Reklama

neděle 27. října 2019

Ruské jednotky protivzdušné obrany poprvé dorazily do Egypta

27. 10. 2019   lenta
Ruské jednotky protivzdušné obrany poprvé dorazily do Egypta na společné cvičení s armádou republiky. Bylo to oznámeno na internetové stránce Ministerstva obrany Ruska. Cvičení Střela přátelství 2019 potrvá 13 dní, od 26. října do 7. listopadu. Zúčastní se ho více než 100 příslušníků armády RF z Jižního vojenského okruhu. Egyptští a ruští vojáci si budou vyměňovat zkušenosti a budou odrážet útoky relativního nepřítele. K cílům cvičení patří také zdokonalení praktických dovedností příslušníků armády.

Na cvičení se budou podílet ruské protiletadlové raketové systémy Tor a Buk, které jsou ve výzbroji protivzdušné obrany Egyptských ozbrojených sil. Obrana bude také propracovávána pomocí přenosných protiletadlových raketových systémů Igla a protiletadlových samohybných systémů Šilka.

V dubnu tohoto roku Spojené státy varovaly Egypt před nákupem ruských vojenských letadel Su-35. Washington pohrozil sankcemi a připomněl Čínu, Indii a Turecko, které se střetly s tímto problémem kvůli dohodám s Ruskem.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

168 komentářů :

 1. No totok!?!?!?
  Podržtaška "hodnej" pučista Sísí začíná zlobit???
  Ale to se Telavivským nebude líbit ani za myšičku...
  Oni už začínaj zlobit i v Rijádu, opatrně se začli domlouvat s Teheránem.(Pravda,ZATÍM jenom přes prostředníky.)
  Tak aspoň že Jordánci poslušně šlapou brázdu....Zatím...
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kupte si vyspělou americkou zbraň a oni vám ji vypnou kdykoli budou chtít a potřebovat.

   Smazat
  2. 19.35 - A zapomenul jste na Babiše, hned koupil US vrtulníky a výrobní továrna je zavřená.

   Smazat
  3. Co dodat, nějak ta svoboda po Merklovsku nevoní.

   "Nedělní zemské volby ve východoněmeckém Durynsku podle odhadů veřejnoprávní televize ARD vyhrála Levice s 31 procenty hlasů před protiimigrační Alternativou pro Německo (AfD), která získala 23,5 procenta. Třetí jsou křesťanští demokraté (CDU) kancléřky Angely Merkelové s 21,8 procenta... Do zemského sněmu směřují také sociální demokraté s 8,2 procenta, Zelení s 5,1 procenta a zřejmě i svobodní demokraté (FDP), kteří se s pěti procenty pohybují přesně na hranici vstupu do parlamentu."

   Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/7260-durynsko-bylo-lepe-ne-lze-vladnout-lepe.html

   Smazat
  4. Bylo sproste vynechany pokracovani a nahrazeny tupejma zvastaam beze smyslu.

   Smazat
  5. 0:18 A cos čekal, o čem tak "smysluplném" asi můžou místní odulci*) diskutovat?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by sice moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 2. https://youtu.be/NuIpKRCr6Yc

  OdpovědětSmazat
 3. Americký ČETNÍK už nefunguje,spíž je pro smích....
  "SPOJENÉ STÁTY INC" = zahraniční vlastníci, kteří fungují jako syndikát kriminality, zotročují obyvatele, genocídují Američany a genocidují každý národ na Zemi.Jaké zákony? Naše zákony byly obcházeny nahrazením naší de jure SOVEREIGN REPUBLIC společností se zahraniční majetkovou účastí, "United States Inc." Neměli jsme v Americe žádné zákony před občanskou válkou, ne dříve, než se jižní státy vyhnaly z kongresu a hlasovaly pro rozpuštění "Spojených států amerických".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:29 Pouze hlupák jako ty je všem pro smích. Sepsat takový škvár, to dá velkou " práci".
   Ale 40 leté přímé zotročování Rusem ti nevadilo co. Žvanile.

   Smazat
  2. 9;06
   Amiokupnti jsou tu díky VODKOVIČI HAVLOVI ""JEN""30let,i kdyz nepřímo A DÍKY JEJICH PROTEKTORÁTU NÁM ZBYLA JEN ŽEBRÁCKÁ HŮL A ROZESRANÁ ZEMĚ TAK,ŽE UŽ JÍ NIKDO NEDÁ DOHROMADY ANI ZA 500let ty reklamo na hypospadii!

   Smazat
  3. 9.06 - nech se vzdělávat

   Smazat
  4. 09:06
   Kolik ti je ty havloidní sráči. Za dobu svého života jsem nezaznamenal žádné zotročování Rusem. Zato dnes otročíš pro západ ve všech směrech. Oni žerou jak najatí a ty na ně děláš. Ale to ti nedojde, páč máš mozek jako křepelčí vejce a to ještě vymyté emerickou propagandou. Komiku.

   Smazat
  5. Všichni vy co reagujete na toho šulínka z 9:06, děláte chybu.
   On to nemá ani čas přečíst, protože musí obsluhovat
   další články zde, pak si taky odskočí na hovinky i na
   domácí i Dnes Hovno.

   Smazat
  6. 10:17...Taky si myslím že je zbytečné krmit trolly
   Helanov

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 15:16
   Ať ti nepraskne žilka v hlavě. Tvou matku jsem tam vodil. Měla ráda Ruské bukkake.

   Smazat
  10. 20:21
   HOVNO se dalo do tance a ještě si boky podepřelo!

   Smazat
  11. 20:30 Myslíš na svou svou máti? To jen dík té podobě jsi dnes tady, na to nezapomeň. Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 4. Kapitolky z dejin o hre, kterou s nama hrajou ale neprozradi a kdyz se to provali zatloukaji dal..Uz jsem zminil vcera o planu minule, kterym melo byt obsazeni Stredniho Vychodu a hlavnich zdroju surovin, co pohani svet a tak i nutnosti pro dedice Dolfa ovladnout ty zdroje za ucelem ovladnuti sveta. Pod zaminkou ze Usama, Saddam a Taliban byli spojenci atd...Dnes nam patri Nemecko a zejtra cela EU,zpivali fasisti a zejtra celej svet.Tak muselo dle planu se odehrat 9/11 vcetne sestreleni vlastniho dopravniho letadla s cestujicimi,aby duvod byl presvedcivej..A taky aby nekdo nemohl nesouhlasit, na takovyho se vytahly strasny obeti , porizeny mediema. To se porad opakuje i s velkejma chybama , protoze nejsou schopny lidi.
  Domnivam se ze valka je nevyhnutelna. Napriklad. Kdyz nekdo rozestavi v celym svete , obrovsky sklady prudkyho jedu a tvrdi ,ze to je za ucelem,aby se nekdo tim jedem neotravil, neveri tomu ani male deti..
  Vsecko zacalo vyhlasenim Ustavy USA pod odkopnuti britu a vyhlaseni Charty Vesech moznych lidskych prav. Pod tim byli skryty absolutne nejdulezitejsi Prava Korporaci a Konglomeratu obrovskych bohacu. Na Ukradeni vseho na celym svete,ktery hned zapocalo. To je porad.. Jo. U nas taky Charta , prave za tim ucelem stejnym , furt se jeste nekdo divi../planu na hry soucasne i mensi/.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 15:19
   Na tebe ty prvoku použil BLBIČOK!!!

