Reklama

úterý 15. října 2019

Rusko posadilo Syřany a Kurdy za jednací stůl. Kurdové se díky Rusku domluvili se Sýrií.

Přidat popisek
15. 10. 2019    lenta a lenta
Zástupci syrské vlády a Kurdy vedeného hnutí Syrské demokratické síly (SDS) zasedli k jednacímu stolu na ruské letecké základně Hmímím. Oznámila to agentura Reuters. Ahmed Suleiman, zástupce SDS, oznámil, že doufá v dohodu mezi stranami, která "zastaví probíhající válku a odvrátí její katastrofické důsledky".


Dříve se uvádělo , že vůdce Demokratické strany Kurdistánu v Iráku Masud Barzani oslovil ministra zahraničí Ruska Sergeje Lavrova se žádostí o ochranu Kurdů v Sýrii. Současně americký prezident Donald Trump prohlásil, že Washington neopouští Kurdy a bude jim i nadále pomáhat.

Kurdové se díky Rusku domluvili se Sýrií
Kurdové se dohodli s Damaškem na rozmístění vládních jednotek podél severních hranic Sýrie. Oznámil to zástupce kurdských sil Badrad Gia Kurd, uvádí agentura Reuters.

Podle jeho vyjádření dohoda předpokládá, že syrská armáda zabere území od města Manbidž na severozápadě po město Derik (také známé jako El-Malikiya) na severovýchodě země. Kurd upřesnil, že se jedná o předběžnou vojenskou dohodu, později budou strany diskutovat o politických otázkách. Dodal, že ochranu bylo třeba hledat poté, co USA "daly zelenou" turecké invazi.

Kurdský politik Aldar Xelil poznamenal, že se jedná o mimořádné opatření. "Nyní je prioritou ochrana hranic před tureckou hrozbou", vysvětlil.

Dříve bylo oznámeno, že syrské vládní jednotky vstoupily do města Tabka, před tím kontrolovaným kurdskými formacemi, a táhnou na sever, aby čelily ozbrojené agresi Ankary.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

168 komentářů :

 1. To je stejný jako u nás, jako ti pitomci co mu okopávaj kotníky nemaj na Zemana, tak s Putinem to je stejné, ale to už je ale jinej level. Jenom ti pitomci u nás i v Rusku jsou stejní. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No nevím, na mě to dělá dojem, že to je dohodnuté s Turkama předem. Že by šel sultán proti ruským zájmům takhle natvrdo se mi moc nezdá.

   Smazat
  2. Turci potřebují především umravnit Syrské Kurdy (Kurdské nároky neřeším) a stabilizovat situaci v regionu jim taky vyhovuje,
   když donutí Kurdy uchýlit se pod Syrskou moc, bude úkol splněn.
   Rusové zase potřebují, aby "spřátelená" Sýrie obnovila plnou svrchovanost nad svým územím a aby se situace v regionu stabilizovala.
   A Sýrie obojí potřebuje taky.

   Takže protože všichni tito 3 hlavní hráči mají velmi podobné hlavní zájmy, zbývalo už jen aby si začali navzájem věřit a zkoordinovali se.
   To zařizuje Putin.

   Amíci a Kurdi se s tím musejí nějak vypořádat, ale především Kurdi budou při vyjednávání moci spoléhat už právě jedině na zájem Tur a Syr konečně zklidnit situaci.

   Smazat
  3. 7:46


   Brno zas mimo obraz .Turci jedou svoji politiku a vůbec bych se nedivil ,kdyby to bylo dohodnuto s USA. A jsem tomu rád. Perfektně to zapadá do scénáře ,jak ty ruské šmejdy odtamtud vyhnat zpět do tajgy ,protože přítomnost Ruska kdekoliv mimo jejich hranice znamená velký problém. To není normální stát , oni nic nepřináší ale naopak škodí.Tohle vědí i Turci. Turek sice pohrdá Evropou kvůli zbabělosti ,ale uznává ekonomickou výkonnost a technologickou vyspělost . Dtto Čína,která se zatím nijak vojensky významně neprojevuje.Pro Turka je vzorem USA.Nikdo nemůže brát vážně hloupého krvavého Ivana co neumí nic jiného ,než kolem sebe mlátit klackem.   Takže teď Turek pošle na Ivana ty svoje tvrdé hochy zocelené válkou a Ivanovi to pořádně natřou . Má jich na miliony a furt dorůstá nová generace .Zdroje jsou nevyčerpatelné a pochází ze samotné Rašky a celého bývalého SSSR , nejvíc z Turkmenistánu a Ukrajiny.Samozřejmě i z EU Indie Pákistánu , Iráku atd. Posloužili dobře v každé podobě.Z Ukrajiny je skupina placená Tureckem ,která sloužila v ISIL,An Nusra, FSA, Tahrir as Sham a dalších ,teď je pár kousků jako poradci na Donbase.Proto mám Ukrajince rád

   Smazat
  4. 9,15
   Tak už ty havloOUDe vyndej držku z nočníku a vypláchni si tu prolhanou hubu!

   Smazat
  5. A tuhle pitomost jsi viděl a slyšel na ČT nebo jsi na to přišel docela sám? Tak to se Ti opravdu povedlo, skoro, jako ta pověstná půdička!

   Smazat
  6. 9:28 Vyskřekl dvojmolekulový pšouk putléria, otravného plynu vypouštěného semtam z lejnolíhně týhlenctý smradlavý ugrofínská púolovopice! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. P.S.: Na tomto vzácném snímku je dokonce přímo zachycen onen okamžik jeho vypuštění!:-)

   Smazat
  8. Děláš si reklamu na své zavirované internetové psychotické úchylky užgryndanej pidimužíku, Pepku10:22? Máš smůlu, jsem zvědavej kolik lidí si tvé vzácné vypuštění z Trumpovy prdele šlo kouknout.

   Smazat
  9. 10:20, jednobuněčný odpade, inkluze a bakalovize z tebe udělala opravdu odborníka. Dokazuješ to tu bravurně a jistě dostaneš "odměnu" od pornobuzny džandy, přímo do "komína". Velmi odborně shrnuto, zachráněný potrate.

   Smazat
  10. 9:15

   On je tady i Strangelove ??

   Be happy and love the Bomb

   Smazat
  11. Dohoda století, jak to nazval Guardien, která je dílem Putina se realizuje. Za svou osobu jsem přesvědčen, že ten výsledný tvar bude rozhodně lepší, než kdyby Kurdové spolupráci odmítli. Putin má zásadu nepostupovat na Blízkém východě proti žádnému subjektu a jedná s každým...

   Smazat
  12. Gréta říkala že vás zajímá jen ekonomická výkonnost.
   Ty bolšane.

   Smazat
  13. 9:15 Tak tak americkej služebníčku dostal ten tvůj západ tak nakopáno do zadku. Všichni vaši „poradci" zrušeni džihádisté zlikvidováni. A to si gratulujte že nebojovala Ruská armáda šmejdi žoldácký.

   Smazat
  14. A je to v cajchu. Sýria bude zjednotená. Rusko to v Sýrii vyhralo. Američania odtiaľ utekajú

   Smazat
  15. Pro 9:15. Je vidět, že o geopolitice nemáte ani páru. Jen Vás ovládá nenávist k Ivanovi. Vše co tvrdíte bude právě naopak.

   Smazat
  16. 14:01 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 2. Brouk Pytlik

  Kurdove si sednou za stul a podepisi!! co maji podepsat od batusky Putina a pujdou tam, kam maji doporuceno jit a beze slov od Putinovych pratel. Ja nerikam , ze jsem proti Putinovi, ale to je realita.

