Reklama

středa 30. října 2019

P.C.Roberts:V zájmu záchrany života Juliana Assange a vlády práva jednejme nyní!

Julian Assange odvážený policejní eskortou 
P. C. Roberts
30.10.2019 osobní stránky autora, překlad Lubomír Man
Drazí čtenáři
Během měsíce října navštívilo můj web čtvrt milionu lidí. Tento výčet nezahrnuje návštěvy mých článků na řadě webů dalších, psaných jak v angličtině tak v dalších jazycích, které mé články přebírají.

Nicméně v posledních dvou dnech pouze 450 lidí podepsalo petici, žádající osvobození Juliana Assange z jeho nezákonného věznění.

Jsem přesvědčen o tom, že dokážeme víc.

Jestliže si ceníte svobody, vyhledejte si na googlu můj web: P.C.Roberts, pak klikněte na Official Homepage, pak klikněte na Latest annoucements a pak klikněte na první článek nazvaný: We must act now to save Julian Assange and... pak vpravo a více nahoře klikněte na „Contact“ a vyplňte zde uvedená políčka.

Pozor: políčko „Your subject“ vyplňte slovy: petition to save Julian Assange. A pro poslední políčko s tučně vtištěným Required vyberte slovo : feedback

To je vše. Pak vyplněné odešlete kliknutím na slovo: submit

JESTLIŽE NEDOKÁŽEME ZACHRÁNIT JULIANA ASSANGE, NEZACHRÁNÍME ANI SAMI SEBEPřeklad: Lubomír Man

74 komentářů :

 1. Rád bych pomohl k osvobození politického vězně Juliana, ale žiju v tomto režimu už příliš dlouho na to abych ještě doufal ve vykřesání světýlka naděje, že nějaké petice v demokratuře mohou něco ovlivnit. Už jsem jich podepsal dost, všechny zmizely v zapomnění a bez efektu.
  Proto soudím, že pokud chci aby fungovaly zvolené prostředky, musím napřed připravit systém v němž mají fungovat.
  Je to jako chtít pěstovat brambory ve štěrku. Napřed musím štěrk vyvozit, navézt místo něj kvalitní hlínu a pak teprve můžu zkoušet zahradničit. Na tom štěrku budu všem jen k smíchu a dokazovat si tímto způsobem houževnatost nemám zapotřebí.
  Takže než se podaří změnit systém, je vhodné zvolit jiné prostředky k pomoci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JK Bohužel máte pravdu petice jsou na nic a politický vazalové usa nehnou pro pana Assange ani prstem.

   Smazat
  2. 15,12
   F100+F200+F600 se rovná jedna tupá havlofoglarauchová a její holky v tričku PutnoJanda k tomu!.-D
   P.S.
   V tvém případě bude jedna dobře mířená mezi oči vysvobozením pro okolí!

   Smazat
  3. 15:12

   1) Odchytit blbce a nařídit karanténu!

   2) Zvýšit dávky sedativ!

   3) Dopuštění jeho potulování mezi lidmi je trestuhodná nedbalost!


   Smazat
  4. Cynického pozéra, co to exhibuje a směje se mučeným a trpícím jsem smazal. Věřím, že diskutující to pochopí.

   Smazat
  5. Pane Dvořák,chtěl bych Vám sdělit svůj názor,či nápad na současnou podobu diskuze.Myslím,že je zbytečné mazat stupidní protinárodní příspěvky provokatérů a vlastizrádně smýšlejících.Pak nit diskuze je porušena a zbývá tu jen spousta odpovědí na smazaný názor provokujícího,nebo dementního,diskutéra.Napadlo mě zvýraznit takový příspěvek v nějakém jiném pozadí,například,,temně rudá´´,kterou oni nýmandi tak milují.Pokud je to technicky možné,myslím,že by to minimálně obohatilo diskuzi v možnosti nečíst hlouposti.

