Reklama

sobota 12. října 2019

Turky podporované síly zavraždily šéfovou syrské politické strany spolupracující s kurdskými SDF

Profesorka Hevrin Khalaf
12.10.2019 SouthfrontReformyCz
Generální tajemnice politické strany Budoucnost Sýrie Hevrin Khalaf byla chycena a popraveny milicemi podporovanými Tureckem, oznámila 12. října syrská demokratická rada (SDC).
Politické křídlo Syrských demokratických sil (SDF) v oficiálním prohlášení sdělilo, že Hevrin byla přepadena a chycena Tureckem podporovanými milicemi na dálnici M4 v severovýchodní Sýrii. Hervin militanti okamžitě i s jejím řidičem zavraždili.


„To je jasný důkaz, že Turecký stát pokračuje ve své zločinné politice vůči neozbrojeným civilistům. Profesorka Hevrin Khalaf byla generální tajemnici strany Budoucnost Sýrie, tj. strany, jejíž politická orientace byla obecně pro-syrská a zdaleka neprosazovala nějakou agendu militantů,“ uvádí se v prohlášení SDC.

V ranních hodinách dálnici M4, která propojuje al-Hasakah, Raqqa a Aleppo zablokovala Tureckem podporovaná milice Národní syrská armáda (NSA).

Hned po oznámení SDC začali opoziční aktivisté zveřejňovat videa ukazující Tureckem podporované militanty, jak na této dálnici odchytávají a popravují civilisty. Jedno z videí ukazuje obrněné SUV, které údajně veze Hevrin.

Horrific +18 +18 video published by pro Turkey telegram channel (Jarablous alkabous) shows a field execution by TFSA against an unknown person. Important to mention @SDCPress announced that same thing happened to Hevrin Khalaf a female politician this morning #KurdishGenocide


Zde jsou vražedné gangy, co zprovodily ze světa vůdkyni strany Budoucnost Sýrie MUČEDNICI Hevrin Khalaf.

Here are the murderer gangs of leader of Future of Syria Party MARTYR Hevrin Khalaf.


Strana Budoucnost Sýrie založená v roce 2018 je jedním z největších arabských politických hnutí v severovýchodní Sýrii. Tato strana je klíčovým spojence SDF, které jsou pod dominancí Kurdů a které tento region kontrolují.

Ankara ještě vraždu Hevrin nekomentovala, přičemž Hevrin Tureckem vedenou Operaci Pramen míru v severovýchodní Sýrii kritizovala a odsuzovala.

Úvodní obrázek: Hevrin Khalaf. Zdroj: Hawar News Agency (ANHA)


Sdílejte přátelům

88 komentářů :

 1. Co chtít tohle se děje v každé válce postupující vojska a kolaboranti masakrují politické oponenty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jako to by byla prasečina, což od muSlimáků by bylo obvzláště pikantní, pokud to je ovšem pravda. Ve svém věku, už jsem trochu alergický na to skočit někomu na špek bez ověření si pravdy. Jeden mrtvej student při sametovým pšouku mi stačil. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. A všichni k tomu když ne rovnou tleskají tak jenom přihlížejí. Jo to není takzvaná igrace kterou musíme přijímat. Už by jsme také mněli bez soudu zabíjet a zjednávat si svoji pravdu. Nebo snad ne?

   Smazat
  3. 23:16
   Opravuji - není takzvaná migrace

   Smazat
  4. Když si trochu zaspekulujeme, toto může "vyhovovat" i silám, které si nepřejí mír v Sýrii, vedoucí přes dohodu Kurdů s Asadem a dalšími, za kterou by nejspíš slízlo smetanu hlavně Rusko. Jaké síly to jsou, to nechám na fantazii čtenářů :-). J.

   Smazat
 2. V ranních hodinách dálnici M4, která propojuje al-Hasakah, Raqqa a Aleppo zablokovala Tureckem podporovaná milice Národní syrská armáda (NSA).

  Hned po oznámení SDC začali opoziční aktivisté zveřejňovat videa ukazující Tureckem podporované militanty, jak na této dálnici odchytávají a popravují civilisty. Jedno z videí ukazuje obrněné SUV, které údajně veze Hevrin.

