Reklama

sobota 26. října 2019

„Přestaňte hejtovat Rusy, sluníčkářská havěti.“ Blaha se ve Štrasburku rozohnil. Došlo i na neziskovky a liberály

Slovenský poslanec Ĺuboš Blůaha (Smer - SD)
Ĺuboš Blaha
26.10.2019 Sputnik
Slovenský poslanec Ľuboš Blaha (Směr-SD) na svém účtu na Facebooku sdílel příspěvek, v němž píše, že jej ve Štrasburku o rozhovor požádala ruská televizní stanice První kanál. Vyjádřil se tak ke vztahu s Ruskem, ale rovněž se opřel do liberálů a neziskovek.


Rusko je přítel

Blaha nejprve uvedl, že v rozhovoru jako první zdůraznil, jak Slovensko bojovalo za to, aby byly ruské delegaci v Parlamentním shromáždění Rady Evropy vrácena hlasovací práva.

„Slovensko a Rusko jsou přátelské národy a je nám ctí, že jsme mohli naše ruské partnery podpořit. Napomůže to dialogu a spravedlnosti,“ napsal politik.

Jako další se jej v rámci rozhovoru ptali na projev předsedy Státní dumy RF, Vjačeslava Volodina. „Obzvlášť jsem ocenil, že Volodin ctěným západním kolegům připomněl, že to bylo Rusko, kdo porazil fašismus,“ podotkl.

Liberální média hecují mládež proti RF


V postu Ľuboše Blahy ale nechyběla ani kritická slova. Poslanec prohlásil, že redaktorce Prvního kanálu vysvětlil, že na Slovensku existují média a mimovládní organizace, které platí západní mocnosti, a ty proto od rána do večera kydají špínu na Rusko.

„Mladým lidem v médiích vymývají mozky. Už jen čekám na to, kdy začnou Američany oslavovat jako naše osvoboditele – až sem jsme dospěli. Právě proto musíme neustále připomínat oběť Rudé armády a ruských hrdinů, kteří umírali za naši svobodu,“ míní Blaha.

Zmínil se také o ničení památníku vojákům Rudé armády. „Penťácká média nahuškávají sluníčkářským primitivům, aby ničili památníky našich sovětských osvoboditelů a pak se divíme, že ve společnosti roste nenávist a zlo,“ podotýká.

Dodal také, že v Košicích před pár dny nějací kriminálníci opět zničili památník rudoarmějcům. „Jen připomínám, že v liberálních médiích pár dnů před tím vyšel hejterský článek, že jde o symboly totality a že stojí obrovské peníze,“ napsal a doplnil, že je mi z toho všeho zle.

„Mimochodem, nepamatuji si, že by ti zlí „extremisté“, které jakože financuje Putin, někde ničili americké či francouzské památníky,“ uvádí.

Nakonec dodal, že bychom neměli zapomínat na to, že „sluníčka, co ničí sochy našich osvoboditelů, to je to Slušné Slovensko“. „A my jsme ti neslušní, protože si vážíme oběti ruských hrdinů. Fantastické,“ doplnil.

Nebýt Rusů, naši prarodiče by skončili v plynu


Blaha následně ve svém postu uvedl, že se snažil ruské redaktorce v Radě Evropy vysvětlit, jak se v jeho zemi přepisují dějiny a jaká nenávist se tam vůči Rusku šíří.

"I proto jsem velmi rád, že Slovensko může alespoň trochu přispět k tomu, abychom si Ruska začali v Evropě opět více vážit. Věřte tomu, že pro to děláme maximum,“ tvrdí poslanec. 

Poté ještě zdůraznil, že nebýt sovětských vojáků, pak bychom tu dnes nebyli. „Naše rodiče a prarodiče by Němci poslali do plynu,“ píše.

„Tak tady, sakra, přestaňte hejtovat Rusy, vy sluníčkářská havěti a konečně se vzpamatujte! Rusko je náš přítel! A navěky zůstane!“ napsal v závěru příspěvku. 

„Stejně nenávidí Rusy a další Slovany.” Blaha vysvětlil, čím se liberálové podobají fašistůmPoté ještě zdůraznil, že nebýt sovětských vojáků, pak bychom tu dnes nebyli. „Naše rodiče a prarodiče by Němci poslali do plynu,“ píše.

Reakce na sociální síti


Na příspěvek Blahy reagovali uživatelé pozitivně. Někteří psali, že jim poslanec svými slovy zlepšil den.

„Velmi pěkně děkuji, že jste řekl to, co si většina národa myslí,“ stálo v dalším komentáři.

A i ostatní lidé člena Směru chválili: „Super, není co dodat. Držím palce,“

",Blaho' na duši při čtení vašich příspěvků. Díky,“ uvedl další.


