Reklama

sobota 19. října 2019

Nenechte si ujít perverzní video s uchazeči na předsednictví Evropského parlamentu!

https://www.europarl.europa.eu/plenary/CS/vod.html?mode=chapter&vodLanguage=CS&startTime=20190703-09:13:53-815&date=20190703#
Ivan David
19. 10. 2019
Jedná se o vystoupení zástupkyně rostoucí frakce Zelených Francesky Keller (za ČR jsou zde Piráti), vystoupení Siry Rego za klesající frakci GUE (za ČR je zde Ing. Kateřina Konečná, KSČM), za konzervativce Ing. Jan Zahradil (za ČR jsou zde zástupci ODS, všimněte si za ním sedící bývalé premiérky Polska Beaty Szydlo z ultrakonzervativní PiS) a vedle těchto outsiderů z menších frakcí vystoupil fakticky společný kandidát frakcí ovládajících EP "Socialistů a demokratů" (bez účasti z ČR), evropských lidovců PPE (za ČR KDÚ-ČSL, TOP09 a Starostové) a liberálních Renew ("Macron", za ČR ANO). Za povšimnutí stojí sebestylizace kandidátů, deklarované priority, míra naivity, odtržení od reality, fanatismu či budování "reálného kapitalizmu" v "sjednocované" EU. Frakce Identita a demokracie (ID, za ČR Blaško a David, SPD) pochopitelně kandidáta na předsedu nenavrhla.
Pětadvacetiminutové video s tlumočením do češtiny.

72 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Začinaji jit pověsti,že budou v jednotlivých státech volby zrušeny,
   to snad odhlasuje brzyi ta EU.
   Prý proto.že by se mohli občané domluvit a zvolit OPRAVDOVÈ své zastupce a ne ty co musime nuceně volit,protože neni na výběr,všichni pak zradi za 30 střibrných!.
   Ti by teprve mohli ve svém národnim Parlamentu začit odmitat devastujici směrnice z EU,nedali by je do národnich zákonů a tak by se stalo,že by jsme nemuseli ani vystupovat z toho EU.
   Dnes vidite co dělaji s Anglii za humbuk!.
   Jak asi by ten EU Prdlament potrestal takový vzpurný stát,kde slovo lidu by bylo slovo boži!.
   Vi někdo o tom něco?
   To by byly i diskusni přispěvky k VĚCI,jak ty svináky zkusit neutralizovat


   Nemá někdo v tom směru třeba i dalši nápad?

   Smazat
 2. V Japonsku prý tetovaní lidé nesmí do veřejného bazénu, něco na tom je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tiež som si všimol že má počmáranú ruku. V jednej takej reštike u Maďarov mi čašník s počmáranou rukou od nechtov až po rameno, hodil žrádlo na stôl. Keď som to videl, napínalo ma od hnusu až na zvracanie. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  2. V Japonsku to platí jen pro hotelové bazény. Tetování je v této zemi znakem příslušnosti ke zločineckým gangům.

   Smazat
  3. Přiznám se, že mi to je celkem odporné. Něco malého snad ani ne, ale pokrytá velká část těla na bílé kůži, to je podle mě škoda.

   Smazat
 3. Já sem nevolil pro Evropsky ale pro Česky ať si dělají sociální experimenty ve svých zemích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1. Rozbít státy Evropy všemi prostředky, včetně dluhů a dovozem imigrantů.
   2. Nahnat naštvané lidi na majdan.
   3. Sjednotit evropské státy pod jedno vojenské velení.
   4. Poslat "podlidi" umírat na ruskou frontu.
   Nějaké dotazy?

   Smazat
  2. TUBEROU tu berou. Uber Korektni..jeste se musi svliknout jestli ma oboji aby nesvindlovala...
   A pak hura na nas a dalsi pochody psedosexcualu na ohrati ulic a vlad, za ucelem boje proti Oteplovani..

