Reklama

čtvrtek 17. října 2019

Prohlášení ruského ministerstva zahraničních věcí k incidentu s diplomaty USA, kteří si „jakoby“ spletli vlaky.

17. 10. 2019 (Zprávy RT, 17. 10. 2019, 15:06)
Moskva pošle do Washingtonu protestní nótu k incidentu s americkými diplomaty, kteří „jakoby“ zabloudili v Rusku a místo do Archangelska jeli do Severodvinska. Oficiální představitelka ruského MZV Marija Zacharova vysvětlila, že, ačkoliv se představitelé USA nalézali na území se zvláštním režimem – a neměli k tomu povolení, nebyli zadrženi.


Američtí diplomaté, mezi nimiž byli také vojenští atašé, několikrát měnili vlaky a snažili se dostat do obydlených míst, v nichž se nalézají důležité objekty MO RF. Zacharova poznamenala, že podobná situace se nestala poprvé.

„Existence zón, uzavřených pro cizince, a vlastně i pro širší veřejnost – je věc normální, zcela obvyklá. Takové zóny jsou i v USA. Američtí diplomaté se pravidelně snaží do těchto oblastí naší rozlehlé vlasti dostat a zcela opovrhují ohlašovací povinností“, prohlásila Marija Zacharova.

Aby američtí diplomaté nebloudili a neocitali se podivným způsobem poblíž „uzavřených objektů“, je Moskva připravena darovat velvyslanectví USA mapu Ruska.

Z ruštiny přeložila: PhDr. Jana Görčöšová

112 komentářů :

 1. A tak jsme opět "bloudili" v zakázaných oblastech! Dokonce bez zadržení a bez sankcí! To je bomba!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To v Americe si to ošéfovali daleko důkladněji!!!
   Čínští diplomaté musejí dopředu nahlásit každý pohyb a neprodleně informovat o sebemenší odchylce od povolené trasy.
   Když se jim nějaký diplomat nepozdává, tak mu nedají vízum a je vymalováno!!!
   Takový ruský diplomat se ani nemůže zúčastnit zasedání OSN.
   Helanov

   Smazat
  2. No, ona ta informace má dvě roviny. Ta skrytá je: "Máme vás na háčku, víme o každém vašem kroku, tak bacha!"

   Smazat
 2. V USA žádné "zóny uzavřené pro cizince a pro veřejnost" neexistují, vy bando prolhanců. V USA si můžete "plést vlaky" a "bloudit" jak se vám zlíbí. USA jsou svobodná země a ne absurdistány typu KLDR nebo Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hmmmm, a jakpak dělá kozička?

   Smazat
  2. Samozřejmě, že v USA takové "zóny uzavřené pro cizince a pro veřejnost" jsou a protože tam je na soukromý pozemek vstup bez povolení majitele zakázán, tak je to tam navíc trochu nepřehledné ... :-)

   Smazat
  3. Všechny vojesnké zóny v Pindostánu jsou uzavřeny, ty debile !

   Smazat
  4. Jako ironie dobré, jako vážná odpověď, hmm..tak co takhle Area51? A to je jen jedna zóna z mnoha.

   Smazat
  5. Proto třeba HAARP,což má být podle amilží METEOROLOGICKÁ STANICE, je tak otevřenej,že exguvernér z Minessoty Jesse Ventura MĚL ZAKÁZÁN VSTUP NA POZEMEK???!!!!!

   Smazat
  6. 23:49

   Jistěže v USA takové zóny neexistují a nikdy neexistovaly. To přeci ví každý idiot jako vy.

   https://www.gothepodcast.com/blog/2017/closed-cities-classified-towns-and-cities-youre-not-supposed-to-know-about
   https://en.wikipedia.org/wiki/Dugway,_Utah
   https://cropper.watch.aetnd.com/cdn.watch.aetnd.com/sites/2/2018/05/UFOs_Area-51_restricted-military-area-known-for-alien-incident_Corbis.jpg
   http://forums.canadiancontent.net/showthread.php?t=115842

   Smazat
  7. Jaké to je dělat veřejně ze sebe idiota?

