Reklama

neděle 20. října 2019

OSN vysvětlila závažnost situace s vízy pro Rusy

20. 10. 2019   lenta
Situace s neudělením amerických víz představitelům ruské delegace má přímý dopad na fungování institucí OSN v New Yorku. Oznámil to mluvčí generálního tajemníka OSN António Guterrese Stephan Dujarric. Informovala o tom agentura TASS. "Jsme v neustálém kontaktu s orgány hostitelské země a snažíme se vízové problémy vyřešit". A generální tajemník se tomuto tématu věnoval osobně", uvedla agentura jeho slova. Dujarric také zdůraznil, že "je velmi důležité, aby byl tento problém vyřešen, protože to ovlivňuje, jak bude OSN fungovat".


Skutečnost, že OSN v této záležitosti podporuje Rusko, byla oznámena 16. října. Tehdy to uvedl samotný generální tajemník organizace.

Dříve zástupce stálého vyslance RF v OSN Genadij Kuzmin prohlásil, že ruská delegace na Valném shromáždění OSN nezískala celkem 18 víz do USA a nemohla se z tohoto důvodu účastnit akcí 74. zasedání.

24. září ruský senátor Konstantin Kosačov oznámil, že jemu a devíti dalším členům ruské delegace nebyly USA s to udělit víza včas. Moskva považovala kroky Washingtonu za pobuřující příklad neúcty vůči členům OSN.

Ministr zahraničí Ruska Sergej Lavrov vyzval k převedení všech mezinárodních událostí z USA na stabilnější místa.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

92 komentářů :

 1. *** Dschinghis Khan Moskau Geneva May 8 2017 HD ***
  https://www.youtube.com/watch?v=hr3EZKVVySc

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Závažnost v ČT: ....utajované VIDEO semináře o financování ČT. ...

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Bomba-Xaver-vypustil-utajovane-VIDEO-seminare-o-financovani-CT-Trapne-ticho-vymluvy-chybejici-sumy-600196

   Smazat
 2. amik už nevi jak by jim zavřel huby a tady se breči že největši demokrati jaky kdy byli je amerika naš protentokrat bratr a přitel největši nadruhou stranu je užasne že petřiček ani nevyleze a drži ten svuj socansky zobak a v ilgalitě vymyšli jak zrušit sochy z totality když jeho rodinka na totalitě profitovala a těm socham tleskala z donuceni

  OdpovědětSmazat
 3. Premiére Babiši jen tak dál až do úplné likvidace ČSSD, nic jiného si tato strana nezasluhuje, zapomněla na obyčejné lidi. Když jí vedou lidi typu Sobotky, Hamáčka či Petříčka, nic jiného si nezasluhuje. Hnutí ANO vlastně nahradilo ČSSD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, že ANOfert nahradil ČSSD a to se vším všudy, tedy i se lhaním voličům a nadržování zlodějským miliardářům na úkor většiny poictivých lidí !! Jen nevím, proč si oprávněně přejete vypadnutí ČSSD z parlamentu a přitom horujete pro jeho béčko ANOfert zlodějského miliardáře !!

   Smazat
  2. 8:14 lžeš, piráty stejně volit nebudeme, nic co smrdí Sorošem.

   Smazat
  3. A koho budeš volit,když je třeba vyměnit celou polit.třidu,

   která si vzala a dala za úkol jen politickou koreknost čili ohlupováwni a LEŽ?

   Smazat
  4. Stále stejné řeči o politických stranách, které financuje kde kdo, i stát, ten za hlasy voličů. Napadlo vás kolik by se ušetřilo stopnutím jejich podpory. A hned by bylo na referenda o kterých tady nikdo nemluví, tedy snad ani neuvažuje?

   Smazat
  5. Ahoj novinkáří - co takhle oblézat ten váš více než trapnej bulvár Novinky.cz a přestat se svými magoriádami lézt na NR? Dokud sem psychicky nemocná smečka diskutérů z novinek nelezla, měly diskuze na NR jakousi úroveň. Teď se vám podařilo postupně vypudit všechny normální, věcné a slušné diskutující, a všechno - jak novinky.cz tak i diskuze k NR ovládá přiblblá smečka duševních mrzáků -diskutujících z novinek. Úroveň diskuzí je strašná, ale na to diskutující dementi kašlou, hlavně že se vyžvaní, vyzvrací a vyluxujou svůj defektní, vynulovanej mozek. Čím dál přibývá oplzlíků, čuňáků a zmetků, kteří tady jen sprostě nadávají a uráží ostatní, nějakých protiruských zmetků a podobně. Sprosté nadávky premiérovi ČR tady nepamatuji - těmi hojně disponují novinky - tam se nenávistní zmrdi slézají a každý článek zneužijí k nadávkám a útokům na Babiše - je vůbec někdo, na koho byste sprostě neútočili vy nemocní magoři? Odprejskněte z diskuzí k NR a vrátí se sem původní úroveň, alespoň si budete moci občas přečíst něco rozumného, slušného a věcného. Tady - k tomuto článku - už od začátku začíná nadávkový a hádavý diskuzní hnus - to na NR nikdy nebylo! FUJ!

