Reklama

sobota 19. října 2019

Valné shromáždění OSN uspořádalo USA obstrukci při volbách do RLP


Ljuba Stěpušová
19. 10. 2019    pravda
Valné shromáždění OSN uspořádalo USA obstrukci při volbě nových členů RLP OSN. Venezuela byla začleněna do organizace, nehledě na použití administrativního zdroje Washingtonu. Po svém vítězství označil venezuelský ministr zahraničí Jorge Arreas rozhodnutí Valného shromáždění za "historické". "Je to historické vítězství, protože dnes je vedena proti Venezuele tvrdá kampaň ze strany USA a jejich satelitů", řekl na tiskové konferenci, která byla vysílána na televizním kanálu teleSUR.


Potlesk svrchovaným státům
Ve čtvrtek byla Venezuela na zasedání Valného shromáždění OSN v Ženevě zvolena na jedno ze 14 uvolněných míst ve struktuře 47 členů Rady OSN pro lidská práva (RLP OSN) na období 2020–2022.

Hlasování je tajné. Na dvě latinskoamerická křesla kandidovala Brazílie, Venezuela a Kostarika. Ta oznámila svou kandidaturu teprve tento měsíc, aby vytvořila pro Venezuelu konkurenci. Delegáti v sálu zatleskali, když se na panelu objevily výsledky hlasování: Brazílie obdržela 153 hlasů, Venezuela - 105 a Kostarika - 96, informovala BBC.

To svědčí o tom, že světové společenství nepodporuje akce Washingtonu proti Caracasu 105 hlasy (ze 193 členů OSN), a to ani po linii zdůrazňování tématu porušování lidských práv v zemi a z toho vyplývajících sankcí.

Drzost Washingtonu, který RLP OSN opustil

Před hlasováním USA uplatnily administrativní zdroj, i když v loňském roce opustily RLP OSN kvůli tomu, že "Washington nepotřebuje žádné rady OSN nebo jiných mezinárodních organizací", například kvůli svému působení ve vztahu k Izraeli.

V předvečer hlasování však bývalá velvyslankyně USA při OSN Nikki Haleyová vyzvala členy Valného shromáždění, aby zablokovali volbu Caracasu do RLP. "Venezuela je tou poslední zemí, která by měla zasedat v radě, jež má chránit lidská práva", napsala Haleyová v neděli v Miami Herald. Kromě toho organizace pro lidská práva Human Rights Watch, financovaná americkými fondy, také vyzvala členské státy, aby hlasovaly proti Venezuele.

Dodejme, že před tím selhal pokus USA o zablokování vystoupení legitimních zástupců Venezuely na Valném shromáždění, když chtěly poskytnout tribunu svým chráněncům samozvance Juana Guaida. Je známo, že jednomyslně podpořily Nicholase Madura africké země.

Geng Shuang Pompea usadil

Příběh měl pokračování. Ministr zahraničí USA Mike Pompeo, rozhněvaný neposlušností mezinárodního společenství, na Twitteru napsal, že "Čína a Rusko hlasovaly pro přijetí Nicolase Madura do RLP OSN. Fraška". Mluvčí ministerstva zahraničí ČLR Geng Shuang k tomu na pátečním briefingu uvedl, že "tyto americké připomínky nemají žádný smysl".

"Volba Venezuely do Rady OSN pro lidská práva byla výsledkem hlasování Valného shromáždění OSN, které odráží vůli mezinárodního společenství, je zákonná a oprávněná, a pokud někdo pochybuje o těchto výsledcích, podle mého názoru zpochybňuje autoritu Valného shromáždění OSN", cituje diplomata agentura RIA Novosti.

Geng Shuang vyzval americkou stranu, aby "přestala politizovat lidská práva, používat je jako záminku k zasahování do vnitřních záležitostí jiných zemí, v opačném případě to ještě více podkope image a autoritu USA a ty narazí na výhrady mezinárodního společenství".