   Smazat
  8. 23.49 - vychladni

   Smazat
  9. Takhle to sluníčkáře v neziskovkách učej

   Smazat
  10. 23:49 - Nemáš info a proto jsi tažený na nudli. Zkus se dostat do alespoň jednoho z cca 200 táborů s vlečkou postavených FEMA pro případné účastníky neppokojů velkého rozsahu, který brzy v USA může být na pořadu dne. Jsou hlídané americkými veterány s vymydleným mozkem, takže tvůj život by byl velmi, ale velmi ohrožen. Na návštěvníky tam nejsou zvědaví a ihned se střílí. Pak se ptají - je to ten jemný demokratický americký přístup. Mrtvý zvědavec - dobrý zvědavec.

   Smazat
  11. 10,38
   To jsou ty """rekreační oblasti""",kde Jesse Ventura OBJEVIL LIDI ZA OSTNATÝM DRÁTEM A HALDU UMĚLOHMOTNÝCH RAKVÍ PŘIPRAVENÝCH ZŘEJMĚ NA SÁZENÍ STROMŮ,ŽE???!!!!A ty koleje vedou podobně,jako kdysi v koncentrácích za Ády….jedním směrem,jen ten fašonápis O TOM,ŽE PRÁCE OSVOBOZUJE zatím chybí!

   Smazat
  12. Po Rusku se lze pohybovat samozřejmě svobodně, s výjimkou uzavřených míst, což platí po celém světě. Podobnou odbočku si udělala kdysi jedna česká grupa a měla štěstí, že je chytili policajti, kteří pochopili kam míří a dohnali je. Museli se vrátit a dostali menší pokutu, a taky varování, že vojáci nemají smysl pro podobný humor. Takže těm policajtům ještě i poděkovali. Ale u těchto tří diplomatů platí zřejmě jiná pravidla, asi něco jako u sportovců, musí se hlásit u delších cest. Nevím, kvůli čemu, možná kvůli bezpečnosti, protože oni tam byli služebně. Pokud by jeli jako soukromé osoby, pohyb by měli volný jako ostatní, ale zas by je nechránil diplomatický pas, pokud něco vyvedou.

   Smazat
  13. V USA mne chel policajt zavrit, kdyz jsem prejizdel z CA do Arizony, protoze jsem nemel pas, ale jen ID.

   Smazat
  14. Kdyz za vsecko muze Putin...

   Smazat
  15. 3:45 Ten skřet? To sotva! Při své návštěvě Německa v srpnu 1945 si samotný JFK šel prohlédnout Hitlerovu bavorskou rezidenci Berghof i Orlí hnízdo a do svého deníku si tehdy poznamenal:

   „Kdokoli, kdo navštívil tato místa, si dokáže představit, že za pár let se Hitler vynoří z nenávisti, která ho nyní obklopuje, a bude považován za jednu z největších postav, jaká kdy žila.“ A dále pokračoval: „Na způsobu jakým žil a jak zemřel, je něco tajemného, co ho přežije a zůstane živé. Stane se z něj legenda.“

   Což se z kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   nikdy nestane!

   Smazat
  16. Minimálne jedna oblasť v USA je zakázaná - oblasť 51.Takže anonym 23.49 "trepeš" hlúposti.

   Smazat
  17. Ve zločinné emeričce se v těch zónách z vlaků nevykazuje, tam se v těch zónách rovnou střílí...

   Smazat
 3. Ty vole 23:49, a co zona 51, kde mají být uskladněny některé UFO, pokud existují? Dozvíš se o tom na některých dokumentech na youtube, které byly vytvořených Američany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:01....jen ho nechte, ať se bojí !!! A ještě dodám, ať šoupe nohama potichu, velký bratr to slyší !!

   Smazat
  2. Z vykonspirovaného "velkého bratra" by jsi měl mít strach spíše ty, konspirační blbečku.

