Reklama

pátek 18. října 2019

Ukrajina koupila od České republiky várku samohybných houfnic Hvozdik

Houfnice Gvozdika (česky Karafiát)
Dmitrij Valjuženich
18.10.2019 AnnaNews překlad Zvědavec
Ukrajina koupila od České republiky další várku samohybných houfnic 2S1 Hvozdika. Tentokrát bylo zakoupeno celkem 16 plnohodnotných vozidel a také jejich části včetně věží s instalovanými děly. Tímto způsobem se Ukrajina snaží vyřešit problém spojený s vysokými ztrátami dělostřelectva během války v Donbasu.

Oněch 16 samohybných houfnic „Hvozdik“ koupil Kyjev za 1 565 600 USD a za dvě věže s 2A31 zbraněmi v sadě zaplatil 120 200 $. Ozbrojené síly Ukrajiny tak v blízké budoucnosti budou mít plnohodnotnou divizi houfnic s vlastním pohonem.

V loňském roce Ukrajina obdržela od České republiky navíc 40 kusů 2S1 Hvozdik. Dodávky ze zahraničí jsou v podstatě jediným zdrojem zásobování ukrajinské vojenské techniky. Všechna místní skladiště zbraní, která se nacházejí na základnách s ostrahou, jsou aktivně využívána kyjevskou mocí. Zásoby zbraní a techniky, které zbyly ještě ze sovětských dob, jsou vyčerpány.

Pomoc ze zemí východní Evropy, které jsou součástí NATO, je však zcela schopna doplnit ukrajinský arzenál. Bývalé země Varšavské smlouvy mohou dodat Kyjevu stovky kusů zbraní a techniky, které si vyžádají ještě hodně krve od obránců Donbasu. „Příměří“, které bylo vyhlášeno v rámci znovu zahájených Minských jednání, umožní ukrajinské armádě obnovit její vojenský potenciál, který bude stoprocentně použit proti Doněcké a Luhanské národní republice.

V létech 2014–2015 byl kladen velký důraz na to, aby byly utajeny dodávky zbraní a obrněné techniky z balkánských zemí (vlády a média prohlašovaly zprávy o dodávkách vojenské techniky z České republiky, Maďarska a Bulharska na Ukrajinu za ruskou propagandu), avšak v současnosti už zásobují ukroparmy zcela otevřeně (a bez jakéhokoliv studu, zmrdi). Nutnost těchto dodávek pro ozbrojené síly je zcela zřejmá, protože škody na některých kategoriích techniky, které utrpěla ukroparmy při porážkách v létech 2014-2015 a v následných bitvách na Donbase, nebyly doposud odstraněny.
77 komentářů :

 1. Česká republika prodejem zbraní Ukrajině podporuje zabíjení lidí na východě Ukrajiny. Česká republika podporuje válečné zločiny Ukrajinské vlády proti občanům Ukrajiny. Ke jsou slova autora humanitárního bombardování, který přesvědčoval celý svět, že pravda a láska zvítězí. Zatím vítězí zisk zbrojního průmyslu, výroba zbraní, obchod se zbraněmi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu tzv.prodeji zbraní Ukrajině se nikdo nemůže divit.Před přepadením Jugoslávie nás Havel se svou tlupou na popud režimu USA vrhl do NATO,což byl pro USA signál k zahájení bombardování Jugoslávie.A tak jsme v agresívním paktu NATO atak musíme POMÁHAT i fašistickému režimu jako je na Ukrajině.Ostatně třeba Zaorálek svého času se osobně zasloužil o prodej tanků "prý pro Kongo".Nějakým nedopatřením to ale bylo vyloženo na Ukrajině.Nebo třeba v Sýrii po dobití základen ISIL i s tzv.poradci ze zemí NATO,bylo nalezeno syrskou armádou velké množství moderních zbraní i z České republiky.Ukrajinci nám zaplatí velice kvalitníma doktory,učiteli a inženýry.
   Jenom se s nimi musí člověk domluvit a hlavně se nesmí od nich nechat léčit.Pak má naději žít dále.

   Smazat
  2. Emiraty a Saudove a dalsi fanatici jimi placeni a mezinarodni teroristi ve poctech do statisicu byli utokem a rozkladem Jugoslavie kdy se Clinton a dalsi sluhove mohli doslova prerazit aby vyhoveli. Statisice obeti nemuze byt v ceste sluzbe vrchnosti..Potom Lybie,Irak, Syrie atd.
   Neradim, nikomu se ptat, jestli Ukrajina zaplati za cokoliv..
   Nebo zaplati a potom se miliony vrati rychle jinou cestou zpet do Ukrajiny.. Aby ze mne aspon nedelali blbce v jednom kuse..

