Reklama

neděle 20. října 2019

Sraz inkvizitorů v sídle Ústavního soudu. Mráz vane od Pavlů Zemana a Rychetského. Už brousí křesadla a sirky k pálení „haterů“?

P. Zeman, A. Šabatová a P. Rychecký - Bobling vedle Boblinga
Tomáš Vyoral
20.10.2019  iPrima
Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly, zní známé úsloví. Nejsem si však jist, zda tady vůbec o dobré úmysly jde. „Lidé by měli vědět, že interpret není anonymní, a to, co tam napíší, že tam zůstane, že to je dohledatelné a že za to mají odpovědnost, mnohdy i tu trestní,“ řekl nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Než jako jakékoliv upozornění na mě tato slova působí jako hrozba a vyhrožování občanům této země. Připomíná mi Bobliga z Edelstadtu a vykonstruované čarodějnické procesy ve Velkých Losinách. A předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský známý svým voláním po cenzuře jako třešnička na dortu.


Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, ombudsmanka Anna Šabatová a nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman uspořádali v sídle Ústavního soudu odbornou konferenci na téma „Nenávist na internetu“ určenou zejména policistům, státním zástupcům a soudcům s cílem hledat způsoby, jak tomuto nebezpečnému jevu účinně čelit a předcházet, uvádí se na webech těchto institucí.


Odstraňování „závadného“ obsahu z internetu. Cenzura? Jen pravda a láska


Účastníci konference se prý zabývali nejen otázkami definování trestné činnosti z nenávisti na internetu, rozlišení extremismu a nenávistných projevů, ale také problémy praxe v oblasti dokazování, „přechodu“ mezi trestným činem a přestupkem, rolí znalců, nebo také odstraňováním závadového obsahu z internetu. Podstatná věc: „odstraňování závadového obsahu z internetu“. Určí to vrchní inkvizitoři, Pavlové Zeman a Rychetský. A po závadovém obsahu přijdou na řadu závadní lidé a přijde internace, převýchova a vaporizace. Jen abychom věděli, o co ve skutečnosti šlo.

KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Salvini prozatím vyšachován. Multikulturní obohacení může pokračovat. Neziskovky, ÚV EU nebo papež František budou mít pré!

„Hate speech je nemoc této doby. Pokud ji nebudeme léčit, budou se opakovat útoky jako ten na synagogu v německém Halle“, řekl mimo jiné Pavel Zeman. A pán je milosrdný léčitel, dodávám já. Já mám pocit, že nemoc této doby je spíše politická korektnost a pokrytectví. Ale pan Zeman je zřejmě větší bedna.

„Otázka nenávistných útoků, které jsou v současné době šířeny zejména prostřednictvím internetu, je otázkou nejen morálky, ale kulturnosti celé společnosti. Bojím se, že pokud nezasáhneme včas proti těmto projevům, může to skončit podobnými tragickými událostmi, jako byl útok na synagogu v německém Halle minulý týden.“


Násilnosti migrantů a prolomení Benešových dekretů je jim putna?


Je zajímavé, jak nejvyšší tuzemský státní zástupce má neustále obavy z nenávisti na internetu. Z nenávisti, která je živena právě lidmi jako on, pan Rychetský či paní Šabatová, kteří odklánějí pozornost od skutečných problémů k těm banálním, režimu žádoucím. Tzv. „hate speech“ a „nenávist“, kterou chtějí korigovat (rozuměj cenzurovat), je právem každého – je-li přes čáru, pak může být podle platných českých zákonů náležitě trestán.

Zatímco tento týden jen během jednoho dne byl u soudu u nás Libyjec za znásilnění nezletilé dívky a Egypťan za přípravu vraždy své expartnerky, řeší nejvyšší postavy soudnictví virtuální útoky právě často proti lidem tohoto ražení. Co nedávné prolomení Benešových dekretů v kauze Walderode, které bude ČR stát v první fázi několik miliard, ve fázi druhé pak ani nechci domýšlet. To nejvyššího státního zástupce Zemana ani šéfa Ústavního soudu Rychetského asi moc netankuje.

KOMENTÁŘ TOMÁŠE VYORALA: Prolomení Benešových dekretů, ospravedlnění „vendety“ a legalizace nelegální migrace. České soudy jedou bomby

„Nemůžeme připustit masivní státem řízené zavedení cenzury… ale současně nemůžeme ponechat úplně volný prostor pro trestnou činnost, která vede k šíření nenávisti, k podněcování rasové nesnášenlivosti, xenofobie a přihlížet tomu, abych tak řekl, s prázdnýma rukama. Hledáme tedy společné nástroje… Trestání je až to poslední. Na prvním místě by bylo velmi dobré rozšířit jasně definovanou tezi… nevěřte všemu, co se na těch sítích objeví. Bohužel je exaktně dokázáno a zjistila to jedna americká univerzita ve svém průzkumu, že lež se na internetových sítích šíří sedmkrát rychleji než pravda,“ uvedl v návaznosti na konferenci Pavel Rychetský pro ČT.


