Reklama

.

.

sobota 12. října 2019

Turky podporované síly zavraždily šéfovou syrské politické strany spolupracující s kurdskými SDF

Profesorka Hevrin Khalaf
12.10.2019 SouthfrontReformyCz
Generální tajemnice politické strany Budoucnost Sýrie Hevrin Khalaf byla chycena a popraveny milicemi podporovanými Tureckem, oznámila 12. října syrská demokratická rada (SDC).
Politické křídlo Syrských demokratických sil (SDF) v oficiálním prohlášení sdělilo, že Hevrin byla přepadena a chycena Tureckem podporovanými milicemi na dálnici M4 v severovýchodní Sýrii. Hervin militanti okamžitě i s jejím řidičem zavraždili.


„To je jasný důkaz, že Turecký stát pokračuje ve své zločinné politice vůči neozbrojeným civilistům. Profesorka Hevrin Khalaf byla generální tajemnici strany Budoucnost Sýrie, tj. strany, jejíž politická orientace byla obecně pro-syrská a zdaleka neprosazovala nějakou agendu militantů,“ uvádí se v prohlášení SDC.

V ranních hodinách dálnici M4, která propojuje al-Hasakah, Raqqa a Aleppo zablokovala Tureckem podporovaná milice Národní syrská armáda (NSA).

Hned po oznámení SDC začali opoziční aktivisté zveřejňovat videa ukazující Tureckem podporované militanty, jak na této dálnici odchytávají a popravují civilisty. Jedno z videí ukazuje obrněné SUV, které údajně veze Hevrin.

Horrific +18 +18 video published by pro Turkey telegram channel (Jarablous alkabous) shows a field execution by TFSA against an unknown person. Important to mention @SDCPress announced that same thing happened to Hevrin Khalaf a female politician this morning #KurdishGenocide


Zde jsou vražedné gangy, co zprovodily ze světa vůdkyni strany Budoucnost Sýrie MUČEDNICI Hevrin Khalaf.

Here are the murderer gangs of leader of Future of Syria Party MARTYR Hevrin Khalaf.


Strana Budoucnost Sýrie založená v roce 2018 je jedním z největších arabských politických hnutí v severovýchodní Sýrii. Tato strana je klíčovým spojence SDF, které jsou pod dominancí Kurdů a které tento region kontrolují.

Ankara ještě vraždu Hevrin nekomentovala, přičemž Hevrin Tureckem vedenou Operaci Pramen míru v severovýchodní Sýrii kritizovala a odsuzovala.

Úvodní obrázek: Hevrin Khalaf. Zdroj: Hawar News Agency (ANHA)


Sdílejte přátelům

60 komentářů :

 1. Co chtít tohle se děje v každé válce postupující vojska a kolaboranti masakrují politické oponenty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jako to by byla prasečina, což od muSlimáků by bylo obvzláště pikantní, pokud to je ovšem pravda. Ve svém věku, už jsem trochu alergický na to skočit někomu na špek bez ověření si pravdy. Jeden mrtvej student při sametovým pšouku mi stačil. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  2. A všichni k tomu když ne rovnou tleskají tak jenom přihlížejí. Jo to není takzvaná igrace kterou musíme přijímat. Už by jsme také mněli bez soudu zabíjet a zjednávat si svoji pravdu. Nebo snad ne?

   Vymazat
  3. 23:16
   Opravuji - není takzvaná migrace

   Vymazat
  4. Když si trochu zaspekulujeme, toto může "vyhovovat" i silám, které si nepřejí mír v Sýrii, vedoucí přes dohodu Kurdů s Asadem a dalšími, za kterou by nejspíš slízlo smetanu hlavně Rusko. Jaké síly to jsou, to nechám na fantazii čtenářů :-). J.

   Vymazat
 2. V ranních hodinách dálnici M4, která propojuje al-Hasakah, Raqqa a Aleppo zablokovala Tureckem podporovaná milice Národní syrská armáda (NSA).

  Hned po oznámení SDC začali opoziční aktivisté zveřejňovat videa ukazující Tureckem podporované militanty, jak na této dálnici odchytávají a popravují civilisty. Jedno z videí ukazuje obrněné SUV, které údajně veze Hevrin.