   Smazat
  3. humanitarni bombardak by z nas měl učitě radost tolik štěsti co dneska vyvezeme se mu nezdalo ani když byl pod parou

   Smazat
  4. Kdo je občanem na východě Ukrajiny se zbraní v rucech? Givi nebo Motorola nebo stejní? Myslite, co řikate pánové rusy.

   Smazat
  5. 10:45-Ta seš tatar a ještě k tomu dyslektickej pologramota, prozraď mi, kolik ti je let a kam jsi chodil do školy...

   Smazat
 2. A čím ta BANDEROSVOLOČ zaplatila?!
  Bezcenejma HŘIVNAMA nebo poslala pět vagónů dalších banderoflákačů s HIV,syflem a otevřenou tuberou do Čech????!!!!
  Ty slibovaný dolary jsou leda ze hry Monopoly!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. oprava: PUTLBANDOSVOLOČ

   P. S.: zde společné foto - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
 3. Dodávat zbraně do států kde je občanská válka je zločin proti lidskosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spravne. Nejvyssi mezinarodni zlocin, podporovani valky. A jak drzej huby, OSN, EU, atd..
   A kdepak je mezinarodni slavnej a hysterickej soud za Lidsky prava ?
   Ukrajinci nemuzou ,to neni povoleny z USA platit jinak nez dolarama..Nebo EUro.

   Smazat
  2. Správně bohužel pro usa a eu to jsou spojenci proti Rusku.

   Smazat
  3. tak za 1.,neni tam občanská válka ale mezistátní konflikt mezi Ukrajinou a Ruskem, a Rusko napadlo ukrajinu. Ukrajina zbraně potřebuje aby se bránila a aby se neopakovalo to, co s krymem

   Smazat
 4. Když už, tak je to 2S1 Gvozdika (2С1 Гвоздика)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebuď puňtičkář! Gvozdika či Gvozdik, vsjo rovno, chuj v rot! Nožem nebo atomovkou, vražda jako vražda!

   Smazat
  2. Možná tam chce jet bojovat a proto se tak moc zajímá, čím tam bude vraždit v rámci NATO a ATO.

   Smazat
  3. 21:58 to máš pravdu. Nejvíc zbraní dodává Rusko rebelům, tj. v té části Ukrajiny, kde se bojuje.

   Smazat
  4. 2:32
   BEZmozek zabékal!!!!

   Smazat
 5. Sláva OPOLČENCUM.
  Fašisti neprajdut!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 11:55
   GRABIT zajebany!!!!

   Smazat
  3. Vyskřekl dementní zřízenec teplický patologie, schopnej maximálně dotlačit z pitevny do márnice vozejk se zašitou zdechlinou nějakýho toho komoušskýho geronta, aniž by se kdy probral z lihu co v něm primář uchovává potraty cigánskejch socek, co mu ho chodí potajmu upíjet!!!!

   Smazat
 6. Předpokládám, že to bude na "úvěr". Kolik se za tu částku dá nakoupit překlížkových pandurů?

  OdpovědětSmazat
 7. I když se to místním rudým, ruským podržtažkům nelíbí, tak Ukrajina si může nakupovat zbraně jaké chce, od koho chce a kolik chce. A má plné právo je použít proti jejich "Sudeťákům".
  Legrační je jak tu nejhlasitěji kvičí proti prodeji zbraní Českou republikou hlavně ti, kteří zároveň zlostně kvičí, že Havel zrušil náš zbrojní průmysl.
  A legrační je také to, že nejhlasitěji proti tomu, že si Ukrajina brání územní celistvost před jejich verzí "sudeťáků", kvičí také ti, kteří se ještě dnes po 80 letech zalykají nenávistí k Sudeťákům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Urajinci jsou na historicky Ruskem uzemi. At se odstehuji kam patri!!! Ale Kyjev a okoli vzdy bylo Ruske , co je na tom tezke pochopit, a tudiz je to naopak Ukrajinci jsou sudetaci , ale nevim kam s nima.

   poli-sutra

   Smazat
  2. 1:56
   BANDEROSTÁN může nakupovat leda vidle a praky,na víc ten banderoksindl s HŘIVNAMA a dolarem z Monopolů NEMÁ!!!!!!!