Hutka nebo Novotný budou mít utrum natotata


„Skutečnost, že velká část populace v celé naší civilizaci, ale v naší zemi zvlášť, není spokojena se svým životem, nemá pocit, že ten život je naplněn, nemá pocit, že politická reprezentace ji skutečně zastupuje a zastupuje její zájmy. Tato skutečnost vytváří právě prostor pro všechny ty, to šíření té nedůvěry, té zloby, někdy i nenávisti, protože bezmocný nebo bezradný člověk se chytá jakékoliv možnosti, která ho jakoby dá dohromady s ostatními nespokojenými,“ uvedl dále Rychetský. Prefabrikovanou formulkou si trošku naběhl a má zřejmě na mysli pány Jaroslava Hutku, Jana Hrušínského, Pavla Novotného nebo Pavla Bělobrádka. Nebo tyhle ne? Pakliže to páni cenzoři myslí objektivně, pak by museli být Hutka s Novotným již na hranici.

„Mailovou, někdy velmi urážlivou, komunikaci dostávám denně a řeknu vám jednoduše, co s tím činím. Mažu to,“ doplnil na závěr stylově Rychetský. A když bude moci, tak smaže všechny a všechno, co nesouzní s jeho správným a žádoucím pohledem na svět. Nebo?

Na závěr si dovoluji zmínit dvě citace lidí moudřejších, než jsem já sám. První jsem někde slyšel a byla přisuzována Janu Werichovi, ale nevím, co je na tom pravdy: „Nemám rád lidi, kteří neklejou, protože pak jdou a někoho zabijou.“ A druhý od Benjamina Franklina: „Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu, ani bezpečnost.“

Tož tak. Jak říkáme u nás, na Moravě - nebo jak říká Tereza Spencerová.121 komentářů :

 1. Není se co divit. Vše co kritizuje nynější zločinecký režim, který pochlebuje zemím na západ od naších hranic, který těmto zemím odvádí neskutečné sumy peněz v miliardách z naších peněženek, je nutné umlčet, aby západ u nás ještě dlouho a vydatně mohl u nás krást, promiňte vyvádět miliardy k sobě, aby jsme ho ještě dlouho živili s pomocí takových jak je státní zástupce Zeman a soudce US Richetský, který mají za úkol vše co je kritické k nynějšímu režimu označit za nežádoucí, ba doslova nebezpečné a nenávistné. Proto tito lidé se nezastaví před ničím, ani před cenzurou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největší omyly presidenta Zemana: Rychtstký, Sobotka, Špidla...

   Smazat
  2. Tito pánové před nedávnem mu lezli do "ošatky plné humoru", někdy mám i pocit, že to president Zeman chce, protože se obklopuje pořád stejnými lidmi. Teď vyzdvihuje Vl.Dlouhého, ten mu to též vrátí.

   Smazat
  3. Dlouhý Vladimír je člen Aspen.

   Smazat
  4. V momentě, kdy budou popotahováni ti, kteří veřejně šíří urážky a výhrůžky na adresu pana prezidenta a pana premiéra (např. Novotný, Janda, Hutka, Halík a další), pak začnu teprve přemýšlet o tom, že anonym 7:59 se mýlí.Zatím to tak ale nevypadá. Vrazi Mašínové jsou vyznamenáváni premiérem Topolánkem, znásilňování, vraždy imigranty jsou zlehčovány a zamlčovány v rámci "korektnosti".......tak takhle soudruzi NE !!

   Smazat
  5. Nesmíte tomu všemu hned věřit. Zeman aktuálně i od samého začátku protěžuje židovskou obec a to při každé příležitosti, což lze doložit nespočtem příkladů a jeho vyjádření a proto, když prosazuje šmejda Dlouhého za svého nástupce, tak to o něčem svědčí a to, že na něj nadávají tací, jako je např. Michael Žantovský, nebo ten hňup co dělá starostu kdesi v Rypákově u Prahy hrdě se k židovstvu hlásící pahovado Novotný, nic to neznamená, neb to má za účel jen vnést zmatek do gójimských nic nechápajících dušiček...
   I tady platí "co se škádlívá, to se rádo má", jde jen o takovou tomu etniku vlastní fintu na předvádění "hru na hodného a zlého policajta" stejně, jako je to ve sporu mezi Chasidy a sionisty, přičemž šakali vyjí, ale Velký Izraele, jenž je cílem obou, se naplňuje a zvětšuje...

   Smazat
  6. 10:17
   Máš recht, ale tady naprostá většina diskutérů nemá šajn o nějakém Velkém Izraeli a touhách sionistů, tak dobře popsaných v Protokolech.
   Je to,jako bys házel perly sviním ...

   Smazat
  7. 12:30
   Co takhle rozsirit mezi lid tohle video?
   https://www.youtube.com/watch?v=wRf1cdw4IAY

   Smazat
 2. Češi nejsou hloupí a jejich odporné liberální nesmysly jim nevezmou a cenzura pravdoláskaře nezachrání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Ten, kdo si neváží své historie, nemá šanci přežít. Rus už nás podruhé osvobozovat nebude, jedině na našem území zlikviduje armádu.