   Smazat
  6. 22:03 Pěkná kravina! A o čem by tu potom asi tak místní odulci*) "diskutovali"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. 12,30
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  8. 12:58 Výborně, znáš bandu svýho vypouštěče. A teď prosím pěkně seřadit zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 2. Zabili Husajna na základě lží o zbraních hromadného ničení, zabili Kadáfiho, protože chtěl obchodovat bez dolaru, zabili Kennedyho, protože nechtěl válku ve Vietnamu, zabili jeho bratra, protože měli strach, že bude pokračovat v politice bez válek, zabili Allendeho, protože chtěl pro lidi sociální jistoty, využili Stalinovo paranoju, aby pozabíjeli celý generální štáb tehdejší Sovietské Rudé armády, usmrtili Chaveze, aby se dostali k největším zásobám ropy na světě, vybombardovali Jugoslávii, aby mohli zřídit největší vojenskou základnu na Evropském kontinentu a oddělají Juliana, aby nemohl jim nic dokázat před soudem, protože od samého začátku je přeci jasné, že k žádnému soudnímu projednávání nedojde, tečka.

  OdpovědětSmazat
 3. Zabili Milosevice, aby nemohl vypovidat, atd., atd... Seznam jejich vrazd by byl tlustsi nez telefonni seznam...

  OdpovědětSmazat
 4. Už jsem to odeslal : https://www.paulcraigroberts.org/contact/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jste stejná hnida jako Assange. Nahlásil jsem vás!

   Smazat
  2. 15:13
   Tebe hlásit netřeba,tebe je TEBE JE TŘEBA VYHLADIT!

   Smazat
  3. 12:41 Miloševič??? ten srovnatelný vrah se Stalinem nebo Hitlerem?? Toho chcete obhajovat?
   Ten zahájil válku v býv. Jugo. ten má nést veškerou odpovědnost nad 150 000 mrtvých v tomto konfliktu. Jen díky spojencum a jejich bombardování SRBA, se tato válka podstatně zkrátila.

   Smazat
  4. 16:34
   Ty havlodemente,zalez zpátky do amianálu,smrdíš jak kurvy kufr a ty amilži ti NIKDO NEŽERE!!!
   Jedná na závěr:KDE MĚL AMIOKUPANT NA BOMBARDOVÁNÍ MANDÁT OSN?
   U tebe v PRDELI,scheisse schwantz!

   Smazat
  5. Soud v Haagu, který je jen protisrbským propagandistickým nástrojem zemí NATO, Miloševiče po jeho smrti zprostil obvinění. Bylo by dobré, kdyby to hlupák 16:34 vzal na vědomí a nebyl tu za šaška.

   Leo

   Smazat
  6. 15:13 Už se třesu strachy pyjátský práskači a poskoku diktatury usa.

   Smazat
  7. oprava k 16:47: a mý (rozuměj putleroffský) lži ...

