Reklama

čtvrtek 3. října 2019

Odvaha mu nechyběla! Karel Gott, politika a ti, kterým vadil

3.10.2019 ParlamentníListy
Karel Gott navždy odešel v úterý krátce před půlnocí. Pro řadu lidí vzor a symbol. Náš největší zpěvák kraloval žebříčkům popularity od šedesátých let minulého století. Jisté je, že mistr se nebál mluvit o čemkoli. Nepatřil k těm, kteří komentují politiku den co den, během posledních několika dekád vydal pouze pár prohlášení, vždy ale byla silná, jednoznačná a hluboce promyšlená. Připomeňte si je s námi.


Migrační krize, zvolení Donalda Trumpa prezidentem USA a v neposlední řadě vliv tajných spolků na fungování světa. Toto je několik málo témat, která přiměla Karla Gotta zabrousit do světa politiky a nenechat si názor jen pro sebe.

Značnou dávku odvahy chtělo i prohlášení na obrazovce ČT: „Ať žije pan prezident,“ čímž mistr reagoval na dojemné přání k osmdesátinám, které mu prezident Miloš Zeman poslal.
Migrační krize, která vyvrcholila v létě 2015, byla podle mistra řízeným procesem, který rozhodně nebyl vyvolán spontánně.

Slavný zpěvák byl přesvědčen, že migrační vlny nebyly způsobeny spontánně, ale že jde o řízený proces, jehož cílem je oslabení ekonomického růstu Evropy. Gott tehdy kriticky podotkl, že Evropa prochází v současné době diverzí, což prý musí být každému jasné, když nekontrolujeme hranice. „Dřív tudy neproklouzla myš, a najednou přijdou nějací lidé, nikdo neví odkud, proč, zda mají doklady. A co my na to? Refugees welcome! (Uprchlíci vítejte! pozn. red.),“ nelíbilo se mu.
Předtím se exkluzivně pro ParlamentníListy.cz Karel Gott vyjádřil k výsledku amerických prezidentských voleb. „Donalda Trumpa i Hillary Clintonovou jsem velmi bedlivě sledoval, zejména proto, abych vypozoroval, jak si svou řečí a projevem dovedou získat americké voliče. Protože Američané touží po starém obraze Ameriky – touží po úspěchu a sebevědomí, a to svým voličům Donald Trump, dle mého, vrátil. Zejména svým přesvědčivým a srozumitelným projevem,“ uvedl legendární zpěvák.

Podle Gotta je Trump vlastně pro Američany ztělesněním amerického snu. „Donald Trump jim totiž vrací naději, že opět promění americký sen ve skutečnost. Jako se to povedlo například Ronaldu Reaganovi,“ dodal pro ParlamentníListy.cz zpěvák v době, kdy se zotavoval po operaci páteře.
Před mnoha lety též poskytl obsáhlý vhled do svých názorů na téma chodu a řízení světa. „Politika se odvíjí podle přesných scénářů, nic se neděje náhodou, i to nejhorší jako války. Vždy je o vítězích rozhodnuto dávno předtím. Stejné banky podporovaly toho, kdo je rozpoutal, a vyjednávaly s tím, kdo byl napaden. Domlouvaly se, čím budou platit, až jim budou posílat zbraně. Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace,“ napsal mistr před lety.

Podle jeho mínění hrozí, že celosvětový vývoj kráčí k totální globalizaci, která vyústí v jednu totalitní světovládu. „Časem všechny malé banky padnou – už to pomalu začíná, bankovní giganti budou fúzovat, až nakonec zbude jediný bankovní dům, který bude všem diktovat. Vznikne jedna světová měna, která bude všechno řídit, a pak už je jen krůček k bezhotovostnímu platebnímu systému pomocí mikročipů a laserových neviditelných kódů – nejspíš je budeme mít zabudované v těle. A tím bude možné z jednoho vládního centra získat o každém informaci a každého kontrolovat. Už si na to zvykáme, vnímáme to jako samozřejmost – ta identifikační čísla jsou kreditní karty. Zatím je to velmi příjemné a i další vývoj v tomto směru nám bude připadat praktický, výhodný, a hlavně pohodlný, ale časem zjistíme, že jsme se stali objektem nejenom kontroly, ale i manipulace s myšlením,“ byl přesvědčen mistr.

„Bojím se toho, že se nakonec naplní všechny orwellovské vize, které při svém vzniku vypadaly tak neskutečné. Napadlo mě, že možná přijde doba, třeba se jí ještě dožiji, kdy budeme nostalgicky vzpomínat na minulé totality. V každém případě, když už se tehdy nedalo dělat vůbec nic, tak si aspoň lidé mohli pro sebe nechat své myšlenky a názory,“ dodal tehdy Gott.


98 komentářů :

 1. Bude chybat, ale taky uz je zivot.
  Aspon jeho piesne nam tu ostanu, z tych sa mozeme tesit.

  OdpovědětSmazat
 2. Vyčítají mu mimo jiné, že podléhal tzv. konspiračním teoriím ohledně světového dění... V některých prohlášeních se zmínil zhruba v tom smyslu , že tuší odkud vítr fouká, ale že je nebezpečné o tom mluvit. A tak mne napadlo, že i ta leukémie nemusí být úplně náhodná, Mistr. měl velký vlyv na lidi a někdy se vyjádřoval k věcem které mohli být pro někoho vlyvného velice nepříjemné.... Jinak osobně, skončila s ním celé éra historie Československa a Česka, byl symbolem mého mládí a plně souhlasím s vyjádřením Jaromíra Jágra, které mne příjemně překvapilo. Sbohem a zpívej stejně dobře i na svém novém místě... PS. Všimnite si pseudo umělců a pseudo politiků, kteří se nestydí okopávat Mistru kotníky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba takovej kolaborant a ožrala Šafr, černoprdelníci Bělobrádek a Halík. Tajtrdlíci, kteří nic nedokázali a nemají se jak jinak zavděčit loutkovodičům.

   Smazat
 3. Na Gottovi oceňuji to, že nepodlézal současnému režimu.
  A nepodlézal ani komunistům, prostě "zůstanu svůj"...

  Hodně štěstí v nebi Karle!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Karel nebyl český zpěvák, Karel Gott byl náš zpěvák. Měl rád lidi a nikomu nepodlézal. Lidi ho měli rádi a co si myslí pár "machrů" nikoho nezajímá.

