Reklama

sobota 26. října 2019

Politolog objasnil přesun systémů S-400 a Pancir S na vojenské cvičení v Srbsku


Ilja Muromský
27. 10. 2019     riafan
Vojenské cvičení v Srbsku je důležité jak z hlediska propracování bojových návyků příslušníků Ozbrojených sil RF, jejich dovedností, jejich ovládání složité techniky, tak i z hlediska politického. Tento názor vyslovil v komentáři pro Federální tiskovou agenturu politický analytik Vladimír Solovějčik.


Cvičení S-400 v zahraničí

Oddíl ruských protiletadlových systémů S-400 a baterie Pancir-S se poprvé zúčastní vojenského cvičení v zahraničí. Informovalo o tom Ministerstvo obrany Ruské federace.

"Ruské jednotky protivzdušné obrany s protiraketovými raketovými systémy S-400 a protiraketovými raketovými a dělovými systémy Pancir-S byly přesunuty do Srbska, aby se zúčastnily druhé fáze společného cvičení protivzdušné obrany Slovanský štít 2019", je uvedeno ve zprávě.

Komplexy budou rozmístěny na letecké základně Batajnica. Stanou se součástí rusko-srbské skupiny, která vypracuje protivzdušnou obranu regionu. Úkolem bude také detekovat, sledovat, klasifikovat a zničit vzdušné cíle relativního nepřítele.

Vojenské cvičení Slovanský štít 2019 se koná poprvé. Skládá se ze dvou etap: první se konala v září v Astrachanské oblasti, druhá potrvá do 29. října v Srbsku.

Politický signál

Jak poznamenal Vladimír Solovějčik, pokud zbraně přicházejí k vojenským jednotkám a jsou v bojové službě, pak musí její příslušníci rozvíjet dovednosti při práci s nimi v podmínkách blízkých k bojovým při cvičení.

"Proto, jak se říkávalo o obdobný situacích v dobách mé aktivní vojenské služby v silách protivzdušné obrany sovětské armády, "je to běžná situace". Jiná věc je, že poprvé bude cvičení za účasti nových protiletadlových raketových systémů mimo naši zemi. Tato skutečnost, o tom není pochyb, není běžná. Je zřejmé, že cvičení v Srbsku je důležité jak z hlediska propracování bojových návyků příslušníků Ozbrojených sil RF, jejich dovedností, jejich ovládání složité techniky, tak i z hlediska politického",.vysvětlil Vladimír Solovějčik.

Expert poznamenal, že cvičení se koná na území Srbska, jehož obyvatelé se před 20 lety stali oběťmi agrese ze strany zemí NATO, raketových útoků a leteckého bombardování. Proto je použití nejnovějších ruských systémů, které odvracejí nebo do velké míry odstraňují takové hrozby, velmi symbolické.

"Víme, v jaké mezinárodní situaci se nyní Srbsko nachází. Neustálé provokace ze strany kosovských separatistů, jejichž kvazistátní formaci Srbsko neuznává, ale která je všemožně podporována zeměmi NATO. Zapojení do NATO Černé Hory, bývalé nejbližší spojenkyně Srbska a jeho sousedky. Posílení vlivu generálů NATO a bruselských evropských byrokratů na záležitosti v sousedící se Srbskem Makedonii, která, aby se zavděčila těmto činitelům, je dokonce připravena změnit název své země", vysvětlil Vladimír Solovějčik.

Expert poznamenal, že v této situaci je pro srbský lid životně důležité, aby viděl, že existují síly, připravené chránit jeho právo na pokojný život, bezpečnost a svobodu před jakýmkoli cizím zasahováním. Proto je důležité toto cvičení, kde vysoce technologické prostředky, vytvořené odborníky koncernu Almaz-Antej, budou testovány v podmínkách blízkých bojovým.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

70 komentářů :

 1. Jak ty rakety Rusové do Srbska dopravili? Není jiné vysvětlení, než že se tam prokopali postavili tunel pod územím přátel nebo členů NATO. Opuštěné šachty na Ostravsku vyžadují ostrahu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doravili je tam letecky, Maji nejvetsi dopravni letadla na svete

   Smazat
  2. Samozrejme vzdyt to lze najit na internetu nebud jako neverici cechacek co vzdy vse vi a nic nepovi

   Ty letadla samozrejme je tam dopravili letecky

   Smazat
  3. https://mainichi.jp/english/articles/20191025/p2g/00m/0in/032000c

   Tady to mas ty era !!