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Často jezdím do Jeseníku. Němci museli brečet když je odsouvali s tak nádherných Zlatých Hor, Rejvízu atd. Pod Rejvízem je vyhlídka u Hříbku. Na tomto místě byl při mobilizaci zde byl zákop a dva těžké kulomety. Ordneři často útočili,naši jim odpráskli jednoho fašounka. Potom pozorovali pohřeb v Dolním Údolí. Za hodinu opět útok,ale odražen. Statečně se udrželi. Vetšina záložáku byla vybrána ze zdejších vesnic, poznali se po hlase, pohybů a chůze.
   Nejhorší je to že díky našim zrádným politikum museli opustit tento nádherný blokpost u Hříbku pod Rejvízem nad Dolní Údolí. Bylo vidět až do Rajchu,dnes Polska.
   Nezapomeňte na zvěrstva sudetských němců a taky ukropum v Oděse a na Donbase.
   Kdo se nebrání fašismu,ten ho podporuje. Dokonce i naše vláda je s benderovci,UCK a jinými zabijáky.
   Astala vista

   Smazat
  5. 7;11
   "Sudety"byly vždy ČESKÉ stejnej,jako Kosovo je Srbské!!!!!
   A jestli tomu havlountermensch a amiokupanti nerozumí měli by si pořídit učitele dějepisu.....A hlavně MOZEK,aby to pochopili!!!!

   Smazat
  6. 1:56 On Havel byl na začátku pacifista, tak by se něco dalo prominout. Pak ale vstup do NATO. Pak podpořil "humanitární bombardování".

   Takže
   * buď jsem pro vojenská řešení a neruším výrobu zbraní
   * nebo jsem hippie a jsem proti válce, zbraním, vojenským uskupením.

   Havel neustále hovořil ptydepe, ale lidé si mysleli, že mluví česky (znělo to tak, a věty jakoby dávaly smysl - bohužel ale myslel něco jiného). Kdyby se jeho projevy simultánně překládaly do Češtiny, tak by dostal po kebuli hned v 1989.

   Smazat
  7. 8.19 LŽETE. Pan Havel nikdy nedal podpis pod bombardování, stále omíláte lež, ale byl to dnešní geront z hradu, který dal podpis pod tuhle záležitost. S odstupem času a získání informací musím napsat, že tato akce spojencu byla do puntíku správná.

   Smazat
  8. 3.30 Vy jste hodně velký ul, něco takové napsat. Na naše uzemí si historicky také muže dělat nárok neandrtálec jako vy! že.No ono psát příspěvek ve tři ráno dá zabrat!

   Smazat
  9. 9:53
   Stejně,JAKO UDAVAČ HAVEL NEPROSIL NA KOLENOU KOMUNISTY O ZVOLENÍ PRESIDENTEM?!
   Ten ksindl zlitej,měl být po větě HUMANITÁRNÍ BOMBARDOVÁNÍ OKAMŽITĚ ZBAVEN SVÉPRÁVNOSTI......v lepším případě!!!!!

   Smazat
  10. 9:53 je jen provokatér, který lže a nic neví. Napadení Jugoslávie, stejně jako předtím bombardoování srbských pozic v Bosně, kde Srbové vzdorovali džihádu, to byly mezinárodní zločiny, které Havel od začátku podporoval. S odstupem času a dalších informací je jeho hanebná úloha stále jasnější a hanebnější.

   A nezapomeňme na to, že Havel štval do války proti Iráku v otevřeném dopise s dalšími 10 podržtaškami US imperializmu. Válka proti Iráku byla vylhaná a na jejím konci je naprosto zničená země, statisíce mrtvých a Daeš čili Islámský stát. I v tom je Havel spoluviníkem.

   Leo

   Smazat
  11. Žádný Sudety nebyly nejsou a nebudou, vždy to bylo, je a bude české pohraničí. Už užívání toho idiotského německého termínu se ho předem vzdáváme !!!

   Smazat
  12. 12;09
   Oni to stejně nepochopí,pro tyhle NEčeský hovada to budou Sudety,jako pro ten lansdsmanschaft,se kterým byl UDAVAČ VODKOVIČ HAVEL takový kamarád!!!!!!

