Reklama

úterý 8. října 2019

Vrchol pokrytectví, farizejství, lží

Růžena Chrastekova
8.10.2019 
Těžko už asi lze překonat tuhle šílenou faleš, oděnou do pláště dobrodiní, humanity, ba až laskavosti. Bok po boku Šimon Pánek a Eva Holubová, sehraná dvojka, která bojuje za projevování toho dobra v každém z nás.


Šimon Pánek káže o nutnosti, důležitosti a zdůrazňování "... že nenávisti a útokům nemá být vystavován nikdo, ať už má jakýkoliv názor a přesvědčení." https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Yes-sejmuli-jsme-ho-Takto-dopadl-bloger-ktery-debatoval-s-aktivisty-zastitenymi-Clovekem-v-tisni-598692

Eva Holubová zase veřejně lidem s jiným názorem "Jsme jak hovada a ubožáci, když si nevážíme neziskovek". (https://www.parlamentnilisty.cz/…/VIDEO-Eva-Holubova-Jsme-j…)

Tak nevím, co je pravda? Že máme být k sobě tolerantní, i když má někdo jiný názor, anebo ten s jiným názorem je to, co veřejně deklaruje paní Holubová?

Pan Pánek ještě upřesňuje: "Vždycky mi vadily osobní útoky na lidi s jiným názorem, názorový oponent přece není nepřítel. Někomu, kdo si myslí něco jiného není potřeba nadávat, zesměšňovat ho, vyhrožovat mu…"

Hmm, nějak mi ale nepasuje do tohoto sluníčkem zalitého vyjádření to, jak se vypořádali jeho lidé s kritikem, oponentem, dokonce Tereza Hronová, koordinárka #JsmeTu, se pochlubila, že příspěvky nahlásila. A zvesela si zvolala dál: "Yes, sejmuli jsme ho!"
Je smutné, že se formují takové různé platformy, jako facebooková iniciativa #JsmeTu, která dle své definice „staví a podporuje konstruktivní dialog bez nenávisti a dezinformací na sociálních sítích a v on-line prostoru“, aby vzápětí veřejně nevybíravě napadaly své oponenty.

Že vůdce Člověka v tísni, politické neziskovky, Šimon Pánek „přiznal“, že Člověk v tísni stál za vznikem internetové iniciativy #JsmeTu, ale on sám s vděkem přikyvuje herečce Holubové, když velkou část občanů, které nemá v přízni ČVT, nazve "hovady a ubožáky".

Jsou teda tu, zase vytvořili další bič na své nepříznivce, s téměř zrůdnou chutí a s vítězoslavnými pokřiky likvidují na soc. sítích své oponenty. Všechny ty jejich deklamace jsou, ve světle už zkušeností toho blogera Bratříčka, jednou velkou lží, obrovským farizejstvím, ve své podstatě podvodem směrem ke společnosti.

Anebo jak je to s těma "hovadama a ubožákama", s tím pokřikem "Yes, sejmuli jsme ho!", pane Pánku? To je vaše tolerance, to je konstruktivní dialog, to je opravdu bez nenávisti, to je "vybíravé" napadání oponentů? No, máme asi každý nějak jinak nastavený řebříček hodnot ...

A vůbec se nestydí, že kážou vodu a chlemtají kořalu přímo.

Zase někdo může všechno a někdo nesmí nic.

My, pamětníci, víme, že tohle je cesta do pekel totalitarizmu a bojíme se nástupu těchto fašistických metod. A ještě jsme "nevychcípali", jak si také veřejně zapřála paní Holubová. 58 komentářů :

 1. Lidé, proboha, zatlačme už konečně na vládu a parlament ohledně zavedení zákona FARA na neziskovky (stejného jako mají v USA či v Rusku) a pak dbejme na jeho dodržování. A nastane klid a pořádek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 20;31
   Zrcadlo zmlkni,jsi na,špatný adrese!

   Smazat
  5. 18:46 zákon FARA u nás nikdy USA embasy nepřipustí schválit

   Smazat
  6. Madame Holubová, jak víme, je hééééééérečka ! Zeptejte se Bolka, jeho Valašského veličenstva, on vám vysvětlí, jak je s tou héééérečkou !
   "Jsme jak hovada a ubožáci, když si vážíme neziskovek".