   Smazat
 4. 23.49 Tak tuhle blbost vysvětlete US imigrační, voni svobodná zemi... a jděte dál...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 0.15 Svatý prosťáčku; a co porušení diplomatických protokolů zabráním ruských zastupitelských úřadů například? Svobodná země se podle vás pozná jenom podle svobody pro diplomaty, nebo pro "vyvolené" privilegované? Chápeš vůbec ty, americký "fešáku" (fešák je kastrovaný pes, tedy obdoba vola, že?), v čem je jádro pudla, tedy meritus věci? Nechápete, nebo nechcete?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Tady si někdo plete pojem s průjmem! DIPLOMATÉ jsou v cizí zemi za jiných podmínek než OBČAN - TURISTA! Tak to prosím berte na vědomí! Kdo to nepochopí a nebo pochopit nechce, tak je buď hloupý a nebo spíš "zmanipulovaný".

   Smazat
  6. 0.15.Diplomate museji mit samozřejme povoleni od uradu USA jako vsichni ostatni.Pletete si to s kontrolou zavazadel.

   Smazat
  7. Blbeček trolíček 0:42 najprv si zisti rozdiely v prístupe do civilných a vojenských oblastí, a potom sa zapájaj do debaty dospelých.

   Smazat
 5. Tak si zajeď do oblasti 51 ty svobodnej šulíne. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 6. 0:01 a 0:03

  Vy dva debilové, co sem pletete nějakou zónu 51?
  Věta
  "Američtí diplomaté „jakoby“ zabloudili v Rusku a místo do Archangelska jeli do Severodvinska a neměli k tomu povolení."
  odpovídá větě
  "Američtí diplomaté "jakoby" zabloudili v Česku a místo do Severočeského kraje jeli do Západočeského kraje."

  Nejedné se o žádné "zóny", ale o celé kraje! Chápete vy idioti? Potřebujete obrázek?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nestačím se divit názorům kolem "zakázaných vojenských oblastí". Bydlím cca 2 km od vojenského újezdu Březina celý život. Za bolševika jsme jako usedlíci dostávali "bumážky" ke vstupu do lesa na samovýrobu dřeva. Po plyšáku bylo chvíli bezvládí, dnes tam je snad největší chemické cvičiště NATO, amíci se zde prohánějí jako doma (občas zabloudí :-)),) my tam nesmíme vůbec,celý prostor hlídá vojenská policie pod hrozbou pokut.
   Takže "odborníků" na Rusko je tu jako máku, kritiků jejich počínání ohledně zakázaných oblastí ještě víc, ale že u nás jsou zakázané a přísně střežené oblasti, kam se rodilý člověk nedostane, o tom rádoby experti vůbec neví. Stačí si ve vyhledavači zadat vojenský újezd Březina, ať víte, co máme v naší zemičce a zkusit se zamyslet.

   Smazat
  2. 0,12
   Co tě sere víc. Že mají rusové celé oblasti s omezeným vstupem, nebo skutečnost, že si to vzhledem ke své rozloze mohou dovolit?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 0:12, příteli, proč se rozčiluješ nad takovou blbostí? Jaký kraj máš na mysli? V Rusku můžeš přijet do každého kraje, jen ne do konkrétní oblasti v něm a tito diplomaté si vybrali právě tu. Navíc pro ně platí jiná pravidla než pro obyčejné turisty. Ty jako turista nemusíš ohlásit cíle cesty, můžeš se courat dle libosti (mimo zakázané zóny), tedy pokud se vybereš na motorce třeba na Kolymu, prostě jedeš. Ale pro diplomata to neplatí.

   Od doby MS dosud nevycestovalo několik desítek lidí s turistickým vízem. Nehlásili se ani na své ambasádě o prodloužení víza. Bůhví kde jsou, zůstali v Rusku. Pár z nich se po půl roce objevilo někde u Japonska, kde dostali pokutu. Je to země jako kráva. Když máš prachy na účtě, Visu nebo Master Card, mobil se 4G a wifi, můžeš cestovat a cestovat.