   Smazat
  2. 12:35...Líp bych to neřekla!!!Patřil nám všem...
   Byl nejenom těžký profík a dříč,ale i SLUŠNÝ ČLOVĚK.
   Jeden by si myslel,že s tím talentem kterým ho obdařila příroda by MUSEL prorazit v každé době.
   Je to ale pravda!?!?!?
   Nejsem si VŮBEC jistá,že by ho dneska havlérka připustila do veřejného prostoru.
   Proč si to myslím???
   Protože na megakoncert k výročí 17.11. nebude připuštěn Jarek Nohavica.
   (Rozhodli kluci od česneku,sdělil to košer Mikuláš Kroupa,porodní bába Paměti (židovského) národa.
   Fůůůůj
   Helanov

   Smazat
  3. Prezident Zeman to vijadril za nás všetkých

   „Nesmírně zarmucující zpráva pro celou naši zemi. Karel Gott byl skutečný Umělec, který se rozdával druhým. To je vyčerpávající, ale právě to činí umělce umělcem. Karel Gott daroval svůj život generacím, daroval se nám všem,“ uvedl prezident republiky Miloš Zeman.

   Karel Gott je fenomén našej doby a svetovej popmiuzic. Nezabudnutelný tenor hlas a jedinečná osobnosť, ktorá nielen mňa doprevádzala svojim jedinečným hlasom, nádhernými skladbami, a motivujúcimi piesňami i svojou prítomnosťou celým životom. A život bol o to krajší a bohatší Vďaka. Veľká vďaka, úcta a poklona pred Tvojim dielom.. Obohatil si našu existenciu tak ako nikto iný. Táto udalosť sa ma dotkla tak mocne ako smrť Johna Lenona. Nečakal som že sa to stane tak skoro želal som Karlovi uzdravenie tak ako státisíce jeho priaznivcov...

   Dnešný deň preciťujem tak ako by mi zomrel niekto veľmi vzácny niekto z kruhu vlastnej rodiny, niekto z najlepších priateľov.. aj napriek tomu že som Gotta poznal len z televiznej obrazovky z hudobnej reprodukcie a s článkou

   Bol prítomný v každých našich rodinných Vianociach a pri každom Silvestri... Skrátka patril do rodiny... Bol náš... Nikdy nezabudneme....

   https://www.youtube.com/watch?v=pQUPPCsZ0DQ

   Smazat
  4. Karel Got, Hrusinsky, V.Mensik a dalsi cele rady vynikajicich /a nasich/ Cechu, byli s nami /a sdileli nase iosudy/ a za kazdych okolnosti v tezkych dobach, nam pomahali prezit , vydrzet svym umenim..
   Kazdy ma tyhle zkusenosti. Nikdy nemuze splatit zpet co pro nas udelali. To je treba si uvedomit ..
   Respekt , Ucta , Oceneni a Lasku . Jen tak muzeme dustojne nasim velkym spoluobcanum neco vratit..
   CEST PAMATCE KARLA GOTTA.

   Smazat
 4. Ano nebál se mluvit o čemkoli ale nikdy se zcela nevyhranil. Důvod jednoduchý. Nechtěl přijít o fanoušky ze žádného tábora a to mu nelze vyčítat. Uměl toho mnoho. Zpíval operu a operetu, rokenrol, kántry. Zpíval v pěti jazycích. Věřím, že tam nahoře bude zpívat i svému jmenovci. Díky Mistře! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. retardovanej a silně degenerovany rakousky uslintany hajnej a rypak od narozeni je ten posledni co by se měl vyjadřovat a kdyby byl kniše jak je nazyvan svymi kameraden z topiče a měl by jen trošinku chrakteru tak by nevystrkoval z ukradeneho orliku ani hlavu natož patu snad už neni daleko doba jak řikal jeho kamoš že přiroda uděla i u něj inventuru jak přeje jinym

   Smazat
  2. Taková menší vsuvka o jeho popularitě a "velikosti".
   Na rádiu Luxembourg, byl v polovině šedesátých let JEDINÝ zpěvák, kterého vysílala tato stanice v hlavním vysílacím čase (od 19-22 h), a to v NĚMČINĚ!!! Neexistoval v té době jiný jazyk než ANGLIČTINA! A přesto stanice pustila "našeho Karla" v němčině. a to už je co říct, TAKOVÝ "ÚSPĚCH" NEMĚL ŽÁDNÝ JINÝ ZPĚVÁK! Snad to o něčem vypovídá, to už je na vašem posouzení

   Smazat
 5. Že lukémie nebyla náhodná se spekulovalo už u Josefa Luxe. Ono vyvolat leukemii lze poměrně snadno radioaktivním ozářením.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také to může být virového původu, co je jednodušší na aplikaci

   Smazat
  2. Běžte s těmi vašimi hloupými konspiracemi do prdele.

   Smazat
  3. Anonymní3. října 2019 13:30
   Konspirace jsou součástí našich životů, ať chceme, či nikoliv. Např. kolem Skripala a Novičoku bylo také mnoho konspirace, ale co je pravda a co konspirace? Máme dost informací, abychom to mohli rozeznat? K tomu mají dost informací a zdrojů např. tajné služby. My můžeme disponovat pouze zdravým rozumem, který nám mnohé napoví. Takže i to Vaše rezolutní rozlišení co je konspirace a co nikoliv, stojí pouze na Vašich úvahách. Můžete je v pohodě zveřejnit, jako ostatní, ale myslet si, že to je svatá pravda, tak to tedy, pardón. P.K.

   Smazat
  4. 13:59
   Musí být opravdu zajímavé žít ve vašem myšlenkovém světě, kdy žádná pravda neexistuje a každý má tu svou. Já, vy, Hitler, Stalin, Kristus... Všichni měli "pravdu".
   I zjevné kokotiny, kterým se vysměje 100 ze 100 lékařů, jakože Gott byl "nakažen" leukémií jsou pravda, podobně jakože Američani nebyli na Měsíci atp.

   Smazat
  5. Anonymní3. října 2019 15:18
   Váš problém je, že nechápete psaný text. Anebo Vaším zaměstnáním je „nechápat“ psaný text. Nikde jsem neuvedl, že pravda neexistuje (i když z filozofického hlediska, na tom tvrzení něco může být), ale že ji neznáme. Nechci zneuctívat památku KG, pitváním v hovadinách, tak se spíš soustředím na tu Vaši jistotu, že Američané byli na Měsíci. Já se přikláním k tomu, že tam nebyli, takže jak mi to dokážete, když máte tu jistotu? P.K.