   Smazat
  8. 12:32 Tos sice opravil dobře, ale s tím druhým si se nevypořádal! Co je dnes nějaký OSN? Jen užvaněný spolek protěžující zájmy žluto-negerských poloopic co má právo leda mlčet! Páč vše čím naše civilizace je, vytvořila bílá arijská rasa! A kde ta se vzala? Kde byla její kolébka? No přeci na Ukrajině - té od Karpat po Kavkaz. Dodnes je to území s největší koncentrací bílé rasy, ovšem notně zdegenerované genetickou příměsí mongoloidní rasy a "turkických národů", což jsou v reálu jen pastevecké kmeny (národy v jejich moderním smyslu byla schopna zformovat pouze naše, bílá rasa). Když se zastavíme nad dějinami 20. století a budem hledat bod obratu od naší vlády nad světem k bezmoci a úpadku naší rasy, dojdetme ke stejnému závěru - budeme-li pečlivý a bez antirasistických předsudků ovšem! Kdy došlo k průseru a proč? Byl to okamžik, kdy komodor Perry nenašel pokračovatele! Totiž přijetí japonských skrčenců mezi spolek výhradně bílých imperialistů byla zásadní bota! Šlo sice bezesporu o nejvyspělejší ne-bílou entitu, ale sotva schopnou sdílet árijské hodnoty západní, germánsko-románské civilizace. Japonsko se mělo stát řádnou kolonií USA stejně, jako Indie byla britskou, Indočína francouzskou a Indonésie nizozemskou! Čínu by si poté rozdělili Rusko a anglo-francouzští kolonialisté bez problémů. Jenže účast Japonska na dělení sfér vlivu ve východní Asii vedla ke konfliktu s Ruskem, jenž využili londýnští čachráři k oslabení konkurence. Porážka Ruska Japonskem, která by bez britské podpory Japonska byla nemyslitelná, se stala počátkem krize naší rasy a její světové hegemonie! Samozřejmě víme že v pozadí toho průseru stál Židé se svou finanční mocí, kteří z pozadí ovládali Britské Impérium a USA. A dnes už to nespravíme, když žlutáci maj vodíkovky a kosmické technologie a černí mají penicíln a místo toho aby vychcípali na banální chřipku se povalí do Evropy ...

   Smazat
  9. 12,34
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  10. 12:34 No jo putlerpšouku, celá banda kremlovorů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  11. oprava času: 12:57

   Smazat
  12. No jo putlerpšouku, celá banda kremlovorů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 5. Petice je nutné minimum, aby byla alespoň šance. Získat dostatek podpisů je ale ve světě chytrých skeptiků těžké. Komu se nechce hledá důvody. Lepší svět se pravděpodobně bez určité naivity ale vybudovat nedá.

  OdpovědětSmazat
 6. 12:32
  ano..., ty všechny a i další zabíjeli. A to jen proto, že lidi tohoto světa jsou k jejich zločinům neteční. A půjdou dál, pokud se nebudeme ozývat, pokud z nich neuděláme opovržlivé zločince, pokud budou i nadále posunovat tu hranici, co si mohou dovolit. Tak to prosím vás alespoň pošlete

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lidi tohoto světa je především potvrdili do funkcí. Lidi tohoto světa jsou hlupáci kteří nedokáží domyslet ani co bude zítra, natož ve výhledu 5 let. O globálním dopadu nemluvě. Jsme ve většině opravdu jen mluvící opice. Stádo, s kterým si mocní dělají co chtějí.

   Smazat
  2. 13:10 Naprostý souhlas, doporučuji prohlédnout si své sousedy.

   Smazat
 7. Milý pane Mane,
  kdyby se vyrobily stránky v češtině, bylo by podpisů
  3 prdele. Každý neumí anglicky a nevládne tolik internetem.
  Bubák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kravina, tenhle hnůj podrazil prezidentku USA Hillary Clinton. Kdyby tam byla, už dávno je Rusko zničeno!

   Smazat
  2. Pro píšeš jalové hlouposti? Dělat lidem blba s rolničkama na čepici tě baví?

   Smazat
 8. 13:46...Taky mne odradil ten anglický text.
  Navíc si myslím,že kdyby se Assange neskrýval,tak už by dáávno běhal na svobodě.
  Jako "vojín" Menningová.
  Amíci jsou hajzlíci ale né idioti,aby vyráběli z publicistů mučedníky.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:17
   Přesně tak, kdyby byl co k čemu, nechal by se zatknout, spoutat a držet pár let na samotce, užil by si nějaké to pomučeníčko atd. No a po sedmi letech, pokud by měl štěstí jako Manning a bylo upuštěno od výjimečného trestu, třeba by ho i pustili. Třeba by se pak z něj, vlivem všech těch zážitků, stal také nějaký hybrid. Rozhodně se tímto skrývacím dobrodružstvím připravil o hodně. Nebo si měl lépe vybrat azyl. Aspoň jako Snowden.

