Reklama

středa 30. října 2019

V zájmu záchrany života Juliana Assange a vlády práva jednejme nyní!

Paul Craig Roberts
31. 10. 2019     paulcraigroberts
Drazí čtenáři
Během měsíce října navštívilo můj web čtvrt milionu lidí. Tento výčet nezahrnuje návštěvy mých článků na řadě webů dalších, psaných jak v angličtině tak v dalších jazycích, které mé články přebírají.


Nicméně v posledních dvou dnech pouze 450 lidí podepsalo petici, žádající osvobození Juliana Assange z jeho nezákonného věznění.

Jsem přesvědčen o tom, že dokážeme víc.

Jestliže si ceníte svobody, vyhledejte si na googlu můj web: P.C.Roberts, pak klikněte na Official Homepage, pak klikněte na Latest annoucements a pak klikněte na první článek nazvaný: We must act now to save Julian Assange and... pak vpravo a více nahoře klikněte na „Contact“ a vyplňte zde uvedená políčka.

Pozor: políčko „Your subject“ vyplňte slovy: petition to save Julian Assange. A pro poslední políčko s tučně vtištěným Required vyberte slovo : feedback

To je vše. Pak vyplněné odešlete kliknutím na slovo: submit

JESTLIŽE NEDOKÁŽEME ZACHRÁNIT JULIANA ASSANGE, NEZACHRÁNÍME ANI SAMI SEBE

Překlad: Lubomír Man

117 komentářů :

 1. A co udela p. Roberts z USA ? Napise o tom clanek , necha si clanek bohate zaplatit..Kdyz udajne lide a hodne se k nemu obraceji...A to je vse ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč tak hloupě tlacháte? Dehonestujete, šíříte lži a odvadite pozornost od tématu?

   Smazat
  2. No skutecne, neskutecne.

   Co se tyce jinych clanku, tak mozna ano. Taky nezijes ze vzduchu.
   Ale, ver, nebo never, za Julianna mu nikdo neda ani cent.

   Vzdyt i tu petici musel skryt, pod "drobnohled".

   Smazat
  3. A dekuji vzcnemu panovi, panu Lubomiru Manovi,
   ze to tu skrytou cestu k petici perfekne vybetonoval vam vsem.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 19:59

   Copak Robertse, ale vás samozřejmě bere celý svět naprosto vážně a proto bych se na vás s nadějí obrátil, zda byste mi prosím mohl vyjmenovat ty "všechny zásady žurnalistiky", které pan Assange porušil a jak přesně "ohrozil světovou bezpečnost".

   Protože to bude pro kapacitu vašeho kalibru naprostá banalita, dovolil bych si vás ještě požádat o právní výklad, na jehož základě musí být pan Assange odsouzen a to tak tvrdě, že "za války by byl bez milosti zastřelen". Předem moc děkuji.

   Smazat
  6. Nevšímejte si Robertse, Assange porušil zásady žurnalistiky, LHAL a LHAL a LHAL a tím ohrozil světovou bezpečnost. Dkonce tvrdí že Bagdádí je vlastně Elliot Schimon a důkazem mají být dokonce i fotografie. To žádný slušný euroatlantický žurnalista vyznávající křesťanské hodnoty neudělá.Je to samá LEŽ a NENÁVIST a víte co říkal náš humanitní bombarďák.

   Smazat
 2. Nebojte,pane Robertsi!
  I když Assangeho vydají,tak ho Amíci zase pustěj,typla bych si,že v base dlouho nepobude.
  Vždyť je to novinář a na sedmou velmoc si nikdo netroufne nadměrně vyskakovat.
  Současná vláda by si nějaký tvrdý trest ani nemohla dovolit.Jde to tam kapku doleva a Trump už jede kampááň na druhý období.
  Myslím,že Bílému domu jde jenom o to aby neztratil gzift.
  A Juliánovi se uleví,až už tu storku bude mít za sebou.
  Helanov

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:26
   Vaše naivita je opravdu roztomilá. Ze srdce vám přeji, abyste se nikdy nedostala do hledáčku amerického ministerstva pravdy a nepoznala jeho vlídnou tvář a pochopení, s jakým citlivě přesvědčuje zlotřilce a především jeho případné následovníky, aby takové hlouposti už nikdy nedělali.
   Já jsem přesvědčen, že ani Assange, ani Snowden, ani Nikulin, ani další lidé kteří jsou v USA "Wanted", nejsou žádní hlupáci, kteří by potřebovali zrovna od vás poradit, co mají nebo nemají dělat. Oni moc dobře vědí proč se nechtějí dostat do spárů americké "spravedlnosti".

   Mimochodem, nevíte jak se daří Nikulinovi? Co vězni na Guantanamu, už se dočkali aspoň soudu? A jak proběhly soudní procesy s Husajnem, s Bin Ladinem, nebo Kaddáfím? Jaká padla obvinění, co důkazy a jaký rozsudek?

   Smazat
  2. I tak i tak, pani Helena ma z casti pravdu i anonynym pod nim.

