Reklama

neděle 20. října 2019

Tři otázky k Sametu (2. díl)

47 komentářů :

 1. Hadrák budou slavit zbohatlíci a jejich poskoci. S těmi body na konci souhlasím snad dostane dost hlasů SPD a Trikolora.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. češi zdegenerovali a tak jediny kdo musi vladnout je polovični japonec tomio zbytek posrat do bohnic nebylo by to nic netradičniho když je historicky doložene že češi si vladnout nikdy neuměli a současnost to jen potvrzuje

   Smazat
  2. 7:26

   Kdo si, podle vás, bezpečně umí vládnout?
   Já myslím, že jsme přinejmenším 40 lety socialismu dokázali, že si vládnout umíme. Ovšem vzhledem ke své velikosti nemáme schopnost obhájit svou svrchovanost osamoceni. Prostě musíme mít vždy někoho za zády a to není zadarmo.

   Smazat
  3. 7:26...A vy znáte nějakou zemi naší velikosti a naší geografické polohy která by si sama vládla?
   My tak můžeme jedině lavírovat mezi mocnostmi a pokoušet se to dělat co nejchytřeji.
   Což-momentálně- rozhodně nečiníme.
   Helanov

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 12:56 Ano znám, a to velmi dobře. Je to Švýcarsko, které není ani v EU ani v NATO. Z EU přebírá jen to, to pro sebe považuje za prospěšné. Stále žasnu, proč je Brexit taková "katastrofa", proč se při rozchodu nepoužije příklad právě Švýcarska. Vždyť s ním není žádný problém ani v obchodování, ani s pohybem osob. Samozřejmě si Švýcarsko samo rozhoduje, koho a za jakých podmínek do země pustí. Což by mělo být pro každou Evropskou zemi normální. Švýcarsko má vzorovou azylovou politiku. Ale když nastal problém s "vyčůranými" imigranty, tak to řešili jednoduše. Referendem jim snížili příspěvek a přes noc jich ze Švýcarska "zmizelo" na 10 000.
   Chce to jen jediné. Mít takovou vládu a parlament, který má na prvním místě zájmy vlastních občanů. Ne poslušné loutky cizích zájmů. Pan Tichý říká vlastně totéž. Předpokladem ovšem je, že voliči nemají vymyté mozky propagandou. A jsme zase u ČT a našich prestitutů. Tam by bylo nutné začít. Dokud nebudou mít možnost veřejně a svobodně promlouvat lidé, jako je pan Tichý, tak voliči budou pořád volat, že "císařovy nové šaty jsou krásné". Protože v médiích vidí, jak "to říkají všichni".

   Smazat
  6. 4:02 A přitom i Švajc nám moh koukat na záda, kdyby došlo k odsunu čechomužiků do Bosny podle původního plánu Všeněmců, kteří v tom směru tlačili na jejich císařské Výsosti Franze Josefa I. a Wilhelma II.! Viz slova pana říšského kancléře Bethmanna-Hollwega: "Tato válka (rozuměj WWI.) jest vedena aby byl zničen živel slovanský v Rakousku!" Za První republiky u nás tvořilo německy hovořící obyvatelstvo 1/4 z celkového počtu, ale tvořili téměř 2/3 HDP!! A to jsme nepatřili k žádným premiantům jak nám dlouhodobě lžou!! Cituju: "Mýtem je, že ČSR patřila mezi deset nejvyspělejších států světa. Nepatřila, v národním důchodu na hlavu byla na 17. místě, před ní byly všechny západoevropské vyjma Itálie a skandinávské státy kromě Finska, dokonce i poražené Německo a Rakousko." - http://nassmer.blogspot.cz/2014/03/jak-na-tom-byla-prvni-republika-ve.html
   Čili je logický, že když vyženeš tu 1/4 obyvatel, která se podílí na tvorbě 60% HDP, tak nemůžeš nespadnout mezi státy jako je Polsko, Pobaltí nebo Maďarsko! To dá rozum! Páč oni drželi ekonomiku království Českého už od Přemyslovců nad vodou a nemuseli nikomu nic závidět a někomu se furt klanět! Slovanští čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit!

