Reklama

úterý 29. října 2019

Naše civilizace a islámský radikalizmus

Yekta Uzunoglu
29. 10. 2019
Abú Bakr Bagdádí (أبو بكر البغدادي‎; narozený 28. července 1971, vlastním jménem Ibrahím Awwád Ibrahím Alí al-Badrí ابراهيم عواد ابراهيم علي البدري), který stál od roku 2010 v čele Islámského státu, se stal 29. června 2014 prvním chalífou Islámského státu, ano prvním z dvanácti, kteří ho budou následovat! Před třemi dny všechna světová media se z úst amerického prezidenta směla dovědět, že nejhledanější a nejnebezpečnější terorista naší doby, chcípl.


Ano, při důkladném studiu jeho biografie, jeho psychických předpokladů a studiu jeho rodokmenu lze říci, že se jednalo o nejnebezpečnější, nejbrutálnější zrůdu naší éry. Proč tyto zrůdy vznikly, proč je jim dovoleno páchat zrůdnosti těchto rozměrů, a kdy a kde je rozhodnuto, že už mají chcípnout, to nevíme, jen s pomocí znásilnění svých deduktivních schopností můžeme jenom něco tušit.. A to žijeme v tzv. demokracii a tzv. právních státech!

Za celý dlouhý život jsme těch her na úkor našich civilizačních hodnot viděli a prožili tolik, že jsou v nás brutálně zabity iluze o čisté a pro lidi vytvořené demokracii a právním systému. Vzpomínám si, jak v roce 1979 před americkými volbami, kde proti Jimy Cartrovi stál druhořadý hollywoodský herec Ronald Regan a Cartre se snažil ještě těsně před volbami zachránit desítky amerických diplomatů z iránského zajetí. Jak se vysoce specializované americké vrtulníky s opět vysoce kvalitním americký komandem, které mělo osvobodit americké diplomaty, “srazilo” ve vzduchu někde ještě v afgánském vzdušném prostoru a všichni „osvoboditelé“ zemřeli někde v poušti… A následně Cartre volby pochopitelně prohrál a nastala nová éra, éra Ronalda Regana, která položila komunizmus. Zda tito američtí mládenci ve vrtulnících, kteří zemřeli, byly jen jedni z mnoha dalších, vyvolené oběti projektu ke zničení komunizmu, to nevíme a nikdy dovíme a ani dovědět nesmíme.

Jak se pracně důkladným studiem pro běžného občana téměř nedostupných informací dovídáme, na Abú Bakr Bagdádího byl již dvakrát připraven atentát ze strany USA, ale oba atentáty nějak nevyšly. Jakou vinu na tom mělo Turecko, to se zase můžeme opět jen za pomoci dedukce domýšlet…, i z té skutečnosti, že před nedávnem USA vyloučily Turecko z jednání či koordinace činnosti anti ISIS koalice. A to, že při likvidaci této zrůdy v lidské podobě, měli klíčovou úlohu Kurdové, je již jasné i z toho, jak před nedávnem samotný Trump osobně telefonoval s náčelníkem kurdských milicí na Rojavě… Turecko přitom právě tohoto náčelníka kurdských milicí označuje za teroristou a vydalo na něj červený bulletin, aby byl zadržen Interpolem evt. pak při jeho cestě do USA, kam ho pozval Trump! A to, že Turecko od vzniku ISIS pomáhalo ISIS všemi prostředky, dnes není nikomu na světě tajemstvím. Novináři, kteří zveřejnili dokumenty i o dodávkách tureckých zbraní ISIS‘u – a to ti nejprominentnější novináři, které Turecko má – dnes buď jsou v německém exilu, a nebo ve vězení, stejně jako soudci a státní zástupci, generálové, žandarmeri, kteří se opovážili zastavit a kontrolovat jeden z mnoha konvojů plný zbraní určených ISIS jsou dnes v Turecku odsouzeni k 10 - 20 letům věznění…

Opět ti, kteří hráli klíčovou roli při likvidaci této zrůdné bytosti, byli Kurdové. Kurdové poskytli veškeré nutné a potřebné informace, které získali nejen od kurýra manželky této zrůdy, kterého zajali na svém území, odkud létalo osm amerických vrtulníků, dronů a stíhačů a sice v hlavním městě iráckého Kurdistánu Erbilu. Přitom nezapomeňme, že největší vojenská základna USA se nachází v Tureckem Incirliku, který je od místa, kde se skrýval Bagdádí vzdušnou čarou 150 km daleko, ale Američané byli nuceni využít kurdský Erbil, který je od úkrytu Bagdádího nejméně 800 km daleko. Každý si umí představit to nebezpečí, ale i technickou složitost-náročnost operace z takové dálky!

Je nutné si položit oprávněnou otázku: k čemu je tedy Incirlik, když Američané nikdy nesměli použít tuto svou základnu, když pokaždé ji bytostně potřebovali, protože Turecko jim to prostě a jednoduše zakázalo?!

Nakonec je třeba si položit otázku: Jak je možné, že Turecko neinformovalo anti ISIS koalici, že se Bagdádí nachází v Idlibu, který prakticky kontroluje Turecko - ve světle i toho mála, co už víme, je jasné, že tato otázka je nadbytečná!

Když hlava tragédie 11.9.2001 Bin Ladin byl Američany v Pákistánu 2.5.2011 napaden a zabit, Obama slavnostně – hrdě sdělil světu, že je konec islámského terorismu. Ale ani ne o tři roky později už oficiálně vyniknul ISIS v čele s daleko brutálnějším, zrůdnějším Bagdádím, který ale prakticky vznikl ale jen pár měsíců po smrti Bin Ladina!

Můžeme si jenom přát, aby politici transatlantické civilizace přestali své občany obelhávat, že zabitím Bagdadiho - tak jak to učinili se zabitím Bin Ladina a ostatních - zachránili tuto civilizaci! Civilizaci, která se stane dřív či později kvůli zkáze a erozi politického systému a tím politiků obětí islámského radikalizmu!

Není tu sebemenší vůle bojovat proti islámskému radikalizmu, a to bojovat nejen důsledně, ale především – a to je nejdůležitější – ideologicky!

154 komentářů :

 1. Velky, nadlidsky usili bylo vynalozeno take vypatrani ale NA NECHYCENI Bin Ladena. Podobne ,potom jako na dukaz, ze valka proti teroru je proti teroristum a nikoliv nam, byla atrapa jako chycena a pohrbena..Kdyz si ani pohreb /kdyz ,se predstiralo,ze je to opravdovej Bin Laden/,nezaslouzila..
  Dobrej clanek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle poslednich zpráv z Ameriky byl Bagdadi stažen z operačniho prostoru.
   Pry byl plukovnikem Mossadu a přišlo se na to,když to blbě Mossad ten IS vedl a prohral to,takže už ho potřeba nebylo.
   Fotky o tom kdo to byl visi na alternativě ,když se radil s tim střeleným Amikem,který z toho pak umřel Caenem či jak se jmenoval...

   Smazat
  2. Naivni kurdy vytahali amici za nos a ten jejich autor tu piše,že jim mame věřit.
   Nezastavil se mu rozum?

   Smazat
  3. Dulezita zprava ze zahranici. Svycarsky rozhlas oznamil dnes, ze USA provozuji statne rizenou loupez surovin ze syrskych ropnych poli a prodavaji suroviny na vlastni ucet. Okradaji tim syrsky stat, kteremu tyto suroviny patri.
   Tuto zpravu oznamilo dnes v sobotu 26. rijna ruske ministerstvo zahranici, ktere tuto zlodejnu muze dolozit satelitnimi snimky. Zadny fake jako u USA to neni.
   USA jde jenom o kradeni surovin, ne o chraneni ropnych poli proti IS jak tvrdi. Uz byly nekolikrate vyzvani syrskou vladou i Rusy, aby Syrii opustily!
   Pote co USA s pomoci NATO Syrii rozbombardovaly a znicily, zamezuji ted jeji obnove uvalenim sankci (spolecne s vazalem EU), okupaci jejich surovinovych zdroju a kradenim surovin, ktere jsou jedinym zdrojem prijmu pro Syrii!!!!
   Dejte prosim dal, hlavne prazske kavarne, opozici, rusofobum a Havloidum, ale i ostatnim obcanum.