  Toto NSA zlomí väz.

  OdpovědětVymazat
 3. Já bych to komentoval, co není dovoleno Bohovi, je dovoleno Aláhovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fsecky Media dohromady jako na Povel, zacali pistet vo Kurdech.. Co je asi za TIM ??

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty to máš dobře vymletý v šišce turek se domluvil s usa a proto tam je a ani jeden tam nemá co dělat.

   Putin vyzývá k osvobození Sýrie od nezákonné zahraniční přítomnosti:

   https://cz.sputniknews.com/svet/2019101210812915-putin-vyzyva-k-osvobozeni-syrie-od-nezakonne-zahranicni-ucasti/

   Vymazat
  2. Hele jseš dobrej šoumen, nevím jenom, jestli ti nechybí sakonašou a to by sis měl určitě pořídít. Hele nejlepší maj v Ušistánu, neváhej. Hele a na politiku se vyser, rozumíš tomu jako blbec trojčlence a to není dobré doporučení. Hej hou, rudý dědeček

   Vymazat
  3. 23:37 23:34 Co je sputnik,? ?Asi něco jako aronet? Jen lidé s nízkým intelektem čtou a věří té největší ruské, prolhané propagandě. Gratuluji.
   Ale ještě lepší je prokremelský Putinuv slouha Pjakin, to jsou ještě lepší bláboly.
   23:34 Ty si nech píchnout žloutenku a přešít oči, chytráku.

   Vymazat
  4. 9:15
   ŠafrmOUDra jak vymalovaný!!!!!
   Nad tvojí rozlišovací schopnost je i obžalována a časopis pro předškoláky,havlozblblo!!!

   Vymazat
  5. 9.15 Nepiš nesmysly !

   Vymazat
 5. Okamura o zrušení smlouvy s Pekingem: Piráti zájmům naší země škodí:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019101210812348-okamura-o-zruseni-smlouvy-s-pekingem-pirati-zajmum-nasi-zeme-skodi/

  OdpovědětVymazat
 6. Pro 23:26 To je síla tan matroš co hulíš! Rauš ti zetemnil mysl. Řeč je o TURECKÝCH Kurdech! Ti poštvali "svoje" Kurdy na ty "americké" Kurdy! To Američani celou dobu podporovali tyto Kurdy. A slibovali jim hory doly a nehynoucí lásku a družbu. Rusové je nikdy nebombardovali,aby si nenštvali Turky! A právě Američani je vydali napospas Turkům a jejich bandám. Jsou toho plná média na všech stranách!! Dokonce i Kmoníček, náš velvyslanec v USA to odsoudil. To Turci vyřizují své účty s Američany. Syrská vlády i Rusko protestují. NATO stojí za Turky (svojím členem) a EU čumí a neví na čí stranu se přidat. Ostatně jako vždy. Právě Putin (už po kolikáté!!!) vyzval všechnyoszbojené síly, které jsou v Sýrii nelegálně,ať vypadnou. Ale právě USA a jejich spřeženci se k tomu jaksi neměli a nemají. Jen trochu couvli, aby si Turci mohli vyřídit svoje spory s těmi "jinými" Kurdy. Tak se vpamatuj, troubo!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 0:18-jsi blbej, jak 3 dny starej pes...

   Vymazat
  3. 23:27...Kurdy nemusí nikdo poštvávat,ti jsou n@s®aní furt.
   Mají už takovou náturu,nó ;-)
   Helanov

   Vymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...A Ty 0:32- jsi blbej zas jak jen 2 dny starej pes...Nejspíš jste oba z jednoho vrhu...

   Vymazat
  2. On totiz McCain v te dobe byl jiz mimo a proto prestala ta financni pomoc pro ISIS

   Vymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Psychopatický tapetář 1:12 opět spadl z žebříku a začal věštit z díry, kam zapadl. :)

   Vymazat
  2. Ty víš ty pitomče moc dobře, kdo sem ty imigranty tlačí, na čí objednávku a kdo je tady vítá s otevřenou náručí...nedělej ze sebe vola, aby ti to nezůstalo...

