Reklama

úterý 8. října 2019

Pogrebinský: příslušníci Azova v Zolotém by mohli být zatčeni silami Zelenského

9. 10 2019     pravda
Jednání s bojovníky Azova, umístěnými v šedé zóně, umožní pochopit, co je zač Arsen Avakov v týmu Zelenského, soudí politolog Michail Pogrebinský. "Veteráni" pluku Azov zaujali pozice v obci Zolotoje na Donbasu, uvedl na videu na YouTube bývalý poslanec Rady Andrej Bilecký. Prohlásil, že bojovníci učinili tento krok na žádost místních obyvatel. Po ústupu ukrajinské armády se údajně bojí se ocitnout v "šedé zóně".


Poznamenejme, že na 7. října bylo určeno stažení vojsk domobrany LLR- DLR a OSU v Zolotém a Petrovském.

"Pokud prezident a vláda nesplní svou přímou povinnost - chránit každý centimetr ukrajinské země - my, veteráni dobrovolníci, to uděláme znovu". Slibujeme, že nikdy neopustíme naše poslední kontrolní stanoviště", řekl Bilecký, bývalý velitel pluku Azov.

Jak řekl Pravdě.Ru ředitel Kyjevského centra politických studií a konfliktologie Michail Pogrebinský, "Bilecký je dosti autonomní osoba, ale soudí se, že na něj má vliv ministr vnitra Avakov".

"Teď také pochopíme, zda je to hra Avakovova nebo zda příslušnící Azova jednají podle svého vlastního plánu". Uvidíme, jak se Zelenský v této situaci zachová. Je lepší vyjasnit situaci dříve, než to protahovat a čekat do 14. října, kdy zde (v Kyjevě) může být masové protestní shromáždění", poznamenal politolog. Expert má podezření, že "Avakov přinejmenším není proti této demarši, spíše je protivníkem mírového urovnání, v každém případě za podmínek formule Steinmeiera".

"Avakov byl typickým představitelem strany války. Nyní je začleněn do Zelenského týmu a musí jednat. Toto je test na upřímnost prezidenta Zelenského, jak moc je prezidentem, jak moc je připraven jednat jako člověk, zahrnutý důvěrou velkého počtu lidí", pokračoval Michail Pogrebinský.

"Prezident tam má divizi, s těmito silami je můžete zatknout jako lidi, kteří nesplnili rozkaz vrchního velitele, ale podle názoru politologa je "nemožné si to představit".

"Avakov bude jednat s Bileckým. Předstírat, že jedná. Budou protahovat a odkládat proces stažení stran. V každém případě je jasné, že až do vyřešení této krize neproběhne normandský formát" , konstatoval Michail Pogrebinský.

Prapor Azov byl oficiálně vytvořen 4. května 2014 a již 17. září byl reorganizován na pluk (500 osob). V říjnu 2018 byl převelen z ministerstva vnitra do Národní gardy Ukrajiny. Stálá základna Azova se nachází poblíž Mariupolu a bojová jednotka je na demarkační linii s DLR. Oficiální zástupce Lidové milice DLR Eduard Basurin uvedl v rozhovoru s televizním kanálem Zvezda, že pluk odmítl koordinovat své akce s vedením Ozbrojených sil Ukrajiny a násilím zaujal výhodnější pozice 30. brigády.

Rozhodnutí o stažení pluku z dělící linie bylo učiněno, ale musí být schváleno ministrem vnitra Ukrajiny Arsenem Avakovem a velitelem Národní gardy Ukrajiny Nikolajem Balanem.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

110 komentářů :

 1. Skvěle jen ať fašouny zajmou a rozpustí válečné zločince odsoudit a zavřít na doživotí. S našimi fašouny si též poradíme už jim zvoní hrana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zaorálek také chodil do Kyjeva na pochody. Velebnosti napište si ho (-:

   Smazat
  2. To jo , at valecny fasisti a krveziznivy zlocinci zajmou jiny valecny krveziznivy zlocince a poridi si za to medajle !!! A dostanou melouny a pochvaly a dalsi tuny zbrani vod USA..Na dalsi utoky fasistu na civilni populaci..

   Smazat
 2. Myslím, že s ukrajinskými fašouny si jen tak nikdo neporadí. Museli by jít do boje s nimi. A to se nikomu nechce, protože to bude stát bodíky v politice. Dá se předpokládat, že okamžitě po střetnutí s nimi bude v Kijevě opět peklo. Je jen otázka, s kým to dnes hrají USA. Jestli by v takovém případě podpořili nacisty z Azova nebo prezidenta. Vzhledem k tomu, že USA vyhovuje malá a permanentní válka, vidím to spíš na podporu nácků. A tím je celá věc daná, Zelenský do toho nepůjde. (Už teď lituje, že se do politiky zamíchal).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Avakov dostal odpustky přímo ve Washingtonu a proto ho Zelenský nesmí vyhodit a ni postavit před soud. Holt dostal americký jarlyk.

   Smazat
  2. Jiří Vyvadil9. října 2019 14:44

   Já bych se s tím netrápil. Podstatné je, že černý Petr zůstane v rukou Ukrajinců. Téměř vylučuji, že se tam situace někdy zkonsoliduje..Ale to je jejich problém...