   Smazat
  2. 14:42

   :D Snowden je úplně v prdeli. Celou dobu běduje nad svým údělem a už tisíckrát prohlásil, že chtěl kamkoliv jinam, jen ne do Ruska. S ruskou svoločí ABSOLUT nekomunikuje, pouze s anglofonní komunitou z různých podnikatelských kruhů z USA a GB. S nikým jiným. Snowden žije úplně uzavřeně na neznámém místě, které dosud neopustil. Na netu neustále kritizuje Rusko a tamní poměry. Nepochybuje, že Rusko ovlivňuje veřejnou mínku na celém světě a volby v mnoha zemích včetně USA. Je zoufalý z toho, jak si hodně lidí zemi jeho žaláře idealizuje, což je důsledek odporné ruské propagandy. Jednoznačně prohlásil, že Rusko je nezaostalejší díra světa s diktátorským režimem horším než KLDR. Neustále vyjednává s jihoamerickými státy, s Evropou, se státy Blízkého Východu a jihovýchodní Asií, aby se mohl přestěhovat. Jeho slova: jsem na tom hůř než Assange a Manning. On ví, že jemu hrozí podstatně tvrší trest, ale raději riskne tohle než žít v Rusku. Před měsícem byl v kontaktu s představiteli JAR a strašně rád by dosáhl konsenzu, aby se tam mohl přestěhovat, jelikož JAR je svoboda, demokracie a prosperita. Narozdíl od Ruska Ale asi z toho nic nebude, protože ho odmítla už Nigérie, Angola, Honduras, Bangladéš. Bral by i Afghánistán, ale tam řádí ruská soldateska a je to moc blízko ruských hranic. Jak prohlásil: čím dál od Ruska, tím lépe.

   Smazat
  3. 15:32

   Musí být úplně v té nejvěší prdeli, jakou si lze představit. To je zřejmé z toho jak se nedávno vyjádřil, že "Jedna z věcí které se ve všech politických problémech Ruské vlády ztrácejí je fakt, že Rusko je jedna z nejkrásnějších zemí na světě s přátelskými a srečnými lidmi.

   Snowden po dočasném azylu získal v roce 2019 v Rusku konečně i trvalý pobyt, blbe.

   https://www.theguardian.com/us-news/ng-interactive/2019/sep/13/edward-snowden-interview-whistleblowing-russia-ai-permanent-record

   Smazat
  4. 14:42...To je váš názor.Já mám jiný.
   Helanov

   Smazat
  5. 15:32 Právě si říkám, kde takové idioty rekrutují. Takové povídačky plodí leda tak žáci základní školy.

   Smazat
  6. To je ten blbeček, který chválí dnešní Ukrajinu, dnešní Česko a vůbec píše jednu hovadinu za druhou. Všimněte si, že nikdy nedá odkaz, link, jen fantazíruje a blábolí.

   Smazat
  7. 16:00

   :D

   Tak proč na FB neustále vyplakává, jak mu je zle, a že už to nevydrží.

   Taktéž bych rád pár citátů z vašeho linku. No já nevím, to na spokojenost moc nevypadá :D ...

   "...he would rather be in the US, GB or somewhere like Germany, Mexico, Canada.. not Russia..."

   Rusko si prostě nevybral, on do něj spadl .

   "... now I must live in country whose political troubles are legendary, whose problems with human rights we hear about every single day..."
   "...problematic politics of the Russian government.."

   :D musí žít v zemi, která je všeobecně známá nedodržováním lidských práv atd. a problémovými lidmi ve vládě..

   "...I am terrified of this place.."

   :D jsem zděšen z tohoto místa.

   Tak to si opravdu žije hodně spokojeně. A to nemluvě o tom, že si stěžuje na příšerné ruské žrádlo.