   Smazat
  6. Panové, klídek. Všem dnům zatím není konec. Při dalších letech na Měsíc, se buď lunochod a americké vozítko najdou nebo nenajdou. Nikdo to tam uklízet nebude a pravda se ukáže. Stačí mít trpělivost.

   Smazat
  7. Anonymní3. října 2019 20:57
   Nějaké stopy tam možná budou. Ale ty můžou být jedině od Chuck Norrise, který si tam odskočil a ne od těch osmi, nebo deseti kosmonautů, kteří tam prý byli. P.K.

   Smazat
  8. Anebo telepatií šířená nenávist - psali na Aeronetu ...

   Smazat
 6. Včerejší článek na "aeronet.cz" hovoří za vše: "Zemřel Karel Gott a zanechal za sebou nejen legendární odkaz svých písní, ale i několik záhadných vzkazů a souvislostí, které během svého života odhaloval! Šéf Evropských hodnot mu nadával, že pracuje pro extrémisty a ruské síly, od vědců se dočkal pohrdání a hanobícího ocenění Bludný balvan za to, že předpovídal události v procesech řízení! Znal pravdu o invazi v roce 1968 a věděl, kdo ovládá světové politické systémy skrze židovské bankovní systémy! Odešel nejen zpěvák, ale především vlastenec, který se nebál říkat pravdu!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Gott2001-NonCensored.pdf

   Smazat
  2. Gott mal prehlad a vedel čo sa deje a o čom to na západe je.
   Mal tú našu krvnú skupinu vedel čítať medzi riadkami to sme sa museli naučiť mnohí už vtedy za komunizmu

   Hovoril:
   Bojím se toho, že se nakonec naplní všechny orwellovské vize, které při svém vzniku vypadaly tak neskutečné. Napadlo mě, že možná přijde doba, třeba se jí ještě dožiji, kdy budeme nostalgicky vzpomínat na minulé totality. V každém případě, když už se tehdy nedalo dělat vůbec nic, tak si aspoň lidé mohli pro sebe nechat své myšlenky a názory.

   A presne sa to deje dnes nostalgicky spomíname na to ako bol za totality podporovaný šport, záujmové činnosti, turistika, horolezectvo, jaskyniarstvo atď. aké lacné bolo bývanie a byty vôbec, aké lacné boli potraviny a často boli kvalitnejšie ako tie dnešné, ako bolo všetko trvácnejšie topánky sa nerozpadali na nohách po pol roku ale niečo vydržali. Spomínate na tie spartakiády? Aká bola mládež zdatná? Aká to bola podívaná? Aká tam bola na Letnej nálada? Bol som tam dvakrát. Boli sme vtedy v úžasnej kondícii. Na cvičencov z armády bola radosť pozrieť a malo to sledovanosť, žiadna nuda. Aj dnes som stále v kondícii nespomínam na to preto že by som už bol nevládny je to stále ako zamlada ako spieva roker Janda:-) Ale ten kolektívny duch sa z ľudí stále viac vytráca. Bezbrehý individualizmus nie je riešenie pre problémy dnešného sveta.

   Aj kultúrne to stálo za to, slušnosť bola v móde natáčali sa filmy ako Medená veža, Jánošík, Pachohybský zbojník, filmy Jižího Trnku, Vynález skázy, Barón prášil, skrátka more dobrých filmov, Husitská historická epopej, rozprávok ako nezabudnuteľné Tri oríšky pro Popelku, Bola to kultúrne bohatá doba. Tá doba vygenerovala hercov ako Chudík, Dibarbora, Kvietik, nezabudnuteľný Dočolomanský, neopakovateľný Króner, Labuda, Rajniak, Haverl, Lasica, Satinský, Machata atď. atď. skrátka celá plejáda skvelých Sloveských a ešte viac vinikajúcich Českých hercov a spevákov, ktorí vyprodukovali kvalitné umelecké diela. Nebol to za železnou oponou žiadny koncentračný tábor.

   V Československu to kultúre vrelo aj napriek komunistickej ideológii, ktorú sme nemuseli sa tu točili hodnotné filmové diela a tvorila sa hodnotná hudobná i divadelná kultúra a zábava. Dnes sa často produkuje naopak kultúrny odpad preto že ide o sledovanosť a reklamu a prachy. A za prachy všetko. Za prachy dnes ľudia aj vraždia, zrádzajú a kolaborujú.... a zapredajú aj svoju vlastnú mater.

   V tomto sa Gott nemýlil. Preto ho niektorí kolaboranti nenávidia až za hrob.
   On bol speváckym velikánom a hudobnou legendov našej doby prehliadol čo sa skrýva za kulisami dejín a nebál sa byť v tomto ohľade otvorený, čím dával odvážny príklad nám všetkým.

   http://aragonit9.blogspot.com/2013/09/zo-zahranicnej-cesty-js-aragonit-v-roku.html

   Smazat
 7. Jak poznáte nepřítele?Jsou to ti, kteří na pana Gotta lijí špínu!Jak se hezky odkopali, zrádci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. odkopalo se další "kavárenské sluníčko", soudruh z KDU-ČSL, jistý Bělobrádek

   Smazat
  2. A ten rakouskej dědek se přidal prostě špíny a odpad společnosti.

   Smazat
  3. Na velikána trpaslíci zkoušejí lít špínu a kydat hnůj vždy.

   Smazat
 8. Vyzývám všechny tady aby se uklidnili, věnovali zemřelému Mistrovi hezkou vzpomínku a přestali jeho úmrtí využívat jako prostředník a záminku k nenávisti k jiným, ke své propagandě a k léčení vlastních problémů a frustrací. Je to opravdu nechutné. Děkují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jistě jste svou výzvu adresoval také všem těm krysám, které svou nenávistí tyto odpovědi vyvolaly.

   Smazat
  2. Anonymní3. října 2019 12:51
   Také vidím KG více pozitivně, než negativně. Ale to, že se začnou objevovat další a další informace z jeho života, je velmi pravděpodobné. Myslím, že spratek Novotný někde říkal, že KG si platil bulvár, aby o něm nepsal. To nejspíš nyní skončí, takže bulvár si nyní bude přicházet ke ztraceným penězům, psaním o něm. P.K.