73 komentářů :

 1. Pan Bláha je dobrý politik a má naprostou pravdu to jsou pouze fakta co uvedl.

  OdpovědětSmazat
 2. Boj proti nadnárodním korporacím: Okamura uvedl důkazy, jak vláda a ministerstva pracují ve službách globalistů:

  https://cz.sputniknews.com/politika/2019102610876872-boj-proti-nadnarodnim-korporacim-okamura-uvedl-dukazy-jak-vlada-a-ministerstva-pracuji-ve-sluzbach/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Se stim smiř

   Smazat
  2. HATE = nenavist, nenavidet /oboji/ , tedy hejtovat je zcestely vyraz..

   Smazat
 3. Rusko ani Rusové nejsou naší nepřátelé, jak se nám snaží vnutit všichni sluhové politiky USA. V těchto štvavých kampaních proti Rusku, které u nás probíhají přes Českou televizi mají čistě ekonomicky důvod. Američani nutí celý svět, aby kupoval právě od nich předražený plyn, ropu a zbraně. Američani jsou nejzadluženější stát na světě a proto každý stát musí platit výpalné USA ve formě nakupování předraženého zboží z USA. Ten kdo by to odmítl, dopadne jako Husajn v Iráku, Kadáfi v Libyi a celá řada dalších. Američani po celém světě páchají zvěrstva, převraty, barevné revoluce, majdany, bombardování a zabíjení lidí. O tom naše televize mlčí, nebo říká o tom, že to je humanitární akce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bejvávalo! Původním Rusem býval nordicko-slovanský árijec, který byl disciplinovaný, svobodomilný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci.*) Ale mongolský vpád to zásadně změnil! A tak jako Ivan IV. byl po matce potomkem mongolských vládců Zlaté hordy, byla Moskovie jen ulusem říše Mongolů! Jak řekl markýz de Custin: „Grattez le Russe, et vous verrez un Tartare“ (podrbej Rusa a najdeš Tatara)! Zničení Novgorodské republiky moskevsko-tatarskými hordami za jeho vlády proměnily Rus na stepní říši azijských barbarů! Hrabě Ostermann, který za pomoci mladého cara Petra zkusil vrátit Rus na evropskou trajektorii, uspěl pouze dočasně. V roce 1917 Ruské impérium zaniklo a na jeho místě se rozprostřel židokagal, ovládaný bolševickými podlidmi - tzv. SSSR! Putleroffský parchanát Chujlostan je jeho hnilobným pozůstatkem!

   *) Bez Germánů by žádná Rus neexistovala, to oni založili ruský stát a také Ruské Impérium řídili, jak napsal pan Hitler v knize Mein Kamf: "Po celá staletí žilo Rusko z germánského jádra horních vládnoucích vrstev. Toto jádro dnes může být považováno za zcela vyhubené a vymazáno. Na jeho místo nyní nastoupil Žid. Stejně, jako je pro Rusy nemožné zbavit se vlastní silou tohoto židovského útlaku, tak je pro Žida nemožné natrvalo udržet tuto ohromnou říši... A konec židovského panství v Rusku bude také znamenat konec ruského státu jako takového."

   Dnes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
  2. Anonymní 27. října 2019 16:25
   Zalezte do svých zaručených zdrojů a laskavě se sklapněte! Uděláte lidstvu velkou službu.

   Smazat
  3. 17:51 Nikoliv lidstvu, nýbrž podlidem*) a to nikdy nedopustíme!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 4. Jakpak by chtěli vysvětlit všichni ti ubožáci zaprodanci v parlamentu své schválení hospodaření ČT
  se začerněnými údaji?? Nemluvě o tom jejich "vyváženém"
  veřejnoprávním vysílání!! Všichni bez výjimky /ANO/,
  jsou zrádní zmrdi. Volte SPD!!

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Blaha ma naprostou pravdu

  OdpovědětSmazat
 6. Jo sputnik??? Ta totální sračka. gratuluji bez mpozku .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:08
   Ubožáku, co máš proti důkazům? Irituje tě, že neumíš vyvrátit pravdu? To irituje všechny psychopaty, jen jim to je jaksi čím dál častěji prd platné.

   Smazat
  2. Asi by ste preferovali ten liberálny odpad “Denník N”

   Smazat
  3. 16:13 jaké důkazy potřebuješ? Sputnik je stejný hnus jako NR. Když nevíš, tak mlč, anebo se ptej, kdo platí ty pro Ruský weby.

   Smazat
  4. 15:08 Nejde nepoznat, že i když gratulujete, tak jste bez mozku.

   17:31 Mám se ptát, tak se tedy ptám tebe: "Kdo platí ty pro Ruský weby"? Sputnik samozřejmě platí Rusko, NR určitě ne. Kdopak platí Hlas Ameriky, Svobodnou Evropu, Deutche Welle, BBC? Na tom je snad něco odporného? A jaké důkazy potřebuji? Minimálně stejná fakta, jaká uvádí pan Blaha. Tvoje nadávky jsou sice důkazem, ale jenom tvé blbosti.