   Smazat
  4. Pan plukovník je již je naštěstí i s rodinou v bezpečí na Citadele a Yekta Mekta si může dál blouznit a mektat svý obvyklý nesmysly ...

   Smazat
  5. Kradou:
   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/wt-usa-odriznou-moskvu-a-damasek-od-syrske-ropy/

   V rozporu s mezinárodním právem armáda cizího státu manipuluje se zdroji na okupovaném území a „chrání“ je, či spíše zcela nezákonně brání před legitimní vládou v Damašku.

   Smazat
  6. Souhlas pane7:35. N.R. je svobodné a nezávislé medium a tak tomu kurdskému mluvčímu v Čechách, dávají tady blahosklonně až moc velký prostor perlit až se mu z huby práší.

   Smazat
  7. 7:07...Kdyby byli džihádisté potřeni,tak by Amíci neměli "důvod" okupovat Sýrii a "hlídat" syrskou ropu před džihádisty...
   Jak prosté,milý Watsone.
   Helanov

   Smazat
  8. 9:59...Mně to nevadí.Aspoň je vidět,že je to tady vyvážené,ne?
   Helanov

   Smazat
  9. Bin Ladin byl zabit už dávno kolem roku 2010 prohlásila to Benazir Buthová než ji taky zabili.Na youtube bylo i video s jejím prohlášením-smozřejmě už to smazali.Za Ladina nastrčili dvojníka ,aby mohli pokračovat ve válce proti terorismu a strašit lidi.

   Smazat
  10. Na rozdil od autora nevidim nic jineho na islamu nez radikalni fasimsus, kdyz chce naznacit ze je islam take jiny neradikalni..

   Smazat
 2. Nějak se mi stále nechce uvěřit, že nějaký Bagdádí je vyřízený a dokonce definitivně, neb jsme to měli možnost slyšet a číst v průběhu posledních pěti letech tolikrát, stejně, jako předtím o Bin Ládinovi, že už nás to ani nepřekvapí i přes halasné ujišťování přímo Trumpetou a jeho tajnou agentkou, jakousi fenou vlčáka, co údajně Bagdádího vyčuchala podle posraných trenýrek...
  Oni ti dobráci Bagdádí a Ládin jsou takoví mohamedánští Járové Cimrmani, kteří se do všeho serou, každý je zná, ale nikdo je nikdy neviděl a už vůbec ne tu jejich Američany zaručeně zabitou a mrtvou mrtvolu...Už to začíná být nuda, ty akce USA zachraňující svět od sebe samých a jejich vskutku pitomých nápadů...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovšemže je v tom zmatek. Ten aktuální bude znamenat důležité vítězství Trumpa nad Clintnovci, pokud Bagdádí neobživne. Pokud ano, bylo by to naopak!
   Ale neručím za tuto informaci, vyšťoural jsem ji na ruském dezinformačním webu.

   Smazat
  2. Jak tady kdosi již jednou napsal: Bagdádího již pětkrát zabili, rozčtvrtili, oběsili, utopili... Má ještě k dispozici čtyři životy ta jak ta kočka domácí.

   Smazat
  3. No, Evropa tu idiocii anglosionistů začíná dohánět a brzy ji předežene, neb to vzaly do rukou ty jeblé sufražetky a jimi vychovaní bezpohlavní zmrdi žeroucí slámu, seno a naklíčené zrní, které z nich pak dělá ty sráče a řiťopichy...V tak velkém ohrožení lidstvo nebylo ani když všude řádily mongolské hordy, zdivočelí mohamedáni a dýmějový mor najednou... odkud to dnešní běsnění vychází je nasnadě, ale je zbytečné na to ukazovat, neb je to i na první pohled naprosto zřejmé a navíc by to byl antisemitismus...

   Smazat
  4. 0:28...To nebyla fenka,to byl komisař Rex..
   Vyrazil v přestrojení do Idlíbu a vyčuchal Baghdádího.
   A místo slíbených milionů zas dostal jen housku se salámem ;-(
   Helanov

   Smazat
  5. 13:05...Doufám,že mu nemuseli v rámci utajení ufiknout kulky.
   A že mu do té housky dali něco lepšího než salám z Kosteleckých uzenin :-)))
   Helanov

   Smazat
  6. 14:21 Měla jste na mysli soju z Kosteleckych uzenin ?

   Smazat
 3. Zásadníotázka: Proč USA nedokázaly za celé roky porazit Islámský stát, když mají asi 10000 x silnější armádu a se svým ilegálním pobytem a pohybem na Syrském území nemají žádný morální problém !? Odpověď: Roky to nebyla jejich priorita. Pokud si IS přímo nepěstovaly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože, ty hlupáku, musí šetřit civily. Jinak by tam mohly naházet atomovky a bylo by po IS během pár minut.

   Smazat
  2. ... zásadní odpověď: oficiálně likvidovaly a současně neoficiálně pěstovaly. V tom jsou patrně mistř světa.

   Smazat
  3. 0:54 Těch zmrdů barevnejch je moc, atomovky jsou proto na hovno! Když Mek Artiků chtěl mrdnout na ty žlutý zjeby všech šestadvacet atomovek co jich tehdy Jůesej měly, tak ten vopičák žlutej Lin (Piao) se jen chechtal: "No co, tak nás chcípne o milion víc, ale Yal stejně překročíme!". To samý v Koreji a Vitnamu - na ty žlutý skrčence komoušký namrdali víc bomb jak na Německo a Japonsko za WWII. dohromady, včetně nových látek (naalm, Agnet Orange), stejnak nic nepomohlo! Jen ta posledně jmenovaná naznačila, že se vydali správným směrem ... na tu barevnou svoloč platí jen bakteriologický zbraně a dobře naplánovanej hladomor!

   Smazat
  4. Že tě pornoJandovo mutr buznaPutna nepolkla ty semenonasaku!☺

   Smazat
  5. 7:47 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí"!☺

   Smazat
  6. Neměl ty "zaschlé děcko na trenkách" 9:30, takové pitchoviny vás učí v Jevropských hovnotách smradlavé pornobuzny Džandy? Odhalil tě ten homosmajlík ty bukvice, ty totiž žádnou manželku mít ani nikdy nebudeš, lebo si taký kokot, ta by ti hned utekla.

   Smazat
  7. 9,30
   F100,F30 a F600 k tomu,to ti tvoje famile zavařila!.-D

   Smazat
  8. 0:54 Protože debílku usa issis stvořily a z jejich pomocí chtěly ovládat muslimské státy a krást zdroje. Teď sedí v Sýrii na ropném poli a prohlašují že napadnou každého kdo by tam chtěl vstoupit i zákonné majitele.

   Smazat
  9. Nejenom užgryndanej homoš je to9:30, taky opičí potrat zaschlej na košili pornoherce džandy. Neumí nic jen předvádět jak je mistr ve hře na klávesové skratky "CTRL-C":http://iks20...blablabla.../. Otevřel si ten virus vůbec někdo z vas?

   Smazat
  10. Hahahahahahahaha :DDDDDDDDDDDDD
   Amíci potažmo Izraelci POTŘEBUJÍ teroristy!!!
   Daeš je jejich chráněný klient!!!
   Kdyby nebyli teroristi,tak by nebyl důvod s®át se do Středňáku a rozvracet jejich země.
   A kdyby byl v Orientu klid,tak by neměli v Tel Avivu "klid na práci"...
   Děsivá noční můra izraelských jestřábů=klidný Středňák.
   Proto také musí výroba teroristů pokračovat,v Afghánistánu,Iráku,Sýrii,Lybii i jinde.
   Helanov

   Smazat
  11. 9:52 Nemoh bys ty svý skřeky převýst z mizernýho jidiš to nějaký srozumitelný řeči, putlerpšouku?

   Smazat
  12. 9:58 Tolik putleroffců znát nepotřebuješ! Postačí když budeš znát tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!-:D

   Smazat
 4. Sloužím mase! Lid není, v mase jsou všichni jedno.
  Část 1.