   Smazat
  3. Odmítám že by putleroffsko-kadyroffskou sbřež kdokoliv v USA podporoval ...

   Smazat
  4. 14:44, to není moc dobře. Nacistická nebo rozvrácená Ukrajina prospěje přesně těm, kteří ji potřebují na destabilizaci Evropy.

   Smazat
  5. 20;36
   Češi už ten untermensch banderovskej poznal a místo,aby ho nakopal do PRDELE,tak naše lidí po Mejdanu posílali po jinejch nemocnicích,aby do jedný nejmenovaný mohl Stropnicka ten AIDSem,syflem, otevřenou tuberou a dalším sajrajtem lifrovat!!!!

   Smazat
 3. Tu fašistickou VERBEŽ na místě zastřelit!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale pro jejich fýru máme připravenej jinačí konec! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 4. Pouze doplnění.

  Andrej Bilecký je úplně ukázkový neonacista (původně Bělecký, jméno si poukrajinštil, je rodem z obyčejné dělnické ruskojazyčné rodiny od Charkova, ale časem v sobě holt objevil talent fýrera, ukrajinství s velkým U a dokonce si vymyslel i šlechtické předky).

  Bilecký je klient politického kmotra Avakova.

  Avakov přes Bileckého avantýru v Zolotoje úspěšně dělá ze Zelenského ještě většího kašpara a demonstruje, že prezident se s Avakovem prostě musí dohodnout, jinak se nehne.

  NA Ukrajině nix neues.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Avakov zatočil i se Saakašvilim, momentálně to je nejmocnější muž na Ukrajině. Mocnější než Kolomojský, jak se ukazuje.

   Smazat
 5. Smrt fašismu a benderovcum.

  OdpovědětSmazat
 6. A co dělá kmotr azovu Štětina?
  Že by byl v Zalatoj?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On? Kdeže, tam je to riskantní. Tam střílí tu hnusnou východní pakáž. On to je srab, který dokáže akorát plivat jed někde z bezpečného zázemí. Štětina, když se v něm hnou pudy, přijde v klídku, někde v bezpečí nějakého doupěte v Čečně, a za úplatu podřízne nějakého toho zajatého obyčejného vojáčka, podobně jako v Čečně v dobách, kdy byla v držení islamistů podporovaných Američany a jmenovala se Chálífát Ičkerija. Takže Štětina se odbavil a nějaká maminka, třeba ze Saratova, se nedočkala syna. Musel si připadat jako Bůh, možná přímo Alláh.

   Amíci se v té době nesrali a umožnili islamistům z Chálífátu Ičkerija otevření konzulátu ve Washingtonu.

   Smazat
 7. ako skutočne začala vojna na Donbase - v TV bola debata, že by bolo možné ťažiť kopec plynu frakovaním, všetko je pripravené a stačí jedno - čo s obyvateľmi Slavjanska, novinár - meno som zabudol, povedal : no čo, vyhubiť, aj tak je nás tu veľa, obyvateľstvo dostalo rozkazom, aby sa vysťahovali, preč - jedno ako a jedno kam, keďže neuposlúchli, a polícia nič nerobila, vypustil sa balónik s provokáciou v Mariopoli - zabili tam už sformované jednotky AZOVA policajtov a tuším jednu okolo idúcu, nastupuje armáda a dobrodruhovia -druhá strana okamžite reaguje, a sme dnes ... po frakovaní by ostala v uvedenej oblasti púšť - že tam žijú prevažne ruskí hovoriaci obyvatelia - ešte lepšie,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak hlavně že věříš jakékoli kravině, ruská ovečko.

   Smazat
  2. na rozdiel od teba. som blízko diania, dennodene sa stretávam s Ukraincami, dokonca suseda je Ukrainka, študovala tu a vydala sa za Slováka, nemá zábrany hovoriť - a je za tým Biden a spol. podbne ako v Iraku, hlavne že sa môže napakovať, takže blbeček si ty, a troška rozhľadu, prečo útočí Trump na Bidena cez jeho syna a čo je za tým ....

   Smazat
  3. Jak vis,ty banderovsky fašoune,ze je to kravina?Proste se ti pravda nehodi do kramu.

   Smazat
  4. Pravda je taková, že to byli "ukrajinští Sudeťáci", pardon, proruští "novoruští" fašisti, kdo začal přepadávat na východě Ukrajiny místní policejní stanice, obecní úřady, rabovat vojenské sklady. .. To vše pod vedením záškodníků vyslaných z Rusácka jako byl soudruh Girkin-Strelkov.
   A vy dva 9:03 jste hloupé ovce co podporují absurdní konspirační bláboly na obhajobu rusácké agrese.

   Smazat
  5. 9;17
   Jaká agrese ty banderoksindle???!!!!!
   Krym měl vždycky autonomii a staletí patřil k Rusku!!!!!
   A POJEM STUDENTSKÝ NĚMEC VYMYSLEL NA POČÁTKU 20.století STEJNĚ DEBILNÍ KRIPL,JAKO SEŠ TY,takže přestaň mektat ty amimOUDra!!!!!

