Reklama

čtvrtek 24. října 2019

Oligarchové zhavarují systém, aby se zbavili Trumpa

Gregg Hunter
24. 10. 2019      silverdoctors
Ekonomický expert a mnoha cenami vyznamenaný žurnalista Dr. P.C. Roberts předpovídá, že oligarchové Nového světového pořádku (NWO), učiní cokoliv, aby zbavili Trumpa prezidentského úřadu. Dr.Roberts, který je doktorem ekonomie a byl náměstkem ministra financí v někdejší Reaganově vládě, předpovídá, že NWO přivodí třeba i pád celého finančního systému, jestliže ostatní pokusy zbavit Trumpa moci selžou. Dr.Roberts vysvětluje: „Jestliže se nedokáží Trumpa zbavit, přivodí úpadek. Před příštími volbami se staneme svědky velkého hospodářského krachu, ze kterého bude samozřejmě obviněn Trump.

Ano, až tak velkoduší dokáží Američané být. A jediná překážka, která jim v jejich snažení stojí v cestě, je Federální rezervní systém. Ten je totiž nástrojem všech newyorských bank a jestliže NWO přivede americké hospodářství k pádu, budou zruinovány i tyto banky.

Tohle je jediná zábrana a riziko – čili něco jako atomová bomba. Avšak jestliže se jinými prostředky Trumpa nezbaví, řeknou OK, přivodí hospodářský krach a banky v New Yorku budou mít prostě smůlu. Anebo naleznou nějaký svůj speciální bankovní způsob, aby se zachránily, a k čertu pak půjdou penzijní fondy, fondy vzájemné pomoci v případě nouze atd. Zkrátka nás vymažou, aby se zbavili Trumpa.“

Dr.Roberts dále vysvětluje: „V téhle záležitosti nejde o soupeření demokratů s republikány. Tady jde o zájem elit, o zájem současného amerického establishmentu, oligarchů a vůbec všech lidí, kteří dnes této zemi vládnou. Oni brání svou moc. A Trump byl zvolen lidem. Nezapomeňte, že Hillary Clintonová nazvala ty, kteří volili Trumpa, ubožáky (deplorables). Takže lidé, kteří jdou proti elitě, jsou ubozí. Voliči jsou „ubozí“.

A právě pro tohle se musí Trumpa zbavit. Oni totiž dobře vědí, že každý další člověk, který by se pokusil vést zemi spíš než sloužit vládnoucí třídě, bude už z předpokládaného bídného Trumpova osudu vědět, že nemá šanci. A že i kdyby se nakrásně do Oválné pracovny Bílého domu dostal, bude zhanoben, spoután a nakonec z úřadu vyštván.

Apo něčem takovémto nebude už nikdo nikdy toužit.

Dnes zde máme operaci CIA proti prezidentovi, jejíž faleš je naprosto průhledná. A jestliže Američané tuto faleš neprohlédnou, sejdou z historie jako ti nejstupidnější tvorové, kteří kdy šlapali půdu této země. A proto si svůj osud zaslouží.

Bude to konec Ameriky.“

Překlad: Lubomír Man

28 komentářů :

 1. Že demokratům Trump nesedí a chtějí se ho zbavit, to je jasné. Situace ne nepodobná té z šedesátých let, která vyústila v likvidaci tehdejšího prezidenta Kennedyho a protože se jim nehodil ani jeho bratr, tak zlikvidovali i toho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen malo lidi na planetě vi jak ten krach provedou

   a je docela možné,že o tom vi jak i zdejši web,protože informace o tom jak to provedou už proběhla třeba na Protiproudu,ovšem s podivem je,že zdejšim webem přebrána nebyla.
   Akorát tu mažou pana plukovnika JAR ARMY Honolula toho světlonoše pravdy,protoe má rád skvělho presidenta U.S.A pana TRUMFA!!!

   Smazat
  2. 23:55 Tak že demokratům nesedí republikánský prezident, na tom snad není nic divného.
   -p-

   Smazat
  3. Ty trubko 1.05 tebe tu maznou hned jak se otočiš.

   Jde o stovky bilionů dolarů a dluh Ameru, naše ČNB už pro něho zabunkrovala balik 2 000 000 000 000 kč z manipulaci z naši měnou,kdy je nám vytunelovali ti banksteři z kapes a všichni naši ynteygenty se dělaji blbi,že o tom NEVI!
   Kdepak ty nemaji pod palcem gojimove,ti tu budou tvrdit,že to neni možné, společně s vladou,která prý nemá ani na důchody!

   Smazat
  4. No, naše ČNB ten americkej dluh určitě spasí, a vo tom žádná ...