   Zároveň připravuje revoltu proti ničení životního prostředí a už začal s vybranými přednáškami. No to hodně rychle okusí půvaby ruské ťurmy :D

   Smazat
  8. 18:16

   Nevím o jakém vyplakávání to zase sníte, ale při vaší známé zálibě v pravdomluvnosti jste zajisté nedopatřením vynechal pár slov utvářejících konetext a místo nich se vám tam jakousi záhadou připletla slova posouvající význam zcela jinam.

   S dovolením bych tedy citoval celou větu v článku, ačkoli ani ta není citací Snowdena: While he would rather be in the US or somewhere like Germany, he is relaxed in Russia, now able to lead a more or less normal daily life. He is less fearful than when he first arrived in 2013, when he felt lonely, isolated and paranoid that he could be targeted in the streets by US agents seeking retribution. Dovolím si přeložit - Ačkoli raději by byl v USA nebo v zemi jako Německo, ale i v Rusku je mu dobře, žijící víceméně normální život. Už se tolik nebojí jako když poprvé přicestoval v roce 2013, kdy se cítil osamocen(nemá tam totiž rodinu a své blízké, o což je podivnější, že se v Rusku necítí zcela jako doma, že?), izolován a v paranoie, že by mohl být v pomstě zastřelen na ulici americkými agenty(zajisté jako bývalý zaměstnanec CIA jen blouzní, protože jak víme, takto se americké tajné služby v žádném případě nechovají, to dělají jen Rusové, že?)
   “I was very much a person the most powerful government in the world wanted to go away. They did not care whether I went away to prison. They did not care whether I went away into the ground. They just wanted me gone,” he sad. Byl jsem osobou určenou k likvidaci nejmocnější vládou světa. Bylo jim jedno jestli zemřu ve vězení nebo zmizím pod zemí. Chtěli mě zkrátka zlikvidovat"

   I dále se vám to popletlo, ať už nedopatřením, nebo nedostatečným porozuměním angličtině. Vynechal jste totiž klíčovou větu, osekal podstatná slova a nechtěně přidal svá vlastní, takže výsledek je značně matoucí.
   Snowden said it helped that Russia viewed him as useful publicity.
   “A country whose political troubles are legendary, whose problems with human rights we hear about every single day has finally, somehow, managed to have one bright spot on their human rights record … Why would they give that up?”
   sděluje následující:
   Snowden řekl, že to(poskytnutí azylu) umožnilo Rusku ukázat se v pozitivním světle.
   "Země, jejíž politické problémy jsou legendární, o jejíchž problémech s lidskými právy slyšíme(v USA) den co den, dostala příležitost získat bod na poli lidských práv. Proč by toho nevyužili?

   I další váš překlad je poněkud zcela chybný, jelikož jste opět popletl smysl, samozřejmě nechtěně vytrhl z kontextu a změnil čas. Ale že jste to vy a myslel jste to určitě dobře, napravím chybičku, která se vám tam vloudila.
   Překlad zní: "Jedna z věcí které se ve všech politických problémech Ruské vlády ztrácejí je fakt, že Rusko je jedna z nejkrásnějších zemí na světě s přátelskými a srečnými lidmi. A když jsem přicestoval, nerozuměl jsem zde ničemu. Byl jsem samozřejmě vyděšený tímto místem protože, byla to z pohledu agenta CIA "obrovská nepřátelská pevnost".
   Dříve by o Rusku nemluvil tak otevřeně vřele, z obavy jak by to mohlo být vnímáno doma v USA.

   Věřím, že jsem vám pomohl k získání lepšího náhledu a nemusíte mi ani děkovat. Udělal jsem to pro vás rád.

   Smazat
  9. Dusím se smíchy. Dobrý smeč. Díky.