   Jen tak naokraj, v malé Británii vlastní jen královská rodina rozsáhlé pozemky, kam je zákaz vstupu. Rusko má 17 mil.km čtverečních a ty tři pány zajímalo zrovínka 50 km čtverečních vysoko na severu, kde má Rosatom polygon. Schválně, jak by zareagovali Amíci, kteří nedávno vyslýchali obyčejnou poslankyni na letišti těsně po příletu ve veřejné zóně?

   Smazat
 7. No tak v Rusku jsou zakázané zóny aby zahraniční návštěvníci nemohli na vlastní oči vidět tu bídu a zaostalost. Turisté mohou navštěvovat jen Moskvu a Petrohrad. Potěmkinova vesnice prostě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak u nás také vodíme turisty po Praze, nebo Českém Krumlově a nevodíme je třeba do Chánova, že jo.
   Vyčítat Rusům zaostalý venkov je hodně dětinské. Nebyl jsem v USA, ale podle slov těch, kteří tam byli, je i v USA, zejména v jižních státech, také pěkná mizérie. Nebo se mrkněte do současného Detroitu.
   Ale proč jezdit tak daleko. Viděl jste vesnice na Balkáně? Stačí popojet pár desítek kilometrů od moře.

   Smazat
  2. Jen Los Angeles 60 000-80 000 bezdomovců...dál to nemá ani cenu rozepisovat, protože statistiky stejně nepochopí..

   Smazat
  3. Vlez si na google map a podívej se na jakoukoli ruskou vesničku, ty potěmkine. A budeš zírat.

   Smazat
  4. Vygume, přečti si pozorně všechny příspěvky, třeba 4:06, 2:18, atd. atd. Pak zalez.

   Smazat
  5. Blbeček trolíček 0:21 ak ti to do tvojho minimozočku nedošlo, išlo o vojenskú oblasť, že?

   Smazat
  6. Potěmkinova vesnice, to jsou téměř celé Spojené státy fašistické. Kde jinde stavějí baráky z papundeklu a pak se každoročně diví, že jim je odnesl vítr?

   Smazat
  7. 0:21, tak to máš podivuhodné informace, možná sis nalistoval nějaký bedeker z KLDR, jelikož mám známého, který před rokem projel Rusko za tři měsíce křížem krážem i se dvěma kamarády a přítelkyní.

   Smazat
  8. To je fakt. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
 8. To je jen, asi blbej amerikánec v Rusku, když rozloha, krása krajiny a nerostné bohatství, jim leze na mozek. Proto se cpou se svými základnami do střední a východní Evropy s vizí, co si kde, po vzoru fašounů zaberou. Kdo za ně půjde do boje?

  OdpovědětSmazat
 9. Pro debily ještě jednou a pomalu. Každá země má nějaké území, nebo objekty, které jsou zapovězeny pro cizince a širokou veřejnost. Mají je Rusové,Američané,... a máme je i my.
  Rusové střeží svá vojenská tajemství aby si udrželi technický náskok, zatímco my střežíme vojenská tajemství, aby Rusové neumřeli od smíchu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi výstižně napsáno. Trol, co tu píše, že se v Americe smí pohybovat každý kde chce, si nevidí na špičku nosu. Možná ale je jen dobře placený, a tomu bych věřila více. Čím dál se mi stýská po době zhruba před 12 lety. Kdy byly diskuse přímo k věci, a vyjadřovali se lidé, kteří měli co říct. Nebyly tam zvratky. Nikdo nikoho nenapadal kvůli jinému názoru. To se ještě lidé respektovali. I páni diplomaté, sic se zvláštním režimem, ale i oni musí dodržovat zákony a předpisy pro ně dané.

   Smazat
 10. Je to úplně jedno, jestli jsou i v jiných státech než v Rusku "zakázané zóny" (jsou). Podsttou je, že I US diplomaté mají dodržovat právní předpisy státu, v němž působí. Cokoli nad uvedené je snahou odvést pozornost od merita věci, jak se tady o to snaží ta hloupější a instruovaná část dikutujících výše.