  Toto NSA zlomí väz.

  OdpovědětSmazat
 3. Já bych to komentoval, co není dovoleno Bohovi, je dovoleno Aláhovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fsecky Media dohromady jako na Povel, zacali pistet vo Kurdech.. Co je asi za TIM ??

   Smazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty to máš dobře vymletý v šišce turek se domluvil s usa a proto tam je a ani jeden tam nemá co dělat.

   Putin vyzývá k osvobození Sýrie od nezákonné zahraniční přítomnosti:

   https://cz.sputniknews.com/svet/2019101210812915-putin-vyzyva-k-osvobozeni-syrie-od-nezakonne-zahranicni-ucasti/

   Smazat
  2. Hele jseš dobrej šoumen, nevím jenom, jestli ti nechybí sakonašou a to by sis měl určitě pořídít. Hele nejlepší maj v Ušistánu, neváhej. Hele a na politiku se vyser, rozumíš tomu jako blbec trojčlence a to není dobré doporučení. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  3. 23:37 23:34 Co je sputnik,? ?Asi něco jako aronet? Jen lidé s nízkým intelektem čtou a věří té největší ruské, prolhané propagandě. Gratuluji.
   Ale ještě lepší je prokremelský Putinuv slouha Pjakin, to jsou ještě lepší bláboly.
   23:34 Ty si nech píchnout žloutenku a přešít oči, chytráku.

   Smazat
  4. 9:15
   ŠafrmOUDra jak vymalovaný!!!!!
   Nad tvojí rozlišovací schopnost je i obžalována a časopis pro předškoláky,havlozblblo!!!

   Smazat
  5. 9.15 Nepiš nesmysly !

   Smazat
 5. Okamura o zrušení smlouvy s Pekingem: Piráti zájmům naší země škodí:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019101210812348-okamura-o-zruseni-smlouvy-s-pekingem-pirati-zajmum-nasi-zeme-skodi/

  OdpovědětSmazat
 6. Pro 23:26 To je síla tan matroš co hulíš! Rauš ti zetemnil mysl. Řeč je o TURECKÝCH Kurdech! Ti poštvali "svoje" Kurdy na ty "americké" Kurdy! To Američani celou dobu podporovali tyto Kurdy. A slibovali jim hory doly a nehynoucí lásku a družbu. Rusové je nikdy nebombardovali,aby si nenštvali Turky! A právě Američani je vydali napospas Turkům a jejich bandám. Jsou toho plná média na všech stranách!! Dokonce i Kmoníček, náš velvyslanec v USA to odsoudil. To Turci vyřizují své účty s Američany. Syrská vlády i Rusko protestují. NATO stojí za Turky (svojím členem) a EU čumí a neví na čí stranu se přidat. Ostatně jako vždy. Právě Putin (už po kolikáté!!!) vyzval všechnyoszbojené síly, které jsou v Sýrii nelegálně,ať vypadnou. Ale právě USA a jejich spřeženci se k tomu jaksi neměli a nemají. Jen trochu couvli, aby si Turci mohli vyřídit svoje spory s těmi "jinými" Kurdy. Tak se vpamatuj, troubo!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 0:18-jsi blbej, jak 3 dny starej pes...

   Smazat
  3. 23:27...Kurdy nemusí nikdo poštvávat,ti jsou n@s®aní furt.
   Mají už takovou náturu,nó ;-)
   Helanov

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...A Ty 0:32- jsi blbej zas jak jen 2 dny starej pes...Nejspíš jste oba z jednoho vrhu...

   Smazat
  2. On totiz McCain v te dobe byl jiz mimo a proto prestala ta financni pomoc pro ISIS

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Psychopatický tapetář 1:12 opět spadl z žebříku a začal věštit z díry, kam zapadl. :)

   Smazat
  2. Ty víš ty pitomče moc dobře, kdo sem ty imigranty tlačí, na čí objednávku a kdo je tady vítá s otevřenou náručí...nedělej ze sebe vola, aby ti to nezůstalo...

