Reklama

středa 9. října 2019

Německo se polekalo nové rekordní vlny běženců

9. 10. 2019    lenta
Německu hrozí opakování uprchlické krize, pokud odmítne pomoci ostatním zemím EU zabezpečovat hranice bloku. Toto prohlášení učinil ministr vnitra Horst Seehofer, uvádí Bild am Sonntag. "Pokud nebudeme jako Evropská unie usilovat o vyřešení problému, zažijeme to, co jsme zažili v roce 2015 - a to byla ztráta kontroly nad situací", zdůraznil ministr. Zároveň podle jeho vyjádření může být nová vlna uprchlíků ještě větší než ta předchozí.


Dříve v srpnu Seehofer navrhl , aby byli z Evropy deportováni běženci, kteří často navštěvují domov.

V dubnu Rusko Evropu upozornilo, že pod rouškou běženců přijímá kontinent asi 20 tisíc extremistů. Bylo zjištěno, že radikálové provádějí agitační činnost mezi migranty a snaží se je získat pro extremismus a zverbovat je ke spáchání teroristických útoků. Rostoucí počet migrantů v Evropě navíc vytváří vážné ekonomické a sociální problémy.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

35 komentářů :

 1. Kdo by to byl v roce 2015 řekl?

  OdpovědětSmazat
 2. Nebojte se, nepřijdeme zkrátka EU je spravedlivě rozdělí. Jenom aby se jim u nás líbilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to je teda velká legrace.

   Smazat
  2. Tomu tak verim , predstiraji a za zady lidi berou jich jeste vic !!

   Smazat
  3. Kurdové mají smůlu. Chtěli víc než mohli dostat a vsadili na kulhavého koně. Chtěli ukrást a podržet si území a ropu Sýrie, asi jim to nevyjde a proto budeme čekat kurdské uprchlíky. 3miliony Syřanů z Turecka bude rozprostřeno na 400 km a zředí Kurdy. Chtěli problémy a budou je mít trvale.

   Smazat
  4. Do Česka se žádní migranti brát nebudou a ty německý hlupáci kdyby chtěli tak je dávno po tzv migrační krizi.

   Smazat
  5. Ministryně vnitra SR v Bruselu odmítla připojení Slovenska do dobrovolného systému rozmísťování migrantů:

   https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019100910799876-ministryne-vnitra-sr-v-bruselu-odmitla-pripojeni-slovenska-do-dobrovolneho-systemu-rozmistovani/

   Smazat
 3. To je naprosto správné, proč nevolí AfD? Blbost je třeba léčit. I moravský volič pochopil, když ČSAD předala byty horníků Bakalovi, že je něco špatně a to sem nezačali dodávat šmejdi likvidátory evropských států. Je neuvěřitelné, že naivní Němci nejsou schopni použít mozek. Jen jim tam naládujte dalších pár set tisíc, až i ten největší blb pochopí, co se děje a třeba to nebude stačit.

  OdpovědětSmazat
 4. Česko bude muset přijmout zákon o strpění odmítnutých žadatelů o azyl na svém území, je vymalováno!!!!!!!!!!

  https://aeronet.cz/news/cesko-bude-muset-prijmout-zakon-o-strpeni-odmitnutych-zadatelu-o-azyl-na-svem-uzemi-je-vymalovano-kdyz-nejsou-pruchozi-kvoty-na-prerozdelovani-migrantu-v-zemich-eu-tak-se-to-proste-udela-jinak/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Manipulativní mainstream aeronet zase zaspal. Víme to už od 8.10., i z alternativních webů. Např:
   https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019100810792244-proste-tady-budou-budou-mit-sva-prava-a-nic-s-nimi-nenadelame-pravnik-varoval-pred-ustanovenim-eu-o/

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlika-nevyhodime-Kradl-Odsouzen-A-zase-kradl-A-takove-si-tu-musime-nechat-Rozhodla-EU-598769

   https://pravyprostor.cz/o-pravnim-institutu-strpeni/

   Smazat
 5. Dobrý vzor. „Britové nevyhráli dvě světové války, aby se nechali sekýrovat nějakým skopčákem.”

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kontroverzni-britske-politicke-plakaty-dlouha-tradice-balancovani-na-hrane-nevkusu-a-manipulace-80396?dop-ab-variant=15&seq-no=4&source=hp

  OdpovědětSmazat
 6. Jakákoli diskuse o detailech na téma migrace z Jihu je nadbytečná, odvádějící pozornost od dávného plánu na pokoření bílé Evropy a její kreolizace. Zdá se nadbytečné opakovaně připomínat názory Kalergiho a jeho následovníků Barnetta, Brzezinského, Sarkoziho, Merkelové a dalších, jenže opak je pravdou.