   Smazat
  3. To je fakt pane15:42. Je takovej jed, který se používá v jižní Americe a tuším se tam taky vyrábí. Vštríkly ho někomu do ovoce a ten nezemřel, ale se pomátl přesně tak jak ten anonym15:19.

   Smazat
  4. Ctrl-C a Ctrl-V,ostatní je pod tvojí rozlišovací schopností,AMIUNTERMENSCH!

   Smazat
  5. oprava: A MÝ (rozuměj putleroffský) UNTERMENSCH!

   Smazat
 5. Situace dneska je nahnuta protoze Trump i presto ze president ma velkou moc /vzrostla v prubehu poslednich 50ti let/,a pres ty svalnaty reci, malokdy opravdu nekomu ublizi postihne./Weak/.Tedy je slusnej a to zbabele jinak fasisty motivuje a zbavuje strachu ,ze se odvazuji do stale vetsich utoku,zbesile nenavisti nemu..Brani se vlazne a recma..Tak vznika mocensky vakuum ,coz priroda nema rada a musi se zaplnit..Bud vyhrajou dozenou narod do konfliktu demo,/velmi usiluji/ a nebo se ujme vlady v stuaci podobne jako v 33 v Nemecku Pevna ruka. Tam to kapitalismus vzdy dopracuje, vsude na svete. Vyskyt masakrujicich diktatoru/v koho zajmech/to dokazuje...Treba z Pentagonu,kde jiste tyto napady se mnozi v chaosu a v hospodarskem tez nezadrzitelenho deni, ktere musi skoncit..Ponekud to vse zdrzuji a sabotuji a plany hati, udesny vzajemny "bitvy" /ve zvaneni,pomluvach,osocovani, podlych triku,vyhazovani z pozic, upevnovani pozic gangu na ukor jineho atd. atd. a bordel jednotlivych gangu byrokratu..
  Na prava zarvali indiani nejdriv /dobrej priklad pro dnesek/ a treba na Spanelsko se vytahla kolonizace, potopeni lodi v Havane, utoky na Kube pod vedenim pristiho presidenta Teddy Roosewelta /bratrance/. Moc korporace velkych medii Hearsta dokazuje telegram , kterej rozesilal svym reporterum PORIDTE OBRAZKY A TEXT , JA PORIDIM VALKU.
  V Mexiku, kde teror koproaci bylnevydrzeni prisli na radu hrdinove Pancho Villa a E.Zapata , USA couvli, protoze meli starosti v 1917 se Evropu..Dnes nam patri Evropa...

  OdpovědětSmazat
 6. Dnes nam patri Nemecko a zejtra cela EU a tak po invazi a okupaci je ted v cele EU dlouholeta posluhovacke Merkel, Leyno. Velka snaha germanu slouzit az do roztrhani tela dejiny dokazuji ze jsou na tom uplny ZAVISLACI a nemuzou jinak/,pres vsecky katastrofy !!, byla ovem povsimnuta uz Napoleonem.
  A po nem. Byla by to zmarena obrovska prilezitost pro elity toho nevyuzit. Tenkrat se jeste nevedelo, ze valky nemusi skoncit tak jak si elita /bidak Stalin/,preje a potom se elity musi velmi dloho pretvarovat a snazit do Lidskych Prav a fanaticke demokracie ,aby zase uchvatily moc a vladu. Proto se zvolila jina taktika a strategie ted. Ktere se dle Marty I u nas se plne navratily do rukou lidu. Nikdo nepochybuje.Uplne stejna situace jako v 68 u nas ,socialism s lidskou tvari ,byla potom bez armady svrzena vlada federalni a Australska ponevadz chtela uplne to same /a udelala hodne moc pro obcana na ukor bank a korporaci, pro kazdeho australana tedy Kapitalismu s uplne lidskou Tvari /beda!!/!!a doted se to horko tezko napravuje !! Po svrzeni te nebezpecne I miru vlady ,CIA.
  Bismarck byl dulezitej ponevadz zavedl duchody a tak nasporene miliardove fondy se utraceli za zbrojeni..A kdyz ma german marky ma zbrane a patri mu cele EU a svet. A jistej Zacharoff , obchodnik se smrti byl povestnej,ve sluzbach korp. Vickers napr. A ted hned..1870 se vyzbrojeny germani napakovali udesne na Francii /korporace a reparace/,a proto bylo zadelano na dalsi. Krupp,Skoda /nejvetsi kanony na svete/, I milovany Bata sekal cvicky pro armady..Priklad.
  Ovsem treba belgicani dobre vedeli a vybudovali hodne pevnosti prave na nemecke hranici a nikde jinde..
  Kdyz 1914 germani dobyvali , belgicani z pevnosti strileli vsim /s vyjimkou luku a sipu/.Vsechny zastrelili a dav dalsich se nadsene a ochotne zase hnal. To se opakovalo az utok prestal nikoli rozkazem , ale dalsi germani uz NEMOHLI PRELEZT TY velky HROMADY mrtvol .Nic nevadilo a dostali se az k Parizi.. Tedy telem a dusi ze..To zase bylo povsimnuto kdyz korporace a banky predevsim v USA se astronomicky napakovali penezma a zlatem..A co se stane dyz Usak , a german maji na valky ??
  Objevil se jistej Chamberlain...

  OdpovědětSmazat
 7. Zaverem , nikdo ani pri nejvetsim usili si nemuzeme trochu predstavit co valka znamena..Kazdej den uz v ty prvni, kazdy rano museli odklizet doktori vojacky ktery zesileli. Kdyz se porad strili, neda se spat,vojacek lezi v bahne nebo stoji po pas ve vode a dlouho a co neni ve vode zerou paraziti, nedostane najist 3 dny,atd. a prijde rozkaz, ze neprodlene za 30 minut musi dobyt mesto vzdalene 50km. Nebo je normalnejsi,ze prijde rozkaz k utoku a ziskani 10 km nepratelskyho prostoru a zaroven rozkaz k ustupu za frontu taky 10km..Na lidskou psychiku je to prilis..
  Z toho duvodu povazuju Rudoarmejce /vecna slava a mir, a dik, nikdo nevi za co vsechno !!/, za neco jako Supermany. Bojovat s germanem s nejlepsi armadou sveta a pres 4 roky musi udelat z mnohych zabijeci masiny /mnozi I dnes a jinde jsou I bez valek,ze !!/,a nic jineho,nez smrt kolem je vsude a porad a zabijet denne nic jineho, aby nebyl zabit I od vlastnich../Totalni silenstvi /..Rudoarmejec..
  Kdyz jsem se dozvedel ze ruskej vojacek treba ukrad hodinky, nebo boty, nebo dokonce znasilnil nemku /a s vedomim co german delal v Rusku/, vzdycky jsem pomyslel , dyt ty obeti nechal na zivu /este si mohly jit obeti na nej stezovat? Srovnej s jinyma/ Zvyklej nedelat nic jinyho nez porad zabijet a s vedomim a jistotou ,ze neprezije ,ani nemuze to peklo....
  Tedy vecna slava , pokoj a mir i tem socham, ruskych nadlidi....Kteri tak provokuji svoji nadliskosti, ty dalsi...