   Smazat
  5. Pane 15:08...Před vašimi argumentačními schopnostmi by byl i Cicero táákle malinkej :-D
   Helanov

   Smazat
  6. 17:31...A nesvěříte se kdo platí "nezávislý" Deník N???
   Údajně žije z plateb čtenářů.
   Hahaha,to ta o červené Karkulce je zábavnější.
   Helanov

   Smazat
 7. Nevím proč, se zase dělá ring volný pro boxování dvou extrémních názorů. Oba si nechtějí připustit, že pro obě velmoci jsme ledatak dopočtu. Ono i to "strategické" místo (uprosteď Evropy) nepřeceňujme, nemá v době raket velký význam. Jde jen o to, že nemáme zapadnout do sféry zájmu konkurenta. Probůh najdeme střední cestu, nepodbízejme se jedné velmoci a na opačnou nevyplazujme jazyk. Jednak tím získáme na ceně a respektu, na druhé straně se sami jako občané dovychováme a přiblížíme našemu vzoru a střihu západní demokracie. Vždyť stačí kouknout za hranice do Rakouska, Belgie a zatím nedostižného Švícarska. Mrzí mne, že ze vzorů vypadla Británie, ale i to je varování, že vše je pomíjivé. Asi se do mne pustíte, očekávám nadávky nejhlubšího kalibru, budete kvičet i navzájem, ale stejně se nic nezmění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V dnešních Rakousku a Belgii vzory? To s Švýcarskem (Švícarsko neznám) bych možná souhlasil, ale je tu háček. Oni nemají de facto žádný velký jiný význam než pokladnice a v politice jsou sice sídlem mnoha organizací, ale jen jako kompromisní neutrální sídelní země. Ochraňuje je i jejich poloha.
   A vy si myslíte, že u nás by někdo uznával výsledky referend, když se část společnosti nechce smířit ani s přímými volbami, které si paradoxně sama "vypracovala"?

   Smazat
  2. Re (15:6):
   S tím se dá i souhlasit, tak proč by kvičet?
   ---
   p.s. jinak se ale píše Švýcarsko (to sice je dostižné, ale aby bylo dostiženo, je na tom nutno promyšleně zapracovat, a nikoliv jen chytračit či krást).

   Smazat
  3. 15:26...Máte samozřejmě pravdu.Ale tlak vzbuzuje protitlak...
   Tou antiruskou a antičínskou masírkou holt docilují současní kulturtrégři pravý opak.
   Je to divné!?!?!?
   Ostatně realita je dneska taková,že proti Bílému domu který mění názory jako fusekle je politika Kremlu srozumitelná a uvážlivá.
   Na světového drába asi VVP neaspiruje.
   Helanov

   Smazat
 8. Slovensky poslanec pise v Strasburku cesky?-)

  OdpovědětSmazat
 9. Chtěl bych vědět jednu věc od těch co Rusko nenávidí. Čím je nám, naší republice nebezpečné? Čím nás vydírá, čím nám vyhrožuje, jaké požadavky na nás má? Rusko nepovažuje naši pidizemičku za nějakou sobě rovnou zemi. Klidně se bez nás obejde. Tomu věřte. A ty tisíce jejich agentů u nás? Co tu agentují, když není co! Za prvé, nic tu není naše a za druhé na sebe vykecáme veřejně všecno! M.R.,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že pro nás není nebezpečné a ani nebude, nevydírá nás a není s ním jediný problém. Rusko ale vadí globalistům a především USA. Proto na něj míří české sračkomety, pro nic jiného.

   Smazat
  2. Už několikrát se tu ptám těch co vidí v Rusku našeho nepřítele, čím naší zem ohrožuje. Ještě jsem nedostal odpověď. M.R.

   Smazat
 10. LOGIKA: 1. světovou válku rozpoutalo Německo (miliony mrtvých); 2. světovou válku rozpoutalo Německo (desítky milionů mrtvých. Neomarxismus (Frankfurtská škola) vznikl v Německu a následně se rozšířil do celé Evropy. Ekonomickým migrantům (doktorům a inženýrům) otevřelo neomezeně náruč Německo a současně požaduje zavedení povinných kvót pro země EU. Hlavní hrozbou však pro nás, dle našich politiků, zůstává Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, ale jen částečně. Světová válka byla bojem o moc - kupodivu - především mezi USA a Velkou Británií. O jejím "konání" bylo rozhodnuto dříve. Dalším cílem bylo rozložení tří monarchií - německé, rakousko-uherské a ruské. Start První sv. války - Sarajevský atentát. Dalším z hlavních cílů bylo zničení a rozdělení Ruska v jakékoliv podobě. Což se zdánlivě povedlo, ale pak Rudí "zamíchali" karty tím, že se nakonec vrhli na obnovení Ruska (ustavení a posílení Sovětského svazu). Po celou dobu do začátku Druhé světové války hrozilo Sovětskému svazu vojenské napadení a to dokonce i přímo Anglií koncem dvacátých let.
   Neomarxismus je projektem širokého spektra zainteresovaných, řekněme globálních sil s určitým cílem. Je výsledkem mnohem širší "spolupráce".
   Zkrátka chtěl jsem jen upozornit na skutečné pozadí. Místo "výkonu" akce je sice velmi zajímavé a poučné, ale pozadí je důležitější. To totiž ukazuje na skutečného viníka.
   Viníků je prostě více. Co se týče Druhé sv. války je Německo zpracovanou "správně" rozloženou zemí po První sv. válce a řízenou nadiktovanými zákony až do příchodu Hitlera. Je s podivem, i když Německo je stále víceméně okupovanou zemí Vítěznými západními spojenci, že se o tom tolik nemluví. To ale nesnižuje vinu Němců za konkrétní činy!