   Smazat
  6. 10:13
   Až na to, ty tupá rusácká píčo, že celý článek je o Donbasu a i já píšu o východě Ukrajiny, ne o Krymu, ty vykřičníkový retarde.

   Smazat
  7. 10:30
   Jde o to ty ČURÁKU zděšenej,že rády meleš ty svoje stupidity a amihovna!!!
   Banderovce a Azov měli dávno zlikvidovat i s takovou VERBEŽÍ,JAKOU SEŠ TY A AGENT UDAVAČ PLAVEC!!!!!

   Smazat
  8. 10:37
   Jde o to, ty tupá, rudá píčo, že ty sám ty debilní články ani nečteš. Jen kadíš svole vykřičníky v diskusi.

   Smazat
  9. 11,38
   Ty svoje sračky táhni ty zmrte vykuvenej tapetovat exkomunistovi na veb….jmenuje se generál PAVEL!!!!!

   Smazat
  10. Jedno je jisté, že ti hloupí ukro-bandero-nacisti jsou už nepotřební, neb nesplnili úkol a v souvislosti se změnou pohledu nové Trupovy chasidům nakloněné vlády na ukrajinský problém, se stali vrchnímu "nosatému" menežmentu (jehož je Zelenský jen maskotem) nepotřební a přímo na obtíž a proto, pokud se sami nevzdají budou vybiti a to doslova, jako mixomatózní králíci a to za všeobecného potlesku ze všech stran, pouze kreténi, jako Štětináč, Peszynský, SchláffenDreck, nebo tady té nervy ztácející fašizující buzny budou ronit krokodýlí slzy...
   On je ten postup toho vola Bilického velmi výhodný a příhodný pro ukr.síly momentálně ovládající UA k provedení akce připomínající "Noc dlouhých nožů" a zbavit se s požehníním EU sil, které by ohrožovaly moc nad UA skupině chasidských židů, představovanou Zelenským a Kolomojským, která je v souručenství s chasidy ovládajícími Putina/Rusko a konkurující americkým sionistům, jejichž byl Biden členem stejně, jako Clintnová/Obama a demokrati obecně...
   Je to velký posun, ale nic principiálně řešícího problémy slovanské většiny obyvatelstva..., neb si jen ve vedení, ožebračování a likvidaci tamní populace jen dvě skupiny židů předaly opratě a bič...

   Smazat
  11. 9:17, je pravda, že poloozbrojení budoucí separáti ve Slavjansku, jejich různé skupiny, přebrali poněkud drsněji vedení města. Ovšem to bylo několik týdnů před tím, než tam dorazil Girkin. Doněck, Luhansk dopadl mírněji, protože značná část vedení města byla relativně v konsenzu, Doněck pak přešel přešel pod kvalifikovanější správu. To nakonec skončilo na jaře úspěchem v místních volbách, takže lidé to podpořili. Nové poměry se samozřejmě nelíbily Achmetovovi.

   Girkin tvrdí, že Slavjansk byl plně v opozici nově vzešlé moci v Kyjevě. Do značné míry bude mít pravdu, jinak by ten odboj neuspěl. Nemůžete přece s nějakou skupinou zabrat stotisícové město a manipulovat s ním, protože kdyby nespolupracovalo, nikdy by se to nepodařilo a skončili byste v ťurmě. Girkina můžete považovat za radikálního blázna, ale inteligentního a znalého věci.

   Jenže my, tedy konkrétně vy, mluvíte o období konec března plus duben-květen. Události však začaly podstatně dříve.

   Především vývojem tzv. Majdanu. První čtyři dny byly poznačeny jednotou všech Ukrajinců, ovšem posléze začal Majdan pomalu vyhořívat. Pak přišel 30tý listopad 2013 a situace se radikálně překlopila. Jen zkušené oko vidělo, že se jedná o přípravu ke státnímu převratu. Já osobně jsem si to uvědomil až 10.12.2013. Tehdy se postupně likvidovaly jednotky Berkutu, což ovšem bylo palivem pro pomalu sílící antimajdanový trend na východu Ukrajiny, kde byl klíčový průmysl a v podstatě živil Ukrajinu.

   První střety přišly už koncem roku 2013, ale nejvíc jich začalo od poloviny ledna 2014. Tehdy byly velké neshody mezi jednotlivými vládními frakcemi a samozřejmě jejich mecény, oligarchy, kteří bojovali o koryta. Do toho byli namontováni politici EU a USA, kteří tam měli svoje zájmy a bezostyšně burcovali proti regulérní vládě na náměstí v Kyjevě.

   Zvítězila tzv. americká strana (Turčinov/Porošenko/Janeňjuk). Největší zájem byl o Donbas, který ovšem patřil Achmetovovi, nejbohatšímu Ukrajinci, svázaného do té doby s Janukovičem. Na Ukrajině měli své zájmy taktéž oligarchové ruští, kteří měli na Ukrajině svá dlouhodobá aktiva, a nechtěli o ně přijít. A do toho se zamíchala velká politika strategická a bezpečnostní, velmi kritická pro samotné Rusko.

   Těsně před a po převratu v únoru se situace markantně zradikalizovala a ozbrojené bandy z Haliče začaly pronikat do struktur státní správy na východě Ukrajiny. Není to nic tajného, je toho plný internet, oni se tím chlubili. Zároveň koncem února 2014 se aktivizovaly armádní složky, které dostaly příkazy od tzv. "nové vlády". Jenže ne všechny uposlechli, určitě ne složky dislokované na východě Ukrajiny a na Krymu.