  OdpovědětSmazat
 8. A dik za svobodu slova.

  OdpovědětSmazat
 9. !!! Dementi !!!
  USA má opět z ostudy kabát chááááá
  Skutečně USA zlikvidovaly vůdce Islámského státu? V Rusku o vzdušné operaci Spojených států nic neví.„Minulou sobotu a za poslední dny nebyly žádné vzdušné útoky v zóně deeskalace Idlib ze strany vzdušných prostředků USA nebo takzvané ‚mezinárodní koalice‘ zaznamenány,“ uvádí se v prohlášení oficiálního zástupce Ministerstva obrany Ruské federace, generálmajora Igora Konašenkova. https://cz.sputniknews.com/svet/2019102710885882-skutecne-usa-zlikvidovaly-vudce-islamskeho-statu-v-rusku-o-vzdusne-operaci-spojenych-statu-nic-nevi/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to čistě PR akce:
   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/smrt-al-bagdadiho-je-pravdou-a-nebo-je-to-jenom-trumpovo-pr/

   Smazat
  2. 4:54 Ano, psal to Sputnik a místní oslíci tady budou hýkat blahem a bezmezně věřit Ruským žvástum!
   Vy jednodušší si myslíte, že by Trump až tak hazardoval se svým jménem? Jednodeché, Rus utřel, Amík slíznul smetanu, tak se rusáček snaží všemožně tuto akci znevěrohodnotit.

   Smazat
  3. Trdlo 8:54,
   pomni, že Ohamba taky "hazardoval se svým jménem" stran binládínka, no a vyplatilo se.
   A Sputnik je sice ruský web, ale co se dá dělat, když v české žumpě se člověk pravdy nedobere, ačkoliv ji musí platit, a tady ji máme zdarma.

   Smazat
  4. 9:03 Sputnik je záruka pravdy????? HMM! ZDARMA UVĚŘIT RUSKÝM LŽÍM.
   ČT je pro mě věrohodná stanice ( a rád si případně připlatím ) a věřím ji podstatně více, než zprofanované, prolhané Ruské verbeži.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 9:17
   No, když si otočím, co povídá čété o 180 stupňů, tak ji uvěřím, ale proč se vůbec namáhat, když z alternativ se dozvím, jak to ve skutečnosti všechno je. Rád(a) si připlatíte? A nemohl(a) byste to zatáhnout i za mě?

   Smazat
  7. 9:17 Když Sputnik lže, tak nám ty chytrolíne, jednu nebo dvě jejich lži řekni. Pravdu z ČT uvádět nemusíš, tu už sami moc dobře známe. Čekáme. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 9;38
   Kdy NELŽE NEčeská tv?!!!!
   Když je VYPNUTÁ!!!!!

   Smazat
  10. 9:38 ty nadávky by ti šly dobře, ale ani jednu lež Sputniku neuvedeš. Nevíš! V tvé hlavě se podle všeho prohání větry hlouposti a mozek evidentně chybí. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  11. 9:50 Tobe nekdo rikal, ze se ti v hlave prohaneji vetry? Nemyslim, ze bys tohle sam dokazal vymyslet:-)

   Smazat
  12. 9:54
   NEMYSLÍM máš místo příjmení už v rodným listě,amianální polype!☺

   Smazat
  13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  15. 8:54...Že by Trump až tak hazardoval se svým jménem si nemyslím.
   Ale myslím si,že dýpstejt=fašingtónská bažina je schopná všeho.
   Helanov

   Smazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  18. Nebohý zamindrákovaný rusobijec 8:54 si plete Sputnik s generálem Konašenkovem. Inu, případ, sice těžký, ale snad i mladý a tedy i léčitelný.

   Smazat
  19. Je to ale hlupák, ten anonymní rusobijec 8:54. Ve své chorobné nenávisti si plete Sputnik a generálem Konašenkovem. Snad se to dá ještě léčit.

   Smazat
  20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  21. 9:57 Vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!☺

   Smazat
 10. No mě již bylo divné to jak ten narcis barvitě vyprávěl jak ti jeho hoši z rychlé roty vnikli do toho objektu né hl. branou ta byla prý zaminovaná ale odpálením díry ve zdi. Prý na tu celou operaci hleděl z těmi jejich čučkaři v přímém přenosu jako na film. No a pak se objeví v tv zprávách totálně vybombardované území Tomahawky. No větší FAKE NEWS zde snad ještě nebylo že.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a prý ho potom z letadla hodily na neznámém místě do móřa.... no větší pitominu a la Hollýúd si už vymyslet, ti duševní giganti ani nemohli. Ať bůh žehná Americe a všem podovodníkům, co v ní žijí!

   Smazat
 11. Ale jedna ušlechtilost se mu tomu idiotovi z USA musí přiznat. A to ta jak hlídá Syřanům jejich ropná pole před bojovníky ISIL, dokonce tam ještě posílil své jednotky. Vážně ušlechtilý to čin. Měl ale také říci že ta ropa jde do jeho rafinérií a né do rafinérií tomu komu patří. USA jsou sprostí zloději.

  OdpovědětSmazat
 12. On se ten dement Trump včera také zmínil jak je na něj a na USA zlý Irák, že jim nechtějí zaplatit ani ropou ani jim nechtějí podstoupit nějaká ropná pole za to že jim Amerika nezákonně rozbombardovala celý stát a vyvraždila statisíce obyvatel. Amerika se totálně utrhla v šíření FAKE NEWS ze řetězu.

  OdpovědětSmazat
 13. Problémem začíná být, že americký vojensko-průmyslový komplex přestal být efektivní a je, bez ohledu na onu efektivitu, stále víc nenažraný. Tak že výsledkem je, že se jeho produkce stává průměrem kvality a vysoce nadprůměrným cenou.
  Také bych řekl, že američtí plánovači zaspali dobu. Jejich vize, kdy dělali "pořádek" po světě pomocí letadlových lodí a námořního letectva se stává minulostí. Stále více zemí má dnes prostředky, kterými mohou letadlovou loď vymazat. Přičemž cena těchto prostředků je pouze zlomková v porovnání s cenou oné letadlové lodě.
  Krásně nám tento stav dokumentuje F 35. Cena vývoje tohoto letadla je x násobně vyšší, než ruská alternativa a výsledek budí rozpaky. A to jak cenou, tak kvalitou. Zdá se, že Američanům začíná ujíždět vlak a důvodů je celá řada. Tím hlavním asi bude, že přestává fungovat nátlak a vydírání.
  Ale to se netýká jenom zbraní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. F 35 je "typický" příklad vývoje pro vývoj a především pro "úspěšný život" konstruktérů, a až se detailně rozkryje (jestli kdy) celé financování, troufám si tvrdit, že bude v USA takový šrumec, že se ani nebudeme stačit smát. Jinak F35 má špatný základ konstrukce pro ty účely, které má plnit, prostě megalomanské velké oči. Nedá se to všechno nahňácané dohromady pořádně "vyladit".
   A navíc prý má společné díly s tím "úspěšným" Boingem. :)
   Americký zbrojní průmysl se stal tak drahým, že se mnoha zemím prostě vyplatí buď koupit alternativu, nebo vyvinout svoji vlastní. Takže krize am. zbrojařství je finanční. Navykli si na velké zisky, ale ani ty jim už nestačily. I proto ten tlak na zvyšování podílu ze státních rozpočtů členských zemí NATO. Za vším je u Am. třeba hledat pouze peníze.

