí procesy transformace. To je to, po čem stále volá P.C.Roberts . Logicky uvažováno, proč by Rusová vyvíjeli ty téměř " zázračné" zbraňové systémy pokud by neměly být využity. Čeká se jen kdy v Pentagonu někomu prdnou nervy a spustí proti rusku byť i omezený úder.

   Smazat
 4. Ukrajinci si neuvědomují, že USA nemají žádné přátele. Mají jen lokaje, co plní jejich příkazy. No a když je už nepotřebují, tak je prostě odkopnou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Banderistan uz do poriadku neda nikto.
   Zatial ich ako tak drzia nad vodou americke svine, ale ked im dojde, ze Krym je definitivne Rusky,
   zbalia kufre, a najdu miesto, kde by znova mohli zavadzat demokraciu, organizovat statne prevraty.

   Smazat
  2. Pamatujete jak CIA v roce 1956 rozpoutala bordel v Budapešti.
   Stačilo rádio svobodná evropa a nakonec se usa na maďari vyprdlo.

   Smazat
 5. žiaden štát nemá priateľov - viď kurdi

  OdpovědětSmazat
 6. Proč NR publikuje TAK ODPORNÝ štvavý článek?!

  Co se vám to stalo, drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové Republiky!?
  Spadli jste z uma!?!?
  Nebo jste se jen běžně ožrali jak velkorusko-sovětští důstojníci, na velvyslanectví Velikého Ruska nebo ČLR, a ještě vás to drží??

  Ať tak či tak, něco zlého se vám slučilo. Jinak byste přece na sajtách Nové Republiky nepublikovali TAK DĚSNÝ blábol: Prý „Putinův nástupce“ …

  Vždyť přece víte, jako řádní komunisti a putinisti, že Veliký Putin, BJJP, bude žít tisíckrát tisíc let!!
  Ano, Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, NIKDY nezemře. Bude žít VĚČNĚ, stejně jako Nesmrtelný Lenin, a pořád bude mít co a koho osvobozovat!


  Jinak samozřejmě: Veliký Putin, BJJP, se s s Maloruskem a Malorusy opravdu dlouho párat nebude.
  Za pár let, až se rozpadne NATO (díky pitomoučkému Doníkovi Trumpetovi, Velikým Putinem, BJJP, pečlivě vybranému zhoubci Západu) bude Malorusko u konce s dechem.
  Pak bude stačit jediná mocná ofenziva nepřemožitelné Armády Ruské federace – a bude po Malorusku.
  To je jasné jako facka, jasné jako svižný úder služebním obuškem do tlamy třídního/národního nepřítele, pevně přivázaného k židli v naší výslechové místnosti.

  Zůstává tedy jediná podružná otázka: Osvobodí Velkorusko od Euroameriky a evropských hodnot dřív Malorusko nebo Česko?
  Nevíme.
  Přirozeně, my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti si TOUŽEBNĚ přejeme, aby Veliký Putin, BJJP, zlikvidoval kapitalismus a demokracii nejdříve v naší vlasti.
  Ale zároveň víme, že Jeho rozhodnutí jsou nezbadatelná.
  Takže trpělivě čekejme; jistě se dočkáme jako husa klacku.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tohlety informace muze mit jasnovidec nebo jasnej blbec.

   Smazat
  2. 22.16 je blbecek do hospody na Ruzku
   Jinak cest a zejtra v sest

   Smazat
  3. 22:16 Platí ta druhá možnost. Stejně jako pro "sislaveho cestina" z 0:26.

   Smazat
  4. Pane Radosta libi se mi tvuj humor( Anglicky suchy humor).
   Smichy padam pod stul!!

   At ZIJE BATUSKA Vladimir Vladimirovic Putin!!

   Brouk Pytlik

   Smazat
  5. Radostovi nebo jeho epigonovi neodpovídejte, redakce ho smázne.