   Smazat
  3. 17:21 Nikdo nás neosvobodil. Za Protektorátu byli Češi vždy uváděni jako árijský národ a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Prolhaní, sebechvalní a sebeklamní Čecháčci jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Bohužel se ukazuje, že nedorostli pro vlastní samostatný stát, nezaložený na literárních a politických padělcích a intrikách, jakož i na uplacených rakouských dezertérech. Bohužel o zpustlou Kotlinu už nikdo z vyspělejších sousedů nestojí (aby si vlastní stát nezamořil)!

   „Zatímco velcí Němci a Evropané pracovali na sjednocení Říše, František Palacký potichu konal opak: pracoval na vyloučení Čech z Říše… V tomto zásadně mylném duchu byl později zřízen i veden stát Masarykův a Benešův.“ K. H. Frank

   Co se Rusáků týče, bez těch bychom na tom byli dnes mnohem lépe, minimálně jako Lužičtí Srbové, a za Říše navíc ještě i mocní! Mnozí by byli pověřeni důležitými úkoly v rámci osídlování západosibiřských oblastí naší, árijskou rasou. Takhle ta celá zem připadne rase žluté, tak jako Evropa zase rasám tmavým. WWII. prohrála naše rasa jako celek! SSSR stál na straně vítězů, ale Rusové byli poraženi jako národ! - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 3. Potěš nás a české země pán bůh, protože asi stále ještě není nejhůř, když Blaničtí rytíři ještě nevyjeli a hlavy ještě nepadají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdosi říkal, že Blaničtí rytíři už vyjeli, že je potkal, ale národ dělá, že je nevidí. A jen oni vše nezvládnou! M.R.

   Smazat
  2. Kdesi se tu pořád objevuje ČSV,

   nejsou to náhodou ti mizerové moderni Blaničti rytiři,kteři sice vidět nejsou,ále panečku maji prý Pušky pravdy a stači se prý s nimi naučit zacházet a bude bitka!

   Smazat
  3. Ono tady nejde jen o "hate speech" (nenávistný projev), Little Hamáček (též jeden z těch kovaných demokratů) předložil ve Sněmovně novelu zákona o "institutu strpění" (žadatel o azyl, který spáchal násilný trestný čin, nebude moci být ze země vyhoštěn). Ve Sněmovně se proti tomu zatím postavila pouze Triklóra a SPD, zbytek poslanců "korektně" mlčel. Pokud ten nebezpečný a zvrácený Hamáčkův návrh projde, budou se tu volně potulovat testosteronem nabušení afričtí svalovci a vyhlížet si svoji další oběť. Spravedlnost v tomto případě oslepla na obě oči a zdravý úsudek umřel na úbytě. Ale jaký smysl pro spravedlnost se dá čekat od svazáka a zavilého komunisty Rychetského, který zajisté s radostí zabíral půdu "kulakům" a kolektivizoval; s prominutím mentálně nemocné Šabatové a Zemana, který vystudoval ještě socialistické právo.Co od takových nemravných lidí, kteří si morálku vykládají podle svého minulostí pokřiveného přesvědčení, můžete čekat. Zase jen křivárny. Jenže jak z toho?

   Smazat
 4. Kéž by brzy nastala situace,kdy tito samovyvolenci budou obdařeni demencí,alzheimrem nebo jinými např.onkologickými nemocemi.Budiž jim přáno dlouhé odcházení z tohoto světa,aby si vychutnali zbytek,nic jiného si nezaslouží.
  Na každé p...e se vaří vody i na tyto dojde řada.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:17...No to si pomůžeme!
   Havlérka nasadila do boje za Lež a nenávist už svoje potomky.
   Kucí Kroupovi pořádaj truc koncer s Hutkou.
   Tak jsem zvědavá, kteří umjelci si přišupajděj na tu trachtaci smočit zobák.
   Helanov

   Smazat
 5. Proč Rychetský už netáhnul do důchodu? Trpí pocitem absolutní nepostradatelnosti, neomylnosti a hlavně moci takže tam bude dřepět až do zpopelnění.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mě stačí vidět/slyšet komunista Rychetský a STBačka Chramostová a jejich procitnutí, na to se nedá zapomenout. Minulost se nedá zmenit.

   Smazat
  2. 6:49 Proč už eMAN netáhl do duchodu, pouze celé zemi škodí, ruskočínský kolaborant.

   Smazat
  3. 10,05
   Proč netáhneš do amianálu ty zbytečná kolaborantská havlopussynko!?

   Smazat
  4. 6:49...Páč kosmopolitní zjewy dlouho vydržej.
   Zaseknou drápky a cucají,cucají,cucají a furt tak.
   Helanov

   Smazat
  5. 6:49- Vy zřejmě nechápete, že Rychetský je doživotně nad parlamentem i senátem i nad samotným p-residentem a o to tu šlo a přece nebude takovej vůl a to místo a s ním spojenou moc a bez zvolení a bez odpovědnosti nepustí jen tak. Víte co to dalo práce tenhle ýbermenšácký a nad demokracií-systém, který kdykoli může zvrátit "vůli lidu", vnutit hlupákům??!!
   Tady zdaleka nejde jen o nějakého připosraného dědka nad hrobem...