   Smazat
  3. Kdyz perverze tak perverze. A vic perverse ,je vic !!
   Abych nezapomnel.. Dne 19.zari 2019 odhlasovalo velkou vetsinou EU shromazdeni ,ze osvobozeni sveta Rudou Armadou byl Stalinuv ZLOCIN.
   To mne zarazilo a zamrazilo protoze , diky prave tomu zlocinu , jsem se narodil / moh narodit/a ziju...
   Ale nejen ja, ale jak se rozhlizim, byli to nasi rodice, jejich rodice, bratri, sestry, strycove a cele rodiny a pratele a spolu obcane ,cele narody a Evropa jeste navrch....
   Taky ty, co hlasovali jsou vlastne dusledek a vysledek toho Osvobozovaciho zlocinu..A potvrdili se tim hlasovanim,.
   Opravdu nas neprepadli nenanvistny Martani s nemoznymi nepochopitelnymi ani trochu umysly, nam zpusobit to nejhorsi???
   Ted sem odhlasovanej /cerny na bilym/,absolutni
   a odsouzenej , EU shromazdenim, uredne potvrzenej, ,vysledek Stalinova zlocinu..Co sem ??
   Nevim a nevim, jestli tady alkohol pomuze , nebo aspon psychokanalist. Co asi Martani zamysleji s nama ,co existujou, z toho osvobozovaciho zlocinu???

   Smazat
  4. 6:11, že mu něco takového ušlo, link by nebyl?

   Smazat
  5. Sem to nasel myslim na unz.com

   Smazat
 4. Nehorázné cancy nějakých ctižádostivých psychopatů. Jímá mě hrůza, co za snůška myslitelů si dělá čáku na řízení čtvrté říše. Rychle pryč!

  OdpovědětSmazat
 5. Zdá se mi, že ani to SPD nijak neroste. Nezbývá než se spolehnout na Kateřinu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kterou Kateřinu ??!! Ta z KSČM je blbá, jak 3 dny starej pes...

   Smazat
  2. Anonymní 20. října 2019 0:22
   Vám dá pořád "fúúúru". Vy štěně.

   Smazat
  3. Kateřina je v Bruselu už druhé funkční období a tudíž se vyzná v tom, co má pro své voliče udělat. Její chování je garantováno mnohatisícovou stranou. Podle mého názoru nezradí svou stranu, jako se to stalo u socdem a je vysoce pravděpodobné u SPD. Kdo za ty lidi v SPD ručí? Až Tomiovi nabídnou ministerské křeslo, obrátí kurz o 180 stupňů. Nikdo ho nezabrzdí.

   Smazat
  4. pí. Konečná, je členkou internacionálního křídla své strany v její současné podobě. Čili je to reálně-efektivně více či méně konsensuální sociál demokratka jako všude po Evropě atd. tudíž "..rebel na baterky v mezích.."

   KSČM jako partaj jede těžce do tunelu, vymírající členstvo, tradiční voliči zhnuseni zVojtíškovanou klikou prchají jinam..

   Smazat
  5. 23:56 Vy jste se na to video nedíval?? Asi ne, jinak byste slyšel, jak hovořila kandidátka té frakce, ve které je Konečná. Jak tam vychvalovala pašeráky migrantů a hovořila o další podpoře migrace. Tak to je ta frakce, kterou podporujete? A kolik migrantů si k sobě domů dobrovolně nastěhujete??

   Smazat
  6. 11:26...Ta vaše Kateřina je eurohujerka ako sfiňa,jen tak pro pořádek...
   Né že by neměla i dobré názory,ale NIKDY nepůjde proti systému.
   Vaši skepsi ohledně SPD vám neberu,ale lepší vrabec v hrsti než holub na střeše,že?
   A SPD je už docela ostřílený vrabčák,zatím jsem se nikdy nezklamala.
   Helanov

   Smazat
  7. 23:56 Budeme se muset spoléhat na Trikoloru + SPD.

   Smazat
  8. 11:26-Ano, Kateřina Konečná v tom umí chodit, ale za ta dvě volební období neudělala pro své voliče vůbec nic, kromě toho, že podporovala nařízení EU o povinném očkování bez ohledu na rizika, které ty zkurvené a nikým nekontrolované vakcíny přináší...
   To že nezradí stranu o tom nepochybuji, patří k ní. Je to strana zrazující své členy i voliče a to podporou vlády lháře a magora Babiše a jeho ASPEN-souputníka Humusáčka a jeho ČSSD.
   V obavách o Okamuru s Vámi ale plně souhlasím, už v tom směru mnohé naznačil a pro jeho fanklub jednou a nebude to trvat dlouho, bude velkým zklamáním. On se neorientuje vůbec v principech vládnutí ve světě.Jeho maximum je v komunální politice, nikoli cpát se mezi státníky...