   Smazat
  7. prvni kdo zavedl dotace byl hitler když chtěl rozeštvat nejprve pohraniči nechal natisknout bezcenne marky aty pak rozdaval našim utiskovanym krajanum nejen ze sudet ajeho nasledovnice anžela neudělala nic jineho než rozeštvala staty ktere jeji předchudci nejprve rozparcelovali na statečky kolem německa aby je mohla dotovat podle toho kde se nebudou branit kolonizaci třeba i proto zavřeli naši součsni bratři z německa na sedm let hranice našim gast arbajtrum až nova čezka šlechta vlezla zcela radostně a dobrovolně do analu našich lepčich bratři

   Smazat
  8. Čemu se lidi proboha divíte? Co je teď, jsou jen následky! Příčina však leží 30 let minulosti. Dohledejte si Všaškův projev, kde se Pravdoláska zapřísahá, že jemu o nějaký majetek nejde a o nastolení kapitalismu už vůbec ne atd... atd... Je toho habaděj, co Všašek národu nablil a nasliboval. Proti těm hovnům, co Všaškovi po celý jeho život z prolhané huby padaly, je současné farizejství jen odvárek. Howgh.

   Smazat
  9. Z Holubové ta pověstná herecká kulturnost, vzdělanost, kultivovavost a inteligence, které by nás ostatní chtěla učit, přímo prýští. Dokládá to každou svou větou - výrazivo hajzlbáb a domovnic. Totéž se dá říci o jejím zjevu - v jejích rysech se naprosto zřetelně odráží její povaha, blbost, záštiplnost, sprostota. Prostě dívat se na ni není nic povznášejícího a už vůbec ne ji poslouchat. Dokonalá předloha pro Ježibabu. K Pánkovi a Člověku v plísni jen krátce. Je veřejným tajemstvím, že je agentem CIA (do některých zemí má zakázaný vstup)a pevně doufám, že celá ta jeho humanitární groteska v dohlednu skončí a ne žádným happy endem.

   Smazat
 2. Ta krasomila by měla zalézt do brlohu s chlastem.Jakmile ji ten hnus klinec dá roli, tak koukám radši na cikány jak jdou z práce utahaní.Kdo z ní udělal herečku?Někdo hnusnej, hřebejk?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zastávám názor, co se týče herců, že každý hraje sám sebe. Když si porovnáte jejich role s jejich životem...
   A pan Pánek, junge Ravolutionäre, alte Hofräter, das gilt immer noch.

   Smazat
  2. ta doba kdy šmira tahla po krajině od vesnice k vesnici s trakařem a několika herkami a musela si vyžebrat na chleba je davno pryč zato mame dobu novou pro některe veškrnovou oni přeci maji narok brat z našich dani aby vubec přežili jinak kdyby nebyl kapitalismus jen pro votroky aby herky mohli žit v komunismu tak by hrozilo že kultura zcela zahyne na souchotiny

   Smazat
 3. Odporná baba i ten svazák. Fuj, hnus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsou to nahodou zidi ? Ti jsou po zestarnuti jako zoombi v lese a heblem ze mohou kouriy doutniky ve sprse

   Smazat
 4. 18:46
  Každá NEziskovka by si na sebe MĚLA VYDĚLAT SAMA.....ACTI VČETNĚ NENAŽRANÝ KATOLICKÝ CÍRKVE!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane (Dámo), jste na velkém omylu.
   Jestliže vycházím ze samotného názvu NEZISKOVKA, tak již sám název praví, že taková společnost NEVYTVÁŘÍ ŽÁDNÝ ZISK. Celá činnost takové společnosti by měla být založena na DONROVOLNOSTI a chuti někomu NEZIŠTNĚ A NEZAINTERESOVANĚ pomáhat. Jestliže taková organizace dostane finanční "dotaci" z večejných zdrojů, pak nemluvme o NEZISKOVCE!!!

   Smazat
  2. zahada pro ajnštajny jak muže neziskovka v kapitalismu přežit bez zisku jestliže to neni přepsani dějepisu o tom jak litali pečeni holubi rouvnou do huby

   Smazat
  3. 5:53...Název "nezyskofka" značí,že nezyskofkáři nevytvářejí žádný zisk/užitek,,jenom svědomitě sosají z erární kasy a prožírají zisk kteří vytvořili jiní.
   Dříve se tomu říkalo parazit,ale holt...nová doba.
   Helanov

   Smazat
 5. A co je to, vlastně ta demokracie? Ví to někdo, nebo to alespoň tuší?

  Steve

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nějaké zaklínadlo.

   Smazat
  2. pro 22:52
   Určitě to bude tak. dřív kouzelníci, aby tě obalamutili, tak pravili "abraka-dabra". Dnes ti "novodobí kouzelníci" aby tě obalamutili používají novou formuli "demokracie".