   Tak se zkusim rozlousknout pristi udalostiu.
   Nevydaji
   No v USA, i pocelem svete vznikne revoluce - a i tak ho vydaji!
   2 mouchy jednou ranou, da druha lita kolem nas a hrozi, strasi nas - 3ww.

   No a to je i cil. Za pravdu je nutne nekdy bojovat az do posledniho dechu.
   Nemejte strach, ten hrdina, bude oficialne HRDINA. A OK.
   A nikdo na svete mu nerekne jinak, nez "hero".

   Smazat
  3. 19:47

   To bezpochyby, proto jistě soudní přelíčení s nimi bylo připraveno jako veřejné, schopné pokrýt zájem celého světa. Jen já jsem to nějak prošvihl a nemohu to nikde dohledat. Soud v Norinberku jsem už viděl několikrát, ale divácky bezpochyby neméně atraktivní soudy s těmito zločinci prostě ne a ne najít. Pomůžete mi, prosím?

   Smazat
 3. Pan Roberts se nezapre ,ze je obchodne zdatnej z USA..
  Kaze ,vy jednejta a ja neco napisu abych vydelal..A budu se mit dobre a vy dostanete pendrekama vod policie a ja zase budu mit o cem psat ..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trolle, ty jedno dezinformační vemeno!

   Smazat
 4. J.F.K. taky musel zemřít, protože takový systém "demokracie" je nastaven v USA a je akceptován manipulovanou většinou. To, že je Assange nyní mučen ve vazbě (a o tom není sporu), je jen důsledkem vazalství evropských států po WW II na USA. A tento vztah se dá změnit jen další válkou, ke které se nyní blížíme. PK2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :D :D

   Kennedy paktoval s mafií. Assange je typický zrádce a jako takový bude potrestán. Neznám nikoho, kdo by s Assangem měl sebemenší solidaritu. Ta špína převzala od Rusáků kompromitující a přitom falešné materiály na kandidátku DS H.Clinton a uveřejnila to na těch svých sračkových stránkách, aby Hillary poškodila. Assange je placen z Kremlu, o tom není pochyb. Už se k tomu částečně přiznal. Brzo ho převezou do USA a tam kápne božskou. A jestli bude válka, pak se na ni těším, protože konečně ten vřed na východě půjde do prdele a já to ještě zažiju v plné síle. Mít svět bez Ruska a Rusů, to je něco, o čem sním už tři desítky let.

   Smazat
  2. Nesváděj na mafii co dělá CI&. Trollíku - americký čípku, marná snaha tvá, zločin zůstane zločinem, i když se na uši stavíš. Tvoje lži tu nikdo nezbaští, odměna od Velkého Bratra nebude.

   Smazat
  3. JFK hlavně říkal pravdu o všem a vždy! Při své návštěvě Německa v srpnu 1945 si samotný zašel osobně prohlédnout Hitlerovu bavorskou rezidenci Berghof i Orlí hnízdo a do svého deníku si tehdy poznamenal:

   „Kdokoli, kdo navštívil tato místa, si dokáže představit, že za pár let se Hitler vynoří z nenávisti, která ho nyní obklopuje, a bude považován za jednu z největších postav, jaká kdy žila.“ A dále pokračoval: „Na způsobu jakým žil a jak zemřel, je něco tajemného, co ho přežije a zůstane živé. Stane se z něj legenda.“

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu mozna trochu nemas pravdu. Jak vis , ze to byla jen Chelsea??? Ono to mohlo byt mnohem vetsi.

   Mozna , ze je to pro verejnost mnohem vetsi sousto??? nez muzou spolknout.

   Ovsem mne zajima ekonomie, jak ji sledovat je otazkou, federal opet snizil prime rate?? Fakt je , ze Obama byl mnohem horsinez Trump, i Putin ho nesnasel!! lec dostal Nobelovku a Trump dostava studenou sprchu KAZDY DEN!!


   Brouk Pytlik

   Smazat
  2. Jses opravdu tak blbej?Vzdyt kazdej vul!!! vi ze to byl buzerant a ptaka mu urizly na statni utraty v lapaku na zaklade primluvy buzeranta Onany za 100 000 $

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz nekdo rad a porad mluvi o hovnech , je mi jasne , ze hovna miluje a porad do nich strka sve ruce aby otestoval viskositu a obsah H2O tak mu to musi delat ohromne POTESENI.