   Smazat
  4. 23:56
   správná otázka. Přesun proběhl s povolením NATO, tedy USA.
   A co z toho plyne?

   Smazat
 2. Tak je to správné Slovan brání Slovana tak by to mělo být.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Áno Slovanské narodí by měli držet spolu a pomahat jsi. Viděli jsme jak Nato zaútočil ná Srbsko. To je hnus velebnosti z Bruselu.

   Smazat
  2. 7,59
   Bol to hnus, ale ako tomu chces zabranit ?
   Nemas sancu.
   Politici rozhodnu, obcana postavia pred hotovu vec.
   A vraj demokracia.
   00000,1 percenta obyvatelou statu rozhodne za
   99,99 percent obyvatelstva, a ty sa prisposob.

   Smazat
  3. Přání otcem myšlenky. Ve skutečnosti fatalistická "slovanská duše" je pouhá reakce ruského lidu na otroctví, které mu pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijské říše. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům - https://www.youtube.com/watch?v=ZeD4pYhKX1g

   Smazat
 3. Slovan všude bratra má.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vás ovšem celý slovanský svet považuje - ehm - za bratrancov -

   Smazat
 4. Škoda ze bratři Srbové neměli před dvaceti léty podobný systém v mnoha kusech.
  Živjela Srbija. Stop NATO!

  OdpovědětSmazat
 5. "Z tech velkejch planu, nezbylo nic"..zpivali Mustangove v hezky pisnicce: Kdyz jaro na Aljasku zavita k nam...Rad bych pripomnel plany USA na 20.stoleti , PNAC a rok 2020 uz melo byt vse vyreseno..A co je dnes.
  Tedy Irak, Afganistan uz pevne v rukou USA , protoze se zjistilo ze USA zbroji za triliony a malo na tom vydelava. Jako predtim. Tedy ropa z Iraku a Potrubi zhora z Turkestanu, Uzbekistanu Kazachstanu, pres Afganistan a Pakistan do pristavu /Dubai a Abu Dhabi/a rovnou do poslusne EU za ucelem vytlacit odtud Rusko pryc. Zavislost EU vyhradne na USA a Pentagonu..Zisky a zisky. Dale Izreal mel vypomoct se Syrii a Libanonem.To se nezdarilo a z Libanonu musel uprchnout zase v 2006. Saudi v Jemenu ,Erdogan se sprajcoval, tak pryc s nim.. Bida taky. Ale zdarilo se pomoci velmi poslusne MerkelEU-EU a spol. aspon z casti vylidnit Stredni Vychod v mnozstvi milionu ,dulezity a jen to pokracuje , nebot populace by tam jen prekazely !!
  A kdo by je tam zivil a snizoval si tak zisky !!
  Znate nekoho mimo EU ?? Uprchlici dostali volny pruchod pres znicenou Jugoslavii, kde germani strasne pomahali /jednou nacista/,dale Lybii rychle , kratka otevrena cesta do Italie a Spanelska a podvodnym znicenim hospodarstvi a tak vydiranim Recka ..

  OdpovědětSmazat
 6. Západ začíná být sto let za opicema, ne dnes přesněji za Ruskem a Čínou možná již i za Indií.

  OdpovědětSmazat
 7. !!!! Slované !!!!
  Slované jsou etnická a jazyková skupina Indoevropanů, žijící především ve střední a východní Evropě. Do historie výrazně poprvé vstoupili na počátku 6. století, kdy započala jejich expanze do velké části Evropy. Mnoho Slovanů později také osídlilo Sibiř, střední Asii a emigrovalo do různých částí světa. Slované obývají okolo poloviny území Evropy a je to největší etnicko-jazyková skupina v Evropě.[24]

  Podle svého jazyka jsou Slované děleni na východní (Bělorusové, Rusové a Ukrajinci), západní (Češi, Lužičtí Srbové, Poláci, Slováci) a jižní (Bulhaři, Chorvati, Slovinci, Srbové a Makedonci). Kromě toho existují uvnitř uvedených etnik skupiny, které jsou někdy považovány za samostatné národy, resp. jsou národy in statu nascendi a jejich etnicita je předmětem sporů (Černohorci, Goranci, Kašubové, Moravané, Pomaci, Rusíni, Slezané). V minulosti patřily mezi Slovany i kmeny vybité ve dvanáctém století křesťany: Polabští Slované a Pobaltští Slované (a v jejich rámci další kmeny).[

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto jsou všechno naši pokrevní bratři a sestry.

