Reklama

úterý 8. října 2019

Případ Newsroom ČT vs. Luboš Xaver Veselý pokračuje (video)

Luboš X. Veselý pátrá v Líšnici po ÚsNeŽu
8.10.2019 XaverLive
Luboš Xaver Veselý, redaktor veřejnoprávního Českého rozhlasu, byl svého času „podroben kritice“ štábem pořadu Newsroom redakce Zpravodajství také veřejnoprávní České televize. Kritická námitka, kvůli které televizní štáb navštívil rozhlasáka Veselého, se týkala pořadu, ve kterém pan Veselý hovořil s předsedou české vlády a prý ho „neukočíroval“. Video z pokusu natočit rozhovor s panem redaktorem Veselým, který přerostl v roztržku, jsme uveřejnili ZDE i s komentářem webu Höppner. Případ podivné žurnalistiky redakce Zpravodajství ČT má ale pokračování. Luboš Xaver Veselý se vydal po stopách autorit, kterými se štáb ČT zaštiťoval. A dopátral se zajímavých zjištění. Posuďte sami. (Video ZDE, YouTube se tváří, že video neexistuje)


87 komentářů :

 1. "Youtube se tváří, že video neexistuje." Inu, prolhaný idiot Dvořák...
  Kde bys bez toho Youtube a Googlu byl, ty ubohý propagandisto?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A něco k tématu nemáš ? Osobní urážky svědčí o tvé inteligenci...

   Smazat
  2. 9:50
   Aha... Takže soudruh Dvořák může klidně falešně obviňovat, urážet, špinit, podezřívat, očerňovat, zvracet,..., navíc toho díky jemuž tyhle směšné propagandistické stránky vůbec existují.
   Ale upozornit na lži tohoto falešného křiváka nikdo nemůže.

   A co mám k článku? Že Xaver je dobrý chlap kterému jde o pravdu. A o prolhané rudé propagandisty typu Dvořáka by si neopřel ani kolo.

   Smazat
  3. 10:03-Běž doprdele, ty šašku. Jdi si malovat transparent na Letnou a neonanuj tady !!!

   Smazat
  4. Anonymní lháři 9:16 resp. 10:03: Dolož kde Dvořák falešně obviňoval, urážel, špinil, podezříval, očerňoval, zvracel.

   Nepleteš si náhodou editaci stránek Nová republika s některými přispěvateli do diskuze?

   Podle čeho míníš, že je Dvořák "rudý propagandista" a Xaver "dobrý chlap"?

   Předem děkuji za info.

   MM

   Smazat
  5. 9:16 Běž do hajzlu zelený vítací eusvazáku a nikomu nenadávej špíno havlistická.

   Smazat
  6. Dobrý den, Ústave nezávislé žurnalistiky.

   Dýchejte zhluboka, jste rozčilen.

   Jistě jen proto se vyjadřujete sprostě.

   Smazat
  7. Aááá, rudá vemena se sem opět slétla jak na povel, jak mouchy na med :-D

   Smazat
  8. Vy liberální omezenci už si sami říkáte rudá vemena? V polovině článků se tu slétají především vaši primitivové s urážkami... Aneb jak se liberální odpad vždy zesměšní sám.

   Smazat
  9. 10:03 Neboj. Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je jen známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
  10. Tapetující opice 19:36 opět dostala banán...

   Smazat
  11. 21:02
   Když to redakce neblokne....To to je pak těžký.

   Smazat
  12. oprava času: opice 10:41 .... sorry! Naopak Jejich Vysokoblahorodí 19:36 samozřejmě mají naprostej recht! Svatá slova, svatá slova!

   Smazat
  13. Vážení! Máme tu dva Dvořáky, Jeden je prolhaný z ČT (Petr) a druhý Václav (z Nové republiky). Ujasněte si o kom se v diskusi píše a zorientujte se...

   Smazat
 2. No u nás po hadráku je spousta takových zvláštních organizací,na různých adresách které někomu něco nabízejí a z neznámých zdrojů dostávají peníze na svůj chod.
  Hlavně když máme "nezávislou ČT, skvělou policii, skvěvé čučkaře a jejich velitele" - kteří jsou "nejlepšími " ochránci slušných a pracujících obyvatel České republiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co máš s tou policií, ty blbe? Sám babiš se chlubí že jsme jednou z nejbezpečnějších zemí světa.