   Smazat
  3. Demokracie? To v praxi znamená PLAŤ, MLČ A MYSLI SI CO CHCEŠ - nebo tě demokraticky zavřeme mezi násilnický odpad společnosti.

   Smazat
 6. Já jen nechápu jak se může normální člověk těmito zrůdami zabývat a ztrácet čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:15 bohužel tyhle zrůdy ovlivňují tuto společnost

   Smazat
  2. 19.15 Ty neziskovkáři v cizím žoldu jsou druhem komediantů a Bretschneiderovy uši z povolání.

   Nechápete, proč se jimi zabýváme? Tak si pořiďte neziskové vši a blechy... A ZKUSTE SE POTOM NEŠKRÁBAT, NEDRBAT,... nebudete (jako my) snít o 100% dezinsekci? Alespoň zákon FARA by trochu pomohl (když ochránci škůdců zakázali DDT). Možná by neziskovkáři museli, poprvé od převratu, zase začít pracovat.

   Smazat
 7. To je pouze HAVLOPRAVDA,kro má jiný názor nebo nedej Bože vlastní názor a neleze amiokupantům do PRDELE,nepodporije banderoksindl a nevítá afroodpad je RUDEJ A KONUNISTA NAVRCH!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K(orunovanej )onunista je maximálně tvůj vypouštěč tu!!!☺ - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 10. Patrně většina z těch "neziskových" organizací, které veřejně přijímají finance na svou činnost i ze zahraničí, byla vytvořena a je tedy i živena proto, aby v prvé řadě hájila "hodnoty" (jinak ideologii) svých donátorů.
  Tedy cizí moci a jejích zdejších příznivců i pijavic, kterým nesmrdí peníze za žádné světové strany.
  A aby v míře potřebné tomuto poslání manipulovala myšlení zdejších lidí.
  Jak by asi řekl pan dr. Koukolík, aby debilizovala lid obecný tím "správným" směrem.
  Na tom není, co by nešlo pochopit.
  Obtížnější je ovšem pochopit to, proč si to lid obecný nechává tak dlouho a nečinně líbit? ...
  Chodí přece alespoň k těm volbám.

  OdpovědětSmazat
 11. Pane Opluštil sám dobře víte že tak jak je to tady zajištěno rodinnými příslušníky zalezlými do celého státního aparátu s tím nejde pohnout. Proto také státní aparát proti stavu v celé ČSSR do současnosti narostl na pěti násobek. Z těchto důvodů také většina lidí nechce chodit k volbám. Je nutné aby se SPD, ANS a další sjednotily a dohodly na dvou základních zákonech: Průkazná volební povinnost a proveditelný zákon o referendu. Pak by mohly nastat nějaké změny. Viditelné je to v Praze při volbách kde je hodně státních úředníků kteří samozřejmě jdou volit své klany. Neziskovky zakázat a nechat jen charitu.

  OdpovědětSmazat
 12. Jo stačím ten vychlastaný xicht havel v sukních. Snad dostane v nových volbách dost hlasů Trikolora a zatnou neziskovkám tipec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tohle sliboval i koblihář - no a jak to vypadá ve skutečnosti : http://skrytapravda.cz/domaci/2795-jakou-hru-s-nami-hraje-babis-financovani-nestatnich-neziskovych-organizaci-v-utajeni-odsouhlasil

   Smazat
 13. Člověk v tísní brojí proti komunistům. Považují je zřejmě za zločince. Jak tomu mám rozumět? Já jsem bývalý komunista a dosud mi žádný zločin nedokázali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:32 To je jejich noční můra že by musely chodit do práce za normální platy jako každý obyčejný člověk. Pro zničení prvního socialistického státu na světě rozpoutali kapitalisté 2 sv.

   Smazat
 14. Toz to neni farizejstvi ale enem holá lidskblbost,,,,,toz jako za protektoráto.....P.S.

  OdpovědětSmazat
 15. Pražská úderka v akci.

  OdpovědětSmazat
 16. Neziskovka by měla být taky apolitická a pomáhat nezištně např.všem v postižených oblastech a tuto činnost nepodmiňovat třeba politickými ústupky či zvíhodnňovat nějakou stranu v ozbrojeném konfliktu, vis Ukrajina, ale tam stále i když podporovala banderovce spolu se Štětinou, Schwarzenbergem a Kocábem. Jelikož tohoto se Člověk v plísni zásadně(!) nedrží je už v řadě zemí Persona non grata. Její proamerická činnost je až příliš patrná...