   Smazat
  6. 12:42, a jak by sis to představoval ty, Kladeňáku? Vždy, když sem přijdeš, pokaždé si stěžuješ.

   Smazat
  7. Ty nevíš, jak by měly vypadat věcné, slušné a normální diskuze na úrovni? Takové, jaké byly, když NR začínala? Tak to tě lituju, když ten humus, co sem leze psát sprosté, oplzlé sračky a urážet ostatní, považuješ za normální diskuze. Tak - asi tak - viz moje první věta - bych si diskuze představoval. Aby si člověk rád našel NR a početl si na diskuzích rozumné názory svých spoluobčanů.

   Smazat
  8. 19:15, tak to bude problém Kladeňáku, protože tady mají hloupé názory i lidé s tituly, a ti ostatní zjevně diskutují jinde. Ale oplzlíci a tapetáři vadí i mně. Proto sem moc nechodím.

   Smazat
 4. Možná to je dobře. Protože když vítali Kadáfího, který sin tam postavil stan vypadalo to že jsou nejlepší kamarádi. No a jak se dále zachovali ke kamarátovi to snad ví každy, i ten největší blbec pod sluncem. Amíci zkrátka přátele likvidují!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nelikvidují. Oni totiž žádné nemají. Kdo se tak tváří je jen onuce.

   Smazat
  2. 9:40...Ale jo.Izraeliti je budou upřímně milovat vždycky.
   Ti v Americe i ti v Levantě.
   Helanov

   Smazat
 5. Asi mají málo pracovníků schopných přečíst diplomatické pasy. Nebuďte na ně tak zlí! To si nezaslouží, vždyť číst se možná naučí až ve čtrnácti ...

  OdpovědětSmazat
 6. No, trochu k věci. Každopádně je nanejvýš nutné, aby taková
  organizace jako OSN, dostala důstojné místo pro své instituce.
  USA jako "říše zla", to není to pravé místo pro společnost národů.

  OdpovědětSmazat
 7. Já bych navrhoval přenést OSN k nám, to by byla teprve sranda! Dovedete si představit co by dělal "Houba" a další? Život by byl hned u nás veselejší. Těch demonstrací, pamfletů a Gréty by jezdili k nám a řvát by mohli na Spartakiádním stadiónu a Letná by bylo zaplněna protestannty proti netolerantnosti vůči gayům, pláně Vypichu by zabydleli protestující odzelenění Greenspace, mafiáni by vyprodávali hotely a náš vynález - chlebíčky - by se mohl prosadit proti hamburgerům, Pražský hrad by byl v obležení turistů pitomců, Praha by vyrostla do podoby Bruselu a ukazovala by mu jak má vypadat doprava delegátů, neboť bychom použili diplomatické tramvaje a vykopali bychom rukama gastarbaiterů nové diplomatické metro ... A říkalo by se - "Blbej jak diplomat z Prahy". A chudák Brusel by zase ostrouhal. Měli bychom konečně zase početně silnou armádu, byť jen na přehlídky a slavnostní akty!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale asi takhle nějak Praha - až na nějaké drobné detaily - už dnes vypadá, nebo ne? Do Prahy jezdí už jen čumáci odnikundes, normální Čech už do Prahy nezavítá, naopak, každý kouká se Praze pokud možno vyhnout a objíždět ji, když už se tudy musí jet. nebo se mýlím?

   Smazat
  2. Ano, souhlasím, jestliže stát, který se považuje za ideál demokracie se bojí vpustit zvolené poslance největšího státu světa na svůj dvorek si nezaslouží nic jiného než aby OSN a její úřad z této země, kde vládne nejnebezpečnější kapitalistický diktátor Trumf odešel tam, kde takové problémy nenastanou. Navrhoval bych Rusko. Prahu nikoliv, ten Hřib, který c chce diktovat Číně by se pokusil o totéž i Rusům,

   Smazat
  3. No právě, proto jsem to psal. Ale uznejte, že sranda by byla. Chtěl bych vidět Milion sluníček, jak se vzteky před námi trhají na protest příjezdu třeba Putina, čínských představitelů, Assada a vůbec, co by žvanili jak ONI jsou důležití. Jak by Houba vrtichvostá se stal důležitej. Jinak si myslím, že bych já navrhoval Petrohrad, ten je u moře a mají tam dlouhé bílé noci ... Nebo blízké Helsinky. Ale bude to v Pekingu!

   Smazat
 8. Na nwoorg je k dispozici článek, Profesor Rainer Mausfeld: Kapitalistická demokracie nemůže existofat bez propagandy-její manipulačné techniky sú psychologom známé už viac ako sto rokov. Jedná se o delší článek, ovšem on už stačí jen ten název, abychom pochopili jak se s lidstvem manipuluje a proč ten humbuk okolo ČT a ostatních prodejných médií. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Debil, kterému údajně k pochopení problémů stačí číst pouhé názvy článků, tady žvatlá o manipulaci lidstva propagandou. To nevymyslíš.