   Smazat
  2. 9:11... Super rozbor!
   Helanov

   Smazat
 11. 17. listopad 1989 byl vyvolán a proveden hlavně z důvodu ekonomických, kdy západ byl ekonomicky v koncích a potřeboval státy východní Evropy, aby ho živily. Tento záměr, západu se navlékl do ochrany lidských práv a demokracie. Západ k tomu použil ožraly a povaleče, kterým se v Československu nikdy nechtělo dělat a byli přesvědčeni, že jejich intelektuální schopnosti měly by jim zaručovat vysokou životní úroveň, bez práce, na úkor poctivě pracujících. Tito lidé si říkali disidenti. Jeden takový byl povaleč a kulisák Václav Havel, který vykřikoval v zájmu západu, kecy o lidských právech a demokracii bez práce. Tomu uvěřili lidé v domnění, že jistoty socialismu zůstanou a k tomu se přidají materiální hodnoty v podobě plných nákupních košíků za pakatel, jako na západě, křičeli disidenti. A tak se i stalo, ale nikdo nepostřehl, že západ nás totálně vytuneloval a nezbylo nám nic. Třicetiletá válka a rabování Švédských hord na našem území je nula v porovnáním s rabováním na našem území, západem. A tak jsme tam, kde jsme. Můžeme poděkovat Havlovi, který hlásal, že nikdy tady nebude nezaměstnanost, nikdy se nebude rušit socialismus. Pravý disident. Platíme horentní ceny za vodu, telefony a všechno odchází na západ, kde se naší prací živí miliony západních darmožroutů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapad byl v koncich a proto se polozil vychod?-) Ty jsi ale pekny "mudrlant":-)

   Smazat
  2. Nevím kolego, jestli jste tu dobu před třiceti lety prožil a v jakém věku. Ale musím konstatovat, že lžete od začátku do konce.
   Ale proč lžete, to netuším.

   Smazat
  3. 19,12

   Ja som tiez toho nazoru, ze ak by Zapad nebol polozil Vychod, kapitalizmus by bol davno v haji.
   Zapad nas viac potreboval, ako mi jeho.
   Rozpadom vychodu ziskali nove trhy, poskupovali fabriky, niektore dali do krachu.
   Ziskali lacnu pracovnu silu, vytvorili si z byvaleho Vychodneho bloku svoje kolonie.
   Dalo by sa to nazvat aj novodobe otrokarstvo.

   Smazat
  4. Nadarmo se neříká : Prodali jsme republiku ožralýmu dramatiku.Kdo znal v r.88 Havla z obyčejných lidí?Nebýt propagace us radia Svobodná Evropa a jiných medií financovaných us, tak ho nikdo neznal.Stejný princip je i v jiných zemích, dosadit svou loutku.

   Smazat
  5. Anonymní 26. října 2019 19:05
   Možná Vás to překvapí, ale kdyby místo Gorbačova (politické hrátky tam ponecháme stranou) přišel někdo, kdo by chtěl se svou skupinou skutečný rozvoj SSSR a východního bloku, neměl by Západ šanci. Přicházela totiž další z nekonečné řady ekonomických kapitalistických krizí - ty budou dokud bude tento systém - a Západ by neměl co postavit. Právě zrada Gorbačova a spol. znamenala, že Západ mohl začít rozbíjet Východní blok. Po jeho likvidaci se "zázračně" ekonomika Západu vzpamatovala na účet nejen Ruska, ale i ostatních zemí bývalého Východního bloku a dodnes odchází z naší republiky (tedy jen od nás) ročně stovky miliard mimo naši republiku bez jakéhokoliv užitku pro nás. Musíme si přece zaplatit "prohřešky" své minulosti a zaplatit náklad Západu na naše rozkládání. Máme teda snad jedině to, že jsme de facto polokoloniální zemí. A hádejte koho.