   Smazat
 9. Tak to nevím...Profesorky je mi líto,nikdo si nezaslouží tak špatnou smrt.
  Ale říci že SDF(které Amíci prezentovali jako "demokratické síly") byli PROSYRŠTÍ!?!?!?
  Už dloho jsem nečetla větší blbost.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
 10. A kdo je, nebo bude zodpovědný za více jak 500 000 mrtvých civilistu v Sýrii? Já myslím že společně Assád s Putinem, mezinárodní soud by je neměl minout. Parchanty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kreténe a koho budeš vinit za smrt Syřanů zabitých proxy armádou USA/NATO/Izraele ještě v době do září 2015, než tam Putin poslal vojáky??!!A koho za smrt lidí v Iráku a Líbye??!! Zřejmě se v tvém případě jedná o řádně indoktrinovaného prvoka a nejspíš z jiné planety...

   Smazat
  2. 10:09
   Putinovi hrdlořezové z ISIL vraždí v Sýrii dosud. Vraždí i v tuto chvíli Kurdy, civilisty. Pro Rusa není milion mrtvých zajímavé číslo, oni jsou do desítek milionů. Takže soudruhu zkusit příště nelhat. Všechno svinstvo na BV jde za Ruskem.

   Smazat
  3. 12:18
   A ty milióny,který díky amiokupantům NARŮSTAJÍ DEN CO DEN TI NĚJAK UNIKÁ,ŽE TY POSRANINO RETARDOVANÁ!!!!?

   Smazat
  4. 9:55
   Naprostý souhlas! A mnohem větší vinu nese ten ruskej parchant. Zničili Sýrii, protože nechtěli umožnit demokracii. Všichni ti mrtví jdou za nimi. I tohle je jejich intrika. Nepochybuju, že Putin skončí v Haagu.

   Smazat
  5. Psychopatický tapetář 9:55, 12:18 a 19:33 opět spadl z žebříku a začal věštit z díry, kam zapadl. :) Jeden blábol mu včera redakce smazala, tak napsal vlastně to samé a ještě ten psychopat reaguje sám na sebe.

   Smazat
  6. Sláva Putinovi.
   Слава Путину.

   Smazat
  7. 20:23 Je jasné jak tenhlencten tvůj vypouštěč skončí - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
  8. 20.14 Mohu tě ujistit, že muj koment je pouze v 9:55, to ostatní není moje, ale souhlasím s tím. Jinak nebylo by na škodu to co píši rozebrat co? Na to nemáš argumenty, ani se nedivím čus.

   Smazat
  9. 10;59
   Havlolejnosrk a jeho """argumenty""""?!☺

   Smazat
  10. 10:59

   A já souhlasím s vámi dvěma. Rusko je zlo a zlo musí být zničeno. Když jsem viděl ty strašné záběry jejich hrdlořezů, jak vraždili tu političku, pak je jasné, že to nejsou lidé, ale zvěř. Jak se říká, oko za oko, smrt za smrt. V posledních deseti letech úplně zničili devět států. Afghánistán, Gruzie, Lybie, Jemen, Venezuela, Sýrie, Ukrajina, Irák, Středoafrická republika. Stovky milionů zničených životů, miliony mrtvých. Lidi jich už mají dost a budou žádat trestní zásah. Toho zmrda v Kremlu pověsit za koule a ukazovat všude po světě.

   Smazat
  11. 11:24 Nezapomínej kdože byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 11. 9:55
  Za ty mrtvý může amiokupant a jeho podpora ISIL a Daeš ty havlozblblo z amianálu!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.58 12:18 Ještě napiš kdo muže za tvojí debilitu. Tobě jak jsi vyndal hlavu z matky nebo prasnice ji měli omotat provazem a trhnout, bylo by o jednoho retarda méně.

   Smazat
  2. 16;50
   Ty potrate OPIČÍ KURVY ,zapadni do chrchloflašký a drž HUBU,smrdíš jak kurvy kufr i přes monitor,GRABIT!!!!!