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 1:18 Na tom nic divného není a pan Roberts to nezpochybňuje. Výslovně mluví o něčem jiném:

   „V téhle záležitosti NEJDE o soupeření demokratů s republikány. Tady jde o zájem elit, o zájem současného amerického establishmentu, oligarchů a vůbec všech lidí, kteří dnes této zemi vládnou. Oni brání svou moc."

   Smazat
  7. Pohled zdola Nahoru a zdola do jeste cernejsi hlubin, stoky..
   Vidime denne ty nemocne jejich ksichty znetvorene ,zkrivene nelidskym vztekem, fanatickou nenavisti ,nevysvetlitelne zloby , aktery zkazy a zaniku a slysime denne jejich zbesily jekot. Navzdory tomu ,ze obyvaji prepychove palace a maji miliony konta v bance a vysoke funkce moci ,oveseni zlatem a sperky,medajlemi v tunach, ziji v prepychu a chteji nas tak oklamat a take nas tim oslnit az oslepit. , rychle je rozezname, jsou to prislusnici spodiny. Dostali se k moci postupne v letech 0d 45 a k bohatstvi a posicim,korupci podvody, lzi a zlocinem..
   O tom dnes neni ani nemuze byt pochyb..
   Jsou nemocni a spolecnost je instinktivne odmita ,ani 3m bidlem se jich nechce dotknout. Jako drive malomocnych,kdy ale spolecnost rychle objevila pro ne leky..Pohled na spodinu je dulezity v tom aby nam pripomnel, abychom nikdy, nikdy neklesli a neskoncili jako nelidske selmy.
   Jsou na tech zbesilostech velmi zavisli ,napr. jako Zavislak na Heroinu , kdy droga je bezpecne zavadi k sebezniceni. Ale maji moc a chteji nas za kazdou stahnout do zkazy s nimi..
   Jako Hitler a nacisti do vseobecne co nejhorsi zkazy ,treba , kdyz zacali prohravat..
   Tedy hraji o byti nebo zanik naseho sveta.
   Vedou valku proti Trumpovi ,vsemi prostredky a zlocinem kdo s koho !!
   A hrajou vabank. Jako vzdy.
   Pres vsechny reci, znicili si I volby /2016/, kdyz Trump pres jeho reci, ukazal ze ma neco lidske slusnosti v sobe a predevsi lidskosti v chybach , kterych se dopousti,ze bych chtel neco miru ale to se dnes zda jen pres jejich mrtvoly pouze mozne ...Casto jeho vlastni administrative podvadi Trumpa, a vysoci urednici si dopisuji neskryte ,ze nesmi byt zvolen a nyni kdyz tak musi byt za kazdou cenu svrzen.. Ma sympatie svych spoluobcanu , kteri mimo volby nemaji nic na vybranou , pouze vzit svuje osudy do vlastnich rukou..
   Z toho pak cisi panicky strach /dav ma zuby jako noze, jako Selma se vyriti casto v momente na centra moci rychle s nimi zuctuje. Potom trva dlouhy cas nez se elity opet zlocinem proderou do pozic moci..

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. na každem šprochu pravdy trochu řadovy amik voli podle televise a hlavně jestli je vyvoleny znamy z holivudou a je vlastnikem tučneho konta o nějekem vzdělani nebylo nikdy žadna řeč a krom toho aby kandidat sliboval nesplnitelne a heskeho kohouta emana na hlavě nejsou požadovany ani žadne jine vlastnosti

   Smazat
  10. Pan Honolulu neztratil OPTIMISMUS!!! velice obdivuji a to myslim vazne. Jen Honolulu, kdyb jsi se nudil podovej se na toto aby jsi dostal trochu citeni pro teorii co prijde!!: https://www.youtube.com/watch?v=kugiufHh800

   S uctou Brouk Pytlik ( velice naivni jako vzdy)

   Smazat
 2. Že by zrovna rodiny kolem FEDu byly překážkou? No nevím..., dovolím si pochybovat.

  OdpovědětSmazat
 3. "Ekonomický expert a mnoha cenami vyznamenaný žurnalista Dr. P.C. Roberts předpovídá"
  Díky, dál už vážně nemusím číst :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No dějí se změny, kagan začíná trestat neschopné a třeba Merkelová s Mírou začínají mít třesavku a to nemyslím obrazně, pravděpodobně dostali poukaz do věčných lovišť.

   Smazat
  2. Kdo je "kagan"?