  Populismus poráží tradiční politiku. Podle slovníku cizích slov je populismus styl politiky, který usiluje o získání široké základny voličů údajnou ochranou zájmů prostých lidí proti různým ohrožením (faktickým a také uměle stvořeným) a prosazováním témat vzbuzujících emocionální reakce veřejnosti.
  Hodnotová politika je proti tomu nezáživná, nemoderní, zboží z minulé éry. Mnozí politici, kteří dostali od flexibilních a všehoschopných populistů tvrdý direkt, se často pokoušejí také naskočit na papírového draka populismu.
  Nejhlasitější a nejviditelnější politickou nabídku současnosti tak tvoří populismus, a pak ještě větší populismus. Ten prý zmenšuje propast mezi vládou a lidem.
  Jen menšina lidí si uvědomuje, že bezbřehý populismus je zásadní hrozbou pro demokracii.

  Populismus nabízí na složité otázky jednoduché odpovědi. Populista slíbí všechno všem a pro jistotu má již dopředu připravené viníky případných komplikací při naplňování svých veřejně vyřčených závazků.
  Populisté se vzájemně přitahují a ovlivňují. Náš Babiš vidí své vzory v Trumpovi, Johnsonovi, Orbánovi a Erdoganovi, Zeman a jeho soudruzi z KSČM v Putinovi a Si Ťin pchingovi, místopředseda sněmovny Okamura v Salvinim, Wildersovi a Le Penové.
  Opravdu vybraná společnost.

  Všichni jmenovaní jsou nepřehlédnutelní, a více než cokoliv jiného symbolizují dnešní dobu. Populisté jen modifikovali původní heslo o proletářích a hlásají jeho současnou verzi o populistech všech zemí, kteří se spojí v jednu velkou triumfující populistickou masu.
  A jedním z paradoxů globalizovaného dneška je skutečnost, že každý z nich staví svůj lokální populismus na extrémně vypjatém nacionalismu. Ten funguje spolehlivě, je lékem na všechny mindráky, definuje nepřátele a odpoutává pozornost od skutečných problémů komplikovaného světa.
  Historie lidského rodu s tím má své velmi neblahé zkušenosti.

  Populisté mají společnou i charakteristiku svých osobností. Jsou fascinováni sami sebou, uznávají jen úspěch a sílu, obojí přitahuje pozornost fanoušků a podporovatelů. To oni se pak vedle svého obdivovaného populisty cítí také úspěšní a silní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sloužím mase! Lid není, v mase jsou všichni jedno.
   Část 2.


   Čelit populistům není vůbec snadné. Jedná se často o brutální egoisty a sociopaty. Často koncentrují velkou moc, nejen politickou, ale také ekonomickou a mediální. Nectí a nerespektují žádná pravidla. Jejich střety s oponenty jsou jednostranným ringem volným s mnoha neférovými zákroky. Lež a manipulace jsou jejich základní pracovní nástroje. Mají k tomu celé armády vykonavatelů jejich vůle a libovolné zdroje. Dovedou pak pěkně zatápět pod kotlem. Cíleně útočí na první signální, skutečnost dokáží překroutit podle potřeby anebo ji alespoň patřičně zrelativizovat.
   Pravda není důležitá. Pro ně je ideálním stavem situace, v níž nikdo nevěří nikomu a ničemu. Pak nastupují oni se svým mixem strachu z jinakosti, pozlátky a sliby, a ve finále silou, která vše přetlačí a přebije.
   Konzumenti jejich produkce jsou saturováni, neboť žijí v domnění, že tady a teď patří do vítězného týmu. Při obhajobě svých oblíbených populistů používají podobné metody jako jejich modly.
   Zkuste pak vést diskusi nebo jen obyčejnou komunikaci se zručným demagogem. Záhy zjistíte, že to prostě a jednoduše nejde.

   Vřele doporučuji knihu německého politologa Jana Wernera Müllera Co je to populismus? V závěru svého důkladného popisu dnešního populismu poskytuje autor čtenářům i praktické návody, jak se bránit populismu, jak s populisty jednat a jak se nenechat populisty rozdrtit. Chce to trochu odvahy, trochu námahy, ale taky trpělivosti a pokory.
   Snadné to není a nebude, ale ten vzdor za to stojí, když už pro nic jiného, tak pro naši duševní hygienu, a to není vůbec málo.

   Ale je taky jasné, že je to nikdy nekončící příběh. Populismus je velmi účinným instrumentem hybridní války. Vlastně je jejím elementárním konceptem, který se jen upravuje podle místních specifických podmínek. Žijeme v permanentní nadprodukci informací, skutečných i smyšlených, a jsme v on-line režimu atakováni bojem o jejich interpretaci. Nepřímá, podprahová sdělení se do nás zavrtávají, aniž by nám byla dána možnost si udělat na to či ono kvalifikovaný úsudek. Vše se na nás valí silou tornáda.
   A populisté to dobře vědí a nabízejí svým budoucím voličům iluzorní pocit ochrany, nezřídka před fiktivním nebezpečím, které předtím rafinovaně vytvořili se svými týmy manipulátorů a tvůrců dezinformací.

   Základním předpokladem sebeobrany před populisty je otevřená komunikace, bez blokací strachu a pohodlnosti. Oni nemají kapacitu na to, aby si pamatovali všechny své lži. To je jejich limit. Chorobně touží po permanentním úspěchu, po společenském uznání, mezinárodních poctách a oblibě davu. Jsou na tom všem doslova závislí. A to je ta jejich slabost.
   Zcela u nich absentuje to, čemu americký psycholog profesor Aaron Hass říká morální inteligence, která v lidech kultivuje dobro. Jinými slovy platí, že největšími soky populistů jsou oni sami sobě, že někdy ten svůj závit přešroubují. Nejsou připraveni na úpornou a profesionální konfrontaci, to jejich ega neumí.
   I v Knize knih se praví, že první budou posledními a naopak. Jen to někdy trvá více, než by bylo zdrávo.

   Časy se povážlivě změnily a mravy s nimi. Je nejvyšší čas zatáhnout za záchrannou brzdu. Udělat to může každý z nás.

   Petr Havlík

   Smazat
  2. Havlik,nechceš jit s těmi tvými sračkami do hajzlu?

   Proč tu otravuješ jdi s tim ke Generálnimu řediteli TV ,tam za to dostaneš obolus,tady máme socialistů z ČSSD jako ty a jejich podpindostniků plné zuby!

   Smazat
  3. Sam si populuistickej sociopath a brutalni psycho..

   Smazat
  4. Pejsek Hejsek chytil Baghdada , kdyz se vybouch s trema svejma detma. Aspon ,ze je nesezral zaz ziva.. Nesmi se pojmenovat ,aby nebyl chycenej teoristama..

   Smazat
 5. Jekto, dnes se v primem prenosu dohodli Rusove Turci a Iranem o dalsim vyvoji v Syrii Konferenci vysilala RT a hodne se bavili na konferenci s novinari pri zmince o ochrane ropnych poli hahahaha juesej jaksi nebyla pritomna proste je obesli .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hahaha, USA ovládají v Sýrii ty nejpodstatnější objekty, ropu, úrodnou půdu a vodu. Chci vidět, jak si ten fašizoidní bolševický skřet s krvavým diktátorem poradí s tou rozezlenou hladovou masou v Sýrii uprostřed pouště a rozvalin.
   Ještě hodně rádi přejdou pod ochranu USA, a diktátora sami popraví jako Kaddáfího, stejně tak jako krvavé ruské okupanty, kterým pak rozbombardují tu jejich základnu. Amerika je vítěz! Takový zisk bez jediného útoku, bez jediné ztráty. Celá Sýrie jim už dnes spadla do klína jako zralá hruška. :D :D

   Smazat
  2. 6:42
   Tvoje IQ=ÍÁ,takže toho mozkomora moc na světlo netahej ty havlopussynko!☺

   Smazat
  3. Tchuráku 6:42, tví pindosáčtí buzeranti jsou v Sýrii jako okupanti a zloději nikým nezvaní, tak přestaň vypisovat nesmysly, jednobuněčný idiote.