   Ano, spousta podivných organizací, které dostávají z neznámých zdrojů peníze na svůj chod, tu opravdu existuje. Namátkou Aeronet, Nová republika a stovky podobných..

   Smazat
  2. 9:39

   To vypadá, že disponujete nějakými exkluzivními informacemi. O tom, kdo financuje různé "neziskovky", už každý ví, ale to tajemství o financování "Aeronetu, Nové republiky a stovek podobných" máte zřejmě jen vy. Svěřte se, prosím.

   Smazat
  3. Nová republika není nikým placena, mimo nepatrného příjmu z reklam a od pár slušných lidí, kteří více méně pravidelně přispívají na bankovní účet redakce. Na pomluvy, očerňování od různých individuí a nenávistníků jsme si už zvykli. Je to způsob trolení, které má odvést pozornost od hlavního tématu článku.

   Tady k tomu dalšímu selhání redakce Zpravodajství ČT, které rozmázl Luboš Xaver Veselý máte co?

   Smazat
  4. 10:44 Lžete Dvořáku,to vyprávějte holubum, proč nenapíšete nějaký kritický článek o Rusku a, že by těch témat bylo.Nikdy jsem tady nic takového nečetl. Bojíte se něco napsat a naštvat svého hlavního sponzora Rusa, ani se nedivím.

   Smazat
  5. Mám k tomu to, že je skvělé, že v naší krásné, svobodné zemi máme, ne vaší zásluhou, svobodu slova, každý se může účinně bránit proti různým nařčením, každý může mít svůj pořad, své stránky, svůj blog, svůj youtube kanál. I takoví lháři a dezinformátoři, propagátoři totality jako jste vy.

   Smazat
  6. 11:29 Jen jste zapoměl na to nejduležitější a to, poděkovat za tohle vše panu Havlovi. Pouze díky němu máte tuhle svobodu. Tak pro příště PODĚKOVAT.

   Smazat
  7. 11:29 "... každý se může účinně bránit proti různým nařčením, každý může mít svůj pořad..". Smutné je, když lživá nařčení a nepravdy šíří veřejnoprávní ČT, kterou si všichni platíme. A o o tom právě je případ "Xaver". Díky ČT pak v prázdných hlavách vznikají přeludy, které tady předvádíte. O "lhářích, dezinformátorech a propagátorech totality". Když vám pan Veselý boří víru v pravdomluvnost ČT, tak se můžete pominout a napadáte ostatní. Jak ubohé.

   Smazat
  8. 12:23
   Ty jsi kabinetní ukázka nemyslícího liberálního polonegramota. Blábolíš jen to, co je ve tvém kruhu obvyklé, aniž bys nad tím jen chvíli přemýšlel, protože kdybys uměl používat mozek, tak by ses takto nezesměšňoval. NR nepíše o všem. Nemá ani žádnou povinnost zveřejňovat články proti Rusku. Stejně tak nemá povinnost zveřejňovat články třeba proti Kataru, Turecku nebo Malajsii. Je na redakci, co pokládá za důležité. Ostatně to ani nemá smysl - proč by zveřejňoval články proti Rusku, když to dělá neustále maisntream? Jenom debilové jako 12:23 to nechápou. NR ale zveřejňuej věci, které mainstreamu zamlčuje, nebo odhaluje lži mainstreamu, které poslední roky bohužel jedou jako fabrika na lži a podvody. V tom je NR a další alternativa důležitá.

   Naopak je tu médium, které na rozdíl od NR, má povinnost zachovávat vyváženost a mělo by přejímat i zprávy z Ruska, když je přebírá také ze západu nebo odjinud!! A to je ČESKÁ TELEVIZE, která tuto povinnost soustavně porušuje! A má na to 7 miliard z našich daní, ty tupé nemyslící vemeno. Jsi schopen pochopit rozdíl???

   Takže si stěžuj tam, kde porušují vlastní kodex. U Goebbelsovy pobočky v ČT.