   Smazat
  2. 5:29...Taková informace by srazila i vorla v letu...
   Chamtiví Iráčané nechtějí cálovat za vybudování míru ;-))))))
   Helanov

   Smazat
 14. To co jsi napsal je rovněž holý fakt. Ale ještě k tomu včerejšímu humbuku. Blíží se volby a Trump by potřeboval nějaký výrazný čin, se snížením daní mu to nevyšlo, příjem USA do st. kasy se naopak dramaticky snížil. Tak by chtěl dostat toho darebáka ale on se někam zakopal a nedává o sobě vědět. Tak by ho chtěli vyprovokovat k nějaké komunikaci. Jenže ono je to tak že ho sejmuly již speciální jednotky RF, Putinovo "fešáci" a to již loni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ušáci prostě narazili a to dosti tvrdě, ale spíše to bude jenom začátek jejich konce. Osraní USAfilové by měli začít pomaličku a nenápadně vylézat z jejich řitě, opírajíce se o parafrázi "Byli jsme před Ušáky, budeme i po nich" a začít si urychleně hledat novou prdelku. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 7:56
   Ta amiokupantská promluvila?!

   Smazat
  4. Kdoví kdo se tam v té jeskyni odpálil, pro Bagdadiho přiletěla americka helikoptéra a teď sedí čerstvě oholeny na nějaké základně CIA Nedivil bych se kdyby oklamali i Trumpa

   Smazat
 15. Ruská vojenská policie zahájila stahování Kurdů od syrsko-turecké hranice. „Syrská arabská republika vítá stažení ozbrojených skupin 30 kilometrů od hranice s Tureckem v přímé koordinaci se syrskou vládní armádou. Toto stažení zbavuje Turecko hlavního odůvodnění své surové agrese proti našemu území,“:
  https://cz.sputniknews.com/svet/2019102810886471-ruska-vojenska-policie-zahajila-stahovani-kurdu-od-syrsko-turecke-hranice/

  OdpovědětSmazat
 16. Stačí se kouknout do historie. SSSR už Egypt v minulosti výzbrojilo ale na Izrael to bylo hovno platný. Nechápu komentáře zdejších blbů o vyměšování USA v tomto regionu. Když Izrael měl vojsko těsně u Káhiry, tak i USA mělo strach z možnosti války na blízkém východě. Článek je psáný jen pro Rusáky zdejší komunity, jenže takové články se psali v Rudém Právu v 70tých letech min. století

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:02 Asi nemáte pravdu, že je článek jen pro Rusy, když jste tady vy, a potřebujete se zapojovat do debaty. Kdybyste nechtěl(a) jen provokovat, půjdete si povídat na mainstream, kde najdete sobě rovné.

   Smazat
  2. 9,02
   Egypt, vedla Libya, Syria,Saudska Arabia,Irak,Kuvajt,
   a ty chces povedat, ze USA sa neangazuju v tomto regione ?

   Smazat
  3. Anonymní 28. října 2019 9:02
   Ó, díky Pane Bože za naše polistopadové školství a polistopadové frky našich hromadných sdělovacích prostředků, ó díky Ti Bože, že nám ukazuješ Jací nemáme být. Ó, díky Ti Pane, že ukazuješ Nám nehodným malost, hloupost, neznalost, provokaci, nadřazenost, servilnost, unylost, vztek, vlezdoprdelkovství na tak "osamoceném" příkladu a na tak malém počtu slov. Ó, díky Ti Pane. Jen malá prosba a otázka. Proč je takové jako je Anonymní 28. října 2019 9:02 nepošleš ke hvězdám? Budeš mít ku své síle další hustě osídlené planety a my nebeský klid.

   Smazat
  4. 9:45 Blahoslavení chudí duchem,neboť jejich je království nebeské. Tím Buh myslel vás, blbečka pošahanýho!

   Smazat
  5. 10:10
   Ba ne. Zdá se, že vaše zuřivost je důkazem, že vaše hodnocení 9:45 postihlo právě vás.

   Smazat
  6. 10;17
   Jsi k smíchu,havlopussynko!☺

   Smazat
  7. 10:32
   Nepleť si mě s tvými kamarády eurosojuzu, nepatřím mezi vás. Tvoje oslovení si nech pro tvého pornojandího nadřízeného.

   Smazat
 17. Rusove jim dodaji rakety a dopadne to jako v Syrii, kde, kdyz dopadly Tomahawky, byly latriny od ruskych oficiru tak zadelane, ze je radeji museli hned zahrnout bagry:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:33 Jak se říká "přání otcem myšlenky" a nebo také, vlhké sny. Ovšem skutečnost je, že podělaný jsou Amíci a nelze je ani pronásledovat, protože by na těch ušáckých hovnech dostali smyk. Hej hounou, rudý dědeček

   Smazat
  2. Anonymní 28. října 2019 9:33
   Připomenul bych jen takový celkem "nedávný" incidentíček. Jak US marína poslala koráb do Černého moře. Ruský pilot přiletěl na kontrolu a pilot od radosti z takového setkání až mával křídly a znova a znova mávaje křídly nalétal na kontrolu. Pak nesmírně spokojený letec odletěl.

   Po prvním přistání lodi v přístavu byly tři problémy.
   1. Jak vyčistit palubu a vnitřní prostory od biologického odpadu
   2. Bylo nutné povolat dodatečně jedenáct psychologů, divizi uklízečů, dvě čety armádních pradlen
   3. Trvalo dva měsíce než se podařilo doplnit provozní stav posádky

   Smazat
  3. 9:54 Mne potesilo, kdyz USA dodaly Ukrajine protitankove strely Javelin. To Rusaci srali mogul:-)

   Smazat
  4. No až nato, že ze sedumdesáti vystřelených sekerek zasáhly cíl 3 nebo 4. Jinak to byla samé minela. Ruské PVO na základně Hmímí je odklánělo z dráhy jednu po druhé. Sekerky jsou beznadějně zastaralé systémy z 90. let když byla války v Perském zálivu a pouštěli to na Bagdád.

   Smazat
  5. 9:54 Pokud je tohle pokus o vtip, tak slabé, ale pokud myslíte jako fakt, to hovoří o vaši debilitě.

   Smazat
  6. 10:12 A zase jeden trouba věří Ruské prolhané propagandě! On to Zeman napsal dobře, že je u nás 30% idiotu, má pravdu.