   Smazat
  4. Kašlete na jeho6:42 bolševický skřeky. S amerykou na věčné časy a nikdy jinak směrem ke světlým vítězným zítřkům....! Hrrr, na ruskýho okupanta...:-)!". Neužili jste si toho před vítězným sametem dost, jen akorát v opačným garde? Tak Nechte ho bejt ať se bojí.

   Smazat
  5. 7:43 Tak bys o svý vlastní matce neměl psát! Vím, neměl ti to kdo sdělit, páč ona je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 6. Někdy si myslím, že současný boj s populismem souvisí s odtržením elit této civilizace od prostého člověka. Člověk je stále pozadu za svými možnostmi, které by mohla překonat například technologie.
  Je třeba si přiznat, že v čele takzvaných demokratických států jsou oni populisti, proti kterým systém neustále bojuje. Do čela se dostávají jen volbami a to je populismus největší. Například takový Václav Havel, ten se dostal dokonce do čela státu pomocí zmanipulovaného davu na ulici. Je to slepá ulička vývoje civilizace.
  Lidstvo se neovladatelně rozmnožuje na úkor přírody i zdrojů. Jsou už jasné meze vývoje a tento systém není schopen problémy vyřešit. Pro člověka, který má většinu života zasebou, je to velice smutné, není tu žádná perspektiva. Takové situace se vždy řešily jen násilím, jde o to, kolik napětí ve společnosti je, rozumný člověk ví, že se vždy musí ubrat pára. Ovšem blbeček to nepochopí.

  OdpovědětSmazat
 7. Autore Yekto !
  Napsal jsem vse, co jsem se o teto akci dovedel, od naseho nejlepsiho informataora (Rush Limbaugh) a z projevu naseho presidenta Trumpa na tiskove konferenci !
  (A prehodil to do cestiny !)

  BYLO TO OKAMZITE SMAZANO ! Nevim proc ! President mluvil positivne o tvem narode - o Kurdech !
  Never v Praze NIKOMU, jsou to zasrani HADI s nejfanatictejsi cenzurou na svete !
  Ta cenzura je tak fanaticka - aby prumerny obcan nevedel nic o nicem a veril tomu, co nejaky pohlavni ud opice chce, aby lide vedeli a cemu verili !

  Te cenzury je tam v Praze nekolik vrstev a ta nejhloupejsi je z Moskvy ! Z nich je citit BYZANTINSKA REAKCE, az do Ameriky.

  Vyrid vsem tvojim kamaradum, ze vsichni Americane , dekuji za pomoc, kterou nasi vojaci dostali od Kurdu.
  Cela AMERIKA O TOM VI !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. Kdyz ono to je z muslimama tezky
  Budu mluvit za sebe
  Ja napriklad pracuju s alziranem a ten je docela v pohode i na to pivo chodi spolecne s nami a co se tyka viry neslysel jsem od nej jedinkrat neco o koranu a te jejich ideologii
  Docela v pohode chlap
  Dalo by se povedet ze je to i docela kamos...ne pritel..
  Ale tezko povedet na kterou stranu by se postavil kdyby doslo na lamani chleba...neni militantni a ve vire velice vlazny
  Nicmene malinka neduvera z me strany tam porad je
  On jim staci impuls a behem dne se znich muze stat nerizena strela ale pracuje s nami nekolik roku a zatim se projevuje jako clovek jako kdokoliv jiny z naseho civilizacniho okruhu
  Ale ostrazitost je zcela prirozena a pochopitelna..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Muslimove-zamerne-lzou-Allah-jim-to-schvaluje-dokazuje-analytik-A-dodava-zajimavost-o-princezne-Muslimskeho-bratrstva-Hillary-Clintonove-430976

   Smazat
  2. Samozrejme

   Smazat
  3. 5:45... To je právě to těžký,že se mohou KDYKOLI zradikalizovat.Nebo jejich děti,tam je to ještě častější.
   Multikulti=největší blbost,NEMOŽNÁ věc!!!
   Jeden se celkem snadno včlení, ale jak je jich víc pohromadě,tak je zle.
   Majorita jim úplně nevěří,oni to cítí a...je to jako s myškou v tom běhacím kolečku.
   Helanov

   Smazat
  4. Naprosty souhlas
   Jeden se vcleni bez problemu ale ti ostatni ho maji za odrodilce
   a tak nejak se ho strani
   Vidim to non-stop
   Pro ty civilizovany je to obrovska zatez
   Navic muslimove tvori komunity a kdo dava prednost normalnimu zivotu je pro ne vyvrhel
   Ti slusni a neradikalni to nemaji jednoduche a jsou ze strany sve komunity v opovrzeni

   Smazat
 9. Taky jsem měl kamoše muslimana.Jednoho dne jsem si začal čist v koranu.
  On svoji viru vychvaloval,že je mirová.
  Tak jsem mu řekl,aby mi z jeho koranove knižky přinesl originalni překlad súry 4-89.
  Od té doby citim jeho vražedné pohledy a on mi řek

  "TY JSI VELICE NEBEZPECNÝ KAFIR!!!"

  A zaal si přede mnou brousit delši nůž.

  OdpovědětSmazat
 10. 6.04 proto povidam ze ostrazitost je zcela prirozena
  Proto ze do hlavy jim clovek proste nevidi
  Muze se projevovat jako kamos ale neduvera je proste z nasi pozice naprosto prirozena a pochopitelna
  Tak to proste je
  Je to jiny civilizacni a kulturni okruh a proto je treba byt velice ostrazity i kdyz se muslim muze jevit jako mirumilovny ale zitra vam muze rezat hlavu
  Pro cenzora
  To rezani hlavy byla umelecka nadsazka
  I kdyz pravdiva

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V druhe polovine 90 let jsem několik let pracoval v Uzbekistánu, Kazachstánu, Tadžikistánu. Musel jsem denně být se skupinou hochů z Čečny.Všichni byli muslimové. Obecná zkušenost je, že ti lidé něco říkají, něco jiného si myslí a ve finále něco jiného udělají.Přestože se chovali přátelsky, nedalo se jim nikdy věřit a v několika situacích se ukázalo, že by neměli problém mě zlikvidovat. Oni mají rodové struktury, které uznávají a mezi sebe nikoho nepřijmou. Tam jsem poznal i rusy, kteří byli sice až šovinističtí ale dobře čitelní a přímí a když se stali vašimi přáteli, tak byli schopní pro vás i riskovat zdraví. Čečenci, když se opili, tak mi říkali, že oni jsou ti čistí, vyvolení muslimové a že námi opovrhují. Takže lež je pro ně naprosto přirozená. To je moje životní zkušenost ale nikomu ji nevnucuji.

   Smazat
  2. 9,08
   """"Slušnej muslim"""vymřel se Saladinem v roce 1193!

   Smazat
  3. Slušnej a umírněnej mohamedán je to samé, co slušný a umírněný žid, je to fenomén, jako bájný Jára Cimrman, o kterém všichni mluví, všichni ho znají, ale nikdo ho nikdy neviděl...

   Smazat
  4. 9:29...Nemáte pravdu.Slušní a umírnění se vyskytují tam,kde nepřišli do styku s agresivním křesťansko/židovským živlem.
   Né v Afghánistánu,Iráku,Sýrii,Lybii...
   V Evropě asi taky né, když se sem vypravili z ROZVRÁCENÝCH zemí.
   Spíš budou koukat si to s námi neslušně a neumírněně vyřídit.
   Kontrolní otázka:
   Bombí NATO v Afghánistánu už devatenáctý rok slušně a umírněně!?!?!?
   Helanov

   Smazat
  5. 13:37-nebuďte naivní! Opravdoví křesťané a evropští bezvěrci nejsou autory těch agresivnách dobyvačných válek, těmi jsou vyznavači zlatého telete, kteří přes monopol světového finančního systému ovládají svět z FEDu, ale o tom se nesmí mluvit, neb by to byl antisemitismus...
   Doporučuji Vám přečíst si knihu "SYNAGOGA SATANOVA-tajemná historie světové židovské dominance"...