   Smazat
  6. ACHTUG-WATCH-HELP My lepšolidi nedopustíme co tady hlásá Radosta. Armáda americké Unie zabrání jakému koliv sblížení s Putinovským zrádným Ruskem. Nebude v Čechách dobře, dokud Mustang amerického dragouna se nenapyje z Vltavy. Ať žijí naši lepšolidští velikáni Halík a naše mládež Janda a Pavko Novotný, Mádle! Volte ODS, Volte STAN a TOP! Ať žije vječný Havel! My lepšolidi přeplníme 17. listopadu všechna náměstí Od Aše po Břeclav abychm oslavili naše vítězství. Ať žijeme! M.Pakosta

   Smazat
  7. Brouku Pitlíku a tobě se příspěvek Pakosty nelíbí? Vždyť hájí hodnoty takových jako jsi ty! Tobě by měl být bližší! NRo

   Smazat
  8. Radostne uz bez do prdele.

   Smazat
  9. 20:42 A zase děkuji pane Radosta, za krásný příspěvek. Kvikot rudoruských přisluhovaču je toho dukazem! Jen tak dál.

   Smazat
  10. 7.47 Bagoune, proč by pan Radosta chodil k vám domu? Buď rád, že tam jseš ty a do toho tvého smradu nikoho netahej!

   Smazat
  11. 9.22 POZOR-ACHTUNG- WATCH Kvikot rudoruských přisluhovačů ? Neurážejte mě a nesrovnávejte s Radostou. Já tu hájím demokracii a svobodu. Vy mě snad nečtete! M.Pakosta

   Smazat
  12. Někomu se líbí Radostův suchý anglický humor, mě se líbý mokrý český humor Pakosty. Jsem jeho příznivec.

   Smazat
  13. 12:11 V případě likvidace mongolo-rusácko-bolševických podlidí není žádný humor na místě! Tedy krom cynického zachechtání zde naší Anči! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4


   Je jasné jak tenhlencten jejich pasák skončí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 7. http://www.zvedavec.org/komentare/2019/10/8055-joe-biden-osobne-obdrzel-od-firmy-burisma-900-000-dolaru-priznal-ukrajinsky-poslanec.htm

  OdpovědětSmazat
 8. V jistém smyslu jde o pravdivé konstatování. VVP je sice schopen hrát tvrdě, ale jako kultivovaný člověk volí diplomatické řešení. To mnoho horkých hlav v RF vzhlížejících po USA více než po vlastenčení, jež deklarují, nedokáže ani vzdáleně napodobit. jenže VVP si vychovává své nástupce, stejně dobré či dokoce lepší šachisty než je on a skutečné konceptuály se schopností mírově spojovat a ne hrubě se sápat po svých delklarovaných zájmech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ostatně když euroatlantická elita ohrnuje dodnes nad návrhy VVP nos, jen tím posiluje euroasijský svazek a nikoli svou vlastní elitní pozici a soscioekonomickou situaci.

   Smazat
  2. Ved o to tej EUROANTLANTICKEJ elite, na cele s USA ide.
   Sankcie,zakazy, a podobne, vsetko je vedene k tomu, aby Rusku a EU znemoznili mat dobre vztahy, ekonomicku spolupracu.
   Europska Unia je konkurent americkej ekonomike, tak robia vsetko pre to, aby tuto spolupracu znemoznili.
   A politicky predstavitelia v EU, ci jednotlivych statoch su aky su,obcania nemaju moznost zastavit ich protiruske kroky.
   S Bruselom na vacne casy a nikdy inak.

   Smazat
 9. Nechápu, proč jste sem ten článek (chce se mi říct sra.ku) dávali. Vždyť to nemá hlavu ani patu. Reakce na něj jsou stejné kvality. Nechci být jízlivý, ale mám pocit, že nám pan David v tom Bruselu ...... (doplň si sám).
  Mik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:06 Všiml jste si, že v článku (ty sra.ky) jsou názory UKRAJINSKÝCH politiků? Pak že tu nejsou informace z obou stran.