   Smazat
  9. Kdyby nepustili komunisté k vládě Andreje, vládl by nám demoblok, který by určitě našel malé korýtko i pro Tomia a několik jeho nejbližších přátel. Pro Tomiovy obdivovatele byl připomněl krátký proces s poslancem Volným z Ostravy. Od jednoho Tomiova zastánce jsem četl, že s Volným bylo třeba zatočit.

   Smazat
  10. Komunisti nerozhodují o tom, koho pustí k vládě! Blbci zvolili Babiše a tak měl nárok sestavit vládu, ale komunisti neměli strpět nominaci Humusáčka a tu jeho pofiderní partaj a podporovat je oba v prasárnách, kterých se aktuálně dopouštějí...Na to jsou komunisti a ne aby podporovali prolhanýho koňskýho handlíře a oligarchu !!! S KSČM je konec, jen vůl jim ještě věří po tom, co předvedli od posledních voleb! Humusáček as Bakšišem si moc dobře rozumí ještě z dob sitzpinklera Sobotky, není mezi nimi žádný rozdíl ani v prostředcích a ni v cílech !!!

   Smazat
  11. 14:38 ty seš tak blbej, protože seš naočkovanej havlojedem

   Smazat
  12. 15:32, nedokážete přijmout strategické rozhodnutí o tom jak volit. Je pro mne lepší, když vládu vede Andrej a ne ten úlisný Fiala. Také je nebezpečné, aby byl Andrej závislý na těch hovadech z demobloku. Socany si vybral Andrej. Co s tím mohli komunisté udělat? Nic. Socani jsou vyprofilovaná antikomunistická strana. Máme štěstí, že Andreje ti ztroskotanci nevydírali. Zvítězila u nich touha po korytech. Komunisté mohli zůstat v opozici a jen pozorovat, jak klesáme níž a níž. Milý 15:32, nesmutněte, něco už v životě nepochopíte. Volební právo je pro vás něco jako sirky v rukách dítěte.

   Smazat
  13. To je těžké vysvětlovat něco podobným lidem. 2+2 je pro ně už vysoká matematika.

   Smazat
  14. @ Anonymní 20. října 2019 12:29

   Kateřina konečná je členkou:
   konfederace Evropské sjednocené levice a Severské zelené levice (GUE-NGL)

   Zatímco Ska Keller, ta dáma na tom videu, je členkou:
   Zelení / Evropská svobodná aliance
   (Greens–EFA)

   Což jsou jiné frakce.
   Nemystifikujte nás tady.

   Smazat
  15. 16:52-obávám se, že volební právo v rukách právě takových "stratégů", jako seš ty, je jako sirky v rukách dítěte, vždyť ty si s tou svojí strategií nedovidíš ani na špičku svého šulínka a taková je i většina toho tupého stáda, co k těm volbách vůbec nechodí anebo chodí v domnění, že teď se to musí změnit, přičemž si nepamatuje nic ani 14 dní dozadu a žije ze dne na den, jako negramotný cigán... a výsledky voleb a následující kolalice to stále a stále potvrzují...

   Smazat
  16. 0.40 Co kdybyste upustil mezi prostý lid trochu své moudrosti a profiloval jste se? Koho jste volil a koho budete volit do sněmovny, do senátu a presidentem? Když jste ten jasnozřivý gramotný necigán... a kdo je vám v koalici přijatelný (konkrétně partaje...) a kdo ne - a proč?

   Smazat
  17. karpi 21:22 - Takže další, kdo na to video nekoukal? Ze stejné frakce je ta Španělka, která hovořila posléze. Takže jediný, kdo tu mystifikuje, jste vy. Tudíž doporučuji se na video podívat ne pouze na první minutu. Ostatně, pokud umíte číst, tak i p. David tam píše, kdo všechno na videu hovoří. A zcela jasně tam ta soukmenovkyně Konečné adorovala - za potlesku celé její frakce - tu německou pašeračku migrantů Racketeovou. Takže než opět budete něco komentovat, prvně si příspěvek přečtěte, resp. shlédněte....