   Smazat
  6. 10:05 Páč si ho nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra dokutálela na hrad, stejně jako šimpanzovitého Bureše do Strakovky! Až ho budou chtít použít, bude vyschlý a prázdný, podobně jako prognostický jurodivý patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček či lokajský Ovčuráček s přivandrovalci Kim Čong Pitomiem. Už totiž nemaj co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus)!

   Smazat
  7. 11:51 Když řeknu, že máš dost, tak jsem k takovému božímu hovádku, jakým jseš, slušný.Blbosti, které s Tvých nevymáchaných úst padají jsou pro normální lidi nestravitelné. V.J.H.

   Smazat
  8. 20:04 Huronský smích při představě protažení xichtu místních odulců*) po přečtení výše napsaného že je nestravitelný?:-)))

   *) putleroffci se na ulici či v socce navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. A mnozí maj navíc odulé tváře, jak blízko strkaj tlamu k pšoukolíhni svého škaredého fýrera tu! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 6. A když řeknu, že pánové Pavel Zeman a Pavel Rychetský jsou pro mě zločinci a poskoci, kteří kryjí porušování zákonů ze strany liberálních fašounů, je to taky závadný hate speech? :) Myslím, že oba vědí, že maření spravedlnosti je také trestný čin, že ano?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ty výrazy pro zákazy by měly být v češtině. Hátu znám, je účetní v uhelných skladech a ten spěěch mám furt
   když mě bere sraní. ale co je na tom závadného.

   Smazat
 7. Pavel Rychetský čeká až pojde za chodu,to je nová disciplína globalistických pacholků.

  OdpovědětSmazat
 8. Není náhoda, že se demožumpa tak bila o to, aby Pavel Zeman zůstal ve funkci, a aby socani měli ministerstvo vnitra. A když Rychetský připravoval s Baxou a Šimíčkem ovládnutí všech hlavních soudů a prezident Zeman jim to narušil, tak také nebyla náhoda, že ho Baxa začal špinit starým případem údajného ovlivňování a demožumpa se opět vztekala, že?

  Jsem zvědav, jestli nyní, když se provalilo, že Petr Dvořák z ČT soukromě ovlivňoval poslance, aby prohlasovali zprávu ČT, jestli budou také tak uvědomělí a budou požadovat odvolání Dvořáka anebo v tomto případě je "záhadně" povoleno ovlivňovat?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:02
   Prozradili to přímo poslanci, kteří byli na tom semináři s Dvořákem a Radou ČT. Takže máte smůlu. Že se vám to nehodí do krámu, to je mi jasné, ale to je váš problém. A o lhaní byste raději moc mluvit neměl, je z toho totiž cítit smrad pokrytectví, páč podle vašeho projevu je zjevné, že o pravdu nestojíte.

   Smazat
  2. 16:28 A vy jste s těma poslancema tam asi byl mluvil, tak, kde je nějaký odkaz.Kde ?, komu to PROZRADILI POSLANCI,vám, asi taková per huba co.
   Pouze váš problém je dokázat to.O té vaši lži a pokrytectví raději pomlčte.

   Smazat
  3. 17:20
   A ty víš,že to tak NEBYLO,tys mu na Zradě ČT seděl za PRDELÍ?!

   Smazat
  4. 17:20
   Prozradili to na veřejných videích, které natočili, nebo v rozhovorech, ty nemyslící troubo. Je pouze váš problém, že se vám to nehodí a kroutíte se tu jak žížala v křeči. :) Co se lži a pokrytectví týče, rád o tom pomlčím, protože to je váš obor činnosti. :)

   Rudý škorpión

   Smazat
 9. hlavně že je duležite schvaleni protiustavniho zakona o černoprdelni loupežitisicileti posraneckou sněmovnou o jeden strači hlas dočasně vypuštěneho kriminalnika za timto učelem a ne 75procentni většinou jak by každej slušnej a vzdělanej pravnik jinde než na vumlu jako neobolševik rychecky očekaval obvzlaště když mame tu novou lepši svobodu s pravdou a laskou s požehnamim černoprdelnich loupežniku co nemaji jako spravni podvodnici a hochštapleři ani troška studu protože ho nikdy ani neměli a lhat a podvadět je jejich vrozena uchylka jako je vrozene strašeni tupych a dobře manipulovanch vovoveček

  OdpovědětSmazat
 10. Bude to, s tím potíráním nenávistných projevů, jako s těmi lidskými právy. Ozdůbka na biči v rukou mocných.

  OdpovědětSmazat
 11. Jsme smějící se bestie. Tak ať nám to dlouho vydrží!
  V.

  OdpovědětSmazat
 12. Soudci jsou RUDÍ ĎÁBLOVÉ. Kážou vodu a pijí víno. Banda zlodějů a pedofilů.

  OdpovědětSmazat
 13. Málokdy s lidmi jako Rychetský, Zeman nebo Šabatová souhlasím, ale tentokrát se s jejich hodnocením ztotožňuji. Toho nekulturního řevu, nadávek a vyhrožování už je na internetu trochu moc. Viz zdejší Pepek nebo Lulu. Jejich hysterické výkřiky jsou zde trpělivě mazány a je to naprosto v pořádku. Jsem přesvědčen, že jakýkoli názor lze vyjádřit slušně a bez urážek. Kdo toho schopen není, ten nemá mozek ani na stvoření myšlenky, která by stála za pozornost.