   Smazat
 2. Pan Tichý to shrnul dobře, jedná se skutečně o historický provar na úrovni Bílé hory, ale pravděpodobně horší - nebezpečnější milník.

  Nelze ovšem souhlasit s načasováním odchodu z EU, to dnes není možné, bude se muset počkat na další kolo, např. kdy Turecký paša pošle dalších x-milionů migrantů a do toho v součinosti další jobovka - migranti Afričtí v hojném počtu - např. kvůlivá rekordní sucho - to vše za podmínek očividného chaosu v EU.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pan to shrnul dobře až na ty flandaky je přeci 21stoleti a většina čechu je tradičně stale neznabohem tak vubec nechapu proč tyhle přiživniky křisit když se historicky sami znemožnili

   Smazat
 3. Pan Tichý je borec. Škoda, že skončil na Svobodném výsílači.Byl to jeden z mála pořadů s ním, co stál za poslech. Doufám, že najde jiný svobodný kanál a bude opět vsílat. Díky pane Tichý.

  OdpovědětSmazat
 4. Pan prezident Václav Havel byl člověk hodný, o tom se může každý přesvědčit přečtením rozsáhlých "Dopisy Olze". Avšak rád bych věděl (vím, že se to nedozvím), do jaké míry si V. Havel uvědomoval, když za ním osobně přišli Soroš(!!!) se Schwarzenbergem, že ten jejich plán posléze povede k šílené globalizaci a ke zničení českého státu a národa, tak jak výstižně popisuje pan Tichý. Pokud si to V. Havel tehdy víceméně uvědomoval, tak v takovém případě má pravdu pan poslanec SPD Volný. Ale zdaleka nemohu vyloučit, že v onom roce 1989 V. Havel ani při své nesporné inteligenci nemohl tak daleko dohlédnout, že taková míra anticipace prostě nebyla v lidských silách? Co si o tom myslíte?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je vtip nebo míněno vážně?
   Protože 1968 se již připravovali praktické první kroky k budoucím privatizacím, restitucím apod. Havel tohle samozřejmě věděl, ale více přímo se toho mohl účastnit až na podruhé tedy rok 1989 a dále..

   Národ si každý definuje jinak.
   Pro jedny to znamená návrat majetků s nacisty přímo spolupracující zemské šlechty (většina), páč česká-národní šlechta byla povětšinou povražděna či vyvlastněna již v 17století.


   ps ano pan VH byl hodn-ý, ve smyslu hodn-ě na prachy, viz. čachry kolem své restituce a posléze souboje ve vlastní rodině o ten majetek, který z nemalé části dále chátral.

   Smazat
  2. 2:27....Myslím si,že si hentí oní schválně vybrali Havla...Protože uměl dobře řečnit,mocně toužil aby ho někdo drbal za ušima, zkrátka ideální objekt.
   Dokonce z něj vyrobili i drramatika,kterého sice nikdo nečte,ale ta storka "z krimu na Hrad" byla fakt vychytaná ;-)
   Prodávala se jako víno.
   Helanov

   Smazat
  3. 13:03
   HAVEL je nejpřekládanější český spisovatel všech dob.....bohužel jen ZE SKLADU DO SKLADU!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 15:57 né bohužel,ale bohudík.Měl jsem snahu si něco od něj přečíst.Nejde to.Je to k nečtení.Je to doopravdy jen do toho skladu.

   Smazat
 5. Pan Tichý by se mohl pokusit sepsat historii OF. Do poměrů v tehdejších podnicích se zázračně trefil. Nejaktivnější se stali různí loseři, kteří vycítili, že jim koryta spadnou do klína. Fakt, že šlo o spodinu, je zřejmý, že teď mlčí a nesnaží se přitahovat pozornost.