   Smazat
  18. 16:52-ty jeden "strategický" blbečku z přesvědčení, tady si přečti pár faktů a čísel o důsledcích toho tvého strategického rozhodování vskutku genitálního:

   http://www.zvedavec.org/komentare/2019/10/8062-nedrzme-uz-babise-u-vesla-zacina-byt-pro-nas-nebezpecny.htm#hodnoceni

   Smazat
 6. Zverejnete video, jak se europoslanec za SPD Blasko postavil za zvuku Ody na radost a zacal zpivat Internacionalu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už jste něco takového dokázal vyrobit a podvrhnout?

   Pravdou je, že když začali hrát BEETHOVENA, poslanci za EU zůstali, jak se při koncertu sluší a patří, v klidu sedět...
   zatímco ostatní si stoupli, jako by právě vlezl na pódium Hutka, nebo jako by padl gól...

   Stoupne si snad EU parlamant, když začnou trempi hrát a zpívat na potlachu VLAJKU (já ano!)?

   P.S. Povídaly báby ve frontě na slevu, že Němci budou na svoji hymnu nově zpívat její původní text... "ZACHOVEJ NÁM HOSPODINE"... když se invazi vetřelců sami nesmí bránit...

   Smazat
 7. a ja vul si myslel že nejdřive musi mit zdravotni prohlidku a psycho testy když chtěji vladnout přestože i to je někdy malinko cinknuty ale milonkrat lepši než jen tak zničeho na nic

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S Blažkem také určitě SPD zatočí, aby perspektivní nepřekážel koalici.

   Smazat
  2. 11:26 a 15:25, nejste náhodou jeden a tentýž? To je dneska zase blbejch keců. Jestli vám nesedí SPD, tak co tu pohledáváte? Jsou to listy MUDr. Ivana Davida. Běžte jinam. Tady toho moc nezmůžete. Pro vás zbytečná ztráta času. Jediné, že získáte je image blbce.

   Smazat
 8. Hovada v EP jsou hovada a hovady budou vždy.
  Uvědomte si,že tyto svině mají měsíční příjem o kterém se obyčejnému občanu nesnilo za celý rok a proto jsou tito hajzlové zcela odtrženi o d reálného života.
  Tak jako Zahradil,který se tváří jako by hájil národní zájmy ve skutečnosti je členem Aspen skupiny hajzlů financovaný Bakalovou a podobnými zahraničními hajzly.Jen si dejte Aspen a vyjede vám Bradáčová,Pekarová Hamáček,Dlouhý, Středula a spousta dalších. Toto jsou zálohy nadnárodních hajzlů připraveny k plnění úkolů od banksterů.

  OdpovědětSmazat
 9. Vidím, že aj v Čechách začínate hovoriť ako Hotentoti. Autor skloňuje mená mužov a žien a priezviská (příjmení( mužov, ale priezviská žien nie. Prečo?

  OdpovědětSmazat
 10. Čemu se divit, již dávno mne jeden kamarád upozornil (tehdy jak jsme slavně vstupovali do EU) na Dullesovu doktrínu. Lze najít články třeba na webu Zvědavec. Tento text Dullesa je sice "jako" pro SSSR, ale ve skutečnosti je to plný program chování kapitalismu ve všech jeho podobách. Pokud se divíme kam to eurohujeroatlantická civilizace vede, tak bychom si to měli připomínat často. Nikdy nebyl západní politik a náčelník tajné služby upřímnější!! A pak snadno odhadneme, co budou vytvářet dál. To nejhorší morálně možné ze všech variant! Takže pokud je politik slušnější, pak ho nakonec znechutí natrvalo, nebo použijí jiné metody.

  Ech naše milovaná matičko EU
  Já na tě srdečně s chutí s..u

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dulrsova doktrína není nic nového, odpradávna něco podobného bylo součástí judaismu, zednářství a dalších sektářských a klanových vyšinutých struktur..
   Dnes se tato "parazitická doktrína" stala součástí "celosvětového právního liberalismu", i islám vedle boje používá tuto doktrínu ..