  Ale pokud by se deratizace chopili lidé jako Rychetský a spol., nevěřil bych v jejich nestrannost systémem padni komu padni. To je klíčová podmínka pro splnění účelu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:53...Zkuste si přečíst pozorně ten předposlední citát v závěru článku.
   Není snad lepší upustit páru SLOVNĚ,než na to jít s klackem nebo šutrem???
   Skoro bych řekla že jo ;-)
   Helanov

   Smazat
  2. 11:51

   Pokud se někdo nedokáže ovládat, tak má být nadopovaný sedativy nebo izolovaný na uzavřeném oddělení. Případně si v soukromí dávat studenou sprchu a třít genitálie froté ručníkem. A ne otravovat na veřejnosti normální lidi.

   Smazat
  3. Jsem pro hráz proti sprosťárnám, ale když nikdo nezvedl ani obočí, natož hlas proti informaci v LN že konečně zdechl Castro (možná to byla reakce čtenáře, už si to nepamatuji, bylo to na poslední straně). Zrovna tak výrazy o podbradku na Hradě, nebo vyjádření pana starosty Novotného, často na veřejnosti. Tak jsem všemi deseti pro. Pro co nejsem ? Že to opět bude platit jen pro některé z nás. Začínám mít pocit,že nám tu roste elita ještě elitovější a ta o všem rozhodne. Možná jednou přejmenujeme horu Říp na Olymp.

   Smazat
  4. 9:53, jenže ti, co jste vyjmenoval, tady zůstanou, pryč půjde celá NR a možná i před soud. Jedná se o jiný druh závadných komunikací než jsou nějaké vulgarismy.

   Smazat
  5. Ad 6:32 - hahaha. Idiotu je možno se jen smát.

   Smazat
 14. 9:56
  Další havlomOUDro z amianálu!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomínej KDO že byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  2. Hnuse)11:53) zase tady opruzuješ se svými oplzl
   ými výplody. Proč Ti to nemažou_ V.J.H.

   Smazat
  3. Ale mažou, mažou ...

   Smazat
  4. dodatek: a když ne hned, tak zítra nejpozěji! Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=9B1M3IPVcXs

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
 15. Moc je nemoc.
  lada

  OdpovědětSmazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:12 Spletl jste si stránky, šup zpátky k Šafrovi. Tam si můžete vesele onanovat.

   Smazat
  2. Vy jako FAKT nerozlišujete mezi těmi kteří mají zelenou a neslezou z ofiko médií a mezi těmi kteří mají zaracha!?!?!?
   Tak to je mi vás líto.
   Helanov

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 17:19 Ta pravda v případě pana Rychetského zvítězila.Tady s tebou souhlasím, ale jinak jsi naběhl co . Kreten jako ty bude vždy kreten.CHHÁÁÁ

   Smazat
  4. 17:28
   Slovo NADSÁZKA je ti ty pussyko z havlomOUDra zřejmě neznámé?!☺
   Když jsi blbej nepiš,projeví se to!!!

   Smazat
  5. 17:33 Vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se kdy probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!☺

   Smazat
 18. Prolomení Benešových dekretů: a víte, kolik bylo nutné dát Wal de rody na úlitbu "ramenům spravedlnosti", aby k tomu došlo? Ale kšefty jsou kšefty a i když váží se zavázanýma očima, nemá zacpané uši. Takže co zbývá národu českému? Těšit se na nový Únor, který lidský odpad, sloužící mamonu, smete do zapomnění. A jedenou provždy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ještě tam chybí opička se zalepenou pusinku.
   Přesto děkuji únor nepostrádám.

   Smazat
  2. Ad 23:20. Mám také rád jiné měsíce s delším dnem a tak považuji ještě za horší listopad, ten by se měl vůbec vymazat z paměti národa, je a bude to trauma pro generace - asi do doby, než český národ vymře, zatím se pilně v tomto směru naší opopolitici tuží.

   Smazat
 19. No já myslím, že je mezi lidmi všeobecná shoda, aby tihle politruci vypadli. Živit takové lehkoživky není správné. Ale tihle jsou zdá se splachovací, o to hůže dopadnou.

  OdpovědětSmazat
 20. Zdegenerovaný zvrhlý parazité už dostávají strach a to je nutí pracovat na své zkáze. Každý tlak vyvolává protitlak a nabírá to rychlost takže pohroma se přibližuje mílovými kroky. Problém lidstva je v tom že parazité jako ta rakovina mají schopnost přežívat v situacích kdy normální lidé nejsou schopni existovat. Je nanejvýš nutné aby se pro národní strany dohodly a do voleb šly jednotně s tím že prosadí zákony o adresné volební povinnosti a proveditelný zákon o referendu. Jedině tak může být dosaženo trochu demokratického rozhodování o tom co se tady bude dít. PRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
 21. Paní Tereza včera upozornila,že 20.října 1947 vznikl ve Sněmovně reprezentantů Výbor pro neamerickou činnost.
  A nastaly hony a čistky,Mc Cartney si nebral servítky.
  Co takhle Výbor pro neeurouhnijní činnost???
  Se divím,že na to havlérka ještě nepřišla ;-(((((((
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 22. NESOUHLASÍM S VÁMI,ALE BUDU BOJOVAT ZA TO,ABYSTE TO SMĚL ŘÍKAT.
  (Voltaire)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 23. Proti lži je třeba bojovat pravdou a ne inkvizicí.Srovnávat hate speech rovnou s útokem na synagogu je obyčejná demagogie. Lidi by měli mít právo mluvit nepravdu, pokud je to jejich názor. Něco jiného je už zlý fyzický čin, ten by se samozřejmě měl okamžitě trestat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:10 kamaráde "hate speech", vypadá moc nóbl a světově, přitom je to ta naše stará známá, uslíntaná lež.