   Smazat
  2. 11:41, že jsem četl pouze název článku jsem neřekl, i když oceňuji autora, který dokáže takový název vymyslet a lituji ignoranty, kteří evidentně nechápou více věcí. Jelikož je marné s ignoranty diskutovat, já s vámi končím. Hej hou

   Smazat
  3. Ale musíte uznat - vážený 10.09 - jinak diskutére ze serveru Novinky, což je tvrdá sorta diskutérů, kteří se od počítačů prakticky nehnou, že to tak je ( jak napsal 11.41) A já dobře vím, že vaše hej hou bylo na diskuzích u novinek dost často - teď jste přesedlal na NR. Budiž. Ale přesně novinkáři vůbec nečtou články, ti jenom blábolí sračky, nadávají hlavně premiérovi a prezidentovi, ( velmi sprostě) je to v podstatě hromada starých grázlů, kteří se u počítače vyžvejkávají ze svých frustrací malých hovínek, jimiž celý socializmus byli a jimiž zůstali. Pokud jde o socializmus, tam nikdo frustraci z toho, že je hovínko, neměl - protože tehdy se nikdo nad ostatní blbě nevytahoval, a ještě neexistoval miliardovej a zbohatlickej dobytek, se svejma praštěnejma parchantama, zkaženejma už od základky, kteří - dnes ve věku čtyřicátníků - taky občas lezou na NR sprostě nadávat ostatním, žvatlají sračky o "komunizmu" a podobně - zkrátka směšnej druh úplně zbytečnejch lidí, kteří nemůžou zkousnout, že každý český občan nezblbl přes veškeré sprosté a laciné mediální masáže, a jsou i schopni porovnat "dříve" a "nyní" - v mnoha ukazatelích prostě neporovnatelné. A stará generace údajných uťápnutečků se v důchodu zase vyžívá alespoň v nadávkách premiérům a prezidentům, neboť dnes se to může, a to je úplně celá ta jejich demokracie - ubožáčkové. Proč se taky tak snažíte k nim patřit? Proč a k čemu slouží ty pitomé nadávky? Potřebujete se odreagovat - hej hou?

   Smazat
  4. Vážený 12:55 sice jsem napsal, že už nebudu odpovídat, což porušuji, jenom bych rád upozornil, že na server Novinky jsem nikdy nepsal, jelikož nemám email, Nová republika jej nevyžaduje a i obsahem mi vyhovuje, píši jenom sem. Taky nemám a ani nebudu mít, pokud to půjde, fejsbůk ani interbanking. Nadávat se snažím co nejméně, takže vám nějak nerozumím a vůbec mi příjde, že to máte tak nějak trochu zmatené, popletené, nepravdivé a spekulativní. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  5. No ovšem, hej hou, samozřejmě, asi budu kretén já - ne ti sprosťáci, jejichž demokracie spočívá v tom, že můžou sprostě urážet premiéry a prezidenty ( ubohost - nebo ne?) Tak si představuji každého takového směšného troubu, co se zabavuje krafáním na diskuzích, jak by asi premiéroval on. No nic - až nám bude premiérovat nějaký ten potetovaný pitomec z dynastie dnešních politických žroutů, bude to určitě žůžo, nejspíš zakážou veřejné nadávky - a bude po diskuzích. Ano, je možné že nepatříte k diskutérům novinek, ale jsem si jist, že moc dobře víte, o čem píši, a že ty příšerné žvásty na serveru novinky taky čtete ( teda pokud to váš žaludek vydrží) ale mám dojem, že tam kdosi taky psával na konci každého žvástu "hej hou" - tak asi se mu to strašně zalíbilo a používá to jako plagiát. No - to je konečně jedno. Nezmění se jedno ani druhé. Já také nemám atlas hub ( facebook) už proto, že je to americká zhýralost, a samozřejmě tomu propadla spousta českých imitací Američanů, no nic - národní ubohost. Dříve se tady němčilo, dnes jsme tady "západ" a přes to nejede vlak. Taky bych nereagoval na všechny ty oplzlíky co zde mocí mermo předvádí svůj ubohý duševní potenciál, ale pořád jsem takovej naiva, že si představuju, jak se zastydí takovej blb, když mu napíšu že je ubožák a blb, aby se nad sebou zamyslel. A za druhé - zásadně mě sere, když se jako nic zlého netušící čtenář musím dočíst, že jsem rudej sajrajt, putlerflek, a další, sprosté, oplzlé a přiblblé nadávky, přičemž bránit se nemůžu. Kdyby to bylo naživo, ten sprostej prasák už by nežil ( mám dobrou kondici a vyvzpíráno pár medailí), já bych dřepěl na Borech, a tady by se producíroval jinej prasák. Je to prostě bezmoc jedněch ( těch slušných) proti demokracii druhých ( těch frustrovaných nevychovanců a šmejdů)- a s tím nic nenaděláme. Hej hou.