   Smazat
 11. Bude nutné všechny tyto degeneráty utratit !

  OdpovědětSmazat
 12. To myslíte ty dva, Blažka s Davidem, to máte pravdu.Ti dva EU odsuzují, ale prachy jim nesmrdí, to je páteř co!!KAŠPÁRCI.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:57 Duševně labilní, sudetáček, topkař, mamička-ocko v médiách, nebo že by dokonce p(Y)irát co vstal před 12hod?

   Je zřejmé, že pan David a další peníze dávají zpět a podporují to čemu věří, např. provoz zde NR.

   Až pan David bude většinu svého času trávit výběrem čalounení pro svůj nový Mercedes, nebo spravování úžeráckého investičního portfólia, tak se opět přihlašte do debaty, burane.

   Smazat
  2. Vypadá to, že článek pořádně nečtete, video pozorně nezkouknete, ale přisadíte si. Nu což, skvělá úroveň voličů Zaorálka. Zase jste nevědomky přudal jeden hřebíček do rakvičky socdem.

   Smazat
  3. Prosím vás, vždyť je to náš starej známej trol, co tu denně prudí. Kdyby to tu vzdal, on by nám snad chyběl. :-)
   Sám vidí, že se nechytá, tak to zkouší s jinou slovní zásobou. Ale tu má chudinkouz ve všech podobách.

   Smazat
 13. 11.43 Však vy, podporovatel SPD společně s komoušema po dalších volbách zakukáte, už nyní máte pouze 6%. To jen popeláři jako vy, bez vzdělání, fandíte tomuto povlu. Svuj k svému co. To ti PYYRÁTI vás dokonale převálcují, už nyní jsou o 3 parníky před váma chudáku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, teď jste vystihl podstatu doby.
   Tituly MA, ponejvíce z humanitních oborů představitelů pYrátské strany jsou zárukou, že do pár let si ani nerozsvítíte žárovku a v potravinách nakoupíte možná už jen ukrajinskou roundup slepačinku.
   Už se nemohu dočkat! Na ty konce..

   Smazat
  2. 12:10...Tak jste spokojený,ne?
   Pak ovšem nechápu,proč tady zlostně prskáte nad stranou popelářů.Duševní gigante ;-)
   Helanov

   Smazat
  3. 12:10 Kdyby neprobíhala soustavná propirátská agitka neziskovek na SŠ a VŠ, kde prvovoliče přímo nabádají k tomu, aby volili Piráty, tak by ta banda smažek neměla nejmenší šanci. A dalším, kdo jede v podobné propagandě je celý mainstream včetně ČTžumpy. Na to, jak obrovská je snaha o to, Piráty protlačit, jsou nakonec jejich volební výsledky docela mizerné (viz volby do EP, kde měli tak o 8% méně, než jim předpovídaly zmanipulované průzkumy).

   Smazat
  4. 12:35...Že by šlo o bandu smažek si nemyslím...
   Spíš o grupu mazaných hochů a děv, kteří (na rozdíl od jiných) perfektně ovládají PR a vytvořili si (pro juniory) lákavé image.
   Nepochybně jim museli pomáhat odborníci=kluci od česneku.
   Helanov

   Smazat
 14. MOC děkuji za zprávu,jak to v té Bruseli chodí.
  Jinde se k takovým informacím nedostanu.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:41 I když jsem zde jednou napsal, že jste kouzelná..., nemyslel jsem to zle. Teď mne zaujala vaše snaha dostat se k informacím. Je velké štěstí, že internet zatím funguje a určitě by věci prospělo, aby každý kdo na něco informačně zajímavého narazí, poinformoval ostatní. Já dnes narazil na dobrý článek na AC24 "Země kde mají léky a vzdělání zdarma, kde není jediný McDonalds a domy se nezamykají". Jelikož na podobné informace existuje massmediální embargo, je nutné, je alespoň takto suplovat. Hej hou

   Smazat
  2. 14:57 Tak nyní už vím odkud pramení ta vaše totální hloupost, a proruská omezenost,dědku, konzumace AC24 a sputnik. Gratuluji k vaší omezenosti, ale kdo chce kam pomozme mu tam. Potom, že stáří je rozumné CHÁÁÁÁ