   Smazat
  7. 9.54
   Některá ruská letadla jsou vybavena zařízením "Chibiny", které v určitém okruhu zcela zaruší radioelektronické systémy nepřítele. V tomhle případě to bylo aplikováno na USS James Cook. Posrali se z toho že najednou neměli řízení zbraňových systémů neměli radar, sonar , lodní komunikátory posádky zkrátka měli jen železné necky. Zmatek a panika. Rychle odpluli do Oděssy a posádka musela být vyměněna. Stalo se asi před třemi lety

   Smazat
  8. odkaz na Chibiny

   Chibiny - hrůzu vzbuzující ruský komplex REB :: Militarybox
   www.militarybox.cz › news › chibiny-hruzu-vzbuzujici-rusky-komplex-reb

   Smazat
  9. Anonymní28. října 2019 10:14
   Stačí si najít "suché" vylíčení i fotografie na internetu, tedy to je to, co právě používáte, jestli si to nepamatujete. Ne každý se chová jako "správný občan", aby přes noc zapomněl, co se stalo dříve. Vy alespoň máte čistý, nezahlcený mozek. Ale bohužel pro Vás pak i zakrnělý.

   Smazat
  10. 10:22 Ty troubo, zadne takove zarizeni neexistuje, protoze bys musel rusit cele frekvencni spektrum a na to by muselo to letadlo vozit s sebou celou elektrarnu. Ty troubo, to, co tady vypravis, je ruska pohadka a zadny odkaz na renomovany zdroj ani dat nemuzes, protoze kazdy, kdo zna zaklady fyziky a elektromagnetickeho zareni, ti to jednoduse vyvrati.

   Smazat
  11. Anonymní 28. října 2019 10:17
   Vy jste nádherný příklad pro paradox paradoxů!! Takový se nevidí často a měl by být zapsán zlatým písmem do historie internetu! Citujete někoho, koho nenávidíte, ale používáte to na to, co mu vyčítáte Vy a Vám podobní. Skvělé! Váš marazmus by měl být studován jako nežádoucí vliv na vývoj člověka. I když, co Vy máte s člověkem vlastně společného?

   Smazat
  12. Anonymní 28. října 2019 10:32
   Bohužel pro Vás, Vás musím zklamat. Na vyřazení stačí neurekom málo. Najděte si to sám, mělo by to být i česky! Pokud vím, tak původně výzkum začal mimo Rusko, ale ti to dovedli snad nejdál.

   Smazat
  13. 10;17
   Těmi 30%měl pan prezident na mysli tu vaši demožumpu,jenže to ty havlopussynko NIKDY nepochopíŝ!☺

   Smazat
  14. 10.32
   Z tvého příspěvku je vidět že problematice vůbec berozumíš, Plácáš blbiny o jakési elektrárně. protidůkaz nemáš, odkaz sis ani nepřečetl. O energetickém spektru mikrovln víš taky úplný hovno. Jen trolíš, protože to neumíš jinak vyvrátit. Chibiny malí omezený dosah, jsou určeny pouze pro útočící stíhačky, aby od nepřítele měly klid na práci. Jsou to dva válce na koncich křídel podobné přídavným nádržím na palivo.

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. 11:04
   Je lepší mlčet a být považován za za hlupáka,než promluvit a odstranit všechny pochybnosti... tupá zrcadelnice!

   Smazat
  17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 18. Ruské vrahy k zemi zrazí naši Američtí patrioti-s USA na viěční času a nikdy konal,ať žije Greténismus.

  OdpovědětSmazat
 19. 9:37 pozdravuj v pomocné škole v Kyjevě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On umí tolik jazyků, že jednak neví, který je jeho mateřský a pak si to všechno smotal dohromady, takže mu nikdo nerozumí. Potíž je i v tom, že ani on sám už neumí pořádně ani jeden jazyk. Třeba v posledním slově má už jen jedinou chybičku v prvním písmenku, aby se pak dokázal plně podepsat česky. Že mu tam chybí jeho přivlastňovací zájmeno, to už je jiná.

   Smazat
  2. On je prý v Kyjevě profesorem... jako byl Švejkův bratr pro profesora oberleutnanta Duba

   Smazat
  3. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu právě v Kyjevě! - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Je jasné jak tenhlencten tvůj pasák skončí! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. 9:46
  A Plzeň prodá ten nekvalitně postavenej pomník Greténa Pattona,potrebuje novej zátaras na D1!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Patton je dost dobrej :-))

   Smazat
  2. 10;06
   Pravda,jako zátaras nebo za vůz,aby hnůj nepadal!☺

   Smazat
  3. To jsem nevěděl, ty dva orezlé larseny, to je pomník? Nevím proč, se mně vybavil název nejznámějšího obrazu Ringa Čecha:))))

   Smazat
  4. Patton především nesnášel židy. Byl to velmi problematický generál, který sral na rozkazy nadřízených. V červenci 1945 ( pokud mne paměť neklame) zemřel "hrdinskouů smrtí při autohavarii. To už se tak s nepohodlnými někdy dělává. Dnes slouží blbým plzeňákům jako podstavec na pokládání smutečních kytic a věnců

   Smazat
  5. 10:33 Byl světaznalej! Po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám.“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ Němci svoje zločiny, pokud k nim občas došlo, veřejně přiznávají už více než 70 let a stydí se za ně, očišťuje příští generace, ale Rusové svoje zločiny zapírají, případně svalují vše na Stalina, vychovávají mladé generace k zatvrzelosti a neupřímnosti.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl ostráněn autorom.A teď hledejte kde jsou zobrazení semaforu.

  OdpovědětSmazat
 24. Dokážte že nejste robot.

  OdpovědětSmazat
 25. Zde zuří boj mezi "rusy" a "amerikány". Nějaký ten zdejší
  ProAmi ale zřejmě nezaznamenal co píší jinde progermanští fašouni, kde dští oheň a síru na samotnou hlavu Říše americké.
  Neměli by jste se vy kurvy ultrapravičácké domluvit na společnou notu ?

  OdpovědětSmazat
 26. 10:28 trollíci makaj i na státní svátek - to budou příplakečky k ty jejich jidášově výplatě

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10.51 Právě jste pěkně na°ral pracovníky České televize, ostatních televizí, pracovníky železnic, řídící letového provozu, pracující v energetice i ve vodárenství ve službě, zdravotnický personál všech profesí v nemocnicích atd., policajty, i lidi v teplárnách vytápějící i váš kutloch/kuču, ... a spousty dalších profesí, bez jejichž oběti - soustavné proce na směny od 00.00 1. ledna do 24.00 31. prosince - rok co rok... by mnohé nefungovalo, jak VY to berete za samozřejmost. Jděte klidně do "Brusele"... nebo třeba do WC, spláchněte a zavřete se deklem. Když VY položíte tužku (kterou jste se "ďoubal" v uchu) a vypadnete ze školy, nebo z kanceláře na měsíc, nebudete nejspíš chybět ani vaší uklízečce...