   Nemam li pravdu

   Brouk Pytlik

   Smazat
 7. Pro 14.41 všechno je to placené a to víc než kterákoliv manuální práce, nebo i jiná práce. Nikdo to nedělá zadarmo. Při protestech, které probíhaly před několika lety na Modravě, byli protestující odměňování doslova královsky. Za připoutání se ke stromu dostávali 2000 korun a když tento úkon stihli dvakrát za den měli za den čtyři tisícovky. Vždy byli dva, většinou holka s klukem. Holka natáčela na mobilní telefon, nebo na kameru a kluk se připoutal tak aby na něj bylo dobře vidět, aby mohl být natočen kamerou. takže když pracovali dobře dostali oba za den osm tisícovek. Byla to jedna velká komedie, která dodnes není soudně vyřešena. Ale protestující si pěkně vydělali. Tak to bude i s protestem na odstaveném bagru. Za každý den budou královsky odměněni, počítám tak kolem desítky denně protože tam tráví noc a den. Jejich zájem bude vydržet tam co nejdřív, protože čím déle tam vydrží na tom bagru, tím víc peněz si vydělají. Ale nejdůležitější je zjistit, kdo za tím stojí. Je jasné, že nevládní organizace, řízené vládou za velkou louží. Na to jsou samozřejmě napojená media, také řízená vládou za velkou louží. A vláda za velkou louží to má zařízené tak, že ze zákona si my sami musíme platit tyto tzv. nevládní, neziskové a nezávislé organizace, což znamená co slovo, to lež. Cílem vlády za velkou louží je udržet ve všech státech, kde mají své zastupitelské úřady, tedy velvyslanectví, trvalý chaos, který udržuje vlády těchto státu ve strachu, kdy je smete nějaká barevná revoluce pod jakoukoliv záminkou, tedy lidská práva, boj proti oteplování, disidenti, korupce a další. Za povšimnutí stojí zmínit fakt, že v celém světě se ději tyto protesty a barevné revoluce, kromě území USA. Mezi diplomaty koluje vtip, ve kterém se ptají proč barevná revoluce nemůže vzniknout v USA a odpověď zní, no protože v USA není velvyslanectví USA, které všude tyto barevné revoluce organizují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Majdanu dostávali "protestující" 100 dolarů za to, že protestovali. Naše média ukazovaly jak tisíce Ukrajinců protestují a přitom si tito chodili na náměstí v Kijevu vydělat.

   Smazat
  2. A co Assange, jak to souvisí s nim. Nebo souvisí vše se vším?

   Smazat
  3. Jak to souvisí, vždyť to 5:33 a 7:58 říkají jasně, nejde o nic jiného než o manipulaci a ovládání lidí v zájmu kapitálu a udržení moci a když si někdo troufne jim do toho někdo hodit vidle, musí být po zásluze exemplárně potrestán, nebo nějak tak divně umře. Toto by měly naše tajné služby sledovat a rozkrývat, zejména je li to řízeno ze zahraničí, (z Ruska určitě ne), sledovat toky peněz a tak dále a tak dále. Jenže to by musely být řízené a ovládané naším státem a zájmem chránit jej a ne pracovat v cizím žoldu. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  4. 8:26 Ty jseš zrovna ten příklad jak se ze strany Ruska dá manipulovat s jednoduchým člověkem a dokonale mu vymejt mozek!
   Že tě to tvé ztrapňování neustále baví, zvláště věta - Z RUSKA URČITĚ NE -. Stařecká demence je sffiňa co, proruskej pomatenče!

   Smazat
  5. 5:33 Slabé, to na demonstraci Milionu cvilek bylo 250 000 lidí a Soroš se s každým vyfotil, potřásl rukou a každému dal třítisícovku, já šel 4x.
   Když chcete lhát, tak pořádně!
   A jak píšete,jaký je u nás chaos, pokud vyčlením hradní sebranku?!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 9.05 co to je to Milion cvilek?, kde bylo 250 000 lidí? Jestli 9.05 myslí Milion chvilek pro demokracii, tak k jejich demonstraci na Letné v Praze je všem jasné, že řada lidí z vesnic si ráda udělala zájezd do Prahy, kam se jen tak každý den nedostanou a využili dopravu zadarmo zájezdovým autobusem do Prahy. Celé to určitě vyšlo na několik desítek milionů korun včetně profesionálního ozvučení prostoru a postavení velkého pódia včetně profesionálního tištění transparentů. Je znám případ jedné paní, která se zúčastnila uvedené demonstrace a dokazovala, že žádné peníze nedostala za účast a že tam byla z přesvědčení. To má samozřejmě pravdu a není důvod jí nevěřit, když se stala obětí profesionální manipulace do které se asi aktivně zapojila sdělovací média. Výše uvedené nemusí být celá pravda, ale pravdou je, že proběhly volby a ty dopadly jak dopadly, ale podle vzoru USA v současné době se uskutečňuje politika těch, kteří volby prohrají organizováním demonstrací a nátlakových akcí proti legitimně zvoleným zastupitelům státní správy ve snaze dosáhnout jejich svržení. Na Slovensku se to velvyslanectví lepšolidí úspěšně daří, ale u nás zatím lepšolidí řvou a karavana jde dál.

   Smazat
  8. 10:44 Pouze hlupák,jako ty se zabejvá překlepem.
   Myslíš, že jezdí jak za rudejch do Prahy na nákupy? Ty máš dost. Ta paní podlehla podle tebe manipulaci a těch zbylejch 249 999 asi taky co. Pokud o tom nevíš,i když někdo vyhraje volby tak je právo občana pokud je nespokojen proti stávajícimu bordelu, včele s STBákem Babišem , od toho tady je demokracie soudruhu, chápu, že za vás tohle nefungovalo, každý má dnes právo vyjádřit svuj názor, demonstrace je k tomu stvořená.