   Smazat
  2. 4,43

   Slovania. Ano, ale to Polsko nesedi.
   Kazdy vie, ze Slovania su mierumilovny.
   A Polsko ?
   Ved je to stvac, ktory neustale na niekoho slovne utoci. Zatial.
   Dnesneho poliaka by som skor prirovnal nie k slovanskemu narodu, mentalite, ale k židovskej mentalite.

   Smazat
  3. Už jsem to tady psal, Poláci jsou víc jak z poloviny chzáří. Po nich trochu méně okrajinci.

   Smazat
  4. Nedávno byl president Zeman v Srbsku a předváděl se. Když před 20 léty se měl předvést, tak hlasoval pro přelet amerických bombardérů. Že by zmoudřel?

   Smazat
  5. Lož cudzích historikov o Slovanoch. Stiahni si knihu od prof. Šemberu Západní Slované v pravěku. Tento rok vyšla po prvý krát kniha Prvé dejiny Slovenského národa od Papánka z r 1780 a tam medzi národy Slovanské prirodzene spomína Vandalov Prusov Herulov Markomanov Uhrov Kvádov a aj ich reč. Dnes sa na gymnáziach na Slovensku vyučuje že Arpádovci boli po mužskej línii Slovania. Viď výskum dna Ondreja 3.... či utajovaný pôvod a život Štefana 1.

   Smazat
  6. Většina procitla až po propagandě o krvelačných Srbech a hodných : Chorvatech,Muslimech a Albáncích.
   Pravda je že Srbové byly Stovky let od těchto sadistu a fašistu likvidování v řádu stovky a stovky tisíc.
   Prezident Zeman ví že Babiš a Petříček mají kulky v Bruselu a odvolávát uloupení Kosova nebudou.
   Je to na nás obyčejných pracujících lidech. Musíme zlepšit vztahy mezi slovany které Venca bohužel rozbil.
   Kosovo je Srbija.
   Krym je Rossija.
   Ámen.

   Smazat
  7. Kosovo je Srbska majka.

   Smazat
  8. 9:58
   Pokud vím, tak Zeman uznal u Soukupa, že s těmi bombardéry to byla chyba. Je to ale už mnoho let a tehdy jsme netušili, co to je za organizaci prosazující mocenské zájmy USA.

   Smazat
  9. 9:19 Polákům tak či onak vděčíme dnes zato, že chazaro-bolševické hordy neprošly v roce 1920 do Evropy a kdyby bývali byli rozumný i v roce 1939, tak kde by dnes Evropa končila! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
  10. 3.34 pokr. To vsechno samozrejme mel poskytnout 9/11.
   kdyz se Grete podaril velkej TRIK, kdyz steka na nepravej strom , place nad spatnym hrobem a vyhrozuje tem , nam, ktery by radi vsecko co rika ,akorat je nad nama velky armady armad, tezkoodencu, policie, statisice spehu, miliony nenavistnych afroarabu,na jejich dobry zivot nas vsecky vydiraji bez milosti, nikdo nesmi rict cokoliv na verejnosti na rozdil od ni. Dale teror bez konce a vydirani a ozebracovani vse Evropanu v zajmu korporaci a konglomeratu. UMLCOVANI A OZEBRACOVANI POKRACUJE NEMILOSRDNE.Tak penize z nas vydrene jdou afroarabum a ti si kupuji hojnost vseho i pro sve obrovske rodiny, posilaji miliony zpet odkud utekli a jezdi tam za nase na dovolene A REKREACE atd. Musi doststa na vse ,na vysoke najmy , auta vse jim plati Evropane a za to jsou jeste vrazdeni..Kdyz nemaji musi dostat a tak ani nesetri a naopak..Greta je tak slepa a hlucha a prostoducha nadprumerne..Asi proto ma dovoleno kricet verejne..