   Smazat
  2. Anonymní 28. října 2019 12:48
   Nevěděl jsem, že je tak snadné odhalit trolla. Vy asi musíte být šťastný jako blecha. Vy o koze a příspěvek byl o voze! To je ironie, abyste to pochopil, mátoho.

   Smazat
  3. Jak to vypadá, pracující na svátek se spojili! Ta zlost, neštěstí a nespravedlnost! Vy mátohy, které se ještě neprobudili ani v práci, Vy si myslíte, že Vy jediní pracujete o svátcích, sobotách a nedělích? Za mně si to zevšeobecňování nechte na sebe! Ne všichni, co pracují takto jsou trollové, agenti Koudelkovic!

   Smazat
  4. 13.08 Když má ten váš "vůz" rohy jako koza, nebo má kozu místo spřežení, voni přízraku...

   Smazat
 27. 10:51
  Chápu, ale je to krásný pocit a ohromná představa, že i oni při výplatě budou připlakávat ... :)

  OdpovědětSmazat
 28. Pánové Indiáni, Vietnamci, Kubánci, Korejci, Kambodžané, Jugoslávci, Afgánci, Lybijci, Venezuelané, Iráčané, Syřané. Ukrajinci, Egypťané, a tak dále a tak dále, vaše místo je po boku Ameriky a ani náhodou na ni nenadávejte, protože stačí jenom to že USA byli u vás a ani nemusíte být takoví hlupáci abyste toužili být na ušáckém Titaniku. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 29. Pan Onanunolulu zase trpí záchvatem nadřazenosti. Má pravdu, všichni amidoprdelníci by měli odjet do Ameriky a už tam zůstat. On je jeden z prvních. Ještě tak pět šest set tisíc a bude u nás klid, čistěji v politice. Děkujeme Onanunolulovi, že jde příkladem. Amerika navždy a natrvalo!

  OdpovědětSmazat
 30. Hovnolulane,jsi špinavej blekotajicí Arschloch!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekl mizrným jidiš dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!

   Smazat
 31. 11:59 - pokračování, a vůbec by bylo zajímavé zjistit, které státy jsou ještě na straně Ušáků a které proti nim. Začíná se to asi obracet v neprospěch Ušáků a to je směroplatný a od toho se to všechno bude odvíjet. Pokud by měl někdo chuť a čas, bylo by to třeba zajímavé za období od začátku nového století. Vypadá to, že kam vleze Honolulu tam to krachuje, proboha jenom se nevracej na Smíchov. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 32. Dobře dělá Egypt Rusko je spolehlivý partner a když budou mít dobrou protileteckou obranu nemusí se bát.

  OdpovědětSmazat
 33. Televizní kanál Stalingrad : Tragédie v Zabajkalí. Proč se Rusové nebrání ?

  https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

  OdpovědětSmazat
 34. Na amiokupanty každej normální člověk Z VYSOKA SERE,jen BEZmozek z papundeklu není štont to pochopit.....NEMÁ čím!!!!

  OdpovědětSmazat
 35. Kde byl včera Rus, když armáda USA dopadla nejhledanějšího teroristu světa? Jsem hrdý na takové spojence jako je armáda USA, která zase světu ukázala kdo je ve světě nejlepší. Rus muže každý týden psát o svých zázračných zbraních, Hitler byl v propagandě stejnej žvanil a kam to dotáhl, asi tam jako dnes Rus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:48
   Kvalitu amišrotu jsme v létě viděli na D1'....na to fotografie neexistuje,je zbytečná!!!!☺

   Smazat
  2. 15:35 milej brachu víš hovno kde byl včera Rus, jestli Ušáci dopadli nejhledanějšího teroristu světa, kterého mimochodem stvořili, klidně zůstaň zalezlej v Amiřiti, teď tam bude hódně místa. Zevnitř to tak možná vypadá, že USA je nejlepší spojenec i když třeba Kurdové si to už nemyslí a Poláci malinko znejistěli. Putin nemusí vůbec psát o tom, že vyvíjení nějaké zázračné zbraně, jak to velokohubě říká Trampík. To co už mají stačí Ušáky držet na uzdě a to ještě jak je znám nějaké eso v rukávě, takže žvanil, všem pro smích je Trampík. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. 15:56 No, tuším, že Amík ma něco kolem 10 špičkových let. lodí. Rus má jedno kouřící totálně zaostalé monstrum, a to ještě poškozené svým šlendriánem, Kuzněcova, taky dobrý co.

   Smazat
  4. 16:22
   Jestli jsou na stejný úrovni jako ten šrot z D1,tak se má ten amiksindl opravdu čím chlubit!!!☺☺☺

   Smazat
  5. 16,22
   Kamo, Rus nepotrebuje lietadlove lode. Ved naco by mu aj boli ?
   Rusko neutoci po celom svete, neorganizuje statne prevraty.
   Amici to robia, preto potrebuju presuvat svoju vojensku techniku po celom svete.
   Rus si vystaci s tym co ma. Svoje uzemie ochrani,bojovat niekde po svete, to on nepotrebuje.
   Preto ten rozdiel vo vojenskej technike.

   Smazat
  6. Pepek blekotá o Rusovi a to je on co tady pořád smrdí na diskuzích celej zasranej až za ušima strachy před "ruským šrotem" v jejich armádě.

   Smazat
  7. 15:56, 16:27 Tací již jsou Američané, s tím rudý pšouku nic nenanděláš! A Honolulu je Vlastenec, rasista, člen KKK, neb skutečné Vlastenectví je především rasová bdělost, tvrdá práce, boj a vzdor! Kdežto podstatou existence tzv. Nové republiky je bohužel jen ubohá vzpoura podlidí*) proti společnosti řízené elitami, neboť se přirozeně nerodíme rovní! Požadavek rovnoprávnosti nerovných je v podstatě základní levicové dogma, které pravičák uznávající přiroznou nerovnost lidí musí rozhodně odmítnout! Masy jsou zženštilé a potřebují být vedeny, ale nesmí mít v čele nějakého ráčkujícího opilce, profesůrka s hláskem jako konipásek a ukradeným perem v kalhotách, nebo uslintanýho žvanila s holí či šimpanzoidního jako krysa z kanálu pištícího estebana, nýbrž potřebují muže s holínkami, který udeří do stolu a zařve: "Toto je správná cesta!" A tak to dnes mohu shrnout prohlášením, že já jako neznámý jedinec jsem povstal proti neobolševismu a zahájil boj s tímto rudým lejnem a neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života nejen Čechů!!! Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, vůli, důmysl, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali výsadní postavení na Zemi darem, nýbrž si ho museli za cenu nesmírné brutality vybojovat!

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 36. Babráci zabili dvojníka?
  https://rusvesna.su/news/1572212573

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak. Byl to trojník.
   Zdroj: Ruský podzim.
   Určeno: českým konspiračním vymaštěncům
   :-D

   Smazat
  2. No jak se říká zoufalá situace,vytváří zoufalé činy. A jelikož Ušáci lhou jak jen hubu oztevrou, jinak snad ani né, je možné cokoliv. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. 16:27
   No, kdyby se američany zlikvidovaný Bin Ládin od té doby ozval na nějakém videu, tak by se nad tvými bláboly bylo možno třeba zamyslet. Tak vypadáš jen jako rusácký užitečný idiot.