  Nemaji na vybranou , jejich ozbrojene sily, nemaji letadla cimz jsou bezobrany temer, a nemaji ani penize na MODERNI zbrane a vybudovani armady a Kalisnikov je detska hracka. A 25 milionu Kurdu musi taky byt z neceho zivo, maji rodiny a deti.
  Kurdove bohuzel fungovali jako paseraci ci bandite a obcas ne ?uspesne vzali na sebe vetsi funkce pomahajice "Turecku" proti Armenum. Neslysel jsem jeste o zadne vetsi Kurdske fabrice, nevim proc . Po svete Kurdove ziji v vetsinou v malych vesnicich, bez vlastniho statu. Ja je nechapu prilis jako lidi.

  Brouk Pytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Пытлик ты пытлик !!!

   Smazat
  2. Když byl pro Kurdy vytvořen protektorát (Bezletová zóna po první ropné válce v Zálivu) tak se mezi sebou prali o to kde bude kdo profitovat (skoro jako mafiánské války). Zároveň se historicky vždy postavili proti státu kterého jsou součástí, když byl tento v oslabení (např. v době války Írán-Irák napadali Iráckou armádu). Takže mám obavu jestli by byli schopni si vytvořit vlastní stát, nebo byl to byla oblast potenciálních konfliktů. A Turecko pravidelně "navštěvovalo" ten protektorát na severu Iráku, aby potlačili Kurdy, kterí se jezdili se po bojích v Turecku rehabilitovat do Iráckého Kurdistánu. Takže současná invaze není nic nového. A pro Kurdy, kdo nezná svou historii a nepoučí se z ní je odsouzen jí opakovat. Co se jim děje dnes včetně situace kdy je spojenec opustil se stalo i v době nedávné v 90. letech minulého stoleti se stejným spojencem. Z toho bychom se měli poučit. Může se nám to stát také až posloužíme, tak si s námi vytřou...

   Smazat
  3. 2.21 - jsi opravdu brouk Pytlík

   Smazat
  4. Je to Clintonův pytlík, který Monika Lewinska měla ve své puse a pak ho sem vyplyvla.

   Smazat
 3. T. j. neradostna zprava ! Ja se tesil, jak se tam budou vsichni fackovat a nekdo z Ruska jim to prekazil.
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:45
   Ty seš holt kokot a k tomu ZBYTEČNEJ!!!!

   Smazat
  2. oprava: "já jsem" ... sorry! Velká omluva od putlrprda Mr. Nickoj, velkému vlastenci, rasistovi a členovi KKK, který kdyby mne ucejtil na kilák dva, tak mě vysprejuje svým SKUNK APE!

   Smazat
  3. To víš že tvou sebekritickou poznámku vítáme anonyme10:24, jseš opravdu k...t:-).

   Smazat
  4. Nevím proč by měl být Honolulu kokot a já ještě nevím co. Vulgarita mě vadí a pokud on má pravdu, nechápu proč ti kteří něco nechápou musí nadávat, ale rozumím jim, kde končí rozum nastupují nadávky hurvínků. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  5. 14,18
   Ten amikretén má někdy pravdu?!

   Smazat
  6. 14:23 oprava: a můj (rozuměj putleroffský) kretén ...

   Smazat
 4. "Babicka Mary , stoleta Mary , ta zkroti hrrrebce krrrepce, at chce ci nechce"...
  To je Putin.. Slo to velmi rychle, za nekolik vterin, , jako Krychle do Michle..Taky Heil Ukrajina, je na rade a silena , uz zmekli a uvarili se ve vlastni stave ,aby splaskli ted a prave .. V Kremlu pecou na ni kasi hustou , kasi pomstou,
  Predtim Cecna a Syrie..Nejni vecna ani Syrie, zase ozije...
  A Trump zase vykrikuje ty svoje blbosti ,potom co utekli..
  A chystaji se prchat Mazankova odjinud. A Putin jim predcvicuje ,jak se spravne musi umet prchat Burani....
  V SA s nima vybouchli predtim velkej barak a dalsi , je to k videni a dalsi, tem tam dodaji ty Patriot co neubrani ani mraveniste a 3000 zoldaku.. v Libanonu 250 vojacku vyhodili Reaganovi do povetri a francouzu co tam vopruzovali jeste vice. Take sefa CIA si tam chytili a privazali na retez ke ke kamnum..Taky uprchli a kvaltem..I s Izraelem..
  Uz davno nastalo velky Prchani ...
  Ten uprch jeste jednou a bleskove v 2006..
  My vas neopustime, kdyz my Usaci uz jsme davno opustili sami sebe za ucelem bezedne korupce a nepricetneho Loupeni co je nepribity a co neni..Vlastne je..
  Lupicstvi a zlocin se rozsiril jako epidemie a nejvetsi zlodejem je dnes nejsilnejsi Kandidat !! To mne vomejvejte, co vsechno nakrad jako vicepresident s povolenim presidenta ,cely vlady a kongresu a senatu a uradu /ty vsichni taky kradou a soutezi o,nejvetsiho Lupice vsech dob..A co vsechno ted vykrade jako president.. Ale uz predtim se Pentagon napakoval za 2 triliony..Tak to z perspektivy neni zas tak moc , ale na jednoho dost.. Vykradli se totalne.
  Trump krade malo tak musi bejt vyhozenej, protoze na nej neni tak spoleh. Neco uvidi a neukradne. To neni a nemuze bejt zadnej vladnouci Usak..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:12 No vy jste to skutečně vystihl. Kapitalizmus má ve svých genech parazitizmus a v současné době se zvrhl, zdegeneroval a začíná požírat sám sebe. Pro nás je důležité přestat mudrovat v různých stranách, spojit se na prosazení zákona o povinné adresné volební účasti a proveditelného zákona o referendu.

   Smazat
  2. Na Slovensku žiadne dodržovanie zákona už neplatí. Agenti mimovládok si kľudne vyťahujú z vyšetrovacích spisov tajné informácie, podhadzujú to presstitútom od novín, ktorí si privlastnili funkcie vyšetrovateľov a sudcov. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. Pane 3.12 a tyhle rezimy jsou si podobny..A neco jsem pridal pod clankem Existencni ...nahore.
   Vezmete si jen ty nekonecne selske vzpoury nasich predku a v celem svete , v prubehu staleti, ktere se opakovaly . Kdy se nashromazdilo tolik utlaku a bezpravi /to je nepredstavitelne pro nas, jen ten co to prozije vi/,kdy lide uz nemohou uz vubec ani existovat , natoz zit normalne . Tedy kazdej vedel ,ze s vidlema nemuzou nic ani se ubranit.
   Zaver. Byly to jen Hromadne sebevrazdy, protoze vrchnost zpusobila ,ze zivot nebyl vubec mozny !!!
   Ze to byla jen pomala smrt. A to se stale oakuje...

   Smazat
  4. 3.12 Dám ti radu. Když se vrátíš ve 3 ráno vožralej na plech domu, tak raději nic nepiš. Nemá to hlavu ani patu,pouze snuška blábolu.

   Smazat
  5. Kazdej, na koho si Putin zasedna tak usedne..

   Smazat
 5. Podle ministra Petříčka jednostranná operace Turecka destabilizuje situaci v Sýrii. Myšlenky ministra jsou skvělé, ale může si tak předvolat jen velvyslance, jinak zřejmě nedělá skoro nic, kromě blábolu. Je to dvojka bývalého ministra Karl von Schw…. Stydím se za toto jednání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych Petříčka nazval dokonce názvem chrochtajícího zvířete

   Smazat
  2. když už, tak zvířátka ....ne?:-)

   Smazat
  3. Kdyby USA odvolalo Tureckého velvyslance z Washingtonu, tak Petříček by odvolal z Prahy celý Turecký konzulát. Takový jsou Český politici. Pamatuji jak lezli Sovětům do zadku a dnes se můžou přetrhnout aby se vešly amíkum do análu.
   Astala vista,marcel.

   Smazat
  4. 8:55 A já tebe rovnou za VOLA.