   Rudý škorpión

   Smazat
  9. *ne 12:23, je to reakce na 11:23

   Smazat
  10. 18:41
   Přesně tak.
   A ty 11:23 si vytáhni hlavu z prdele a začni se rozhlížet kolem sebe. Možná pochopíš, že nežijeme v Rusku ale v ČR.
   A možná, co ti mozek dovolí pochopíš, jak ti ČT mastí tvou vyhryzanou kedlubnu.
   J.C.

   Smazat
 3. Jsem zvědavý, kdy odloží stíhání Dlouhého a Sobotky. Napřed se budou tvářit, že vyšetřují. Pak ještě dostanou peníze za nařčení z podvodu. Jsou to jen obyčejné "demo" zlodějiny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dlouhého chce Zeman za příštího prezidenta. No, ujasněte si to napřed :-D

   Smazat
  2. Zřejmě už ta demence dohnala i Moše Zemana anebo moc dobře ví, koho má českým gójimským ovcím doporučovat za příštího pastýře a jako vždy to má být někdo z "naší obce", té pod jarmulkou stejně, jako je on Babiš a samozřejmě i jeho dlouholetý kamarád a jeden z hrobníků naší ekonomiky, státnosti i národa, soudruh pan Dlouhý, člověk té správné víry i vzdělání od Goldman Sachse...

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Středula a Dlouhý jsou lidi z Aspenu a kdo je aspen si může vyhledat každý kdo chce,jedním z šéfů aspen je i Bakala,to jen tak pro informaci,je tam i Zahradil Plaga Bradáčová,Adam Kundra,a spousta dalších tak sosejte a přemýšlejte co z toho vyplývá.

   Smazat
  5. 11:05 Nějak vám do té Aspen povídačky nezapadá prezident Zeman.

   Smazat
  6. Vy hlupáčci. Už jste zapomněli, že každý, koho označil KTERÝKOLIV prezident za svého nástupce pohořel? Zapomněli jste na krvavou Madlu (ad Havel)? Od M. Zemana to byl jen další balónek, aby lidi upozornil, kdo "by mohl kandidovat" (kromě generála Pavla Šavla) a kdo nebude mít šanci...

   Smazat
  7. 9:40
   Není třeba si nic ujasňovat. Dnes už všichni pochopili, že kdo je stíhaný, má hlas lidu. Takže si myslí, že svazáček Dlouhý má náděj...

   Smazat
 4. Pana Luboše Xavera Veselého bereme do party slušných lidí. Teď už slyším od lepšolidí z podpalubí, že kádruji. Přiznám se, že docela rád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy ho berte kam chcete. Sám Veselý by si ovšem o takové rudé propagandisty neopřel ani kolo.

   Smazat
  2. 9.41 Vy myslíte, že má kolo, nebo to jenom předpokládáte?

   Smazat
  3. 9:41-no, zato ty se kvůli ní můžeš posrat...

   Smazat
  4. Xaver nevypadá na to, že by jezdil na kole. Proč by ho tedy opíral?

   Smazat
  5. 9:41
   O Veselém ty nevíš vůbec nic, tak se starej o svou ubohou žebráckou existenci. Jisté je pouze, že Veselý by nechtěl nic mít s primitivním nedoukem, jako jsi ty.

   Smazat
 5. 9:41
  Pane, nevím jak jste "odhalil mou rudou propagandu", asi vidíte rudě, tak jako býk vidí mueltu v aréně. Neklesejte na duši, je to léčitelné. Horši je, že nejste ani v podpalubí, ale pod čárou ponoru, to asi léčitelné není.

  OdpovědětSmazat
 6. Už proto, že si česká Tv nedovede dát pro své pořady český název na to nekoukám a nesledují - tedy ani "ňuz RUM", vole ty na to ČUM! Jinak ovšem lhaní je živou vodou na goeblsovskou propagandu kapitalistické čété, byť nuceně placené zotročenými občany!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já se teda rozhodně za zotročeného občana nepovažuju. Já jsem svobodný občan svobodné země a jsem tomu rád.

   Smazat
  2. 10:32 Nechápu jak může ééúúú tolerovat název RUM.
   No čééétéé asi joo. Chlastaj tam bůhví co. Ten ňuz ale
   neznám. To asi dovezl Šarapatka z okrajiny.