   Tím začal seriózní antimajdanový a především antigalicijský (rozuměj protibanderovský) odboj. Především na Krymu, který se projevil jednotně, tj. byl konsensus mezi všemi složkami obyvatelstva, které přebralo iniciativu, a zároveň měl tu výhodu, že ho podpořilo oficiálně Rusko jako stát, kvůli strategickým zájmům.

   Donbas takové štěstí neměl, ale o to tužší odpor kladl. Kdyby to tak nebylo, žádní "dobrovolníci na dovolené" by neměli šanci. Ale to jsou už pozdější události.

   Smazat
  12. 10:13 To jakt! Ale dnes, kdy už více jak 100 let žádný Rusko neexistuje patří Tavrida, jejíž je Krym nedílnou součástí opětovně Osmánskýmu rajchu! Jenže ten se teprve pod vedením Jeho Excelence Erdgana musí rekonstituovat!

   Smazat
  13. 10:37 Když zmiňuješ hovna ze kterejch si vyšel, tak musíš psát "y" a mezeru, putlerpšouku! Tedy správně je "stupidity a mý hovna"!

   Smazat
  14. 9:17 Toho nech na pokoji! Jeho Vysokoblahorodí Igor Iványč není žádnej prašivej putlerovec! Je to monarchista, bělogvardějec a neuznává putleroffskj Chujlostan, v čemž se shodne s kozákem Babajem, ale jen v tom, bohužel. Tito dva hrdnové se rozešli, což je osud Slovanů rvát se mezi sebou, bohužel! Proto budoucím carem Ruského Impéria opětovně mjsí bejt Grmán, nejlépe baltický Němec! Až se spojí vojska bílých kozáků s oddíly pana Jaroše (a obě Blahorodí se navzájem uznávají!) tak osvobodí prohnilou, ždáctvem řízenou Evropu! ta se opět stane silnou a my budeme opět moci začít stoupat k výšinám tak, jako kdysi naši předkové, kteří nedostali své výsadní postavení sáhibů a pánů na Zemi od nikoho darem, ale museli si ho za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   Smazat
  15. oprava: Germán! (nejlépe naklonovaný Romek baron Ungern von Sternberg!)

   Smazat
  16. 17:43, to tady neustále kopíruješ už tři roky, ty směšnej vzteklej a hlavně hloupej dědku.

   Smazat
  17. 20;34
   A díky bezmoci a nechuti admina ho bloknout ještě dlouho bude....bohužel!

   Smazat
  18. oprava času: směšnej vzteklej a hlavně hloupej dědku 10:13, 10:37

   Smazat
  19. 15:11 Není to dědek, ale mladej dement z teplický patologie, schopnej dnes maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se probral z lihu co v něm primář uchovává potraty a co mu ho chodí potajmu upíjet!

   Smazat
 8. "Legální" Ukrofašistické armádě nezbyde, než ty fašistické jednotky zlikvidovat !

  OdpovědětSmazat
 9. https://www.armyweb.cz/clanek/zvrhle-choutky-rude-armady

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ak malo platiť oko za oko, zub za zub, tak by z Nemecka neostalo nič - cca 3000 vypálených dedín v Bielorusku hovorí za všetko, málo sa mstili,

   Smazat
  2. 8:49, na Armywebu se najde ohromné množství "důkazů" k zvěrstvům Rudé Armády, a k tomuto vojsku tam kromě mizerné výzbroje, zbabělých úprků a zkažených akcí, ani nic jiného není. Což je v protikladu k US Army, resp. té britské a v poslední době i neskrývaný obdiv k Wehrmachtu a zbraním SS.

   Myslím, že kdyby nehrozily extrémní tresty, které se v RA nelítostně uplatňovaly, bylo by to na poraženém území mnohem horší. Vojáky Rudé Armády hnala nesmiřitelná touha po odplatě za podstatně větší zvěrstva, která spáchali Němci spolu s nacisty z ostatní Evropy na území SSSR. Za zvěrstva nemající v moderních dějinách obdoby.

   V jednom z diskusních příspěvků k článku je uvedeno, že se nikde nehovoří, že podle knihy Miriam Gebhardtové v knize Als die Soldaten kamen Američané znásilnili 270 000 Němek. Podotýkám znásilnili, ne že jim Němky daly, protože byly i takové, které rády daly i Rusům. Ale to je zřejmě nedůležité.

   A ještě něco k válečným znásilněním. Je rozdíl, když se vystřídá pět vojáků na některé nešťastnici, zvlášť, když jsou za to následně potrestán, a tím, když se vystřídá pět vojáků na nějaké unterfrau, pak jí před očima nechají psy roztrhat její dítě, druhé dítě omlátí o zeď domu, muže i s rodiči pověsí jako prasata hlavou dolů a zaživa vyvrhnou, a nakonec ji vrazí do vaginy dýku. To se pomalu umírá, hodiny a hodiny, přitom se díváš, jak ti vykrádají dům, jak vraždí tvé sousedy, všechen ten křik a nakonec oheň. Taková milá zábavka...