   Smazat
  3. Ani náhodou nechci vědět odkud pramení ta vaše totální chytrost a protiruská neomezenost, mohlo by to být nakažlivé. K vaší neomezenosti vám negratuluji ani náhodou, ale pomohl jste si k ní asi sám. Kdo je rozumný, či není, to se ještě uvidí. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. AC24 stejně jako Sputnik jsou zdroje zajímavých informací. JHe dobré číst jejich komenty, které některé nepřesnosti uvádějí na pravou míru. Nebohý anonym 17:33 zvaný CHÁÁÁÁ je asi syn bolševického kádrováka, který se otcovo řemeslo snaží provozovat v době současné. Neberte ho moc vážně, on to jen zkouší.

   Leo

   Smazat
  5. 18:54 Tak to jste tomu dal na prdel," AC24 A sputnik jsou zdrojem zajímavých info", tak jedině pro bezmozky jako vy!! Bože a takoví blbštajni chtějí referendum, to určitě!

   Smazat
 15. Ale musíte všichni uznat, že je to úplně normální. Ti všichni jsou lidi (protekční parchanti) kteří třicet let pobírají nehorázně vysoké platy, nikdy nejezdí MHD, nikdy nechodí nakupovat do běžných obchoďáků, a určitě nebydlí jako se bydlí, ale v napatlaných sídlech ostrážených bodyguardy a čidly a kamerami ve vchodech - tak nebydlela ani šlechta, a že to byli nějací zkurvenci! Tito lidé vůbec neví, že někde "tam venku" žijí úplně jiní, normální lidé, kteří se musejí potýkat s byrokratickými sračkami, které se "tam někde u nebe" vymýšlí, aby ta smečka lidského odpadu žijícího jen z podstaty, měla nějakou "práci". Řeší se tam úplné kravské hovadiny, sračky a blbosti, které se životem lidí nesouvisí vůbec, a ještě blbější hovadiny se tam vymýšlí a ty se potom řeší a tak dokola. Nikdy bych si byl nemyslel, že i naše poměry a i naše vláda a naši politici sklouznou do stejné žumpy a stejných sraček jen proto, že tam prostě jsou prachy za žádnou práci ani zodpovědnost, a nikde jinde. Oni si nedovedou a nechtějí vůbec představit reálně práci a zodpovědnost - mají svoji imunitu, svoje prachy, svoje sídla, svoje shromaždiště a svojí žvanírnu o hovnech a co se tam -v našem parlamentu - řeší? Nic! Úplné sračky, pitomosti, vymyšlené zbytečnosti a úplně směšné kraviny. Naši politici ze sebe taky vytvořili šlechtu ( a zatraceně rychle) podplatili si justici, a všechno, a všechny, kdo a co by jim mohlo případně překážet, nejezdí MHD, nenakupují s námi a nevědí, jak a za kolik lidé bydlí a žijí a jak jsou na tom v porovnání s běžnými platy. Na to oni už dnes serou, mají svůj svět, a svoje sračky, v nichž jim nikdo nepřekáží. A proč mají ty bodyguardy, ty kamery, a veškerou tu ostrahu? Proč a čeho se tihle parchanti bojí? Jednoduché - dobře vědí, že jsou mizerové, hajzlové, podvodníci, darmožrouti a paraziti, a bojí se LIDÍ. A proč? Protože jednou se lidi zase naserou a ušmajznou jim jejich hnusné a vypatlané palice. Už to tady bylo ve starověku, ve středověku, před dvě stě léty, zkrátka jednou se lidi totálně naserou.