   Smazat
 6. Ahmed Suleiman, zástupce SDS. Kdo to vlastně jednal na té ruské základně ?

  Syrské demokratické síly - je to součást PYD ? (to je koalice a jsou to ti socialisti s milicemi YPD), PYD u nás se to překládá Sjednocená demokratická strana, v ruštině koukám v původním článku že tomu říkají "Demokratický svaz" a byť je to taky zkratka "SDS", ta to zjevně není ta "SDS" co tam za ni byl Ahmed Suleiman.

  Zase přepokládejme, že pokud to je věrohodné, tak že Rusové by do Hmímím netahali někoho, kdo by neměl autoritu něco dohodnout.

  OdpovědětSmazat
 7. Rusko na Blízkém Východě , to je katastrofa !
  Doufejme ,že tam dostanou pořádně po držce podobně jako ta svině Prigožin v Kongu. Sýrie bude ruským Waterloo. USA ,Saudi a Turci nenechají , aby jim tam vlezl medvěd co měl být dávno v řetězech v kleci , a něco dobrého vymyslí. Už jenom kvůli tomu masakru ,který tam Rusáci vyvolali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:38

   Aniž bych si dělal sebemenší iluze, že by nula jako vy mohla mít jakýkoli prospěch na vývoji v Sýrii, myslím že budete zklamán, tak jako jste zklamáván již od zpráskání američany podporovaných teroristů v Čečensku. Vy z toho máte jen emocionální trauma, ale vaši idolové už roky připočítávají další a další ztráty. :-)

   Smazat
  2. Jdi tam v rovnošatě ISIL Pepku8:38, jestli je Rusko v Sýrii katastrofa a dostaneš po držce, jestli o tom tolik sníš.

   Smazat
  3. Nechejme 8:38 blekotat dál jeho vlhké sny. Je to druh na vyhynutí.

   Smazat
  4. 8.38 - nechte se vyšetřit a hupky dupky na Letnou, ale když bude -20, aby to zabralo.

   Smazat
  5. Vy všichni co tady lížete rusákovi prdel a hýkáte blahem ,vůbec nevíte co je ve věci.Jestli si myslíte,ze nastal mír, to se pletete protože to je právě naopak .A to všechno díky tomu zmrdovi z Kremlu.Kdo myslíte, že nechal zavraždit tu mladou političku?? S Ruskem přišla na Blízký Východ nestabilita ,která tam byla po celou dobu existence Sojůzu z výjimkou světové války ,kdy tahle zabijácká a intrikanska pakáž řešila svoje problémy.Trump udělal velkou chybu ,protože tohle je hra s ohněm.Vim, co má v plánu,jenže to se může vymknout. Je fakt,ze různí bojovníci mají možnost zlikvidovat Asada a polovinu ruského kontingentu ,což by si USA a Turci dovolit nemohli,jenze hrozí to,že tentokrát bude tzv. "ISIL" skutečně neovladatelný,protoze při tak vysoké organizaci je může zneužít kdekdo,a nebude z nějakého důvodu možné je zlikvidovat.

   Smazat
  6. 9,29
   Ty kréne nesvéprávnej,CELEJ SVĚT ROZESRAL A ROZESÍRÁ JEDINĚ AMIOKUPANT A HODÍ SE MU K TOMU KAŽDEJ KSINDL,I KDYBY TO MĚL PALMOVEJ ODPAD POD VEDENÍM Daeš nebo ISIL!!!!!!Tebe ty vohráblo měli trhnout mezi dveřma a byl by klid!

   Smazat
  7. 9'46

   Jsi sprostý hlupák,Kdyby nebylo USA ,svět dávno padne do chaosu.Tohle platí už od 1.světové války.Mel bys být vděčný za moudrost jejich vůdců ,jinak bys tady dávno nebyl. Jenom USA udržela v Sýrii jakystakys mír. Teď ta jistota není a v tom je to nebezpeči i pro Evropu.

   Smazat
  8. 10,05
   Ty seš vážně NA ŠROT NEBO RANĚNEJ DEBILITIDOU V POSLEDNÍM STADIU???!!!!!Všude,kam amiokupant strčil svůj zasranej rypák 100 let tráva neroste avšechno jen ROZESRAL,ROZKRADL,POVRAŽDILI TISÍCE MÍSTNÍCH.....TO JEN DEMOKRACIE V RÁMCI OPERACE TRVALÁ OKUPACE,takže tapety o genialitě amiokupantů si strč do zádele,trotle!!!!

   Smazat
  9. oprava: a mých (rozměj putleroffskýc) okupantů ...

   Smazat
  10. 10:10

   I kdybys ty kapitálky zvětšil stokrát,i tak bude pravdou to ,že jediný efektivní mírotvůrce v posledních 100 letech byly USA . Tečka.

   Smazat
  11. 10,29
   Další mluvící a vřeštící amianální polyp!!!!!

   Smazat
  12. Pepku9:29,10:05, ty jseš ale komediant!!!! Hahahaaaa! Kdo zabil mladou političku Yo Cox https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jo_Cox? No předce vy Pepku, tvý soudruzi to byly! Prej tvý ami-oligarchové udržujou vod 1.světový válce mír? Tak proto krátce po ní byla i tá druhá:-).

   Smazat
 8. 8,38
  Co zas ty sračko májová vylitá blekotáš za amihovadiny????!!!!!Dost pochybuju ty amianální výrone o tvojí svéprávnosti!!!
  Ten masakr JDE NA VRUB AMIOKUPANTŮM,OSTATNĚ JAKO VŠECHNO,CO TAM TY ZMRDI POKUTVILI SVOJÍ OKUPACÍ!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: velká říjnová ... a mý (rozuměj putleroffský) hovadiny ...

   Smazat
 9. Tak to vypadá, že ted´ už vyhlásíme i sankce na Kurdy. Z celého toho spolku, který se snaží zastavit válku v Sýrii: Irán - pod sankcemi EU, Rusko - pod sankcemi EU, Sýrie - pod sankcemi EU, Turecko - pod sankcemi EU, tak už zbývají jen ti Kurdové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je celkem dobrý nápad, když už se páni demokraté tolik ohánějí sankcemi.

   Smazat
  2. Kurdové nejsou jednolitý celek ,spousta z nich bude proti Asadovi klidně i s Tureckem .Ani Asad tak nevadí,jako Rusáci.Kurdove nikdy nebudou vyjednávat s někým podobným,viz kurdsky vůdce Qazi Muhammaz ,který velmi ostře odmítl i Stalinovu nabídku na autonomní území.Ten prohlásil ,že raději boj s Turky než přátelství s Rusy.

   Smazat
  3. 9,36
   A teď tu vo Červený Karkulce ty mluvící amianále!.-D

   Smazat
  4. 9:49

   Já obvykle sprostým hlupákům neodpovídám,jenze ty dobře víš že to je pravda.Jsou toho plné místní zpravodajské kanály a hodně často z nich čerpají i ty ruské.Uznaš že místní o tom vědí víc než ty.

   Smazat
  5. 9,58
   Ty se právě vrátil se Sýrie nebo ti dal sám mohamrdánskej Erdogan požehnání na psaní takových kokotin???

   Smazat
  6. 10:06


   Mám tam známé a umím jazyky.

   Smazat
  7. 10:06 A tys zase už vyskočil z prdele tohodle - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   ohavnýho Ugrofína, smrdutý putlerpšouku?

   Smazat
  8. Jak je z výše uvedených příspěvků patrné jsou pro i proti a když byl ten Qvazi Muhammaz tak chytrej co vlastně vyřešil? Do dnes jenom bojují a umírají.