   Smazat
 9. 14,17
  Amiokupant,že není idiot a na něčem mu záleží?!To myslíte zřejmě jako vtip,ne?Se podívejte,co ten ksindl je pro svoje ""zviditelnění"" ve světě schopnej udělat!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:25 A co ruskej okupant, podívej se co ten ruskej, NE KSINDL ale XINDL pro své zájmy je schopen udělat!zviditelnění. Okupace NDR. Maďarska, Afghanistán, ČSSR, Krym, Čečna, Luhansko,... A DASLŠÍCH STÁTU.

   Smazat
  2. 16:28
   A tobě už Blbičokem nakazil i tvůj mikromozek a deset jich ty havlopussynko čeká za dveřma,BUDE TĚ OKUPOVAT TY HAVLOUNTERMENSCH!!!☺

   Smazat
  3. 16:43 Nezapomínej KDO byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  4. 12,35
   A52+F73+F200+F808...to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  5. 12:56 No jo putlerpšouku, celá banda kremlovorů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 10. Amiokupan-židobankéři jsou pro moc a peníze všehoschopní.
  Chemtrails zabíjejí stromy a keře ... nano hliník zvyšuje požáry. Vítr fouká stromy do elektrického vedení a suché podmínky podporují požáry. Souhlasím však s Mikem, že celá palebná hrozba a problém s napájením jsou používány jako nástroj (možná dokonce včetně úmyslného spuštění požáru v Kalifornii). Je to falešná vlajka na podporu příčiny hromadného ničení lidí zvané „změna klimatu“! Neměli jsme žádný vítr. Na našem pozemku jsme však měli lidi a helikoptéry, kde Lidar prohledával majetek každého u budov na stromech. Víte, že data šla někde kromě PGE.

  Víte, že PG&E jsou ve vlastnictví Rothchildů, kteří míří na Agendu 21. Jsou venku, aby zabíjeli lidi.

  „Kalifornský guvernér právě podepsal 15 zákonů o kontrole zbraní, včetně zákonů, které umožní státu Kalifornie zahájit konfiskaci zbraní od občanů Kalifornie. https://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2019/10/alert-california-blackouts-designed-to-sow-chaos-before-the-coming-communist-invasion-video-3492441.html

  OdpovědětSmazat
 11. 15:32 ano byl by úplně v prdeli kdyby nebyl v Rusku. Tam totiž zápaďáci svůj špinavej rypák, mají strach strčit a tak je v bezpečí, zrovna jako Janukovič. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 16:42
   A ty havlofoglrauchová celosvětový vrahy,okupanty,zloději a lháře...ovšem ty správný,přímo Ty z Fuckingtownu!

   Smazat
  3. Spíš se tak trochu štítěj. Páč ex-Rusko (dnes parchanát Chujlostan) je na kolenou a její zdegenerovaní obyvatelé lížou prach, otázka je proč, když je Rusko tak bohaté a mohlo by být nejsilnější ekonomický tygr světa? Příčinou je špatný genofond jeho obyvatel, těchto vječně ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Teprve až dojde k jejich výměně, Rusko se pozvedne k nevídaným v historii lidstva výšinám ...

   Smazat
  4. 12,37
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  5. 12:55 No jo putlerpšouku, celá banda kremlovorů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 12. 16:39
  Na tebe ten BLBIČOK funguje dokonale,Rus prostě UMÍ!☺

  OdpovědětSmazat
 13. Ja jen doufam,ze ty havlodeti nejsou doopravdy tak vylizane,jak tu predvadi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já věřím že ano. Oni jsou naší záchranou, protože režim opírající se o takové imbecily to určitě "daleko dotáhne". :-DDD