   Smazat
  6. 19:33 To je pravda pravdoucí, neb lůza, někdejší kolaboranti a potomci a pobratimové někdejších kolaborantů, bagatelizující a zesměšňující ještě dnes v internetových komentářích (žlučovitých zvratcích) Havla i Listopad si opravdu nezaslouží nic jiného, než si zopakovat tehdejší historii, resp. estébácko-gangsterskou vládu, kterou reprezentuje agent Bureš a stínová rudo-hněd NF. Z řad těchto (povětšinou anonymních a zbabělých) ubožáků se po celé generace rekrutují "užiteční idioti" všech diktátorů a kolaboranti s každým okupačním režimem. Není divu, že u nás totalita vydržela celých 50 let. Ani se nedivím, že zbabělci jsou alergičtí na zrcadlo, v němž vidí zas a znovu jen zbabělého a zakomplexovaného potkana… a Havel, Horáková či bratři Mašínové rovněž každému zbabělci, křivákovi či bývalému kolaborantovi nastavují takové pomyslné zrcadlo. Proto ta hysterie v krysích řadách. Zrovna tak se nedivím, že tito frustráti, zakomplexovaní a zlomyslní anonymní nýmandi, jsou vesměs zároveň i obdivovateli putlerovské kleptokracie, anonismu a anti-amerikanismu. Ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby než vychcípaj na chlast a ovarové žranice!

   Smazat
 9. 10:09 oprava "existovat"

  OdpovědětSmazat
 10. Proč taky pouštět nějaké KGBáky? Aby zase použil rus novičok? Tak jako ve V.B. Vdyť rusák taky vypakoval Amíka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:01, dejte si pozor! Rusáci dokáží šířit novičok po internetové síti. Vy kliknete myší nebo na Enter a najdou vás ráno otráveného pod počítačem. Kupte si od Hamáčka ochranný filtr.

   Smazat
  2. 11:40 Ani bych se nedivil, rus je všehoschopný.Máte pravdu.

   Smazat
  3. Zase další sprostá pomluva, ten tolik potřebný filtr, který popisujete sice je na trhu, ale neprodává to pan předseda H., alebrž jeho příbuzná. Daní se to na Kypru, vše je legální..
   Možná časem vstoupí na NY burzu, aneb i malý domácí příznivec České Sondážně Smělé Demobilizace (CSSD) může poté jednou zbohatnout, tísíce děkovných dopisů..

   Smazat
  4. 12:00 A není to spíše České Sondážně Smělé Debilizace?

   Smazat
  5. No jasně - zasmrádlej blbeček s vylízaným mozečkem už je zas mezi námi. On prostě nemůže bez lidí, které tak strašně nenávidí, a jimž se pošklebuje a které uráží, žít. On si bez nás vůbec neumí představit den - to prázdno - co má v kebuli - s tím žít neumí. Mozek vylízanej od mediálních štvanic a sraček, patlá tady blbosti o jakémsi "komunizmu". To musí být strašný úděl, žít s tímhle potenciálem v makovici - diskutovat s o generaci staršími lidmi a nadávat jim.

   Smazat
  6. 11:40, je to čistá pravda. Já jsem si koupil Novichok Antivirus od firmy Eset. Na PC se mi ho bohužel nepodařilo nainstalovat, ale instalace na TV funguje skvěle. Konečně jsem se definitivně zbavil toho strašného nebezpečí které tam na mě číhalo dennodenně z Ruska, takže dnes můžu spokojeně a bez obav sledovat, jak tato firma v rámci své filantropické činnosti hodlá pokračovat ve svém úsilí dále a ochránit slovenskou veřejnost před ruským nebezpečím. Pro začátek například nainstaluje zdarma toho správného premiéra.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 18;27 Z ktereho blazince vas vypustili?

   Smazat
  9. 12:00
   není ještě na trhu, až od nového roku, takže nezavádějte. A neprodává to předseda H., ani jeho příbuzná, ale ministr P., který tím chce bojovat proti Rusku a Číně.

   Smazat
  10. 19:23, vy to snad čtete? On to kopíruje z nějakých diskusí na FB a pastuje sem. Chudák si neuvědomuje, že vše sleduje policie. Jednoho takového z mého okolí nedávno sebrali a dostal flastr.

   Smazat
  11. 19:27 Nežvaň rusáckej xindle! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
 11. Rusové oficiálně předložili návrh přesunout část jednání Valného shromáždění OSN z NY do Ženevy nebo do Vídně.
  UŽ ABY TO BYLO!!!!!!
  OSN + New York=špatná volba.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. To 12:02
   Takovouhle stupiditu zadarmo nikdo nemůže napsat zadarmo. Kolik za to platěj? a kde se můžu přihlásit?

   Smazat
  3. Ne - takovou stupiditu může napsat kdykoliv jenom ten náš diskuzní blbeček s vylízaným mozkem. Ten vůbec neví, jak "Rus" vypadá a co to je. Taky to může být stejnojmenný brouk, ale ani to ten blbeček neví. Vychodil totiž současné vypatlané školství ( a možná ani to ne) co tedy může vědět? Předvádí tady, že se naučil číst a psát a ovládat počítač - nic jinýho. A blbou, bezobsažnou palici, a taky, že je totálně nevychovanej zmetek, s potřebou urážet ostatní. Nic víc a nic méně.