  OdpovědětSmazat
 11. 23.49 co to placate..???
  V us je snad nejvice uzavrenych oblasti pro verejnost jako nikde na svete
  Vlakem sice muzete jezdit jak chcete..
  To v rusku taky..ale neexistuje zeme jako usa ktera by mela vice uzavrenych oblasti nez prave US..
  To jsou fakta ne konspirace..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko se holt liší od SSA tím, že přes jeho důležité vojenské oblasti nejezdí civilní vlaky, jak je tomu v SSA, protože tam zvítězila svoboda a demokracie i na železnici a platí i pro diplomaty, kteří neumí rusky, kterých je v SSA naprostá většina.

   Smazat
  2. 10:15, jsou i takové oblasti, jde je normální doprava. Vojáci na severním pobřeží vlastní i jednu pláž, kterou v létě pravidelně obsazují turisté, protože se jim tam líbí. Takže i na netu byla vidět vojenská vozidla, jak jezdí přez pláž, kde leží lidé. Komické bylo to, když velitel útvaru prohlásil, že nechápe, co dělají civilisté na jejich pláži, když mají okolo desítky dalších.

   Smazat
 12. 6.31.
  I kdyz nevim v ktere zemi se nachazite

  OdpovědětSmazat
 13. 6.16
  Tak to je bych povedel absolutne presne vyjadreni..

  OdpovědětSmazat
 14. Ruští diplomaté mají Fašingtonem vyhrazený úzký okruh kolem města, kam smějí. Na jakoukoliv cestu delší - a to kamkoliv - musí mít povolení od fašingtonských totalitních úřadů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To měli i tito, platí to v každé zemi. Zřejmě bezpečnostní pravidlo.

   Smazat
  2. Chujlostánci tam dělaj jen neplechu! Má se to povolit rovnou střílet na loveckej lístek jako každý rudochy ...

   Smazat
 15. Je to presne jak pisete
  A navic maji spolucestujici z rad FBI

  OdpovědětSmazat
 16. Před několika dny psali, jak Američani, když měli přijet nějací čínští diplomaté, tak žádali přesný seznam kam pojedou, proč, s kým budou mluvit, proč a o čem budou mluvit konkrétně. Protože chtějí mít přehled a taky si naplánovat počet policejního dohledu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsem četl taky. Můžeme srovnat ruská víza a ta americká. Americký dotazník nemá chybu, za chvíli budou požadovat i vzhled ranní stolice potvrzený státním notářem a lékařskou komisí s US certifikátem.

   Smazat
 17. Považuji za chybu, pokud nebyli ani zadrženi. To je jen výzva k dalším provokacím.
  Měli být okamžitě vyhoštěni s dodatkem "nežádoucí".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klídek. Oni je příště nechaj zabloudit a víckrát o nich nikdo neuslyší.

   Smazat
 18. Američani jsou způsobem svého myšlení jen takoví Rusové s klimatizací.

  OdpovědětSmazat
 19. Podle mne to je zase taková rádoby bouře ve sklenici vody a odvádění pozornosti od jinej důležitejch událostí. Jeli kam nesměli, měli dostat po držce, nedostali. V tom je ta noblesa ruského vedení. Ale co mne nejvíce fascinuje, jak se Ušáci od německých fašistů všeho druhu, které si po válce natahali do USA a tím je zachránili od spravedlnosti, naučili umění manipulace světovým veřejným míněním. Bohužel nejde oblbovat donekonečna, i ten největší blb časem zjistí, (těch našich se to asi netýká) že je za blba. Anžto na ty naše, naprosto přesně pasuje ruské přísloví "Blb na blbovi jede a blbost je pohání" a není to od pana Wericha i když ty jeho citáty jsou také skvostné. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.43 A nedá starej komouš pokoj a nedá, kdo ti ty pošuku vymyl mozek, napiš. Přece není normální aby někdo byl zalezlej v ruském zadku až tak. " NOBLESA RUSKÉHO VEDENÍ JE, ŽE NEDOSTALI PO DRŽCE," aha, tak oni mají tentokrát štěstí, jinak na potkání dostane každý od rusáka po hubě. To souhlasím.