  OdpovědětSmazat
 6. Slované byli téměř na hlavu poraženi zradou svých "elit", vlastní lhostejností a hloupostí. To je výsledek "barevných revolucí" v zemích socialistické soustavy. Tím důvodem proč "téměř", je doslova zázračný, naprosto neočekávaný a jistě neplánovaný restart Ruska.
  Ale my jsme za 30 let projeli vše, co tvořily předešlé generace celá staletí. Vedle hmotných ztrát jsme také přišli o národní hrdost.

  Až na drobnosti s názorem pana Tichého souhlasím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neočekávaný restart Ruska? No, je ta tzv. Andropovova Operace Golgota tj. tajný plán přestavby opravdu fikce?

   Smazat
  2. TES 13:07

   Tzv. operace Goldota je nesmysl. Takto chatrný a hloupý plán by nikdo inteligentní nemohl ani zvažovat.

   Nehledejte v tom nic složitého, hrálo se o bohatství a moc, jako po celé dějiny. Určitá část věrchušky chtěla získat skutečnou moc a užívat si bohatství tak okázale, jako "elity" na Západě.

   Smazat
 7. Moje odpovědi do kvízu:

  1) Jak jste viděl události roku 1989 v tehdejší době?

  Jako Alenka v říši divů. Děly se věci velice podivné, které vzhledem k realitě té doby nedávaly smysl.

  2) Jak tyto události a vše, co bylo jejich důsledkem, hodnotíte dnes?

  Byla s námi sehrána falešná hra, v níž bylo předem rozhodnuto o vítězích a poražených.

  3) Co byste přál/a České republice a Čechům do dalších 30 let?

  Aby přežili a dostali šanci na reparát.

  OdpovědětSmazat
 8. V roce 89 jsem události vnímala velmi kladně.
  Trvalo mi to cca 10 let než jsem prozřela,resp.začala pomalu prozřívat.
  Postupně jsem si uvědomila,že jsme to vzali jaksi ode zdi ke zdi.
  Že Trojurna asi není můj prezident,že žil před hadrákem asi někde jinde než já.
  Za bolšána mi vlastně vadila jen cenzura,stupidní propaganda a zadrátované hranice,na kterých strážci míru stříleli směrem DOVNITŘ.
  Dneska bych po těch zadrátovaných hranicích špendlíčkem hrabala,pokud by se teda střílelo směrem VEN.
  Jak jsem poznala že Lahvička není můj prezident???
  Když se vyjádřil s despektem o postavených "králikárnách",tak jsem si uvědomila,jak jsme byli šťastní, když nám bolševik přidělil GRÁTIS v té králikárně jeden kotec.
  Ten blb se narodil se stříbrnou lžičkou v tlamě a z nóbl bejváku s výhledem na Hradčana se mu to kecalo,nó...
  Za něj vláda nepostavila PRO PRACUJÍCÍ ani psí boudu.
  Polepšil si jenom on,kucí od havlérky,tak to prostě je.
  Zbytek národa je rád, když zůstal na svých.
  Ze zazobanejch komunistů se stali ještě zazobanější komunisti,akorát si začali říkat jinak.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V normálním světě si "pracující" staví domy sami (nechávají si postavit) za své vydělané, ušetřené peníze, případně bydlí úměrně svým možnostem. Stát zajišťuje co jeho jest a nevodí každého občana za ručičku. Občan který potřebuje vodit státem za ručičku, jest občan se sníženou svéprávností a měl by být zbaven volebního práva

   Smazat
  2. 18:33 - proč sem píšeš zjevnou hloupost? Stát má dělat občanům servis v oblastech, na které jedinec ani rodina nestačí. Např. bezpečnost, péče o životní prostředí, kontrola kvality potravin, atd.
   To je "vodění za ručičku"? Jsi blbej?

   MM

   Smazat
  3. 19:33
   Souhlas, já nepoznám ftaláty v dudlíku svého mmimina, na analýzu potravin, mi chybí vzdělání a laboratoř, taky nemáme v rodině lékaře pro konzultace, chybí nám i právník k analýze smluv i jejich následků, jsou-li vylákány a uzavřeny po telefonu. Pedagogický poradce při výchově potomků, prostě při dělbě práce, zodpovědnosti jsme zapoměli na stát. Přitom nadbytek úředníků a kontrolních orgánů se někde nudí.