  OdpovědětSmazat
 7. Kdo se v Německu polekal a proč? Vždyť Německo podepsalo Agendu 2030, podle které má do EU přijít do r. 2030 celkem 56 mil. migrantů! Takže, čeho se lekají, když jsou teprve na počátku organizovaného stěhování národů, s nímž souhlasili? Lekat by se měli té smlouvy, kterou podepsali jejich představitelé, a nikoliv teprve následků z ní plynoucích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A zaplavy afroarabu v Nemecku nadsene vitally desetitsicove davy..Od 2014..Aspon vime komu a ZASE podekovat..

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Preloz si rychle " Je jsem idiot a otravuju lidi, vsichnni se mi smeji a ja idiot placu sam nad sebou" kdyz to dokazes tak to zde ukaz a take rekni cas jak dlouho jsi to prekladal

   Smazat
  2. Kojetine a ty si vazne myslis ze by z toho amerika vyklouzla .. hovno jako noha v jednadvacatem stoleti jiz ne ..

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Hlavne tahni do prdele idiote, Mexiko postavilo 3x mensi mnozstvi nezli zde blabolis debilio.
  A jeste rozdavas ty lizatka za tou popelnici u apartmentu?Policie te muze zabasnout vole

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Jdi do PRDELE TY POSRANINO RETARDOVANÁ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekl kapitálkama dement, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se probral z lihu co v něm primář uchovává potraty a co mu ho chodí potajmu upíjet!

   Smazat
 13. Němci potápějí Evropu a provádějí plán globalistů na přetvoření původního obyvatelstva Evropy na nahnědlou rasu, bez historie, s IQ takovým, aby dokázala pracovat, než se nahradí roboty, do ničeho nekecat a pak se nechat zlikvidovat na zlatou miliardu, která bude sloužit globalistům. Až budu mít čas, tak se vám podívám jak dlouho už tohle Pjakin říká, několik roků, v podstatě od počátku migrantské invaze to už je. Píšu to jen proto aby se pak někdo nevymlouval, že to nevěděl protože nejsou informace. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 14. Připojím se k politickým všeználkům, doplním hodnocení situace s migranty o výrok z pohádky. "Jen dva prstíčky tam strčíme, jen co se ohřejeme, hned zase půjdeme". Navíc nás EU mají Turci v hrsti, stačí nafouknout gumáky a vyexpedovat 3 miliony migrantů do Evropy, to by teprve bylo tóčo. Přeji pěkný den, čtenář pohádek.

  OdpovědětSmazat
 15. Když budou lidé volit piráty, tak to tady budeme mít také. Jak to říkají piráti, pár desítek tisí můžeme přijmout a protože si nemohou vzít v pohodě hypotéku, tak se o ně postaráme. Kdo chce kam ....

  OdpovědětSmazat
 16. Německo se polekalo a společně s dašími dovedy, jako je Řecko, Itálie a Francie dělá všechno proto, aby invaze mohla nerušeně probíhat.

  OdpovědětSmazat
 17. podívejte se na tohle : https://aeronet.cz/news/cesko-bude-muset-prijmout-zakon-o-strpeni-odmitnutych-zadatelu-o-azyl-na-svem-uzemi-je-vymalovano-kdyz-nejsou-pruchozi-kvoty-na-prerozdelovani-migrantu-v-zemich-eu-tak-se-to-proste-udela-jinak/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud vláda bude i za tohoto stavu bránit národu v referendu o vystoupení z EU, potom budu poprve v životě pro revoluci - ať to stojí, co to stojí.

   Smazat
 18. EU není schopná ubránit své občany před masivní migrací, proto Turky léta uplácí miliardami za to, že je sem nepustí. Každému normálnímu člověku ale musí být jasné, že toto není řešení a že každé výpalné je dočasnou záležitostí. Navíc peníze, které Erdogan shrábl jsou penězy doslova vyhozenými, protože problém se pouze odložil.
  Liberální politika je cestou do evropského masového hrobu - viz. ten ideologický pražský dement Satan se svým Koněvem a Pekingem, co nás chce táhnout na úroveň Ukrajiny. Doufám, že této naprosto identické kopii soudruha z 50. let v tom brzy někdo zabrání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:38 ne,že EU není schopná...EU NECHCE !!

   Smazat
 19. No božínku!Oni to zvládnou ;-(
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tou jejich roztřesenou sviní bezpochyby ano, otázkou pak je, zda to přežijeme i my Češi.

   Smazat
 20. Germáni se naposledy lekli v r. 1945. Od té doby jsou proti leknutí imuní. Je to jako s penicilinem. Bolo by treba je zabit.

  OdpovědětSmazat
 21. Doplňuji, šílené krávy, ptačí chřipka,prasečí mor- vše se likvidovalo naprosto v klidu. Proč ne ničitelé dnešních států?

  OdpovědětSmazat
 22. Průser je v tom, že jeden má ústa plná lidských práv, ale plnit je (platit) má ten druhý. (obvykle chudší).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.