   Smazat
  4. Helanov Správně už aby to bylo svět nepatří diktátorům z usa.

   Smazat
  5. 12:02...Fakt?
   A japato že v OSN odhlasovali přijetí Venezuely do Rady OSN pro lidská práva?
   A to si pište že Amíci prskali jako křečci ;-)
   Pro Caracas hlasovalo 105 zemí.
   Holt někdy se i zadaří,nó ;-)))
   Helanov

   Smazat
 12. V ruském pořadu "60 minut" ukazovali členku dumy, která jela do USA na pozvání Američanů. Ti ji na letišti vyslýchali, jeden agent se s ní pokoušel flirtovat a nabízel ji, aby zradila. Musím dodat, že byla velmi hezká a sympatická. Nebyla jako americké ochechule, které když jsou hezké, tak jsou odpudivě blbé jako Psaki.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě bych dodal (11:49), že i v Americe jako všude jinde na světě jsou hezké holky. Nesmějí však mluvit o politice.

   Deviantovi 12:03 bych poradil sledovat jiné stránky než NR. Tady je toho sexu málo. Zkuste ODS, lidovce, piráty, starosty a TOP. Tam je lehkých žen včetně mužského pohlaví nepřeberné množství.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Vzdyt to same delali i se sefkou Huawei..Kdyz ji nedokazali presvedcit,tak ji zavreli do domaciho vezeni

   Smazat
  4. Hele dospěláku 13:07, asi jsem tě urazil zesměšněním Psaki. Nebudou se ti líbit děvčata z Ruska, ale velebíš americké agenty a schvaluješ verbovky. Více z tvého sdělení nedokážu vydedukovat.

   Možná patříš k redakci a vidíš i IP adresu a kritizuješ toho více. V tomto případě sedni a vypiš, co je dovoleno na NR chválit a co kritizovat. Nešetřete detaily.

   Smazat
  5. No vida jak se konečně redakce tumluje, už mně administrátor "odstranil"( ještě že jde tak snadno odstraňovat člověka) z diskuzí, a už si nepamatuju žvást, kterým jsem reagoval na to sprostý prase co tady psalo komusi, jestli si "ho u toho honí" a tak dále. Je mi to fuk, prase je pryč, já jsem pryč, jenom je škoda, že úplně každá diskuze už je mimo úroveň většinou od samého začátku. Prase u toho číhá ve dne v noci, a protože nemůže vůbec existovat bez lidí, které nenávidí, leze na diskuze hned jak vystoupí článek, aby připomněl, že tady bdí, a dá nám to jaksepatří sežrat. A už to jede - já ho totiž nechci přehlížet, já se považuju za slušnýho čtenáře a účastníka diskuze, a nenechám se urážet od duševně chorého, oplzlého, nevychovaného, sebestředného zmetka. A když to nejde jinak, musí to jít vzájemnýma urážkama - zkrátka je tady v ČR něco špatně. Dobytci, kteří čmářou po cizích zdech, na hřbitovech kopou do pomníků, a na diskuzích sprostě nadávají, pošklebujou se a uráží ostatní, a zatvrzelí slušňáci, kteří si tuhle podobu demokracie ( protože jinou jsem nezaznamenal) musejí nechat líbit. Takže - o čem je vlastně článek? Aha - o tom, že USA je napůl vyschlá, páchnoucí žumpa? Ano - to by souhlasilo.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Zalez hnědej smradlavej dobytku do svý díry mezi krysy a nepleť se mezi dospělé slušné lidi. Že máš počítač nic neznamená, úroveň máš na nule, nikomu zde nesaháš ani k zadku, proto ty blbý výpady. Už jsi s tím trapnej, my nemůžeme za to, že nemáš rodinu ani kamarády, nikdo o tebe nestojí - kdo by stál o duševního mrzáka?

   Smazat
  8. 19:49 A o čem jiným asi tak chtěj místní odulci*) "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 13. Vrátit civilizaci do středověku a nejen to. Ekonom prozradil, jaký svět pro nás připravují ekologičtí aktivisté:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019101910844041-vratit-civilizaci-do-stredoveku-a-nejen-to-ekonom-prozradil-jaky-svet-pro-nas-pripravuji-ekologicti/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17;11 Jak si tedy cokoliv overujete?Nebo vy jste ten typ ver a vira tva te uzdravi?

   Smazat
 14. OSN přemístit do Číny. Měli by tam všichni stejně daleko jak
  z Evropy tak z Ameriky.
  A takový barák jaký je v N.Y. by číňani sfoukli za měsíc.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl, už ho postavili, jen se jeho místo tají.

   Smazat
  2. Já bych tedy v baráku "sfouklém Číňany za měsíc" bydlet nechtěl. Cítil bych se v něm poněkud nesvůj.
   Vy budete asi poněkud nenároční.