   Smazat
 14. PRO 16:21
  Sleduj informace a poté něco komentuj nevychovaný trotle! Něco se děje na obloze! Budou ovlivněny miliony! Existují důkazy, že stříkají tuny nanosovaných sloučenin hliníku. Ve vědecké a lékařské literatuře bylo prokázáno, že nanosizované částice jsou nekonečně reaktivnější a vyvolávají intenzivní zánět v řadě tkání. Zvláštní pozornost je věnována účinku těchto nanočástic na mozek a míchu, protože rostoucí seznam neurodegenerativních chorob, včetně Alzheimerovy demence, Parkinsonovy choroby a Lou Gehrigovy choroby (ALS), silně souvisí s expozicí environmentálnímu hliníku. “Neurolog Russell L. Blaylock, MD
  Nemoci jako rakovina, Parkinsonova choroba, demence, dýchací potíže, astma a bronchitida (abychom jmenovali alespoň některé), jsou v USA stále na vzestupu, ale vládní vědci odmítají studovat účinky geoinženýrství na naše životní prostředí a naše těla. Tyto nemoci nevyvolávají prudký náskok nebo jsou založeny výhradně na genetice, NE! Jsou tady kvůli tomu, co se děje na naší obloze.

  OdpovědětSmazat
 15. 21:22 Těžko něco vysvětlovat hlupákovi jako jseš ty. V případě, že se něco takového děje, jaký to má význam, smysl, proč??? Vždyť léčení těchto nemocí vysávají obrovské peníze z pokladen státu, tak proč?? Technická, pokud něco " rozpráším " v 10 km, tak nikdy nevím kam to proudy větru zanesou.
  Jako dítě jsem taky věřil na čerty,vodníky, ale ne komoušum a na plochou zem nebo dokonce na ty tvoje chemtrals, nebo harpy, jo a taky nevěříš, že byl Amík na Měsíci co.Jistě nosíš pokrývku hlavy z alobalu, to je zaručená ochrana, ty troubo!

  OdpovědětSmazat
 16. 10,13
  Říká ti něco léčba PLACEBO A JEJÍ VÝSLEDKY?!VÍŠ HOVNO A CHTĚL BYS TY AMISRÁGORO POMNÍK!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: A MÝ (rozuměj: putleroffský) SRÁGORO ...

   Smazat
  2. 11:17 A jak funguje to placebo třeba při zánětu slepého střeva, nebo při rakovině prsu. Poraď " doktore ".Ty tak převážet možná mrtvoly ty lapiduchu.F200 f83 f 501 asi tak co.

   Smazat
 17. 12,39
  A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo putlerpšouku, celá banda kremlovorů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!.-D - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  2. 16:52 Pepku, vyskoč!

   Smazat
  3. 12:54 Ty stíhačky letectva USA neznám, F-200,F-808, F-73 nějaké nové modely, to se má rusák aspoň čeho bát.

   Smazat
  4. 17:22 Ti se nebojí ničeho na světě, jako tenhle novodobej bohatýr se svým sněžným kvérem (tu na 1 minutě a 12 sekundě) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   To je úplný Ilja Muromec 2! Ovšem bohužel jen do okamžiku kdy mu dojde Bojaryšnik!*):-)))

   Ale to nic, pak nastoupí další hrdinové, např tito ruští Postradatelní!- http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   *) sibiřská pěna do koupele

   Smazat
  5. P.S.: A pokud jim rudoprd z 17:22 bude dout do zad, nic a nikdo na světě je nezastaví!.-D

   Smazat
 18. Je neuvěřitelný, jak pokrytecký západ je. Novináři ano, svoboda slova ano, ale zkuste kritizovat lži vlád a máte smolíka. Asange je vězněm svědomí, jeho smrt je podle mnohých blízko. A nás kritizují za odpor k massmigraci, zatímco mladí levičáci hejtují každého, kdo je od této ultra-levice napravo (tedy i názory politického středu) za prachy bankéřů. Někdo chce rozložit tento svět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:17

   Co máte proti imigraci? Já jsem přesvědčen, že Afričané zde budou jednoznačně přínosem. Máte vůbec představu, kde se svět nachází? Afrika respektována na poli vědy i techniky. Nějaké směšné Česko se mnoha africkým státům absolutně nemůže rovnat. Česko potřebuje tyto lidi, potřebuje být vedeno.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.