   Smazat
  6. 13:37-Madam, ve vší úctě, odkud máte tu nebetyčnou kravinu o agresivním křesťansko/židovském živlu?! Křesťané mají rozhodně velmi daleko k tomu, aby je někdo házel do jednoho pytle se židy!!!
   Do jednoho pytle patří právě židé dohromady s mohamedány, neb se jejich náboženství náramně podobají!! Račte si je srovnat i ty jejich rituály obřezávání a košerizování/hallálizování a taky jejich vysoké mínění právě o křesťanech a ženách, jako takových...To oni jsou tzv. "semité", protože jsou oba od Abraháma, od jednoho fotra a jeho semene...

   Smazat
 11. If they ask why they have to die , tell them their fathers /a Nova Republika / lied. /Kipling/.Zase kratickej prispevek okamzite ukradli. Kdo lze ten krade a ..

  OdpovědětSmazat
 12. Dulezita zprava ze zahranici. Svycarsky rozhlas oznamil dnes, ze USA provozuji statne rizenou loupez surovin ze syrskych ropnych poli a prodavaji suroviny na vlastni ucet. Okradaji tim syrsky stat, kteremu tyto suroviny patri.
  Tuto zpravu oznamilo dnes v sobotu 26. rijna ruske ministerstvo zahranici, ktere tuto zlodejnu muze dolozit satelitnimi snimky. Zadny fake jako u USA to neni.
  USA jde jenom o kradeni surovin, ne o chraneni ropnych poli proti IS jak tvrdi. Uz byly nekolikrate vyzvani syrskou vladou i Rusy, aby Syrii opustily!
  Pote co USA s pomoci NATO Syrii rozbombardovaly a znicily, zamezuji ted jeji obnove uvalenim sankci (spolecne s vazalem EU), okupaci jejich surovinovych zdroju a kradenim surovin, ktere jsou jedinym zdrojem prijmu pro Syrii!!!!
  Dejte prosim dal, hlavne prazske kavarne, opozici, rusofobum a Havloidum, ale i ostatnim obcanum.

  OdpovědětSmazat
 13. 7.08 samozrejme ze ji kradou
  Cilem je odriznout legalni Syrskou vladu od zdroju
  Zadna novinka
  Je to anglosasky styl..
  Kde jsou zdroje tam se siri demokracie
  Jsou to lupici
  Konec koncu na tom stoji anglosaska prosperita

  OdpovědětSmazat
 14. Je Amerika "first"? Myslím si, že ne. Podívejte se, co se děje např. v Etiopii, pokus o převrat? Samo pouze "demo". O co jde v Chile? ... Před 30 léty jsem si myslel, že to bude lepší, nic se nezlepšilo. Předtím bylo nej jen v Moskvě a nyní jen a pouze ve SS, a když ne tak v Něměcku. Proč není významný den 15.březen, aby jsme neurazili Německo?

  OdpovědětSmazat
 15. To je spatne receno umysl je zapomenout historii
  Jedna se o to to ze vlastne nemci byli ti spravni a pro europu ti spravni
  Je to pokus zmenit historii jako takovou
  Neni to poprve kdy k tomu doslo
  a anglosasky banditi takto postupuji jiz cela staleti
  Meni historii aby slovanske narody zapomeli na svou minulost a udelat ze slovanskych narodu otroky
  Tech pokusu je historie plna
  Je potreba byt velice ostrazity
  Navic maji sve spojence u vlastizradcu z rad slovanskych narodu

  OdpovědětSmazat
 16. Pán Yekta, je treba si uvedomiť, že Kurdi v štátoch, v ktorých žijú, fungujú ako piata kolóna.
  V rámci snahy o svoj vlastný štát, neváhajú rozbíjať štáty, v ktorých žijú.
  Aj ČSR vznikla na troskách Rakúsko - Uhorska.
  Zakladatelia ČSR - Štefánik, Masaryk, Beneš a ďalší, boli v službách nadnárodného riadenia, ktoré najskôr naplánovalo brutálnu vojnu.
  V tej vojne zahynulo vyše 30 miliónov ľudí.
  Táto obeta slúžila na pád štyroch ríší:
  Rakúsko - Uhorska, Nemecka, Ruska a Osmanskej ríše.
  Na ich troskách nadnárodné riadenie preformátovalo svet.
  Pokračovalo to druhou svetovou vojnou, ako ďalšou plánovanou rituálnou obetou.
  A teraz paralela Kurdov a ČSR.
  Na rozpad ČSR bola použitá nemecká menšina obývajúca Sudety, ktorá sa snažila rozbiť štát, v ktorom žila a pripojiť ho k Ríši.
  Sudetskí Nemci sa spojili s Ríšou, tak, ako Kurdi s pokračovateľom, dnešnou Ríšou.
  Ako vnímali obyvatelia ČSR túto agresívnu silu, ktorá túžila rozbiť ich štát?
  Ako teroristov v službách Ríše.
  Samotný Štefánik, ako francúzsky občan, bojoval v 1. sv. vojne proti svojmu bývalému štátu a neraz sa vyslovil, že ak ho zajmú, čaká ho slučka za vlastizradu.
  Takto to je z pohľadu jednej aj druhej strany.
  Ako vnímajú také isté snahy Kurdov obyvatelia štátov, v ktorých Kurdi spolupracujú s Ríšou a aj s Islamským štátom a neváhajú na územie štátu v ktorom žijú, preniesť vojnu?
  Kurdi sú spoluzodpovední za vojnu v Sýrii.
  Môžete stovky tisíc mŕtvych, ktoré táto vojna stála, ospravedlniť vaším posvätným právom na svoj štát.
  Nie.
  Kvôli cieľu, ktorý vy nazývate ušľachtilým, musí umrieť a trpieť toľko ľudí?
  Ak áno, tak ten cieľ nie je ušľachtilý, ale satanský.
  Nikto nevybuduje šťastie na nešťastí a utrpení miliónov ľudí.
  Ani Kurdi.
  S úctou
  Domino

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože jsou 5. kolona a to rovnou ve 4 státech nedostali od anglosionistů při rozpadu Osmanské říše možnost ustanovit si svůj stát s úmyslem, aby ty 4 státy bylo vždy možno prostřednictvím Kurdů destabilizovat a anglosionistům to umožnilo snadnější ovládání a to činí všude, kam se podíváme i naší republiku, Jugoslávii i Rusko tímhle způsobem srazili do kolen, zotročili a okradli...

   Smazat
  2. Tak co vy proruští kneddlííícíí, tady vám někdo přímo od pramene potvrdil smrt toho psa, ale vy raději konzumovat žumpu Sputnik, aronet.Raději budete podporovat teroristu , než armádu USA. Vymytost těchto mozku je dokonalá.
   A prolhanej rusák utřel, tak se mi to líbí!

   Smazat
  3. Přesně tak pane9:35. Ta Jugoslavie a Rusko je vámi uveděnej jasný příklad a taky příklad nanejvýš varovný.

   Smazat
  4. A Rusák si utřel, prdel Amíkama, ti se co nevidět budou pakovat i z těch ostatních částí Sýrie a Iráku a přiberou k tomu i dotěrnýho žida. Jejich dominance na Středním východě pomalu a jistě končí...Aby jim nakonec ještě ten pološílený bejvalej kamarád Turek nehodil jejich vlastní atomovku a hlavu, atomovkama, které jim blokuje na Incirliku,je dost pevně drží za ty jejich stále víc se scvrkávající koule, nebo spíš teď už jen rozinky...

   Smazat
  5. Kurdům úmyslně neumožnili naši ochránci lidských prav a hovnot, prav národů na sebeurčení a blablabla... utvořit svůj vlastní stát, protože jejich zájmy při těžbe nafty a zemního plynu se neshodovali s jejich dřívějším prohlášením.

   Smazat
  6. 10,16
   Ale ved ked podporujes teroristu, podporujes vlastne armadu USA.
   Takze neviem co ti vadi.

