Reklama

středa 30. října 2019

Rusko považuje hrozby Azova Zelenskému za projev dvojvládí

30. 10. 2019      lenta
Hrozby vůdce praporu AZOV Andreje Bileckého prezidentovi Ukrajiny svědčí o dvojvládí v zemi. Napsal to na Twitteru ruský senátor Alexej Puškov. Podle jeho názoru pozice vůdce praporu, který se snaží zabránit stažení vojsk na Donbasu, dokazuje, že současnou politiku Ukrajiny neurčuje ukrajinský prezident Vladimír Zelenský, ale Bilecký. "Zatímco první z nich pózuje v Tokiu ve fraku a bílém motýlku, druhý diktuje pravidla hry", shrnul senátor.


Poslankyně Státní dumy Natalja Poklonská konstatovala, že Azov neuznává v Zelenském svého vůdce a požaduje, aby "jim dával sliby a ospravedlňoval se". Podle jejího vyjádření si Kyjev začíná uvědomovat, že na Donbasu proti němu nestojí Rusko, ale ultrapravicové skupiny, a zejména prapor Azov.

Dříve Bilecký pohrozil ukrajinskému prezidentovi, že převede desítky tisíc bojovníků do vesnice Zolotoje, kde mělo dojít ke stažení vojsk. Podle vyjádření Bileckého Zelenský, který se pokouší oddělit vojáky na Donbasu, "se vzdává obrovského území".

V sobotu 26. října ukrajinský prezident nečekaně přicestoval do vesnice Zolotoje, kde chtěl hovořit s vojáky o stažení sil a prostředků, na kterém se dříve dohodli zástupci kontaktní skupiny při jednáních v Minsku. Hlava státu byla pohostinně přivítána, ale rozhovor neproběhl.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

61 komentářů :

 1. Slava Ukrajine,
  hrdinom slava.

  O Krym uz Banderistan prisiel natrvalo, ak nechcu stratit aj Donbas,je potrebne ukoncit obciansku vojnu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A pak přijdou na řadu Oděsa a Charkov, velká ruská města.

   Smazat
  2. By sem chtel upozornit ze banderovci tahli po valce ke svejm do Nemecka/kdy byli nadsene vitani, svuj k svemu/, pres Slovensko, Polsko a i u nas a hrozne vrazdili , loupili a vypalovali hospodarske usedlosti a samoty se rikalo. Asi proto byli tak v Nemecku vitany !! BYl o tom docela po- vedenej film AKCE B.
   Nejak to s tema vitanima germani porad v jednom kuse Prehaneji...

   Smazat
  3. Donbas nemůžou ztratit. Banderovci přijdou o Kyjev. A o své hlavinky. Tak jako tak.
   Má-li se stát Ukrajina alespoň trochu normálním státem, musí banderovské psy pozab...eliminovat.
   Koloděj

   Smazat
  4. Banderovec je bred! Nikdo takovej nikdy neexistoval. Odboj proti komuňákům a jinejm rudým sviním vedl pan Romek Šuchševyč a na jeho místě bych taky neměl s rudochy moc slitování! Na youtube (ostuda, proč sakra tyto celovečeráky nedává v hlavním vysílacím čase naše ČT!) biografický film o Romkoj Šuchševyčoj a věru to nebyl lehký život! Nejdřív polskej hulán na koni s vytasenou šavlí honil partu kluků na železniční vlečce a Romek ho nakonec sundal šutrem a tím sebe a svý kámoše spasil! A pozdějc když vypukla válka, přepadli je bolševici. Po osvobození panem Hitlerem našel svého umučeného bratra ve věznici NKVD, kam ho Němci zavedli k identifikaci se spoustou dalších! Tehdy hrdě nosil mundúr OUN a vyvěsil v první osvobozené vsi ukrajinskou vlajku, jenže pak se cosi zvrtlo a že prej to nesmí a kdesi cosi, že tam bude "Komissariat" řízený Němci!A tak přímo z vlaku utek ke svým do lesů a začal boj proti všem! Velice odvážný člověk. Po válce ho celá léta honil jeden major KGB a nemoh ho furt dopadnout, až zradou kamaráda byl obklíčen v jednom domě když navštívil svou bývalou ženu. I tak v boji ještě složil jednoho rudocha - asi oficíra KGB! Skvělý bojovník! Kam se sere udavač Julda Fulda, kerýho tuná komouši vynášeli do nebe a točili o něm všelijaký gerojský škváry - tu s Iljou Rackem, tu dokonce s Filípkem Renčem! Škoda filmovýho materiálu ...