   Smazat
  2. Blbeček 23:06 ono keď sa dajú takto pohromade sračky tvojich spolusúdruhov, tak aj imbecil v pásme ťažke debility pochopí, čo zač sú tí proamícki ukrajinskí fašisti.

   Smazat
 10. Rusové to mají udělat jako v Číně, vykašlat se na slinty o totalitní demokracii. Čína potřebuje císaře, Rusové cara, parlamenty prolezlé chazary jsou k ničemu a šmejdi to dobře vědí.

  OdpovědětSmazat
 11. 0:52 Nedělej ze sebe většího vola, než jseš. V.J.H.

  OdpovědětSmazat
 12. Tady samá Ruska propaganda, samí lži a nic ineho

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:10 Vy si dovolujete označovat názory Ukrajinců za lži a ruskou propagandu? Za to vás páníček nepochválí.

   Za mírný poplatek vám nabízím doučování češtiny. Aby nebylo už na první pohled patrné, že jste nejspíš absolventem zvláštní školy.

   Smazat
 13. Brouk Pytlik,

  Panove pamatujte si co pisi, Rusko v techto dnech zradilo svet.
  Udelalo to jiz nekolikrat v minulosti podepsanim Ribenrtopova Kontraktu s Hitlerem.

  Tyto dny se budou ucit ve skolach za 20 let.

  Prodali Svet za Ukrajinu , ktera nechce byt casti Ruska, a podobne jak v minulosti , Ukrajina bojovala proti Rusku a proti Polsku, coz ale bylo planovano od prvnoho dne.

  Za kratkou dobu Ukrajina bude opet Ruska.

  Kazdopadne neni to dobre!! pro centralni Evropu.

  Brouk Pytlik.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:56 Pytlíku Pytlíku, nepiš, když nejsi zcela střízliv. Dokázal jsi v krátkem příspěvku napsat tolik nesmyslů, že jejich vyvracení by vydalo na knihu. Možná by stačilo, kdyby jsi nečetl lži, ale trochu se zajímal o skutečná, pravdivá a doložitelná fakta.

   Tvůj výrok o "Ribentropově kontraktu s Hitlerem" si ovšem zaslouží zvláštní ocenění. Takovou hloupost tady už dlouho neřekli ani ti největší trotlové. Takže smíš používat hrdý titul "BLBEC TÝDNE".

   Smazat
  2. Brouk Pytlik,

   Zajiste mily priteli tento titul davas a jestli mi ho podepises tak na nej budu hrdy!!!.

   Jen mi vysvetli, proc Ribentropuv kontrakt byl ( o pratelstvia spolupraci ) byl de fakto kontrakt proti Hitlerovi , coz je tvuj nazor??

   Cetl jsem knihy od jisteho pana jmenem Montefiore (Ital jenz se specialisoval cely zivot jen na Stalina a jeho politiku jako spisovatel) a tento pan napsal a tvrdil ze cituji:" Stalin doufal , ze Nemecke tanky prinesou komunismus do cele Evropy." a ze neveril ,po 2 hodiny ze Nemci napadli Rusko , ale ze to je Britska provokace. Mozna , ze tvoji cenu "Blbec tydne by mel dostat taky Montefiore a Stalin??

   Reknu ti poctive neb jsi poctivy clovek ze se mylis : VEC JAKO SKUTECNA A PRAVDIVA FAKTA NEEXISTUJOU!!!! existuje jen chaba logika a spojovani moznych veci ... jaka si mozaika pripadu.

   Tak se na to divam ja aspon. Byl jsem v Rusku pred x lety , kdybych ti rekl, ze muj znamy byl oloupen o sve penize Ruskym banditou ve meste NOVOSIBIRSK kdyz sel do hotelu , tak mne muzes rici ze jsem super idiot.

   Nekdo musi byt a v tomto pripade jsem to ja!!!
   Aspon mne polituj!!

   Brouk Pytlik.