   Vymazat
 9. Tak to nevím...Profesorky je mi líto,nikdo si nezaslouží tak špatnou smrt.
  Ale říci že SDF(které Amíci prezentovali jako "demokratické síly") byli PROSYRŠTÍ!?!?!?
  Už dloho jsem nečetla větší blbost.
  Helanov

  OdpovědětVymazat
 10. A kdo je, nebo bude zodpovědný za více jak 500 000 mrtvých civilistu v Sýrii? Já myslím že společně Assád s Putinem, mezinárodní soud by je neměl minout. Parchanty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kreténe a koho budeš vinit za smrt Syřanů zabitých proxy armádou USA/NATO/Izraele ještě v době do září 2015, než tam Putin poslal vojáky??!!A koho za smrt lidí v Iráku a Líbye??!! Zřejmě se v tvém případě jedná o řádně indoktrinovaného prvoka a nejspíš z jiné planety...

   Vymazat
  2. 10:09
   Putinovi hrdlořezové z ISIL vraždí v Sýrii dosud. Vraždí i v tuto chvíli Kurdy, civilisty. Pro Rusa není milion mrtvých zajímavé číslo, oni jsou do desítek milionů. Takže soudruhu zkusit příště nelhat. Všechno svinstvo na BV jde za Ruskem.

   Vymazat
  3. 12:18
   A ty milióny,který díky amiokupantům NARŮSTAJÍ DEN CO DEN TI NĚJAK UNIKÁ,ŽE TY POSRANINO RETARDOVANÁ!!!!?

   Vymazat
  4. 9:55
   Naprostý souhlas! A mnohem větší vinu nese ten ruskej parchant. Zničili Sýrii, protože nechtěli umožnit demokracii. Všichni ti mrtví jdou za nimi. I tohle je jejich intrika. Nepochybuju, že Putin skončí v Haagu.

   Vymazat
  5. Psychopatický tapetář 9:55, 12:18 a 19:33 opět spadl z žebříku a začal věštit z díry, kam zapadl. :) Jeden blábol mu včera redakce smazala, tak napsal vlastně to samé a ještě ten psychopat reaguje sám na sebe.

   Vymazat
  6. Sláva Putinovi.
   Слава Путину.

   Vymazat
  7. 20:23 Je jasné jak tenhlencten tvůj vypouštěč skončí - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Vymazat
 11. 9:55
  Za ty mrtvý může amiokupant a jeho podpora ISIL a Daeš ty havlozblblo z amianálu!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9.58 12:18 Ještě napiš kdo muže za tvojí debilitu. Tobě jak jsi vyndal hlavu z matky nebo prasnice ji měli omotat provazem a trhnout, bylo by o jednoho retarda méně.

   Vymazat
 12. Ale to je přece "v pořádku", ne? NATO je přece zárukou svobody, demokracie, míru, prosperity a lidských práv a Turecko je součástí NATO.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Turecko je mimo obliga, oni se jen obávají, že jim bude Rusák prodávat zbraně té jejich PKK, proto chrání svoje hranice. Ake ten krvavý masakr, to je všechno ruské dílo a špinavá ruská intrika. Je úplně odporné, když se to ruské svinstvo háže na Američany, jediný stabilizující prvek v Syrii, který byl donucen odejít.

   Vymazat
  2. už to nehul, tenhle matroš je evidentně nad tvé síly ....ty určitě vidíš Rusáky i v noci v koutě své ložnice, viď

   Vymazat
 13. Tady byly příspěvky, které popisovali účast Ruska na vraždách v Syrii a jejich podíl na současném krveprolití. Důkazy s linky na seriózní zdroje, které to přímo dokazovaly, svědectví, a by jste to všechno vymazali. Nic. Něco si pamatuju, najdu to a uveřejním znovu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ..."příspěvky, které popisovaly účast "

   Vymazat
  2. Já to našel. Byly to svědectví a důkazy o tom, jak američtí vojáci vraždí civilisty, jak upalují děti v domech a teroristy přesouvají vrtulníky na místo akce, aby zmasakrovali další civilisty. Turecko vytáhlo do akce, protože Američané vraždili v Turecku.