   Smazat
  6. Chtip je v tom,že ten prohnilý systém po sadě gerontů vygeneroval Gorbačova.
   Ten to kapku "pustil" a samospádem se to rozložilo samo.
   Proto si taky čínský Si dává velký pozor,aby se Čína nedopustila stejné chyby.
   Jsem pevně přesvědčená,že pro některé země je vhodnější něco jako osvícený absolutismus než demoška.
   TO SI ALE MY, KTEŘÍ SE POVAŽUJEME ZA SVĚTOVÉHO LÍDRA NEPŘIPUSTÍME.
   Zatímco Rusko a Čína dělá byznys, Západ dělá politiku.
   Helanov

   Smazat
  7. Nekde jsem cetla,ze herecka Jane Fondova kdysi prohlasila,ze kdyby lide v USA vedeli o cem je ten socialismus,davno by tam byla revoluce

   Smazat
  8. Unknown 26. října 2019 20:47
   Chtip - vtip je v tom, že se nejednalo o původní moc. Není tady místo ani čas, ale připomenu Vám, že proběhly v Sovětském svazu tři důležité změny moci.
   Nejdříve odstranili Stalina a hned na to po třech měsících Beriju.
   Pak museli odstranit Chruščova, protože ten to vedl od desíti přímo k nule a nespokojenost mezi obyčejnými lidmi prudce stoupala!
   Nakonec odstranili (nebo výjimečně zemřel svou smrtí) Brežněv. Pak následovala řada změn teď už velmi podezřele rychle za sebou (nejen na postu nejvyšším) až "konečně" přišel Gorbačov.
   A TEĎ TO HLAVNÍ. VŠECHNY TO BYLY PŘEVRATY S TROCKISTICKÝM POZADÍM (TO JE PRO JEDNODUCHOST, TĚCH SMĚRŮ BYLO NĚKOLIK).
   Trockisté měli a mají za to, že nejdříve je nutné dokončit CELÝ vývoj kapitalismu a teprve pak se pokusit o revoluci. Jim nešlo tedy o nic jiného nežli o světový status quo "demokratického kapitalismu". Takže je také velká sranda, že když Sovětské Rusko se bránilo polskému napadení pod vedením Pilsudského, jediný člen nejvyššího stranického orgánu Stalin byl tehdy veřejně proti pokračování bojů na cizím území, které nebylo původním ruským carským územím, a kdy Rudá armáda měla dojít přes Varšavu do Berlína a pomoci revoluci v Německu. Následky jsou známé.
   Jinak si, že když se zamyslíte do hloubky, pak Rusko s Čínou dělají právě OBCHODNÍ A MEZINÁRODNÍ POLITIKU a USA dělají jen OBCHODY A KŠEFTY.

   Smazat
 12. Chááá Američan vyhrožuje EU kudy chodí a ti naši idioti mají klapky na očích. šmírují nás násobně více jak Čína či Rusko neb veškerá elektronická komunikace jde přes USA-NSA cháááá Každý jeden obyvatel planety tam á svou složku v podobě flash disku cháááá

  OdpovědětSmazat
 13. Rusi jsou naši Slovanští bratři a žádný idiot s tím nic nikdy nenadělá i kdyby se na uši stavěl. Náš bratr z Ruska nás nikdy v dějinách nenapadl ba naopak vždy nás sekal z bryndy. Zato Germán ten by nás již tisíciletí nejraději vymazal z mapy. A nebude tomu ani v budoucnu jinak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je docela "sranda", že v Evropě většina lidí mluví nějakým slovanským jazykem ... Co kdyby se Slovani konečně jednou spojili a nehádali? To by si zápaďáci mohli minimálně ukousat nehty ... :)

   Smazat
  2. Vy dva rudi curaci uz budete davno prdet do hliny:-)

   Smazat
  3. My budeme třeba prdět, ale Vy se ani nehnete, budete se bát BIS!

   Smazat
  4. A ty - nahnědlej (nebo namodralej) čuráku 20.05 - už prdíš - ne? Když píšeš svoje oplzlý, vzteklý a sprostý sračky, prdíš blahem - ne? Pro jistotu asi sedáš k počítači s plenou pampers na zadku - preventivně - co kdyby ses při tom psaní sprostot a urážek vzteky posral?

   Smazat
  5. Ale bacha na ně! Po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 generál G. Patton, náš osvoboditel, své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám.“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ Němci svoje zločiny, pokud k nim občas došlo, veřejně přiznávají už více než 70 let a stydí se za ně, očišťuje příští generace, ale Rusové svoje zločiny zapírají, případně svalují vše na Stalina, vychovávají mladé generace k zatvrzelosti a neupřímnosti.

   Smazat
  6. Anonymní 27. října 2019 16:29
   Pane Koudelka, buďte milostiv. Další příležitost na generála máte až za rok, dejte nám pokoj aspoň do Nového roku!

   Smazat
 14. Rád si prečítam každý príspevok Ľuboša Bláhu. Má vo všetkom pravdu, ktorú podáva na zlatom tace a napriek tomu nechcú pravičiari počuť a hlavne vyšetriť. Veď stále visí otáznik nad diplomom Zuzky ČAPUTOVEJ. Ešte vačší otáznik visí nad tým, odkiaľ dostáva psychopat Zmatovič také rýchle a údajne pravdivé informácie o rozhovoroch niektorých politikov s prominentným pravičiarskym zloduchom Kočnerom. Myslím si, že jedinou pravdou je, že prostitút Zmatovič má otvorené kanály z ambasády USA, ako vždy?.