   Smazat
 9. Současná kultura jde pomalu, ale jistě mílovými kroky do háje. A to nejen u nás, ale na celém světě. Karel Gott byl jedním z posledních, kdo něco dokázal a navíc nebyl hloupý, naopak. Někdo takový tady již nikdy nebude.

  OdpovědětSmazat
 10. Tomáš Halík: Gottův pohřeb v katedrále je šílený a nevkusný nápad

  Profesor Tomáš Halík poslal dnes e-mailem dopis adresovaný sekretariátu pražského arcibiskupa a dalším církevním složkám a širšímu okruhu adresátů. Přinášíme jej v plném znění:

  Projevit úctu k uměleckému talentu zemřelého je jedna věc, šílený a nevkusný nápad s národním pohřbem v katedrále věc druhá. V tomto pokusu o mýtizaci hvězdy normalizačního zábavního průmyslu jde nejenom o projev naprosté devalvace hodnot a morální kýč, nýbrž i o politicky účelovou interpretaci našich moderních dějin a také o další pokus zatáhnout náboženské a církevní symboly do politiky zemanovsko-babišovského populismu.

  Je to zcela v logice Zemanovy devalvace státních vyznamenání a státních svátků. Je to zároveň projev hrubé neúcty nejen vůči hrdinům disentu a skutečným tvůrčím umělcům, nýbrž i vůči ohromnému množství občanů, kteří se před komunistickou mocí nesklonili. Je to zároveň tragikomické poselství o současných národních hodnotách, národním sebepochopení a sebeúctě, které tím „Gottland“ vysílá do zahraničí.

  Jsem opravdu zvědav, zda se naše církevní vrchnost propůjčením katedrály zapojí do této blasfémie neonormalizačního režimu. Je to další morální zkouška církve, dilema mezi věrností prorocké tradici odpůrců zla a kýčové, nemravné servilitě vůči jakékoliv moci.
  (Beran, Tomášek a Vlk by řekli: Nemlč, arcibiskupe!)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mlčte Tomáši Halíku. Nemáme zájem o vaše kázání a kádrování. Nepleťte se do světských věcí. Nemáte právo.

   Smazat
  2. 13:35...Lžipáter Halík si nikdy nenechá ujít příležitost k jedovatému slintu...Kdyby jo,tak dostane zácpu a nejmíň týden se nevys@®e ;-)
   Helanov

   Smazat
  3. Toho zkurvenýho fláterníka pověsit za koule do průvanu......Šafr a Bělobrádek budou následovat!!!!!!!!

   Smazat
  4. Na tom sluníčkářském výlevu, je pozoruhodná ta halíkova definice ŘKC, jako „prorocká tradice odpůrců zla“. Jako katolík, bych toto neurčité vymezení ŘKC nepřijal. Je to jakýsi průnik katolíků, evangelíků, židů, muslimů a nejspíš i mnoha desítek dalších evangelikálních církví. Ale když tuto jeho úpadkovou definici ŘKC přijmeme, potom vyvstává otázka, to KG nebyl odpůrce zla? Co zlého provedl? Dle svědectví lidí, kteří ho poznali, to byl dobrý a pomáhající člověk. Já bych mu vytknul podpis Anticharty (ale kdo je svatý?), ale podle Halíka, je jeho největším zlem, že neplival spolu s ním a dalšími sluníčkáři, jedovatou slinu na současného prezidenta a premiéra. To už se spíš naskýtá otázka, zda není větším zlem politický aktivista Halík. P.K.

   Smazat
  5. Gott je kultúrnym pokladom našich národov, ktoré tvorili Československo. Zaslúži si úctu aj poctu v katedrále sv. Víta.
   Nejde tu vonkoncom o mýtizáciu hviezdy normalizačného zábavného priemyslu, ako píše pán Halík. Ten bol na rozdiel od toho dnešného "zábavného priemyslu a porno priemyslu bez akéhokoľvek ducha", - zmysluplnejší a omnoho slušnejší a solídnejší.
   Alebo chce pán Halík tvrdiť že to tak nie je?
   Že teraz je to lepšie?
   Aké zlo predstavoval Gott, akú servilitu? Nie ste práve vy dnes pán Halík servílny k nadnárodnému kapitálu ktorý válcuje a sužuje túto planétu mnohými lokálnymi vojnami, ktoré zabíjajú státisíce ľudí a vyháňajú ich zo svojich domovov?

   Smazat
  6. Halík, Chrám sv. Víta není jen církve, je všech Čechů. A toho by jste si měl vážit, že alespoň něco spojuje obyčejné lidi s církví. A zase tu rozdělujete národ. Na sebe a ty ostatní. No možná se k vám někdo přidá. Jsem tolerantní, ale musím říci, že jste a byl šmejd, neskutečných antimorálních kvalit! Opravdu někomu vadí rozloučení s umělcem, který přes padesát let rozdával lidem radost? Jak všichni ti, co brojí proti Mistru Gottovi jsou tak trapní. Halíku, věřte, že ten jmenovec tam nahoře ho bude rád poslouchat. Končím slovem katolická žumpa, kterou bohužel reprezentujete. M.R.

   Smazat
  7. 13.25 - Tomáš Halík je "nula" a nikdo se jeho katolickými bludy nebude zabývat. Ona skoro celá KDÚ-ČSL je divná, chybí jí procesy s lidmi, aby mohla brát jejich bohatství. Lepší už nikdy nebude.

   Smazat
  8. No Halík by nejraději Chrám sv. Víta přestavěl na mešitu. Přál bych mu aby Mohamedáni přišli, byl by první na řadě, pak Janda, Moravec...

   Smazat
  9. halik je na rozdil od pana karla gotta pijavice přicucnuta na statnim rozpočtu a bez dotovani by nepřežil ani přišti neděli a vubec nechapu jak je to vubec možne že tohle vovčani dovolili aby žil z jejich desatku takovy nymand ktery by jinde ve světě mohl leda vybirat popelnice ale zase je pravda že ma ručičky štitici se každe manual prace za to dava neomezenou možnost vovčanum aby na něj pracovali tak jak pracuji na jine kazatele

   Smazat
  10. Jo takového havloidního šmejda budeme poslouchat ani omylem.