   Smazat
  3. 8:59 To ti to ale trvalo ZMRDE RUDEJ. Ale ta prasnice je dobrá, to musíš uznat co kretene. Jinak vymysli něco nového, stále se opakuješ hlupáku.ČUS

   Smazat
  4. 10;54
   A opakuješ do nekonečna ty,HOVNE z pornoJandovo PRDELE?!!!
   Lepší bejt RUDEJ,než POTRAT OPIČÍ KURVY jako TY!!!!
   Čest!

   Smazat
  5. 11:22 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj vypouštěč, kapitálkama skřekající putlerprde, byl přistižený zde - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   s chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak od něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepůjčujou! Proto je Olivřík Stounů nemohl vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 12. Ale to je přece "v pořádku", ne? NATO je přece zárukou svobody, demokracie, míru, prosperity a lidských práv a Turecko je součástí NATO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Turecko je mimo obliga, oni se jen obávají, že jim bude Rusák prodávat zbraně té jejich PKK, proto chrání svoje hranice. Ake ten krvavý masakr, to je všechno ruské dílo a špinavá ruská intrika. Je úplně odporné, když se to ruské svinstvo háže na Američany, jediný stabilizující prvek v Syrii, který byl donucen odejít.

   Smazat
  2. už to nehul, tenhle matroš je evidentně nad tvé síly ....ty určitě vidíš Rusáky i v noci v koutě své ložnice, viď

   Smazat
 13. Tady byly příspěvky, které popisovali účast Ruska na vraždách v Syrii a jejich podíl na současném krveprolití. Důkazy s linky na seriózní zdroje, které to přímo dokazovaly, svědectví, a by jste to všechno vymazali. Nic. Něco si pamatuju, najdu to a uveřejním znovu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..."příspěvky, které popisovaly účast "

   Smazat
  2. Já to našel. Byly to svědectví a důkazy o tom, jak američtí vojáci vraždí civilisty, jak upalují děti v domech a teroristy přesouvají vrtulníky na místo akce, aby zmasakrovali další civilisty. Turecko vytáhlo do akce, protože Američané vraždili v Turecku.

   Smazat
  3. 1:00
   Vy jste odporně nechutný a hloupý lhář. Jste tak hloupý že ani to lhaní vám nejde. Američané zlomili ISIL a po vykonané mirotvůrné činnosti stahuje jednotky. Rusko znovu vytváří vražedná komanda, která dělají přesně to, co jste popsal. Ty strašné záběry nejsou dokonce ani ISIL, to jsou zvířata z Moskvy a Petrohradu.

   Smazat
  4. 14:34
   Lhaní nejde tobě, ty smradlavý anální odpade. Američané vycvičili a vyzbrojili Islámský stát, s výpomocí saúdsko-katarských peněz. Americké svině vraždily civilisty v Turecku a vyvolali současnou krizi. Američané vraždili a upalovali lidi v Sýrii. Američané vraždili v Iráku a stříleli civilisty z vrtulníků, ty záběry mohl vidět každý, když unikly jejich vlastní záběry!! Američtí psychopati jako ty se tomu dokonce přímo smáli po tom, co ti civilisti bezmocně umírali!!! Tak co tu lžeš o Moskvě, ty špinavý potrate. Američané vraždili asi ve 20 zemích Blízkého východu, dnes je všude nenávidí a ještě chtějí trestat Turecko za vraždění a chaos, které způsobili. CIA vraždila už v 70. letech v Itálii a jinde v Evropě, v době tuhé studené války. A nikdy s tím nepřestali. Některé vraždy imigranty v Německu prý mají na svědomí muslimští teroristé vycvičení americkými vojáky.

   Užij si svou vlastní medicínu, smrade.
   Užij si svou vlastní medicínu, smrade.

   Smazat
  5. 17:56 oprava: upalovali podlidi*)

   *) Americký novinář a filosof Lothrop Stoddard když popisoval situaci v Rusku po svržení cara, definoval tamní obyvatele jako spodinu, kterou označil za nejvíce zdegenerované lidi na Zemi, a to v knize "Revolta proti civilizaci: hrozba podčlověka" (1922) - https://cdn.counter-currents.com/wp-content/uploads/2011/11/revolt_against_civilization.jpg

   Označil tamní typ podřadného člověka, jehož existence nedosahuje na kritéria adaptability zavedená nerovnostářským společenským řádem jako podčlověka.