   Ale chápu. Něco jiného je, když nějaká "zvěř" ubližuje Homo sapiens a ještě k tomu vznešenému Árijci, a je rozdíl, když si pán tvorstva jde zalovit a chce vidět trochu víc té krve. Mimochodem, nevím jak vy, ale většina zdejších patřila do kategorie untermenschen.

   Smazat
  3. 9.48 Vojáci US ARMY ve Vietnamu těm znásilněným dívkám i matkám zasouvali do vagín bodáky do červena rozpálené, takže nedocházelo k vykrvácení a smrt je z amerických muk vysvobozovala až po několika dnech.

   Smazat
  4. 9:48-nedávno nás jedna babka z Radeburgu u Lipska pobavila rčením, které v té době kolovalo mezi válečnými vdovami v reichu, že "je lepší Rus na Němce než Američan nad Němkou". Oni je, ty osvoboditele z USA moc nemilovali, určitě ne víc, než ty Rusy, ke kterým ale trpěli výčitkami svědomí a měli proč.

   Smazat
  5. 12;02? 1
   A o těch stovkách tisíc znásilněný francouzek se raději mluvit vůbec nesmí!!!!!!
   Amiokupant SLOVO NE tehdy neměl ve slovníku!!!!!!

   Smazat
  6. 12:23-no, samozřejmě, to se dalo čekat, když skoro 80% us.kanonenfutru-infantérie tvořili černoši a hispánci už tenkrát, stejně jako dnes těch invazních mohamrdánských jednotek (kromě Arabů), co obsazují Evropu na přání "velkého loutkáře" a ti se pochopitelně znásilňováním, jak to v každé válce je, mstí "bílé panské evropské rase a hlavně mužům" za příkoří, kterého se v minulosti na nich dopustila...

   Smazat
  7. oprava: a můj (rozuměj putlerský!) okupant ...

   Smazat
  8. 12:49 Nebude to už dlouho trvat, kdy komoušskej xindl proměníme na krmivo pro tenhle kanón, jménem Anča! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM


   Smazat
  9. Ta Andula je vykopávka a vy, co vykračujete zásadně pravou nohou, nosíte vercajk zásadně v pravé nohavici a hajlujete oběma rukama už nebudete dělat nic jinýho, než dřít na "národní hosty z Afriky a Stř. východu" a vystavovat jim svý tlustý měkký zadnice, aby si mohli vytřepat pytlíky a ze sexuální frustrace vám nepodřezali krky...a k tomu vám bude asistovat Církev svatá a aliance lidskoprávních, feministických a enviromentálních neziskovek... ve střílení tou Ančou na Brusel, by vám většina lidí nebránila...

   Smazat
  10. 18:22 Na zdejší rudý polozdechlý geronty i tahle vykopávka bohatě postačí!!!!:-)

   Smazat
 10. Jenže je taky údajně pravda, že se údajně všichni obyvatelé vesnice Zolotoje, Stanice Luhanská, Lysyčanska a dalších měst a vesnic postavili za Azov a odmítli "kapitulaci". To samé se údajně odehrálo ve dvaceti ukrajinských městech včetně Oděsy, Mariupolu, Kramatorska, Charkova a Slavjanska. Něco pravdy na tom bude, jen ty počty zřejmě budou hodně daleko od pojmu "všichni".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všichni dostali demokratickou volbu. Postavit se za AZOVské, nebo před popravčí četu. Nikdo jejich svobodné rozhodování neovlivňoval.

   Smazat
  2. je to pravda, museli chcieť, lebo inak ...

   Smazat
  3. Ano tak podemokraticky: o nás bez nás... jednoducho museli chcieť. Stále ide ten tlak z Bruselu. Odkedy si tu zamenili Moskvu za Brusel, či dokonca Washington, mráz prichádza z Bruselu a Washingtonu. A k tomu všetkému tu asistuje te užgryndaný pidimýžík Pepek Vyskoč, usilovný zväzák naších svetlých zajtrajškov v Európskom Sojúze.

   Smazat
 11. Itálie: Salvini odstaven a nová vláda opět vyvolala novou vlnu masové migrace!

  http://svobodnenoviny.eu/italie-salvini-odstaven-a-nova-vlada-opet-vyvolala-novou-vlnu-masove-migrace/

  OdpovědětSmazat
 12. Tak ze Maduro ve Venezuele vyhral amik stahnul ocas mezi nohy a je ticho po pesine jeeee a to tady bylo silnych reci od kavarenskych inteligentu ze to do tydne skonci ve prospech aaaaameriky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak, v Ekvádoru se teď mele, tamní indiáni už mají dost zkorumpované proamerické vlády v čele s idiotem paradoxně jménem Lenin Moreno, který nechal vydat Assange Anglánům...Je to zajímavé, USA ze opravdu "vytrácí"...