   Smazat
  3. 10:50
   Nejmenuješ se Alenka, co žila v říši divů ? Nebo dokonce Bakala co žije v Ženevě ?

   Smazat
  4. 12:15 Vůbec ne. Jsem spokojený občan středočeské vesnice, chodím do práce, beru za to peníze, platím dětem školu, na dovolenou lítám pokaždé do jiného koutu zeměkoule. Takhle si já otroctví rozhodně nepředstavuji.

   Smazat
  5. 12:27
   Máte se dobře a tak si nestěžujete. Já se mám také dobře, ale stále mě něco štve. Nyní mě štve, že jsem za bílého dne okrádán a nikomu to nevadí. Děti už odrostli a tak jsem spadl do daňové pasti. Jako zaměstnanec odvádím zhruba 50% na daních, k tomu spotřební daň, poplatek za jistič, daň z majetku a za chvíli si vzpomenu na další poplatky, třeba ten na TV.
   Stát stále pláče nad dírou v kase, a o mé budoucnosti rozhodují Ti, co seděl by měli v base, přitom mají se jako prase ... :-)
   Moderní otroctví je stav, kdy si otrok neuvědomuje, že je otrokem a oloupený ještě přidá prsten, co lapka přehlédl.
   Za naše peníze hodují a ještě si s chutí kopnou. A proč by to nedělali, když se máme všichni dobře. Otázkou je, zda se to "dobře" může změnit ve "špatně" a zda je možné posunout ono "dobře" pomalu, pomaličku až k okovům .... a okovaný se stále bude cítit "dobře".
   ABC

   Smazat
  6. 12:27 trpíte jájínkovstvím

   Smazat
  7. Ad 10:50 Svobodná země? Spoutaná v NATO a EU, navíc zatížená hříchy válek, do kterých jsme museli narukovat, podílející se na vyděračství jiných států v obchodních válkách, blokádách, sankcích, s puncem agresora a schvalovače okupací cizích zemí a participanta na genocidě jiných národů. Netoužím po takových svobodách, ty už Evropou šířil kdysi snad i váš ideolog Adolf Hitler s hordou svých horlivých přisluhovačů. Pokud jste tučný kapitalista, můžete se cítit svobodný, neb si za svůj kapitál kupujete a zotročujete jiné - pro vás asi podlidi. Nepatříte náhodou ale k pražské kavárně? Ta se cítí také svobodnou díky zkorumpovanosti kapitálem, který dovede být i štědrý - třeba i k najímaným vrahům a kuciakování.

   Smazat
  8. 12:27 Myslíš nejspíš Prahu xxx. Tak to se nedivím.

   Smazat
 7. Kouknul jsem na tu dívčinu z čééétééé ! Jako by z oka vypadla mé nejmladší vnučce, absolventce PF věhlasné univers s. Beka.
  Ty holky jsou většinou na jedno brdo. Takové to Gréty, s
  nalitými mozky od sereš Bakaly.
  Ale jinak mám tu svou, jednu z pěti, moc rád. Jen čas prověří
  ty jejich pravdy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tvojí vnučku učil sereš Bakala?

   Smazat
  2. 11:04 Vnoučáku, hlídáš dobře, hlídáš rád. Nebyl jsi
   jako Hlídací pes taky na Bek univers ?

   Smazat
  3. 11:13 Netuším, co je Bek univers...

   Smazat
 8. Místopředsedkyně Trikolóry burcuje veřejnost: Hustit genderismus do hlavy už dětem v jeslích a ve školce?! To nesmíme připustit:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Mistopredsedkyne-Trikolory-burcuje-verejnost-Hustit-genderismus-do-hlavy-uz-detem-v-jeslich-a-ve-skolce-To-nesmime-pripustit-598710

  OdpovědětSmazat
 9. Tak koukám, jak si někdo muže přisadit proti ČT, tak jsou schopni vytáhnout kohokoli, třeba i MARŤANA. Trapné a hloupé, máte smulu. Pokud bude senát ( ten vadí nejvíc ), tak s ČT nehnete luzo.To takovej barandov, to je ta " pravá, pravdivá " žvanírna co.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:16 To bolí, co? Když se někdo odváží ukázat, jak je "slovo boží" z ČT založené na lžích a manipulacích, tak je pro tebe marťan. Kdysi se pravdomluvným lidem říkalo kacíři a byli upalováni. Dnes se je snaží "ČT svatá" jen ugrilovat.