   Smazat
  9. 10,14
   A ve kterým pavilonuv Bohnicích nebov Horních Beřkovicích máš známé,ty jazyku z amianálu???!!!!!:-D

   Smazat
 10. Turek už de facto svoje hlavní úkoly splnil. Pořádně vystrašil Kurdy, patřičně vyzbrojil syrskou opozici, což jsou islamistické skupiny spolupracující s ISIS no a především vypustili na svobodu hrdlořezy z ISIS, vězněné v kurdských věznicích, stejně jako silně radikalizované vdovy a děti po zabitých islamistech. Ti všichni už jsou na cestě do Evropy, kde se zařadí ke stávající muslimské Erdoganově páté koloně. A o to šlo od začátku především. Co rozhodně neměl nikdy Erdogan v plánu bylo umístění migrantů na území obývaném Kurdy. Migranti jdou všichni do Evropy a tam je také Erdogan postupně posílá. Pokud tedy konflikt skončí, tak Turecku to bude jedno, hlavní cíle, které měly být dosaženy napadením Sýrie, už splněny byly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Erdogan by musel být hlupák ,kdyby přestal kout tohle žhavé železo.A vzhledem na to, že nevíme přesně k jakým dohodám s USA došlo ,pak je to evidentně trik, jak odtamtud dostat Rusáky.Jak jsem řekl,Erdogan není hlupák a dobře ví,že Rusáci nejsou důstojný spojenec, tím je USA.Turci dostali od USA svolení na anexi části území Sýrie ,pak tam vypustí ty svoje vzteklé psy a zlikviduje podstatnou část rusáků nezákonně dislokovaných na jejich území, a nakonec samozřejmě přijde ke slovu původní cíl Asad must go!


   Jestli jste si nevšimli ,s Asadem dosud NIKDO nejednal.A to jednak proto,ze Rusáci to své loutce nedovolí a jednak proto,ze NIKDO NECHCE. Kdyby chtěl,už dávno by s Asadem mluvil,putin neputin.S Asadem nemluví dokonce ani vůdci těch jakože kapitulujících Kurdů.Erdogan tohle všechno ví.


   Fakticky největší moc na BV je momentálně v rukách Turecka. Tomu šlape na paty Irán,ale ten zdaleka nemá takové zdroje jako Turci To taky proto,že i v případě sankcí, Turci budou mít vždy ochotné investory z muslimského světa.K kdybyste uměli jazyky,a přečetli co se píše mezi běžným lidem na socsítích o Erdoganovi tak byste vrdrki ,že muslimský svět ho považuje za svého vůdce. A taky byste věděli ,ze Rusáky nesnášejí ,Američany respektují. Taky byste věděli ,že všechen ten bordel syrie Irák kladou za vinu RUSKU!!! Amíci jsou totiž v Iráku celkem oblíbení a v Turecku taky.

   Smazat
  2. 9,54
   Ještě,že nejsi vrchní velitel,to by to dopadlo,jak tím zavšivených Dolfou a druhou světovou!!!!!.-D

   Smazat
  3. 10:01

   Upřímně.Dolfi byl blázen a gauner ,ale stokrát raději než psychopatického vraha Stalina s tou jeho primitivní krvavou pakáži co zničila půlku Evropy.Česko za Němců prosperovalo,nemuseli jste do války a spokojeně žili.To všechno za vás vybojovali jiní.A když se jim přestalo dařit,rychle jste se přidali na stranu nepřítele a na poslední chvíli hnusně začali zabíjet vlastní. Klasická zrada.Pak jste se neštítili ani genocidy .Ani se za to nestydíte.

   Smazat
  4. 10:01 Žvásty! Při své návštěvě Německa v srpnu 1945 si sám mladý JFK šel prohlédnout jeho bavorskou rezidenci Berghof i Orlí hnízdo a do svého deníku si tehdy poznamenal:

   „Kdokoli, kdo navštívil tato místa, si dokáže představit, že za pár let se Hitler vynoří z nenávisti, která ho nyní obklopuje, a bude považován za jednu z největších postav, jaká kdy žila.“ A dále pokračoval: „Na způsobu jakým žil a jak zemřel, je něco tajemného, co ho přežije a zůstane živé. Stane se z něj legenda.“

   Což se z kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   nikdy nestane!

   Smazat
  5. 10,12
   Divím se,že tě strejda Dolfa i s celou famílií neubytoval u sebe na Berghofu…..ikdyž podle toho,jakej budeš árijec by tě ubytoval leda v Majdanku nebo Treblince,ovšem jen na nezbytně nutnou dobu!!!!!!.-D
   Škoda,že to zrovna u tebe Fricek nestihnul!!!!

   Smazat
  6. 9:22 a 9:54
   Jak na závěr svého rozboru ohledně turecké invaze ve včerejších Otázkách - Odpovědích řekl Valerij Pjakin (volně cituji): "Nebraňte Erdoganovi jednat, a on spolehlivě dovede Turecko k tomu, že se stane Anatolským federálním okruhem Ruska".

   Smazat
  7. Je zajímavé že někoho dokáže rozčílit tenhle užgryndanej komik10:12,10:32:-). Tak jeho panstvo raději Hitlera by chtělo než Džugašviliho-Stalina? No jó, tak proto jste vecpaly do Oděsy za Gubernátora toho Gruzínského diktátora Szakašviliho, protože se vám ti Gruzínští diktátoři tak hrozně protiví za svou vražednou krvilačnost:-). To holt nemocnej mozek Pepka Vyskoče nevymyslí, to je holt život!

   Smazat
  8. 12:40

   Uzgryndanej jsi jedině ty ,jelikož už došlo k první roztržce s Tureckem ohledně dalších zabitých rusáků "neznámými" ozbrojenci. Jasně že mám pravdu vždyť se to píše ve všech arabských novinách.

   Smazat
  9. 16:12
   Noooo,v Beřkovicích tě kvalitně zásobují?!;-D
   Vždyť ty a malá násobilka jste od základní(zvláštní)školy nepřátelé na život a na smrt,tak co meleš o arabských novinách,to nad tvoje rozlišovací schopnosti!

   Smazat
  10. 9,54
   Pán má asi horkou nemoc, ne? Američané jsou tak skvělými spojenci Erdogana, že mu chtěli nechat zakroutit krkem. Jenom díky těm "nespolehlivým Rusům" zůstal naživu. A myslím, že si to velmi dobře uvědomuje. Proč si asi koupil ruské S400? Na silvestrovský ohňostroj to určitě nebude. I blbovi je jasné, jak západ zachází se svými "spojenci". Gadáfí by mohl vyprávět, kdyby mohl.

   Smazat
  11. 16:50

   Nikde nepíšu, že Erdogan a USA jsou skvělí spojenci. Možná byste měl si měl promrskat abecedu, soudruhu. Ale určitě je mnohem lepší spojenec s USA než s Ruskem. Tady jde o státy, ne konkrétní lidi. Aliance se mění minimálně každými volbami. Amerika a Turecko jsou věrní spojenci už celá desetiletí a Rusko je odvěký nepřítel, o tom pochyby mít vůbec nemusíte. S400 je dosud nevyplacený a možná ani nebude. Nechtěl byste mít na posádce zadara podobnou hračku? Kadáfího zabili jeho vlastní a s Asadem a Putinem to bude stejně tak.

   Smazat
  12. 16:50

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/srf-pro-nato-nejsou-kurdi-tak-duleziti-jako-pomoc-turecka-proti-rusku/

   Turecko jede VŽDY proti Rusku. Je významným členem aliance v boji Evropy proti agresorovi. Už celá staletí. Vždy to tak bylo, je a bude. Dokud je na světě Rusko, není pro nás horšího nepřítele.

   Smazat
  13. 17:11
   Arschloch se opět otevřel a patlá svoje amilejna!

   Smazat
  14. 17:18

   Ani první zprávy tě neuspokojí? No tak to je špatné. To bude asi fakt dezinformační web.