   Smazat
  7. 10:16
   A z který ho pramene?!
   Z JandoPutnovo nebo přímo od amiokupantů z Fuckingtownu?!!!☺
   Pobavilo nás ty genitálni amisaláte!

   Smazat
  8. Tož asi takhle to je ve zkratce , ty jeden hamburgrovej hovnožroute z 10:16:
   otřesné :( (simonx | 30.10.19 09:06)
   vytvořili ISIS, vycvičili ISIS, použili ISIS proti jim nepohodlnému establishmentu, zneužili Kurdy, "nakonec po velkém úsilí" našli Baghdádího ovšem na území, které bylo 5 dlouhých let pod jejich plnou kontrolou a - teď za toto úsilí požadují rentu... otřesnej ksindl :(

   Smazat
  9. 10:28 Omyl pane. Amík se nebude od nikud pakovat, zatím vždy rusa překvapil a vždy překoná. Právě touto akcí ukázal kdo že je ve světě pán a Rus tady se zase ukázala tu Ruskou malost, hloupost a jako vždy a ve všem lež.

   10:52 LŽETE !!. Před vznikem ISIS, byli MUHADŽEDÍNI, které vytvořil Rus svoji intervencí do Afhanistánu a kteří později vytvořili ISIS, tak že ne USA, ale váše války chtivé RUSKO.
   Tak co věříte dále žumpě Sputnik? Co vy prokremelští blbečci? Ten xindl, jste právě vy vy co slepě věříte ruské propagandě ať napíše jakokoli lež, hlavně, že je proti USA.hlupáku.

   Smazat
  10. 11:46
   Nejste už jen trapný, ale taky směšný. Konečně pochopte, že pohádky ovčí babičky už vám nikdo nevěří, mejnstrímový trapáku. Hlavně neotvírejte konzervy, aby na vás nevyskočil Rus, zase byste si musel převlékat podvlíkačky.

   Smazat
  11. 11,46
   F808+F200+neustálý havlomOUDra,to je přímo na metál v přímém přenosu NEčeské havložumpoidní tlamovize!.-D

   Smazat
  12. 11:56 Chápu chudáku, je těžké si přiznat, že se tvuj páníček RUSÁČEK tak nějak mýlil. Ale ty, jako ta hloupá ovce s posraným smradlavým ocasem , ( promiň ovečko ) protože tu ubohost napsal rus tak budeš bránit do roztrhání těla. chiiááá. Ta potupa co.!! Ale věř, že to tak je.

   Smazat
  13. 12,10
   F200+F73,to tvůj dementní smích vysvětluje Frau havlofolrauch!.-)

   Smazat
  14. 12:48 Tolik putleroffců znát nepotřebuješ! Postačí když budeš znát tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!.-)

   Smazat
  15. 12,24
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  16. 12:53 A teď prosím pěkně seřadit zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 17. Nejsi vítač a sluníčkář, tak jsi fašista a budeš nahrazen migranty! Německá média se nemohou smířit s výsledky AfD:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2019102910893922-nejsi-vitac-a-slunickar-tak-jsi-fasista-a-budes-nahrazen-migranty-nemecka-media-jako-smrtelna/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Byli-bychom-pitomci-Vlastimil-Vondruska-o-multikulti-Pravda-a-laska-po-celem-svete-Nesmysl-601424

   Jenom pitomé jehně se může nechat vlky přesvědčit, že se z něho stane býložravec.
   svobodnenoviny.eu/jedini-pirati-hlasovali-pro-dovoz-africkych-kobylek/

   Smazat
  2. Oprava: z vlka býložravec

   Smazat
  3. No jo,MÁME CO JSME NECHTĚLI!!!

   Smazat
  4. 11:04 tomu ani pitomé jehně nevěří, ale dá se nachytat na demokracii. No a potom takhle k večeru dva vlci a jedno jehně hlasují o tom, co bude k večeři. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  5. Ta nová metoda psychicky nevyrovnaných chudáků se nějak uchytila:
   https://eurozpravy.cz/zahranicni/eu/utocnici-hodili-pod-metro-irance-ktery-branil-vozickare-pred-zlodeji.7e47b797/

   Smazat
 18. Tento pondělní článek na netřeba komentovat, obsahuje vše podstatné. Každopádně nikdo "nechcípl": https://aeronet.cz/news/mezinarodni-banditismus-americka-armada-zahajila-plundrovani-ropnych-nalezist-na-vychode-syrie-udajne-stazeni-americti-vojaci-od-hranic-s-tureckem-ve-skutecnosti-neopustili-syrii-ale-strezi-odvoz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: tento článek na "aeronet" navazuje na předchozí (nedělní) ke stejnému tématu: https://aeronet.cz/news/rusko-poprelo-ze-by-americanum-v-syrii-otevrelo-vzdusny-prostor-a-ze-probehla-jakakoliv-operace-americke-armady-s-leteckou-podporou-abu-bakr-al-bagdadi-byl-spise-stazen-z-operativniho-nasazeni/

   Smazat
  2. 11:01 a 11:04 A zase slépá, tupá ovce věří totální prolhané ruskem řízené sračce. Ono vám vy zoufalci taky nic jiného nezbejvá, než ze sebe dělat voly.Přiznat ruskou lež, to se raději zastřelíte, už aby to bylo!

   Smazat
  3. 11,50
   Jiné havlomOUDro by ty spalšenej hormone s vobehranou deskou nebylo nebo ti amiokupantambassy nedala novej přísun notiček?!
   Pak už ti zbývá je NEJPRAVDOMLOMLUVNĚJŠÍ EUROHOVNOTNÝ HLIBRKDUO JANDOPUTNA,ty ti to nadiktujou rovnou do péra!.-D

   Smazat
  4. 11,50
   Omyl,raději odbachneme tebe,paní havlofoglerauchová!.-D

   Smazat
  5. Aeronet není proruský web. Není to ani alternativa. Je to takový mejnstrímový, politicky zaměřený, antisemitský Blesk, cáknutý mystikou. Vždy s jistým zpožděním udělá z prdu kuličku, ale častěji bombu těžkého kalibru tak šikovně, že se jím nechají strhnout i vlastenečtí důvěřivci. Kdo přemýšlí o tom co, a proč píše, ví, že je to kur.va, převlečená za vlasteneckého kamaráda.

   Smazat
  6. 16:32-a ty jsi cáknutý lopatou-po hlavě

   Smazat
  7. Na Veterans Today je o Bagdádím článek i s fotografiemi o jeho identitě. Odhalení identity Bagdádího je největší prohřešek Julia Asange. Dále mnoho zajímavých skutečností z politiky JUSEJ.

   Smazat
  8. 30. října 2019 20:05
   Gratulace k vašemu přihlášení se k vymytému mozku pseudoalternativním našeptávačem Vencou Konopníkem. Jste typickým představitelem jeho oblíbence.

   Smazat
  9. 11:55 Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
  10. 12,25
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  11. 12:52 Komplet putlbandovci! A teď prosím pěkně seřadit na tom tablu zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  12. 10:57 sice to neni polovina ci dovazeji
   https://www.eia.gov/tools/faqs/faq.php?id=727&t=6 a nebo
   https://tradingeconomics.com/united-states/crude-oil-production

   Smazat
 19. Těch z bagdádu je jak písku v poušti. Ten o kterém se mluví, se brzy objeví, živ zdráv a vesel.
  Toho z allkejdy taky léta naháněli a ne a ne. Tak ho jako
  zabili a mají na chvíli pokoj.