  OdpovědětSmazat
 15. Ách jóóó...Už je to nuda.
  Za bolšána nás ohrožovali vrazi z Wall Streetu,dneska na nás útočej oligarchové z Kremlu.
  Furt jako přes kopírák;-(
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná, ale fakta jsou fakta. Ty nelze změnit, lze je jen víceméně úspěšně přepisovat.
   Jinak, jestli umíte třeba rusky, můžete tam najít mnoho zajímavého, například o civilizaci, která tu mohla být ještě celkem nedávno.
   Např. video Единая допотопная цивилизация. Новые факты
   (Jednotná předpotopní civilizace. Nová fakta.)
   To je jen ukázka.

   Smazat
 16. Lide , až padnete na samé dno ! myslíte ,že vám někdo pomůže. Mate krásné oči ! Zradili 1938, zradí znovu ! Že vám pomůže stát ,policie ,kde to žijete , každý mysli na sebe a kolaboranti už budou za kopečkama s vašimi penězi .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrada, lež, korupce, zlodějina, přetvářka a faleš - to vše provází současnou liberální západní demokracii. Ukrajincům i Polákům se klepají kolena, když viděli jak v Sýrii hodili Američané přes palubu své nejlepší přátele - Kurdy. V brzké době budou Američané házet přes palubu Ukrajinu a Poláci se časem taky dočkají. A pár příkladů lží - vysílač v Gliwicích a napadení Polska Německem, Tonkiský záliv a napadení Vietnamu ze strany USA, zbraně hromadného ničení v Iráku a napadeni Iráku vojsky USA, Novičok a Skripal, sestřelení Boeingu nad Ukrajinou, použití bojových chemických látek Asadovými vojska v Sýrii atd. Jedna lež za druhou.

   Smazat
 17. Stalinovu úlohu pro mne není těžké zhodnotit. Kdyby netlačil na obnovení Československa v původních (západních) hranicích, žili by otec a matka v různých státech a nemuseli byste tenhle text číst. Takhle napíšu ještě odkaz na průzkum, provedený Evropskou radou pro zahraniční vztahy (60000 respondentů), kde ve fiktivním válečném konfliktu Rusko-USA by se většina tázaných stavěla neutrálně, v Řecku a na Slovensku by pak bylo více příznivců Ruska, než USA.
  (První zprávy , domácí, 14. září)

  OdpovědětSmazat
 18. Jsem si jist, ze nikdy, od r. dejme tomu r.1950, nemelo tolik Cechu a Slovaku rado Rusy jak ted. Ja je treba vubec nemel rad, nejhledel jsem na narod, ale SSSR jsem nenavidel, protoze jsem chtel svobodu a dobro pro veechny; v tom jsem se nezmenil, zmenily se ale zeme, milovane USA ted nenavidim, a nenavedene Rusko mam rad. Rozhoduji skutky - na zapade od Moravy nic dobreho nikde nevidim (omlouvam se Cechum, schytali to za Prahu. A stejne dopadly i strany, jenze ta KSCM ma moc daleko k KSC. MOC. Takze jedina sance na lepsi - je az po smrti.

  OdpovědětSmazat
 19. Hluboký stát slibuje návratnost poté, co Trump narušil miliony nelegálních obchodů s drogami Cash ,from Syria.
  https://beforeitsnews.com/blogging-citizen-journalism/2019/10/deep-state-vows-payback-after-trump-disrupts-millions-in-illegal-drug-trafficking-cash-kickbacks-from-syria-2635025.html
  Trumpova zahraniční politika v Sýrii směřuje k milionům dolarů, které politici a jejich hluboké státní vztahy lemují jejich kapsy s, v USA a dalších zemích.Síť, peníze a množství nelegálních narkotik vycházejících ze Sýrie jsou obrovské. Sýrie zásobuje celý Střední východ velmi účinnou pilulkovou formou pervitinu zvanou Captagon. Sýrský Captagon je obchodován přes Evropu a Afriku. Sýrie však také vyrábí ingredience na výrobu dalších forem pervitinu po celém světě, další syrská produktová řada je obchodována s obrovskými zisky i zde ve Spojených státech.

  OdpovědětSmazat
 20. Naprosto souhlasím, má pravdu ve všem. Ta banda sluníčkárská nech se ofstehuji pryč z téhle planety. Rusko je spojenec a Dobrý přítel. Z Ruskem na věčné časy a nikdy jinak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:31 Rusa jsem zažil jako okupanta, žádný " dobrý " přítel, ale vrah nevinných lidí tady u nás, ty ruský zasraný kolaborante:

   Smazat
  2. 9:31
   Zažil..., a jak to, žes to tedy přežil nácku?