   Smazat
  4. 16:43
   Za prvé byl Usama velkým kamarádem feťáka a alkoholika Bushe ml.A za druhý,jakto,že ten amiokupat"""všude vítanej a s takovým vybavením toho mohamrda tak dlouho honil""",ale jeho mrtvolou se jako v případě Kaddáfího tolik nechlubil?!
   Tak povidej ty amianální polype o dokonalosti a funkčnosti těch lemplů z Fuckingtownu!!!

   Smazat
  5. 16:43
   No, oni už toho "pravého" zabili asi 4x. To ti podpindosníku potvrdí každý pindos. Tohle je tedy popáté, a tak má ještě 4 životy, jako kočka domácí.

   Smazat
 37. 15:51 CHÁÁÁCHIIICHHÁÁÁCHCIIÍÍÍÁÁÁ
  Věř rusákum, bude z tebe "lepší" debil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sranda to opravdu je. Protože americký list Newsweek napsal, že Bagdádí byl už od srpna v důchodu, jmenoval svého nástupce, a sám už o ničem nerozhodoval. Je tedy jasné, kdo je tím debilem, ale Rusové to rozhodně nejsou:

   Zdroj: https://eurozpravy.cz/zahranicni/blizky-vychod/islamsky-stat-ma-noveho-vudce-bagdadi-ho-nominoval-uz-v-srpnu.18b89662/

   Smazat
 38. AMÍKUM se nepodařilo dobít Sýrii ani díky jejich spojencům z ISIL. Nezadařilo se zajistit pro Izrael životně důležitý životní prostor v Sýrii tak jim nezbývá nic jiného než se zbavit všech kompromitujících důkazů. Nebýt Putina a jeho statečných vojáků tak máme dnes ISIL snad i v Čechách díky jeho neuvěřitelně bleskové rozpínavosti a nečinnosti NATO. Byl to opravdu zvláštní boj NATA s těmi gaunery z IS, spíše mě to připadalo že bojují s Asadem jak s IS.

  OdpovědětSmazat
 39. 17:40
  Ty tvoje genitálni havlomOUDra ti svěřuje duo přímo PutnoJanda do pera,viď pussynko?!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi se jeste z toho srani strachy nedostal:-)

   Smazat
  2. Kellner s těma Bakalovskejma drbanama z tv NOVA zatočí chááá

   Smazat
  3. Ještěže ty jsi se dostal s tím sraním strachy až sem a otravuješ tady všechny se svým smradem.

   Smazat
  4. Nezapomínej, havlopotrate co se stal putlerpšoukem, že tenhlencten Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" chááá!:-)

   Smazat
 40. Achtung,Achtung scheisse pflicht!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vyskřekl mizerným jidišem dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se přitom probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!

   Smazat
 41. Kellner s těma drbanama od Bakali z tv NOVA zatočí.

  OdpovědětSmazat
 42. !!! Docela prča !!!
  Mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov okomentoval prohlášení, které přišlo z Washingtonu ohledně likvidace vůdce Islámského státu* Abú Bakra al-Bagdádího.


  Jak řekl Peskov, pokud by se daná informace potvrdila, lze hovořit o důležitém přispění Donalda Trumpa k boji proti mezinárodnímu terorismu.

  „Zpráva sama o sobě nemůže vyvolat negativní reakci ruských úřadů. Naši vojáci skutečně viděli v zóně americká letadla, dále viděli v zóně drony, které tam mohly pracovat,“ dodal Peskov.

  Na otázku, zda Rusko vědělo o amerických plánech vyslat letadla do deeskalační zóny, Peskov dodal, že k tomu, co již bylo řečeno, nemá, co dalšího dodat.  Ministerstvo obrany Ruské federace oznámilo, že za poslední dny v Idlibu nebyly zaznamenány žádné vzdušné útoky ze strany USA nebo koalice.https://t.co/S1kzxGKOBK

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vrtěti psem:
   https://www.hoppner.cz/smrt-nejhledanejsiho-teroristy-sveta-je-fake-news-padl-trump-do-pasti-nebo-se-na-tom-jen-podilel-mainstream-zase-skocil-na-spek-deep-state-vraci-uder-vrteti-psem-v-plne-parade/#.XbdSe25Fw2w

   Smazat
  2. 21:49 A tupé místní proruské ovce věří žumpě jako Sputnik, Aronet. Dnes je jasně potvrzena zpráva USA, že tenhle pes je mrtev!
   To pouze rusáček nemuže rozdejchat dokonalou akci našich přátel z USA.
   Tady vidíte co je Sputnik a podobné ruské sračky za stoku lží a dezinformací, ale vy místní proruští debílkové je budete chránit do roztrhání těla že.

   Smazat
  3. 9,54
   Jdi si pusti LZIHAVLOLEJNOLAHVÁRENSKOU STOKU v podobě Čt1 a zavři tlamořitní otvor!

   Smazat
  4. 9:54
   Tvému nadřízenému Vencovi Konopníkovi nevěříme, maňásku. To je stejný kripl, a manipulátor jako ty, ale decentnější. A ruský Sputnik je jednou z alternativ bránící se vašim lživým sračkám.

   Smazat
  5. 9:54 A o čem jiném by pak místní odulci*) mohli "diskutovat"?! Pilní v trolení, jinak ale zapšklí, na Putlerových prdech závislí, neproduktivní blbci by moc rádi škodili, avšak pouze smrdí. Ruské přísloví: Psí/čubčí (a tedy i parazitický čecháčkovský, ovaroidní, pitomiovský, fálmerovský a burešovský) hlas do nebe nevolá. Jsou ti umanutí, lúzrovití, sprejerovití, ovaroví a zaprdění diskutéři s falešnými jmény, tituly a institucemi (včetně těch burešovsko-čobolovských) opravdu tak blbí a ubozí, komunizmem zdegenerovaní, na bezplatných médiích chorobně závislí, potrefené husy, nebo jen placení provokatéři, členové KSČ, ROH, SČSP, khakimozky, lidoví milicionáři, pomocníci VB, politruci, případně důchodci agenti StB a KGB ??? Jak málo stačí ubohým, neschopným, nezaměstnatelným, samolibým a líným sockám ke štěstí: Vyblít se namísto produktivní práce na kapitalistickém internetu a vylízat si socialistickou p….l. Obyvatelé králíkáren ani na internetu nevyprodukují víc – než bobky. Zamindrákovaná lůza metá svá lejna na ty výše stojící - ta však bez zásahu cíle dopadnou zpět na její hlavu. Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině. Čím ubožejší a pitomější podvraťáček na řetězu u boudy - tím víc poštěkává a zasírá své okolí. A ještě by chtěl bez vlastní osobní odpovědnosti zasahovat anonymně referendem do osudů spoluobčanů. Geniální politický trik, prosazovaný postkomunistickou tripartitou: internetové diskuze.
   Nabuzené lemplovské, dluhy neplatící a neproduktivní socky vypustí nahromaděnou žluč a střevní plyny (přímá demosrácie) a neřádí pak už na náměstích:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 43. Honolulu přečtěte si Veterans Today ať se dovíte kdo vám tam pašuje kokain a další zajímavé správy jak se dělá byznys. Ty vaše správy co uvádíte už jsou staré. Ti teroristé byly placeni z JUSEJ takže lehce vysledovatelní a už nepotřební.