Lidská práva ve Venezuele jsou dodržována

Poznamenejme, že kritika Venezuely je obsažena ve zprávě zástupkyně OSN pro lidská práva Michelle Bacheletové, která byla předložena v roce 2018. Venezuelský prezident Maduro prohlásil, že zpráva je "plná lží, manipulací, falešných údajů". Podle názoru vnuka Salvadora Allende Pabla je zpráva Bacheletové "pochybná", protože byla "převzata od nevládních organizací pro lidská práva, jež byly historicky opoziční a nikoli nestranné". "Venezuela je jednou z nejvýraznějších demokracií v Latinské Americe", poznamenal Pablo Allende.

Španělský politik Iñigo Errejón, jeden z vůdců španělské strany Podemos a kandidát na starostu Madridu, zase vyvrátil západní propagandu, že Venezuela umírá hladem.

Po svém vítězství označil venezuelský ministr zahraničí Jorge Arreas rozhodnutí Valného shromáždění za "historické". "Je to historické vítězství, protože dnes je vedena proti Venezuele tvrdá kampaň ze strany USA a jejich satelitů", řekl na tiskové konferenci, která byla vysílána na televizním kanálu teleSUR.

Rada pro lidská práva je mezivládním orgánem systému OSN, který se skládá ze 47 států, odpovědných za prosazování a ochranu všech lidských práv na celém světě. Do působnosti rady patří diskuse o všech tematických otázkách a situacích v oblasti lidských práv, jež vyžadují její pozornost po celý rok. Zasedání Rady OSN pro lidská práva se konají v Ženevě.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

47 komentářů :

 1. Já se Ušákům nedivím že tam nechtěj Venezuelu, ale své satelity, (čili poskoky), taky by jednoho krásného dne mohlo valné shromáždění napadnout hlasovat o lidských právech v USA, nedej bohu o sankcích proti Ušákům,když je tak rádi používají. Jo jo boží mlýny, dolar se také ubírá do pr yč, iunfrastruktura taky tam, dluhy jak obrprase a už začínají být pro srandu i králíkům. Já jsem, nehledě na nebezpečí které to vyvolává, spokojen. Hej hou, rudý dědeček

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když tam může být Saudská Arabie, tak vůbec nechápu odpor proti Venezuele.

   Smazat
  2. Many, ropa pro USA za pakatel

   Smazat
  3. 14:45... Když on ten MbS umí tak pěkně líbat Netanjahuovi prsten...
   Dokonce si hoši od Saúdů vyrazej dát s Izraelity přáteláček.V čutané.
   Na požádání prý podaj i pac a donesou tenisáček.
   Helanov

   Smazat
 2. Skvělá zpráva dost bylo diktátorů z usa každá země má právo na sebeurčení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (10:18):
   Tváří v tvář US zločinnému vydírání a podvracení ta Venezuela ale nepostrádá své sebeurčení. Nyní hájí svou svrchovanost a suverenitu.
   Jinak s vámi souhlasím v tom, že US diktátorů již bylo přespříliš dost již i před dvěma stoletími. Která jsou průběžně lemována jak červenou nití jejich zločiny páchané po světě v zájmu US mocenských kruhů ...

   Smazat
  2. Pane Opluštil souhlasím co já bych za to dal kdyby u nás konečně hájili národní suverenitu.

   Smazat
 3. USA míří tam, kde bude jejich existence pro svět nejefektivnější. Do pozice jedné z mocností. Tam snad opět budou nadějí, pro občany totalitních režimů. Ale pravda je, že se tam příliš nehrnou. Pozice světového četníka, žijícího z tisku petro$ů, je nejspíš dosti návyková. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nehrnou se tam tak, že jedním z hlavních tématů je stavba zdi na jihu.
   Žijícího z tisku petrodolarů? Apple, Google, Microsoft, IBM, Intel, Facebook, Cisco, Oracle, Nike, Amazon, Coca Cola, McDonalds, General Electric, Visa, AmericanExpress, Ford, Boeing,.... atd atd atd, neznáš? Není divu u takového rudého omezence.

   Smazat
  2. 10.46 Co obrovský státní dluh USA ?