   Smazat
  15. 17:22
   Odpoledne Trumpeta vyhlašoval SANKCE,teď he odvolal,v deset je zase vyhlásí a ve dvě ráno zruší......moc dobře si pamatuju jeho ynteligentní chování vůči Severní Koreji!
   Je pro smích celýmu světu!
   U nás se moudře říká:Dvakrát měř,jednou řež!☺

   Smazat
  16. 18:01 Ten je ze stejnýho těsta jak Bureš, kterej nejdřív schvaloval u Erdogana plány na vznik "pásma" v Sýrii, a jak z Bruselu ucejtil opačnej vítr, udělal veletoč jak na obrtlíku!☺

   Smazat
  17. 18:&7
   To bohužel nelze popřít,naší politici jsou v amianálu po kotníky!

   Smazat
  18. 17,11
   Víte, co je to empatie? Já vám napovím. Schopnost se vcítit do pocitů druhého.
   Američané chtěli Erdogana donutit skákat podle jejich not. Když se cuknul, chtěli ho, tak jak byli doposavaď zvyklí, odstranit. Kejhák mu zachránil Putin, když mu dal předem hlášku.
   Vztah Rusů a Turků není zrovna idylický. Ale troufnout si říct, že pár měsíců po zpackaném, americkém pokusu o vraždu Erdogana, je vztah Erdogana k Američanům lepší, než k Rusům? Potom vám skutečně schází empatie. Pokud se vás rozhodnu zabít a nepovede se mi to, budete mít ke mě stejný, "lepší" vztah, jako před tím pokusem?

   Smazat
  19. 19;33

   Není to tak. Hlavní roli hrajou dolary, dear Watson.

   Smazat
  20. Ale na Erdogana tu past chystal Lidskopravni Islamskej humanista a fanatik zaroven Obama a Hitlery a dalsi milovnici lidstva..
   Taktez na Syrii a Assada. Tedy dnes by se to myslim melo rozlisovat, protoze utoci zrovna tak a taky a bestialne na Trumpa a na USA a Americany..
   Dale je dulezity vyvoj , kdyz se Putin postavil proti turecke invazi , ale zatim nic dal nerekl.
   Dale jak silna je pozice Erdogana a je uplne Nesvrzitelny a nebo uz nekdo zacina tunelovat ..
   Jestlize to bude prehanet ,tak nevydrzi.
   Na Strednim Vychode ted jsou soustredeny ,velky sily a vyssi moc. Riziko uz je velky udelat spatnej krok...
   Ponevadz tam jde o hodne...

   Smazat
 11. 9,29
  TY MOHAMRDÁNY MĚLI EVROPANI VYHLADIT UŽ V 16. století a byl by klid!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naopak! Dokonce i kozopasní Albánci měli aspoň ten rozum, že se včas (myslím že již v 16. století) zbavili nejvíce zatuchlé konfese - tzv. křesťanství, které nejvíc ze všeho dusí všechny národy, které si podmanilo! Oč je levnější a prost všelijakých předražených symbolů právě islám a čeho všeho neblahého by se nejen náš národ zbavil jeho přijetím! Stačí srovnat ropné státy typu polokomunistické Venezuely či polokatolické Nigérie s prosperujícími monarchiemi Perského zálivu kde mají čistý islám a vidíme že to on je zdrojem prosperity a nikoliv ropa! Nebo vlastenecké Turky či Araby se zdegenerovanými Evropany (krom Albánců a Turků) a Severoameričany! Bohužel Adolf začal válku se Západem, potože nepochopil, že tím etnikem co nejvíce škodí nejsou Židé, ale Slované jako celek, jelikož už tehdy vědci prokázali, že populace ve východní Evropě vykazuje znaky masivní degenerace. Právě Židé byla populace, kterou naopak potřeboval, stejně jako muslimy. Hitler měl přátelské styky s muslimskými zeměmi, které, stejně jako on, pohrdali slovanskou zdegenerovanou pakáží. Měl je poslechnout a dnes by svět vypadal mnohem lépe. Teď to budeme muset napravit a poslat zdegenerovanou populaci proti sobě, aby se vyničila. Stávající státy se následně samozřejmě rozpadnou, jelikož je nutno eliminovat cca 80-85% populace na území východní Evropy a připravit pro nové kolonisty.

   Smazat
  2. 10.36 vy jste Čech? Až tak se stydíte za svůj národ? Teda já se zase stydím za vás! Tohle se nevypouští z úst ale z huby!

   Smazat
  3. 10,48
   Jste si jist,že tyhle amisračky vypouští ten kretén z huby???!!!!

   Smazat
  4. To nebude Čech pane10:48. Cituji užgryndaného Pepka Vyskoče10:36: "...kozopasní albánci měly aspoň ten rozum...". Tak jak se píše Česky správně: aspoň, nebo alespoň?

   Smazat
  5. To-10:36 bude nejspíš potrat kozopasní Albánky, která se tak chtěla vyhnout potupě která ji čekala od její muslimské rodiny mužského pohlaví.

   Smazat
  6. oprava k 10:51: a mý (rozuměj putleroffský) sračky ...

   Smazat
  7. 12:49 Jistě že "aspoň"! Taky mongole nenapíšeš komplikovaně a dlouze "ponevadž", ale napíšeš jednoduše "páč"!

   Smazat
 12. To je chaos
  Kdo je tedy spojenec a kdo nepritel..???
  Nejak se zacinam spatne orientovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono je to celkem jednoduché. Poté, co Kurdové odmítli nabízenou autonomii v rámci jednotné Sýrie a tím i přikrytí a zabezpečení hranic s Tureckem syrskými vojsky, domluvily se státy tohoto regionu s Ruskem a USA na lekci Kurdům. USA vycouvaly z tohoto regionu a tak přestala existovat ochranná ruka vojsk USA nad Kurdy a ostatní státy regionu (Irán, Irák, Saúdská Arábie, Izrael, Sýrie) včetně Ruska prohlásily, že Turecko má právo si zabezpečit bezpečnost svých hranic se Sýrií. Daly tím Turecku zelenou k tomu, co v současné době dělá. Turci chtějí "nafackovat" Kurdům a donutit je přijmou v rámci Sýrie autonomii s tím, že bezpečnost na syrsko-tureckých hranicích bude zabezpečovat syrská armáda, nikoliv bojůvky Kurdů. K tomu směřuje úsilí všech výše jmenovaných států. A Evropská unie je tam, kam patří - čumí a ničemu nerozumí, páté kolo u vozu.

   Smazat
 13. Na Seznam - Zprávy je právě rozpovídaná Jourová a je to výživné. "my to tak nechceme /EU/", "ostražitě nás tu sleduje", "Bradáčová a Zeman jsou záštita nezávislé
  justice", s Babišem má jako problém, ten ji tam ovšem nacpal a s ní taky "aspenky" Dlabajovou a Charanzovou!!
  Jak dlouho ještě si bude s námi hrát? Projeví se až s
  Alihaminem schválí výroční audity ČT!!!
  Ostatně tvrdím, že EU musí býti zničena!!
  Dudak.

  OdpovědětSmazat
 14. 9:54, Pánbůh ti věnoval trochu mozku do hlavy, tak proč myslíš prdelí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasne vyborny zhodnoceni
   A neco mene sloziteho by nebylo...??? Jste dobre jazykove vybaveny
   Slovni zasoba obdivuhodna
   Jen tak dale

   Smazat
  2. 10,33
   Noooo,tak ty budeš vyučovat český jazyk na Vysoký v Plzni!

   Smazat
 15. Většina příspěvků je dobrých, lidi tomu chtějí porozumnět a přemýšlí, na ty placený trolly se vykašlete. I když někteří to třeba dělají zadarmo, pro ty mám Pjakinův citát: "Mnohé věci nám jsou nepochopitelné ne proto, že je náš rozum slabý, ale proto, že jejich podstata nezapadá do okruhu našich pojmů". Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Da se souhlasit..
   Nicmene je dobre tomu porozumet uz pouze proto ze se 3× tydne meni spojenec a nepritel a hrozy strelba do vlastnich rad..
   Hezky den

   Smazat
 16. 10.01 vy jste primitiv
  Nic vam nerika 330 tisic cechu zavrazdenych skopcaky...???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11,21
   Přečti si na koho a na co reaguju a pak mluv,mudrlante!