   Vymazat
 14. Nesmyslný nadpis! "Popravit" lze někoho, kdo byl odsouzen řádným soudem. Správný začátek je "Turky podporované síly zavraždily..."!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správná poznámka, neboť popravit je odvozeno od sousloví "po právu"

   Vymazat
  2. To, že proti Kurdům, svévolně narušujícím syrskou státní svrchovanost (pod prezidentem Asadem) nad SV Sýrie, bojují i islámističtí džihádisté, kteří rovněž bojovali proti Asádově armádě, to Kurdy a jejich snahu po odtržení části Sýrie, nelegitimizuje ....a možná by to mohlo separatistickým kurdským představitelům napovědět...

   Vymazat
  3. Je "roztomilé" sledovat výhružky Kurdů typu: když nám (Západe) nepomůžeš, budeme se muset domluvit s Asadem a Rusy !!!:-( ....jako kdyby netušili, že právě o to jde!!:-)

   Vymazat
  4. Trochu bych to poopravil:
   Správný začátek je "Turky VYUŽÍVANÉ síly zavraždily..."!

   Vymazat
 15. Vidím, pane Dvořáku,
  že poznámkou o novém přístupu NR k referování o válečných konfliktech (které se týkají přátel ID) jsem ťal přímo do živého ...

  Člověk aspoň vidí, jak málo stačí k tomu, aby se obnažily charaktery lidí.
  No nic no, alespoň o Vás jsem měl poněkud lepší mínění. Člověk se holt učí celý život.
  Zdr.
  JiB

  OdpovědětVymazat
 16. PROGNÓZA:
  Pokud se Kurdští představitelé zorientují včas, uznají na ovládaném území syrskou svrchovanost a vpustí tam syrskou pravidelnou (Asadovu) armádu a ta Kurdy "zachrání", protože na ní Turci útočit nebudou a s proturerkými džihadisty si syrská armáda (s ruskou pomocí) poradí jakožto s teroristy ....Kurdi dostanou nějakou úroveň autonomie ....a celosvětová smečka mainstreamových novinářů psotník, protože označit "tyrana" Asada (a Putina) jakožto zachránce Kurdů, nad jejichž zlým osduem ted zrovna hystericky lamentují, to jim způsobí křeče řečového svalstva...
  Čím déle budou Kurdi váhat, tím víc jich džihádisté (s Erdoganem v zádech) postřílí...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, tak je to jednoduché...

   Vymazat
  2. 17:32
   Až na to že Rusáci ty Kurdy sami vyvražďují. Tohle svět vidí taky a Kurdové by byli blbí, kdyby se spojili s Asadem zaštítěným Ruskem. To není dobrá volba a Kurdové to vědí. A tak dobře vědí v SDF, kdo je vraždil a kdo na ně a na jejich rodiny poslal hrdlořezy horší než ISIL.

   Vymazat
  3. A na to jsi ty blbečku přišel jak? Někdo ti to zavolal?:-)

   Vymazat
  4. 18:14
   Tohle ví i malé dítě, bejby. Stačí sledovat ty jejich hrdlořezy.

   Vymazat
  5. 19:29
   Malé dítě je chytřejší než ty, blábolisto.

   Vymazat
  6. 19,29
   Máš pravdu, děkuji za upřímnost, to bych od tebe ani nečekal ...ano je to na úrovni argumentace malého dítěte: bubáci, ježibaby, hastrmani, hejkalové ....a Rusáci ....občas si z té hrůzy asi i ucmrndneš, viď? Že prý na inkontinenci jsou nějaké báječné ochranné prostředky ...Pampersky nebo jaxe ...:.-)

   Vymazat
 17. Turecko je současti NATO ,Česká republika je součásti NATO, tak vidíte Havlozmrdi do jake vraždíci společnosti jste nas dostali. NATO - NORD ATLANTIC TERORIST ORGANIZATION není žádna mirumilovná organizace , ale vráždíci a teroristi podporujíci vojenská mašinerie, ktera vyvoláva války a podporuje teroristy v jiných státech. Tak hrdinkí Češi které se zúčastnujou slávnych NATO misí jsou vlastne NATO zabijaky. VIVAT bombardák Havel a jeho Havlozmrdi !!!