   Smazat
  3. 4:37, já osobně z Ruska takové zkušenosti nemám, ale okradli mě například v Itálii. V Česku mi bylo ukradeno auto, v Polsku foťák.

   Smazat
  4. Pane Bože a svatý Václave chraňte nás žijící
   Před nákazou lidskou blbostí kvetoucí
   Proč KAŽDÝ nepřítel Ruska v něm byl
   A ten kdo si ho váží jen ho zná
   Když správný názor nebyl
   Ani jeden tedy nic nezná
   Jen ON velký šílený Brouk
   Škoda že haní dobré předlohy své jméno
   Jenž jen nešikovný byl nedouk
   ON však má v hlavě prázdno vymeteno

   Smazat
  5. 2:56 Račte si ještě jednou přečíst titulek článku, který vás tak pobouřil: "KYJEVSKÝ POLITOLOG: Putinův nástupce se nebude s Ukrajinou babrat". Neříká to žádný ruský politolog ani ruský politik. Kyjev je hlavní město Ukrajiny, pokud to nevíte. Je to věštba jednoho z Ukrajinců. Stejně "věrohodná", jako další výplody UKRAJINSKÝCH chorých mozků, uvedené v článku.

   Že někdo něco napsal vůbec neznamená, že je to pravda. Svého času také všichni psali, že Země je placatá. A souhlasili s tím panovníci všech zemí a veškerá intelektuální elita. Pro potvrzení stačil jednoduchý argument, že z koule by přece lidé popadali. Kdo s tím nesouhlasil byl kacíř, zasluhující upálení. Pořád chcete tvdit, že pravda, vycházejí z ověřitelných faktů, neexistuje? Ale existuje, jen je pro prosťáčy obtížné hledat jí proti "slovu božímu, šířenému z úst jeho zástupců na Zemi". Pro slaběji chápající - dnes totéž jsou tzv "hodnoty Západu" a "elity" se svými prestituty. Jen dřívější peklo a ďábla dnes zaměnili za Rusko a Putina. Jinak jde pořád jen o stejnou manipulaci lidmi ve vlastním zájmu.

   Smazat
 14. Brouk Pytlik ,

  mel jsem byt presnejsi : 2 hodiny po te co Nemci zahajili utok na ruske hranici a pravdepodobne postoupili 60 km+ do uzemi Ruska , Stalin porad neveril(ackoliv dostal telefon), ze to jsou Nemci do prolomili hranici a vojensky postupuji do vnitr Ruska.
  To jsou fakta(mozna??)
  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stalin věděl, že bude útok z německé strany, jen podle informací, které měl, ho nečekal tak brzo a ještě nebyl úplně připraven. Zpětným ziskem Běloruska během smlouvy o neútočení (podobnou mělo i Polsko a nebylo mu to nic platné) získal potřebné území, "hlubinu", aby mohl zbrzdit postupující vojska k centru. Jen ještě nestihli vyrobit tolik zbraní a přestavět civilní výrobu na vojenskou.