  OdpovědětSmazat
 20. To že Ušáci nechtějí odejít od ropy je víc než jasné. Už ISIL ropu kradl a kamiónovým potrubím ji vozili do Turecka, ti ji prodávali Ušákům a ti najednou měli břidlicovou ropu, kterou draze prodávali. Když Rusové kamióny vybombardovali, najednou břidlicová ropa vyschla, pak to nevyšlo ve Venezuele, takže nyní kradou sami opět v Sýrii. Pjakin říká že mezi ropou v Sýrii a břidlicovou ropou je přímá úměra, totéž je zkapalněný plyn. Veškerý plyn který Ušáci dodávali do Evropy byl ruský plyn, když v USA udeří mrazy mají plynu sami nedostatek. Prostě jsou nahraný a melou z posledního kličkujou jako ušáci a je jen otázka času kdy padnou na zadek. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:50 Než něco načmáráš chudáku, tak si zjisti kolik té břidlicové ropy dnes každý den těží USA, atˇnejseš za debila. Vymejšlíš totální lži!. Co taky čekat od dědka zmrda, co zde sedí celé dna a vymejšlí jednu větší lež než druhou. Ty seš tím ruskem postižen dokonale, rodina ví že má doma takové hovado. To tvé rusko dohání Amíka co vím já už 65 let a stále je o deset parníku za USA, toho se ty blázne nedožiješ, aby USA padly na prdel. Tvé stáří je o debilitě, no co se divím.

   Smazat
  2. 12:02
   Aby ti nepraskla žilka, truhlíku. Pověz nám raději, kdy už se konečně vystřelí do vesmíru tvoje lásky na vlastních raketových motorech.

   Smazat
  3. 12:06 A zase jeden truhlík co věří pohádkám ze Sputniku. Čím vynesly USA desítky satelitu do vzdáleného vesmíru a 4 rovery na Mars, rus motorama asi ne! Těch několik motoru zaplnilo malou díru v programu USA, naprosto nepodstatná epizda. Pokud by Amík necáloval ze 70% ISS, tak se ruský program dávno zhroutí,.
   Rus je v kosmonautice min.30 let pozadu za USA, něco nastuduj, troobo.

   Smazat
  4. 12:18
   Ještě jsi truhlíku zapomněl dodat, že už před půl stoletím s ruskými dřevními motory, a dřevní elektronikou byli tvoje lásky na měsíci.

   Smazat
  5. Téměř dokonalý ukazatel kdo má pravdu je to, že kdo pravdu má, sprostě nenadává. I Jan Hus když viděl malou nenápadnou stařenku jak přiložila na hranici polínko řekl údajně, jenom "Svatá prostoto". Myslím, že to na některé hulvátské prosťáčky docela sedí. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  6. 12,18
   A teď tu oblíbenou pohádku o emeričanech na Měsíci!.-)

   Smazat
  7. Rusové nedávno odmítli dopravit amerického astronauta na MKS. Víte, jak to USA vyřešily? Sebrali to místo v ruské raketě Japoncům :-)

   Smazat
  8. 14,40
   No jo,co jste čekal,to je podle vzoru EMERIKA FIRST!

   Smazat
  9. 14:40 BLBA JAKO TY NENAHRADÍŠ. Dej odkaz ty blbe kde se o tom píše. Zase lež jednoho z debíííílku ruské propagandy!

   Smazat
  10. 12:23 POuze totální blb, jako ty, muže pochybovat o tom, že Amík nebyl na Měsíci. Dnes i Čínská družice potvrdila ruzné artefakty, které zbyly po návštěvách US kosmonautu. BLBEČKU.

   Smazat
  11. 12:45 NORMÁLNÍ ČLOVĚK NA TEBE NEMUŽE REAGOVAT SLUŠNĚ ! A jak má normální člověk reagovat na ty tvé neustále stejné debility? Ty podporuješ neustále to nejhorší zlo světa,RUSKO, potom se nediv jaké jsou komentáře.Že jseš totální prokremelský hovado nezapřeš! CO RUDÝ BLÁZNE!

   Smazat
  12. 15:38 Co si tady otvíráš hubu ty nemyslící individue ?

   Smazat
  13. 15:38
   Ty seš s tímhle A52,F73,F600 a F200 bych si ty pohadráková havlofoglrauchová moc vyskakoval!!!☺

   Smazat
  14. 12:23 NE nebyli, byla to raketa Saturn , výroby USA, debílku. A byli tam Amíci 6x , to nasere co.

   Smazat
  15. 16:21 Já vím že F-16 jsou nejlepší letadla SVĚTA z USA, ty tvoje F-73, F.600 a další neznám. Ruské to taky nebudou co. PANE POMATENČE!

   Smazat
  16. 17:11
   Když víš kulový HOVNO co ty zkratky znamenají,tak raději ZMLKNI a nedělej ze sebe ještě většího havloblba než už seš!☺

   Smazat
  17. 12:02 za blba muzete byt vy. USA produkuji denne priblizne 10 mil barelu ropy. Spotrebuji jednou tolik. Tak z ceho prodavaji?

   Smazat
  18. 20:36 Tak že polovinu ropy dováží, ach jo.Něco si nastuduj VOLE, USA je dnes v ropě naprosto soběstačná, tečka. Blbl bude do konce života blb co, konkrétně v tvém případě!

   Smazat
  19. 10,57
   Soběstačný leda v dovozu,vy VOLE!

   Smazat
  20. 16:21 Tolik putleroffců znát nepotřebuješ! Postačí když budeš znát tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!☺

   Smazat
  21. A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  22. 12:51 A jsou komplet! Ale teď prosím ještě pěkně seřadit zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 21. Pan autor v tom má trošilinku hokej...
  Těch 66 "diplomatů" které vyrazili američtí hoši do Teheránu zachránit byli-samozřejmě- agenti CIA.
  A Teherán patrně netoužil,aby tam Íráncům Bílý dům zas nainstaloval nějakého zkorumpovaného podržtašku typu Pahlavího.
  O tom jak Pahlaví NÁSILNĚ westernizoval Írán asi pan autor neslyšel....Hrdlořezové od tajné policie Savak,jejich věznice kde mizeli lidé...nic?
  (Že to pak Íránci pod ajatolláhem vzali ode zdi ke zdi je jiná věc.)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan autor to myslel tak, že to byla zpackaná operace, která vynesla vzhůru Reagana.

   Smazat
 22. Kapitalismus = https://pravyprostor.cz/sileny-svet-a-nemocna-spolecnost/

  OdpovědětSmazat
 23. A teď prosím jekto mekto ještě tu pohádku o Baghdádího trenýrkách:-))

  OdpovědětSmazat
 24. 11:01 a kde si myslíte, že si USA mohou nakrást tzv. ropu z břidlic (jinak je prý americká a na prodej do světa), když je nechtějí pustit vykrádat ropná pole ve Venezuele nebo v Lybii, tak musí holt zatím stačit alespoň ta Sýrie, než udělaj bordel v další zemi, která má ropu (na řadě je i SA) :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:20TOTÁLNÍ IDIOTE,USA je dnes naprosto soběstačná ve těžbě a spotřebě SVOJÍ ropy! debílku.Něco si najdi na int. ať nejseš za totální hovado.

   Smazat
  2. 14:20 USA mají pouze 5 % obyvatel celé Země, ale spotřebovávají 50 % energetických zdrojů celé planety a produkují 40% odpadu celé planety. Snad je Trump naučí žít za své a ze svého, jinak je celá planeta na konečné. Takového bumbrlíčka si Země nemůže dovolit!

   Smazat
 25. 14:20 Mimochodem, proto USA tolik bojují proti ruským potrubním systémům, kde teče ropa nebo plyn z bodu A do bodu B a kde je zcela zřejmé, od koho pochází produkt. Jo, to když se naloží v Rusku na tanker třeba zkapalněný plyn, tak ho lze v místě vykládky směle označit třeba za americký, protože než dopluje do cílového přístavu může náklad několikrát změnit majitele. Ruská ropa a ruský plyn je dnes běžně dopravován i do USA. Dlouhodobým cílem Ameriky bylo ovládnutí všech světových energetických zdrojů (včetně ruských po rozpadu SSSR) a přídělový systém a redistribuce závislým a poslušným zemím z USA. Chlapcům to trošku nevychází. P.S.: píšu to hlavně proto, aby jeblo toho "informovanbého" retardovaného chudáka z 12:02

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poznámka: že americký prodej má dva samostatné programy - "Boston" a "Boston Plus". V prvním případě se jedná o přímé dovozy do USA z Ruska. Ve druhém případě je surovina papírově dopravena do USA a pak zpátky třeba do Evropy jako americká, i když ve skutečnosti loď obepluje jenom Evropu (z ruského terminálu ve Finském zálivu na středomořský terminál) :-)

   Smazat
  2. 14:35 stejné je to s palivem pro jaderné elektrárny, to ruské je ve Westinghouse zpracováno a prohlášeno za americké, ale stále se jim jaksi nedaří vyrobit šestihranné palivové tyče (ruský standard), jenom čtyřhranné a ty se kroutí a mají menší energetickou výtěžnost

   Smazat
  3. Každej specialista, co pracuje s ropou, prý dokáže přesně identifikovat ropné pole, odkud ropa pochází. Věšet bulíky na nos lze snad pouze divákům ČT.