   Smazat
  3. 11:11
   Proto kradou jako straky po celým světě.....muzeum v Bagdádu a zlato ze sbírek.....Banderoksindl jim dal zlato""""do úschovy"""""☺☺☺☺

   Smazat
  4. Pro anonymního hulváta z 10:46
   Ty hovado, které tady kdekoho uráží a všem tyká, bys sis měl uvědomit že tyhle firmy nejsou nijak zvlášť vyjimečné. Pouze díky svým prachům korumpují veřejnou správu v různých zemích a tím likvidují jakoukoliv sebeschpnější národní konkurenci. Jejich schpnosti spočívají pouze v jejich bezskrupolózním darebáctví. Což pro všechny ušáky platí obecně. Co neumím to uplatím a ty co se nedají vybombardujeme do doby kamenné. Věř vím o čem mluvím, učastnil jsem se na několika projektech které zdařile konkurovali hloupému a neschopnému CISCu, jenže ta svoloč ušácka prostě podplatila úředníky a bylo po ptákách. Takže takovýhle svině ty tady obhajuješ?

   Smazat
  5. Anonymní19. října 2019 10:46
   Ty firmy, jejich strůjci dovedli k životaschopnosti, poté na burze odevzdali řídící balík do rukou majitelů všeho a firmám se otevřel celý svět. Konkurenci buď skoupily, nebo odrovnaly např. tak, že některé produkty, na kterých konkurence stála, rozdávaly zdarma, apod. Významné státní zákazníky, na kterých tak velké firmy stojí, získávaly korupcí, např. u nás se provalila aféra s korupčními praktikami firmy IBM. Zde ten tisk dolarů, má svoji funkci. P.K.

   Smazat
  6. Anonymní19. října 2019 10:46
   „Nehrnou se tam tak, že jedním z hlavních tématů je stavba zdi na jihu.“

   To bylo myšleno tak, že USA přestávají být jedinou supervelmocí, ale stávají se jednou z více velmocí, i když se té změně brání (příliš se do ní nehrnou). P.K.

   Smazat
  7. 11:55
   Idiote Kozino, ty firmy jsou naprostí technologičtí světoví lídři. Bez těch firem by jsi si nejen že nezapl ani počítač, ale neexistovaly by ani tyhle přiblblé stránky, které jedou na platformě Blogger od Google.
   Vyjmenuj mi srovnatelné firmy z Ruska nebo Číny, idiote. Rusi nemaj vůbec nic a Číňani jen ten slavný Chujahej.

   Smazat
  8. 13:30
   Proto na Činu a jeho zboží UVALUJE AMIOKUPANT EMBARGA A CLA????!!!!
   Kreténe tupej,drž mordu,nebudeš tady za pussynku!!!!!☺

   Smazat
  9. Anonymní19. října 2019 13:30
   Možná tyto obří firmy jsou technologičtí lídři, možná nejsou, ale určitě nejsou těmi lídry ve všech technologiích. Bedlivě sledují, kde vznikají technologické novinky a tyto aktivní firmy, díky své ekonomické síle buďto skoupí, nebo jenom licenční práva, anebo ji prostě zadusí.
   Takže věci se nemají tak, jak je stavíte, že nebýt těchto obřích firem, tak by nebyl technologický pokrok. Byl by, jenomže v režii někoho jiného. P.K.

   Smazat
  10. 14:05
   Samozřejmě, že věci se tak mají a technologickými lídry jsou. Novinky vznikají samozřejmě tam ať se vám to líbí nebo ne.
   Rusové nemají krom zbraní vůbec nic, o žádném lídrovství v technologiích se tam nedá mluvit.
   Číňani 40 let jen bezskurpulozně kradli patenty, technologie, duševní vlastnictví, kopírovali... Nic převratného sami zatím nepředvedli.
   Takže o jakém technologickém pokroku mimo USA to mluvíte?

   Smazat
  11. Anonymní19. října 2019 14:14
   Takový Microsoft skoupil desítky, asi už stovky firem, které přišly s nějakými funkcemi, které MS neuměl a hrozilo, že je začlení některý jejich konkurent. Kdyby je nekoupil, funkce by žily v jiných produktech.
   Nechápu, že tak urputně oddělujete americké a čínské firmy. Vždyť mají stejné majitele. To „kradení“ patentů je možné proto, že jim to bylo trpěno. Prostě zvykejte si, že budou vznikat další Chujaheje a Vaši američtí hrdinové budou ztrácet půdu pod nohama, tedy trhy. P.K.