   Smazat
  2. No ve srovnání s Goebbelsovou pobočkou ČT je Barrandov hluboce intelektuální, zcela pravdivá, vždy vtipná a o všem informovaná televize.

   Smazat
  3. 11:16 idiote,nikdo tě nebere tvou víru v ČT

   Smazat
 10. Koukám, to, video pana Neumanna, z toho obskurního "lžiústavu" docela zasáhlo, když se se nám tu tak rozčílil...
  :-)
  Heriot

  OdpovědětSmazat
 11. ÁÁÁÁ, pána "redaktora " se zeptali a on zareaguje jak píchlé podsvinče.Kam se tahle novinářská nula asi cpe?Do rady ČT? A další blbum tohle slouží zase jako argument zrušit ČT. Nov. rep. se toho chytne jak hovno košile. Naprosto neduležitá informace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonyme z8. října 2019 11:41

   Jestli jsi viděl video, tak se divím, spíš nedivím, že tak ječíš. ČT se ohání jakýmsi Nezávislým Ústavem a jeho stránkami (protože je pravděpodobně zná i jejich zřizovatel)

   A co se týká toho "ústavu pro ......), tak mi to připadá jako bílý kůň někoho, kterého platí ten, komu slouží. Nebo to taky může být malá "pračka špinavých peněz". Stačil pohled na výsledky o hospodaření (ve videu). A nebo také snižování daňového základu.

   Ale s tou nezávislostí, to nemá zhola nic společného.

   Smazat
  2. 12:35
   Pozor, to není žádný bílý kůŇ! Ondřej Neumann, který si založil ten podvodný Ústav, je redaktor nebo zakladatel nebo zaměstnanec Hlídacího psa.

   To je PODVOD HLÍDACÍHO PSA!

   Neumann byl někdy přímo v ČT a byl tam v titulku označen jako redaktor Hlídacího psa. Takže on si prostě založil ještě jednu fiktivní společnost, aby se s její pomocí mohli podvodně zaštiťovat, jako by za nimi stála nějaká nezávislá instituce a stejný účel to má pro ČT. ČT to zase umožňuje podvádět občany ČR a tvářit se, že oni jsou vlastně nezávislí, protože oni pouze komentují něco, co napsal Hlídací pes a ten je podporován tím významným Ústavem, takže ČT to musí brát v úvahu jako důležitou informaci. Což je právě podstata té lži, protože ve skutečnosti se jedná o malý tuctový web s nulovou vahou, který vydává jalové bláboly, a fiktivní ústav.

   Je to společný podvod lidí z ČT a Hlídacího psa.

   Rudý škorpión

   Smazat
  3. 11:41 to,že nechápeš souvislosti je jen a jen tvůj problém a svědčí to o tom ,že jsi vcelku idiot

   Smazat
 12. Havlisti, táhněte už do prdele!

  OdpovědětSmazat
 13. Je vůbec možné aby byl někdo dehonestován za to, že vedl normální(!) rozhovor s legálně zvoleným premiérem? Jak to že mu nekladl pro něho nepříjemné otázky? Jak to že ho neurážel a neponižoval? Jak to, že to nebylo v intencích pražského kafáče a ČT? Co si to dovolil? Nepustíme Nohavicu na megakoncert, agentce STB Kláře požadující trest smrti své kolegyně uděláme státní pohřeb. No ono těch co by měli být usmrceni podle těch co hlásají pravdu a lásku stále přibývá... M.R.

  OdpovědětSmazat
 14. ÁÁÁÁ asi jste vypláznul jazyk, a ukázal mandle. Vy jste šťastný člověk a já vám přeji radost z ČT, nechť vám dlouho vydrží. Já nejsem pro její zrušení, naopak se při ní velmi dobře bavím, jen se neraduji z ceny, kterou mi demokratický dohodli za ni platit. Já už mandle nemám.