   Smazat
 13. Planetou se šíří infekce násilí a zacyklované revanše. Viz nekontrolovatelný Azov. Vzhledem k tomu, že i řada našich spoluobčanů nemá proti prasárnám imunitu, jsem naprosto proti ozbrojování civilistů, je pryč doba, kdy tu strašily Lidové milice a dnes je tu problém domobrany. Kdyby tu žili jen slušní a zodpovědní, morálně dospělí lidé, tak jsem pro domobranu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...no a protože tu žijí jen samý kurvy a hajzli, tak jak se jim ty a těch pár slušných chcete bránit, když stát je totálně nespolehlivý, zkorumpovaný a v sevření oligarchů, kteří jej nutí dělat na ně a bezpráví a křivdy neřeší ???!!! Co budeš dělat ovečko, budeš se nechat stříhat kdekým a ještě blíž de kůži i když tě už stříhají "do živýho" a zrovna na začátku zimy, to budeš stále jen odevzdaně držet a jen občas zamečíš tady na NR, nebo někde jinde...

   Smazat
 14. 12:17
  A hlavně urychleně VYHNAT VŠECHNU TU BANDEROSVOLOČ Z ČECH!!!!!!!!Ať táhnou za amiokupanty,tady NEJSOU VÍTÁNI!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak vstaň konečně ze svý proprděný židle od zamaštěné klávasnice a běž vyhánět. Brání ti snad někdo, mongoloide?

   Smazat
  2. 12:42
   Chceš chytit jednu jako nedávno ten KSINDL?!
   Sám sereš v síni při představě,že bys měl tvůj prdelní ksicht vysrtčit z maringotky a nedostat hned jednu mezi voči!!!!

   Smazat
  3. 13:29
   Copak? Jakej "ksindl"? Zmlátil jsi snad nedávno svého spratka?

   Smazat
  4. 13:31
   Tvůj ksindl dostal po hubě?!Zřejmě za odměnu!;-)
   To je ovšem chvályhodné....jen to měli vzít i s tebou!

   Smazat

  5. Vy všichni nademnou... Přesně takový debilní vulgární a oplzlý slovník používají vzteklí bezmocní dědkové z obou stran. Tu spršku směšných a bezmocných vulgárních urážek.

   Smazat
  6. 14:07
   Das ist alles Dumkopf?!

   Smazat
  7. 14:13 Neskřekej putlerprde tím jidišem, stejně ti to od smradu z lejnolíhně téhle škaredé ugrofínské poloopice - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   nepomůže!:-)))

   Smazat
 15. Morálně dospělí lidé tu žijí, ale v ČT je neuvidíte ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten "morálně dospělý" máš bejt jako ty, nebo kdo?

   Smazat
  2. 12:45
   A ty snad jo guano?!

   Smazat
 16. Právě jste mi potvrdili, že mám pravdu. Pěkný den přeje 12:17.

  OdpovědětSmazat
 17. Německo!!!Semknou se, a zvládnou to...
  https://cz.sputniknews.com/svet/2019100910796183-v-nemeckem-halle-se-strili-prinejmensim-jeden-mrtvy/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hmm, tak někdo k smrti nenávidí Židy. Tak jako 90% čtenářů těchhle stránek. Za které ten někdo udělal špinavou práci na kterou oni nemají koule a umí jen žvanit.

   Smazat
  2. 14:32
   Popletl jste si tento web s éronetem.

   Smazat
  3. 14:32
   Židy VEŘEJNĚ likviduje ten palmovej ODPAD a Mer-Kheli ani policie nic nedělají,takže ty svoje chujoviny směřuj na velvysrance neexistujícího Německa!!!!

   Smazat
 18. Nektere vase prispevky jsou velmi zajimave a stoji za preklad pro kamose, kteri nerozumi cesky.

  Nejvetsi prase je zde uz tradicne, "SOUDRUH" MUGABE, ktery ma osobyty styl podani - plny vyricniku nebo smailiku a trpi stihomanem, ze ho nekdo okupuje !
  Prosim, aby jste pokracovali !
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 19. From nick honolulu to nick Mugabe ! DOTAZ !
  Tak co ty poseroutko ? PUJDES tem Ukrajincum na pomoc proti Dombasu , nebo nepujdes ?
  Pta se nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 20. Pane prispevkari 11:38 ! ! ! VZPAMATUJTE SE !
  Rikat rudoprdelate komunisticke opici (Mugabemu), ze je pica, neni logicke po strance ceskeho jazyka !
  Ja mam rad vsechny pice, ale koumouse rad nemam.
  Ja se ted citim popleteny, proc rikate tomu hajzlovi - Mugabemu lichotky ?
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 21. 15:03
  Co by s tou haldou amisraček BANDEROSVOLOČ dělala???
  Leda Avakov kokosněhuláka!:-)

  OdpovědětSmazat
 22. Už aby začal matriarchát, baby sice nemají koule, ale mají mozek. Jsem sice chlap, ale raději se domluvím s ženskejma, které vždy vědí co chtějí a taky proč to chtějí. Obdivuji jejich pragmatizmus a navíc dovedou mile překvapit něhou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:46
   Každý chlap bez koulí vám musí dát za pravdu.

   Smazat
  2. Že ženy vědí co chtějí:-). To může napsát jenom chlap bez koulí15:46

   Smazat
  3. 19:51
   Voní vědí leda.....Jajteles!!!☺

   Smazat
  4. Pánové, zdejší muži se se svými kuličkami mohou vytahovat leda tak na Japonce. Při dnešních možnostech cestování si nedělejte iluze, my ženy máme přehled. Vaše vavříny poněkud povadly. Možná váš kolega, 15:46 ve vší skromnosti, nebude k zahození.