   Smazat
  3. 18.13 Kdyz chces informace jak Cinane staveji a jak rychle a jak otizne dalnice ve strasnem terenu tak se mrkni do utube a napis "china bridges"a asi te to sokuje tak , mozna radeji napis zavet neb pepka klepe ameroprdelnikum na dvere

   Smazat
 15. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou ekonomickou a politickou rakovinou světa a proto kolem sebe "kopou"!! Nedat víza delegátům OSN bude pouze znamenat, že OSN změní lokaci! A možná to nebude ani Evropa!

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby se podobné špinavosti a výzvy k zabíjení konkrétních lidí prezentovali jinde, minimálně by vám zablokovali příspěvky z vaší IP add.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Pochopil jsem. Pán 19.45 je zatvrzelý, až hysterický příznivec a milovník USA - nic co je proti USA nemůže obstát v jeho názoru, a musí se hned ostře vymezovat proti odvážlivci, který si dovolí navézt se do jeho státní modly. Urážky ČR - tedy vlastní země - mu nevadí, ale zkrátka Amerika je .... milovník rodokapsů, stříleček, zabijaček, a bezduchých hovadin. No - co naděláme - přes to nejede vlak. Ale proč v této době demokracie, takoví zarputilí milovníci USA tam nejdou žít? Byli by ve své milované enklávě, a nemuseli by na českých diskuzích urážet Čechy, kteří se do USA prostě nezamilovali, a snaží se vidět svět objektivně. Tedy -proč tam nejde ten člověk žít? Vždyť může! Protože je mu jasné, že by tam nejspíš chcípl na ulici hlady, bez lékařské a zubařské péče ( i když i tady už je víc než mizerná, ale přece jen je) - takže je po všech stránkách efektivnější žít tady, být zajištěn slušným důchodem a Čechům nadávat. Tohle naopak nepochopím. Za strašného "totáče" se na milovaný západ nesmělo, a tihle chudinkové lkali touhou, teď už se tam třicet let smí ( přece demokracie - ne?) ale oni dřepí doma, USA vzývají jak modlu od počítačů, nadávají, ale neodlepí se od židle, nenasednou do letadla a neodletí -proč?

   Smazat
  4. Jdi už do hajzlu prase prašivý sprostý 20.03 Umíš taky něco jinýho, než nadávat ostatním rudých frustrátů ty hnusný nahnědlý hovado? Smrdíš od americkýho zadku, lezeš neustále diskutovat mezi slušné lidi, a nadáváš jim tady rudých frustrátů ksindle hnusnej. Jsi lidskej odpad, naprosto bez názoru a argumentace, umíš jenom sprostě nadávat, a předvádíš tady zdegenerovanýho blbce. Opakuju ti stále - přestaň se srát mezi lidi, které nenávidíš jen proto, že jim nesaháš ani k zadku ty blbá nulo. Ve skutečnosti je obdivuješ, protože ty jsi totální vymaštěnec, proto sem lezeš a nadáváš, abys alespoň ukazoval svoje zbytnělý ego - jinak jsi zbytečnej blb, parazit, ubožák a nula. Už jsme tě tady zaregistrovali, už víme o jakého dobytka sprostého jde, a už jsi přestal být zajímavý. Jsi jen a jen ubožák. V životě jsi nepřečetl jedinou knihu - závislej na elektronice - parazit a blb. Čus.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 20;18 To byla jen citace...Mne prave vadi ten drzy spratek

   Smazat
  8. Ne 20.21 - ty nemáš rád nikoho, a nikdo nemá rád tebe. Proto se tady ztrapňuješ. Patříš k dynastii dobytka ( rodiče, prarodiče? a možná komoušský hnízdo) kterej si myslel, že z téhle země násilím vytvoří zasranej americkej ráj, kterej si vybájili ve svých blbých makovicích. Protože totiž ( co ti docvaklo) v americkém ráji bys byl úplný hovno - jinak bys tam už dávno odtáhl, ale ty bys tam chcípl. Proto se držíš tady jako hovno košile, a sere tě, že lidi ze zápaďáckýho blbnutí rychle prokoukli, a dávají přednost českým tradicím a českým hodnotám. Požeráci hamburgerů, vypatlanci tvýho ražení, a zbyteční paraziti, se dostávají na úplný okraj společnosti, která začíná jít jiným směrem, než sis myslel, že ji nasměruje smečka hovad jako jsi ty. Proto tady lidi sprostě urážíš a každému nadáváš "rudých" už s tím jsi blbej ani nevíš jak.Tady nikdo o ničem neblábolí, jenom ty, jako poslední malý hovno ve vysoký trávě pořád vyskakuješ, abys byl vidět, se svými blbými, trapnými a sprostými nadávkami. Ano, polovina světa už jde jinam, než ukazuje směrovka USA, protože zabijáků, blbů a vypatlanců USA mají všichni plné zuby. Brzy se dočkáš ty směšná atrapo - nic jiného než atrapa nejsi. A ubezpečuju tě, že lidi, které zesměšňuješ, by se v pohodě uživili i na té Kubě, Rusku, Číně, a jinde, ale ty bys ve své USA chcípl hlady na ulici jako poslední hadrník a bezdomovec. Stačilo by jenom přestat lézt jak otravná veš na tyto diskuze mezi lidi, které nenávidíš, ale nepřestáváš, lezeš sem pořád - tak o čem vůbec žvaníš? Vnucuješ se sem, jsi odpornej sprostej otrapa, všem se pošklebuješ jací jsme "rudí" ale pořád mezi nás "rudé" lezeš. Každý den tady smrdíš - tak zdá se ti to normální? Jdi do hajzlu ty trapná nulo. Jen počkej až ti začnou padat zuby z huby a neseženeš zubaře ty filcko praštěná - a nezaplatíš ani posranou plombu, i kdybys trpěl jako zvíře, každý se na tebe vysere, zub si budeš muset vydloubat z držky sám. Tak je to totiž v tom tvém USA - a už i tady. Nemysli si, že to, co bys potřeboval, zůstalo "socialistický" jo - hovno ty blbečku. Takových by bylo - ano, obdiv k USA ale felčara a zubaře by si představovali zadara. Jen počkej, dočkáš se ty kriplíku směšnej.