  OdpovědětSmazat
 16. EU nezajistila mír na kontinentu. Pouze odložila velkou válku. A ta bude o to větší a ničivější, o co déle bude odkládána. A důvodů se nabízí hned několik. Číslo jedna vidím migraci a prudký populační růst muslimů v západní Evropě. Číslem dvě může být ekologické šílenství, resp, jeho následky, vedoucí k abnormálnímu hospodářskému útlumu, zdražení úplně všeho a s tím spojený nárůst chudoby. Číslem tři pak může být rostoucí nacionalismus, který roste a poroste přímo úměrně represivní politice Bruselu.
  Neptejme se zda, ale kdy. Přesné datum se nedá určit a spouštěčem může být zdánlivá maličkost. Vypuknout může za dvacet, třicet let. Ale osobně bych si tipoval na období kolem roku 2050. To už budou vytvořeny podmínky. Populace muslimů bude již dostatečně silná, dopady klimatických opatření dopadnou na širokou vrstvu, i dnes relativně bohatých a spolu s těmito faktory pomalu poroste i nevole, která bude živit nacionalismus.
  Budoucnost nevidím růžově, protože do toho všeho se přimíchají rostoucí ceny energií, potravin a nedostatek vody, které běh věcí můžou znatelně urychlit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zhnusený-Váš odhad je správný. EU je jen pokračování 3.říše k zopakování Drang nach Ostu pro ty samé plánovače v pozadí i pro ty samé cíle, pouze způsob se poněkud změnil z důvodů vyvarovat se těch chyb, kterých se plánovači dopustili během přípravy 2.sv.války a které nevedly k vítězství, ale k navedení situace pro plánovače ještě nepříznivější, než byla před začátkem akce a kterou se podařilo korigovat až po čtyřiceti letech za cenu vyplýtvání spousty tolik potřebných zdrojů...

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 17. Teda, tohle je opravdu místo pro psychiatra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To chce klid, hlavně nepanikařit, otevřít uklidňující příručku pro mládež "EU a ty" - již na straně #2, lze najít pasáž o tom, že tento kontinent je předurčen mírovému soužití 27pohlaví, zelenou ekonomiku bude pohánět (sporadicky) vítr ve vlasech a slunce v duši.

   Smazat
  2. ...a ta 27 pohlaví budou žít jen z ptačího zpěvu a ranní rosy...

   Smazat
 18. Surrealismus je slabý popis situace. Nádherný na podporu hesla Kdo uteče, ten vyhraje. My jsme zvyklí na tyhle hrůzy z reálného socialismu, jak jsme byli rádi, že jsme to setřásli. A máme to tady zas. Tentokrát se to nevalí z východu, ale ze západu. Musíme celý život někomu dělat užitečného vola? Co si lidé, kteří tyhle kašpary volili a šli a hodili těmto kreaturám hlas, co si od toho vlastně slibují. No jen doufám, že ti naši mladí, co o tom jak to tu bylo slyšeli nebo viděli na internetu, že jim to sepne, že to je vlastně totéž, vyprázdněná hesla, v každé větě slovní základ evropa, jakási bezduchá hesla bez obsahu, vyjadřování, které nedává žádného smyslu. No mám takový dojem, že konec se blíží.

  OdpovědětSmazat
 19. Projevy jak u nás za hlubokého minula.

  OdpovědětSmazat
 20. A proc tam Drdavid porad nosi sluchatka jako Otik z Vesnicky? On neumi zadny jazyk?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:00 To je zvláštní zážitek sledovat šimpanze, který se domnívá, že se mu podaří jednoduchými opičími posunky zesměšnit doktora věd lékařských.

   Pro vaši informaci: MUDr. Ivan David ovládá angličtinu, ruštinu, částečně francouzštinu a jako lékař latinu. Co nám nabídneš ty panáčku?

   Smazat
  2. Je hezké, že odpovídáte provokujícímu blbovi.

   Smazat
 21. Šulini, přestaňte mlátit prázdnou slámu a raději si přečtěte tenhle článek plný konkrétních čísel a faktů o"dobrákovi a vlastencovi" s jarmulkou Babišovi a jeho zásluhách o imigraci poloopic do ČR:

  http://www.zvedavec.org/komentare/2019/10/8062-nedrzme-uz-babise-u-vesla-zacina-byt-pro-nas-nebezpecny.htm#hodnoceni

  OdpovědětSmazat
 22. Chvíli jsem poslouchal tu Ska(ndální) Kellerovou a musel jsem to vypnout. Už od 70. let minulého století ve mně pozvolna bujela alergie na stranické projevy, nicneříkající a plné frází o úspěšném budování tábora socializmu, jehož je ČSSR nedílnou součástí a jehož síla neustále roste a ... dnes jako bych se najednou probudil uprostřed 14. sjezdu KSČ... :-(((

  OdpovědětSmazat
 23. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.