   Smazat
  5. 13,06
   A52+F73+F2000+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  6. 13:09 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!.-D

   Smazat
  7. A52,F73,F200,F808....to je genetická výbavička!☺

   Smazat
  8. 13:37 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  9. https://youtu.be/6ZNLLo54OKU

   Smazat
 2. Azov jsou hrdinové a patrioti. Kdyby se na Ukrajině nesformoval podobný útvar, Ukrajina by byla dávno celá ve válce, podobně jako Sýrie, Lybie a Irák. Jen Azov dokáže účinně vzdorovat v Rusku vycvičeným zabijákům. Podobné zabijáky cvičili, platili a podporovali i v oněch třech zmíněných státech, kde je stále válka.

  Je směšné, jak funguje jejich propaganda, protože část světa uvěřila, že jsou za tím USA. Přitom si nikdo nepoložil otázku, proč by to Amerika dělala, když jí šel každý na ruku, a ani tehdy ne, když dodali i jasné důkazy o ruské hybridní hrozbě v této oblasti. Ta začala nejen v Jugoslávii 1996, ale pokračovala přez Irák 2004, Lybii až do současnosti k Syrii. Tam vůbec válka být nemusela a stejně tak i na Ukrajině, nebýt těch ruských hajzlu. A je jedno, kdo je ve vedení, totéž dělali i za Jelcina. Sorry, ale tohle neberu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bože, snad těmhle propagandistickým ulhaným slátaninám sám nevěříte. Nebo jste blbý a k tomu nácek-bezmozek jako Štětina?

   Smazat
  2. Tohle nebude Štětina. Tohle je blbeček, který těžko dokončil školu. Podívejte se na ty hrubky v textu.

   Smazat
  3. To: 17:07 Blbec nebo provokatér?

   Smazat
  4. .Takhle příteli, 17,10, nechytám se skripala ani sputníku jak píšeš, ale rozbití ruského gangu hakerů, kteří operovali ve více státech, jak informoval náš hrdina koudelka. Čekám nějaké další zprávy, počty zatčených nebo uvězněných, vyhoštěných a čt mlčí, jako by se jednalo o americké agenty. Nevíš o tom nic bližšího?

   Smazat
  5. Přidej, tydýte, to je slabota. To je fakt čtvrtá liga. Byli tady už lepší roztleskávači.

   Smazat
  6. 17,07 - Člověče, oni maj zcela vygumovanj mozek, tak si hleděj vyndat, omejt a vrátit, tak aby to neznělo nahlas a dutě. Strašně to rušá normální lildi.

   Smazat
  7. Pravda, pravda, svatá pravda! Mám to z naprosto ověřených zdrojů, že Rusko rozpoutalo nejen I. a II. válku, ale na českém území rozpoutalo také 30-ti letou válku, dále mají na svědomí inkviziční procesy, upálení Mistra Jana Husa a vyhnání J.A,Komenského. Hrůza, hnus a děs!

   Smazat
  8. 20;26
   Jajteles,takhle blbej jsou od přirození nebo jen po vodce jako udavač HAVEL?!☺

   Smazat
  9. 20.26
   Zapoměl jste,jak ošklivě napadli Napoleona v Moskvě,to byl také velmi hanebný čin...

   Smazat
  10. 17:07 napsal jste to dobře.Jste okamžitě k nám přijat.
   Jan Hamáček,ministr vnitra

   Smazat
  11. 14. granátnická divize SS (1. ukrajinská) také byla plná patriotů a hrdinů. Taková Ukrajinská pohádka. Víme jak skončila.