   Smazat
  11. Kdo může ještě tomu pánovi věřit? Jiného by za to vyhodili z VŠ a ještě by musel vše uhradit. To nemůže být křesťan.
   http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/odborne-knihy-tomase-halika-nejsou-vedecke-rozhodla-komise.A131119_083312_pozice_137607

   Smazat
 11. Říká si, že je křesťan. Do ideálů křesťanství má tenhle Bělobrádek velice daleko. Odkopal se svým vyjádřením po úmrtí mistra Gotta. Jak oporný je tenhle Bělobrádek tvor.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. řikat muže co chce ta jeho strana je silně klerofašisticka a pata kolona z vatikanu odkud tečou prebendy až k panum katolikum co silou schvalili cirkevni podvod tisicileti za pomoci odeeses topiči aspol to by měli mit všichni vovčani stale na paměti a předavat po generace jake svinstvo svinstev od pravych a nefalšovanych katoliku mužeme čekat od slouhu boha ktereho nikdo neviděl anikdo neslišel ale jako strašak na tupe stado je neskonale vykonny hlavně ve zběru zlata všech karatu přesně tak jak nechtěl mistr jan hus a proto musel byt upalen když už tenkat byla cirkev nenažrana a s pupky kolem nichž zařila svatozař zato vovečky byli vychrtle vic jak dostihovi pejsanci a tohle se děje ve 21stoleti digi siti a letu zatim kolem zeměgoule kde ještě nikdo nenarazil na anděly ani na panaboha

   Smazat
 12. Karel Gott chybí už teď a bude chybět. Těžko se s tím člověk smiřuje. Je to, jako by umřel blízký v rodině. Jeho krásné písně a hlas se nedají zapomenout. I jeho vize měly co říct lidem. Hluboce cítím s jeho rodinou.

  OdpovědětSmazat
 13. Úmrtí takového pacienta jako je K.Got jen potvrzuje,že lékaři musí postupovat dle daných pokynů- až se nedalo nic dělat a i VIP pacient zemřel podle farmaceutických pravidel.

  ALE rakovina jde vyléčit během několika dnů podle stovek jednoduchých a levných způsobů! Rakovina není nemoc. Toto je systémová anomálie. Kterýkoli onkolog říká o mnoha přírodních přípravcích, které se ukázaly jako účinné a které nemají žádné vedlejší účinky. Onkologové však nemohou tyto přírodní přípravky užívat. To je celá tragédie. Mnoho lidí umírá marně. Příčinou jejich úmrtí nejen v Americe jsou onkologové. Leonard Caldwell zdůrazňuje, že tradiční chirurgický zákrok, ozařování a chemoterapie pouze zhoršují situaci pacientů s rakovinou . Pacient s rakovinou má vždy naději. Bez ohledu na stupeň rakoviny. Protože jediný člověk, který vás může zachránit před rakovinou, jste vy sami. Onkologové vytáhnou od každého amerického pacienta s rakovinou z 300 tisíc na 1, 4 miliony dolarů za období tradičního vyšetření a léčby skalpelem, zářením a jedy. Léčba Dr. Leonarda Caldwella nestojí víc než 3-5 tisíc dolarů. Tradiční onkologie v USA je úspěšná ve 2% pokusů o léčbu pacientů s rakovinou. Dr. Leonard Caldwell vyléčí rakovinu v 92% případů.
  Onkologie je prosperující firma. Monstrózní podvod onkologů. Kdo 100 let skrývá jiné léčby rakoviny.
  https://www.youtube.com/watch?v=sfhFt6DQjuA

  OdpovědětSmazat
 14. Černoprdelnickej ksindl Halík,zlej ,závistivej belezebub!!To je lidské dno a odpad...Stejně tak odporně hnusný je i jakýsi Bělobrádek:-)),co ho nikdo nezná.

  OdpovědětSmazat
 15. Takový talent od pána Boha se RODÍ JEDNOU ZA STOLETÍ!!!!
  Upřímnou soustrast pozůstalým.

  OdpovědětSmazat
 16. Karel Gott v rozhovoru také zmínil nastupující trend globalizace. Ta podle zpěváka vyústí v totalitní světovládu. Dle něj k tomu mělo dojít fúzí světových bank do jedné superbanky, která bude všem diktovat. Předpověděl jednotný platební systém na bázi mikročipů zabudovaných v těle. „Tím bude možné z jednoho vládního centra získat o každém informaci a každého zkontrolovat.“ Dodal, že takto už fungují kreditní karty. „Zatím je to velmi příjemné a i další vývoj v tomto směru nám bude připadat praktický, výhodný, a hlavně pohodlný, ale časem zjistíme, že jsme se stali objektem nejenom kontroly, ale i manipulace s myšlením.“

  Já si myslím, že taková dystopie skutečně nastane a lidstvo bude ještě bezmocnější, než jsou kuřata ve slepičárnách.
  Umělá inteligence bude vládnout všemu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vemte si, jak je dnes pro většinu mladých lidí prakticky nemožné prorazit clonu režimní propagandy.
   Ale to co přijde v budoucnosti odsune lidstvo na úroveň hmyzu.

   Smazat
  2. Anonymní3. října 2019 14:04
   KG neřekl nic, co by již nebylo známo, ale co bylo mainstreamem bezproblémově odkazováno do říše konspirací. Ovšem když to řekl on, jakožto uznávaná osoba, nabývá ta informace nový význam. Také na něj, se tím soustřeďoval hněv zákulisí. Viz Halíkův projev a další se ještě ukážou. Budou se snažit udělat z něho nesvéprávného, aby ty informace zpochybnili. P.K.

   Smazat
  3. Každá nevhodná pravda ktorá vytŕča spod Judášskeho slamníka je na západe odsúvaná medzi konšpirácie.
   Ak budem tvrdiť, že nitky od vraždy slovenského novinára Kuciaka vedú k Pente povedia že je to konšpirácia, takto sa to dnes rieši.

   Smazat
  4. 15:04 Všetky nitky vedou do tvé nemocné, paranoidně schizofrenní makovice.

   Smazat
  5. Samozrejme ako inak všetci čo nežerú tie vaše "oficiálne pravdy" sú paranoidní. Iný spôsob argumentácie nepoznáte

   Smazat
 17. Sbohem, Mistře - a děkujeme. Měli jsme (máme) Vás rádi a nezapomeneme. JB s rodinou.
  P.S. Až tam nahoře potkáte T.G.M., vyřiďte mu, že demokracii uhájíme.
  Až tam nahoře potkáte E. Beneše, vyřiďte mu, že svobodu a nezávislost uhájíme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jste si tím doopravdy jistý? Já mám pocit, že už nám z obou zůstalo jenom torzo. A i to pozvolna mizí, jako sníh na jarním slunci.