   Smazat
  3. 9:31 Co se Rusáků týče, bez těch bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
  4. 16:27
   Jdi se zeptat "osisů", bývalých enderáků, mám tam známé. Při cestě ze Skandinávie (mimochodem též nezářící štěstím) jsem se tam zastavil a překvapili mne. Nadávali skoro jako u nás. Když si doplním problémy v UK, Španělsku, Francii, Itálii, Řecku, tak mi řekněte,jak moc je Evropa šťastná.Nemalujeme si tu naši situaci zoufalejší než je. U nás by stačilo šikuly plácnout přes hrábě a lup znárodnit. Větší průšvih je s valící se Afrikou do Evropy, tady si opravdu nevím rady.

   Smazat
  5. 17:17 To si nerozumíme. Dnešní zoufalej stav Eropy vyplývá z její porážky Mongolci a Chazary v roce 1945! Historik Paul Johnson v kapitole Evropský lazar ve své knize Dějiny 20. století napsal:
   "Převládající náladou roku 1945 bylo zoufalství a bezmocnost. Evropské období světových dějin skončilo. V jistém smyslu byl Hitler poslední evropský vládce schopný uvést světové události do pohybu podle eurocentristických představ. Tu schopnost ztratil koncem roku 1941. Vakuum jež vzniklo jeho kolosálním pádem, nemohlo být zaplněno evropskými soupeři. Koncem války stály dvě neevropské velmoci jakoby na okraji právě vyhaslé sopky a divaly se s pohrdáním do jejích ještě dýmajíích hlubin, bez účasti na jejím konci, ale současně spokojeny, že už nikdy nebude ohrožovat lidstvo svou démonickou silou."
   Kdyby Hitler nebyl tak připosraným humanistou (zakázal v rámci boje za práva zvířat dokonce i tehdy tolik oblíbená oblíbená "lidská ZOO" - sic!) a místo vymýšlení nepraktických kravin typu podzemních megakanónů či tankových kolosů věnoval stejnou péči vývoji jaderných zbraní a tyto v kombinaci s raketami V-2 a V-3 pak dokázal efektivně použít ve prospěch naší rasy, kde jsme dneska mohli být?!

   Smazat
 21. Vždyť je to hnus nebeskej, je mě z těchto lidí na zvracení. Já když si vzpomenu jak za mnou i za mým otcem jezdili za socíka domů s volební urnou a vidím ty dnešní šmejdy jako je kupříkladu Kubera, Svěrák, Chramostová, Rychecký, Šiklová Uhde a jiné oddané bývalé komouše disidenty kteří nedali dopustit na komunistický Sovětský Svaz tak je mě vážně šoufl od žaludku. U mne je to lidský odpad nic jiného. V době kdy jiní seděli za své politické přesvědčení v base a oni tito bolševici jim ještě na stranických buňkách plamenně přitápěli.

  OdpovědětSmazat
 22. My jsme tací blbci neb musíme vyrovnávat z našeho státního rozpočtu to co v Sýrii rozkrade Američan. To je vážně neuvěřitelné co zde máme za dementní politiky, v době kdy se občané skládají na léčbu svých nejmenších spoluobčanů. Ano s USA na věčné časy a nikdy jinak.

  OdpovědětSmazat
 23. My nejsme Germáni Kalousku a jiná protinárodní havěti, my jsme Slované Kalousku a jiná protinárodní, národnostní havěti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže nesmíme zapomínat na fakt, že fatalistická "slovanská duše" je pouhou reakcí obyvatel východních stepí na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijské říše. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům - https://www.youtube.com/watch?v=ZeD4pYhKX1g

   Čecháčkové dostali od Germánů oproti tomu jedinečnou šanci stát se ze slovanských divochů civilizovanými obyvateli Abendlandu, ale tu nevyužili! A tak jako se Kosovo odtrhlo od azbuckého Titova Srbska, aby skončilo v náručí ještě primitivnější Albánie, tak se Čecháčkovo odtrhnulo od demokratického Rakousko-Uherska, aby skončilo přesunem do ruských stepí! Rakovinový nádor husitsko-bolševické loupeživé, rusofilské, protievropské, zamindrákované, pomlouvačné a lumpenproletářské lůzy a zhoubného, kainovsky loupeživého kolektivizmu se sama od sebe nevyléčí a vnější zásah může přijít paradoxně jedině z Ruska - přesunem tupého a kolaborantského čecháčkostánu za Ural, kam dávno patří, a osídlením kotliny. Novými Rusy nebo z Ruska a Německa vypuzenými muslimy! A přitom i Švajc nám moh koukat na záda, kdyby došlo k odsunu čechomužiků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Za První republiky u nás tvořilo německy hovořící obyvatelstvo 1/4 z celkového počtu, ale tvořili téměř 2/3 HDP!! A to jsme nepatřili k žádným premiantům jak nám dlouhodobě lžou!! Cituju: "Mýtem je, že ČSR patřila mezi deset nejvyspělejších států světa. Nepatřila, v národním důchodu na hlavu byla na 17. místě, před ní byly všechny západoevropské vyjma Itálie a skandinávské státy kromě Finska, dokonce i poražené Německo a Rakousko." - http://nassmer.blogspot.cz/2014/03/jak-na-tom-byla-prvni-republika-ve.html
   Čili je logický, že když vyženeš tu 1/4 obyvatel, která se podílí na tvorbě 60% HDP, tak nemůžeš nespadnout mezi státy jako je Polsko, Pobaltí nebo Maďarsko! To dá rozum! Páč oni drželi ekonomiku království Českého už od Přemyslovců nad vodou a nemuseli nikomu nic závidět a někomu se furt klanět! Slovanští čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit!