   Smazat
  13. 9:53-Ty Debile s velkým Dé, ten tvůj notorický posera a hospodský povaleč Havel se svého času v r. 2003 těsně před invazí USA/NATO do Iráku podepsal ještě s dalšími takovými vlezdoprdelisty z bývalých soc. státu pod výzvu k válce proti Hussajnovi...Tak nelži, že něco takového o bombardování a zabíjení nepodepsal.
   Buď seš úplně blbej, nebo velmi umně navedenej...

   Smazat
  14. Přesná slova Václava Havla: "Nálety, bomby nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární."

   Takže je pravda, že dle něj měly nálety a bomby humanitární povahu. Normální člověk shazování bomb z letadla pojmenovává "bombardování". Takže jsme u pojmu "bombardování výlučně humanitární povahy". Vždyť jsem to psal, zcela jasné Havlovo ptydepe.

   Smazat
  15. vašek se mi libyl od začatku celičky život bojoval se zlimi komunisty aby se jimy nechal zvolit třikrat když sam komunistou byl ovšemže z domucenim temnych sil a třikrat taky nikdy nechtěl jako nechtěl nějaky kapitalismus to už bylo pro něj fuj a taky nestrašil lidi že budou na dlažbě zkratka prorok jak vyšitej

   Smazat
  16. 10.29 Hanebnej jste vy, se svojí lží. Srb rozpoutal váku v Jugo, to je neodiskutovatelný fakt, tak si taky musel být vědom následku a ty přišly, zcela po právu. 150000 lidských životu je toho dukazem, zase díky SRBUM PANE. A ni Chorvat, nebo Slovinec ani nikdo další netoužil po konfliktu, pouze rusem podporovanej Srb.Přelety spojencu a nálety podpořil ZEMAN, taky fakt, žádnej Havel. S odstupem času vylejzá pouze lež, kterou vy a vám podobní vymejšlíte a tak rádi podpoříte co.

   Smazat
  17. 12:15 Nezapomínej že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To, že M.J.S. je lékař, nic neznamená. Já mám vlastní zkušenost s rehabilitační klinikou v ÚVN (po totální endoprotéze). Jde o špičkové zařízení, kde dali a dávají do kondice i nejednu známou osobnost. Nedávno např. paní Pilarovou.

   Smazat
  2. Zeman se léči/rehabilituje "doma" v Praze. To že prezident má lepší péči (nadstandard) asi každý předpokládá. Nevěřím, že jede na pohotovost se zubem. On přednosta kliniky do práce večer zajede. Že se staří zotavují hůř se ví. Vašík Klauzů na endoprotézu kloubu asi nebyl v pořadníku a Vašík Havlů si zase jezdil do zahraničních klinik neb důvěřoval (on a jeho okolí) jiným než Českým ručičkám.
   Takže, přejme prezidentům zdraví a uzdravení napříč fanklubům, a že to něco stojí? Asi to bude míň, než cena za volby.

   Smazat
  3. Já myslím, že třeba nemocnice ve FM má přesně takové oddělení :
   Rehabilitační oddělení zajišťuje diagnostiku a léčbu pohybového aparátu jednak v ambulantní složce a jednak na lůžkových odděleních ...

   Smazat
  4. Ten pán doktor se zabývá více politikou než léčením
   https://narodni.cz/

   Smazat
  5. Havla nakonec zachránil Pafko, kterému prezident tak nějak zapoměl poděkovat...no nakonec byla to jen Pafkova práce!

   Smazat
 9. jo uven tam se dostane jen prekabatěny komunista nebo lžidisident s modrou knižkou či lampasak a jejich děti a přibuzni a genti vekaer a estebe takže je tam stale plno zatimco na vovčany zbyva obvodni většinou ukačko nebo vietnamec von hoči min tzv bezpapirakovi a bez praxe doktorand