   Smazat
 14. Nesmyslný nadpis! "Popravit" lze někoho, kdo byl odsouzen řádným soudem. Správný začátek je "Turky podporované síly zavraždily..."!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správná poznámka, neboť popravit je odvozeno od sousloví "po právu"

   Smazat
  2. To, že proti Kurdům, svévolně narušujícím syrskou státní svrchovanost (pod prezidentem Asadem) nad SV Sýrie, bojují i islámističtí džihádisté, kteří rovněž bojovali proti Asádově armádě, to Kurdy a jejich snahu po odtržení části Sýrie, nelegitimizuje ....a možná by to mohlo separatistickým kurdským představitelům napovědět...

   Smazat
  3. Je "roztomilé" sledovat výhružky Kurdů typu: když nám (Západe) nepomůžeš, budeme se muset domluvit s Asadem a Rusy !!!:-( ....jako kdyby netušili, že právě o to jde!!:-)

   Smazat
  4. Trochu bych to poopravil:
   Správný začátek je "Turky VYUŽÍVANÉ síly zavraždily..."!

   Smazat
 15. Vidím, pane Dvořáku,
  že poznámkou o novém přístupu NR k referování o válečných konfliktech (které se týkají přátel ID) jsem ťal přímo do živého ...

  Člověk aspoň vidí, jak málo stačí k tomu, aby se obnažily charaktery lidí.
  No nic no, alespoň o Vás jsem měl poněkud lepší mínění. Člověk se holt učí celý život.
  Zdr.
  JiB

  OdpovědětSmazat
 16. PROGNÓZA:
  Pokud se Kurdští představitelé zorientují včas, uznají na ovládaném území syrskou svrchovanost a vpustí tam syrskou pravidelnou (Asadovu) armádu a ta Kurdy "zachrání", protože na ní Turci útočit nebudou a s proturerkými džihadisty si syrská armáda (s ruskou pomocí) poradí jakožto s teroristy ....Kurdi dostanou nějakou úroveň autonomie ....a celosvětová smečka mainstreamových novinářů psotník, protože označit "tyrana" Asada (a Putina) jakožto zachránce Kurdů, nad jejichž zlým osduem ted zrovna hystericky lamentují, to jim způsobí křeče řečového svalstva...
  Čím déle budou Kurdi váhat, tím víc jich džihádisté (s Erdoganem v zádech) postřílí...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, tak je to jednoduché...

   Smazat
  2. 17:32
   Až na to že Rusáci ty Kurdy sami vyvražďují. Tohle svět vidí taky a Kurdové by byli blbí, kdyby se spojili s Asadem zaštítěným Ruskem. To není dobrá volba a Kurdové to vědí. A tak dobře vědí v SDF, kdo je vraždil a kdo na ně a na jejich rodiny poslal hrdlořezy horší než ISIL.

   Smazat
  3. A na to jsi ty blbečku přišel jak? Někdo ti to zavolal?:-)

   Smazat
  4. 18:14
   Tohle ví i malé dítě, bejby. Stačí sledovat ty jejich hrdlořezy.

   Smazat
  5. 19:29
   Malé dítě je chytřejší než ty, blábolisto.

   Smazat
  6. 19,29
   Máš pravdu, děkuji za upřímnost, to bych od tebe ani nečekal ...ano je to na úrovni argumentace malého dítěte: bubáci, ježibaby, hastrmani, hejkalové ....a Rusáci ....občas si z té hrůzy asi i ucmrndneš, viď? Že prý na inkontinenci jsou nějaké báječné ochranné prostředky ...Pampersky nebo jaxe ...:.-)

   Smazat
  7. 20:34
   No už jste spokojen? Vaši zabijáci přinutili Kurdy ohlásit kapitulaci. Strašná smrt mladé ženy, političky, šílené vražedné nájezdy těch vašich hord jako v roce 1945, bombardování nemocnic a škol, tím chcete přinutit nezlomný národ k ponížení. Jenže to se pletete. Nic není u konce, je jen prohraná bitva a boj bude pokračovat. Vám to tisíckrát vrátíme a zvítězíme. Ruský pes bude poražen, tentokrát už navždy.