   Smazat
  2. 9,50
   A od koho by to Ruský vedení dostalo po hubě?!Od vodkoviče Havla nebo od tebe,pussynko?!:-)

   Smazat
  3. 9:50 Na těchto stránkách není komunista ani jeden, ale to bys nesměl bejt debilní sluníčkář a mít špetku rozumu.

   Smazat
  4. 9:43 na 9:43 jede a 9:43 je pohání, hej hou

   Smazat
  5. 9:53 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 20. Rus je stejnej už 100 let a dalších 100 se stejně nic nezmění. Co tam mají tak tajného ?, o té jejich bídě mimo větší městaví každý, tak co skrývají? Před lety jsem navštívil a projel část USA, nike a nikdo mě nepřikazoval kam mohu a kam ne, poze dodržovat pravidla na silnici, na to jsou psi. Jak píšu, v Rusku i po 100 letech vše při starém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, furt je tam negramotnejch a málo angažovanejch jako máku, vo tom ohromnym pokroku co se děje v SSA ani potuchy.

   Smazat
  2. 9:44 Před dvacetipěti lety jsem byl na "exkurzi" v Huntsville, Alabama, Marshall Space Flight Center. Cesta autobusem v oblasti se "malinko podobala" cestě v Egyptě do Údolí králů. Konvoj autobusy, vojenské hlídky s automaty, nevzdalovat se od autobusu, neodchylovat se od trasy, poslouchat pokyny vedoucího průvodce... Prostě naprosto "volný" pohyb po "vědeckém (vojenském) zařízení".
   Když to chci/potřebuji vidět, tak to strpím. Kdyby ale řekli, že tam nepůjdu, že mne tam nechtějí, tak asi nic nenadělám jako Amík v Rusku.
   (Možná kdybych dopředu neprošel prověrkou na ambasádě, tak bych skončil už na bráně - na letišti Ruzyně nebo hůř na gate letiště Alabama.)

   Smazat
  3. Jo a neplést si to s komerčním muzeem "Space & Rocket Center", kam za pár doláčů může každý.

   Smazat
  4. 9:44, podle mých informací jsou obě země svobodné, co se turistického pohybu týká, ale Rusko mi připadá přístupnější. Nebylo tomu tak v 90' letech, kdy byla krize, jenže to se týkalo především kriminality, dnes to je mnohem lepší.

   Smazat
  5. jenže Rusko zaniklo před více jak 100 lety! Jeho nástupce - současný Chujlostan, je obydlen pouze touhle smradlavou hordou ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   a tu nikdo navštěvovat dobrovolně nebude, krom pár místních zdegenerovaných čechomužyků, kterým Putler poskytne azylovou kvótu poté, co jim dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 21. U nás máme VVP Lešť, VVP Záhorie a i., u vás je to Libava a i.
  Čiže v USA a Rusku nesporne existujú VVP, kde sa testujú zbrane a kde verejnosť nemôže.
  To je jasné.
  Nie je mi jasné, prečo celá debata je o presviedčaní chlapíka, ktorý tvrdí, že v USA nič také nie je.
  Myslíte si, že on to nevie?
  Samozrejme, že to vie.
  Tak načo míňate energiu na debatu, v ktorej vám nadáva a evidentne sa baví, pričom vy si myslíte, že po vašom vysvetlení vám napíše: Máš pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak historie křesťanství tak i liberální demokracie nás učí milovat debily, tak s ním diskutujeme s láskou a donekonečna si ho tady hýčkáme. Kdybychom se mu nevěnovali, mohlo by ho napadnout se rozmnožit a to by pak byl skutečný problém.

   Smazat
 22. 9,44
  Zapoměl jsi vyjmenovat trasu cesty po tý skvělý emerice a kolik těch pidiměsteček s jedním 100 let starým krámem a policejní stanicí jsi viděl?!