   Smazat
  12. 14:14
   Stejně,jako byli amiokupanti SVOU VLASTNÍ ZÁSLUHOU NA MĚSÍCI????
   Pardon,oni tam ani s přispěním nacisty Brauna NIKDY NEBYLI!!!!!!☺

   Smazat
  13. 14:14
   A co prosím vás dělají ušáci? Číňani se jenom poučili, a zlodějští ušáci teď křičí chyťte zloděje! Nesmíte číst jenom reklamy nebo koukat na tu jejich propagandu kde sami sebe vykreslují pomalu jako pánaboha. Vzpomínáte na revoluční radiolokační systém TAMARA? Tak to jsem například vymysleli a udělali u nás a ušáci byly podělaní až za ušima abysme to neprodávali do světa. Kdyby němcům neukradli technologii von Brauna letěli by tak akorat... a ne vesmíru. Jejich zlodějskou povahu dokonale vykresluje příběh barevného filmu Kodak který ukradli a ještě nebohého vynálezce úplně zničili. Většinu toho co mají ukradli a když někdo začne něco špičkového dělat tak mu to zase ukradnou a nebo ho zničí.
   Pro anonymního ubožáka z 10:46 nemám nic, protože umí jen všechny urážet ale ničemu nerozumí. Snad aby si raději nafoukl šukací panu, dal si na ní nápis USA, vyhekal se na té skvělé technologii a neotravoval ostatní inteligentnější lidi.

   Smazat
  14. No jo, uklidněte hormony. Šefka AMD je Lisa SU, šefem NVIDIA je Jen-Hsun Huang, významným CEO Intelu je Raja Koduri...

   Smazat
  15. 14:57
   :D
   No tak vy jste dobrý komik. Rodiče Lisy Su emigrovali z Taiwanu do USA když jí byly 3.
   Zkuste to znovu a líp.

   Smazat
  16. 14:28
   Vůbec nevíte o čem mluvíte. Žádný reálný konkurent Microsoftu neexistuje. Že se firmy a jejich části, které mohou jinou firmu nějak obohatit, kupují nebo naopak prodávají je naprosto běžné. No a?

   Zvykejte si vy, že bez US technologií byste mohl leda tak civět do zdi.

   Smazat
  17. Anonymní19. října 2019 15:57
   Dominance Mikrosoftu vychází z dominance USA ve světě. Ne, že by nikdo jiný nedokázal postavit operační systém, ale nemá sílu k jeho prosazení, na zlost strýčkovi Samovi. podobně odpadnulo mnoho firem, které měly dobré alternativy k mikrosoftskému Wordu, či Excelu.
   Ale USA dominance se zeslabuje, takže očekávejte, že i Wokna budou mít ruskou, indickou, nebo čínskou konkurenci. P.K.

   Smazat
  18. 16:33

   Stále nic nechápete. Dominance Microsoftu vychází z toho, že Windows a Office jsou zdaleka nejlepší. Microsoft je lídr, určuje trendy, určuje směr. Ostatní ho jen v s odstupem v závěsu kopírují a vytvářejí více či méně zdařené kopie.

   Není problém skoro pro žádnou zemi vyrobit nějaké auto. Problém je vyrobit konkurenceschopné auto. Technologiemi, spolehlivostí, cenou, designem... A tak je to se vším. S telefony, letadly, vyhledávači, sociálními sítěmi, operačními systémy.
   Krásně je to vidět jak se slavný chujahej potácí bez podpory Googlu.