  OdpovědětSmazat
 17. Krásná duše = oduševnělá tvář. To jsem já, vaše Holubová. Herectví by mě neuživilo, politika spolehlivě :-)

  OdpovědětSmazat
 18. Zvláštní rasa. Vydávají se za Švédy, Němce, Italy, Židy, Ukrajince a pod. Jsou asociální, zákeřní,bezcitní, mstiví a radost jim dělá jenom když lžou a škodí, kradou velice chytře. Prohlédli jste si dobře Gretu? Je mezi nimi vysoké procento čestných, slušných a velice inteligentních lidí. Záleží jenom kolik hlupáků oblbnou. U nás tomu zatím čelíme s odřenými zády.

  OdpovědětSmazat
 19. Naopak je dobré znát postoje těchto lidí,protoze víme koho máme před sebou,jaka Paka nam tady radí a kážou.lidi naštěstí nejsou už tak blbi a věci chápou.jednoduse tito volové se odhalují a kompromituji sami a to je dobře.no a Holubová je pravá ukázka že alkoholismus nejde vyléčit,clovek po něm stejně zůstane úplně novém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neurážejte Holubové alkoholismus. Ona, jak sama přiznala v ČT, bojovala chlastem proti komunistům. Statečná to třetí odbojářka. Přiznám, i já takto bojuji proti současnému režimu. Jednou určitě budu IV. odbojář.

   Smazat
  2. 13:45 Holubová se chce rychle uchlastat, aby ještě stihla státní pohřeb. Dokud to ten nejvyšší sudí a
   Zvorálek budou rozdávat.

   Smazat
  3. 17:29
   UDAVAČ VODKOVIČ HAVEL byl bojovník číslo jedna!!!!!
   No,už dobojoval,knipl vlastizrádnej!!!!!☺

   Smazat
  4. 18;03
   Oprava
   Kripl vlastizrádnej

   Smazat
  5. 18:03 Bezpochyby. ale přitom součansně nikdy nezapomínej na fakt, že to byl tvůj biologickej fotřík! Jen ti to neměl kdo sdělit, páč tvá máti je němá už od dětství. To se stalo, když za války navštívili ukrajinští vlastenci z OUN její komoušskou famílii, kteří tvý bábě uřezali ty její povislý kozy, dědkovi zvadlýho kokota a ještě dejchající je oba vhodili do škarpy, kam chodila celá vesnice srát. Bohužel tvou matku, tuhletu kurvu - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   nenašli, páč byla schovaná v tý škarpě mezi hovnama a oni ji nedokázali rozeznat! A to byla chyba, tak jí pak mohl ožralej Havel na mejdanu, kde vynášela popelníky, ošukat a z toho si se vylíhl ty! Jenže tě potratila a ten potrat naložili do lihu a později poslali kremlovoroj jako delikatesu. Od tý doby co ji zežral poletuješ coby shluk těkavých plynů z lejnolíhně tohoto smradlavýho Ugrofína!!!!☺ - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 20. Nevážíme si neziskovek, protože jsou to ziskovky, parazitující na daňových poplatnících a navíc beroucí úplatky od kapitálu (možná, že ne všechny), aby plnily příkazy diktatury peněz. Jsou to povětšinou organizace, které pod mlhou pomoci potřebným, pomáhají především vlastní kapse a pohodlnému životu.

  OdpovědětSmazat
 21. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Operni-mafie-v-Narodnim-divadle-Budete-koukat-co-se-mezi-umelci-odehrava-582404

  OdpovědětSmazat
 22. Jsem hovado a ubožák, daně platím, odpad třídím, nenávist sice necítím, ale lìtost ano. Právě díky válcování oponentů, jsme místo rozumu, předali vládu samozvaným samolibům, kteří mají jen jednu pravdu tu svou. Tak jsme prošustrovali 30 let.