  OdpovědětSmazat
 23. Jo to je nelepší říci zabloudil jsem a účel to splnilo ty nýmandi zabloudí i s mapou.

  OdpovědětSmazat
 24. Vždyť ti ušáčtí kreténi nejsou schopni ani zajistit volný vstup pro delegáty OSN.

  OdpovědětSmazat
 25. Profesní zločin v Událostech, komentářích. Moderátor nadržoval Němcové, a pak dokonce sám začal diskutovat. Petr Štěpánek volá po trestu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Profesni-zlocin-v-Udalostech-komentarich-Moderator-nadrzoval-Nemcove-a-pak-dokonce-sam-zacal-diskutovat-Petr-Stepanek-vola-po-trestu-600020

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petr Štěpánek to určitě dokáže posoudit, u omezeného tupce (11:13) žádnou objektivitu očekávat nelze, jenom tupé výlevy.

   Smazat
  2. 11:36 Souhlas pane tak to je.

   Smazat
 26. 10:30 LŽETE. Ten pořad jsem viděl a nikdo paní Němcové nenadržoval!.Jak to není po vašem, tak je špatně co. Dnes nevidím rozdíl mezi prolhaným , poplatným sputnikem, aronetem a par. listy. Vše řídí zločinci z Ruska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česko má zase ten problém, že vše v něm řídí zločinci z Berlína, Bruselu a Washingtonu prostřednictvím místních kolaborantů. Jde jim to poměrně snadno, protože část národa je zcela otupělá a druhá část přímo tupá jako vy sám (11:13).

   Smazat
  2. 11.13 A jak jste na tom vy? Zato vy to máte " srovnané" v makovici co.Napsat, že to u nás řídí " zločinci " ber. brus. was. to chce pořádného fištrona , strejdo, ještě tam nemáte FBI, Mosad, volstríd a sněhurku s trpajzlíkem.

   Smazat
  3. 11:44 ano, napsal jste to dost dobře, ano, ti zločinci jsou přímo pod palcem vámi jmenovaných tajných služeb, to jenom politici voličům musejí předstírat, že je to naopak, že tajné služby řídí politici :-)

   Smazat
  4. 11:49 Podepsal to ten Babiš v Langley nebo nepodepsal? Pokud tentokrát (na čtvrtý pokus a po návštěvě) dostane přímý svědek Koudelka hodnost generála, tak bezpochyby ano :-)

   Smazat
  5. 11:13 No jo pro pravdu se každý zlobí jen ať to ví co nejvíce lidí a u voleb to dají pravdoláskařům sežrat.

   Smazat
  6. 11:13 Vase cernobile videni je zdravotni handicap

   Smazat
 27. 11:13
  No jo,Milka Němcová,zlodějka rohlíků a školní stripterka,která je všem ve svém okolí k smíchu!!!!!
  Ještě,že se v tý NEčeský tv může vyplakat!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. lituji, že Němcovou neukazují v médiích častěji, aby se voliči co nejblíže seznámili s omezenou podstatou této "význačné" členky ODS, která tady chtěla prezidentovat. Uhlazený spolustraník Fiala to asi nechce dovolit, jinak by ve volbách spolehlivě spadli pod 5% :-)

   Smazat
  2. 11:45
   Stačí ten havloMOUD Novotný,Milku jako bonus zřejmě netřeba☺

   Smazat
 28. Amerika je na tom asi už hodně špatně, když v Rusku nenašla a neuplatila trojici Rusů, které by na zvědy do Severodvinsku poslali místo "diplomatů". Trump jim asi přiškrtil finance a nebo si žold pro zrádce sami strčili do svých kapes :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak...Ale zase se jim nestalo,ze by museli jako v USA rozepsat i to s kym se chteji setkat a predbezny plny obsah rozhovoru

   Smazat
 29. Tak tedy s batohem na zadech a s turistikou holi pekne po polni ceste jak blizko nezli te seberou by jsi se dostal k Fort Knox .... to by jsi se divil ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenomže oni se nesnažili probít do Fort Knox, ani do žádného jiného chráněného či střeženého objektu. Prostě jen nasedli do vlaku, který směřoval do Severodvinska.