   Smazat
  11. No a ty jsi zase 4.43 cistokrevnej Idiotek.

   Smazat
 8. Slované obývají okolo poloviny území Evropy a je to největší etnicko-jazyková skupina v Evropě.[

  OdpovědětSmazat
 9. My nejsme Germáni Kalousku a jiná protinárodní havěti, my jsme Slované Kalousku a jiná protinárodní, národnostní havěti.

  OdpovědětSmazat
 10. Analytická zpráva známé investiční banky Saxo Bank se čte jako dobrá detektivka nehledě na to, že jméno pachatele je uvedeno již v samotném názvu. Konkrétně: za hlavního zločince ve světovém finančním systému je označen americký dolar.


  Název referátu „Vražedný dolar“ hovoří sám za sebe, ale v tomto případě je důležité nejen negativní hodnocení vlivu dolarové hegemonie na světový finanční systém a ekonomiku, ale i předpověď, že se svět dostal do bodu, v němž pouze devalvace americké měny může trochu oddálit (ale ne odstranit) vážnou krizi celosvětového rozsahu. Supernízké úrokové sazby na globální úrovni se již ukázaly jako neúčinné a aby USA získaly alespoň trochu času, budou muset obětovat právě silný dolar.
  V r. 2020 bude činit dluh USA astronomický jeden bilión dolarů. To se nám to machruje z cizího.

  OdpovědětSmazat
 11. No, hlavně, že se to okecá. Až bude nějaká podobá akce NATO v Česku doufám, že budou zdejší komentáře stejně příznivé

  OdpovědětSmazat
 12. Zvrácená zápaďácká ubožárna nenávistně čumí na silné slovanské jádro a prská vzteky,že jej nemůže dostat na kolena. Celý ponížený a vykořisťovaný svět hledí s jedinou nadějí na Rusko a jeho spojence, jako na světovou hradbu míru, jež je jedinou gigantickou překážkou imperialistickému Západu v uchopení absolutní moci nad celým světem. Pryč z EU+NATO...!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stehujes se na duchod do Ruska?

   Smazat
  2. 7:24 jen abys tam jednou neprchal, černí se v Lybii zachraňují už i na suchu .

   Smazat
  3. Ono Západu ani nevadí jaké je zřízení v Rusku, ale nemohou unést to, že tam je obrovské bohatství a není jejich.

   Smazat
  4. 9:59 Rusko je na kolenou a její zdegenerovaní obyvatelé lížou prach, otázka je proč, když je Rusko tak bohaté a mohlo by být nejsilnější ekonomický tygr světa? Příčinou je špatný genofond jeho obyvatel, těchto vječně ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs


   Teprve až dojde k jejich výměně, Rusko se pozvedne k nevídaným v historii lidstva výšinám ...

   Smazat
 13. To jsou ty systemy, jejichz Vysledkem v Syrii byly zadelane latriny ruskych oficiru, kdyz tam priletely Tomahawky.

  OdpovědětSmazat
 14. 23:56 Bože jsi ty ale blb, letecky, na šachty na Ostravsku se vyser.

  OdpovědětSmazat
 15. 7:05 Větší blbinu tvůj dementní mozek už nevyprodukuje?

  OdpovědětSmazat
 16. Pokud se cvičí v Srbsku, tak to je správné, tak to má byt, ale pokud NATO cvičí v Německu, tak hnedle chystá válku co, vy proruští burácííí.