   Smazat
  2. Nechť je ti mistře Karle země lehká.
   Patříš mezi největší Čechy a Čechoslováky.

   Smazat
  3. Poslední rozloučení s Karlem Gottem se uskuteční příští pátek. Pohřeb bude se státními poctami
   © Depositphotos / Warasit
   ČR
   21:30 03.10.2019Získat krátkou URL
   270
   Sledujte nás na

   Veřejnost se rozloučí se zpěvákem Karlem Gottem v pátek v pražském Paláci Žofín. Zádušní mši ve svatovítské katedrále na Pražském hradě bude sloužit kardinál Dominik Duka.

   „Veřejnost bude moci přijít uctít památku mého muže v pátek 11. 10. od 8:00 – 22:00 hodin do Paláce Žofín na Slovanském ostrově,” uvedla vdova Ivana Gottová na webu.

   Smazat
 18. Nuly vylézají z děr. Každá cítí nutkavou potřebu si kopnout do Gotta. Sami nedokáží nic vytvořit. Nedokáží postavit dům, opravit auto,..., zazpívat píseň. Jenom kopat do těch, kteří něco naopak dokáží.
  Ale na druhou stranu, jakkoliv Gotta uznávám (i když to nebyl zrovna můj šálek kávy), myslím si, že státní funus už je trochu za čárou. A to nemluvím ani o návrhu Trikolory na přejmenování pražského letiště. Češi, a pro pražáky to platí tuplovaně, by měli se jmény svých "osobností" zacházet opatrně. Zejména pak, když po nich pojmenovávají ulice, náměstí, nebo letiště. Jak ukazuje vcelku nedávná minulost, je jejich přízeň hodně vrtkavá. Jednoho v jednu chvíli považují téměř za boha, aby z něj o pár desítek let ti samí udělali satana. Měli by se držet něčeho, co je konstantní, např. světových stran, názvů rostlin, nebo čísel. Vyvarovali by jsme se tím zjevné idiocie, kterou častým přejmenováváním všeho možného křičíme do světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podobně vy, jiné nuly, zase kopete do Svěráka, Čáslavské, Trojana, Kubišové... Zameťte si před vlastním prahem.

   Smazat
  2. Letiště Karla Gotta je zcela legitimní a důstojné jméno, Karel měl navíc a svým životem to dokázal, narozdíl od různých politických loutek.

   Smazat
  3. Osobně nevím, Letiště Ruzyně bylo v historii pojmenováno jenom po dvou lidech. Po jednom vládci sousední země po dobu 2. sv. války a pak dnes po dalším velikánovi. Nejsem si jist, jestli by Mistr chtěl být v této společnosti. Je to ode mne drzost a nepokora ale nemohl jsem se zdržet.ST

   Smazat
  4. Anonymní3. října 2019 15:06
   Srovnáváte nesrovnatelné. Ti Vaši výtečníci se ostře a kriticky vyjadřovali k politicky odlišným osobnostem a politikům. Kdežto KG nikoho nekritizoval, nedejbože, nepomlouval. P.K.

   Smazat
  5. 15:29
   Aha.. No víte, pane, vyjadřovat se k politicky odlišným osobnostem a politikům je principem svobody slova, principem demokracie. Toho co si národ nad komunisty vybojoval. Nechápu s čím máte problém. Nejste náhodou příznivcem strany "Svoboda a přímá demokracie"?

   Smazat
  6. pojmenovat ulici podle čisel považuji za jednu zmala kladnych stranek američanu a pozustalym uplně stači tabulka na domě že zde žil a umřel naš velikan jeden z největšich a za každeho jim prožiteho režimu milovany většinou naroda čest jeho nehynouci slavě a pamatce a pohřbit na vyšehradě vedle ostanich velikanu co se zasloužili

   Smazat
  7. Anonymní3. října 2019 15:40
   Ano, jsem voličem SPD, jak jste ironicky komentoval, pokud to v této diskuzi považujete za podstatné. Ale k tématu. Zde zemřel člověk, který se již nemůže bránit. Takže to je pole pro Vás a další hyeny z demagogického bloku. V tom je ten rozdíl, oproti kritice těch Vašich výtečníků, kteří byli kritizováni za jejich života a tedy mají, či měli možnost se bránit. P.K.

   Smazat
  8. 15,06
   Všech vámi jmenovaných jsem si vážil pro jejich umění. A kdyby se ho drželi, vážil bych si jich i dál. Ano, každý má právo na svůj názor a má právo ho i veřejně vyjádřit. Ale za prvé, neměl by lhát a za druhé, neměl by zneužívat své PR na podporu jakéhokoliv politika, strany, nebo ideologie. Osobně jsem toho názoru, že by to dokonce mělo být trestným činem. Když podpoříte Okamuru třeba vy, Pepek Vyskoč, asi to nikoho nezaujme. Pokud ho ale podpoří mediálně známá osobnost, mělo by to být trestné. Stejně, jako když dělá reklamu politikům nějaký sdělovací prostředek.

   Smazat
  9. 15,08
   Asi by bylo letiště Karla Gotta pro mne stravitelnější, než je název současný. Ale, kdybych si mohl vybrat, vrátil bych se ke staré, dobré Ruzyni.
   Já nejsem tak starý, ale pamatuji si některá náměstí a ulice již ve třech pojmenováních. Např. Stalina, Palackého a Beneše. Vždyť tím křičíme do světa, jací jsme pitomci. Resp. jací jsou naši novináři zločinci.

   Smazat
 19. Ideológie to tak robia vždy, vždy si kúpia svojich pochlebovačov, poskokov a pajtášov ktorí presadia prekrúcanie dejín a odstránenie sôch predošlých hrdinou a premenovanie celých miest a ulíc.

  OdpovědětSmazat
 20. Smrt Gotta

  Když umře velký člověk, tedy člověk opravdu důležitý pro život v jeho podstatě, ostatní načas umlknou. Úžas nad hloubkou jeho osoby umlčí skoro všechny, nedovolí, aby se hned žvanilo o banalitách. Tak umřel Gándhí, Sókratés, Ježíš, Patočka, Machovec, Hejda i Havel.