   Smazat
  2. První část
   Vedení Sovětského svazu vědělo o plánech nacistického Německa minimálně od té chvíle, kdy po nástupu Hitlera poslali oficiální dotaz, jestli se nyní Německo bude řídit programem vyloženým v knize Mein Kampf. Zůstalo to bez odpovědi. Pak se SSSR soustředil na vytvoření obranného svazku v Evropě. Výsledek dobře známe, neboť se to dotklo i nás v roce 1938.
   Chcete-li, tedy Stalin dobře věděl, kdy s velkou pravděpodobností Němci a spol zaútočí. Zpráv za předcházející měsíce, které mluvily jasnou řečí bylo z pohraničí víc než dost. A základní informace o plánech nacistické vlády měli Sověti přímo z Berlína. Problém byl jinde a to v tom, kdo bude prohlášen agresorem a kdo obětí. Proto byly ty rozkazy o vyvarování se jakýchkoli činů, které by mohli Němci využít jako záminku pro svůj účel. Ostatně ani tady by se nenašlo mnoho těch, co by věřilo, že Němec přesouvá armádu z jednoho konce Evropy na druhý, aby zaútočil tam, odkud "odcházel". Pakt Ribentrop-Molotov byl podepsán až na poslední možnou chvíli, kdy se stalo jasné, že vyjednávací skupiny Anglie a Francie nemají ani žádné pravomoci ani zplnomocnění ani návrhy, kromě dalšího dlouhodobého vyjednávání. Ony skupiny přijeli do SSSR ostatně "pomalejšími" cestami než jaké použil třeba Chamberlain - letadlo poprvé v životě - pro jednání s Hitlerem kolem Mnichova.
   Dnes je na základě výzkumů dokázáno, že velitelům vojsk byl vydán rozkaz (18.6.1941) o přivedení do pohotovosti právě s datem vyplnění 22.června 1941. Že tyto rozkazy zmizely je zásluha čistky v archívech ihned po Stalinově a Berijově smrti. Slavný případ "včasného" informování Sorgem byl jen propagandistickým krokem za Chruščova. Ve skutečnosti jste někdy viděli, že by jakákoli armáda na světě dokázala zareagovat za tak krátkou dobu, po té, co měl Sorge zaslat svou zprávu? Sorge měl jiné zásluhy a to ohledně Japonska a jeho politiky, což nakonec v kontextu dalších informací vedlo k tomu, že Sověti mohli použít pro obranu Moskvy divize ze Sibiře. A Japonci nešli do přímého boje se Sověty, poučeni mimo jiné i boji o Chalchin gol (možná jsem to nenapsal správně tak omluva za příp,. chybu).

   Smazat
  3. Druhá část
   Dnes prozápadními politiky vysmívané "nepochopitelné" oznámení TASS krátce před napadením bylo skvělým diplomatickým krokem. Hitler na "oslavu" spolupráce mezi Německem a SSSR musel promlčet, protože kdyby řekl že vztahy jsou dobré, byl by poté hned agresor. Kdyby řekl, že nejsou dobré, ukázal by se hned jako lhář hned teď také. Ve skutečnosti toto oznámení bylo určeno především pro USA a Anglii, které jej ihned pochopily a po napadení Sovětského svazu se staly nakonec spojenci SSSR se skřípotem zubů a možná i s vyrážkami po těle. Hitler nikoho na světě již nemohl přesvědčit o jakékoli byť formální oprávněnosti svého vpádu na cizí území. O tom píše i Churchill. To byla ta genialita onoho prohlášení.
   Ústupy Rudé armády mají složitější podklady a souvisí se zradou. Generál Pavlov se provinil minimálně tím, že neprověřil vyplnění svého příkazu, pokud jej vůbec vydal. Právě přes jeho směr se Němcům podařilo dosáhnout v první fázi války rozhodujících úspěchů. Zatímco ostatní části fronty se jakž takž držely a ustupovaly organizovaně a v "kontaktu" s nepřítelem. Stalin a Molotov již několik let před tím posuzovali kam až bude muset Rudá armáda ustoupit. Ale právě průlom na Pavlovově úseku znamenal, že Němci získali strategické výhody a hrozilo obklíčení mnoha částí Rudé armády. Dnes je jaksi zvykem, říkat, že se vojáci RA vzdávali ochotně a rychle, ale málokdo si spočítá, že Němci by pak postupovali mnohem rychleji. Odpor byl velký a mnozí se vzdali až po vyčerpání všech možností odporu nebo ústupu. Právě třeba dnes vysmívaný Vorošilov svými schopnostmi na Severní části fronty de facto zachránil Leningrad. Na jihu statečně vzdoroval Buďonyj.
   Stalin nevěřil Generálnímu štábu, protože se ukázalo, že ten není schopen získat žádné aktuální informace, ale proč to tak bylo a jak, sem teď nepatří.
   Sovětský svaz si po Německo-polské válce "zabral" zpět ZÁPADNÍ ČÁSTI Ukrajiny a Běloruska, které byly nedílnou součástí původních - chcete-li - carských ruských území.