   Smazat
 17. Turecko je současti NATO ,Česká republika je součásti NATO, tak vidíte Havlozmrdi do jake vraždíci společnosti jste nas dostali. NATO - NORD ATLANTIC TERORIST ORGANIZATION není žádna mirumilovná organizace , ale vráždíci a teroristi podporujíci vojenská mašinerie, ktera vyvoláva války a podporuje teroristy v jiných státech. Tak hrdinkí Češi které se zúčastnujou slávnych NATO misí jsou vlastne NATO zabijaky. VIVAT bombardák Havel a jeho Havlozmrdi !!!

  OdpovědětSmazat
 18. Tak už je to tady, syrská armáda se přesunuje, po dohodě s Kurdy, na sever do kurdských pozic, aby čelila turecké ofenzivě... Tak rychlé vyplnění prognózy, to je obdivuhodné, gratuluji

  OdpovědětSmazat
 19. Víc běženců = víc potíží Evropy, víc radostných úspěchů naší Západní Asie!

  Toto se děje PRÁVĚ TEĎ: Mocná Turecká armáda, vyzbrojená DOKONALÝMI rusko-sovětskými, čínskými lidovými a československými zbraněmi, humánně likviduje (= drtí) nepřizpůsobivé menšiny.
  Statisíce běženců prchají, brzy jich budou MILIONY.
  A to je DOBŘE, pro nás.

  Ano, běženci jsou pro nás Čechy a Rusy, nás Západoasiaty, pravým levicovým požehnáním: Vlny běženců zaplavují Západ, oslabují důvěru tamního ujařmeného proletariátu v kapitalismus a demokracii, posilují víru uražených a ponížených proletářů v příchod nepřemožitelné Velkoruské armády, vedené samotným Velikým Putinem, BJJP.

  Přesto soudruh a soukmenovec David (+ další zdejší komunisti a putinisti) Turecko kritizuje, PŘESNĚ dle instrukcí z ÚV KSČM a velvyslanectví Ruské federace.
  Ano, NELZE promeškat tuto SKVĚLOU příležitost ke ostré kritice NATO, EU a vůbec celé Euroameriky.
  Ano, JEDINĚ kritika kapitalismu a demokracie ospravedlňuje (jinak zhola nesmyslnou) obhajobu evropských hodnot, tedy těch pahodnot, jimiž my komunisti a putinisti - včetně s,s. Davida bytostně pohrdáme.

  Na druhou stranu: Když jsou drceni Kosovští Albánci, bosenští Muslimové, krymští Tataři, Rohingyové či primitivní antikomunističtí Ujguři, my komunisti a putinisti se buď tiše usmíváme, nebo hlasitě tleskáme, dle momentální situace a potřeby.
  Ano, to je Leninismus-putinismus v praxi.


  Díky tomuto osvědčenému postupu jednou globálně zvítězíme, Euroameriku rozdrtíme, evropské hodnoty smeteme ŽELEZNÝM KOŠTĚTEM na smetiště dějin.
  A menšiny (např. Pražáky, vysokoškoláky, křesťany a jiné podobné) odsuneme tradičně humánně, z naší země nebo rovnou pod naši zeminu.
  A pak se konečně bude tančit všude!

  „Dobré je vše, co posílí naši moc!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 13. října 1:05) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat
  2. POZOR - ACHTUNG - WATCH!! Volme TOP, STAN, ODS, volme nesmrtelného Vaška Havlů. Ať žije Havel! Havel na Hrad. Dnes se loučíme s lepšočlověkem V.Chramostouvou, ryzím to charakterem jako byl náš nesmrtelný vůdce! Všest její památce! Nepřemožitelná armáda americké Únyje nás ochrání před rusáckou agresí! Nebude v čechách dobře, dokud se nenapyje mustang amerického dragouna z Vltavy!! M.Pakosta.