   Smazat
 4. 1.06
  Co tu dělaš vnitráku ČSSD co je nám tu potom,že jsi ignorant

  jak to že nespiš, maš hlidku mizero,že ty si komunista ti nás taky o tom co udělaji s nanmi prokleti kapitalisti neinformuji a nikdo se tu od nich neobjevi,pry se chtěji dát znovu vycinkat teď ,ale do mrtě!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 5. inak R. Kennedyho zabil omylom policajt - ten ktorý pribehol zozadu keď počul streľbu, nechali to tak hodilo sa vysvetlenie ktoré potom podali,

  OdpovědětSmazat
 6. Gregg Hunter je docela solidni novinar co pise dlouho a muze mit dobre pochopeni situace.
  Prumerny Americanneni idiot, ale je tvrde pracujici clovek a nema cas a ani energii se zamyslet nad strategii elit, ktere nemaji ani zajem ho nechat nad tim myslet. Mozna , ze to ani neni jinak mozne.

  Ovsem ze ani dnesni Rusko a mozna cely svet je politicky v rukou polcie, ci jinak oligarchie, ktera jim podepisuje jejich mesicni mzdy.

  A docela mozne je , ze jsme svedci konce demokracie a neni nad cim prilis jasat, neb jen blbci nevidi neprijemne dusledky, to je , ze svetove problemy si budou priostrovat!!!


  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
 7. Tak se mě zdá že jim stejně nic jiného nezbude s těmi jejich dluhy. Tvůrci NWO je to samé jak u nás také nám nadávají do lůzi.

  OdpovědětSmazat
 8. Banky z toho vyjdou dobře, protože se na úkor všech lidí smažou nesmyslné sumy dluhů a pojede se dál. Proto asi se snaží Tramp svým příklonem k chabadu a ostatním prohlášením v tomto duchu ochránit. Jenže oni jsou na tolik bezskurpulozní že dokážou obětovat i spoustu spoluvěrců aby pak z toho těžily. Prostě chazaři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Banky budou platit,že si u nich klient uloži penize.

   Vi se,že Draghi z ECB to vše zdupal tak,že jsou nulové úroky a ted ho vyhodili..
   Penzijni fondy-a tzv investoři hledaji partnery v ČINĚ,kde jsou investice potřeba a jak!
   V ramci podřezávani větve na které sedi však se na to hrne embargo,které uplatnuji právě schvalñě majtelé velkých peněz,aby zničili Ameriku a celý svět,tak jak se to tu piše a už o tom je bankstery rozhodnuto.
   Trump to vi a tak poprosil na kolenou,aby banksteři krach odložili na 1.1.2022 po volbäch, ovšem jestli poslechnou.

   Smazat
 9. Konec Ameriky???
  66% amerických mileniálů by rádo přepsalo první dodatek ústavy o svobodě projevu.
  Protože zaručuje AŽ MOC svobodný projev.
  (Ale moc se neprsme,netuším kolik českých mileniálů horuje pro cenzuru,vím jen,že havlérka komplet celá.)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 10. https://www.hlavnespravy.sk/brnabicova-v-moskve-potvrdi-vstup-srbska-eurazijskej-ekonomickej-unie/1932094

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/jak-se-mohly-dostat-ruske-s-400-do-srbska-v-nato-budou-padat-hlavy/

  První informace zřejmě úzce souvisí s druhou a svým významem je lze zřejmě zařadit k znovupřipojení Krymu k Rusku, účasti ruské armády na Středním východě, apod.. Zřejmě další z Putinových ruských "tahů"…

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty strevo muzes jedine cikanum u vas v hospode na Smichove vypravet o Americe a natozpak o tve tvrde praci .Hupni do era co mas od vlady a zajed se tam onanovat a nezapomen na polstarky n azvejkani ty platky jsou jak ze svicek na dorty Cureku

   Smazat
  2. Brouk Pytlik,

   Nevim, jestli pracuji lidi v USA tvrdeji nezli v Evrope Honolulu.!!!
   Zalezi kde a co delaji : Pokud to je jejich business , tak asi ANO !!! jinak konkurence je znici velice rychle!!

   Pokud jsou farmari ano pracuji velice tvrde!!

   Jestli pracuji ve velkych firmach , tak je to asi na urovni EVROPY, temer presne stejne.

   Jestli pracuji pro statni urady, tak nevim , nemam zkusenosti a maji mensi zivotni jistoty!!

   Zivotni stress vyssi!!

   Ale rad bych si dovolil pridat nekolik internetovych address jen tak na zamysleni , i kdyz mate slabsi anglictinu pochopite z obrazku !!!

   Je to z Jizni Afriky a tak se podivejte na to, jaky to je!! z prvni ruky!!

   https://www.youtube.com/watch?v=wZrF07x17Ak

   Na co lezou Rusove do Jizni Afriky , nemaji dost problemu s Ukrajinou doma???

   https://www.youtube.com/watch?v=8xXhxQRcZkk
   Je to dobre se nad tim zamyslet!!

   Brouk Pytlik

   Smazat
  3. 22:29 Nežvaň rusáku! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však už brzy to bude povolený i u nás ...

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.