   Smazat
  12. Už aby „hrdinové" z azovu skončily jako jejich předchůdci z války.

   Smazat
  13. 20:40 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  14. 1&;09
   A52,F73,F200,F808....to je genetická výbavička!☺

   Smazat
  15. 13:36 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  16. To si pleteš s Nikolou z Koločavi.
   Muj Rusínský děda zlikvidoval na Slovensku několik benderovcu.
   Smrt fašismu a benderovcum.

   Smazat
  17. 10:55 On byl učitelem na plzeňských právech? Že tak nenáviděl toho Bendu ... nebo si ho na honu v Tatrách spletl s medvědem?

   Smazat
 3. 17:34
  Zvedni pravici a jdi se jako ten exagent Štětina vyfotit s tim banderoksindlem....ten vlastizrádce ti bude broukat do blatouchu,jak v roli proruskýho agenta jezdil v 70.letech do SSSR NA OBČANSKÝ PRŮKAZ!!!
  Inu,Ynteligent každým coulem!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebude to už dlouho trvat, kdy tobě podobnej komoušskej sajrajt seznámíme s touhle Ančou! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4


   Je jasné jak tenhlencten tvůj vypouštěč skončí - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
  2. 13,07
   A52+F73+F200+F808....to je genetická výbavička!.-D

   Smazat
  3. 13:09 Tolik putlerčiků zase znát nepotřebuješ! Postačí když poznáš tohodle svýho vypouštěče - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   s Aspergovým syndromem A52! To jen abys nevlít do prdele omylem někomu nevinnýmu, až se budeš vracet z výletu domů!.-D

   Smazat
  4. 13:10
   A52,F73,F200,F808....to je genetická výbavička!☺

   Smazat
  5. 13:35 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  6. https://youtu.be/LYH4B-MN59k Rossyja Afrika

   Smazat
 4. Ukrajinci mají Azov, my máme kavárnu se Štětinou, Schwarzenbergem, Kocábem a dalšími. Dnes o fašistu nezavadíš.

  OdpovědětSmazat
 5. 17:07 hele běž si skočit třeba přez pařes, třeba tě napadne něco chytřejšího. Ta úroveň těch trollíků jde strašně dolů, že by dolárky docházely? Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 6. Re (17:07):
  "Patriotismus", jehož podstatou je autoritářství a otevřená nenávist k jinému národu, bývá většinou (a oprávněně) považován za nacismus.
  Ti militantní darebáci z jednotky "Azov" se od vás tím pádem už neliší ničím jiným než jen jazykem, kterým na Rusko a jeho lid plivají svou nenávist.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pletete si patriotizmus čili vlastenectví se šovinizmem.

   Smazat
  2. Re (21:38):
   Ano, jak šovinismus, tak i nacismus mají společný rys, totiž pěstování nenávisti ke druhým národům (či etnikům), jakož pěstování svého pocitu výlučnosti a nadřazenosti národa vlastního. Šovinismus (v porovnání s nacismem a fašismem) není až tak vypjatým co do zvýrazňování vůdcovského principu. Což ti ukr. militantní ordneři ani netají.
   A proto, abych od sebe oddělil vlastenectví (patriotismus) od nacismu ukr. nácků, jsem ten výraz dal do uvozovek (račte povšimnout!), protože o patriotismu ukr. nácků nelze mluvit ani náhodou. Jen o jejich nacismu. Reagoval jsem na blábol jakéhosi zdejšího nácka (17:17), který nepředstírá, že v těch ukrech vidí inspiraci a hoří pro ně sympatií.

   Smazat
 7. žádná Slava Ukrajine,
  hrdinom slava. fašouni a vrazi to jsou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pitomost! Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   A fašismus*) je piuze přirozenou reakcí nerovnostářské společnosti proti násilí těchto podlidí, usilujících o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti ...

   *) - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 8. Vážení,
  jsem stále více nakloněn věřit tomu, že Novou republiku si vzali do parády Hamáčkovi borci s odpovídající mezinárodní podporou. Zdá se, že pár figuek tomu "boji" věnuje dost času. Může být i to, že někteří "externisté" za to berou...