   Smazat
  9. Hahaha, milý hlupče 15:51 - ten tvůj StBák si zašel na CI& do Langley, kde mu řekli, že má koupit předražené helikoptéry pro námořní pěchotu a pak jeho složku opět uloží do šuplete. A ty s tím Milionovým chlívkem se můžete podělat nastojato. Docela vás lituji, zmanipulované nemyslící stádo. A že tam chodíte dobrovolně a zadarmo? No, to je ještě horší, než jsem si o vás myslel. Holubová řekla, že půlka národa je na štíru s IQ. To ještě netušila, že mezi vás také patří.

   Leo

   Smazat
 8. Si myslím, že tento proruský Roberts pujde brzo zaním! Co by se stalo v Rusku s člověkem, který by neustále psal proti Rusku, Putinovi ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic by se mu nestalo, kromě toho, že by dostával nemálo peněz od velvyslanectví státu za velkou louží a to je taky způsob obživy. V Rusku je celá řada periodik, které píšou proti Putinovi a nic se neděje zatím. Je to provázáno, že západ musí nechat na pokoji televizi RT a pokud ne, skončili by tyto periodika a televize, které v Rusku štvou proti Rusku a všichni v těchto jsou celkem dobře placení, a proto to také dělají. Dolarů se tiskne tolik, že nestačí rotačky se otáčet.

   Smazat
  2. 8:53

   Tomu byste přeci sám nevěřil, že by naši američtí přátelé a spojenci, sluníčka naše nejjasnější a vzor všech svobod byli schopní monstrprocesů s politickými protivníky. Ne, to je zcela vyloučeno!

   Smazat
  3. 11:13 No, na rozdíl od Rusu, kteří se s nějakou vraždou nepářou, bych v tomto případě přitvrdil.

   Smazat
  4. Ty neumis cist jeho clanky, nebo si chodil na anglinu do kukurice? Do kukrukuku se chodi az po skole:)

   On psal, pouze vzdy o tom, ze Rusko porad ceka.
   The patience.

   Ale, je to nutne a bylo to nutne, jeden chybny krok a 3ww je uz davno, mi uz nepisem, ani jedno slovo, nedychame, nejsme.
   A nejlepsi sachiste po Bohu je kdo - Russia.

   Smazat
  5. 15:58

   Takže jste skutečně přesvědčen, že američanům by monstrprocesy nedělali žádný problém? Jen jestli od dob manželů Rossenbergových už nezapomněli jak na to. Co já vím, tak pak už změnili strategii a prasárny dělali mimo oči veřejnosti. V e svých utajených mučírničkách.

   Smazat
 9. Jen se zeptám, jak by dopadl takový člověk pokud by vyžvanil na Rusko ty jeho svinstva? A že jich je! Myslím, že kýbl NOVIČOKU, nebo polonia by bylo málo. Tam se nesoudí, ale rovnou popravuje. Za 10 let bylo v Rusku zabito 48 novinářu, ale o tom se tady nedočtete, že pane Dvořáku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nenapínejte nás, svěřte nám to tajemství o svinstvách v Rusku. Sice to už není náš spojenec na věčné časy a nikdy jinak, takže nám to může být jedno, ale aspoň jako drb to bude dobré.
   Myslíte že by opět vsadili na novičok? Já vám nevím, jestli by jim ho američané nebo naši chemici ještě dodali. Tentokrát bych to spíše tipoval na miniaturní jadernou bombu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 10.39 od II. sv. války tady probíhá tlak mezi USA a Ruskem a my jsme do toho zatažení a ten kdo se vysloví na tu nebo druhou stranu, okamžitě je napaden, že tomu, nebo druhému nadržuje i když není na žádné straně.

   Smazat
  4. 10:39

   Nevím co vás tak rozlítilo, já jsem vás jen o něco požádal. Byl byste prosím tak moc hodný a přestal dělat tajnosti? Jinak by si někdo třeba mohl myslet že jste hlupák, což vy přeci ani trošku nejste.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 10:55 A na kterou stranu se stavíte vy? Já na tu USA, třeba jen proto, že nás armáda USA neokupovala, na rozdíl dvacetileté okupace rusa. .A také kam to dotáhl po válce ekonomicky Západ a kam Rusko a státy Východního bloku. Není co řešit!

   Smazat
  7. Novinaru? Nebo je uplacely ho.vadka od oligarchu, agentu cizich zemi...
   Rusko je nejvetsi zeme sveta, vetsi, nez jakykoli KONTINENT. Musi se chranit. A nez by Ty "novinari", presli vsemi medii, ochranuji je v celem svete na "debilizatorech", jako "obeti".

   Tzv. "despotickeho rezimu".