   Smazat
  4. 14:20 USA mají pouze 5 % obyvatel celé Země, ale spotřebovávají 50 % energetických zdrojů celé planety a produkují 40% odpadu celé planety. Snad je Trump naučí žít za své a ze svého, jinak je celá planeta na konečné. Takového bumbrlíčka si Země nemůže dovolit!

   Smazat
 26. 14,35 14,49
  Sice to není pro mně,ale díky Vám za objasnění.

  OdpovědětSmazat
 27. Zpráva dne z "patria.cz": 15:13 Dánská energetická agentura udělila souhlas s plynovodem Nord Stream 2, kterým bude ruský Gazprom dopravovat surovinu po dně Baltského moře do Německa. Padla tak poslední velká právní překážka v projektu, se kterým nesouhlasí některé evropské země i Spojené státy (FT)

  OdpovědětSmazat
 28. 12.02 samozrejme ze tezi usa z bridlice ale tady prece nejde o to zda jsou v plynu nebo rope sobestacny
  Tady jde o kseft
  I kdyby meli ropy a plynu ze se muzou v nem utopit porad je to komodita pro kseft a kdyz ovladnou zdroje drzi svet v pasti ty truhliku
  Jsi zabrzdeny nebo hloupy..???
  Kdo ovlada zdroje vladne svetu ty ekonome

  OdpovědětSmazat
 29. Politici nikoho neobelhávají, o detailech tajných operací nemají nejmenší tušení, říkají jen to, co mají říkat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. politici jsou vlastně chudáci, to jim třeba bláznivá Terina nadiktuje, kdo otrávil Skřípalovy, a oni to musej papouškovat jako na povel ve své zemi :-)

   Smazat
 30. V USA je plynu nadbytek. Dlouhodobě prý způsobuje požáry třeba v Kalifornii a na vině prý není ani člověk nebo vítr, který roznáší hořící uhlíky. Příčinou jsou prý samozápaly plynu, který ze země vyvěrá v místě zlomů a který podle geologů signalizuje blížící se katastrofický výbuch nějakého vulkánu (a nemusí to být ani Yellowstone). Útěk elit z ohrožení je prý už hromadný. Někteří, co se nejvíce obávají o osud své země (:-)) se zdekovali až k protinožcům na Nový Zéland.

  OdpovědětSmazat
 31. 15.40 tak konecne to nekdo chape

  OdpovědětSmazat
 32. Pro nadšené, ale málo informované diskutující. NASA a HOLYVOD velmi spolupracují. VESMÍRNÉ "programy" jsou podvodné a slouží k odčerpávání obrovských finančních prostředků z rozpočtů států. Záhadou zůstává důvod lživé spolupráce všech zúčastněných.
  Ve vesmíru je radiace o řád vyšší než v Černobylu! Měl Apollo ochranu vodiče metru? Opravdu? Kde je tento super ochranný oblek? No, ve kterém tak energicky hráli golf na Měsíci? Proč nebyl použit v Černobylu? Nemluvím o nedostatku toalety v Apollu. Proč NASA uzavřela všechny lunární programy?! Kam šla všechna lunární technologie?! Proč to dnes není možné? Nic není! Ne „konzervované“. Žádný nosič, žádný přistávací modul, žádný skafandr. Oficiálně nikdo neopustil nízkou dráhu orbitu. Uváděná je 90 - 400 km.
  https://www.youtube.com/watch?v=02Rnp_de5Sc
  http://www.czechfreepress.cz/podoteky/jak-to-ze-se-na-mesici-neuvarili.html
  https://www.youtube.com/watch?v=GjB4iMbzwQg&t=158s přiznání Kubricka o filmování na měsíci
  https://www.youtube.com/watch?v=Wup2sNduNpU
  tajné video o filmování na měsíci

  OdpovědětSmazat
 33. Proč není vůle kapitalistické společnosti bojovat proti islámskému radikalismus? Prosím vás, vždyť si kapitalismus islámský radikalismus sám stvořil, aby s ním mohl otloukat a vydírat občany svých zemí. To je velmi účinná zbraň, jak krotit choutky po občanské rovnosti, po sociální spravedlnosti. Vždyť i výroba a obchodování s migranty má stejný vyděračský cíl. I českému kapitálu se jednou podaří zlomit odpor proti dovozu nepřízpůsobových. Ano, nejde o gastarbeitry, těch je u nás již snad k milionu, jde o speciální skupinu občanů, která bude terorizovat domácí populaci a ta pak bude volat po ochraně kapitalistickým státem, jeho policajty a žoldáky a bude "šlapat jako hodinky". Prostě jen moderní otroctví. Komu patří Česko? Diktatuře kapitálu!

  OdpovědětSmazat
 34. Vy jste panu Uzunoglu demagog, Ronald Regan nepoložil komunismus, ten položil Gorbačov pracující pro židovskou tajnou službu. Druhá zásadnější připomínka je to, že tím iniciátorem navážení islámských fanatiků do Sýrie byly přece USA a Turecko v tom jen pomáhalo USA, takže to nesvádějte na ně, ten hlavní viník bylo USA. Zatím smrt toho Bagdadiho není potvrzena, je to jen tvrzení Američanů, o kterém se dá pochybovat. Bagdádí byl Americký orospu, takže proč nad tím tak USA jásají? Mouřenín udělal svoji špinavou práci a tak může jít? Nemůže jít, musí zmizet z povrchu zemského, aby nepovídal někde, jak to spolu s USA koordinovali tu válku proti Sýrii. Pane Uzunoglu, piště do Bakalových novin, tam píší lidí vašeho názoru, tady jste na alternativě, tady se nemusíte klanět USA až k zemi.

  OdpovědětSmazat
 35. 19:31 Nemá smysl vám odporovat, jeden blbější nazor vedle druhého.
  Ale to, že byl Gorbačov agent Mosadu a že Bagdádí spolupracovník USA, tipuji na zánět mozkových blan. Nebojím se napsat, vy jste IDIOT!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zřejmé, že si ty chytráčku z 10:18 nevidíš ani na špičku svýho šulínka, ČT & Comp. v tvém případě odvádí skvělou práci...
   Ale máš jednu jedinou pravdu, že tomu co napsal 19:31 opravdu nemá smysl odporovat.

   Smazat
  2. 11:56 Vůbec si ho nevšímejte, je to zde působící placený agent Pepek Vyskoč (alternuje s Radostou). V hlavě to má vymetené, proto bez argumentů, ty nahrazuje nadávkami a urážkami. Jednoduše, blb k pohledání.

   Smazat
  3. Voni to kluci mají na směny, OsVč a pracují v úkole berou za písmenka,Radosta bere víc za víc písmenek.

   Smazat
 36. 10,18
  Zrovna tak,jako Usáma bin Ládin neBYL kámoš alkolika a feťáka Bushe ml,že?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Usáma bin Ládin je stále naživu v kruhu své početné rodiny na území SA a těší se výtečnému zdraví. Na rozdíl od toho přepadového komanda, které ho údajně na území Pakistánu zajalo, jeho mrtvolu nepředalo k identifikaci, ale shodilo z paluby vrtulníku do moře. To komando nežádoucích svědků už nežije. V Afghanistánu se s nimi zřítil vrtulník. Jenom není jasné, jestli je potrestal Bůh nebo Alláh :-)

   Smazat
 37. Chce to třídenní hodinové ultimátum pro USA k opuštění Sýrie....dát to ve známost celému světu a tvrdě jednat,oni si to dobře rozmyslí a po tom všem to pochopí,jiného řešení pro mír není !!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.