  Jindřich K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemilosrdně mazat, mazat a zase mazat.

   Smazat
  2. Jindro, jasná zpráva.

   Smazat
  3. 21:38 Nebude to už dlouho trvat, kdy tobě podobnej komoušskej sajrajt smáznem naší Ančou! - https://www.youtube.com/watch?v=32_labDTeTM

   Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4


   Je jasné jak tenhlencten tvůj vypouštěč skončí - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
  4. 13:11
   A52,F73,F200,F808....To je genetická výbavička!☺

   Smazat
  5. 13:34 No jo putlerpšouku, celá banda kremelskejch kretenů! A teď je koukej ještě pěkně seřadit - zleva doprava!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  6. P.S.: Nebo si je strejda Google seřadí sám a to bude pro tebe pořádnej sekec mazec, sprejec!☺☺☺

   Smazat
 9. Škoda, že máme slabou armádu, mohli jsme ji poslat do Saúdské arábie hlídat ropná pole, aby je daudům nikdo neukrad. A při tom šířit lásku, štěstí a veselou kulturu. U pumpy by pak nafta mohla být o chloupek lacinější.
  Ono by bývylo lépe, hlídat ji v Rusku, ale tam jsou suroviny horsi kvality, nez jinde ve světě, stejně jako vše ostatní.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky nevím, co bychom měli z Ruska, vždyť tam nic není. Vykácené a zhořené lesy, voda a půda kontaminované na staletí, zničené životní prostředí, splundrované zdroje, když nechali ropu vytékat volně do divoké přírody, kterou se už nikdy nepodaří obnovit, miliony hektarů mrtvé země, kdysi krásné, vyhubené cenné živočišné druhy... A kolem toho polozřícené paneláky. Kdo by do takové země chtěl investovat, to opravdu nevím. Rusko je v této oblasti na stejném stupni jako Ethiopie nebo Moldávie, tam se taky nikdo nehrne. Abto Ethiopie, Somálsko nebo Moldávie jsou alespoň zajímavé země, co se týká případné turistiky nebo kultury, Rusko ničím zajímavé není.

   Smazat
  2. 16,52
   Ak si v Rusku nebol, tak nekomentuj ako to tam vypada.

   Smazat
  3. 16:58 A jak by to tam mělo vypadat? Jako mezi touhle smradlavou hordou ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Tak to tam vypadá ... máme Youtube, víš?☺

   Smazat
  4. 17,30
   Jasne, opity ludia su iba v Rusku, v CZ, SK, alebo niekde inde vobec nie su.
   Anglicania, Fini, alebo Svedi nechlastaju o nic menej.
   Co sa tyka Svedska, Finska, tak tam nekupis alkohol ako terbars u nas, u vas.
   Preco asi ?
   Pretoze by sa uchlastali k smrti.

   Smazat
  5. Ne nikde jinde ožralci nejsou, jen v Rusku, to je pravda. Já jsem na Západě opilého člověka NIKDY neviděl, v ostatních státech, kde je Islám, už vůbec ne. Známý žije v Belize, ten mi také potvrdil, že v této části světa se sice alkohol konzumuje, ale ne k opilosti. Ta je jen tady a PŘEDEVŠÍM V RUSKU. Rusko má přez 80 % těžkých alkoholiků a narkomanů včetně nemluvňat. Proto žijí v zemjankách a nikdy nebudou schopni něco vymyslet.