   Smazat
  19. 17:28...Pokuste se být kapku,aspoň trošilinku soudný.
   Jakou startovací pozici mají Amíci a jakou Čína???
   Amíci mají zemi jakou mají a lidi, kteří se tam přistěhovali z vyspělé Evropy.
   Tu zemi ukradli Indiánům a lidi si PEČLIVĚ vybírali.
   Přistěhovalecká politika byla DOST přísná.
   Číňani nikomu nic neukradli,jejich hospodářství dostalo za Maa HODNĚ zabrat.
   Začínají prakticky z nuly,TAK NESROVNÁVEJTE NESROVNATELNÉ.
   HDP se nezvyšuje NIKDE takovým tempem jako v Číně.
   Nebo jo?
   Helanov

   Smazat
  20. Anonymní19. října 2019 17:28
   Chápu to tak, že ten MS si vydobyl monopol a ostatní i kdyby měli lepší produkt, tak MS význačným zákazníkům pohrozí, že budou mít smůlu s podporou u ostatních jeho produktů, nebo jako s těmi Office, začne je dodávat zdarma k Woknům a tím zadusí konkurenci.
   Celá tato diskuze je o tom, že tito giganti, které jste uvedl, nejsou nositeli pokroku. Mohli být v době dobývání tržního podílu, či monopolu. Potom už jenom brání ostatním, aby jim ten podíl nesebrali. K tomu používají mnoho zbraní a vlastní technologický rozvoj, je pouze jednou z nich, není až tak zásadní. To, že vydává stále nové verze, není technologický pokrok, to se pouze přizpůsobuje novým perifériím, odstraňuje objevené díry a přidává jiné. P.K.

   Smazat
  21. Anonymní19. října 2019 17:28
   „Není problém skoro pro žádnou zemi vyrobit nějaké auto. Problém je vyrobit konkurenceschopné auto.“
   Zde je také možno ukázat, jak ty monopoly dusí konkurenci, menší výrobce. Vyvinou, nebo koupí nějakou technologickou inovaci a prolobují si (korupcí), že bez ní státy nepustí na trh žádné auto. Ta inovace nemusí být nijak zásadní, jenom se kolem ní vytvoří humbuk (něco jako kolem CO2), aby politici měli podklad pro nařízení. Potom ti velcí můžou formou licencí dusit, nebo zadusit ty menší a nasadit monopolní ceny, aby měli zdroje pro další korupci. P.K.

   Smazat
  22. 18:57
   Říká vám něco "Nokia"? Před 20 lety, vlastně ještě před 15 naprostý lídr v oblasti mobilních telefonů. Skoro monopol podobně jako Microsoft v oblasti OS. Chvilku zaspala a kde je jí dnes konec?

   A jde byly tehdy Apple, Amazon, Google? První 2 znali jen nadšenci a poslední ještě vůbec neexistoval.

   Vaříte z vody, vyrábíte chatrné oslí můstky a snažíte se přes ideologické brýle a nenávist k USA popírat zřejmé.

   Smazat
  23. Anonymní 19. října 2019 17:28
   16:33 Stále nic nechápete. Dominance Microsoftu vychází z toho, že Windows a Office jsou zdaleka nejlepší...

   Dominance je v tom, že nejpoužívanější programy - hry jsou psány prakticky pouze pod Windows. Varianty jsou buď svázány s daným určitým hardwarem, nebo jako Linux je pro obyčejného zákazníka "nesrozumitelným" a to především předsudkům z minulosti. Dnes se Linuxové edice dají ovládat snadno, ale přesto je to spíše software pro "znalce" a fanoušky nebo se skrývají v mnoha zařízeních v různých podobách (třeba v některých televizích). Dalším záporem je situace kolem aktualizací Linuxu, kdy často je třeba vše instalovat znovu. Jsou sice programy pro spouštění programů z Windows, ale ne pro všechny a to je způsobeno také tím, že jádro pro Windows je patentováno Microsoftem. Hlavním důvodem je tedy "snadná" všude dostupnost a prakticky všechny programy jsou psány pro Windows. Ovšem lidé nebudou přestupovat na jiný programový balík a jádro, i když W10 je po každé aktualizaci ve stejné situaci jako Linux - něco úplně jiného! Je to i naše pohodlnost, co mu - "měkkému a malému" - umožňuje stále dominovat. Pokud by ovšem uživatelé masově přešli jinam, výrobci programů by museli reagovat. Linux je dá se říci vhodný na skoro vše, co není spojeno s hrami a některými profesionálními programy. Windows nejsou nejlepší, ale jsou nacpány od počátku herní éry do téměř každého PC, kromě výjimek. V podstatě není u vás žádná jiná volba, pokud se nedokážete vyhnout používání výše uvedených druhů programů. A ostatně přes Windows je už založen šmírovací průmysl, kteří ho budou podporovat.