   Smazat
  5. Dámo 23:08,
   nikdo z pánů nepochybuje, že jste odbornicí na velikost kuliček vašich zákazníků.

   Smazat
 23. Ja se v te valce na Ukrajine moc nevyznam , ale musime podporovat tu stranu, proti ktere zde stale zvatla, nick Mugabe !
  T.j. logicke shrnuti zdejsi besedy !
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:09
   Co čekat od amihovna z papundeklu?!

   Smazat
  2. 17:08 A koho by ty hovna (za kterých vycházíš) asi tak zajímaly, putlerpšouku! A píše se to s "y" a dělá se mezera! Tedy "a mý hovna"!

   Smazat
  3. Povim ti to asi tak, Nicku, pan Bandera není sice můj hrdina (zradil Říši), ale asi bych na jeho místě taky neměl s rudochy moc slitování! Já teda neviděl zrovna o jeho životě nic moc, ale zato jsem na youtube (ostuda, proč sakra tyto celovečeráky nedává v hlavním vysílacím čase naše ČT!) biografický film o Romkoj Šuchševyčoj a věru to nebyl lehký život! Nejdřív polskej hulán na koni s vytasenou šavlí honil partu kluků na železniční vlečce a Romek ho nakonec sundal šutrem a tím sebe a svý kámoše spasil! A pozdějc když vypukla válka, přepadli je bolševici. Po osvobození panem Hitlerem našel svého umučeného bratra ve věznici NKVD, kam ho Němci zavedli k identifikaci se spoustou dalších! Tehdy hrdě nosil mundúr OUN a vyvěsil v první osvobozené vsi ukrajinskou vlajku, jenže pak se cosi zvrtlo a že prej to nesmí a kdesi cosi, že tam bude "Komissariat" řízený Němci!A tak přímo z vlaku utek ke svým do lesů a začal boj proti všem! Velice odvážný člověk. Po válce ho celá léta honil jeden major KGB a nemoh ho furt dopadnout, až zradou kamaráda byl obklíčen v jednom domě když navštívil svou bývalou ženu. I tak v boji ještě složil jednoho rudocha - asi oficíra KGB! Skvělý bojovník! Kam se sere udavač Julda Fulda, kerýho tuná komouši vynášeli do nebe a točili o něm všelijaký gerojský škváry - tu s Iljou Rackem, tu dokonce s Filípkem Renčem! Škoda filmovýho materiálu ...

   Smazat
 24. Panove ja si pamatuji, ze nekdy v roce 1985 byla unesena lod, ACHILLE LAURO Islamisty !
  Jeji pasazer Klinghofer byl invalida na voziku a Islamiste ho hodili pres palubu i s vozikem, protoze byl Zid.

  Potom se nechali slyset v nasi TV, ze utopi vsechny Zidy, hned jak budou mit moznost.

  Zde vidite jak kanclerka MERKEROVA v Berline, je baba hloupa a destruktivni.
  Tu strelbu v Nemecku zavinila ona. !
  Islamiste se nikdy netajili tim, ze nenavidi Krestany, Hinduisty, Zidy a hlavne NAS KATOLIKY - proste nikoho !

  To byla baba Merkerova, ktera je pozvala do Nemecka.
  Panove, ted dokonce i vam a kazdemu je jasne, ze si ta baba nasrala do vlastniho obyvaku.
  Cenzore - vyjadri se ! Souhlasis se mnou nebo ne ?
  NICK HONOLULU - zarivy priklad logiky !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honiči Lulua, jseš trouba, Merklová není blbá, ona má zadání a pro jí podoporují a oceňují, vždyť dostala cenu Theodora Herzla, zakladatele Izraele a taky Kalergiho cenu a ta není ohodnocením blbosti, ale oceněním zásluh o zkurvení bílé evropské civilizace namícháním s primitivními zjeby z celého světa...
   Kdy už tohle pochopíš ty i všichni ostatní troubové, co tvrdí ze Merklová je blbá??!! Ona není blbá, ona je tak prohnilá a zkorumpovaná a to těmi, kdo ovládají světový fin.systém a organizují imigraci...

   Smazat
 25. JA NICK HONOLULU vam jdu vsem prikladem o odboji ! Uz jsem si objednal letni tricka se znaky KRIZAKU.
  Tech znaku jsou 4 druhy a jeden je hezci nez druhy.
  Kazda krasna KATOLICKA z Latinske Ameriky, me ted bude hladit usmevem a bude mi nadbihat.
  Vy vubec v Cesku ani nevite, jak jsou zeny z jizni Ameriky pritazlive a hezke. (Psssst ! A rychle !)
  nick honolulu - KATOLIK !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Debile, jiz nemci si pochvalovali polky ale rikali ze vzdy prvni se musi pouzit mejdlo ze .da a tvrdej rejzak