   Smazat
  2. Čili jinými slovy lze říci, že za války bylo s českou pomocí zlikvidováno něco okolo 300 tisíc židů, cikánů a komunistů (jen škoda že to nestačilo)!

   Smazat
 17. V Plzni jsem nikdy v zivote nebyl...
  Dalsi otazky...???

  OdpovědětSmazat
 18. Ještě jeden nádhernej ruskej citát pro trolly "Blbec na blbci jede a blbost je pohání". Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bude spíš citát od nějakýho Wericha, ten měl citáty plné blbců a pořád blbcoval jako správnej Čech.

   Smazat
 19. 15. října 2019 10:05 !
  šmarjá, kdyby nebylo skunků, kteří svými ocásky dělají průvan, svět by komplet smrděl...
  A kdyby nebylo inteligentů jako ty, svět by se vrátil do doby kamenné a možná až do prvohorního moře.
  Díky že jsi tu a dělíš se s námi o svá moudra, ó Vezíre náš!!!
  Nesmírně Vděčný Koloděj

  OdpovědětSmazat
 20. 10.36 no pohrdal ale dostal po hube tak ze ted pohrdaji slovani zapadem
  Neco dalsiho..??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další bude nasledovat to, že Pepek10:36 za své pohrdání Slovany dostane taky tak pořádně po hubě a bude konečně ten potrat kozopasní albánky ukojenej. Ten čistokrevnej mongoloidní alláhující árijec černobílé nejvzněšenější rasy.

   Smazat
  2. 13:04 Dřív chcípneš někde pod mostem jako každá podobná komoušská zdechlina neschopná života bez nafetování prdy svýho kreténskýho liliputního fýrera z Kremlu v čele této vorující židobandy! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 21. Tak ze
  Za prve nikdo nezpochybnuje ucast USA v 1 valce i kdyz ucast byla ekonomicka
  Spojenci na europskem bojisti meli dluh cca 3 miliardi dolacu...
  Nikdo nezpochybnuje ucast USA za 2 valky ale ono us nic jineho nezbyvalo nez bojovat..
  Po utoku na Perl Harbor vyhlasil ada US valku ale po druhe valce se us malinko pretransformovali v neco velmi neprijemneho
  Zeme ktera si uvedomuje svou silu se drive nebo pozdeji stane nebezpeci pro jine zeme a takovy osud potkal USA
  Ted je pouze otazka zda si to uvedomuji a nebo to delaji tak nejak samospadem
  Ale jedno je jiste...zajmy US nejsou nadrazeni zajmu ostatnich statu
  Zacinaji byt pomerne neomaleni a brutalni i kdyz lid US asi o to zajem nema
  Mozna..??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo asi tak "zabránily" té 2.světový válce a tak pořád "udržují" užgryndanému pidimužíkovi Pepkovi ten světový mír. Je to jeho oblíbené přetransformované někdejší boľševické rčení Miru-mir na zdejší obrácený směr zdejších kolaborantů teď směrem na západ. Nic neobvyklý, protože země je kulatá a jak putovaly naši kolaboranti pořád na východ, došly konečně na západ:-).

   Smazat
  2. Jo souhlas

   Smazat
 22. Jdes na zapad dojdes na vychod a onracene

  OdpovědětSmazat
 23. Sakra v praci se holt psat nema
  Same chyby

  OdpovědětSmazat
 24. Myslím, že Erdoganovo angažmá v Sýrii bylo předem prodiskutované s Putinem. Rusové zrovna nehořeli nadšením z americké přítomnosti v Sýrii. A to, jak Američané hladce vykouřili před postupujícími Turky, se Rusům určitě hodí. I když se to může zdát kostrbaté, zdá se, že to funguje.
  Uvidíme, jak se to bude dál vyvíjet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážně? Tak proč vykřikují ruští pohlaváři spoza plotu nějaké plky o agresi a podobně?. Erdogan se už nechal slyšet, že jeho něco podobného nezajímá. Proto mu USA po dohodě vyklidili cestu, protože Turci Rusáky zabíjet můžou, Amíci ne tak přímočaře, protože to by byla jaderná země proti jaderné a to je nebezpečné. A taky by jim hrozily ztráty, tak proč by to měli dělat. Moc chytré.

   Smazat
  2. 17:02
   A proto chce nesprávná prolhaná Trumpeta na toho muhamrdána z Istabulu za odměnu UVALIT SANKCE?!☺
   Boha jeho,tebe fotr dělal přes desatero prezervativù a ještě ve vodě....nejlepší zřejmě uplavalo!☺

   Smazat
  3. 17:16

   Zkus třikrát hádat, kdo s kým intrikuje proti komu?

   http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/srf-pro-nato-nejsou-kurdi-tak-duleziti-jako-pomoc-turecka-proti-rusku/

   Smazat
  4. 17:19
   On ten zrzavej nesprávnej amikokot NEMĚNÍ NÁZOR PĚT KRÁT ZA DEN?!
   A od kdy Vygume?

   Smazat
  5. 17,02
   Ale ať si vykřikují. Je otázkou, do jaké míry jsou to produkty emocí a do jaké míry jsou to kulisy předem promyšlené politiky.
   Na Sýrii se přesně ukazovalo, ukazuje a zřejmě dál ukazovat bude, jak je západ se svojí politikou stále více impotentní. Já mám v živé paměti výroky amerických pohlavárů po té, co jim zběhli jimi vycvičení a vyzbrojení žoldáci na stranu Islámského státu, že syrská demokratická opozice již neexistuje. V následujícím cca měsíci jim ruská armáda předvedla brilantně logisticky zvládnutou výsadkovou operaci, kdy s velmi omezeným počtem vojáků i techniky dokázala zvrátit během několika měsíců to, s čím si západ nedokázal poradit roky. Západ chtěl odstranit Erdogana a výsledkem jejich amatérismu je, že se Erdogan zbavil většiny svých oponentů a má nakročeno k funkci velkého vůdce. Západ chtěl poštvat Turky proti Rusům a výsledkem je, že jsou si Rus s Turkem blíž, než kdy bylo v novodobé historii.
   Já nefandím Rusům, ale fandím každému, kdo skutečně bojuje proti fanatickým muslimům. Každému, kdo něco říká a proto něco i něco dělá. Západ "bojuje" proti radikálům, ale jednou jim říká radikálové a podruhé "demokratická opozice". I když tito "demokraté" žerou lidské vnitřnosti, upalují, nebo topí lidi v klecích, nebo svým názorovým oponentům řežou hlavy.
   Jdi i se svými západními demokraty do prdele!

   Smazat
  6. 19:13

   Jo ahá, takže proto se Rusáci vlastním tělem postavili mezi Turky a Kurdy, aby je od sebe oddělili a už schytali dvanáct mrtvol. A to ten pravej nářez teprve začíná. Tak to USA byli chytřejší.

   Smazat
  7. 22:06
   Amiokupanty by měli vyhubit!

   Smazat
  8. oprava: a mý (rozuměj putleroffský) okupanty ...

   Smazat
 25. Chválit rusa ve dvou článcích jak zachraňuje mír, je tak trochu za hranou a pokrytecké. Rus má na svém kontě spolu s vrahem Assádem více jak 500 000 mrtvých civilistu, to také není " špatné" zjištění. a Turek kašle na Rusáka, ten si bude dělat co uzná za vhodné. Hlavně, že rus dodává zbraně turkum, proš asi? JIDÁŠ RUSKEJ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vlast tě (15:15) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
  2. 16:12 Trapáku, zase se opakuješ. Hlupák jako ty na nic jiného nemá chudáku.