   Smazat
  3. 9:01
   VODKOVIČ HAVEL promluvil ústy místního exota?!☺

   Smazat
  4. 11.12 Ty blumo! Velký Václav by ruskou vodku ze zásady nepil! Když tak Whiskovič!

   Smazat
  5. 11:59
   Vodku chlastal jak Sahara MAMRDE!!!!☺
   Viz.Jiří Wolf a jeho vzpomínky na UDAVAČE HAVLA!!!!!Slova paní Olgy před vyslancem Stuartem.....KDO MU DO TOHO POHÁRU(ZMRZLINOVÝHO)NALIL VODKU???!!!!!☺☺☺☺
   Víš HOVNO a chtěl bys pomník,amifilcko?!

   Smazat
  6. 15:19 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!!!☺☺☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  7. Vida jaká diskuse se rozhoří kvůli Havlově vodce, že jde i radosta stranou.

   Smazat
 20. Ten Radostův (aˇje to kdokoliv) koment je TAK pitomý, ae tak ZMATENĚ pitomý, že ho tu prosím Václave nech ať se můžeme opakovaně seznamovat jaké ZMATENÉ PITOMOSTI ten debil píše. Skutečnost je taková:
  23:48
  Kurdové uzavřeli dohodu s Damaškem o rozmístění vojáků poblíž tureckých hranic
  Kurdská administrativa v severní Sýrii oznámila dohodu s damašskou vládou o rozmístění syrských jednotek poblíž hranic s Tureckem, aby mohla čelit ofenzivě Ankary.

  „Této dohody se syrskou vládou bylo dosaženo s cílem zabránit a čelit této agresi, aby syrská armáda mohla zaujmout pozice podél syrsko-turecké hranice na pomoc syrským demokratickým silám (SDF),“ uvedla kurdská vláda v prohlášení na své facebookové stránce.

  Kurdové v prohlášení uvedli, že tato dohoda má „připravit cestu k osvobození zbytku syrských měst okupovaných tureckou armádou, jako je Afrin“, což je většina kurdských enkláv na severozápadě.
  A TO JE TO, O CO OD SAMÉJO POČÁTKU ŠLO.

  OdpovědětSmazat
 21. Všichni ti, kteří to způsobili mlčej. Jako před 2. světovou válkou. To si opravdu myslej, že se to nepřelije do Evropy? Utekly největší fanatičky ty černý báby s parchantama a budou chtít se dostat k nám. A v západní Evropě jich je tolik, že není problém začít střílet nás. Děkujeme vám nablblí politici. Sluníčkáři Faltoá, Rozoumek, Ondračka doufám, že si na vás lidi brzy vzpomenou. Včetně tý krávý Šejdrový.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Můžeme za to poděkovat Putinovi, tomu vraždícímu maniakovi, který se odbavuje na těch strašných videích. To on vycvičil a vyslal hrdlořezy. Už jste vy rusofilkové dostatečně spokojeni? Zemřela krásná mladá žena strašnou smrtí jen proto, aby se ten hnusnej skřet v Moskvě odbavil. Ať zhoří v pekle a s ním ta ruská vražedná chátra!

   Smazat
  2. 14.22 Jste neobjektivní a prchlivost cloumá vašim majestátem...

   Smazat
  3. vlast tě (14:22) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Trump je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Smazat
 22. 14:22
  Celou Afriku a Blízký Východ ROZESRALI AMIOKUPANTI TY VOHONE Z VELBLOUDA!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oprava: a mý (rozuměj putleroffský) okupanti ...

   Smazat
 23. 14:22
  Piš česky ty blbej překlade z amianálu!!!!!

  OdpovědětSmazat
 24. Turci jsou naši soudruzi ve zbrani v rámci NATO. Turky podporované síly se v Sýrii zachovaly jako prasata. Mně z toho vychází, že i další členové NATO (včetně Česka) představují stejné vepře.

  OdpovědětSmazat
 25. Nemá logiku, kakat na hlavu Putina, když pomáhá vyzbrojozvat naše kolegy z NATA Turecko.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.