   No, v zrychlenem procesu, i cleny vladu postavi v Cine pred zed, ratatatata a na CCTV je to "primy prenos".

   Mohl by byt vsude prenasen, do celych blbakovin.

   Smazat
  8. 15:35 Svatá prostoto. Armáda SSA nás neokupovala, protože měla na starosti okupaci Německa, Japonska, Grenady, Íráku, Afghanistanu a podobně.

   Smazat
 10. George Soros se ukázal jako hlavní sponzor skupin stávkujících za klima:

  http://svobodnenoviny.eu/george-soros-se-ukazal-jako-hlavni-sponzor-skupin-stavkujicich-za-klima/

  Co všechno může vzejít ze zvráceného genderu:

  http://svobodnenoviny.eu/co-vsechno-muze-vzejit-ze-zvraceneho-genderu/

  OdpovědětSmazat
 11. 8:59 Já ti rozumím, ale nic si z toho nedělej, vidím že je to pro tebe jako rudej hadr pro bejka, stačí napsat "rudý dědeček", nebo"Rusko" a vidíš červeně, adrenalin se zvedá a mozek přestává fungovat. Je vás víc ale naštěstí čím dál méně a to je moc dobře. S tím se smiř. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč ty 10.49 neodtáhneš do USA. To by si totiž poznal sílu demokracie a co tady píšeš, to by sis ani nedovolil pomyslet, natož někde vyslovit. V opačném případě by si skončil zcela demokraticky na Guantanámu.

   Smazat
  2. 10:49
   Tak vy nesnášíte, pokud někdo člárá jednostranně a má na očích klapky"? Pak to asi se sebou nemáte moc lehké.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 15:26 Není potřeba pomlouvat protože SKUTKY HOVOŘÍ A OSTATNÍ JSOU JEN KECY. Určitě jste ATEISTA. Věříte jenom Dolarům. Všeho do času.

   Smazat
  5. A ZASE KURVA DVOŘÁKOVA MAŽE ROZUMNÉ PŘÍSPĚVKY

   Smazat
  6. 9:28 Nic překvapivýho! Cenzor Wenzel Hoffstein-Dworzak je známým čichačem prdů téhle židočekistické poloopice! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   a omámen jimi poté usiluje mermomocí zabránit tomu, aby i u nás proběhla důsledná dekomunizace jako v Chorvatsku, na Ukrajině a v Pobaltí! Trápí ho bejt součástí civilizovanýho světa, a touží i s námi zapadnout mezi tuhle smradlavou hordu ožralých, za bílýho dne v pochcaných teplákách křepčících podlidí! - https://www.youtube.com/watch?v=LhXXiVgILKQ

   Ale potáhne vodsud jen s hrstkou svých odulých kumpánů a to tak rychle, že se nestačí ani posrat strachem, až mu dám čuchnout k této mé sukovici! - https://vimeo.com/82853398

   Smazat
  7. 17:39 Co vás to učej v neziskovce, kreténe. Vtipný to není, číst se to nedá. Jsou to žvásty pro debily jako seš ty.

   Smazat
  8. 17:39 Doporučoval bych konkurs na redaktora ČT nebo ČRo, tam by se ta žumpa dala uplatnit.

   Smazat
 13. Dnes čtu, že ta hradní krysa pozvala na oslavu 28. října několik darebáku z anektovaného Krymu. Tohle je na soud za velezradu, co si ten panák dovoluje, nikomu nic zlého nepřeji, ale tohle má řešit ta paní s kosou!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11.02 Darebák jste tak vy, nevíte nic o právech autonomní republiky , referendu , lidských právech ani o historii ! Kolik bylo mrtvých při té " anexi " ?

   Smazat
  2. 11:02

   Proč by prezident Zeman nesměl pozvat "oběti Ruské agrese" z Krymu? Proč je nazýváte darebáky, když jejich Autonomní republiku Krym, podle vás, "anektovalo" Rusko? Vy s nimi nemáte žádný soucit? Vy jste rusofil a putinovec?

   Smazat
  3. 11:02 Kdo bude urcovat, kdo se smi pozvat a kdo ne?....Vy?

   Smazat
  4. On president má automaticky diplomatickou imunitu a může (ba mnohdy musí) se stýkat s kýmkoliv. Co je to za velezradu, že si někoho pozval, a že se s někým setkal? Najděte paragraf a vysvětlete.

   Nechtěl bych být vaší manželkou, protože jakékoliv její setkání s někým z ní může udělal dě.ku. Záleží, zda dotyčný má stejný pohled na svět jako vy, či nikoliv.

   Smazat
  5. ÁÁ, dalších 5 přisluhovaču hradního zrádce našeho národa! Kdo jiný pozval z EVROPY tuhle proruskou svoloč ke dni státního svátku, nikdo!!! Jen tahle kreatura, ze které má celý svět hodně velkou prdel.Dovoluji si napsat, že vám 5ti darebákum by nevadilo pokud by nás zase okupoval ruský parchant a vy k němu patříte.