   Smazat
 24. Teď teprve uvidíte, co je to ta totalita a za využití techniky, o níž se StB, ani nesnilo. Výsledky budou ohromující, jedna země, jeden názor,ksichty si, zatím, můžete nechat.

  OdpovědětSmazat
 25. Škoda, dobrá příležitost, kdy seděli oba pohromadě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No škoda to byla,ale zase by se muselo hodně uklízet a desinfikovat od hnoje co by byl okolo.Jinak pro vojta21. října 2019 13:10 bingo lépe jste to nemohl napsat.

   Smazat
 26. A kde potom bude pluralita názorů, po které se tak vehementně v revoluční době volalo? Heslo "nejsme jako oni" se změní na "jsme ještě horší"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takto chtějí demokraté bojovat proti rudým nacistům.

   Smazat
 27. Už máš po tajfunu novej papundekle prvoku?!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Zaskřekal dvojmolekulový shluk putléria, otravného plynu, vypouštěného pravidelně z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 28. Já si nemyslím, že svoboda slova je hulvátov slova. Jsem proti cenzuře, ale nic nemám proti tomu, když se mažou čistokrevné sprosťárny. Chápu, že jsou mezi námi lidé choří koprolálií, ale ti patří do rukou psychiatrů a jejich výplod určitě ne na veřejnost. Viz třeba právě sdělení 16:35. To je příklad choré mysli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:02 Myslíte autentický výplod pravdy a lásky ?

   Smazat
 29. 17:02 Já si nemyslím, jen správná reakce na totálního debila,v 15:54 který tady do nekonečna píše ty své totální hovadiny.

  OdpovědětSmazat
 30. 17:02
  Ten(16:35) je BEZmysli,to je vidět!

  OdpovědětSmazat
 31. Čím více jí budou trestat, tím více jí bude !

  OdpovědětSmazat
 32. Mně nejvíce zajímá, kdy nejvyšší prokouš Zeman dočte ten
  román Čapí hnízdo a vydá recenzi.

  OdpovědětSmazat
 33. § 357Šíření poplašné zprávy

  (1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

  (2) Kdo zprávu uvedenou v odstavci 1 nebo jinou nepravdivou zprávu, která je způsobilá vyvolat opatření vedoucí k nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa anebo bezdůvodnou záchrannou práci integrovaného záchranného systému sdělí soudu, orgánu Policie České republiky, orgánu státní správy, územní samosprávy, nebo jinému orgánu veřejné moci, právnické osobě, fyzické osobě, která je podnikatelem, anebo hromadnému informačnímu prostředku, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta nebo zákazem činnosti.
  (3) Odnětím svobody na jeden rok až pět let bude pachatel potrestán,

  a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 opětovně,

  b) spáchá-li takový čin jako člen organizované skupiny,

  c) způsobí-li takovým činem značnou škodu,

  d) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jiného orgánu veřejné moci, nebo

  e) způsobí-li takovým činem vážnou poruchu v činnosti právnické nebo fyzické osoby, která je podnikatelem.
  (4) Odnětím svobody na dvě léta až osm let bude pachatel potrestán,

  a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 nebo 2 za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu, za živelní pohromy nebo jiné události vážně ohrožující život nebo zdraví lidí, veřejný pořádek nebo majetek, nebo

  b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu.

  OdpovědětSmazat
 34. ...a vůbec, kdopak to po nás zase požaduje, že jsou ti nejpilnější zase ,,v lati". Že by ředitel zeměkoule?

  OdpovědětSmazat
 35. § 184Pomluva

  (1) Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

  (2) Odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.

  OdpovědětSmazat
 36. Je třeba zrušit internet a ty jeho plody a hned to bude lepší.
  Za komáru se psalo po plotech nebo se vylepily plakáty a bylo.
  Kdo sral na všechno byl v poho. Zasraný mobily akorát přispěly k rozvodovosti, protože být někde s nějako kamarádko je dnes nemožné. Vypnout nestačí. O to hůř.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano a kdyz se Venca hodne rozcilil na nabrezi v byte sral z okna any to dal tomu rezimu najevo jak to pozdeji zmakne .Vysral to tedy perfect i Adamec se klepal

   Smazat
  2. 20;34
   Leda smíchy,že většího blba než v UDAVAČ ty amikokoti nesehnali!☺

   Smazat
  3. 20:43 oprava: a mý (rozuměj putleroffský) kokoti ...