  7.01 Pacient z Bohnic? Tak brzo tě postili ke klávesnici.

  7.05 No to jste tomu dal, místní prokremelská partička tohle nerozdejchá,zvláště nšjakej Bilko!

  OdpovědětSmazat
 17. Jenom nechápu jak tu vůbec může být někomu něco nejasné. Když Ušáci "údajně vyhráli studenou válku" a podvedli Gorbačova
  a Rusko, začali dělat bordel na celém světě. Rusko bylo slabé a na nic se nemohlo zmoci. Teď začínají být slabé USA, Rusové získávají sílu a tudíž skončí s bordelem a udělají pořádek nejenom u bratrů v Srbsku, a ať tam někdo ze zápaďáků dneska zkusí strčit rypák. Nevím co je na tom tak složitého, to musí chápat i starej Jouda. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 18. 9:08 Rudej blázne, spojenci nálety udělali přádek a přispěli ke konci války vyvolané Srby. Tak proč by tam dnes, jak píšeš někdo " STRKAL RYPÁK". Ten rypák tam dnes strká rusko, stratilo celý Balkán, tak aspoˇSrbsko. To ale tvuj mozek těžko pochopí. Slabé USA ?? To je pouze tvuj vlký sen, proruského burana.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nadávat ti nebudu, jenom tě slušně upozorňuji, že jsi mimo mísu a děláš tu ze sebe sám bezmozka. Máš ale na svůj názor právo, jak se dřív říkalo "blbej ale náš a to ví i starej Jouda. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 10,02
   Neblazni, ved sam musis vidiet, ze nadvlada USA nad celym svetom pomaly, ale iste konci.
   Coraz viac statou na svete ich zacina mat na haku.
   A bude este horsie.
   Konci nadvlada USA, konci aj dominacia dolara, ako hlavnej svetovej meny.
   Vsetko to ale chce svoj cas.

   Smazat
  3. 10.02 tak ty jsi vymatlany
   Udelali poradek ??
   Ukradli srbum Kosovo a ty tady budes zvejkat neco o poradku ty sluho spinavych anglosaskych lupicu
   Svet po Hitlerovy ma na krku dalsi lupice a jmenujou se anglosasove
   Vsude rabujou vrazdi a kradou pod zaminkou sireni demokracie
   Uz to ani neskryvaji a sluhove jako ty cekaji az jim pristane kost ze stolu anglosaskych lupicu
   Takovy jako ty prodaji za kosticku z jejich stolu vlastni narod i zemi
   Ty a tobe podobni jste horsi nez nepritel
   Vy se zlomenou pateri a slintajici pri pohledu na sve pany se nestite niceho a nic pro tebe a tobe podobnym neznamena pojem narod vlast a vlastni etnikum
   Jste bezceni i pro sve zaludne pany
   Az vas nebudou potrebovat zakrouti vam krkem bez zacervenani tak jak jsou tito zaludni lupici nauceni a dobre vam tak
   Az jednou budes potrebovat pomoc sveho naroda nebo etnika tak se muzete ty a tobe podobni spolehnout ze ne..!!!
   Nikdy
   Zustane jako kul v plote a vsichni vas odvrhnou
   I vasi panickove vas vypraskaji proto ze takovy jako ty nemaji hodnotu pro nikoho
   Tak to bylo vzdy
   Zradci nemeli nikdy hodnotu ani pro vlastni narod a ani pro nepritele
   Tak zatim si uzi svou kosticku ze stolu svych panu ty bezcena otrocka duse
   Nejsi nic..
   Pro nikoho a jednou to pochopis
   Mozna ale to uz bude pro tebe a tobe podobnym pozde

   Smazat
 19. Musel nejprve přijít Jelcin a jeho opilecká demokratizace Ruska, aby Srbsko bylo najednou samo a stalo se snadnou kořistí agresorů NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:02 Srb pouze doplatil na svoji agresi vuči okolním státum. Žadnou kořistí " agresoru" z NATA nebylo, za vše si muže Srb sám. Pouze blábolíte něco o NATU, ani žádný Jelcin neměl na srbsko vliv, pouze a jenom samotný Srb si za vše mohl sám.

   Smazat
  2. Srbové na nikoho nepoužívali agresi, tudíž ani nemohli na nic doplatit, Srb za nic nemůže, natož sám. Skoro bych řekl, že to máte nějak všechno zmotané a popletené. Radím vám v dobré víře, počkejte si, radši se neztrapňujte a uvidíte v historicky krátké době, kdo má vlastně pravdu. Omlouvat se nemusíte, jako by se stalo. Hej hou

   Smazat
  3. 11:53 Má smysl odpovídat starému, hloupému, ruskou politikou vymatlanému blbovi? Tak znovu, kdo rozpoutal v býv. Jugo. válku SRB, na tom nic nezměníš, SRB zahájil válku, kdo dostal zákonitě po držce SRB. Kdo pozabíjel v Srebrenici tisíce civilistu, zase SRB. Ještě ve světě je nějaká spravedlnost díky Západním státum!