  OdpovědětSmazat
 15. No, ten "ústav" má docela hezkou chaloupku. Ale když v ní
  nikdo nepobývá, tak proč tam nehlídá aspoň ten jejich pes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:29 Ten jejich Hlídací Pes určitě spal, jako obvykle. Probudí se jen když slyší "Babiš" nebo "Zeman". To mu nahrazuje povel "trhej". Jinak pořád chrápe, na žádné lapsusy spřátelených prestitutů nereaguje. Ti ho krmí, tak je má rád.

   Smazat
 16. http://www.skrytapravda.cz/domaci/2777-vymente-obcany-ceske-republiky-aneb-dalsi-fantasmagoricky-projekt-ceske-televize-kde-zvracenost-nezna-mezi
  https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/Gott2001-NonCensored.pdf K.Gott byl vzdělaný vizionář

  OdpovědětSmazat
 17. Tak to je mazec! To je úplný kolaps! Pokud tam nenastanou zásadní změny a nevymění se tam 90% zaměstnanců, stane se z toho organizace duchů.

  OdpovědětSmazat
 18. Mě se zdá, že se jedná o seriál. To nemůže být skutečnost. Veřejnoprávní médium by přeci nemohlo zaštiťovat svoji práci ústavem, co není ústav. To není v té naší demokracii možné. Je to pouze další zábavní pořad .. něco v duchu realityschovka.
  Nebo máme opravdu věřit, že se nejedná o předtočení pořadu na apríla příštího roku? :-)
  Ještě, že se za lži nezavírá, kde by ČT potom brala zaměstnance?
  ABC

  OdpovědětSmazat
 19. Takto funguje moc, propaganda a ovládání v dnešním "západním" světě.
  Vzpomeňme na obskurní organizaci Syrská observatoř pro lidská práva, provozovanou prodavačem látek v Londýně, od které přijímaly informace všechna hlavní západní média.
  Je jasné, že to jsou pouze prázdné schránky, přes které západní tajné služby vypouštějí do světa propagandu.
  Většinou u toho asistuje jako závoj ještě nějaký byznysmen, u CIA to je už dlouhá léta Soroš, k Ústavu nez. žurnalistiky přilepili několik pochybných existencí pod názvem "Nadační fond českých průmyslníků".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to "Nadační fond českých průmyslníků"?
   https://rejstrik-firem.kurzy.cz/03487407/nadacni-fond-ceskych-prumyslniku/

   Tři jména:

   Jaroslav Veverka
   https://ekonomickydenik.cz/majitel-krachujiciho-vyrobce-dulni-techniky-noen-jaroslav-veverka-ma-obstavene-nemovitosti/

   http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/mel-konexe-v-nejvyssich-patrech-politiky-ted-je-v-problemech.A190225_100937_pozice-tema_houd

   Ódéesák Jiří Šlosr
   https://www.ods.cz/ms.svetla-nad-sazavou/profil/12392-jiri-slosr

   Milan Šimonovský (Obviněn z dvacetimilionového podvodu a seděl v představenstvu zkrachovalého penzijního fondu Viva)
   https://www.idnes.cz/zpravy/cerna-kronika/simonovsky-ze-sigmy-group-je-venku.A011013_133543_olom_cernakr_maxi

   Česká televize se odkazuje na opravdu temné struktury.

   Smazat
  2. Jaroslav Veverka se prý mimo jiné chlubil i tím, že z Mirka Topolánka osobně udělal premiéra.

   Zdroj: http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/jak-pirati-prisli-o-panictvi.A120601_042557_pozice_68781

   Veverka se netočil jen okolo hokejových Pirátů. V roce 2012 se na večírku setkal s tehdy ještě zcela neznámým vedením České pirátské strany v čele s Ivanem Bartošem; jako by už tehdy majitel Noenu vytušil, že o pět let později se z Pirátů stane kometa tuzemské politické scény. Na politickém výsluní se Veverka ohříval hlavně v éře vlády Mirka Topolánka; dodnes je považován za muže, který k němu přivedl klíčového lobbistu Marka Dalíka.

   Zdroj: http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/mel-konexe-v-nejvyssich-patrech-politiky-ted-je-v-problemech.A190225_100937_pozice-tema_houd

   Doporučuji přečíst si oba články!
   A na toto se prosím odkazuje veřejnoprávní Česká televize!