   Smazat
  6. 20:08
   Ono je leckdy těžko poznat, zda je povalující se troska opilá či líznutá nějakým omamným preparátem. Jednostranné poukazování na problémy s alkoholismem v Rusku za současného popírání stejného problému v jiných zemích je projevem jistého nepochopení reality světa a nebo úmyslné tlachání nesmyslů. Jukněte se do bulváru, tam najdete spousty informací o alkoholismu a drogově závislých v USA. Dalším materiálem jsou dostupné materiály ministerstev zdravotnictví.
   Pokud někdo uvede "nikdy nic nevymysleli" ... rozumný člověk to přechází s povzdechem. Rusko obdařilo svět spoustou vynálezů. Držme se tedy pravidla "nikdy neříkej nikdy".
   Nenávist vůči jednotlivcům či státům Vám nikdo nemůže zakázat, pouze se odsuzujete k životy v bludu.
   ABC

   Smazat
  7. 21:12

   Tak mi prosím vyjmenujte ty úžasné ruské vynálezy. Protože já pracuji v oblasti materiálové chemie už hodně dlouhou dobu a nejsem si vědom jakýchkoliv objevů z ruské strany. To se týká samozřejmě celého východního bloku, ale mluvíme o Rusku. V publikacích 70.-90. let byly publikovány výhradně výzkumné práce Západu. Všechny tehdejší nové objevy, to byla výhradně Amerika, Británie. Sem tam něco z Německa, Skandinávie a Japonska Hodně málo Francie a Itálie. Dnes převládá Čína, Indie plus USA. Celkově Asie bezkonkurenčně vede spolu s USA. Evropa (západní) hodně pokulhává. Rusko tam stále nefiguruje vůbec. Zato třeba z Čile nebo Brazílie je toho stále více a více. Začíná se objevovat Afrika, především Nigérie a Egypt.
   Zaregistroval jsem v době SSSR asi tři skupiny autorů z tamního prostoru, ale to byla výhradně arménská, gruzínská a estonská jména. Pokud jsme měli tehdy s nimi nějaký kontakt, jednalo se o tyto republiky, ne o Rusy nebo Ukrajince. Tomu odpovídá i současná ekonomická situace. Zakavkazko, Kazachstán a Turkmenistán, Pobaltí si vedou velice dobře, Rusko a Ukrajina jsou na tom opravdu hodně špatně.
   Příště zkuste nastudovat stav věcí a nepište bludy, protože ten jejich marasmus se týká všech aspektů života.

   Smazat
  8. 6:43
   Nejsem odborník na materiálovou chémii a vědecké práce na toto téma nesleduji. Víte, já mám pochybnosti o tom, že Vy vědecké publikace čtete. Nezdá se mi, že by člověk s takovou hloubkou poznání publikoval tak jednoznačné a jednostranné závěry směrem k posuzování jiného národa, státu ... nebo jakéhokoliv jiného děje.
   Obecně lze konstatovat, v tom se mnou snad budete souhlasit, že země schopná létat do kosmu, zvládat atomovou energii, vyrábět moderní zbraňové systémy atd. musí mít odpovídající vědecké, technické, surovinové a personální zázemí.
   Omlouvám se, ale za blábol považuji to, co se snažíte sdělit svému okolí Vy. Jak říká jedno přísloví "všude je chleba o dvou kůrkách". Proto vesměs všechny země mají své vzdělance, některé více, jiné méně a všude najdete alkoholiky, feťáky, úchyly a jiná individua neschopná fungovat v daném prostředí. Některá individua nebudou asi fungovat dlouhodobě v žádném prostředí.
   Marasmus ... ten máme milý pisateli u nás, stačí si pustit jednání poslanecké sněmovny a nebo se podívat na realitu dneška s perspektivou dalšího vývoje naší, tedy české společnosti.
   Závěrem. Plivání po Rusku neobdivuji, hlavně z toho důvodu, že i nás máme spoustu problémů, které by bylo záhodno řešit a jejich řešením není zveličování problémů jiných.
   Studujme tedy všichni a hlavně, zkusme dodržovat pravidla slušného chování. Člověkem se nenarodíme, tím se máme stát v průběhu svého života.
   Hezký den
   ABC

   Smazat
 10. 17:30 Dík, ale to video zrušili, zde je nový odkaz! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

  OdpovědětSmazat
 11. Azov = fašisté.Mají podporu u Štetiny,pozval je do EU.
  Zelenský je měkota.Měl by zrušit fašistické prapory a založit Ukrajinskou nepolitickou armádu.

  OdpovědětSmazat
 12. Sláva opolčencum.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.