   Smazat
  4. Velice se mi líbí to vaše NATA a NATU z 11:13, před tím jsem na to nereagoval, ale když chcete vědět kdo je vymatlaný blb, tak se naučte nejdřív NATOTATA česky. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  5. 18:04 - zkuste si o této situaci na Balkáně nějakou knihu, za posledních 19 let jich bylo vydáno několik desítek a zkuste je srovnat s "oficiálními verzemi mainstreamu". Shledáte diametrální rozdíl.A.Dorin - Největší lež v Evropě od II.sv.války, R.Doleček - Žaluji, aneb mýty o EU,NATO, USA, Patrik Girgle - Kosovo, J.Jaroš - Bělehradské lekce, a desítky dalších. Budete muset maličko změnit názor na skutečnosti podávané z oficiálních zpráv. Navštívil jsem jmenované země Balkánu od roku 1999 třikrát a pobýval tam několik týdnů. Včetně Kosova a v něm postavené druhé největší základny spojenců Bondsteel. Lidé tam vám poví velmi zajímavé skutečnosti.

   Smazat
 20. Srbové byly stovky let sadisticky vraždění od svojich Chorvatsko-ustašovských,muslimských uřezaváču hlav a Albanských léčitelů orgánů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srbský kozopasci dostávali vždy jen co zasluhovali! Jak to řekl ten ustašovský vlastenec z Dalmácie v telce před čtvrt stoletím? "Namalovali mi na dům ti dobytkové ty jejich kříže s "C" v kyrilici. Jako že jim to tu patří. Jsou to pohůnci satanáše, ten jejich pop fousatej v tý černý sutaně vypadá jako čert a čertem i je! To není jako čistě oholený a vždy slušně oblečený náš an farář ...".

   Smazat
  2. oprava: pan

   Smazat
 21. Americani chytaji cleny islamskeho statu a rusti bulici jen cumi.

  OdpovědětSmazat
 22. Ruské systémy S-400 a Pancíř v Srbsku ? Zřejmě "nic nového pod Sluncem" aneb "Každý chvilku tahá pilku".
  Podobné "zázraky" se děly před cca 30 roky za rozpadu Varšavské smlouvy a SSSR...
  "Ka

  OdpovědětSmazat
 23. Z diskuze na http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-73/#comment-261582

  TauRus 27.10.2019 o 16:54
  Pozadí jednání Putina s Erdoganem v Soči v reportáži Rossija1
  https://www.youtube.com/watch?v=9ATJOdSepwY

  V krátkosti – Poté, co Pompeo pohrozil Erdoganovi válkou, Erdogan vycestoval do Soči na jednání s Putinem. Rozhovory trvaly 7 hodin, následně Putin prohlásil, že Sýrie musí být osvobozená od cizí, nezákonné vojenské přítomnosti.
  Na závěr tiskovky vzal slovo Šojgu a prohlásil: „Na to, aby USA splnily závazky, které na sebe vzaly (vyvedení bojové techniky a vojenských částí)“,- udělal pauzu, podíval se na hodinky a pokračoval,- „jím zbývá 1 hodina, 31 minuta“.
  V podstatě se jednalo o ULTIMATUM.
  Proto ten úprk amerických vojsk, při kterém zapomněly i na vojenskou dokumentaci.

  OdpovědětSmazat
 24. Hluboký stát slibuje návratnost poté, co Trump narušil miliony nelegálních obchodů s drogami Cash ,from Syria.

  https://beforeitsnews.com/blogging-citizen-journalism/2019/10/deep-state-vows-payback-after-trump-disrupts-millions-in-illegal-drug-trafficking-cash-kickbacks-from-syria-2635025.html

  Trumpova zahraniční politika v Sýrii směřuje k milionům dolarů, které politici a jejich hluboké státní vztahy lemují jejich kapsy s, v USA a dalších zemích.Síť, peníze a množství nelegálních narkotik vycházejících ze Sýrie jsou obrovské. Sýrie zásobuje celý Střední východ velmi účinnou pilulkovou formou pervitinu zvanou Captagon. Sýrský Captagon je obchodován přes Evropu a Afriku. Sýrie však také vyrábí ingredience na výrobu dalších forem pervitinu po celém světě, další syrská produktová řada je obchodována s obrovskými zisky i zde ve Spojených státech.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrovna tak je to s Afghanistánem, i my naši vojáci dělají těm US narkobaronům osobní strážce. Ano v Afghanistánu nejde o nic jiného než o zisky generality z drog o miliardové zisky z drog. Je to odporné a divím se Milošovi že je takový trouba a žere jim to. Nebo že by z toho měli hradní papaláši také nějaké výpalné co ?