   To je asi jako kdyby v USA někoho zatkli jen za to, že nesedl do vlaku směřujícího do Louisville.

   Tudíž tvoje hloupé srovnání je zcela mimo.

   Smazat
  2. 12:10
   Nejspíše nejsi schopen pochopit psaný text. Tak ještě jednou, Území se zvláštním režimem je území, do kterého je nutní propustka stejně jako kdyby někdo chtěl navštívit Fort Knox, nebo Vojenský újezd. Kapišto blbečku?

   Smazat
  3. 13:56

   Ne, nekapišto, debílku. Diplomati nikam nevstoupili, jen jeli vlakem nějakým směrem. To zaprvé. A zadruhé, srovnávat případnou návštěvu nějakého města, která se ke všemu ani nestala, se stupem do Vojenského újezdu, může jen rusácký idiot. Rusáci asi mají celá města jako vojenské újezdy, viď, blbe?

   Smazat
  4. 15:22
   A rys tam s těma amilhářema byl,že všechno tak přesně víš nebo to je zase z doslechu,grabit?!

   Smazat
  5. 15:22, pokud si nepřečteš přesně, co se stalo, tak nevymýšlej blbosti. Přijeli autem do Severodvinska. Tam nasedli na tramvaj do obytného místa, kde jsou ty vojenské objekty. Tam vystoupili. Čili je chytili hned tam na tom místě, protože neměli propustku. Všude okolo byli jasně vyznačeno, že se jedná o zakázanou zónu. Kdyby neměli dipl.pasy, dopadlo by to hůř a dostali by pokutu, plus možná i soud. Takhle je naložili na tu tramvaj a poslali zpět. Na St.Departement USA odešla nóta. Tito lidé byli vojenští specialisté a není těžké uhodnout, co tam hledali.

   Smazat
 30. ...ačkoliv se představitelé USA nalézali na území se zvláštním režimem – a neměli k tomu povolení, nebyli zadrženi... Ale byla jim ukončena cesta vlakem
  Tak jako v roce 1983 byl ukončen let KAL 007

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1218
   Takže díky za zprávu. Já jsem myslel, že je Rusové pustily.Že prej se spletly, nebo dokonce, že zabloudily. Stejná pitomost jako s tím KAL 007. Dobře jim tak. Jo a v které márnici jsou nyní?

   Smazat
  2. On to nebyl vlak, ale něco jako tramvaj. Do Severodvinska přijeli pronajatým autem a odsud tou tramvají na místo, kde jsou hned vedle ty vojenské objekty. Tam je lapili policajti, naložili zpět do tramvaje a poslali do prdele. Zjevně tam není nějaký zvláštní plot ani šílená ostraha, protože to dosud nebylo třeba. Nevím, co si mysleli. Zřejmě jako běloši předpokládali, že zapadnou a ti bude stačit jako dokonalé maskování. No nevím, jak by se zachovala ostraha třeba v Temelíně, kdyby někdo vylezl na plot a fotil si areál fabriky...

   Smazat
 31. A vy jste kdo..??
  Anglosas..???
  Nejste jste slovan a anglosas slovany opvrhuje tak jim nelezte do pr..le..!!!

  OdpovědětSmazat
 32. Něco zajímavého z historie. Na ISSTRAS.eu je článek, Otto von Bismarck o Rusku a Rusech. "Nedoufejte, že když jednou využijete slabosti Ruska, budete věčně dostávat dividendy. Rusové si vždy přijdou pro své peníze. A až přijdou, nespoléhejte na vámi podepsané jezuitské dohody, které by vás měly jakoby ospravedlnit. Nebudou mít cenu ani toho papíru, na němž jsou napsány. Proto s Rusy stojí za to hrát buď poctivě, nebo nehrát vůbec." Nechápu co na tom může být někomu nejasné, zejména naši politici by si toto měli zapsat za uši, protože to je naprosto nadčasové a stále platé. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 33. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.