   Smazat
  3. Rozpětí Veverkových zájmů je poměrně široké. Například jím založený Nadační fond českých průmyslníků před necelými pěti roky nastartoval mediální projekt Hlídací pes.
   Zdroj: http://ceskapozice.lidovky.cz/tema/mel-konexe-v-nejvyssich-patrech-politiky-ted-je-v-problemech.A190225_100937_pozice-tema_houd

   Nezávislost jak vyšitá!

   Smazat
  4. V podstatě se dá říct, že Českou televizi ovládají z pozadí kriminální živly.

   Smazat
 20. Děkuji panu Veselému za tento, ne kamínek, ale balvan do oné mozaiky.

  OdpovědětSmazat
 21. To jsou jen organizace a firmy na "oko".Nějak ty naše poplatky přece musí dostat z ČT.

  OdpovědětSmazat
 22. Zlikvidovat poplatky pro ČT, kontrolovat nezjiskovky placené ze zahraničí, z českého rozpočtu platit jen humanitární a veřejně prospěšné, podporovat média typu pana Xavera, nedovolit natáhnout sem muslimáky a zrušit senát. To by byl určitě volební program jako víno. Na trolly zásadně nereagovat. Když vidím diskuzi, tak jenom zírám jak na Vizír, co 30 let, údajné svobody a demokracie dokázalo s našimi občany. Hulvátství zastávačů té jedné jediné pravdy, je až neuvěřitelné a neumím si představit, že by se k sobě takhle hnusně lidi chovali před sametovým pšoukem. Lidi se díky kapitalismu, chovají k sobě jako dobytci. Docela smutné a zdá se, že to graduje a neustává. Je mi za některé lidi, stydno. Snažíme se kontrolovat děti a mladistvé, aby nesledovali porno a kdyby četli ty diskuze tak se poblijí a nebo, a to riskujeme, se zapojí a budou ještě sprostější než dospělí. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 23. Myslím, že založím také ÚSTAV. Jako občasný přispívatel
  se také už cítím jako novinář.
  Bude se to jmenovat - ÚPRD
  Sídlo bude v zahradní kadibudce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je nápad! A já založím PRD NEZÁVISLÉ ŽURNALISTIKY a sídlo bude ve vybydleném vymláceném bytě na sídlišti. Prostě maximální nezávislost - nezávislost na přívodu vody, elektriky, tepla, na komfortu, na čemkoliv. To bude pro hardcore novináře, kteří mají prd, ale jsou dokonale nezávislí. Za příplatek to rád vysvětlím redaktorům ČT a pronajmu jim to zdarma!

   Rudý škorpión

   Smazat
 24. Ta sranda nás stojí 7 miliard.

  OdpovědětSmazat
 25. 0:09 Velice rád si připlatím za pravdivé info. na ČT. Ne jak aronet, sputnik, nebo místní prolhaný plátek.Chápu, nevychvalují komouše spd, rusko,z toho pramení ta nenávist určitých pomatencu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10;27
   Tak cáluj ty amilejnosrku,NÁM SE HAVLOKURVY Z NEčeský televize poslouchat nechtějí!!!!!

   Smazat
  2. 10:27
   Jo, nevychvalujete ty, kdo mají pravdu, z toho pramení vaše nenávist. Je to vidět.
   A že byste vy chtěl pravdivé info a ještě si připlatit, to je dobrý kec a protimluv.

   Smazat
  3. 15:41 A čím bys ty, putlerprde, cokoliv poslouchal (neřkuli sledoval)? Jakožto dvojmolekulový shluk jedovantých plynů z lejnolíhně téhle škaredé ugrofinské poloopice - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   přeci nic jako uši (nebo dokonce oči - sic!) vlastnit nemůžeš!!!!!

   Smazat
 26. 10:27,
  Tak to zacálujte i za ty co musí a neradi platí. Nic proti vašemu gustu, nic proti vaší pravdě, je mi líto, že znáte jen Sputnik, AEronet, protože díky Internetu jsou dostuplné i jiné zdroje BBC, CNN, France24, Aljazíra ... které podávají širší profipřehled.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.