   Smazat
  4. 18:33 Stát má zajišťovat nejen to, co je z pohledu jedince nemožné, jak správně psal 19:33, ale také to, co je "v malém" neefektivní. Proto stát pro občany staví silnice a ostatní infrastrukturu. Stejné je to i s výstavbou bytů. Stát je může stavět ve velkém, tudíž levněji a poskytovat za režijní náklady. Nemusí produkovat zisk, jako banky z hypoték a developeři.
   Pracující si kdysi (s pomocí státu) stavěli domy, říkalo se tomu svépomocná družstevní výstavba. Ale to bylo označeno za přežitek a nahradily to různé H-Systémy. Takže ano, mladí si dnes mohou nechat postavit dům nebo koupit byt, ale budou pak splácet 20 let hypotéku jedním průměrným platem. To je důsledek nesmyslu, který tu po někom opakujete. Kdo z toho má prospěch posuďte sám. Vy to určitě nejste, leda že vlastníte banku nebo developerskou firmu.

   Smazat
 9. Dneska vidím naši perspektivu VELMI černě.
  Svoji suverenitu jsme předali do Brusele,místo našich blbů nám vládnou blbové cizí.
  Samozřejmě to s námi nemyslej VŮBEC dobře,aby taky jo,NEEXISTUJE národ který by nekopal VÝHRADNĚ sám za sebe.
  Eurouhnije není NIC,jenom paútvar bez hranic a ten kdo si neumí zabezpečit VLASTNÍ hranice nemá nárok.
  Vlastní bezpečnost nám má zajistit Turek,Lybijec,fakt "dobrej" nápad.
  Pokud se nepřestaneme onanovat lickými práfy a nesundáme si bílé rukavičky ,tak jsme v řiti.
  Nejstupidnější nápad ze všech=házet odpovědnost za invazisty na musulmana.
  Demografické změny jsou NEZVRATNÉ,úklid po bolšánovi byla sranda.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 10. Pan Tichý je vzdělaný a skutečný člověk. Měl možnost jezdit pracovně po světě a tak to i pěkně napsal. Já se považuji za průměrného občana s výchovou k poznání že parazitizmus není cesta pro lidstvo do budoucna. Protože kapitalizmus je založený na parazitizmu chápal jsem jej jako určitou část vývoje lidstva. Proto jsem ihned pochopil v 89 že to bude skok ve vývoji zpět s moderními prostředky a to je děs. Není potřeba zesměšňovat napůl Japonce, který tady chce žít a cítí se Čechem. Má větší cenu než spousta lidí co chce jenom sloužit a obdivovat majetné. Nejhorší je že spousta rodin učí parazitovat na rodině vlastní děti a školství jim v tom pomáhá. Je potřeba aby se do voleb daly dohromady všechny pro národní strany a dohodly se na prosazení zákona o adresné povinné volební účasti a proveditelném zákonu o referendu. Nevidím jinou možnost jak nastartovat potřebné změny. Pokud se potom většina občanů rozhodne že tahle cesta do pekla je dobrá, nedá se nic dělat a bude to tak. Jinak s tím Polskem v V4 je to špatné a lepší by bylo přibrat tam Srby a Bulhary. PRADĚDA.

  OdpovědětSmazat
 11. Co bych si do další třicítky přála?
  Za sebe už nic,já to doklepu,jsem nenáročná.
  Mladým bych přála,aby si uvědomili,že"Vřeť každému srdce po jazyku jeho"...nebo tak nějak...
  Aby se nedožili okamžiku,kdy jim náplava "zruší" češtinu.
  Nemožné???
  No,domorodcům v Palestině už se to stalo.Byla jim zrušena arabština.
  ( Čeština už měla jednou na kahánku,tak snad...to těm buditelům nemůžeme udělat,jejich dílo spláchnout do záchodu,ne?)
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 12. Stalinova teorie o zostřování třídního boje za socializmu se nakonec ukázala pravdivou. V éře tzv. socializmu došlo k vytvořeni partokracie - elity, která si osobovala právo vládnout. Z toho je i Havlova vláda elit.
  Partokracie, když se vytvořila příhodná doba / vymřela generace vychovaná za Stalina/, lehce se přetransformovala do nynější podoby. Bylo potřeba jenom sehrát listopadovou komedii.