  Když umřel Karel Gott, ukázalo se, čím byl komu důležitý a za co stojí životy pozůstalých podle jejich vlastních slov:
  Helena Vondráčková: „Karel žádnou legraci nezkazil“.
  Andrej Babiš: „drvivá většina ho měla ráda“.
  Michal Horáček: „stal se institucí, přerostl lidský rozměr“.
  Platí ve všech možných významech i Gottovo vlastní vyznání, že „žil několik životů“.

  Mohutnou reakcí na smrt K. G. je návrh státního pohřbu v Katedrále svatých Víta, Václava a Vojtěcha, se kterým hned přiběhla PR oddělení Hradu, ANOa i Ministerstva kultury.
  Rodina „se radí“, arcibiskup „nevyloučil“.

  Karel Gott spočinuvší na čas v katedrále je pro našince velmi poučné podobenství:
  Vedle sebe se tu naplno ukážou úspěšný, bohatý, oblíbený, populární, „přerostlý z lidského rozměru“ reprezentant toho, co se za všech režimů i dnes cení nejvíc uprostřed houfu svých.
  Na kříži nad rakví bude k vidění neúspěšný, upřímně kritický, chudý, náročný, radikální, zavržený, lidský až do krajnosti syn Boží, kterému je katedrála původně určena k poctě.

  Jestli funus v katedrále vyjde, bude to konfrontace především těchto charakterů a životů. Na každém pak bude, kterého z bohů si vybere za svého. Uvidíme, kolik bude kterých, a podle toho to asi dopadne s národem jako celkem.

  David Bartoň

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní3. října 2019 17:03
   V tom Vašem srovnání s Ježíšem, jak by asi dopadnul Václav Havel? To, jestli bude KG mít pohřeb v katedrále, není vůbec podstatné. Lepší by bylo, kdyby nikoliv. Ne proto, že ta katedrála je na něj příliš, ale proto, že on patřil lidem střední Evropy a ti, snad kromě Poláků, nejsou většinově katoličtí. Ať si tam katolíci oslavují svoje, když si myslí, že jsou něco víc. Zbytek národa si to nemyslí. P.K.

   Smazat
  2. Davide Bartoni, Karel Gott pro mne nebyla ikona umělecká ale získal si mne občanským postojem v seniorském věku.Nevím, byl-li Žid, jako to nevím o Ježíši ale již jen jeho konstatování, že nám vládnou ilumináti ho staví do rovnocennosti s Ježíšem převracejícího stoly "penězoměnců", což se o Vašich výše jmenovaných říci nedá!

   Smazat
 21. Dvoraku,
  to je velmi zajimavy clanek, co jsi zde uverejnil. (SICE NERAD, ale musim ti pedekovat !)
  Nevedel jsem , ze umelec K.Gott, byl myslenim na nasi strane. Na strane presidenta Trumpa !
  To je velka skoda pro Ceskou Republiku, ze zemrel !

  -----------------------------------------------------------

  Konspiracni theorie, se musi brat velmi vazne a analyzovat je z kazdeho uhlu !

  -----------------------------------------------------------

  Brat vazne monsignora Halika se NEmusi ! Nase katolicka cirkev je rozstepena na dve frakce, ktere se vzajemne nemaji radi. O statnim pohrbu, proto rozhoduji pouze ceske autority.
  Haliku PSSSST, bud potichu ! Nam zde bouraji sochu Kristophera Columbuse.
  nick honolulu - SPRAVNY KATOLIK !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:11 honolulu fajn príspevok. Gott bol našou krvnou skupinou bol na našej strane

   Smazat
 22. David Barton (17:03) - prave jste obdrzet 10 hvezdicek, za vas prispevek ! Moc umelecky podano !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ach jo, nicko honolulu. Nějak nám hloupneš, čím dál tím rychleji.

   Podívej se, co jsi čerstvě vyvedl: Sice zcela Leninsko-putinsky správně pliveš na křesťana Halíka (3. října 2019 17:11), ale za pár minut nesmyslně CHVÁLÍŠ havlistu Bartoně (3. října 2019 17:19).

   Přitom Bartoň se snaží O TOTÉŽ co Halík – o obranu evropských hodnot proti našim hodnotám západoasijským!

   Prostě: Stařecká senilita.
   Zřejmě půjdeš brzy za naším bohem Gottem - do futrálu a do krematoria.
   A to jsem Ti tak přál, aby ses dožil opětovného osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace …
   No nic, musíme tam všichni, s výjimkou našich národních Vůdců – ti jsou Nesmrtelní jako Lenin, že.

   „Kdo věří ve mne, živ bude, dokud nezemře!“ (V. I. Lenin)


   P. Radosta

   Smazat
  2. POZOR - WATCH Ano našich národních vůdců hlavně Havla. Volme Havla vykopejme jeho deset uren z hrobu a postavme ho na podstavec Koněva. My lepšolidi havlisti ho vzíváme a přejeme mu pevné zdraví. Ať žije Havel a nepřemožitelná armáda USA která, zastaví ruského agresora. M.Pakosta

   Smazat
 23. Kdyz clovek zemre, tak se vedomi oddeli od tela !
  T.j. vim URCITE ! Nebot jsem si rozbil hubu a aute a byl jsem mrtev ! Ale videl jsem se z nadhledu, jak me nakladaji do ambulance.
  Doktori v nemocnici mi pozdej rekli, ze me nebe odmitlo, a v pekle se me boji, tak me tam odmitli take !
  Prijit zpet na tuto planetu - k existenci je velmi neprijemne.

  Myslim si, ze vedomi - DUSE - umelce, ted cestuje na Plejady do Constelace Taurus. Tam je 7 planet, - 7 sester , kde se prevteluji duse uslechtilych lidi !
  To jsem se dozvedel od americke NEW AGE !
  A ja jim verim !
  h.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Duše našeho vůdce Havla je nesmrtelná. Je tu s námi přehmotněná v letiště. My lepšolidi si ho vzít nedáme. M.P.