   Smazat
 37. Pan Rychetský má úplnou pravdu. Je třeba cenzurovat nenávistné příspěvky. Je naprosto nežádoucí, aby obyčejný člověk znal minulost pana Rychetského a spol. Ta "SPRÁVNÁ "pravda a láska musí v "NAŠI DEMOKRACII" za každou cenu zvítězit. Jiná cesta není možná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Vyoral má úplnou pravdu.
   Nejnebezpečnější jsou krysy zahnané do kouta.

   Smazat
 38. "Svata trojice" se nam sesla,aby nam zavrela pusy...Ono jim nestaci ty udajne "fake news",kterymi podle mne spis priznavaji,ze vychovali pablby,kteri si nedokazi poradit s realitou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Termín "svatá trojice" k nim nepatří..To je rouhání...
   Svatá trojice tzv. "Terna santa" je "Afroameričan židovské víry a homosexuální orientace", jedinec s těmi nejlepšími předpoklady udělat oslnivou kariéru v kterémkoli oboru v dnes veskrze zhovadilém světě...Předobraz lidstva budoucnosti.

   Smazat
 39. Už 30 let se šíří nenávist ke komunistům. Co s tím svatá trojice hodlá udělat? Měl bych pochopení, kdyby probírali komunisty jednoho po druhém a dokazovali by mu zlo, které napáchal. Například, že industrializovali zemi, stavěli přehrady, zajistili dost jídla pro každého a vůbec sociální jistoty a práci. Má svatá trojice dost inteligence, aby si to uvědomila?

  OdpovědětSmazat
 40. Prosím Vás,
  jaký kredit,úctu,může mít člověk,který vlezl do KSČ,státostraně sloužil do roztrhání těla a najednou,prásk,prozřel,jak soudružka Chramostová,které nechal vystrojit státní funus.Ty kecy,že tu byla řada lidí,kteří si zasloužili státní pohřeb,jako Gott a oni ho neměli,tak se ptám,proč soudruh v okamžiku smrti,se neozval.Mlčel.
  Dnes tvrdit,že Karel Kryl byl stejně populární,jako Karel Gott,je žvást soudruha Rychetského,stejnou popularitu měli Karlové leda tak v Rychetského obejváku.Ostatně,Kryl právě proto,že po převratu lezli z děr takoví Rychetští a Havel je krmil koryty,jak hyena své mladé,proto byl Kryl z převratu Havla,zhnusen.

  OdpovědětSmazat
 41. Pan Rychetský je zmetek,člen KSČ,dnes vrchol soudu,prý disident.
  Generál Pavel?
  Dacan,co studoval v Moskvě,po převratu oblékl mundůr NATO a otočil hlavně kvérů směr východ,směr Rusko.Před převratem,chudáčisko, "bojoval" proti západnímu imperialismu a najednou rudou knížku KSČ,šup do sejfu,mohla by se hodit a marš do štábu NATO.Zrádce,v normální armádě by šel za zradu,ke zdi,jenže,tady bylo politické krytí Havlem.Ten soudruh generál,je mi odporný.
  A není zdaleka sám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Maximální souhlas.

   Smazat
  2. Tato partička Havlovcu dělá vše proto,aby se zvedali preference Babišovi a Okamurovi.
   Tak jim třeba,kavárníkum.

   Smazat
 42. Jaroslav Šabata odčinil jen část zla, které jako stalinista spáchal (zdroj: STV) Za své rodiče nikdo nemůže, ale v případě nové ombudsmanky to rozhodně stojí za zmínku. Jejím otcem byl totiž Jaroslav Šabata, rudý "sekerník", který se po únoru 1948 podílel na vyhazování svých spolužáků z brněnské Masarykovy univerzity. Nevíme, jestli komunismu opravdu věřil (a byl tedy fanatik) nebo ho jen dovedně zneužil jako kariérní žebřík (a byl tedy oportunista). V každém případě ale na univerzitě přednášel marxismus–leninismus a později dělal tajemníka krajského výboru KSČ v Jihomoravském kraji. Takže žádný pomýlený řadový komouš (u kterého by to snad šlo omluvit), ale vrcholový aparátčík a jeden z hlavních architektů zrůdného totalitního režimu. https://g.cz/4-duvody-proc-si-nevazit-nove-ombudsmanky-anny-sabatove/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a Anička pokračuje v jeho šlépějích. Jestli její otec likvidoval vzdělané škůdce Západu, Anička se postará o to, aby zředila nebezpečně šťouravou populaci něčím komformnějším. A oba velice záslužně všem kverulantům zavřou hubu.

   Smazat
  2. Starej Šabata nebyl žádný stalinista, nýbrž trockista (a to sakra rozdíl) a to samé je i ta jeho pomatená dcera a její starej, Uhl a i ti jejich avantgardní potomci...Ta šílená famílie dělá lidem ze života peklo už téměř celé jedno století a bez ohledu v jakém režimu a pod jakou fanglí to je...furt něco bourají, aby mohli něco jiného stavět a při tom buzerovat lidi a rušit přirozený chod věcí...