  OdpovědětSmazat
 44. http://www.czechfreepress.cz/amerika/oligarchove-zhavaruji-system-aby-se-zbavili-trumpa.html
  Prezident Trump je ve vážném nebezpečí atentátu ze strany Rogue CIA za zastavení protidrogových operací na Blízkém východě.
  https://pravdive.eu/news/154900/podezreni-na-banditismus-a-vykradani-syrie-americkou-armadou-se-potvrdilo-pentagon-z-obvineni-zuri

  OdpovědětSmazat
 45. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. POZOR-WATCH-ACHTUNG My Havlisti- lepšolidi, sluníčkáři - vítači volíme TOP a 09, STAN, ODS. Ať žije Havel a jeho nástupci Halík, Huťka a naše mládež Pavka Novotný, Mádle, Janda... Armáda americké Únije nás ochrání před ruským agresorem, který nám chce ukořistit naše továrny, cukrovary, hutě a nerostné bohatství. Nebude v Čechách dobře dokud se americký dragoun nenapyje z Vltavy. My lepšolidi přeplníme náměstí měst 17. listopadu od Aše po Břeclav abycho oslavili naše vítězství! Havel na hrad. Havel je vječný. Navrhneme té zlořádné čínské Slavii praha aby ihned(!) odstranila z dresů tu červenou hvězdu a nahradila ji Havlovým srdíčkem. A Sparta v rudých dresech taky hrát nebude! Cenzore taky mé hodnotné příspěvky mažeš ale nefňukám jako někdo. Naopak , jsem na to hrdý, neboť Mé IQ je 276 a přes takové maličkosti se přenesu M.Pakosta

   Smazat
 46. S tělem Bagdádího naložili Američané stejně jako s bin Ládinem.
  Tak nyní by mě zajímalo kde a pod jakou identitou se tito darebáci skrývají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tahají nás za fusekli:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tahaji-nas-za-fusekli-Smrt-Usamy-i-lidra-Islamskeho-statu-Analytik-ma-vazne-podezreni-601265

   Smazat
  2. Špeh ukradl Bagdádímu trenýrky, které pak posloužily při testech DNA:

   https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/abu-bakr-bagdadi-smrt-trenyrky-kurdove-sdf-syrie-islamsky-stat-spojene-staty.A191029_115128_zahranicni_kha

   To už je fakt moc :-D

   Smazat
  3. 16:31
   Iděs je dílo samo o sobě,ale tohle předčilo očekávání!☺

   Smazat
 47. Tak už i "presidentu" Azzizimu, věrnému to služebníkovi donedávna pindosáckého imperialistického impéria došlo, že s Ruskou Federací za zády a za její podpory se Egypt dostane snáze, rychleji a bezpečněnji z neutěšené politické a ekonomické situace než v takzvaném "přátelském" objetí, spíše DRCENÍ! jankejských pindosů!!

  OdpovědětSmazat
 48. S Ruskem s naším Slovanským bratrem na věčné časy a nikdy jinak. Rus je náš OPRAVDOVÝ PŘÍTEL, BRQATR neb v tisícileté historii nás nikdy nenapadl ba naopak vždy nás tahal jen z bryndy. Rus je náš opravdový spojenec.

  OdpovědětSmazat
 49. Konečně! KONEČNĚ je Egypt chráněn před sionistickou agresí!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Všichni víme, jak podle a zákeřně zaútočili sionisti v r. 1967 na Egypt, Sýrii a Jordánsko.
  A to PŘESNĚ v době, kdy se mírumilovné arabské země připravovaly – za všestranné podpory Sovětského svazu a ostatních socialistických zemí – na provedení konečného řešení sionistické otázky.

  Starší soudruzi a soukmenovci často na besedách s námi mladšími vzpomínají, s jakou nedočkavostí tehdy četli Rudé právo: Čekali doslova KAŽDÝM DNEM radostnou zprávu o humánní likvidaci sionistického státu, toho tradičního ohniska celosvětového napětí.
  Ne, žádné drahé plynové komory – stačí přece nahnat sionisty do moře, že.

  Místo toho přišly DĚSIVÉ zprávy o zákeřném leteckém útoku sionistů na egyptská letiště, později téhož dne i na syrská a jordánská.

  Ano, sionisti, za zločinné pomoci Západu, opět SPROSTĚ zabránili své humánní likvidaci. Proto dál sveřepě udržují a po celém světě DODNES nestydatě šíří evropské hodnoty, mimo jiné multikulti, svůj snad vůbec nejzákeřnější „vynález“.

  Nyní je ovšem konec všem sionistickým rejdům: Dočasná přítomnost nepřemožitelné Velkoruské armády v Egyptě a Sýrii NAVŽDY zamezí opakování tzv. Šestidenní války.
  Naopak hrdinné arabské a íránské jednotky brzy osvobodí sionistický stát od sionistů, jednou provždy.

  Nakonec přijde i Veliký Putin, BJJP, aby se konečně ujal výkonu své funkce Hlavního ochránce jeruzalémských Pravoslavných.
  To bude začátek konce celého Západu, a současně počátek slavné Tisícileté říše národa Velkoruského.
  SLÁVA a URÁÁÁÁ !

  „Z východu světlo, z Východu svoboda!“


  P. Radosta

  ----------------------------------------------------------------------------------
  Pro úplně hloupé lepšolidi-pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače: Pro otevření sajty stačí kliknout (LEVÝM tlačítkem myši) na barevně zvýrazněný text.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR-WATCH-ACHTUNG Radosto pro horšolidi a tebe, přečti si 8.52 opakovat se jako ty furt nebudu. Snad toho IQ trochu máš. S pozdravem za ,,úplně hloupé" lepšolidi- pravičáky, kavárníky-havlisty a sluníčkáře-vítače ze kterých tu děláš neustále idioty, M.Pakosta s lepšolidským IQ 276!

   Smazat
 50. Mezinárodní banditismus? Americká armáda zahájila plundrování ropných nalezišť na východě Sýrie, údajně stažení američtí vojáci od hranic s Tureckem ve skutečnosti neopustili Sýrii, ale střeží odvoz syrské ropy z ropných polí na východě Sýrie! Ruské ministerstvo obrany uveřejnilo špionážní letecké snímky amerického řádění! Konvoje cisteren míří do Iráku, kdokoliv na ně zaútočí, americké letectvo okamžitě vysílá stíhačky na ochranu konvojů! Abú Bakr al-Bagdádí je plukovníkem izraelského Mossadu a je již v bezpečí v Jordánsku!

  OdpovědětSmazat
 51. Nejprve to Američan tahal do Turecka a když jim ty konvoje Rus rozbombardoval tak to tahá, loupí, krade přes Irák. No a Babiš do Sýrie posílá sta miliony chááááá

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.