   Smazat
  6. 14:54
   Tak jsem šestý. Ty se z toho Ruska permanentně posíráš, a proto se projevuješ tak agresivně. Ujišťuji tě, že Rusko tě nijak neohrožuje, a ruský prezident Vladimir Vladimirovič Putin je mírotvůrce, a v současné době nejlepší státník světa. Tak už se tolik neboj, neboť jediné nebezpečí, které by tě mohlo ohrožovat, jsi jenom ty sám.

   Smazat
  7. Krysy krysí války pořádají. Nebyla to náhoda, že Zeman zvítězil nad Vašimi kandidáty. Ti by to dovedli tak daleko, že byste lízali k nám importované kameny, co ležely (a dosud tedy leží) podél amerických silnic, protože všechno z USA je pro Vás svaté. Vámi by si Američané mohli vytírat zadek (a případně to dělat budou) a Vy byste si svoje po..ané hadry dali zarámovat a odstřižek nosili jako medajli za "odvahu". Lehali byste si pod botinky pana Trampa, aby si je nezašpinil tou proradnou českou blátivou špínou, kterou nemáte tak rádi. Dneska máte co jste chtěli a můžete "svobodně" odejít kam chcete, tak proč už tam nejste? Naší zemi by se tak ulevilo. Ano, zapomínám, jistě nemáte ještě dost odslouženo. Pro Vás by bylo dokonalým orgasmem, kdyby tu byl amerikánský voják, jenže máte smůlu, spíše se dočkáte Němce a pak Vámi budou opovrhovat i ti "noví" okupanti. Oni všemi zrádci všude a vždy opovrhovali a jen je využívali, co je čekalo po ztrátě "užitečnosti" není těžké si domyslet.

   Smazat
  8. 15:36 Tak vladímí vladimírovič, mírotvurce, HMMM, jako sranda dobré, ale co okupace Krymu, válka v Gruzi, válka v Čečně a dalších jeho válečných příhod, pořád to je podle tebe ten " MÍROTVURCE "??? ¨Rusko nejen že ohrožuje nás, ale celý svět.Ty tvé bláboly vyprávěj na schuzi SČSP. TROUBO.

   Smazat
  9. 16:06
   Článek je věnovaný podpoře statečnému Julianovi Assangeovi, ale to ty jednoduchý, nenávistný rusofobní bojánku, samozřejmě nemůžeš pochopit.
   Ani už se mi nechtělo reagovat, ale přece jen si neodpustím známé události, s kterými se ani ty nedokážeš bez nenávisti vyrovnat:
   http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/1873-dveste-let-americkeho-terorismu-tajnych-operaci-a-valecnych-zlocinu-god-save-the-us

   Smazat
  10. 16:23 Pokud si ty chudáku dám s tím čas, tak ruských okupací napíšu 2x tolik.Skrytá pravda??? co to zase je za ruskou sračku?? Kdo to vede, nikde ani čárka, pouze debil jako ty na tohle skáče! Jak řekl Zeman 30 % BLBU V NAŠEM NÁRODĚ A MÁ PRAVDU.

   Smazat
  11. 17:45
   F600,pan prezident mluvil o vás,vy kurvy z amiprdele a milionů chcanek!☺

   Smazat
  12. 15:49 nO, asi jste v tom lízání docela kovanej, ale myslím že děděk z hradu už smrdí smrtelným odérem, tak do toho být vámi bych nešel.
   A proč bych podle vás někam chodil, já nejsem z těch co tady neustále pomlouvají dnešní dobu. Mě orientace k Západu vyhovuje, to vy a podobní táhněte třeba do milovaného Ruska.Spíše by bylo dobré pokud by jste vypadli vy, pátá proruská kolona. Co se týče toho orgasmu, tak to vy jste při setkání s ruským okupantem prožíval co. A až bude referendum o základně USA u nás, tak všemi deseti pro. Rus rozumí jen síle.

   Smazat
  13. Moc jsem se nasmál, když jsem četl ty pitominy, co tu trousí ten rusofóbní hňup. A jaká nenávist. To nemůže být samo ssebou. Asi následek komplexu, úrazu hlavy či placené služby.

   Smazat
  14. 17:55 Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Lůza, někdejší kolaboranti a potomci a pobratimové někdejších kolaborantů, bagatelizující a zesměšňující ještě dnes v internetových komentářích (žlučovitých zvratcích) Havla i Listopad si opravdu nezaslouží nic jiného, než si zopakovat tehdejší historii, resp. estébácko-gangsterskou vládu, kterou reprezentuje agent Bureš a stínová rudo-hněd NF. Z řad těchto (povětšinou anonymních a zbabělých) ubožáků se po celé generace rekrutují "užiteční idioti" všech diktátorů a kolaboranti s každým okupačním režimem. Není divu, že u nás totalita vydržela celých 50 let. Ani se nedivím, že zbabělci jsou alergičtí na zrcadlo, v němž vidí zas a znovu jen zbabělého a zakomplexovaného potkana… a Havel, Horáková či bratři Mašínové rovněž každému zbabělci, křivákovi či bývalému kolaborantovi nastavují takové pomyslné zrcadlo. Zrovna tak se nedivím, že tito frustráti, zakomplexovaní a zlomyslní anonymní nýmandi, jsou vesměs zároveň i obdivovateli putlerovské kleptokracie a anti-amerikanismu. Ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby než vychcípaj na chlast a ovarové žranice!