  OdpovědětSmazat
 13. Hele, věcný břemena, za to že vás nechkáváme dožít ve svobodě a demokracii, tak máte jen jedno jedinné právo. Držet hubu. Zanechte svých utopických představ o nějakém návratu komunismu nebo nějaké "třetí cesty" s lidskou tváří. Na vás je krásně poznat jak blízko k sobě myšlenkově mají neonacismus a neostalinismus.
  Ale ona se steně už nikdy nevrátí ta vaše komunistická pohádka mládí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbečku, ta je věčná. Ty tu jen békáš strachy a ukazuješ světu, jaký jsi ukázkový dééémokrat.

   Smazat
  2. 18:25 takhle oslovuješ rodiče a prarodiče?Děláš jim jistě radost.

   Smazat
 14. 18:25

  "vás necháváme dožít ve svobodě a demokracii, tak máte jen jedno jedinné právo. Držet hubu"

  Lépe jste své pojetí svobody a demokracie nemohl popsat. Kéž by všechny totalitářské kreatury jako vy, byly tak mdlého rozumu a vyjadřovaly se tak otevřeně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:59 Na něm se potvrzuje pravidlo, že nutným předpokladem nadšeného příznivce dnešního režimu je narušené logického uvažování. U mnohých dokonce absence myslení jako takového.

   Smazat
 15. Jak jsme si je vychovali, nebo lépe, jak jsme jim je nechali vychovat takové je máme. My už v klidu dožijeme, budeme poslední pamětníci lesů, koupání v přírodě, potravin bez genových úprav, dokonce dožijeme s původnim pohlavím a většinou skončíme ještě bez povinné eutanazie. Vůbec jim nezávidím jejich budoucnost.

  OdpovědětSmazat
 16. Děkuji komoušum za nádherné dětství,život v přírodě a možnost sportovních kroužků zadara.
  Mám na co vzpomínat.
  Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Namísto rodičům děkuje komušům. To je ale idiot.

   Smazat
  2. 9:56

   I já děkuji komoušům za nádherné, bezstarostné dětství, idiote. Myslím že dnešní rodiče to mají podstatně těžší, pokud chtějí svým dětem dopřát podobně krásné dětství. O zemích rozvrácených a zbídačených kapitalismem až na mez existence ani nemluvě. Stačí jen ten obrovský propad porodnosti, jaký u nás nastal s nastolením kapitalismu. To není žádná náhoda.

   Smazat
  3. Můj otec byl komunista, idiote.
   Marcel

   Smazat
 17. 9,56
  Orgán promluvil!

  OdpovědětSmazat
 18. Pro 9:56
  je mi líto vašich ďětí, nejdříve si spočítejte, zda je uživíte a kolik kroužků budete schopen jim zaplatit. Jestli ještě děti nemáte, tak mlčte.

  OdpovědětSmazat
 19. Dnešní mladí jsou chudáci. Bojí se o práci a děti mají až ve 35 letech.
  A to většinou jen jedno.