   Smazat
  24. Anonymní19. října 2019 19:36
   No, máte pravdu, vaříme z vody a odhadujeme příčiny. Neboť bez znalosti vlastnických struktur, nám uniká podstata. Nokia za svůj špatný odhad vývoje trhu, za nedocenění nástupu chytrých telefonů, zaplatila svojí existencí. Ale podobně stál nad hrobem např. i Apple, ale ten zachránil před likvidací Microsoft.
   Nemám nenávist k USA, pouze mě iritují nekritičtí obdivovatelé USA. P.K.

   Smazat
  25. A co je OSN? Jen užvaněný spolek protěžující zájmy žluto-negerských poloopic co má právo leda mlčet! Páč vše čím naše civilizace je, vytvořila bílá arijská rasa! A kde ta se vzala? Kde byla její kolébka? No přeci na Ukrajině - té od Karpat po Kavkaz. Dodnes je to území s největší koncentrací bílé rasy, ovšem notně zdegenerované genetickou příměsí mongoloidní rasy a "turkických národů", což jsou v reálu jen pastevecké kmeny (národy v jejich moderním smyslu byla schopna zformovat pouze naše, bílá rasa). Když se zastavíme nad dějinami 20. století a budem hledat bod obratu od naší vlády nad světem k bezmoci a úpadku naší rasy, dojdetme ke stejnému závěru - budeme-li pečlivý a bez antirasistických předsudků ovšem! Kdy došlo k průseru a proč? Byl to okamžik, kdy komodor Perry nenašel pokračovatele! Totiž přijetí japonských skrčenců mezi spolek výhradně bílých imperialistů byla zásadní bota! Šlo sice bezesporu o nejvyspělejší ne-bílou entitu, ale sotva schopnou sdílet árijské hodnoty západní, germánsko-románské civilizace. Japonsko se mělo stát řádnou kolonií USA stejně, jako Indie byla britskou, Indočína francouzskou a Indonésie nizozemskou! Čínu by si poté rozdělili Rusko a anglo-francouzští kolonialisté bez problémů. Jenže účast Japonska na dělení sfér vlivu ve východní Asii vedla ke konfliktu s Ruskem, který využili britští čachráři k oslabení konkurence. Porážka Ruska Japonskem, která by bez britské podpory Japonska byla nemyslitelná, se stala počátkem krize naší rasy a její světové hegemonie! Samozřejmě víme že v pozadí toho průseru stál Židé se svou finanční mocí, kteří z pozadí ovládali Britské Impérium a USA. A dnes už to nespravíme, když žlutáci maj vodíkovky a kosmické technologie a černí mají penicíln a místo toho aby vychcípali na banální chřipku se povalí do Evropy ...

   Smazat
 4. Jak dlouho ještě budou ušáci prožírat nejen svůj ale celosvětový chlebíček? Co může člověk chtít od země kterou založili migranti na základě vyhnání domácích obyvatel? Jak budou vypadat Čechy za nějakých sto, dvěstě, let?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To nemůžu popsat, protože je to tady psáno hebrejsky.

   Smazat
 5. Ján Čarnogurský pro PL: Za migraci může Západ. Liberalismu se bojím více než komunismu:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jan-Carnogursky-pro-PL-Za-migraci-muze-Zapad-Liberalismu-se-bojim-vice-nez-komunismu-599518

  OdpovědětSmazat
 6. „Mirko, proberte se!” Okamura přistihl Němcovou při lži na ČT. Za pravdu a lásku bojuje jen na oko, tvrdí:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019101810837872-mirko-proberte-se-okamura-pristihl-nemcovou-pri-lzi-na-ct-za-pravdu-a-lasku-bojuje-jen-na-oko-tvrdi/