   Smazat
 14. 10:49 a nejsi ty náhodou z Prahy? A na vojně jsi taky asi nebyl, viď? takže nevíš co to je PŠM. Všude ve vyspělých společenstvech fungovala rada starších, asi věděli proč. Velice si třeba vážím Lenky Procházkové, bývalé disidentky, která je dnes proti režimu, proč? Protože jí šlo o věc a né o funkce, majetky a moc. To jsou lidi kteří mají charakter a mimochodem vzdělaní a inteligentní. Totéž je i náš president a takových lidí si lze vážit, hlupáků s vymytým mozkem, kteří toto prohlašují o těch chytřejších, si nelze vážit a je tudíž zbytečné se s nimi bavit. Končím. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Uf, 15:15 byl určitě týrané dítě. Jinak není možné, aby se z něho stal tak zoufalý (ne)tvor.

   Smazat
  3. Rudy deledecku,

   Neverim zenam v politice, neb zeny jsou nelogicke a intuitivni a ctizadostive.
   Jsou vyjimky!!! ale strasne malo.
   Byl jsem v Rusku , lidi mam docela rad Rusy je v nich jaka si lidska dobrota. Ale jejich vlada vzdy dospeje k jakemu si brutalnimu policejnimu centralnimu systemu , at to jsou komunisti ci Car, ktery neni pruzny ani prilis lidsky, ktery mne vadil.
   Ovsem rozdelani spolecnosti je cilem, to si musi kazdy uvedomit.

   Pytlik

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 19.37 V Rusku jsi nikdy nebyl , jinak bys tak nelhal !

   Smazat
  6. 19:37

   Lhát umíte stejně "dobře", jako uvažovatt.
   Jsem si jist, že vaše "inteligence" na vás musí být od pohledu patrná. Nemáte to se sebou lehké, sousedé se vám posmívají a holky vás nechtějí. Smutný život...

   Smazat
 15. Bez lidi jako je Assange je investikativni novinarina uplne zbytecna...Pokud se smi zamerovat jen na "male ryby" je to k nicemu

  OdpovědětSmazat
 16. Proč je zde stejný článek Robertse vydán 30. i 31.?
  Assange je člověk za kterého je třeba se být, ale správce webu by měl vědět, že to už má včera vyvěšené.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejdřív se nauč česky a pak piš!

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://www.hoppner.cz/valka-o-mrtveho-teroristu-trump-vyznamenal-psa-a-levice-sili-teroristovy-trenyrky-stale-ve-hre-dve-exkluzivni-videa-z-poustni-akce-zabit-krtka-delaji-z-nas-uplne-hlupaky-ale-i-tak-je-to-legracni/#.XbrdDW5Fw2w
   Trapáku, jsi jejich hlavní hulič.

   Smazat
  2. Když tohle tvrdíte, pak určitě jste z Dolního Hloubětína. Nebo je ještě jedna možnost. Tam v USškrtech máte cenzuru už vrozenou! Kdo to poruší, odebere se jaksi na odpočinek. Proto Vás poslali do předčasného "invalidního" důchodu na hlavu a teď si to potřebujete napravit?

   Smazat
  3. 14:19 Jo ono došlo v redakci k puči, já se ani těm dementum nedivím, psát takové sračky někdo neunese. Ale vy jste bojovník za jejich " pravdu " co.Kdo ten cirkus vede, kdo tohle platí?Sračku sraček.

   Smazat
  4. 16:48
   Je libo raději tvůj deníček?
   https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/abu-bakr-bagdadi-smrt-trenyrky-kurdove-sdf-syrie-islamsky-stat-spojene-staty.A191029_115128_zahranicni_kha

   Smazat
  5. 17:06 A co jako,normální zpráva.Co se ti ty hlupče nelíbí. Čti si radeji Sputnik, rus se svým komentem k této události ztrapnil, že víc to snad ani nejde!

   Smazat
  6. 17:40
   Ale líbí, líbí.
   Říká totiž o nekonečně směšné hlouposti tvých vymývačů totéž.

   Smazat
 18. Právě jsem zkouknul pěkný fór. Jak známo budou Dušičky a blíží se Vánoce, "Nežli se začnete smát dětem, že věří na Ježíška, pomyslete na to, že jsou dospělí, kteří věří, že USA bojují za svobodu a demokracii". Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 16:12
   Pomni, že vojska USA od 2. světové války dosud neodešli např. z Německa, nebo z Japonska, a hned ti bude líp na duši, okupante.

   Smazat
  3. 16:27 A proč by odcházela vojska USA, za prvé tam jsou vítána a za druhé nikdo nikdy neví co má rusák za lubem,třeba jako Krym, tak asi tak.