  OdpovědětSmazat
 20. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat
 21. Jděte se vycpat.
  Mnozí z vás tady kecají bludy Havloidní disidentské obludy. Ten zbytek tvoří naivní popletenci. Stejně jako byl Dubček, Smrkovský, Pelikán a jiní.
  Komunistická ideologie nebyla vůbec špatná, jen ji mnozí, co ji uskutečňovali, nedokázali pochopit, dokázali zneužít, zprznit a využít ve svůj prospěch. A ta disidentská chátra, která to tu jen rozbíjela, dnes jen dokazuje, že byla tvořena stejnými lidmi... Lživé hamižné svině, naivní hlupáci a zneužití vědátoři. Hašteří se dnes mezi sebou, jako vrabčáci na střechách...
  Ten kdo to boural, musel zákonitě dostávat po držce. Je to v životě běžné a v žádné společnosti nebude nikdo tolerovat, když vám budou vytyčenou, naplánovanou a posvěcenou trasu, někdo ničit. A už vůbec ne ti, co se posvěcení účastnili. Z těch jste udělali a dnes i děláte hrdiny... Přesně tito pokřivenci, pomatenci a budižničemové vám později předvedli, o co jim šlo. A dobře vám tak.
  Jděte se vycpat. Ukažte, že to umíte lépe a potom máte právo hodnotit. Zatím jen lžete, pomlouváte, urážíte, a neprávem obviňujete předešlé (vaše předky) z něčeho, co sami ve velkém vytváříte. A to vše jen proto, abyste tím zakryli svou neschopnost.
  J.C.

  OdpovědětSmazat
 22. Jak jsem se díval na šmirglovou kontrarevoluci? Vzdor tomu, že jsem byl oponentem podoby instalovaného socíku, jsem se díval na tzv. Pražské jaro 1968 a tím spíše na pošmourný kontrarevoluční listopad 1989 se skepsí. Vývojem jsem tedy nebyl zklamán: vyrojily se armády politiků a nafasádovaly "tradiční partaje", které s pečlivosti sluhy kapitálu vykradly státní a občanský majetek. Tisíce darmošlapů žvaní a hledají viníky toho stavu, aniž by byli ochotni se podívat do zrcadla, kde by je spolehlivě našli.
  2. Události šmirglové kontrarevoluce beru s humorem, Švejk by to určitě dovedl lépe a Hašek by to poctivěji popsal. Fakt je, že "die koncen" mohly být ještě daleko horší. Takto ti choří duchem, byť baletící na svých nohou konfabulují své lži a špíny na Zemana a Babiše zatím beztrestně, ale třeba vláda lidu se skutečně vrátí do jeho rukou a dojde ke "zúčtujeme spolu".
  3 A co bych přál ČR do dalších 30 let? Aby se zbavila těch tisíců darmošlapných politruků, aby se urodilo více Zemanů, Babišů a Schillerových, aby vymřeli Kalousové, Stankňourové, Pochvátalové a další plzeňští protiprávní právníci. Aby zmetkovitá politická scéna byla smetena do spalovny. Aby se národ nemusel "těšit" z toho, že je okupantem cizích zemí, že je žoldnéřem v cizích válkách a aby bojoval a vítězil za mír ve Světě.
  (A pod čarou třeba: aby se zrušily zbytečné tisícovky soukromých ordinací ve "velkoměstech" neumětelů, kteří dovedou jen vyplňovat formulář pro platby od pojišťoven. Aby se zavedlo školné na lékařských fakultách, které bude odečítáno léty, odpracovanými pro zdraví těch, co dnes platí jejich studia. Aby se oni pak chechtali, jak si vlastně dobře u daňových poplatníků nakradli a pracují v cizině pro ty, co nedali do jejich vzdělání ani vindru. Aby se nemusely zavírat nemocnice, protože v soukromé ordinaci si vydělají za poloviční pracovní dobu dvojnásobek. Přál bych si pro maminky a děti dostatek dostupných jeslí a školek, přál bych si menší sexuální promiskuitu a nižší rozvodovost, přál bych si od dospělých větší odpovědnost v životě, u dorostu menší spektrum nejsprostších slov, křičených do prostoru, přál bych si, aby nebyla nezaměstnanost, bezdomovci, právo na práci¨, odpovědné a ne podvodné banky, exekutory i půjčující si peníze, přál bych si slušnost, zdvořilost místo hulvátství.... Vím, že má přání jsou vysněná ze světa na dnešního homo sapiens sapiens.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.