   Smazat
  2. 16.31 Já vám rozumím. Už to bude brzy 75 let, co si s rodiči nemůžete svobodně na veřejnosti zahajlovat se soukmenovci. Musíte potupně jezdit za tím účelem na Ukrajinu a do Pobaltí, nebo alespoň zalézt na dobře zatemněnou a otapecírovanou "Halle zum HEIL", maskovanou jako kadibudku... NEDIVÍM SE, ŽE VÁM Z TOHO STRAŠÍ AUF WACHTTURM...

   Smazat
  3. Anonymní 27. října 2019 17:41
   Omyl. To je pan Koudelka. Hledá, hledá, provokuje a lstí šuká po internetu a pod lupou z Windows hledá ruské špióóny. Generála nedaj a nedaj a ...

   Smazat
  4. KOudelka je absolutní dement,tam je škoda cokoliv,co mektá,komentovat.Kdyby se na to vykašlal,co se týče nějakých agentů z východu,kteří ohrožují"svět"světovládců,tak by nebyl za kašpara a to by chtěl hodnost generála?Tak leda hodnost hajzlbáby na nádraží,to by mu mělo stačit.

   Smazat
  5. 17:41 I to se má ale už brzo změnit! Místní odulí čichači prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   se sice mermomocí pokoušejí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí je bejt součástí civilizovanýho světa, a touží zapadnout mezi tuhle sortu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhnou odsud tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až jim dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398


   Smazat
 24. Uz aj ten vas oblubeny Dennik N napisal konecne pravdu.
  https://dennikn.sk/blog/1628934/bol-som-v-amerike-hladal-som-americky-sen-a-nasiel-dzunglu/?ref=tit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-)) Že by Deník N jako Nenávist zjistil, že to jeho lhaní je už neudržitelné, tak musí občas říct něco pravdivějšího? Nebo je vydání pravdy pouze jakési nedopatření, ke které dochází v redakci dokonalého Deníku Nenávisti pouze jednou, maximálně dvakrát, za 10 let? :-)

   Smazat
 25. Současné USA V PROBLÉMECH....
  Antifa se „připravuje“ na událost chaosu vytvořenou technikou, podle několika očitých svědků o aktivitách Antifa na veřejných událostech, jako jsou Trump rally. Toto se kryje se zrychlenými běžnými mediálními výzvami, aby byl Trump odstraněn z moci nebo zatčen, spolu s výbuchem v zprávách , který vyžaduje, aby byl Trump svraštěn, mučen a / nebo popraven. Tato „jiskřivá“ událost bude pravděpodobně sestávat z masivní představené (divadelní) falešné vlajky, kdy se pracovníci Antifa na vysoké úrovni oblékají jako příznivci patriotských trumpů a zabijí velké množství protestujících z Antify, aby bylo zajištěno, že kamery CNN zachytí událost a veškerou její krev a krev. Trump bude obviňován z masové smrti a událost bude využita zrádnými falešnými zpravodajskými médii, aby současně požadovala zatčení nebo odstranění Trumpa a okamžité zrušení ústavy Spojených států a jeho druhého dodatku.

  V průběhu tohoto procesu budou globalizační finanční operátoři vést válku výprodeje americké měny a amerického dluhu v zoufalé snaze o zhroucení amerického bankovního systému a obětovat newyorské banky jako nevyhnutelné oběti ve válce, aby odstranili Trumpa udrželi globalizovanou kontrolu nejen ve Spojených státech, ale ve všech zemích nyní čelí populistickému povstání.

  OdpovědětSmazat
 26. Ano i já jsem toho poněmčeného Čecha pochopil. Jenže každý chvilku tahá pilku a je to vidět na dnešní světové ekonomické jedničce Číně. Zrovna tak k tomu dnes spěje Rusko, ano i to se v co nejbližší době stane jedničkou Evropy. Prostě, každý tahá chvilku pilku že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky bych nebral vážně vykřiky o čecháčkování, jsme jací jsme, s optimizmem to zrovna nepřeháníme. Byla imperia a kde jsou dnes,každá říše měla svůj vrchol a potom následoval sešup. Možná tolik divadelní úcty nepředvádíme,se státní vlajkou trochu šetříme a při hymně se nechytáme za srdce, možná nám spíš trochu zvlhnou oči. Přesto věřím, že víme,kdo jsme, že patříme k této zemi a kdyby už nezbylo úplně nic tak aspoň ve sportu víme komu fandit.


   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.