   Smazat
  4. 16:12 ty seš taky dobrej týpek, taky se dřív říkalo čípek. Rus má území tolik a surovin, že nabídky nějakýho blbečka neakceptuje, natož aby ho bral vážně. Takže se zklidni, hele klid, vono to bude dobrý, stále si opakuj vono to bude dobrý, a uvidíš vono to bude nakonec dobrý. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  5. 16:37
   Nevím jak jste přišel na to, že jsou jejich okupační vojska vítána, ale i kdyby byla, tak jako byla vyžádána a vítána sovětská vojska u nás, tak je to pořád okupace.

   Smazat
  6. 19:04 podle všech vašich výblitků ,které jste dnes vyplodil musíte být neskutečný kretén

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 18:15 Zalez rudej pošuku! Už přestáváš být zajímavý, psal jsem, odtáhni do Ruska a máš pokoj, tady pouze otravuješ vzduch svoji proruskou hloupostí.

   Smazat
  9. 9,06
   Jedinej,kdo tady otravuje seš ty,pomataná havlopyzdo!

   Smazat
  10. 13:34 Takto by si se o své vlastní matce vyjadřovat neměl! Vím neměl to to kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války její komoušskou famílii navštívili ukrajinští vlastenci z UPA, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
  11. 14:02 To sprostá lež. Oni jen šíří kulturu hamburgerů a cocacoly, protože jsou nejlepší na světě :-)

   Smazat
 19. 13:40 Uvědomte si "geniální honolulane", že když je někdo pomýlený, a chtěl by náhodou svědčit proti family Clinton (má potíže neslučitelné se životem). Náhoda? Takže Vy už tam takové osoby máte v té skvělé demokracii dávno pod drnem.

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. Anonymní 31. října 2019 14:02
  Když Oni věří svatosvatě, že Oni jsou Ti vyvolení. Netuší, že budou jen vyvaleni.

  OdpovědětSmazat
 22. V Afghánistánu působí eskadry smrti podporované CIA

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:23 No Rusák po svojí okupaci v Afghanistánu trvající více jak 10let si muže připsat k dobru jeden milion mrtvých , taky dobré co.

   Smazat
  2. 16:34
   Amiokupant tam je 19 letGRABIT!☺
   Ty zbytečné oběti jsou do dvou milionů....minimálně,ZMRDE!

   Smazat
  3. Koukám vy jste stejně "chytrý", jako vaši komsomolští předchůdci. Taktika je stále stejná: "A vy zase bijete černochy!"

   Smazat
  4. Sověti byli oficiálně pozváni do Afghánistánu tehdejší afghánskou vládou.
   Za bojů v období sovětské přítomnosti v Afghánistánu přišlo o život cca 200.000 lidí na všech stranách, z toho 50.000 sovětů.
   Za válku v Afghánistánu se Gorbačov a další lidé z tehdejšího sovětského vedení omluvili.
   S nenávistnými hovádky, jako je 16:34, se nezahazujte. Klesáte na jejich úroveň.

   Smazat
  5. 22:55

   Omlouvám se, zapomněl jsem napsat že komentář 21:36 byl směřován tomu blbci 16:34, který na uvedení zločinů USA nezvládne reagovat jinak, než blábolením o Rusech.

   Smazat
  6. 18:04 Co furt skřekáš tím jidiše kapitálkama, kterej Grázl ti dal byt? A kde? Snad přímo v prdeli tohoto smradlavýho Ugrofína!? ☺- https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 23. Rus kdyby byl tak odporně zákeřný jako Američan tak by dnes rovněž vyzbrojil ty teroristy svými moderními zbraněmi. Pak bych byl zvědav co by jsi psal troubo. Krom toho SSSR tam bylo na pozvání Afghánské vlády zrovna tak jako je dnes v Sýrii. Rus není žádný bandita terorista jako Američan, to si zapiš ty osle za uši.

  OdpovědětSmazat
 24. Tak se nám tu psychopati bez ohledu na téma článku hromadně posrali z Ruska :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi tak :-)
   Jenomže úsměv rychle zamrzne když si člověk uvědomí, že toto má možná volební právo, nebo ho brzy mít bude.

   Smazat
 25. https://beforeitsnews.com/alternative/2019/10/just-like-i-said-autopsy-proves-epstein-was-murdered-and-journalists-invade-his-island-3703668.html
  Před několika měsíci vám mainstreamová média řekla, že zneuctěný pedofil Jeffrey Epstein spáchal sebevraždu ve své vězeňské cele tím, že se zavěsil. Řekl jsem ti, že byl zavražděn. Jak se ukázalo, pitva dokazuje, že byl více než pravděpodobné uškrten k smrti než sebevražedným zavěšením.

  OdpovědětSmazat
 26. Jseš prostě geroj ze Smíchova což je Praha a to se pozná i v Africe i Americe a vo tom to je a jiný to už nebude. Hele v a Americe na ně taky chčiješ cik cak, nebo naplno? Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.