  OdpovědětSmazat
 23. Ti všichni "demokrati" jsou fakt divní. Neví jak ten socík,
  ve skutečnosti nechtěné dítě kapitalismu, ještě více pokořit,
  pomluvit a znemožnit. I posmrtně.
  Vždyť nebýt všech těch výstřelku kapitalismu, krizí, nezaměstnanosti, válek a bídy dolního lidu, tak by se těžko
  podařilo nastolit v Rusku a po válce i v zemích jeho vlivu
  ten "SOCIALISMUS".
  A že se to nepodařilo i v jiných státech "západní" Evropy bylo namále. Komunistické strany ve Francii, Italii byly velice silné, jenže americký patron se postaral aby to lidem vyhnal z hlavy. Hlavně že se ale mluví o "sovětské okupaci"
  států východní Evropy. Nebo si ti "demokrati" mysleli že to
  Rusko americe dá to "své" jen tak, za "pusu" ?
  Ano, t.zv. socialismus je pro "lidi" nepřirozený, jako předělat Lva na Vola a aby žral trávu. Byl to opravdu "parchant" kapitalistické matky a demokratického bankstera.
  Takže "Demokraté", měli by jste se zamyslet nad svým bratříčkem a zamyslet se nad známými pořekadly, o tom, že není kouře bez ohně, nebo, když mluvíš o následcích, hledej
  příčinu.

  OdpovědětSmazat
 24. Ten socík, ten pražské kavárně a tzv. tradičním partajím a jejich fýrerům nedá spát a pije krev. Vidí rudě, kde rudá ani nevlála - neb žádný komunismus u nás nebyl, ten jen v kibucech v Izraeli, ale jen pokus o socík, rozvrácený korupcí a bandou zločinců, kteří si říkají 4. odboj a "dysydenti". Slyšíme, že nebylo co jíst, že se nesmělo cestovat nikam do zahraničí, prostě bída a svrab a přitom se národ pomnožil ze 7 milionů na 10 milionů, nemuselo se šetřit vodou ani elektřinou, ba naopak, denní spotřeba pitné vody byla 125 litrů a dnes asi 95 litrů. Topilo se elektřinou v přímotopech, byla z babku, zemědělství polovinu úrody vyváželo, národ jezdil k moři i na lyže, byly stovky podnikových chat a penzionů i hotelů, byly desítky rekreačních zařízení odborů i svazu české mládeže - dnes vše úspěšně rozkradeno diktaturou kapitálu. Národ vymírá, hrozí mu, že se mu zavřou kohoutky s pitnou vodou i přípojky na elektřinu. Kolikpak jsme postavili přehrad za kapitalismu?. Atomových elektráren? Proč jsme ekonomicky a technickým pokrokem v současnosti klesli pod do nedávna rozvojovou Čínu???
  Copak, copak, že ta prosperita je tak hrůzostrašná, že ani krámy v hypermarketech, supermarketech a mega/giga...marketech nepomáhají zatemnit mozky všech Čechů, ale jen pražské kavárně, která pak plácá hovadiny!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:54 No více LŽÍ a blábolu snad už ani nejde napsat! Vy tady přímo obhajujete plýtváním vším, voda, ele. To vaše zemědělství bylo 100 let za Západníma farmama, proč bylo maso 3x v týdnu v krámech a ještě se stály fronty. Když si vzpomunu na ten odporný 4 cm vysoký tučný bok hnus.Jezdilo se k moři?? kam? Studený Balt nebo špinavé Bulharsko?? Ano, komouš na ten " hnusnej " Západ nikoho nepustil PROČ? Dnes se nejezdí na chaty, lyže? vše je přecpané, tak se lidé ještě neměli jako dnes. chudáku rudej! Máte pravdu, pouze bída a svraB 40 let tady byl.

   Smazat
  2. 11:54 Tolik lží, blábolu a překrucování co jste napsal
   se jen tak nevidí.

   Smazat
 25. Hodnocení izmu, je jako konec jednoho vtipu, kde se baví farář s rabim, o smilstvu, fará vytýká teoretické rozdíly a rabi odpoví - poznal jsem obé a je to stejné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Domnívám se, že se "umělci" dosud nesmířili s tím, že neberou stálý plat jako za socialismu (předevší filmaři, samozřejmě i herci, pokud nemají stálé angažmá). Aniž by tehdy cokoli vyprodukovali, měli jako každý jiný zaměstnnaec pravidelný měsíční příjem. To byla jistota k nezaplacení. Dnes se musí "potupně" ucházet v konkursech o placené role, o granty, o sponzorské příspěvky, jako žebráci o almužnu. A zlost a nenávist za své nejisté existenční postavení si někde musí vylít. Těm, kdo je finančně podporují nebo nepodporují, ale podporovat by mohli, spílat veřejně nemohou, zcela jistě by tak přišli o možného dobrodince, tak spílají socialismu. Ten už na ně nemůže.

   Smazat
 26. Určitě by bylo zajímavé vědět kolik % těch vyžebraných peněz jde na platy a vůbec provoz těchto neziskovek. Můj odhad cca 40-50%. Zveřejníl někdy Pánek svůj plat???

  OdpovědětSmazat
 27. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.