   Smazat
 26. 16:57
  Jdi Trumpetě vyměnit Pampersky,tady jsi ty SKUNK APE NEvítán.....A vždycky budeš!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 27. 17:11 - nicku Mugabe, tvoje "pozvani" je mi u prdele !
  Tvoje nazory take ! Ty zde representujes rudoprdelate opice z Limpopa a jejich protestni vriskani mi hladi dusi !
  To je jako syphonie videnskych umelcu !
  NICK HONOLULU - ozdoba a chlouba arijske rasy !
  (Ted se na tebe vyseru a jdu hledat nejakou Latinku !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Idiot opet na scene ,jak zde bylo krasne bez tohoto imbecila dementniho

   Smazat
 28. 17:30
  Mezi lidi ve městě tě ty SKUNK APE nepustili ani v Africe!!!!!
  No,s tím prdelní ksichtem a amizulukafrohatmatilkou není divu!!!!!!!
  Tebe by nechtělo ani 100let starý HOVNO slabomyslný Eržiky z africkýho slumu!!!!:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to somrak a proto nema nic ,je to zebracek bydlici s holotou v apartmentu a zde otravuje

   Smazat
  2. Ty coby dvojmolekulový shluk putléria, plynu z vypouštěnýho ze smrdutý lejnolíhně týhlenctý škaredý ugrofinský poloopice - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   nemáš vůbec žádnej xicht! Jen odporně páchneš!!!!:-)

   Smazat
 29. Tím jak se všechno začíná vyjasňovat, Ušáci jdou do pryč, fašouni tím pádem taky, se tady objevuje čím dál více vzteklých Amifašistofilů, kteří už přecházejí z hesla "Lepší se mýlit s Ušáky, než mít pravdu s Rusáky" na sprosté a nenávistné výlevy, postrádající jakékoli argumenty a logiku. Jenom v souladu s Havlovým heslem, propagují "Pravda a láska musí zvítězit, lží a nenávistí". Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat


 30. Sem už delší dobu nelze čímkoliv přispívat, i kdyby člověk chtěl, protože zdejší diskusní prostor je zavalený odpuzujícími a neuvěřitelně hloupými příspěvky bez jakéhokoliv obsahu. Podle všeho to dělá jen pár lidí, kteří se soustředí jeden na druhého, včetně exota zvaného honolulu, a ti pak pomocí kapitálek, vykřičníků, urážek, idiotských a donekonečna se opakujících tapet, mnohdy úplně mimo téma, plných odporných vulgarismů, tupých nic neříkajících složenin, stále těch samých dokola sem 24/7 neustále vkládají. A je jedno, které straně tzv. "fandí", protože jsou všechny odporné a soustředěné jen na urážky a vulgaritu nejhrubšího zrna. Tak se tady mějte, adios!


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. samozrejme drzka,vsichni rozumeji tento dementni idiot je tak ubohy a skutecne debilni ,on nezna nic jineho nezli lzidolzi Hanify z FOX a dalsich prikecavacu ,nevi v podstate o co bezi ,zkratka je to idiot ktery udelal chybu ze utek on mohl byt vyborny hasic pomocny ci milicionar, znam takove v emigraci a ted zde melou neco o juesej i kdyz nevedi kde je na mape sveta

   Smazat
 31. 20;52
  Das ist alles dumkopf?!

  OdpovědětSmazat
 32. 20:52 - Zde je "exot" zv. nick honolulu !
  Ceska podradna levicova havet me nesnasi, coz mi prinasi radost, ale je skoda, ze nikdy nedokaze v nicem postavit proti-argument, coz mi pripada, ze jsem na shromazdeni mezi opicemi v Africe ! Nadavky hazeni hovinek, na to maji monopol !

  -----------------------------------------------------------

  "Soudruzi" Hurvinci, vy mentalne opozdeni nedomrdci ! Napred jste rikali, ze bydlim v krabici od lednicky - Middle of Evegrades a ted rikate, ze s nejakou holotou v apartmentu. Nemohli by jste sjednotit vase fantazii ?

  Hurvinci blbecci - vice nez 50 let jsem pracoval pro slavu Pretorie a Washingtonu - coz svedci o moji superiorni inteligenci. Vy jste pracovali pro soudruha hnusaka - Husaka a ted nejen , ze mate hovno duchod , ale mate i nasrano ve vasich provincionalnich makuvkach - coz je veselohra...

  Takze ja jsem vyhral diky prirozene inteligenci a vam sudicky nasraly do kolebky a nedaly vam zadnou
  inteligenci !
  Huu, ha, ha, ha, uvedomujete si, ze rikam pravdu !
  Nebo ani to, vam jeste nedoslo ?

  A ted jdu na jiny clanek ! POJTE se mnou vy bile opice, at mam moznost cas od casu nekomu z vas nakoupnout myslici ustroji. (Vase prditko !)
  NICK HONOLULU - uspech byla vzdy prirozena vec !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hurvinku / blbecku ne vsichni zili v ceskoslovensku hodne lidi zije 50 let + mimo tak si to neplet

   Smazat
  2. Lulane, už tě tu někdo odhalil, že jsi našinec ze Smíchova, tudíž máš i naše občanství, nalej nám čisté víno. Nebudeš kandidovat na Hrad ?

   Smazat
 33. SKUNK APE a jeho smradlavá drážka plná amisraček!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: a mých (rozuměj putleroffských) sraček ...

   Smazat
 34. Sláva opolčencum.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.