  OdpovědětVymazat
 18. Tak už je to tady, syrská armáda se přesunuje, po dohodě s Kurdy, na sever do kurdských pozic, aby čelila turecké ofenzivě... Tak rychlé vyplnění prognózy, to je obdivuhodné, gratuluji

  OdpovědětVymazat
 19. Víc běženců = víc potíží Evropy, víc radostných úspěchů naší Západní Asie!

  Toto se děje PRÁVĚ TEĎ: Mocná Turecká armáda, vyzbrojená DOKONALÝMI rusko-sovětskými, čínskými lidovými a československými zbraněmi, humánně likviduje (= drtí) nepřizpůsobivé menšiny.
  Statisíce běženců prchají, brzy jich budou MILIONY.
  A to je DOBŘE, pro nás.

  Ano, běženci jsou pro nás Čechy a Rusy, nás Západoasiaty, pravým levicovým požehnáním: Vlny běženců zaplavují Západ, oslabují důvěru tamního ujařmeného proletariátu v kapitalismus a demokracii, posilují víru uražených a ponížených proletářů v příchod nepřemožitelné Velkoruské armády, vedené samotným Velikým Putinem, BJJP.

  Přesto soudruh a soukmenovec David (+ další zdejší komunisti a putinisti) Turecko kritizuje, PŘESNĚ dle instrukcí z ÚV KSČM a velvyslanectví Ruské federace.
  Ano, NELZE promeškat tuto SKVĚLOU příležitost ke ostré kritice NATO, EU a vůbec celé Euroameriky.
  Ano, JEDINĚ kritika kapitalismu a demokracie ospravedlňuje (jinak zhola nesmyslnou) obhajobu evropských hodnot, tedy těch pahodnot, jimiž my komunisti a putinisti - včetně s,s. Davida bytostně pohrdáme.

  Na druhou stranu: Když jsou drceni Kosovští Albánci, bosenští Muslimové, krymští Tataři, Rohingyové či primitivní antikomunističtí Ujguři, my komunisti a putinisti se buď tiše usmíváme, nebo hlasitě tleskáme, dle momentální situace a potřeby.
  Ano, to je Leninismus-putinismus v praxi.


  Díky tomuto osvědčenému postupu jednou globálně zvítězíme, Euroameriku rozdrtíme, evropské hodnoty smeteme ŽELEZNÝM KOŠTĚTEM na smetiště dějin.
  A menšiny (např. Pražáky, vysokoškoláky, křesťany a jiné podobné) odsuneme tradičně humánně, z naší země nebo rovnou pod naši zeminu.
  A pak se konečně bude tančit všude!

  „Dobré je vše, co posílí naši moc!“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POTŘETÍ, neboť ten původní (z 13. října 1:05) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Vymazat
 20. Ten Radostův (aˇje to kdokoliv) koment je TAK pitomý, ae tak ZMATENĚ pitomý, že ho tu prosím Václave nech ať se můžeme opakovaně seznamovat jaké ZMATENÉ PITOMOSTI ten debil píše. Skutečnost je taková:
  23:48
  Kurdové uzavřeli dohodu s Damaškem o rozmístění vojáků poblíž tureckých hranic
  Kurdská administrativa v severní Sýrii oznámila dohodu s damašskou vládou o rozmístění syrských jednotek poblíž hranic s Tureckem, aby mohla čelit ofenzivě Ankary.

  „Této dohody se syrskou vládou bylo dosaženo s cílem zabránit a čelit této agresi, aby syrská armáda mohla zaujmout pozice podél syrsko-turecké hranice na pomoc syrským demokratickým silám (SDF),“ uvedla kurdská vláda v prohlášení na své facebookové stránce.

  Kurdové v prohlášení uvedli, že tato dohoda má „připravit cestu k osvobození zbytku syrských měst okupovaných tureckou armádou, jako je Afrin“, což je většina kurdských enkláv na severozápadě.
  A TO JE TO, O CO OD SAMÉJO POČÁTKU ŠLO.

  OdpovědětVymazat