   Smazat
  9. 20:40 Ona je vubec legrace,ze nas chteji "zachranovat" (dokonce pred nami samymi) nevychovani pubertaci s IQ tykve

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 20;59 Stejne jste pro mne hloupy pubertak

   Smazat
  12. Toto celé vlákno jsou přímo ukázkové skřeky místních odulců*), kteří jsou sice pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci, co by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 17. Ty idiote kdybys ses radeji dival na Ceskou TV abys vubec neco se dozvedel Ty tve zvasty o Americe nikoho nezajimaji a radeji by ses mel vzdelavat .Ve srovnani s americkou zumpotelevisi je i ta TV 24 balsam neb vysila zajimave veci o medicine internetu satelitech autech a dalsich zajimavych vecech a to be inseratu kterych je v jues zumpe TV 25-30 min v jedne hodine .Vse je o penezich a legalni zlodejne ale to tva hloupa hlava vubec ani neregistruje neb i kdyz onanujes tak na Trumpa na obrazku na hajzlu .Takze jako vzdy tahni do prdele debile.Jsi nenapravitelny hlupacek pravdepodobne jiz v pokrocilem stadiu demence s Alzheimerem a napoleonskym syndromem postizenych lidskych nul At zije putin A Velke Rusko sasku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Jestli je někdo "malý velký muž" viz film (americký -a skvělý) s Dustinem Hoffmanem, tak je to v dnešní realitě Putin. Nikdo jiný. Bez něho, bez jeho nadhledu a státnické moudrosti, a bez pana Lavrova, už by svět dávno rozbíjely bomby, a ti kvíčalové tady na diskuzích by nemohli kvičet, protože by dřepěli schovaní někde ve sklepě. Žrádlo žádné - voda žádná - to by bylo žůžo - ne? Ale jen když se sprostě uráží a nadává. Co vlastně v těch makovicích mají, anebo jsou opravdu tak hloupí, anebo je jim vážně fuk, kdyby se na světě začalo zabíjet? Tomu poslednímu nedokážu uvěřit, že by někdo takový existoval. Nejspíš jsou přesvědčeni, že k tomu prostě dojít nemůže ( asi nějaké kouzlo?) tak je vlastně úplně jedno, o čem žvaní a koho uráží. Státníci, kteří dokážou udržet ten hnusnej tlak současné dementní politiky, jsou snad ještě víc než sám bůh. Všichni by si jich měli vážit.

   Smazat
  2. Ale to jste si dovolil docela dost, chválit Putina, Lavrova. Divím se že už vám tady trollové nespílají s pěnou u huby, do komunistickejch hajzlů. Jinak s Vámi nelze než souhlasit, zdravím. Rudý dědeček

   Smazat
  3. Nebojte rudý dědečku - spílání bude, pěna bude, to už je diskuzní realita. Ale už jim pomalu zvoní zvonec, a pohádek bude konec. Proto jsou tak vzteklí, proto ty nadávky a pěna - jakoby tím mohli něco změnit! I já zdravím a přeji dobrou noc.

   Smazat
  4. Tak pro začátek bych obdivovatelům úžasného Putina stanovil důchod v ruské výši. Tj cca 5000 kč. V zápětí třeba zdravotní péči v ruské kvalitě. Průměrný věk dožití mužů 65 let. Když Rusko tak se vším všudy! To by bylo kvikotu :-D

   Smazat
  5. 21;03 Hloupeho pubertaka proste nezprete.

   Smazat
  6. Pro ilustraci antiputi, jen v Californii zije na ulicich pres 100 000 lidi tady mrkni a umisli english trochu tak cti a brouzdej po internetu Pro tyto lidi by ty Putinovy penize byly dar z nebes.
   https://www.marketwatch.com/story/this-state-is-home-to-nearly-half-of-all-people-living-on-the-streets-in-the-us-2019-09-18

   Smazat
  7. 21:15 Presvedcovat je o necem je naprosto zbytecne.Sami si nic neoveruji a jen slepe veri rezimu

   Smazat
  8. 21:15
   Půl milionu houmlesáků v 330 milionových USA? Tak to jste mě skutečně dojal.