   Smazat
 25. 17:10 tak jsem zkouknul to video a asi by jej měli vidět všichni ti hloupí rusofobové, je to prostě bomba a hlavně pro ně poučné,že prohlášení ruského generála vyvolalo, jak říkáte úprk amerických vojsk, při kterém zapomněly i na vojenskou dokumentaci. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 26. USA má opět z ostudy kabát chááááá
  Skutečně USA zlikvidovaly vůdce Islámského státu? V Rusku o vzdušné operaci Spojených států nic neví.„Minulou sobotu a za poslední dny nebyly žádné vzdušné útoky v zóně deeskalace Idlib ze strany vzdušných prostředků USA nebo takzvané ‚mezinárodní koalice‘ zaznamenány,“ uvádí se v prohlášení oficiálního zástupce Ministerstva obrany Ruské federace, generálmajora Igora Konašenkova. https://cz.sputniknews.com/svet/2019102710885882-skutecne-usa-zlikvidovaly-vudce-islamskeho-statu-v-rusku-o-vzdusne-operaci-spojenych-statu-nic-nevi/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V USA jsou samí dementi to snad již není ani možné jaké si oni dovolí vypouštět kachny, fake news to je vážně strašné.

   Smazat
  2. 4:52 No tuším, že na váši hloupost nemají.To je ale " strašné"
   4:50 Taky dobrej vygum co? Věřte těm ruským prolhancum, tak jako u sestřelení letadel, novičok, exploze jaderného motoru, ponorek a dalších desítek ruských lží.

   Smazat
 27. Dnes by to fake news s tím odělaným tgeroristou mohl rozebrat Soukup na Barandově. Mhl by tam vylíčit jak to jedinečné fake news řídil v Sýrii osobně sám ten narcis Trump. Trump má sice trochu hereckého talentu ale mě to bylo celé podivné již včera, hlavně to jak vyprávěl o tom jak sen svatý bojovník který se chce dostat do nebes zoufá, pláče před jistou smrtí. Vždyť mučednická smrt je pro ty idioty to nevyšší čeho chtějí dosáhnout ne. Ti čučkaři z USA to zase řádně podělali že.

  OdpovědětSmazat
 28. 7:21 A vy věříte tomu, že Tramp lhal. Čtěte méně Sputnik, ať nejste za VOLA. A dovolávat se toho zoufalce Soukupa, no to chce velký fištron.

  OdpovědětSmazat
 29. 15:53
  A věřit,že ta havložumpa z NEčeský televize mluví PRAVDU může jen schizoidní AMIKOKOT!

  OdpovědětSmazat
 30. !!! Docela prča USA přeborník na FAKE NEWS !!!

  Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov okomentoval prohlášení, které přišlo z Washingtonu ohledně likvidace vůdce Islámského státu* Abú Bakra al-Bagdádího.


  Jak řekl Peskov, pokud by se daná informace potvrdila, lze hovořit o důležitém přispění Donalda Trumpa k boji proti mezinárodnímu terorismu.

  „Zpráva sama o sobě nemůže vyvolat negativní reakci ruských úřadů. Naši vojáci skutečně viděli v zóně americká letadla, dále viděli v zóně drony, které tam mohly pracovat,“ dodal Peskov.

  Na otázku, zda Rusko vědělo o amerických plánech vyslat letadla do deeskalační zóny, Peskov dodal, že k tomu, co již bylo řečeno, nemá, co dalšího dodat.  Ministerstvo obrany Ruské federace oznámilo, že za poslední dny v Idlibu nebyly zaznamenány žádné vzdušné útoky ze strany USA nebo koalice.https://t.co/S1kzxGKOBK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A toto vyznamenává našeho Koudelku. Ani se nedivím.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.