   Smazat
  3. 16:48
   Noooooo,zato ty seš samá perla!

   Smazat
  4. 16:12 Proč měl to komoušskej xindle kdokoliv cokoliv povídat! Necháme s takovýma promluvit tuhle naši Anču! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Smazat
 26. 15:15
  Zalez do amianálu ty havlozblblo prolhaný!!!!!
  NEJVĚTŠÍM VRAHEM NA SVĚTĚ JE TEN AMIKSINDL,dutolebe vypitej!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínej KDO byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 27. Petr Hampl (citát z článku na "protiproud.cz"): "Nicméně sluníčkáři jsou ve velmi nepříjemné situaci i osobně.
  a) Věřili tzv. solidním médiím, že tzv. „rebelové“ jsou bojovníci za svobodu. Teď zjišťují, že je to ta nejhorší sběr, faktická odnož Islámského státu.
  b) Věřili tzv. solidním médiím, že NATO představuje ve světových konfliktech stranu dobra. Teď vidí, že klíčový člen NATO brutálním agresorem pohrdajícím smlouvami, zákonem i morálkou.
  c) Věřili tzv. solidním médiím, že Američané jsou ten nejlepší spojenec. Teď vidí, že jakmile se změní zájmy nebo strategie, Američané předhodí své malé statečné přátele šelmám, to bez nejmenšího zaváhání.
  d) Věřili tzv. solidním médiím, že EU je zdrojem světla, pravdy a lásky proti násilím. Teď vidí, že Evropský parlament se zdráhá dokonce i jen formálně odsoudit znásilňování, mučení a zabíjení bezbranných.
  e) Věřili tzv. solidním médiím, že Assadův režim je čiré zlo, odporný teroristický stát. A teď vidí, že je to jediná místní síla, která chrání lidi před islamistickými zrůdami.
  f) Věřili tzv. solidním médiím, že Rusko je nebezpečný brutální agresor. A teď vidí, že nebýt ruské síly, byli by Kurdové zcela vyhubeni.
  g) Věřili tzv. solidním médiím, že Rusko jsou zaostalí věčně ožralí primitivové. Teď vidí, jak obrovský respekt má před nimi druhá nejsilnější armáda NATO."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:11

   Asi budu podle vašich kritérií tím sluníčkářem a lepšočlověkem. Tohle označení se mi líbí, jelikož jsem skutečně lepší než vy.

   a) bojovníci FSA a všech dalších opozičních protiasadovských a protiruských skupin jsou skutečnými bojovníky za svobodu a demokracii. Samozřejmě nemůžou bojovat "dobrým slovem", když je druhá strana vraždí po statisících. Já jsem úplně v pohodě s jejich postupem a klidně bych přitvrdil. Mrtvý Rusák dobrý Rusák.

   b) Jakými smlouvami pohrdá NATO? V Sýrii jsou stále dislokované jejich jednotky chránící civilní obyvatelstvo vražděné ruskými islamisty. Odešla jen část amerických jednotek dle plánu, kterým dala slib nešťastným obyvatelům Sýrie. Slíbili, že zničí ISIL a odejdou, což se teď děje. Takže oni naopak sliby drží.

   c) USA své sliby vždy dodrželi, viz bod b)

   d) jděte klidně bydlet do Ruska. Tam máte hlad, bídu, prolhaný sputnik a Putina. Co vám třeba více? Já velmi rád zůstanu v EU a klidně se o ní podělím s příchozími imigranty.

   e) to je skutečně šlichta. Takže vraždění vlastních lidí je dobro. A ještě k tomu si ten hajzl pozval Rusáky, aby si v klidu bombardovali, co se jim namane. ISIL Rusáky nezajímal, o něj se postarali USA + Kurdi, zato zbombardovali všechna funkční města s tam žijícími Syřany. Aleppo, Homs, Hamá, Rakka, Dúmá.... 70% lidí v exodu. No to je vskutku humanitární čin.

   f) sprostá lež!!!! Kurdové vděčí za svůj status USA. Brutální ruský agresor je momentálně po tisících vyvražďuje. Na autonomii nebo snad vlastní stát, který měli za Američanů, můžou v tuto chvíli zapomenout.

   g) ještě lepší hlod. Turci mají Rusáky totálně v paži. Kdyby chtěli, ubohého mužyka v munduru desetkrát přeplatí, aby šel a zabíjel vlastní, což se děje.

   Hampl by se měl vrátit zpět na zem.

   Smazat
  2. 16:46 Chce to mokrý hadr na hlavu.

   Smazat
  3. Anonymní 15. října 2019 17:45
   Ne, chce to povolat zástupce psychiatrické kliniky. Nejlépe někde daleko od všech lidí vůbec. Ten je musí nenávidět!

   Smazat
 28. 16:46
  Zapadni do amianálu ty jejich prolhaný eurohovnotný zásTUPČE pornoJandy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 29. Prokristapána! Už sto pět žvatlů dřepících celé dny u počítače nažvatlalo svoje válečný sračky k dění v Syrii. Blé Turek, a podobné pitomosti.Obvyklý slet novinkářů se tady vyžvaňuje. Oplzlé, sprosté, hnusné urážky, nadávky, pitomé bláboly - pak že to nejsou závisláci. JSOU! Vědecky bylo dokázáno, že tato závislost na diskuzích a žvatlání je psychické postižení asi jako narkomanství a playerství a že tomu propadají převážně muži. Všechno se potvrzuje. Ano - dřepí u toho převážně chlapi, a další poznatek - převážně ti, co nechodí do práce, nemají rodiny, a nedělají nic. Jsou k hovnu - jen k tomu blábolení. Ano - jděte poradit Syřanům jak na to, jděte na Turka - vy to tam rozsvítíte tím žvaněním! Hurá vpřed!

  OdpovědětSmazat
 30. Vůbec není náhoda, že Kurdi nemají vlastní stát.Jsou tak naivní až jsou blbí. Věřili Americké administrativě natolik, že se ani proti Turkům patřičně neozbrojili a nevycvičili.
  Pár praporů odhodladých dobrovolníků se slušnými PéTéŘeSkami dokáže zlikvidovat tankové svazy vcelku rychle.
  Důkazem je "Libanonská válka" 2006, kdy několik židovských tankových divizí vpadlo do Libanonu. Odrazlo je cca jen 6000 pěšáků Hzballahu s páteřní výzbrojí PTŘS
  Před několika měsíci u Afrínu pár Pešmergů PTŘS náhodou mělo a turecký Leopardi, zásilka to Mutter Makrel, hořely jak americké fangle v Carracasu na náměstí...

  OdpovědětSmazat
 31. Úplně nejlepší příspěvek je ten z 12:01 a proč? Jelikož cituje Pjakina v otázce Turecka v Sýrii. Velice jasně řečené hodnocení, jak to s Turky dopadne. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 32. 18,47
  Máte to vy trolové ale těžký život. Těžko obhajovat neobhajitelné. Těžko omlouvat neomluvitelné a úplně nejtěžší je dementovat to, co jste žvanili vy sami před několika málo lety. Chytili jste se do sítě vlastní demence. Vy sami jste ve své době Erdogana vynášeli do nebe. Když Turci sestřelili ruský bombardér, téměř jste se ukájeli blahem. Když Erdogan ustál převrat, tak jste znejistili. A dnes, když víte, že vám Turci serou na vaše NATO a jdou si svou vlastní cestou, by jste ho nejraději zašlapali do země. Aby zmizel ze světa důkaz vaší zkorumpovanosti a demence

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale my Erdogana chválíme i dnes. Cokoliv udělá proti Rusku je pozitivum. A v Sýrii to dělá. Dostane za to odměnu Sýrii s bude si moct na ruské letadla zastřílet jejich vlastní PVO. To jsou ty půvaby co nám život přináší a kvůli nimž se vyplatí žít.