   Smazat
 43. !!! Spor o rudého kata Vaše. Byl politický vězeň, tvrdí Rychetský. PRAHA Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a historik Pavel Paleček se přou kvůli nechvalně proslulému prokurátorovi a soudci Karlu Vašovi. Rychetský ho označil za politického vězně, Paleček to ale považuje pouze za snahu chránit otce, který prokurátora jako advokát zastupoval a pomohl mu ven z vězení, když Vaše semlela komunistická justiční mašinérie, kterou pomáhal v Československu spouštět.
  Zdroj: https://www.lidovky.cz/domov/byl-politickym-veznem-rika-o-rudem-katovi-vasovi-rychetsky.A130225_190649_ln_domov_ogo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle ilustruje tu zvláštní povahu chartistů, samozvaných arbitrů práva, dobra, pravdy a lásky. Je zajímavé, že jakkoli se sami většinou dost těsně zapletli do osidel minulého režimu /nebo jejich rodiče/, nic jim evidentně nebrání tvořit normy i pro dnešek. Navíc to dělají dost direktivně, násilně, školometsky, snaží se být autoritami, navzdory faktu, že na to nemají. Jestli reálně něco zmohou, pak je to jen psaní zvacích dopisů. A takové návrhy na cenzuru ničím jiným ani nejsou.

   Smazat
 44. To je přeci hnus aby si tito živočichové otvírali huby na slušné lidi.

  OdpovědětSmazat
 45. A tito zmetci nám zde dnes v demokracii budou dělat opět dusno.

  OdpovědětSmazat
 46. Americký slouha P. Zeman must go.

  OdpovědětSmazat
 47. A je to tu zpátky.

  KDO NEJDE S NÁMI, JDE PROTI NÁM!

  OdpovědětSmazat
 48. Myslím, že se nic neděje. Současný systém je do jisté míry opravdu zvrácený, stupidní, necitlivý a neudržitelný. Zákazy na tom nic nezmění, naopak učiní jeho negativní stránky ještě zjevnějšími. Záleží na tom, jakým způsobem se člověk vyjadřuje. Nesmí urážet, ale přesto nesmí kvůli nějakým cenzurním iniciativám dělat svou kritiku měkčím způsobem, nebo dokonce mlčet. Opakuji, dnešní systém je do jisté míry opravdu špatný a ani nelze kategoricky a jasně říct, že je lepší, než ten minulý. Bezdomovectví, nezaměstnanost, stálá hrozba krizí, nevyjasněný důchodový systém, krize bydlení, zdravotnictví, růst byrokracie, klientelismus a korupce, i nynější nástup kontroly myšlení, to jsou jasné důvody toho, že tzv. sametová revoluce evidentně nebyla krokem vpřed.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jim dávám maximálně 3 až 12 let. potom příjde malý vánek a půjdou od válu.

   Smazat
  2. Josefe, mám obavu, že se opět chystají recyklovaní Rumlové, C.Svobodové, Dlouzí, Pitharti možná i Paroubci a bude se vesele pokračovat.

   Smazat
 49. Jen se snažte národ umlčet a uvidíte jak kontraproduktivně činíte! Zatím lidé upouštějí páru jen na diskuzích /byť ne vždy slušně a korektně/ ale až i to zakážete počítejte s tím, že je za čas budete mít v ulicích. A toho bych se na vašem místě hodně bál, to už nebude samet.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:48 Bububu, kdo jako pujde do ulic? ty? Myslíš, že bude 250 000 lidí jak Milion chvilek? komiku. Vždy se vás siláku sejde tak 50-100 a to je vše. A víš proč? naprostá většina lidí 95% je s dnešní dobou spokojena, jen hrstka, jako ty bude bezvýznamě žvanit. A jinak, nikdo nechce nikoho umlčet, viz tebe, někdo tě umlčuje chudáku? pokud tady čmáráš ty své blbiny!?

   Smazat
  2. 16:04
   Placení chcanek demožumpou to je opravdu důvod k oslavě!!!
   A jako koruna všecho Antichartista Svěrač a lýtka ze základkou Geislerová!☺

   Smazat
  3. 16:04 I kdyby 250000, tak těch "živnostníků a podnikatelů, lichvářů" co tam brojili proti EET, je určitě více.
   A ta "demokracie" podle nich je, neplatit daně.
   A kde jsi přišel na těch devadesát pět, uhříku.

   Smazat
 50. NEJSME JAKO ONI !!!

  OdpovědětSmazat
 51. No Pl jsou jen takovej Völkischer Beobachter, ale Nová republika, to je wichtige Der Stürmer

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:35 Pane Geobbelsi, vy to musíte vědět nejlíp.

   Smazat
 52. No dle mého soukovémého názoru by mněl být Rychtský okamžitě vyhozen pro zneužívání prostor US k soukromým účlům proti společnosti. Souzen za porušování práva.

  OdpovědětSmazat
 53. Ti tři na fotce mi připomínají Vasila Bilaka jen se tváří jako by sežrali moudrost a přitom jsou to zrůdy nejvyššího stupně.

  OdpovědětSmazat
 54. Nevím nad čím, je pan Rychetský, ale vím, na čem, nebo pod čím by právem být měl, jako předseda tzv. Ústavního soudu, neústavně (bez Ústavou vyžadovaného referenda o zániku ČSSR) vzniklé tzv. České Republiky".

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.