  OdpovědětSmazat
 10. On je prodej a "prodej". Tak jak Prima zakoupila ukrajinský seriál Vůně zločinu, tak jsme jim prodali pár gvozdíků.
  Zajímavé jsou jen ceny. Jedna samohybná houfnice se prodává za 2 250 000Kč. Cena zbraně je tak na úrovni Audi Q7. Když ale kupujeme zbraně, tak je zajímavé, že platíme 4 x víc než je obvyklé v Evropě dávat. A to si u Pandurů, Casa, vrtulníků a dalších může každý ověřit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Při nákupu zbraní a voj. materiálu v idiocii a zkorumpovanosti našich úředníků a "expertů" není ve světě možné najít obdobu, pouze snad v armádě USA, nakupující od místních zbrojních koncernů, patřících stejným sionistům, kterým patří i monopol na vydávání dolaru, FED.
   Za jednoho toho vskutku posraného Pandura pro družstvo bigošů na gumách s kanónken o stejné ráži, jako má Janda z euro-hovnot krátce před vyvrcholením a s upraveným kulometem MG3, pocházejícím ještě z dob 2.sv.války známým pod názvem "Dolfova pila na kosti" se platí jako za dva a půl tanku T-90SM, se kterými se svojí bojovou hodnotou a palebnou silou ty oplechované autobusy určené pro zahr. mise, naprosto nedají srovnávat...A k tomu teď přichází další kšeft s vrtulníky za který my zaplatíme spoustu miliard a Babiš odměnu v podobě podrbání za ouškama od Trumpety a jarmulku od Bibiho za radary, za které svého času byla vyhozena z postu min. války ta odbarvená, potetovaná bezpohlavní entita Karla Š., protože by bývala žida připravila o tučnou provizi...jó, jsou to ale časy...vládne v nich šíré šílenství..a chudý lid to vše platí a dře na to!

   Smazat
 11. To je pro mne hanbou, že jsme přispěli k občanské válce na Ukrajině a vraždění jejího vlastního obyvatelstva.

  OdpovědětSmazat
 12. Jak jsem nedávno napsal, Ukrajina nejméně dvakrát za den se zde musí masírovat. Věnujte se Ruskému bordelu,že ho tam je, to ne co, to by váš sponzor brzo zavřel kohoutky protékajících rublíku na učet NR. .Zatím jsem o té ruské rakovině světa tady nic podobného nečetl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nečetl a nedočtete se. My tu lhaní a štvaní proti Rusku nepěstujeme. Máte-li podobné zvrhlé choutky, pusťte si ČT nebo ČRo. O tištěných médiích ani nemluvím, těch je přehršel.

   A vy, osobo, snad ani sám nevěříte, že Novou republiku někdo platí. To byste byl za většího idiota, než se zatím projevujete.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11:58
   Vy osobo jste klasika negativní reklamy, jste tak hloupý, že asi ani nevíte, co činíte. Rozesmávají mne analýzy různých politických, dobře placených profesionálů, kteří marně hloubají nad počty příznivců premiéra a prezidenta. Vždyť stačí si přečíst klasiku z druhé strany. Pane admine nemažte tu pitomost 11;58. Díky.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. To máš recht! Protože prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
 13. 9:45
  Banderoksindl je odepsanej!!!!!
  Zlato mají amiopanti a ty ho nevrátí a černozem prodávají za pár fufníků,takže pěstovat nebude kde,ani co a ten ODPAD VYCHCÍPÁ PŘI HLADOMORU......A bude klid a důvod k oslavě!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oprava: putlbandoxindl ... a mý (rouzměj putleroffský) okupanti ...

   Smazat
 14. Z debaty na téma "Gvozdiků pro Ukrajinu" odjinud:

  Srát na celou tu Ukrajinu,...ale tady jde o to, že aby se napakoval Kalousek pár jeho kamarádů a taky šmejdi, co z politiky mají rodinný podnik a kteří si dnes hrají na velké vlastence dnes výprodejem všeho možného včetně zájmů prostých obyvatel země likvidují i zbytek naší státnost a i tu nejmenší možnost nějaké sebeobrany !!!
  A nejenže prodávají hluboko pod cenou, ale i rozdávají skoro zadarmo a úplně zadarmo a ještě to "zabalí do pětikila", jen aby se toho zbavili, jako těch několik milionů nábojů, více než 300 tun, které darovali Kurdům a dneska ti jejich hloupí knechti při výcviku nemají čím střílet, nejsou prachy na "prach a kule"...

  Na co se dřeli a skládali generace našich rodičů, tak oni prodávají za cenu starého šrotu a nakupují ještě horší a zaostalejší krámy v cenách, jako by daná věc byla zhotovena z ryzího zlata a osázená brilianty viz. všechny ty "nepotopitelné" Pandury a vrtulníky z nichž každý má mít cenu přes 1 miliardu korun a kterých před padesáti lety posestřelovali rákosníci celých 6.000!!! Ano, čtete dobře, ŠEST TISÍC !!!