   Smazat
 24. Škoda,že jsi nezdechnul místo Karla Gotta ty,ZBYTEČNEJ papundekle!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 25. Úmrtí takového pacienta jako je K.Got jen potvrzuje,že lékaři musí postupovat dle daných pokynů- až se nedalo nic dělat a i VIP pacient zemřel podle farmaceutických pravidel.
  ALE rakovina jde vyléčit během několika dnů podle stovek jednoduchých a levných způsobů! Rakovina není nemoc. Toto je systémová anomálie. Kterýkoli onkolog říká o mnoha přírodních přípravcích, které se ukázaly jako účinné a které nemají žádné vedlejší účinky. Onkologové však nemohou tyto přírodní přípravky užívat. To je celá tragédie. Mnoho lidí umírá marně. Příčinou jejich úmrtí nejen v Americe jsou onkologové. Leonard Caldwell zdůrazňuje, že tradiční chirurgický zákrok, ozařování a chemoterapie pouze zhoršují situaci pacientů s rakovinou . Pacient s rakovinou má vždy naději. Bez ohledu na stupeň rakoviny. Protože jediný člověk, který vás může zachránit před rakovinou, jste vy sami. Onkologové vytáhnou od každého amerického pacienta s rakovinou z 300 tisíc na 1, 4 miliony dolarů za období tradičního vyšetření a léčby skalpelem, zářením a jedy. Léčba Dr. Leonarda Caldwella nestojí víc než 3-5 tisíc dolarů. Tradiční onkologie v USA je úspěšná ve 2% pokusů o léčbu pacientů s rakovinou. Dr. Leonard Caldwell vyléčí rakovinu v 92% případů.
  Onkologie je prosperující firma. Monstrózní podvod onkologů. Kdo 100 let skrývá jiné léčby rakoviny.
  https://www.youtube.com/watch?v=sfhFt6DQjuA
  Dr. Jerry Tennant, MD ~ Napětí je klíčem ke zdraví! Jak vyléčit cokoli! Část 1 ze 2. Neděle 15. září 2019
  https://beforeitsnews.com/health/2019/09/dr-jerry-tennant-m-d-voltage-is-the-key-to-health-how-to-cure-anything-part-1-of-2-2978379.html
  No to je bomba a také z Ameriky.
  Velice užitečné , polopaticky podané informace o zdraví a nemocech. Toto vám lékaři nikdy neřeknou-buď to neví a nebo nesmí říct....
  Určitě čtěte a posílí Vás to natolik, že se začnete léčit sami dobrým jídlem MANOU.

  OdpovědětSmazat
 26. Jdi s tou tapetou do PRDELE!

  OdpovědětSmazat
 27. 18:11 - Nicku Mugabe , na Plejadach me odmitli proto, abych zde pracoval na tvem zuslechteni ! T.zn., ze budu prepracovan pristich 100 let, ale kdybych chtel odejit drive, tak bych te musel umlatit kladivem.
  Potom bych se stehoval na Plejady a ty na RETICULUM = Constelace 39 svetelnych let daleko, kde ziji nejodpornejsi prisery v nasi cele Galaxii. Ja to vim od nasi americke New Age.
  h.

  OdpovědětSmazat
 28. Mistr Karel Gott byl zlatý hlas Prahy.
  Pražská katedrála bude hodna jeho pohřbu. Halíku.
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 29. 18:42 - nedejte se odradit, od nejake poloopice = 18:47 = nick Mugabe a piste dal.
  h.

  OdpovědětSmazat
 30. 19:04
  Vypadni do bažin chválit Trupetu a NESER SE MEZI ČECHY TY MUHEHE S AMIZULUKAFROHATMATILKOU!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:11 - ty nejsi Cech tu hovnometniku !
   Tvoji sousede to o tobe napsali !
   Ani cesky neumis !
   h.

   Smazat
  2. Jdi do PRDELE TY POSRANINO RETARDOVANÁ a tu AMIZULUKAFROHATMATILKU si vem s SEBOU NEčeská SVINĚ!!!!!!!!

   Smazat
  3. 21:15 SNAŽ SE VÍC,TY SRAČKO MÁJOVÁ Z TEPLIC..... TY NEGROMONGOLOIDNÍ SCHEISSEKOPF !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
   P.S.TY NEJSI ANI PRŮMER,TY SEŠ VYSRANEJ PODPRŮMĚRNEJ SYFILODORETARDO ZDECHLINA!!!!!!!!!!:-DDDDD

   Smazat
 31. To všechno dobré o mistrovi co píší jeho obdivovatelé a sympatizanti je samozřejmě pravda. Vyzdvihnout by se dala především jeho profesionalita a skromnost. Právě proto by asi neměl radost z přehnaných reakcí, ať sympatizantů, nebo jeho odpůrců. Opravdu duchem velcí lidé nepotřebují a ani nestojí o přehnanou pozornost a glorifikaci, jsou totiž duchovně někde úplně jinde a dokáží rozlišit důležité a podstatné od plytkého, hloupého a zbytečného. Čest památce panu Gottovi a všem takovým velikánům. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 32. Pan Gott byl velmi vzdělaný člověk a měl nadání pro mnoho oblastí a nejen uměleckých. Četla jsem několik jeho úvah, kterým se říká konspirační teorie. Měl velký přehled a dokázal se i v této oblasti orientovat. A že musel zemřít na rakovinu je obrovský průšvih medicíny, která se již mnoho desetiletí snaží jen léčit, ale neuzdravovat. A farmaceutické firmy se radují z obrovských zisků.Kolik ještě takových Gottů bude muset předčasně odejít a zarmoutit tolik lidí, jako jeho úmrtí. Byl super, úžasný člověk.

  OdpovědětSmazat
 33. 21:04
  Absolútny súhlas s vašim názorom. toto je veľký problém tejto spoločnosti že medicína zaviazla len pri predpisovaní hory liekov.

  OdpovědětSmazat
 34. Odpovědi
  1. Prosím a co to má společného s Mistrem Gottem? Přeju vám upřímnou soustrast ale já mám teď plnou hlavu jednoho pohřbu a ty dva nestihnu. Každý pánem svého osudu. Nejsem věřící a pan Koláček je mi vcelku jedno. Jsem přesvědčen, že vám tam věřící přijdou. Nechtěl bych aby vám tu lidé za tu vaši ,,provokaci" nadávali. Za mne svůj se opravdu ale opravdu obětovat nemusel.

   Smazat
 35. Alopati dokazu iba vrazdit. tzv. Rakovina sa da hravo nenavratne zvratit:
  R.S.Morse: All Cancers – Cancer Discussion
  https://www.youtube.com/watch?v=8v0v36lcrS8

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.