   Tady mám něco pro vás:
   https://www.themoscowtimes.com/2019/07/30/21m-russians-live-in-poverty-official-data-says-a66618

   Smazat
  9. Jo a jak se navíc dočtete v tom článku, tak ta hranice chudoby je v Rusku příjem pod 3800 Kč!!! A každý 6. Rus je pod ní!!! Neuvěřitelná bída.

   Smazat
  10. a v ugande ziji za $2 cely mesic a pijou vodu z louze

   Smazat
  11. 21:26 ano je to příšerné. Žijou v panelácích, mají jen jedno auto a nejsou schopni si našetřit na Maledivy jako jejich bohatší sousedé, co jsou rozlezlí po celém světě. Takže dovolenou tráví ti chudší mužici jenom na Krymu nebo někde v nějaké zapadlé díře v Altaji na chalupě kde vypadává wifi a 4G signál. Kupodivu se cítí šťastněji než Portugalci. Dokonce i v té příšerné zimě a podzimním blátě. Chápete to? Já ne.

   Smazat
  12. Sranda, jak ten blbeček trollíček (21:31) všechno přeměřuje konzumem. To je jediné, co se mu honí v dutině hlavové. Nic víc.

   Smazat
  13. On hlavne take ve sve zelene US hlave nepomyslel na to ze Rusko ktere pod vedenim Jelcina a Berezovskeho a ostatnich zidu, kteri se prokradli k moci v Rusku , SSSR rozpustili dle vedeni CIA ktera vozila Jelcinovi k chlastu jeste LSD a drogy ,ale tez darovala prakticky celou atomovou obranu Clinovcum zadarmo kteri si z toho udelali nove lepsi atomovky pro sebe .Po zlikvidovani ozralce, Putin proste nemohl nic jineho delat ,musel nastolt tzv austerity a zacit budovat obranu neb jako spion vedel o co jde . Slo jen o jedno rabovat Rusy do mrte neb tato ohromna zeme je pokladnici vseho nerostneho bohatstvi . To ze samozrejme to skripe je pochopitelne ,Rusove jsou zvykli chlastat jako rus a s ozralymi se tezko buduje tak veliky stat i kdyz znacne mensi nezli byl puvodni . Ale v rozmezi kratkeho casu vybudoval obranu letectvo ponorky rakety a vse co potrebuje na to aby vyderacum rekl : zkuste to !! To vse vlastne za 20 let .Navic dnes maji spojeni a smlouvy s Cinou Tureckem a dalsimi zememi coz zhraje svou roli . Jen debilove jako v Praze 6 si mysli ze kdyz odstrani Koneva pomnik ktery dostal ne za to ze je buzerant (jak v dnesni dobe america je hrda na to ze je predvoj pervertu)ale za to ze prakticky byl jeden z velikanu kteri ukoncili valku ve ktere zahynulo cca 60 milionu lidi vcetne znacne maleho mnozstvi zidu . A to nechci byt spatnym prorokem, kdyz se tak rozhlizim kde se soustredilo vse co ma cenu a v cich pazourach.Proste a kratce vse ma svuj cas.jak se rika vseho do casu ale Panbu na veky

   Smazat
 18. Oni totiz ti debilove nechapou co znamenalo napadeni Iraku Lybie a sposty dalsich zemi V jues TV ukazuji zniceni Baghdadu jako prskavky nad Disnelandem zabavu pro deti .V pozadi se uchechtava blb Bush a moudre za nim pres rameno zruda Cheyney (ktery to vse vlastne organisoval) V tewto pohadce tito idioti ziji oni nevidi ty miliony lidi s utrhanymi hlavami a udy a mrtve deti po ulicich . Ve znicenych mestech bylo tolik mrtvol ze tam neslo pro smrad dychat ,nikdo to nemel silu ani pohrbivat Vse dle planu "sedm zemi behem peti let" dle planu Wolfowitz Kristol a tym zidovskych politiku ,vse v zajmu velkorise Velky Israel ,jejich mokry sen ktereho se nikdy nevzdali a v poslednim stoleti to stalo stamiliony mrtvol ve vsech tech zbytecnych valkach .V tom USA pilne pokracuje ale se zdokonalenou technikou ,aby je to nic nestalo a zahynulo co nejvic "nepratel" (drony a dalsi vytvory techniky).
  To tito slabomyslni nevedi neb jejich inteligence je na urovni cele Ameriky kde proto se snazi sem natahat jeste dalsi miliony idiotu z jizni ameriky ktere finalne musi zivit a starat se i ozdravi.Vse pro silu a koryta lid je to posledni Zdrazuji vodu benzin vse na cem se da trhnou penny neb tech penny jsou stamiliony. Ale vysvetlujte to volum to je jako by nekdo chtel oddanemu SS akovi vysvetlit ze je vse jinak

  OdpovědětSmazat
 19. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.