   Smazat
  4. "ZÁPADNÍ ČÁSTI Ukrajiny a Běloruska, které byly nedílnou součástí původních - chcete-li - carských ruských území." Soudruhu už nechlastej dyť je ráno.

   Smazat
 15. Za to, že ještě žijeme a s námi vlastně celý svět, můžeme
  děkovat jen Rusku a hlavně Putinu.
  I ten blb "Radosta" sro. můžou psát své žvásty, díky jemu.
  Až skončí Putin, tak se budou dít jiné věci. Srát do
  nekonečna na hlavu, si ani Rusko nenechá líbit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My ruskojazyčna menšina musíme požádat Putina o ochranu... Česko je umělé vytvořený stat a bez ruská nemá žádnou budoucnost.

   Smazat


  2. Termín "ruskojazyčná" používá hlavně "česká tele".
   Jsou v ni zahrnuti všichni z bývalého SSSR, to
   znamená i ty, ukrajinec z polského Haliče.
   Ty a tví požíváte dostatečnou ochranu naší demokracii.
   Pro mafiány z Ukrajiny mají zásadně označeni
   "ruskojazyčné". Mafián z Ukrajiny je nežádoucí pojem.
   Smazat
 16. Nebude se babrat- a co udělá vyhlásí UK. válku, nebo zase sebere kus uzemí, jako Krym, ty blbý ruský hovado.

  8:46 Je možné, že mezi námi žijí tací dementi? jako ty?Je možné, že nás někdo muže tahat do toho ruského chudákova a hlupákova?
  Tohle je práce toho hradního ruskočínského geronta a tupé ovce, bez vlastního mozku s tím souhlasí.HNUS.
  Máte smulu, patříme na Západ a do NATA,tak že celej ruskej trpajzlík PUTLER, se muže jít tak akorát vycpat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nějak jste se rozbanderovštil, voni Ukrajinče z AZOVa...

   Tak když jste vykopali to Černé moře a nasypali odvalem Kavkaz, mohli jste dokopat i ten Krym... a ne začít na Perekopské šíji a pak jít chlastat... takže je místo Kopa Bandera jenom nějaká směšná Mauna Kea (Mount Everest) a Rusko demokraticky a podle práva restituovalo svůj ruský Krym... A vy se můžete dát vycpat do muzea... a neokopávat panu Putinovi kramfleky. I když je nevelký, proti vám je Titán (duševně i morálně).

   Smazat
  2. 9:16 Račte chápat, při vašem vzdělání: To o "nebabrání" prohlásil UKRAJINSKÝ politolog. Takže vaše věta má správně znít "ty blbý ukrajinský hovado".
   Máte obdivuhodné vyjadřovací schopnosti. Pokud z vašeho projevu vypustím nadávky a urážky, tak mi zůstanou jen předložky, zájmena a spojky. To by každý nedokázal. Ale bohužel, těžko tak někoho přesvědčíte o správnosti svého názoru.

   Smazat
 17. Vladimíra Grulichova je PhDr!? Snad ne!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíše by mně zajímalo co jsi ty, ze zaprděného sesla
   po celodenních šichtách.

   Smazat
 18. Já to říkám už dlouho - každý, kdo má do řiti díru, nadáva Putinovi a zesměšňuje ho. Za pár let na něj budou s láskou a obdivem vzpomínat i ti kreténi fanatičtí, co píšou tady. Po taktikovi a kliďasi Putinovi přijde nová krev, a ta se nebude srát nejen s Ukrajinou, ale i s Pindosy a jejich prdelolízalem NATO, To pak bude fičák, že se z toho posereme všichni, nácek nenácek!!

  OdpovědětSmazat
 19. Sláva NOVOROSSIJI !

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.