  OdpovědětSmazat
 7. Pro anonymního hulváta z 10:46
  Ty hovado, které tady kdekoho uráží a všem tyká, bys sis měl uvědomit že tyhle firmy nejsou nijak zvlášť vyjimečné. Pouze díky svým prachům korumpují veřejnou správu v různých zemích a tím likvidují jakoukoliv sebeschpnější národní konkurenci. Jejich schpnosti spočívají pouze v jejich bezskrupolózním darebáctví. Což pro všechny ušáky platí obecně. Co neumím to uplatím a ty co se nedají vybombardujeme do doby kamenné. Věř vím o čem mluvím, učastnil jsem se na několika projektech které zdařile konkurovali hloupému a neschopnému CISCu, jenže ta svoloč ušácka prostě podplatila úředníky a bylo po ptákách. Takže takovýhle svině ty tady obhajuješ?

  OdpovědětSmazat
 8. ….Ano, takto hlasují politici, kteří neposlouchají, ale naslouchají.

  OdpovědětSmazat
 9. Policie v Barceloně najíždí auty do lidí!
  https://magazin1.sk/to-je-sialene-policia-v-barcelona-naraza-do-ludi-autami-aby-rozpustila-protesty-video/

  2 miliony lidí celkem v ulicích (ze 7,6 milionu) a s našimi lepšími lidmi to ani nehne!
  http://www.skrytapravda.cz/zahranicni/2814-spanele-masakruji-katalance-a-jourova-se-ztratila-kde-jsou-jeji-proklamace-o-svobode

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:02 ale buď v klidu, to není masakr, ňáký to vystřelený voko, vždyť má ještě jedno a proto si to příště rozmyslí dělat bordel. Obrovskej masakr to byl tenkrát v minulým tisíciletí na Národní třídě, lidi kapali jako mouchy, no co mám jako pamětník povídat, vy mladý to už nemůžete pamatovat, prostě byla to hrůza. Hej hou, rudý dědeček

   Smazat
  2. 13:10
   Hlavně,že po masakru následovala NOC OŽIVLÝCH MRTVOL....nebo to bylo až ráno za dva dny!!!!☺

   Smazat
 10. pro 10:46 rudý dědeček, že jste nedržel hubu, jak vidíte čo bolo to bolo... a tak jste za vola a vlastním přičiněním. Hej hou

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic si z nich nedelejte...Oni nemaji dost sveho rozumu na to,aby pochopili,ze Venezuela udelala pro lidska prava vic nez cele USA...Treba umoznila se vzdelavat vsem,coz tam predtim nemeli...Ale jim staci,ze mohou volit nejake "elity"

   Smazat
 11. Kde je Honolulu? Právě jsem dočetl jeden rozhovor z ruského webu ohledně Ukrajiny a USA, to je tedy maso. Ne že tu pakáž od Demokratů zvolíte! Už se bijou i mezi sebou. Tu bažinu je třeba vysušit co nejdřív, doprdele s tou hydrou.

  OdpovědětSmazat
 12. Ze by konecne OSN zacala byt opravdu svetovou organizaci? Ne "one man show",kterou byla do ted?

  OdpovědětSmazat
 13. Jsem velmi šťastný, chci se podělit o svá svědectví s širokou veřejností o tom, co pro mě tento muž jménem Dr. PADMAN právě pro mě udělal, jsem ženatý 4 roky a mám rozchod s manželem před 4 měsíci a byl jsem strach a tak zmatený, protože ho tak moc miluji. Opravdu jsem byl příliš depresivní a kamarád mě nasměroval k tomuto kouzelníkovi, doktoru PADMANOVI, a oznámil jsem mu všechny své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že se přinutí, aby se můj manžel vrátil ke mně a za pouhých 48 hodin Dostal jsem hovor od mého manžela a on se líbil, že bych se měl vrátit do domu. Nikdy v mém životě nevěří v kouzlo a teď mi to jen pomohlo a jsem nyní tak šťastný. Vše mu děkujeme a pokud si také chcete nechat svého manžela vrátit pro sebe zde !! jeho e-mailovou adresu (padmanlovespell@yahoo.com), jsem tak rád, že svědčím o vaší práci a laskavosti DR PADMAN

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.