   Smazat
  2. 8:11
   Tvoje ynteligence je na bodu nejvyšší teploty Marsu....inceste z vopičí kurvy!!!!

   Smazat
  3. oprava času: inceste 19:52

   Smazat
 33. 19:52 Hele oni tomu už ani sami nevěří, ale když jsou za to placení, to je jiná. Werich to říkal nějak takhle "Ten je blbej, nebo je za to placenej", neví jestli se nezmýlil, takhle blbej, snad ani nikdo nemůže bejt. Hej hou

  OdpovědětSmazat
 34. Ten se snad zbláznil.

  Dnes Erdogan pokáral NATO za nečinnost v rozporu s chartou organizace. Podle tureckého prezidenta si musí aliance vybrat mezi Tureckem a teroristy. Postavení Erdogana je de facto jednoduché: syrští Kurdové jsou teroristé a USA a NATO by se měly konsolidovat s Tureckem a podporovat operaci Zdroj míru.

  OdpovědětSmazat
 35. 21:46
  To,že ten zrzavej kačer Donald je prolhanej,vypatlanej a nesprávnej debil víte až teď?!
  Si vzpomeňte,jak se to amihovno chovalo v případě Severní Koreje a bude okamžitě jasno?!

  OdpovědětSmazat
 36. Ruští vyšetřovatelé provádějí prohlídky ve 30 regionech kvůli praní špinavých peněz politickou opozicí:

  https://cz.sputniknews.com/svet/2019101510824923-rusti-vysetrovatele-provadeji-prohlidky-ve-30-regionech-kvuli-prani-spinavych-penez-politickou/

  OdpovědětSmazat
 37. 22.35 Bylo by lepší se podívat na Putinovo okolí a samého Putina, tam se kradou miliardy. Zase jen jedna z akcí zlikvidovat v Rusku opozici. AŤ ŽIJE RUSKÁ " DEMOKRACIE ".A tomuto ruskému svinctvu tady ještě někdo tleská , hnus.

  OdpovědětSmazat
 38. 10,04
  Ať žije celosvěový OKUPANT No.1. A AMIPOLICEJNÍM STÁTĚ......ALE ZA SVOJE!!!!!!!!
  Ty seš tady nastrčenej místo blba Hovnolulana nebo sem ten amiprdelní ksich strkáš z přesvědčení,své vrozené GENITALITY A YNTELIGENCE?!:-D

  OdpovědětSmazat
 39. 10:10 Tobě ty totální blbe nemá něco smysl psát! Neustále tě mažou a ty si nedáš a nedáš pokoj, psychopate.

  OdpovědětSmazat
 40. 10,18
  To si ty amilejnosrku pleteš s Hovnolulanem,takže vysmahni smolit havlomOUDra jinam,debile nesvéprávnej!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínej KDO že byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 41. Pokud země není mocností, potřebuje mít spojence v zemi světového významu. Mocný spojenec samozřejmě vždy bude více či méně ovlivňovat politiku svého chráněnce. Míra volnosti poskytnutá chráněnci může být různá, od ochrany stability politické scény a ekonomiky, až po vazalství. Pokud v dnešním světě nabídne mocnost záruky bezpečnosti, výměnou za obchodní spolupráci, bez vykořisťování a rabování, může postupně získat důvěru stále většího počtu zemí. Obchod na bázi výhodnosti bude nakonec výhodný pro všechny zúčastněné.
  Kurdové mohli a měli přistoupit na jednání s Asadem a jednat o zachování hranic Sýrie a o jejich působení ve sjednocené Sýrii. Nechali se zlákat snem o vlastním státě, který žádné s okolních zemí nevyhovuje. Nepochopili, že ve hře mocností nakonec zůstanou Ti, co budou trpět nejvíce a nejdéle. Je hlavně v jejich zájmu, ukončení bojů v oblastech, kde žijí. Jim rozhodně nevyhovuje trvalá válka.
  A Turecko? Třeba má chuť obnovit přísuny laciné ropy a surovin s oblastí mimo svá území a nebo časem dojde mezi ním a okolními zeměmi k dohodě, která buď zachová stávající a nebo ustanoví novou hranici na pomezí Turecko - Sýrie.
  Bláboly o vině Ruska na stavu středního východu jsou z pohledu USA pochopitelné. Ty země se měli stát jejich koloniemi a jak se zdá, zatím se to nepovedlo a jedním z více důvodů je i zásah Ruska.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 42. Američanům vůbec nezáleží, jaká je pravda. Amerika, tedy USA, nemá své nepřátele, ani přátele. Amerika má své zájmy. Faktem je, že Američané mají v každé vládě ve státech Evrop, nejméně jednoho svého agenta CIA. Faktem je, že všechny hlavní sdělovací prostředky v každém státě Evropy jsou řízené velvyslanectvím USA. Faktem je, že všechny puče, převraty a barevné revoluce, jsou vyprovokované, řízené a placené Američany. Faktem také je, že Američanům se podařilo prostřednictvím Holywoodu, tedy filmového průmyslu, navodit v ostatním světě nereálný obraz ráje na zemi v samotných USA, kterému většina občanů na světě věří. Málokdo se jede přesvědčit na vlastní oči do USA a málokdo, kdo navštíví USA vidí to, co USA ve skutečnosti jsou, tedy nejzadluženější, nejzkorumpovanější, nelživější stát na světě. Amerika každou minutou existence světa okrádá a vysává celý svět a ti, kteří s USA nesouhlasí, jsou okamžitě zlikvidování bombardováním, jako Kadáfi, Husajn. Gorbačov uvěřil Američanům, že když se Rusko stáhne ze střední Evropy, Americké NATO se rozšiřovat nebude a ve světě skončí studená válka a žádná další nebude. Jenže ten, kdo uvěří Američanům se zlou se potáže. Američanům se nesmí věřit vůbec nic. S Američany se nesmí o ničem jednat. Američani jsou nejprolhanější národ na světě. S úsměvem všechno odkývou a hned následně vám vrazí nůž do zad. Nic co Gorbačovovi slíbili, nic nedodrželi a dnes tady máme novou studenou válku, ještě horší, než ta předešlá. Dnes tady máme vraždění celých národů pod hesly, jako je demokracie, lidská práva. To co se děje v Sýrii je jenom pokračování Americké politiky na šachovnici světa. Nás jenom naše ČT pořád zásobuje žvásty,jak herečka, disidentka, spolupracovnice STB a komunistka Chramostová bojovala proti tomu, co tady bylo před listopadem 1989 a vybojovala ten ráj ve kterém nyní žijeme a vše nám to se zalykáním potvrzuje další postelová herečka Veškrnová nyní Havlová. Nemusíme tedy chodit pro obraz současného světa nikam daleko.

  OdpovědětSmazat
 43. Súhlasím s popisom zmeny situácie po "nežnej" Zažil som a zažívam dôsledky dodnes, dalo sa to predvídať už na základe hesiel Havla "A právo na neomezení majetek a rovnoprávnost všech forem vlastnáctví".To mali byť naše priority. Takýto axiomatický princíp úplne stačí definovať systém vztahu peňazí a práva s dôsledkami, ktoré zažívame. Chcel som odporučiť známym videjko "Peniaze a právo" od Andreasa Klausa so slovenskými titulkami a ani po roku si nenašli čas že by sme si Podišputovali". Čo s takými vzdelancami,, všetci majú vysokú ja lem maturitu.Asi je to tým že vždy ked majú ludia niekoho pod sebou, majú rezervu a netreba sa báť ,lebo ten chudši skôr chcípne a potom sa to zastaví. Preto maju arabské štáty stabilitu pri akejkoľvek biede, lebo môže moslim dakovať Bohu že ho neurobil ženou, ktorá musí znášať ešte eštehorší údel.Je to spoľahlivý stabilizačná nástroj.

  OdpovědětSmazat
 44. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.