  To se musí navstávat v pět hodin ráno blbců a namakat, aby se na daních nasbíraly ty prachy a mohly se spláchnout prostřednictvím kreténů ve vládě a parlamentu do hajzlu nosatejm!!!

  No a divíte se, proč se to děje. No protože jste blbí a ty svině si volíte!!!

  Ať mi někdo vysvětlí, jak může vůl v montérkách, nebo učitelka na důchodě volit jednoho s největších oligarchů v zemi, kterej nebýt ve vládě už druhé období, tak už zkrachoval a který je znám nikoli svými úspěchy, ale duševně chorým potomstvem, ostudami a kriminálnickými metodami získávání majetku, jak to patřilo k folklóru první poloviny minulého století v USA...

  Tupanům v téhle usmolené a zaprděné zemičce už není pomoci, nejen úchylácké politické gaunery a parazity z neziskovek, ale i své nastávající "rabovladějce" a katy i ty pološílený, mačetama se ohánějící negry a Arabáše touží živit a děnně to dávají najevo a to přestože každý den nemají sami furt dost a jen koukají, komu, nebo z čeho co ukrást...[naštvaný]  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak to patří k tomuto tématu, pane "lékaři"? Když už neumíte udržet téma hovoru, umíte udržet alespoň svěrák?

   Smazat
  2. Mnoho věcí také neexistuje, přesto se dějí.A že ani doktor nechápe, že president si potřebuje odpočinout a nabrat trochu síly? Je to přeci hlava státu s tou nejvyšší zdravotní péčí. A nějaký doktůrek Stránský nechť se stará o své pacienty a nesere se do jiných.

   Smazat
 16. Je to hnus prodavat fasounum zbrane
  Hlavne ze obchod fici
  Jeden by se pos..l

  OdpovědětSmazat
 17. No to asi byl velice "výhodný prodej". Za utržené asi nakoupíme amirický letecký šrot.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za peníze, které utrží ta pochybná firma prodávající samohybné houfnice ukradené z armády se nekoupí nic. Ty prodrbou Kalouskovi kámoši s kurvama a šprtáním rulety v Las Vegas a Monacu a kdyby ty utržené prachy šly na platbu těch vrtulníků, tak by u těch předražených krámů nezaplatily ani luft v gumách... ale ty vrtulníky se budou kupovat za peníze daňových poplatníků, kteří si kvůli tomu budou muset odtrhat od huby a taky k tomu zavedl všemi hlupci milovaný Bakšiš to EET, aby ho žádný z živnostníků neojebal...

   Smazat
 18. To, že naše zahraniční politika stojí za hovno si šeptají vrabci na střeše.Jak může nula Petříček konkurovat zkušeným jako USA Rusko Francie? Věřím, že z Afganistánu odejdeme až zjistíme, že jsme tam poslední. Taktéž budeme bránit NATO i když již dnes žádné neexistuje! A až Rusko společně s Francií a Německem kopnou ty fašisty na Ukrajině do prdele, tak se i to naše MZ i s Petříčkem úplně všichni poserou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v državach se vždycky čekalo jaky přijde befel vlastni nazor se neodpouštěl a co by to bylo za polityku když by nešlo předevšim o prachy na nějake pravo či jak to nazvat všichni hazi bobky hlavně nenasrat dučeho hlavni stan a pan petřiček neni zase až tak vzacna vijimka

   Smazat
 19. Drsnej life style blog.. Nejvíc mě baví, jak je diskuze umělá aby sloužila účelu... Pobavilo. Příště se víc snaž Václave aby to vypadalo alespoň trochu reálně..

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vždyť jste s Jelcinem byli maximálně spokojeni, ten ovšem kopal za Amíky, že. Pokrytci.

   Smazat
  2. Pane Stránský vždyť Jste se již jednou vyblil a znovu otravujete? Viz 7:31

   Smazat
 21. Propagace nacismu a dalších podobných hnutí je sice v této zemi trestná, ale prodání houfnic režimu oslavujícímu fašismus nevadí. Divná doba, divná země.

  OdpovědětSmazat
 22. Náš západu zaprodaný stát zjevně netuší, že právě daroval zbraň k dalšímu zabíjení nevinných civilistů a ničení obydlí i veřejných zařízení. My to změníme a podporu neonacistů oceníme pobytem v teplácích bez mobilu a drog v chládku a v pracovní terapii.

  OdpovědětSmazat
 23. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.